Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Polityka, polityka, polityka... - Polityka, wybory itp - dyskusja

Bianconeri - Nie Paź 31, 2010 09:02
Temat postu: Polityka, wybory itp - dyskusja
Temat polityczny. Dyskutujemy, sprzeczamy się, kłócimy się....
kosiarz - Nie Paź 31, 2010 09:12

Dla mnie też temat niepotrzebny. Powinien być jeden jak ten, dobrze widoczny, podwieszony i zamknięty, z poparciem dla Nowaka.

Który został Honorowym Członkiem Stowarzyszenia Kibiców. I powinien, czy już jest bo nie wiem, zostać oficjalnie poparty przez to Stowarzyszenie w nadchodzących wyborach, a co także ważne jego "ludzie", jak np Rączkowski. Bez większości, nie można będzie wiele zrobić.
Powinni być też przez nas popraci wszysycy inni z innych ugrupowań i partii, którzy przyczynili się do sukcesów Sandecji. np Pan Bandura.
To nie jest forum budowniczych mostów, czy internetowych hoobystów, by rozważać inne aspekty życia w naszym mieście. Tak jak Stowarzyszenie, tylko na to powinno zwracać uwagę. Choc moim zdaniem, Nowak nie ma sobie zbyt wiele do zarzucenia w zarządzaniu miastem i poprawianiem jeo infrastruktury.
Niektórzy wiedzą, jak przebiega "współpraca" Nowaka z "rządzacymi" Polską przez ostatnie 3 lata i ile "nóg" mu podstwiono, by tylko wiele rzeczy się nie udało.

Megachem popieraj sobie kogo chcesz i głosuj sobie na koo chcesz, ale nie próbu tutaj realizować swoich partyjnych fantasmagorii.
Lachowicz powiedział;

Cytat:
Po raz kolejny głos zabrał Piotr Lachowicz, który przypomniał, że część mieszkańców - zamiast świateł na Sandecji - wolałaby nowy most na Dunajcu.



W innych miastach, sa i mosty są i stadiony...widocznie u nas "dobra władza" wyszła z założenia, że most na Dunajcu dopiero będzie gdy pan Lachowicz, będzie prezydentem N.Sacza. Nie życzę takiego przeydenta i Świniarsku.

I już wiemy jaki pomysł jest klubu radnych Po na następne lata dla Sandecji;

Cytat:
Dyskusję przerwał Jan Opiło, radny Klubu PO, który stwierdził, że - przyjmując zmiany w uchwale budżetowej - przekazali pierwszą transzę środków w tym roku. Zastanawiał się, jaki ma sens ustalanie teraz dalszych kwot na kolejne lata.


No już nie wspomnę o słowach radneo Sobola, które większośc kibiców Sącza zna, o nich samych.

Jeżeli tak nienawidzisz megachem PiS-u, że nie możesz znieść Nowaka jako prezydenta, to załosuj na x-city /Miłosz Drożdż/, on napewno będzie dla nas kibiców lepszy niż Lachowicz czy inny radny z PO, a zapewne dla miasta też.

Jeszcze coś o "upolitycznieniu", bo ktoś nie rozumie tego słowa.
To jest to o czym pisał Binaconeri kilka razy, nasze życie jest upolitycznione już w duzym stopniu, to politycy dzielą środki finansowe, przyznają dofinansowania, uchwalaja prawo itp.
Więc wszędzie dotyka nas polityka, i pisanie o "nieupolitycznianiu sportu" czy nawet tego forum to banał i bzdura. Gdybyśmy upartyjniali to forum, czylli parli na jedną partię to co inneo. Ale nikt tego nie czyni.
Czyni to np PO z turniejem pod wezwaniem Donalda Tuska, dla dzieci. I mówienie Lachowicza w tym wypadku o upolitycznianiu Sandecji czy sportu przez Nowaka to hipokryzja.

www.megachem.pl - Pon Lis 01, 2010 18:13

Ja jeszcze nie wiem na kogo będę głosował- ale chodzi mi o fakt, że takie działania mogą skończyć się niekorzystnie w przypadku wygrania Lachowicza.
SKARHEAD - Wto Lis 02, 2010 19:22

kosiarz napisał/a:
Dla mnie też temat niepotrzebny. Powinien być jeden jak ten, dobrze widoczny, podwieszony i zamknięty, z poparciem dla Nowaka..

i tyle w tym temacie...

hanys - Pią Lis 05, 2010 17:24

jesli mam byc szczery, to startujac w takich wyborach trzeba miec niezla fantazje i skonczyc Hogwart :) ale powodzenia :)
ERNESTO - Nie Lis 07, 2010 12:49

krzysiek186 napisał/a:
Będę zabiegał o jak najszybsze powstanie szybkiej kolei na linii Nowy Sącz - Kraków. Lepsza komunikacja szansą rozwoju sądecczyzny.


Konkrety prosze - w jaki sposob bedziesz zabiegal ?

Pozdrawiam

krzysiek186 - Nie Lis 07, 2010 14:24

Jak wiadomo pomysł szybkiej linii kolejowej nie jest mój, a czyj jest to dobrze wiemy. Ja jako radny mógłbym głosować nad dotacją i budżetem, ale i tak przedstawił bym swój bardziej liberalny pomysł. Mianowicie poszedłbym za tym przykładem:

http://targitransportowe....olsce-7255.html

Wolałbym by trasa została wynajęta prywatnemu przedsiębiorcy. W ten sposób trasa przynajmniej będzie dobrze utrzymana i nie trzeba będzie prosić o jałmużnę z UE.
Zresztą programy unijne wymagają współpłatności, przez co tylko mnożą zadłużenie, które jest olbrzymie - tak w skali ogólnopolskiej, jak i samorządowej. Szczerze to nie posiadam specjalistycznej wiedzy w jakim stanie technicznym na dzień dzisiejszy są tory.

Pozdrawiam.

hanys - Nie Lis 07, 2010 16:02

autostrada A4 tez jest pod prywatnym zarzadzaniem ale to nei temat tutaj...

Krzysiek z calym szacunkiem dla Ciebie, ale przejrzyj troche na oczy, bo wg mnie na tej liscie jestes tylko statysta.

DNL - Pon Lis 08, 2010 09:32

kosiarz napisał/a:

Chociaż by coś napisał o tym co zrobił dla miasta, gdzie działa i czy bedzie budował II Irlandię :P w Nowym Sączu....


Pod banerem masz link do strony z programem wyborczym i informacjami o kandydacie.

Cytat:
- dostosowanie stadionu im. Ojca Augustynka do spełnienia wymogów Ekstraklasy S.A w momencie awansu MKS Sandecji,

Masahiko - Sro Lis 10, 2010 11:04

W ogóle niepotrzebny dział. Sami wiecie kogo macie wspierać, a jak któryś z kibiców chciałby reklamy to admin może wkleić link do strony kandydata lub krótką notkę. A tak to temat zachęca do "Autoreklamy" i później wychodzą takie dziwne rzeczy.
kolafy - Sro Lis 10, 2010 14:35

Masahiko zgadzam się z Tobą, ale też musisz przyznać że właśnie temat się przydał do wyeliminowania właśnie takiego gościa który się podszywa pod to co robiMY.
wborzecki@gmail.com - Pią Lis 12, 2010 22:19

OJ JO JOJ SIĘ WAĆPANNA WYSILIŁA SŁOMIANA DIEWUSZKA:-) BARDZO BOLI ŻE SIĘ W PORĘ NIE DOSTRZEGŁO POTENCJAŁU POLITYCZNEGO W KIBICACH ,,TYCH STADIONOWYCH BANDYTACH,, :-DD I SIĘ OBUDZIŁO Z RĘKĄ W NOCNIKU:-) A JUŻ OD CZASU ,,KROLA ,, WIADOMO ŻE SZTUKA JEST SZTUKA I GŁOS WYKSZTAŁCONEGO Z DUŻEGO MIASTA JEST TYLE WART CO GŁOS KIBICA SANDECJI. A ŻE SĄCZ NIE JEST WIELKIM MIASTEM ZA TO OBRODZIŁ KIBICAMI MOJEGO KLUBU :-DDD TO JESTEŚCIE TAM GDZIE SŁOŃCE NIE DOCHODZI:-)). NA KONIEC DODAM ŻE DLATEGO ZWALCZACIE RUCH KIBICOWSKI W CAŁEJ POLSCE BO JEST TO JEDYNY RUCH SPOŁECZNY NA KTÓRYM NIE PANUJECIE I TO WAS PRZERAŻA I JEGO SIĘ BOICIE, DLATEGO NAS TAK TĘPICIE I NISZCZYCIE NA WSZELKIE SPOSOBY. NIE MACIE ŻADNYCH SZANS!!!
luizjana - Pią Lis 12, 2010 23:08

przepraszam czemu moje posty zostały usunięte ??? czy naruszylem regulamin forum wyrażając swoje zdanie na temat tematów wyborczych poruszanych na szanowanych forach klubowych ?? czy ktokolwiek widzial cos takiego gdzies na jakiejs konkretnej stronce ? panowie nie znizajmy sie do poziomu wieśniaków trzymajmy fason ponad norme !!! Kazdy wie dobrze na kogo ma głosować a nie odstawiajmy szopki
piknik76 - Pią Lis 12, 2010 23:14

A co takiego zrobił dla Sandecji popierany Rączkowski? POdobno jutro ma być jakaś polityczna oprawa i to nazwisko ma się POkazać.

Mam nadzieje że nie na taką oprawe wrzuciłem ostatnio do puszki

kosiarz - Pią Lis 12, 2010 23:38

Cytat:
POdobno,POkazać


A PO-ile kuczaki i jabłka? :) Ci POwcy Gmailu, właśnie tak uważają jak piszesz...niesamowite jest to, że można ich krytykować.
Przecież oni tylko nam podatki i akcyzy podnoszą, to nic strasznego...

Dodam, że w każdej partii są porządni ludzie, jak chociażby Pani Polak z PO.
Życzę sukcesu.
Są też tacy "kibice" co się logują przed wyborami, i wprowadzają zamęt.
Piknik nie pytaj co Pan Rączkowski zrobił dla Sandecji, zapytaj siebie co Ty zrobiłeś :).

Cytat:
Mam nadzieje że nie na taką oprawe wrzuciłem ostatnio do puszki


To mnie najbardziej wkurza....dałeś dobrowolnie? To się nie napinaj.

ERNESTO - Pią Lis 12, 2010 23:56

kosiarz napisał/a:

Cytat:
Mam nadzieje że nie na taką oprawe wrzuciłem ostatnio do puszki


To mnie najbardziej wkurza....dałeś dobrowolnie? To się nie napinaj.


A tu widzisz, nie do konca sie zgodze. Zawsze raczej (oficjalnie) stronilismy od polityki i pod tym wzgledem powinno tak pozostac. Poparcie dla Nowaka rozumiem i chyba kazdy kibic rozumie. Natomiast reszta nie jest juz taka oczywista.

Jasne, ze kazdy z nas wrzuca kase do puchy dobrowolnie, z tym, ze trzeba wziac pod uwage, ze kazdy tez indywidualnie podchodzi do tresci na tych oprawach. Co innego jak powstanie nowa sektorowka z fajnym malunkiem zwiazanym z Sandecja, a co innego jak powstanie tresc kontrowersyjna (np. zwiazana z polityka). Nie kazdy musi sie z tym zgodzic i moze odniesc to przyszlosciowo negatywny efekt - taka osoba nie wrzuci drugi raz do puszki.

Ot taka dygresja, bo nie spodobal mi sie ton Twojej odpowiedzi.

kosiarz - Sob Lis 13, 2010 06:59

Moim zdaniem Ernesto, czegoś ciagle nie rozumiesz. Kazdy prowadzi swoja politykę, kazde mam na myśli zrzeszenie, stowarzszrnie itp. Od tego nie uciekniesz.

Jezei ktoś ma coś do powiedzenia, powinien to zrobić na spotakaniu Stowarzyszenia Kibiców, było głosowanie, dyskusja itp.
To nie jest jak już kilka razy pisano, poparcie dla jakiejś konkretnej opcji, ale dla ludzi związanych z Sandecją. Widzisz tam ludzi z PiS, SLD, PO...prawda?

Co do "puszki", masz rację, że jednemu może się to nie podobać, innemu wręcz przeciwnie, taki świat i zawsze tak bedzie, co byś zrobił czy nie napisał.
Moja "filozofia" w tym wzgledzie jest prosta; dałem, nie podoba mi się, nie daję więcej, ale zrobiłem to dobrowolnie i świadomie, więc nie wypominam nikomu tych pieniędzy.

Inaczej jest z podatkami, które są obowiązkiem, tu "liberałowie" z PO, doszli z 3X15 już prawie do 3 razy 25% ;). No coś musiałem w tym względzie napisać. :) Bo to przeciez była obietnica przedwyborcza. Teraz co Pan Basta z szalikiem Sandecji nam obieca?

Bianconeri - Sob Lis 13, 2010 10:23

Transparent był robiony z prywatnych pieniędzy kilku osób (akurat nie moich).

Rączkowski zrobił dla nas bardzo dużo, tylko się raczej nigdzie z tym nie afiszował.

A jak ktoś wyżej napisał, że nigdzie kibice nie zakładają takich tematów itp to pasuje do posta roku bo właśnie w każdym szanującym się klubie z szanującymi się kibicami nie dość że na forum jest pełno tego typu tematów to powstają całe osobne strony gdzie kibice danego klubu popierają swoich kandydatów tylko oczywiście u nas zawsze wszystko i wszystkim źle, oczywiście zawsze najbardziej tym kogo nikt nie zna i nigdy nic dla nas nie zrobił, ale jojczeć i jątrzyć to mu najłatwiej ...

No i m. in. dlatego nie chce mi się więcej pisać bo i po co.

wborzecki@gmail.com - Sob Lis 13, 2010 11:01

:-D AMEN :-D
internacionale - Sob Lis 13, 2010 11:02

Też się czasami zastanawiam, czy rzeczywiście ten dział aż tak w oczy kole ? Sprawa z poparciem jak dla mnie oczywista.

Osoby których bannery widnieją na naszych stronach w ostatnich latach bardzo szły nam na rękę a także udzielały niejednokrotnie pomocy. Odwdzięczyć możemy się jedynie w ten sposób. Nie widzę w tym nic złego.

wborzecki@gmail.com - Sob Lis 13, 2010 11:08

TYCH CO BOLI MAJĄ KOLEJNE 4 LATA NA ZMIANĘ STOSUNKU DO KIBICÓW SANDECJI A MY HONOROWO IM PODZIĘKUJEMY JAK TYM TERAZ.WIĘC PANIE PANOWIE NIE DĄSAĆ SIĘ NA NAS KIBICÓWTYLKO WYCIĄGNĄĆ WNIOSKI I NAM POMAGAĆ. MACIE NA TO KOLEJNE 4 LATA:-)
piknik76 - Sob Lis 13, 2010 11:13

Nie napinam się.

Do puszki wrzucam na oprawę SANDECJI i naprawde robię to chętnie bo chodzę na Sandecje od 1985 roku i takich opraw jak ostatnio nie było nigdy i nie zależnie od poglądów ten klub łączy nas wszystkich ale na polityków nie mam zamiaru dorzucać (dzięki Bianco już wiem że tego nie zrobiłem) zwłaszcza na tych na których nie mam zamiaru głosować.

kamel - Sob Lis 13, 2010 11:16

Włodek, drogi kumie.. Strasznie martwię się ostatnimi czasy o Ciebie.. Twoje poglądy i nienawiść byłyby dobrym materiałem na książkę.. Kobieta którą popieramy, pomogła w wielu sprawach chłopakom, myślę,że w ostatnich latach zrobiła względem pomocy dla nich wiele więcej niż Ty.. Jest kandydatką bezpartyjną, ale dla Ciebie jest od razu wrogiem najwyższego stopnia.. A wiedz,że jest to chyba jedna z ostatnich osób, która by zwalczała ruch kibicowski, możesz się domyślić dlaczego;)

I na koniec dobra rada dla Ciebie.. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, nie znasz, nie przypinaj plakietki, nie pisz..

Z pozdrowieniami (nawet dla foki gmaila:D)

Bianconeri - Sob Lis 13, 2010 11:19

Wiesz, jak jest normalnie zadane pytanie czy jakaś niejasna sytuacja itp to ci praktycznie każdy również normalnie odpowie, bo wszystko się da wyjaśnić, oczywiście nie każdy i nie we wszystkim się zgodzi no ale wtedy to by nudno było na świecie.

Schodki się zaczynają jak ktoś na "dzień dobry" zaczyna od dziwnych teorii czy oskarżeń, które najczęściej nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Ale żeby zakończyć temat - są podane kandydatury osób z różnych opcji politycznych i ugrupowań, które zrobiły dla nas dużo i wiele razy nam pomogły a teraz mamy szanse się im odwdzięczyć.

A i tak nikt nikogo do niczego nie zmusza i każdy zagłosuje wedle własnego uznania, a co z tego wyjdzie to się okaże już niebawem.

[ Dodano: Sob Lis 13, 2010 11:22 ]
A i jeszcze jedno bo widzę że to w coraz gorszym kierunku idzie .... więc albo poczyścić albo zamknąć czy wogóle usunąć ten temat (i zostawić tylko proponowanych kandydatów) bo nie temu miał służyć ... do "przepychanek" politycznych był odpowiedni temat w HP.

Zielony/czerwony któryś działaj :)

kolafy - Sob Lis 13, 2010 11:38

Gościu jakie szczęście że Ty nie jesteś politykiem bo za mądrze gadasz i byś tam nie pasował... :))
KubaNS - Sob Lis 13, 2010 11:43

Kamel...
Post Wlodka nie byl z tego co kojarze adresowany do p. Barbary i Ciebie tylko do postu "luizjany", ktory zniknal, za sprawa jakiejs niewidzialnej reki. Stad nieporozumienie. Chyba ze sie myle, w takim razie mozna sprostowac.
Dlatego zawsze mowie, jesli usuwacie, usuwajcie wszystko a nie tylko czesc "rozmowy"...
Pzdr.

internacionale - Sob Lis 13, 2010 16:50

Część postów z działu Wybory 2010 została przeniesiona w to miejsce. Tutaj dyskutujemy i sprzeczamy się w kwestiach politycznych !
wborzecki@gmail.com - Sob Lis 13, 2010 17:39

KAMEL KUMIE ZACNY I DROGI :-) MAMĘ NASZEGO PRZYJACIELA ZNAM I POPIERAM!! NIESTETY NIE MOGĘ NA NIĄ GŁOSOWAĆ BO NIE Z MOJEGO OKRĘGU!!! A MÓJ POST TAK JAK PISAŁ KUBA K. :-) BYŁ DO POSTU LUIZJANY KTÓRY KOŚ WYKASOWAŁ :( niepotrzebnie BO MY SAMI SIĘ BRONIMY NASZĄ INTELIGENCJĄ A NIE cenzurą!! POZDRO KAMEL
kamel - Sob Lis 13, 2010 19:27

Hehe, to wybacz Kumie:D Pozdro!
luizjana - Wto Lis 16, 2010 16:29

no widzisz drogi panie tak czytam ten temat i oczom nie wierze, napisał ktoś ze na wielu forach klubowych zakładane są tematy wyborcze mimo tego że znam bardzo dużo stron i nigdzie nie widzialem nic podobnego , nie wiem może żle szukam i patrze .Może chodzi wam o strony typu www.KolejarzStroze.pl bądż Odra Wodzislaw.com ale chyba my powinnismy znajodwać sie na innym Levelu. Ja nie mam nic przeciwko waszym kandydatom ale jak ktoś komuś pomógł to chyba doskonale wie gdzie i na kogo głosować ,mnie osobiście bardzo kłuje w oczy poruszanie i wywieszanie spotów wyborczych na forum klubowym ,które co by sie nie działo powinno byc niezależne .Pozdrawiam Włodek i szanuje za wszystko co zrobiłeś dla Sandecji bez napinki hej:)
luizjana - Wto Lis 16, 2010 16:31

Wszyscy mają pretensje że kościół ingeruje w sprawy polityczne i moim zdaniem bardzo słuszne mimo tego ze im tez pewnie rózni ludzie z róznych środowisk pomagali ale na forum klubowym to niby wszystko jest piękne i cacy.Panowie niebądzmy hipokrytami
Bianconeri - Wto Lis 16, 2010 16:43

Co jeszcze przemieszamy, żydów, masonów, dalajlame?
DNL - Wto Lis 16, 2010 18:10

luizjana napisał/a:
no widzisz drogi panie tak czytam ten temat i oczom nie wierze, napisał ktoś ze na wielu forach klubowych zakładane są tematy wyborcze mimo tego że znam bardzo dużo stron i nigdzie nie widzialem nic podobnego , nie wiem może żle szukam i patrze .


Aby daleko nie szukać to w Małopolsce np. Cracovia i Wisła.

kolafy - Wto Lis 16, 2010 18:13

Dla nie których niedowiarków, wszystko wiedzących i prze kumatych w każdej dziedzinie życia...

Cytat:
Brawo Widzewiacy..
Po tym oswiadczeniu o walce na trybunach kolejny strzal w stope.. \
Start z list sld w wyboirach do rady miasta//

Szanowni, już jakiś czas temu osoby działające w obu widzewskich stowarzyszeniach doszły do wniosku, że aby dobrze wypełniać nasze obowiązki i móc sprostać coraz trudniejszym wyzwaniom, piętrzącym się dziś przed widzewskim środowiskiem, należy poszerzyć zakres naszej działalności. Wspólnymi siłami podjęliśmy decyzję, że pora na nasze czynne uczestnictwo w życiu naszego miasta w celu kreowania jego nowej rzeczywistości, jego przyszłości. Na wstępie informujemy, że środowisko kibiców Widzewa jest apolityczne i pomimo wszelkich nacisków takie pozostanie. Mając jednak na uwadze niegospodarność panującą w Naszym mieście, marnotrawienie publicznych pieniędzy, angażowanie się miasta w projekty nie służące dobru publicznemu i marginalizowanie tych istotnych dla ogółu mieszkańców, środowiska kibiców Widzewa nie mogą pozostać bierne i postanowiły patrzeć w nadchodzącej kadencji na ręce radnym i władzom miasta. Oba nasze stowarzysznia ("Fanatycy Widzewa" i OSK "Tylko Widzew") postanowiły wystawić w wyborach samorządowych WŁASNYCH kandydatów.
Mamy świadomość, że wybór list z jakich kandydują Nasi reprezentanci może budzić w niektórych kontrowersje. SLD zaoferowało nam najlepsze warunki i postanowiliśmy z tej oferty skorzystać. Pamiętajcie, że tym razem nie głosujecie na polityków, działaczy czy byłych piłkarzy (którzy nas ostatnio srogo zawiedli) tylko na SWOICH kolegów z trybun. Liczymy, że wśród kibiców Widzewa zwycięży solidarność i Widzewski charakter.


Cytat:
http://kandydacigieksy.pl/


Akurat w wyborach do Rady Miasta głosuje się przede wszystkim na ludzi, a nie partie.

Od nas pięć osób startuje do RM z list PO (w tym jedna jako kandydat niezależny, ale z list PO). Oprócz tego do Sejmiku Województwa popieramy jedną osobę z list PO.

Nasze stowarzyszenie kibiców wyszło z założenia, że poprze tylko kibiców (niezależnie od partii - tu pozostawiliśmy decyzję kandydatom). My w politykę się nie bawimy - popieramy tylko naszych kibiców. Jedyne założenie jakie przyjeliśmy, to w przypadku większej ilości kandydatów z jednego okręgo do RM popieramy tego bardziej zaangażowanego kibicowsko i tego, który jako kibic wiele dla nas zrobił/bądź robi.

I tak mamy:

1. Kibica - członka SSK, które ratowało klub, obecnie mniej aktywny. Kiedy dużo projektował (w tym najlepsze vlepki w Polsce). Członek SK 1964.

2. Kibickę, wyjazdowiczkę, idealistkę - działającą bardzo wiele na forum społecznym i charytatywnym.

3. Kibica - ultrasa, członka SK 1964. To jest właśnie ten kandydat niezależny. Od małego wielki polityk. Stały wyjazdowicz.

4. Kibica członka SSK, które ratowało klub. Jedna z naszych ikon, obecny radny i pracownik klubu.

5. Kibica dużo działającego na Wełnowcu (dzielnica Katowic). Członek SSK, pracownik klubu.

A do Sejmiku:

1. Kibica - byłego członka SSK (był nawet viceprezesem), obecnie członka SK 1964, stały wyjazdowicz.



Prezydenta nie popieramy z jednej prostej przyczyny - żadne nie jest naszym prawdziwym kibicem znanym w światku kibicowskim.


Jeszcze jakieś przykłady? Nie chcesz nie głosuj nikt Ci nie każe tylko później żebyś nie płakał że jest lipa bo Sandecja spada, nie ma opraw albo są kiepskiej jakości bo nie będzie gdzie ich namalować, że nie ma kto nam udostępnić sali na spotkanie SKS i milicja robi z nami co chce bo za rzucenie papierka na stadionie dostaniesz 5 lat zakazu... pomyśl jeśli potrafisz!?

luizjana - Wto Lis 16, 2010 23:01

No chyba z tymi przykładami to slabo trafiłeś mi sie podoba to zdanie.Pamiętajcie, że tym razem nie głosujecie na polityków, działaczy czy byłych piłkarzy (którzy nas ostatnio srogo zawiedli) tylko na SWOICH kolegów z trybun.Wiesz no taka inicjatywe to jestem wstanie zrozumiec to tak jakby ze stowarzyszenia wybrac najbardziej obrotnego i jest ok .To samo drugi przykład GKSu ludzie których popierają to są ich bardzo dobrzy znajomi i koledzy z meczow i wyjazdów a ty to porównujesz do sytuacji u nas.Według mnie troche chybione ale ok .Nie moja sprawa moje zdanie jest takie ze powinnismy stronic od zaangazowania politycznego na tym forum .Koniec bez napiny
kolafy - Sro Lis 17, 2010 07:17

Szybciej by Fidela Castro przegadał niż nie których znawców wszystkiego z naszego kochanego forum. Jestem tu zalogowany 6 lat, a takiego S.Y.Fu to jeszcze nie widziałem.
wborzecki@gmail.com - Sro Lis 17, 2010 09:50

OD DAWIEN DAWNA JESTEM ZDANIA ŻE W REALIACH NASZEGO MIASTA NOWEGO SĄCZA MY KIBICE SANDECJI MUSIMY MIEĆ MOCNĄ POZYCJĘ W POLITYCE,GOSPODARCE WRESZCIE NASZYM KLUBIE.WSZYSTKIE TE CZYNNIK POWODUJĄ TO, ŻE NASZA MIŁOŚĆ SANDECJA ROSŁA W SIŁĘ A NAM KIBICOWAŁO SIĘ DOSTATNIO :-DD. W TYCH WYBORACH CHODZI O TO ŻEBY PRZEKONAĆ SIĘ JAKĄ MAMY POLITYCZNĄ SIŁĘ I CZY W OPARCIU O NIĄ MOŻEMY BUDOWAĆ WIELKĄ SANDECJĘ. TO ZNACZY TYLE CO EKSTRAKLASA I NOWY KAMERALNY STADION PODOBNY DO STADIONU NASZEJ KRAKOWSKIEJ ZGODY.PROJEKT TEN JEST OBLICZONY NA WIELE LAT. ALE TEN KTO SOBIE NIE STAWIA AMBITNYCH PLANÓW NIC NIGDY NIE OSIĄGA. PRZED NAMI WIELU WROGÓW DO POKONANIA,WIELE PRZECIWNOŚCI DO LIKWIDACJI, WIELE OSÓB DO PRZEKONANIA,KILKA PORAŻEK DO ZALICZENIA.CHODZI O TO ŻE BĘDZIEMY UPADAĆ I WZNOSIĆ SIĘ I ZNOWU UPADAĆ ALE CHODZI O TO ŻEBY O JEDEN RAZ WIĘCEJ PODNIEŚĆ SIĘ NIŻ UPAŚĆ. NA KOŃCU TEJ DROGI JEST WIELKA SANDECJA ZBUDOWANA ROZUMEM SWOICH WSZYSTKICH KIBICÓW.
Masahiko - Sro Lis 17, 2010 11:19

wborzecki@gmail.com napisał/a:
MOŻEMY BUDOWAĆ WIELKĄ SANDECJĘ. (...) NA KOŃCU TEJ DROGI JEST WIELKA SANDECJA ZBUDOWANA ROZUMEM SWOICH WSZYSTKICH KIBICÓW.


Faszysta jeden ;)

kosiarz - Sro Lis 17, 2010 19:55

luizjana napisał/a:
No chyba z tymi przykładami to slabo trafiłeś mi sie podoba to zdanie.Pamiętajcie, że tym razem nie głosujecie na polityków, działaczy czy byłych piłkarzy (którzy nas ostatnio srogo zawiedli) tylko na SWOICH kolegów z trybun.Wiesz no taka inicjatywe to jestem wstanie zrozumiec to tak jakby ze stowarzyszenia wybrac najbardziej obrotnego i jest ok .To samo drugi przykład GKSu ludzie których popierają to są ich bardzo dobrzy znajomi i koledzy z meczow i wyjazdów a ty to porównujesz do sytuacji u nas.Według mnie troche chybione ale ok .Nie moja sprawa moje zdanie jest takie ze powinnismy stronic od zaangazowania politycznego na tym forum .Koniec bez napiny


Wolisz tak;
Ryszard Nowak- kibic Sandecji od najmłodszych lat, wielokrotnie jeżdził z nami na mecze, honorowy członek Stowarzyszenia Kibiców Sandecji.
Pawł Badura- zagorzały kibic Sandecji, Stowarzyszenie MKS Sandecja, wielokrotnie pomagał kibicom w różnych przedsiewzięciach.
Antoni Józef Rączkowski- kibic Sandecji, zaliczył nie jeden wyjazd, kto ma wiedzieć ten wie, ile pomaga kibicoem i Klubowi
Barbara Polak - kibic Sandecji i Mama jednego z najlepszych i najwierniejszych kibiców Sandecji, pomaga jak może i w czym może.

Gdzie tu widzisz polityków?
Masz jakieś pytania mącicielu? Napisał bym po "Kaczyńsku" ale nie wypada, znów mi dadzą ostrzezenie :).

rudeboyz - Sro Lis 17, 2010 20:34

kosiarz napisał/a:
luizjana napisał/a:
No chyba z tymi przykładami to slabo trafiłeś mi sie podoba to zdanie.Pamiętajcie, że tym razem nie głosujecie na polityków, działaczy czy byłych piłkarzy (którzy nas ostatnio srogo zawiedli) tylko na SWOICH kolegów z trybun.Wiesz no taka inicjatywe to jestem wstanie zrozumiec to tak jakby ze stowarzyszenia wybrac najbardziej obrotnego i jest ok .To samo drugi przykład GKSu ludzie których popierają to są ich bardzo dobrzy znajomi i koledzy z meczow i wyjazdów a ty to porównujesz do sytuacji u nas.Według mnie troche chybione ale ok .Nie moja sprawa moje zdanie jest takie ze powinnismy stronic od zaangazowania politycznego na tym forum .Koniec bez napiny


Wolisz tak;
Ryszard Nowak- kibic Sandecji od najmłodszych lat, wielokrotnie jeżdził z nami na mecze, honorowy członek Stowarzyszenia Kibiców Sandecji.
Pawł Badura- zagorzały kibic Sandecji, Stowarzyszenie MKS Sandecja, wielokrotnie pomagał kibicom w różnych przedsiewzięciach.
Antoni Józef Rączkowski- kibic Sandecji, zaliczył nie jeden wyjazd, kto ma wiedzieć ten wie, ile pomaga kibicoem i Klubowi
Barbara Polak - kibic Sandecji i Mama jednego z najlepszych i najwierniejszych kibiców Sandecji, pomaga jak może i w czym może.

Gdzie tu widzisz polityków?
Masz jakieś pytania mącicielu? Napisał bym po "Kaczyńsku" ale nie wypada, znów mi dadzą ostrzezenie :).



króciutko i na temacik,i bezpośrednio między oczy :)

Kilinskiego 47 - Pią Lis 19, 2010 23:20

Zaraz zaczyna się cisza wyborcza więc pozwolę sobie jeszcze na kilka uwag natury politycznej i przykleję moją "odezwę do ludu":) także i do tego wątku:


Myślę, że w dłuższej perspektywie czasowej najważniejszy mecz tej jesieni odbędzie się w niedzielę przy urnach wyborczych, bo to on zadecyduje o losach naszego klubu w najbliższej przyszłości i kilku najbliższych latach. Musimy się zmobilizować, nawet jeśli się nie interesujemy polityką itd. to po prostu musimy dla dobra naszego kochanego klubu wziąć udział w tych wyborach, namawiać wszystkich w rodzinie, kumpli na osiedlach, kogo się tylko da, do głosowania na kandydata, który w ostatnich 4 latach zrobił dla naszej Sandecji, tyle dobrego, że obecnie możemy się cieszyć czołówką I ligi. Naprawdę wystarczy tylko ruszyć dupsko w niedzielę, pójść i zagłosować, żeby później każdy z nas nie miał sobie za złe, że mogliśmy coś dla Sandecji zrobić, ale się na nie chciało.

Podsumowując: Głosujmy na naszych i WSZYSCY DO URN!!!:)


PS: proponuję zabawę-konkurs:) Każdy w niedziele napisze ile osób początkowo niezainteresowanych wyborami udało się mu namówić do głosowania na NASZYCH KANDYDATÓW! (Tylko nie oszukujcie i podawajcie prawdziwe liczby, żebyśmy mogli później wyłonić prawdziwego zwycięzcę:))

Kilinskiego 47 - Nie Lis 21, 2010 14:33

^^Co jest?! Z mobilizacją krucho, czy nie chcecie się przyłączyć do zabawy?:)

W takim razie będę pierwszy - ode mnie +2 osoby:)

Głosujmy na naszych i WSZYSCY DO URN!!! (przypominam, że bawimy się do 22.00)

radziufan - Nie Lis 21, 2010 17:15

no ja też + 2 osoby
Ult15 - Nie Lis 21, 2010 17:29

Ode mnie 4 osoby .
mlody_ns - Nie Lis 21, 2010 17:46

2 os
wel - Nie Lis 21, 2010 17:52

+1
kamel - Nie Lis 21, 2010 17:57

Piszcie dodatkowo, z jakich okręgów wyborczych jesteście...
kolafy - Nie Lis 21, 2010 18:14

ok 20 os. :)) Barskie
Ult15 - Nie Lis 21, 2010 18:15

Stawka podbita ładnie ;)
Sądeczanin - Nie Lis 21, 2010 18:54

no to Kolafy ładnie pozaciągał ludzi:D odemnie +3 okręg? Broniewskiego
kolafy - Nie Lis 21, 2010 20:58

Przy urnie spotkałem też naszego Pana Prezesa Stowarzyszenia Kibiców Sandecji, głosował prawidłowo ;)
internacionale - Nie Lis 21, 2010 22:11

ode mnie w sumie 5os
AdoDC - Nie Lis 21, 2010 22:14

+ 2
eSKa - Nie Lis 21, 2010 22:34

:) Żona głosowala tak jak ja....czyli tak jak potrzeba. :D W innym przypadku spałbym w garażu :P
kiler - Nie Lis 21, 2010 23:35

Czyli zwycięzcę już znamy, gratulacje dla kolafego:)

A zna ktoś może jakieś pierwsze wyniki, nie macie czasem jakiś dobrze poinformowanych znajomych?

Dziekan - Nie Lis 21, 2010 23:47

Wstepne info nieoficjalne : Nowak wygrywa w 1 rundzie ok 57% glosów :)
Dziekan - Nie Lis 21, 2010 23:51

TAK CZY OWAK RYSZARD NOWAK !

NIEOFICJALNE KOLEJNE INFO NOWAK 63% GŁOSÓW (WYNIKI Z 15 KOMISJI WYBORCZYCH_

Bianconeri - Nie Lis 21, 2010 23:54

A sondaż prowadził Wojtuś, który stał z blantem przed każdym z lokali w każdym okręgu wyborczym i palił z każdym z wychodzących "fajkę pokoju" i pytał na kogo głosował, cały dzień spamiętywał a teraz podlicza ...
Kilinskiego 47 - Nie Lis 21, 2010 23:56

No to "WOW". Liczę na kolejne wieści. Dzięki Dziekan!
Dziekan - Nie Lis 21, 2010 23:56

Dokładnie i zobaczysz ptaszku, że moje sondaże są lepsze od tych które oglądasz codziennie na TVNie :)
Bianconeri - Nie Lis 21, 2010 23:57

Oni jadą na dopalaczach więc mają inne wyniki
Dziekan - Nie Lis 21, 2010 23:59

Cóż od zawsze twierdziłem, że dzisiejsza młodzież i telewizja idą na łatwiznę!
Grzechotnik - Pon Lis 22, 2010 00:01

62 % głosów dla NOWAKA !!!!!! Potwierdzone na sadeczanin.info :) MIAZGA
Dziekan - Pon Lis 22, 2010 00:03

A jednak pozostaje nam więc pogratulować najpierw mi dobrego info a następnie Prezydentowi Ryszardowi Nowakowi zwycięstwa! :)
Ult15 - Pon Lis 22, 2010 00:05

Presidento zostaje z nami na kolejne 4 lata. Brawo.
Kilinskiego 47 - Pon Lis 22, 2010 00:07

Spokojnie, poczekajmy na ostateczne wyniki, poza tym PO już go podało do prokuratury - http://www.gazetakrakowsk...turze,id,t.html

Tonący brzytwa się chwyta.

Grzechotnik - Pon Lis 22, 2010 00:19

Kilinskiego 47 napisał/a:
Spokojnie, poczekajmy na ostateczne wyniki, poza tym PO już go podało do prokuratury - http://www.gazetakrakowsk...turze,id,t.html

Tonący brzytwa się chwyta.


Oni juz o tym mowili w piątek gdy była razem z nimi "żulia" Pitera i jej sie skarżyli ;) .

Jak narazie te 62 % sa z 16 komisji na 51 jakie w NS były . Tak więc wstrzymajmy sie do ostatecznych wynikow. Poki co jest super.

Woojtek - Pon Lis 22, 2010 00:21

Grzechotnik napisał/a:


Jak narazie te 62 % sa z 16 komisji na 51 jakie w NS były


z 20 już.

Grzechotnik - Pon Lis 22, 2010 00:44

Głosy z 28 komisji , Nowak 60% - Lachowicz 24%
Woojtek - Pon Lis 22, 2010 01:54

coś narazie brak dalszych informacji, ale narazie jest OK.
wborzecki@gmail.com - Pon Lis 22, 2010 06:07

WITOJCIE KUMU:-DDDD ZWYCIĘSTWO CAŁKOWITE I MIAŻDŻĄCE FANTOMAS 62 PROCENT WYGRAŁ W PIERWSZEJ TURZE :-)))) DO TEGO NALEŻY DOŁOŻYĆ 8 MANDATÓW RADNYCH Z JEGO KOMITETU I 6 Z PIS RAZEM TO DAJE 14 RADNYCH CZYLI WIĘKSZOŚĆ.PLATFORMA MA 9 RADNYCH.OGŁASZAM WSZEM I WOBEC ŻE KIBICE SANDECJI POTĘGĄ SĄ I BASTA!!! :-DDD :-))) ps.czas iść teraz do pracy:-)) WSZYSTKIM WAM WIELKIE DZIĘKUJE ZA WIARĘ I OBOWIĄZEK WYBORCZY!!
kolafy - Pon Lis 22, 2010 07:15

Antonio Rączkowski zostaje radnym. :))
kosiarz - Pon Lis 22, 2010 07:20

Teraz spisać obietnice....i wymagać :).


Tylko jednego nie rozumiem...kto jeszcze głosje na platfusów, taki wstyd....dobrze, że w Nowym Saczu mieszkam. Większość mądrych ludzi.

Jedno jest pewne, pokazaliśmy realną siłę Kibiców Sandecji.

Bianconeri - Pon Lis 22, 2010 07:27

Poczekaj aż Luizjana wróci i cię zjebie od wiochmenów :D:D wstyd że głosowaliśmy i wogóle ... :D
kosiarz - Pon Lis 22, 2010 07:53

Wolę być wiochmenem, oszołomem, ciemnogrodem, niż idiotą wierzącym w kłamstwa tych piarowców Tuska. Wzięli by się za rządzenie....

Tak właśnie PO realizuje swoje obietnice w Nowym Sączu. Mściwi, kłamliwi....

Obwodnica północna poza planem Generalnej Dyrekcji do roku 2013

Prezydent Ryszard Nowak (a właściwie wiceprezydent Jerzy Gwiżdż) otrzymał pismo z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, w którym poinformowano, że budowa północnej obwodnicy Nowego Sącza nie jest uwzględniona w Programie Budowy Dróg Krajowych i Autostrad od roku 2008 do roku 2012. Dodatkowo nie będzie mieć zapewnionego finansowania co najmniej do roku 2013.

http://www.sadeczanin.inf...odarka/art/9394

Mam nadzieję, że w 2012 PiS wygra wybory.

Bianconeri - Pon Lis 22, 2010 08:01

Spoko:) ale zupełnie nie o to mi chodziło :)
kosiarz - Pon Lis 22, 2010 08:05

Wiem , że masz SWOJE spojrzenie na pier...politykę :P .
Ale musiałem się z rana "wypisać" ;)

Bianconeri - Pon Lis 22, 2010 08:09

A widzisz kurde tez nie to:D chyba obaj się jeszcze nie obudziliśmy i ja piszę niejasno a tobie się źle czyta:)

Nie chodziło mi ani o ogólnopolskie POPiS-y:) ani o mój niesłychanie ambiwalentny:D stosunek do polityki i polityków tylko o całą naszą "akcję" i mobilizację przedwyborczą, "podsunięcie" pewnych kandydatur i propozycji itp no i żale i tragedie narodowe jakie coponiektórzy musieli przez to przeżywać itp :)

Dobra wystarczy oftopa, czekamy na oficjalne wyniki zarówno na prezydenta, rady miasta jak i do sejmiku.

wborzecki@gmail.com - Pon Lis 22, 2010 08:22

PRZECIEŻ CI PODAŁEM:-DD PARĘ POSTÓW WYŻEJ
Dziekan - Pon Lis 22, 2010 11:58

Pan Gmail wyjaśnił, że przez najbliższe 4 lata Nowym Sączem będzie rządziła opcja przyjazna Sandecji.
Ad@ś=) - Pon Lis 22, 2010 15:12

To teraz wypadałoby napisać oficjalne pismo z gratulacjami od SKS i wszystkich kibiców dla pana R.Nowaka i napisać, że mamy nadzieję na jeszcze większe wsparcie w nadchodzącej kadencji:)
Bianconeri - Pon Lis 22, 2010 16:30

A są już gdzieś wyniki do Sejmiku Województwa oraz do sprawdzenia ilości głosów oddanych na poszczególnych kandydatów do Rady Miasta??
Ja już wiem, że swój głos "zmarnowałem" i kandydat z mojego okręgu nie dostał się do RM ale bym sobie obadał ile mu brakło, ile mieli znajomi z innych okręgów itp itd. wiwat statystyka :)

internacionale - Pon Lis 22, 2010 16:44

Oficjalne wyniki mają być podane jutro na stronie PKW: http://www.pkw.gov.pl
Bianconeri - Pon Lis 22, 2010 18:24

http://www.sadeczanin.inf...010-86/art/9540

Są protokoły, ale i tak muszę poczekać na łopatologiczne przeliczenie "...(rubryka „Razem”) musi równać się liczbie głosów ważnych oddanych na tę listę...." itp na liczbę oddanych głosów :))

kosiarz - Pon Lis 22, 2010 21:41

Ad@ś=) napisał/a:
To teraz wypadałoby napisać oficjalne pismo z gratulacjami od SKS i wszystkich kibiców dla pana R.Nowaka i napisać, że mamy nadzieję na jeszcze większe wsparcie w nadchodzącej kadencji:)


Raczej to Nowak powinien napisać oficjalne pismo z podziękowaniem za poparcie i deklaracją dotrzymania obietnic wyborczych.
Będzie przez 4 lata na "naszym garnuszku".
Nie bójmy się popierać ale i wymagać. :)

Mileniak - Czw Gru 09, 2010 20:38

To jest ku*wa skandal! Gdyby SLD układało się z tymi pajacami, to jeszcze bym się nie zdziwił, w końcu dzięki tej partii radnym w Warszawie zostanie pewien murzynek ze skłonnościami do chłopców. Ale że taki numer odwaliła PO - to jestem w szoku. Rozumiem, że perspektywa władzy odebrała niektórym rozum..

http://www.rp.pl/artykul/...azniejsza-.html

mc71 - Czw Gru 09, 2010 21:42

Dokładnie ku*** skandal
piknik76 - Pią Gru 10, 2010 17:06

Adaś Adaś ile Ty masz lat?
PO nas pierwsze sprzeda

Mileniak - Sob Gru 11, 2010 15:02

piknik76 napisał/a:
Adaś Adaś ile Ty masz lat?


12 lat i kręcone włosy :)

grubas_KKS - Sob Gru 11, 2010 16:54

Jak się nazywał ten cały poseł co nie raz jest w TVN24,który wczoraj z Nami tak ochoczo "walił banie" gorzoły? Zapomniałem sobie.Pytam kogokolwiek z obecnych wczoraj tam w tym hotelu nad Łubinką.
internacionale - Sob Gru 11, 2010 18:13

Mular.... ale nie wypada mi się tutaj wypowiadać na ten temat :)
kolafy - Nie Gru 12, 2010 10:23

"Panie Pośle, Panie Pośle napije się Pan z nami banie,
a pewnie że się napije,
no to cyk jak to powiedział budzik do zegara." :))

Bianconeri - Nie Gru 19, 2010 11:19

http://sadeczanin.info/ak...owsze/art/10782

Ale oczywiście jeden i drugi jak i ich partie chcą i obwodnicy, i mostu i strażnicy ...

Banda obłudnych pajaców, jak by im na ulicy naszczał na ryj to by powiedzieli że to spisek polityczny i knowania przeciwników którzy celowo tą burzę wywołali ...

Rzygać się chce od tego wiecznego pierdolenia i politycznych przepychanek z których nigdy nic nie wynika.

www.megachem.pl - Nie Gru 19, 2010 11:38

Mnie boli tylko jedno- że tarnówek odjeżdża nam i to bardzo. Za 2-3 lata będziemy się ścigać z brzeskiem i Bochnią. Oni będą mieć autostradę, a my jesteśmy i będziemy w odbytnicy. Na komunikacyjnym odludziu. Nawet głupiego mostu przez rzekę nie możemy zbudować, nie mówiąc o załatwieniu drogi z prawdziwego zdarzenia do brzeska- czyli autostrady. PKP jest w stanie agonalnym i liczenie na inwestycję w połączenie kolejowe z Cracovem nie ma co liczyć. Nawet na kokotów nie ma dobrego połączenia. Stajemy się zapyziałą wioską na odludziu. Mieszkańcy niedużej górskiej miejscowości. Brava dla nas- wyborców i naszej "elity" politycznej jego mać.
lukas33 - Nie Gru 19, 2010 13:13

Popieram Bianco. Nie ma bardziej perfidnej i zakłamanej grupy społecznej jak politycy. To ludzie kompletnie bez honoru, bez twarzy którzy w imię własnych i partyjnych partykularnych interesów dali by sobie szczac po twarzy mówiąc że pada deszcz i to napewno sprowadzony przez konkurencyjną opcje polityczną. To nie ludzie to psy. Tak naprawde interes Polski czy interes zwykłych obywateli dzięki którym dorwali sie do żłoba maja głęboko w dupie. Wszyscy to jedna wielka banda i hołota.
Masahiko - Nie Gru 19, 2010 14:51

Poseł Czerwiński napisał/a:
Takie postępowanie jest nieetyczne i nie licuje z godnością posła.

piekarnik45 - Sro Mar 02, 2011 11:38

Wrocław : manifestacja NOP, kibiców Śląska i Sparty z okazji
Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

film z akcji : http://www.youtube.com/watch?v=fNlA8kANES4


BRH - Sro Mar 02, 2011 16:33

tylko JKM!
krzysiek186 - Nie Kwi 17, 2011 10:37

Wczoraj odbył się II Kongres Prawicy, chciałbym polecić poniższy link z nagraniem ośmiominutowego wystąpienia prof. Krzysztof Rybińskiego:

http://www.polityczni.pl/

Więcej można przeczytać choćby na onecie. Oczywiście zdjęcie jest tak dobrane żeby pokazać JKM pozdrawiającego po rzymsku.

Kazek G f H - Pon Kwi 18, 2011 19:41

Węgry. Da się?...Oczywiście że się da :)

http://niezalezna.pl/9317...icy-na-wegrzech

kosiarz - Pią Maj 13, 2011 07:02

http://pietkun.nowyekran....10-vs-zomo-2011

Prowokacje, łamanie konstytucji i prawa przez władzę, zaczynają dotykać wszystkie grupy społeczne za tego rządu, nie tylko kibiców.

Kilinskiego 47 - Pią Maj 13, 2011 14:52

^^Coś mi się nie widzi, że Donalda obalą kibole:). Według ostatnich sondaży "po Bydgoszczy" sondaże PEŁO mocno pogalopowały w górę:

http://wiadomosci.wp.pl/k...ml?ticaid=1c4bd

Maerqin - Pią Maj 13, 2011 15:13

To ktos jeszcze wierzy w sondaze? Hahah, miedzy innymi tak wlasnie media Wami manipuluja...
Kilinskiego 47 - Pią Maj 13, 2011 15:18

^^Po wyborach pewnie powiesz, że sfałszowane:)
Mileniak - Pią Maj 13, 2011 15:19

Jak mawia mój znajomy, który pracuje w sondażowni "rezulatat sondaży jest zawsze wprost proporcjonalny do tego kto go zamawiał".
Kilinskiego 47 - Pią Maj 13, 2011 15:25

A mój mawia, żeby nie patrzeć na cyferki tylko na trend, a ten niestety jest wzrostowy dla jedynej słusznej partii rządzącej, niezależnie od sondażowni;/
BRH - Pią Maj 13, 2011 16:29

tylko JKM!
krzysiek186 - Pią Maj 13, 2011 17:50

BRH napisał/a:
tylko JKM!


Jeśli już to Nowa Prawica, to nie kult jednostki.

wborzecki@gmail.com - Pią Maj 13, 2011 20:54

a MÓJ ZNAJOMY MÓWIŁ MI ZE JAREK WYGRA JAK NIC :-D:-D NA JESIENI
Maerqin - Pią Maj 13, 2011 21:12

Kilinskiego 47 napisał/a:
^^Po wyborach pewnie powiesz, że sfałszowane:)

Po wydarzeniach w Polsce i na Swiecie, obecnych i w ostatniej dekadzie juz nie wiem czy mam komukolwiek jeszcze wierzyc czy nie.

kolafy - Sob Maj 14, 2011 07:29

SSDI-Legalna mafia feat. THS

http://www.youtube.com/wa...t=FLJ6gzvGPTEOM

Mileniak - Sob Maj 14, 2011 07:48


BRH - Sob Maj 14, 2011 09:09

przydałby się jakiś zdolny, młody generał, co by porządek zrobił z tym syfem, zdrajców pod sąd wojskowy i kula w łeb, aferzystów, krętaczy i pomniejsze szuje albo kraty albo wyjazd do wybranego przez nich państwa bez prawa powrotu do Polski. I wprowadzamy prawdziwy wolny rynek a nie "kapitalizm tvn-owski" dla gtw...
Mileniak - Wto Maj 17, 2011 17:25


kolafy - Sro Maj 18, 2011 09:11

WŁADZA da sobie 260 mln złotych WIĘCEJ! Wzrosną budżety państwowych instytucji

http://m.se.pl/wydarzenia...cji_185897.html

specu_nsm - Czw Maj 19, 2011 23:04

Staram się być po za polityką ale muszę przypomnieć co poniektórym że to za rządów PIS zrobiło się z Polski "państwo policyjne" i powstały takie twory jak CBA i wtedy każdy każdego podsłuchiwał. Moim zdaniem lepiej nie będzie bo każdy będzie kradł jak dojdzie do władzy i starał się prawo dostosować do swoich potrzeb.
Maerqin - Pią Maj 20, 2011 10:06

Cytat:
wtedy każdy każdego podsłuchiwał

Wtedy??? Polska jest TERAZ w czolowce Europy jesli chodzi o ''sluchanie''.

http://www.youtube.com/watch?v=YHXKXO1SBeQ
"STRASZYLI KACZOREM BY MOGL DONALD NAMI RZADZIC"

specu_nsm - Pią Maj 20, 2011 10:19

"Wtedy??? Polska jest TERAZ w czolowce Europy jesli chodzi o ''sluchanie''.

Ale nikt nie robi z tego medialnej afery na zasadzie znanego już wystąpienia p. Ziobry i jego "przysłowiowy gwóźdź do trumny" i zbieranie haków na konkurencje czyt. LPR, Samoobrona. Mam wrażenie że ludzie rządni władzy zrobia wszystko aby to władzę mieć nawet stworzą śmieszne koalicje z maniakami i wariatami.

Maerqin - Pią Maj 20, 2011 22:33

Bez afery czy z afera sluchali i sluchac beda...
Cytat:
Mam wrażenie że ludzie rządni władzy zrobia wszystko aby to władzę mieć

Z tym sie zgodze.

kosiarz - Sob Maj 21, 2011 06:25

Cytat:
Ale nikt nie robi z tego medialnej afery na zasadzie znanego już wystąpienia p. Ziobry i jego "przysłowiowy gwóźdź do trumny" i zbieranie haków na konkurencje czyt. LPR, Samoobrona. Mam wrażenie że ludzie rządni władzy zrobia wszystko aby to władzę mieć nawet stworzą śmieszne koalicje z maniakami i wariatami.


Co za bzdury, dawno takich już nie czytałem. SO i LPR do Sejmu wybrali wyborcy, a nie kaczor czy pis.
Co do "maniaków i wariatów", nas dziś nazywają bandytami i przestępcami, tylko dlatego, że chodzimy na mecze.

Dziś plany Leppera realizuje Tusk /OFE/, gdy Kalita z SO chciała ukraśc nam pieniądze z OFE, za rządów PiS, kaczor się temu sprzeciwił, a Tusk z GW nazywał to zamachem na emerytury Polaków. Już jesteśmy za ustawą, która zabrała nam nasze pieniądze do ZUS.
ZUS dla Tuska okazał się lepszy...liberał. :)

Klewki? pamiętacie? jak wszyscy łącznie ze mną śmialiśmy się, że w Lepper mówi jak "Talibowie lądowali w Klewkach"?, dziś komisja śledcza UE udawania, że tak było...

krzysiek186 - Wto Maj 24, 2011 08:58

kosiarz napisał/a:

ZUS dla Tuska okazał się lepszy...liberał. :)


To co Tusk robi to nie jest liberalizm.

kosiarz - Pon Maj 30, 2011 20:49

Zastanawia mnie kto przyczynił się do mianowania tego pana komendantem.
Ważny i prawdziwy głos w dyskusji na ten temat.


http://www.sadeczanin.inf...owsze/art/18165

Mileniak - Wto Maj 31, 2011 08:38

"By żyło się lepiej":

http://www.rp.pl/artykul/..._finansowa.html

wborzecki@gmail.com - Wto Maj 31, 2011 09:00

ha ha ha ,,MŁODZI WYKSZTAŁCENI Z DUŻYCH MIAST,, NO MOŻE SIĘ OPAMIĘTAJĄ :-D:-D I NA JARA ZAGŁOSUJĄ NA JESIENI ;-)
www.megachem.pl - Wto Maj 31, 2011 11:16

Wolę nie głosować, jak oddać na Kaczyńskiego- on z Ziobrą, to dopiero raj na ziemi zrobią.
krzysiek186 - Wto Maj 31, 2011 11:30

Ostatnio gościem programu Młodzież Kontra był profesor Terlecki z PiS-u, jak dostał pytanie o 3 pomysły na poruszenie gospodarki to miał problem by wymienić choćby jeden. Jeśli PiS wygra to zrobi koalicję z PSL. Od 20 lat to samo, czas na prawdziwe zmiany.
BRH - Wto Maj 31, 2011 16:27

zmian niestety nie będzie, za to będzie kosmiczny rząd PIS - PSL - SLD koalicja dla władzy, totalnie socjalna...
niestety konserwatywny-liberalizm w stylu JKM, Michalkiewicza, Ziemkiewicza nie ma szans w naszym kraju

lukas33 - Wto Maj 31, 2011 19:32

No to znowu zagłosujcie na Platformę. Będzie dalej to co jest. Czyli bezrobocie, ultra drożyzna, brak odpowiedzialności za cokolwiek. Innymi słowy totalne szambo.
BRH - Wto Maj 31, 2011 21:11

sam sobie głosuj na PO hehe
kosiarz - Wto Maj 31, 2011 21:28

www.megachem.pl napisał/a:
Wolę nie głosować, jak oddać na Kaczyńskiego- on z Ziobrą, to dopiero raj na ziemi zrobią.


Tymczasem to Ty i Tobie podobni urządzili mi kraj...nie ma co.
Rządy PiS dla mnie były bardzo dobre, a co najważniejsze w kieszeni więcej zostawało.

Głosujcie sobie na kogo chcecie...ale choć tych notorycznych oszustów którzy zaliczyli już kilka rządów od 1990 roku sobie odpuście /AWS-UD-UW-KLD-SLD-PO/

kolafy - Sro Cze 01, 2011 07:36


Kilinskiego 47 - Sro Cze 01, 2011 10:14

^^ Haha, Kriwiec powinien w takiej koszulce pomykać:)

a dla Dziurdziewicia szacun:)

piknik76 - Pią Cze 03, 2011 22:14

http://wiadomosci.onet.pl...,wiadomosc.html

Kolejny sukces rządu

piknik76 - Pią Cze 03, 2011 22:29

http://finanse.wp.pl/kat,...,wiadomosc.html

to może jeszcze jeden

grubas_KKS - Sob Cze 04, 2011 10:53

Proste że to wszystko wina KIBOLA :D ...ale przecież dziś w Orange Sport Info na pasku informacyjnym w dole ekranu telewizora widniał napis że już ponad 78% prac na Euro 2012 wykonano w Polsce :D haha
misiek_1984 - Sob Cze 04, 2011 11:18

grubas_KKS napisał/a:
Proste że to wszystko wina KIBOLA :D ...ale przecież dziś w Orange Sport Info na pasku informacyjnym w dole ekranu telewizora widniał napis że już ponad 78% prac na Euro 2012 wykonano w Polsce :D haha


Ten wskaźnik trochę spadnie, bo przecież trzeba zdemontować źle wykonane schody na Stadionie Narodowym :) A wczoraj pan premier pogroził, że niesolidni wykonawcy będą bezwzględnie płacili kary, a on będzie względem nich twardy i stanowczy jak mało kto.

Masahiko - Sob Cze 04, 2011 13:35

http://www.youtube.com/watch?v=4MrJ03LipsU
Masahiko - Pon Cze 06, 2011 23:32

http://www.wybory.xaa.pl/sondazeu.htm
kosiarz - Sro Cze 08, 2011 19:32

http://www.wybory.xaa.pl/...-wiekszosci.htm

a będzie jeszcze lepiej :)

misns - Sro Cze 08, 2011 20:19

dla ciebie byc moze dla innych niekoniecznie...
kosiarz - Czw Cze 09, 2011 06:58

Cytat:
W najbliższą niedzielę (12 czerwca) Nowy Sącz odwiedzi Antoni Macierewicz. W MCK Sokół pojawi się około godziny 11.30. Następnie uda się do Krynicy-Zdroju, gdzie ma spotkanie o godz. 14.00, by zakończyć swoje tournée w naszym regionie spotkaniem w Grybowie o godz. 17.


http://www.sadeczanin.info/aktualnosci/art/19356

Cytat:
dla ciebie byc moze dla innych niekoniecznie...


Wiem, Ty się obawiasz tego!

http://youtu.be/4y551onDohU

misns - Czw Cze 09, 2011 07:16

kosiarz napisał/a:
Cytat:
W najbliższą niedzielę (12 czerwca) Nowy Sącz odwiedzi Antoni Macierewicz. W MCK Sokół pojawi się około godziny 11.30. Następnie uda się do Krynicy-Zdroju, gdzie ma spotkanie o godz. 14.00, by zakończyć swoje tournée w naszym regionie spotkaniem w Grybowie o godz. 17.


http://www.sadeczanin.info/aktualnosci/art/19356

Cytat:
dla ciebie byc moze dla innych niekoniecznie...


Wiem, Ty się obawiasz tego!

http://youtu.be/4y551onDohU


Ja juz nie wierze zadnemu politykowi i zadnej partii,oprocz Korwinna Mikke do ktorego jakos nie moge sie przekonac a ktory zreszta nie ma wiekszych szans na wygrana rzadzili juz wszyscy i wszyscy sie skompromitowali,Pis z Kaczynskim rowniez...

hanys - Czw Cze 09, 2011 07:33

jak to jest wierzyc politykowi do ktorego nie mozna sie przekonac?? bo ja tego nie kumam
Kazek G f H - Czw Cze 09, 2011 11:05

http://www.gazetapolska.p...sk-jest-matolem

10 dowodów na to dlaczego Donald Tusk jest Matołem. Gazeta Polska.

grubas_KKS - Czw Cze 09, 2011 11:46

Jak dla mnie artykuł klasa! Z "głową" napisane,brawa dla autora.
Maerqin - Czw Cze 09, 2011 11:49

Gazeta Polska podobnie jak Wyborcza moge sobie conajwyzej podetrzec dupe. Obie sa tak samo "NIEZALEZNE".
Kazek G f H - Czw Cze 09, 2011 12:14

Ja mimo wszystko do podcierania użyłbym papieru toaletowego. Nie czytuje Gazety Polskiej często, ale często pisze się w niej o rzeczach, o których nigdzie indziej nie przeczytasz. Taki przeciwny biegun od szechterowskiej wybiórczej.
misns - Sob Cze 11, 2011 11:45

hanys napisał/a:
jak to jest wierzyc politykowi do ktorego nie mozna sie przekonac?? bo ja tego nie kumam

Nieprecyzyjnie sie wyrazilem wiec pozwol ze sie poprawie :)
Nie ufam juz ani zadnej partii ani zadnemu politykowi,natomiast z przekory i checi przekonania sie jakby swoje niebanalne pomysly wprowadzil do zycia publicznego Korwin i jego aktualna formacja zaglosowalbym na nich pod warunkiem ze mieliby szanse na zwyciestwo...

Masahiko - Sob Cze 11, 2011 12:14

misns napisał/a:
natomiast z przekory i checi przekonania sie jakby swoje niebanalne pomysly wprowadzil do zycia publicznego Korwin i jego aktualna formacja zaglosowalbym na nich pod warunkiem ze mieliby szanse na zwyciestwo...


Nie będą mieć szansy, póki na nich nie zagłosujesz.

Dla mnie straszak w postaci PiS-u już nie działa. PO wyczerpała limit mojej cierpliwości i wolę oddać głos na słabszą formację niż głosować na beton przy korycie ;)

piknik76 - Sob Cze 11, 2011 15:59

Przez to że większość ludzi myśli podobnie jak misns, w Polsce się nic nie zmieni i wiecznie będziemy skazani na jedną z trzech partii.
misns - Nie Cze 12, 2011 11:59

Widzisz ale moze tak jak ja ludzie zmienia swoj tok myslenia :)
Masahiko - Wto Cze 14, 2011 14:33

http://www.tvn24.pl/-1,17...,wiadomosc.html


Oto Wasz patriota - prezes. Co za kretyn...

kosiarz - Wto Cze 14, 2011 20:28

Wasz? czyli czyj? sprecyzuj. Może Twój?
Za kretyna Kaczyńskiego o 6 rano ABW nie budziła...za Tuska Matole się zdarzało i nie tylko to.
Gdy pisałem 4 lata temu o tym, że ta "nowa liberalna PO" będzie ścigała złodziei marketowych
, "bimbrowników" i spekulantów, to większość pukała się po głowach, zapomniałem o kibicach, moherach itp. Dziś to jest na porządku dziennym, zapomnieli o korupcji np na A2, czekać kiedy Chińczycy powiedzą kto wziął łapówę. Czerwona opasła, niezlustrowana i nie zdekomunizowana oskarża ludzi którzy z takim "towarzyszami szmaciakami" walczyli.
Może i kretyni, ale Tobie do nich daleko.
Może przeczytasz coś więcej niż TVN?

http://www.nowyekran.pl/
http://www.wpolityce.pl/
http://niezalezna.pl/

Masahiko - Wto Cze 14, 2011 22:15

Dokładnie tak - Twój i Tobie podobnym. Na szczęście jest Was coraz mniej. Kaczyński dogorywa i zakopuje się w tym swoim konserwatywno-smoleńskim bagnie. Jakże się z tego cieszę.

Media nie mają znaczenia, chodzi tutaj o wypowiedź szalonego prezesa. Wykorzystywać do ironii i żartów temat, który dla setek tysięcy Polaków jest do dziś traumą, to już jest po prostu przesadą...

kosiarz - Wto Cze 14, 2011 23:34

Cytat:
Dokładnie tak - Twój i Tobie podobnym. Na szczęście jest Was coraz mniej. Kaczyński dogorywa i zakopuje się w tym swoim konserwatywno-smoleńskim bagnie. Jakże się z tego cieszę.


Jeżeli miałbym być taki jak Ty...Gdzie znów mniej? tutaj w Polsce? ciągle jest Was więcej ...już tak od 1990 roku...na szczęście Ty i Tobie podobni w większości wyjeżdżacie z tej waszym zdaniem "krainy miodem płynącej" na "zmywak" albo budowy do obiecanej Irlandii. Jak już będziesz mgr to nie zapomnij o tym. Tacy jak ja muszą sobie tutaj radzić i radzą z powodzeniem, ciągle okradani i wyszydzani...
To wszystkiego dobrego liberale na paradzie Gay Pride Parade...się znalazł postępowiec, a może byś jedną autostradę na Euro wybudował ;).
To przez takich jak Ty i ta Katastrofa była.

Może zaplacz nad ofiarami prlu? i postępowców ludzi honoru Jaruzelskiego i Kiszczaka?
A może nad losem milionów bezrobotnych w latach 90 tych?a ile osób wtedy samobójstwo popełniło z biedy? milionów Polaków którzy wyjeżdżali z Polski zostawiając swoje rodziny? wtedy rzadził Tusk, Buzek, Miller, Kalisz, Kwaśniewski...sami postepowcy i liberały. Czerwone.

Ale nie mówmy o przeszłości,tylko przeszłośc sprzed 4 lat jest istotna.

Masz tu następną "traumę", mam nadzieję, ze także do tego nieszczęścia podejdziesz z powagą i będziesz go wspominał po 5 latach, a może jakąś komisję zrobimy w Sejmie?

http://nadmierne.com.pl/i...05_22&id=459101

wborzecki@gmail.com - Sro Cze 15, 2011 08:12

KOSIARZ NIE GADAJ Z IDIOTAMI LEKARZ KAZAŁ IM PRZYTAKIWAĆ BO INACZEJ SIĘ ZATNĄ I WZWODU MIEĆ NIE BĘDĄ :-D:-D
kolafy - Sro Cze 15, 2011 09:22

Przywracam Panów do porządku i kultury brakującej osobą o których debatujecie bo inaczej posypią się ostrzeżenia! :)))
Masahiko - Sro Cze 15, 2011 13:24

Ostrzeżenia nie poskutkują. To jest styl dyskusji "kaczorystów". Jak ich Pan tak się wyraża to nie mogą być przecież gorsi.
Ptaszkowa - Sro Cze 15, 2011 13:56

Natomiast o polszewikach bardzo dobrze świadczy zaproszenie jaruzelskiego na posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. To jest styl dyskusji "platformersów", moze jenerał znajdzie sobie miejsce w ich partii. Biorac pod uwage ostatnie polityczne transefry, jest to przykre ale całkiem możliwe.
Masahiko - Sro Cze 15, 2011 14:24

Hehehe, Wam tak używanie tej kaczyńskiej nomenklatury pozwala znieść kolejne porażki Pana Waszego? Czy to może wynika z populistycznej wizji świata jaką roztacza przed Wami prezes K. ?? Wspólny wróg, nie ważne kto - ważne że przy władzy, od której należy go odciągnąć? Hołdujecie choremu na władze, oderwanemu od rzeczywistości błaznowi.

PS. Jaruzelski był prezydentem Polski, wybrany przez Zgromadzenie Narodowe, więc zgodnie z ideą obecnego prezydenta Komorowskiego miał prawo być zaproszony...

wborzecki@gmail.com - Sro Cze 15, 2011 14:27

PRZYPOMNIJ MI WAŚĆ KTO I Z CZYICH RĄK ZGINĄ W ŁODZI. TO ŻE FAKTY BYŁY INNE TO TYM GORZEJ DLA FAKTÓW:-D:-D DO CIEBIE TEZ PRZYCHODZĄ W NOCY ?! CIĄGLE CI SAMI CZY SIĘ CO NOC ZMIENIAJĄ
:-D:-D ??

major - Sro Cze 15, 2011 14:50

Masahiko napisał/a:
PS. Jaruzelski był prezydentem Polski, wybrany przez Zgromadzenie Narodowe, więc zgodnie z ideą obecnego prezydenta Komorowskiego miał prawo być zaproszony...


Dosyć kiepska idea. Czym innym są prezydenci z legitymacji wyborców, wybrani w powszechnych wyborach, a czym innym Jaruzelski wybrany doraźnie, na zasadzie układów opozycji z PZPRem, będący jednym z filarów komunistycznego ustroju w Polsce. Nie wiem jakim cudem byłemu opozycjoniście, jakim wtedy był Komorowski mogło to przyjść do głowy...

Irytuje i nudzi zarazem mnie już ta gadka, że nie popierając PiSu jest się komunistą i automatycznie staję się wyborcą PO. Ja krytykuję i nie lubię Kaczyńskiego, mając taki sam stosunek (nawet jeszcze gorszy) do obecnie rządzących. Ale chyba takiej opcji nie dopuszcza subiektywna opinia typu nasz-wasz ;) Chyba pora dać sobie z tym spokój, bo to do niczego nie prowadzi.

Masahiko - Sro Cze 15, 2011 15:05

major napisał/a:

Dosyć kiepska idea. Czym innym są prezydenci z legitymacji wyborców, wybrani w powszechnych wyborach, a czym innym Jaruzelski wybrany doraźnie, na zasadzie układów opozycji z PZPRem, będący jednym z filarów komunistycznego ustroju w Polsce. Nie wiem jakim cudem byłemu opozycjoniście, jakim wtedy był Komorowski mogło to przyjść do głowy...


Taki był układ i Jaruzelski był legalnym prezydentem. Równie dobrze Kwaśniewskiego też można zakwestionować, bo należał do PZPR. Warto zaznaczyć że Kaczyński był później zwolennikiem takiego właśnie wyboru prezydenta, a nie wolnych wyborów.

major napisał/a:
Irytuje i nudzi zarazem mnie już ta gadka, że nie popierając PiSu jest się komunistą i automatycznie staję się wyborcą PO. Ja krytykuję i nie lubię Kaczyńskiego, mając taki sam stosunek (nawet jeszcze gorszy) do obecnie rządzących. Ale chyba takiej opcji nie dopuszcza subiektywna opinia typu nasz-wasz ;) Chyba pora dać sobie z tym spokój, bo to do niczego nie prowadzi.


"Drużyna Kaczyńskiego" inaczej nie potrafi. Wróg to podstawa polityki prezesa. Inwektywy i uwłaczające porównania już w latach 90 były jego domeną. Jego poplecznicy nie mogą być przecież gorsi.

Ptaszkowa - Sro Cze 15, 2011 15:48

Wywiad z Generałem Sławomirem Petelickim na temat rzadów PO i ministra obrony Bogdana Klicha. Prosze nie sugerowac sie tym, że jest to wywiad z telewizji "Trwam". Oglądnijcie i zastanówcie sie kto tak naprawde powinien stanać przed Trybunałem Stanu.

http://www.youtube.com/watch?v=e1fYcFdMCjU

ps. Generał o kibicach : http://www.youtube.com/watch?v=oON98OSU35U

kosiarz - Sro Cze 15, 2011 17:23

Masahiko napisał/a:
Hehehe, Wam tak używanie tej kaczyńskiej nomenklatury pozwala znieść kolejne porażki Pana Waszego? Czy to może wynika z populistycznej wizji świata jaką roztacza przed Wami prezes K. ?? Wspólny wróg, nie ważne kto - ważne że przy władzy, od której należy go odciągnąć? Hołdujecie choremu na władze, oderwanemu od rzeczywistości błaznowi.

PS. Jaruzelski był prezydentem Polski, wybrany przez Zgromadzenie Narodowe, więc zgodnie z ideą obecnego prezydenta Komorowskiego miał prawo być zaproszony...


Taki młody a taki czerwony skurczybyk...Kaczyński dla niego gorszy jak Jaruzelski który czołgami wjeżdżał do Czech, który ścigał AK-wców po lasach i wprowadził stan wojenny dla swoich obywateli...już nie wspominając o 50 latach zniewolenia i spodlenia Polaków i naszej gospodarki. Gdzie taka kanalia się chowa...Jak widzę słowa łatwo Ci przychodzą...szczególnie te oskarżające... A jakąż to wizję populistyczną roztacza przede mną Kaczor?, ze niby nikt nie widzi, iż w Polsce łapówy są na porzadku dziennym?, że niby nie widać tego rozpastwienia władzy> wyższego bezrobocia? cen w sklepach? ABW o 6 za Tusku matole.
Orban na Wegrzech też musiał poczekać kilka lat, nim szubrawcy sami się przyznali do okradania i oszukiwania społeczeństwa.

Zgromadzenie Narodowe a co to? zbiór czerwonych towarzyszy z mianowania radzieckiego? Oni nam Jaruzlskiego wybrali...ale jaja.
Z staropolskim "spieprzaj dziadu!"

kosiarz - Sro Cze 15, 2011 17:40

Cytat:
Irytuje i nudzi zarazem mnie już ta gadka, że nie popierając PiSu jest się komunistą i automatycznie staję się wyborcą PO. Ja krytykuję i nie lubię Kaczyńskiego, mając taki sam stosunek (nawet jeszcze gorszy) do obecnie rządzących. Ale chyba takiej opcji nie dopuszcza subiektywna opinia typu nasz-wasz ;) Chyba pora dać sobie z tym spokój, bo to do niczego nie prowadzi.


A czy nie zastanawia Cię, że jak teraz widzisz jak kłamią, kłamali w latach 90 tych, to także kłamali strasząc piSem? Może to wszytsko tak wygląda jak te drogi na euro, ci bandyci kibice itp?

Jeden ze zwolenników PO tak napisał do innych na pewnym forum;


Nie jest najgorsze to ze Platforma buduje swoj wizerunek na anty-PiSie, na bezczelnym mownieniu nam "i tak nie macie innego wyjscia". Najgorsze jest to ze PO z takiego stanu rzeczy wydaje sie byc zadowolona.
To jest tez nasza wina, wyborcow. Nie dajemy czytelnego sygnalu, nie pokazujemy gdzie jest granica. Nie bedzie dzikiego antyklerykalizmu? Dobrze. Nie bedziemy klekac przed ksiedzem? Tez dobrze. Obnizymy podatki? Dobrze. Podniesiemy podatki? Tez dobrze. Dokonczymy reforme emerytalna? Dobrze. Zniszczymy reforme emerytalna? Tez dobrze. I tak dalej, i tak dalej...

major - Sro Cze 15, 2011 18:06

Tak z tym się zgadzam. PO prowadzi rządy typowo sondażowe, starając się tym pokazać, że cokolwiek nie zrobią i tak ludzie są zadowoleni, że są jedyną alternatywą, bo zły PiS, a zły Kaczyński zjada dzieci i rekrutuje kiboli do zbrojnego skrzydła swej formacji;) I mam nadzieję, że wreszcie za to poniosą odpowiedzialność przed swoimi wyborcami.

Generalnie mi chodziło o sam fakt, najeżdżania na ludzi nie będących zwolennikami PiSu. Na przykład tak krytykowany tutaj Masahiko już został zaszufladkowany jako wierny wyborca PO, a tymczasem:

Masahiko kilka dni temu napisał/a:

Dla mnie straszak w postaci PiS-u już nie działa. PO wyczerpała limit mojej cierpliwości i wolę oddać głos na słabszą formację niż głosować na beton przy korycie ;)


A z tego, że skrytykował Kaczyńskiego już tu doszło do takich wnioskowań, że nie dość że jest zagorzałym zwolennikiem PO to ponadto lubi gej parady, ma portety Jaruzelskiego i Kisczaka w domu, chce się wynieść z Polski do obiecanej Irlandii;) Trochę wzajemnego szacunku do innego kibica, w końcu tej samej drużyny. Tak jak PO nic nie mogło zbudować na taktyce anty - PiS, tak samo PiS nie zbuduje lepszego państwa jedynie na anty - PO.

Masahiko - Sro Cze 15, 2011 18:12

kosiarz napisał/a:

Taki młody a taki czerwony skurczybyk...Kaczyński dla niego gorszy jak Jaruzelski


Naucz się czytać. Poziom dyskusji typowy dla wyznawcy Kaczyńskiego...

kosiarz napisał/a:
Zgromadzenie Narodowe a co to? zbiór czerwonych towarzyszy z mianowania radzieckiego? Oni nam Jaruzlskiego wybrali...ale jaja.
Z staropolskim "spieprzaj dziadu!"


Poczytaj trochę czym było to Zgromadzenie, kto miał w nim przewagę i kto wypracował takie, a nie inne porozumienie.

I nie dorabiaj ideologii do grubiańskiej odzywki prezesa

BRH - Sro Cze 15, 2011 18:46

dajcie sobie juz spokój i z Tuskiem i z Kaczyńskim, to ta sama banda, co przy okrągłym stole się dzieliła władzą z komuchami, razem wprowadzali nas do tego kołchozu UE i razem popierali Lizbonę...
czas na Nową Prawicę!

Maerqin - Czw Cze 16, 2011 00:08

Kod:
Partia rządząca szuka idioty
Żeby pod ich fundamenty kopał rowy
Mają was za bydło i doją was jak krowy
Gdzie jest ten świat kolorowy
To tylko papierki, umowy
To tylko g*wno,
Przez lata wciskane wam do głowy
Cały motor napędowy to pranie mózgu, pranie mózgu, pranie mózgu
Żyjesz ale co to za życie
Dwójka dzieci, żona, wszystko na kredycie
Nawet to na czym śpicie
I ty te g*wno nazywasz życiem
System was oszukał i to grubo
Co ci zostało? Pewnie na*ebiesz się wódą
Jeszcze ci mało? To idź zagłosuj za tą ku*wą
Ten kawałek dla tych co w kolejce stoją przed wyborczą urną

krzysiek186 - Sro Cze 22, 2011 13:38

Wielka Brytania nie pomoże Grecji, a oczywiście premier Donald Tusk tak.
ERNESTO - Sro Cze 22, 2011 18:45

Kazek G f H napisał/a:
http://www.gazetapolska.pl/4647-10-dowodow-na-ze-tusk-jest-matolem

10 dowodów na to dlaczego Donald Tusk jest Matołem. Gazeta Polska.


Jesli pierwszym z 10 dowodow jest "Smoleńsk" to ja dziekuje za obiektywne spojrzenie tej gazety

Edit: Obecnie daleko mi do tego, zeby glosowac na PO czy Tuska (chyba, ze w II turze vs Kaczynskiemu), ale smieszny jest tez argument, ze Tusk powiedzial w 2008, ze realne bylo wprowadzenie euro w Polsce w 2012. Bylo, ale pod koniec 2008 rozpoczal sie kryzys ogolnoswiatowy, ktory ciezko bylo przewidziec nawet najlepszym ekonomistom.

Tusk obiecywal podatek liniowy, a nie obnizenie podatkow. Tak czy inaczej nie wprowadzil.

Punkt 8 podpunkt 1 rowniez mocno kontrowersyjny, a to ze jezyk angielski jest ubogi to chyba nie wina Komorowskiego ?

wborzecki@gmail.com - Sro Cze 22, 2011 20:16

ERNI KUMIE ZACNY I DROGI MEMU SERCU :-) SKORO TAK DOBRZE ICH OCENIASZ TO WRACAJ Z EMIGRACJI :-D:-D POMIESZKASZ W NASZEJ OJCZYŹNIE Z ROK TO ZMIENISZ ZDANIE O BULU I RUDY, BYNAJMNIEJ NIE TYM Z 4 PANCERNYCH;-D:-D
DNL - Sro Cze 22, 2011 21:56

Jak widzę coś takiego jak powyżej to aż mi się odechciewa cokolwiek pisać i po prostu brak mi słów.
Wytknięcie jakichś nieścisłości, argumentów z dupy świadczy od razu o poparciu? To się obiektywizm nazywa. Tak tak, obiektywizm.

Pomiędzy Wyborczą, a Gazetą Polską jest coś pośrodku.

ERNESTO - Czw Cze 23, 2011 08:10

gmail - przeczytaj moze pierwsze zdanie po "Edit:".

Jedna z nielicznych osob, do ktorych mialem szacunek w PiS skurwila sie za pierwsze miejsce na liscie PO, bo z PJN wie, ze nigdzie by nie zaszla.

Na dzien dzisiejszy chyba bylbym w stanie zaglosowac tylko na Palikota, ewentualnie JKM.

W ogole polska polityka musi przejsc radykalne zmiany, potrzebujemy mlodych, nieprzesiaknietych bagnem - takich ktorzy beda myslec o Polsce, a nie o tym, zeby jak najwiecej nakrasc przez 4 lata, bo pozniej moga nie zostac ponownie wybrani. Niestety poki co takich nie ma i jestesmy zmuszeni do glosowac na te same ryje z SLD czy AWS. I pokaz mi w Polsce prawice, bo jak slucham PiS czy PO, to sie zastanawiam czym sie roznia od SLD (poza tym, ze otwarcie nie popieraja gejostwa).

A swoja droga to wyjezdzalem jak rzadzil PiS ;)

kosiarz - Czw Cze 23, 2011 09:51

Cytat:
Jedna z nielicznych osob, do ktorych mialem szacunek w PiS skurwila sie za pierwsze miejsce na liscie PO, bo z PJN wie, ze nigdzie by nie zaszla.


To nie szacunek...ale Twoje niedojrzałe poglądy. Kluzik była lewicowym liberałem w PiS.

Cytat:
Na dzien dzisiejszy chyba bylbym w stanie zaglosowac tylko na Palikota, ewentualnie JKM.


No właśnie...tu widać tę niedojrzałość...jeden lewicowy antyklerykalny cudak, drugi prawicowy katolicki cudak :P

Cytat:
W ogole polska polityka musi przejsc radykalne zmiany, potrzebujemy mlodych, nieprzesiaknietych bagnem - takich ktorzy beda myslec o Polsce, a nie o tym, zeby jak najwiecej nakrasc przez 4 lata, bo pozniej moga nie zostac ponownie wybrani. Niestety poki co takich nie ma i jestesmy zmuszeni do glosowac na te same ryje z SLD czy AWS. I pokaz mi w Polsce prawice, bo jak slucham PiS czy PO, to sie zastanawiam czym sie roznia od SLD (poza tym, ze otwarcie nie popieraja gejostwa).


Demagogia i populizmy...

Cytat:
A swoja droga to wyjezdzalem jak rzadzil PiS ;)


Wracaj! Już od 4 lat bez mała rządzi PO! Jest lepiej! :P nie wszystkim ale na pewno rządzącym ;).

http://vod.gazetapolska.p...z-gazeta-polska

kosiarz - Czw Cze 23, 2011 09:58

Cytat:
Tusk obiecywal podatek liniowy, a nie obnizenie podatkow. Tak czy inaczej nie wprowadzil.


;) dobre...

D. Tusk: 1. Uproszczenie podatków daje ludziom większe poczucie swobody, niezależności od biurokracji państwowej, oszczędza nasz czas, ogranicza do minimum możliwość machlojek, kombinowania przy ulgach. Natomiast wysokość podatków musi zależeć od uczciwego bilansu: na co nas stać. I kiedy mówię podatek 15-procentowy plus kwota wolna, to mówię o zmianie całego systemu podatkowego. Będziemy proponowali jedną stawkę 15 proc. w odniesieniu do PIT i CIT. Zostawiamy bez zmian VAT.Ale w podatku od dochodów osobistych proponujemy kwotę wolną od podatku dla każdego członka rodziny, w tym na dziecko. Dzięki temu podatek liniowy nie tylko upraszcza system, ale jednocześnie pełni funkcje prorodzinne. 2. Chcemy znowelizować budżet. Trzeba ukrócić obecne Bizancjum, zmniejszyć o 300 mln zł, które tylko w przyszłym roku przewidziane są na funkcjonowanie kancelarii prezydenta i premiera. Biurokracja w Polsce jest bardzo przerośnięta. Kaczyński często mówi, że musimy mieć silne państwo. Ja udowodnię, że można ograniczyć koszty, oszczędzić nasz czas i pieniądze i jednocześnie umocnić państwo. Ograniczenie kosztów mogłoby sięgać 2-3 miliardów złotych. (Dz, 18.10.2007)

http://youtu.be/4MrJ03LipsU
http://wyborcza.pl/1,8599...?as=3&startsz=x

wborzecki@gmail.com - Czw Cze 23, 2011 13:23

ŚMIESZNE TO JEST BYĆ RZĄDZONYM PRZE HUJA I BYĆ CO WYBORY PRZEGŁOSOWYWANY PRZEZ BANDĘ h**ÓW!! ERNI TYLKO ŻE MAM TEGO PO DZIURKI W NOSIE, A O ZAŁATWIENIU CZEGOKOLWIEK W NORMALNY CYWILIZOWANY EUROPEJSKI SPOSÓB TO ZAPOMNIJ:) Z ROKU NA ROK JEST CORAZ GORZEJ ZA 2-3 LATA PIERDOLNIE TAK ŻE KAMIEŃ NA KAMIENIU NIE BĘDZIE. GRECJA TO JEST PESTKA. PS. KIEDYŚ PRZYPOMNĘ CI TEGO POSTA JAKO MEMENTO MORI :-)
DNL - Czw Cze 23, 2011 13:37

Ale czy powiedzieli, że obniżą podatek i na drugi dzień po wyborach podnieśli go?
A może na ten moment obniżka podatków wchodziła w grę, a po kilku latach (w tym kryzys) trzeba było coś zrobić? Różnie się sytuacja rozwija i czasem trzeba zmienić swoje plany.

Każdy się drze żeby jemu dać. Tylko skąd na to wziąć te pieniądze?
Trzeba zreformować finanse publiczne, skończyć z przywilejami - ale tego nie zrobił żaden rząd, ani SLD, ani PIS ani PO. Zaraz wytoczycie argument, że za rządów PO rozrosła się administracja - zgoda, sam Tusk mówił, że to jego największa porażka (jakoś tak), że dług publiczny rośnie. No to skoro rośnie to trzeba coś z tym zrobić, to się nie wzięło z dnia na dzień.

I obawiam się, że ktokolwiek by nie rządził nie zrobi tego, bo to są niepopularne decyzje, a każdy walczy o słupki poparcia. Nie patrzą czy to jest dobre dla kraju tylko, by dowalić politycznemu przeciwnikowi. I tak we wszystkim.

Tusk walczy z kibolami - PIS krzyczy. PIS walczy z kibolami - krzyczy Tusk. Zero jakieś współpracy, konstruktywnych działań mających na celu poprawę sytuacji. Ciągłe negowanie tego co robi druga strona. I tak w kółko.

DNL - Czw Cze 23, 2011 13:39

wborzecki@gmail.com napisał/a:
ŚMIESZNE TO JEST BYĆ RZĄDZONYM PRZE HUJA I BYĆ CO WYBORY PRZEGŁOSOWYWANY PRZEZ BANDĘ h**ÓW!!


JAROSŁAW, JAROSŁAW, JAROSŁAW, JAROSŁAW !!!

I o to właśnie chodzi. Brawo.

Dramat, ech...

Masahiko - Czw Cze 23, 2011 14:38

DNL Ty zaśmierdziały, obrzydliwy i niedojrzały PObolszewiku, który zgadza się na sprzedawanie naszego kraju Rosji !! Duchy ofiar katastrofy smoleńskiej Ci tego nie wybaczą !!! Zajadłe sprzedawczyki i pachołki bolszewickiej Rosji od rudego Donalda jeszcze pożałują !!
kosiarz - Czw Cze 23, 2011 16:13

DNL napisał/a:
Ale czy powiedzieli, że obniżą podatek i na drugi dzień po wyborach podnieśli go?
A może na ten moment obniżka podatków wchodziła w grę, a po kilku latach (w tym kryzys) trzeba było coś zrobić? Różnie się sytuacja rozwija i czasem trzeba zmienić swoje plany.

Każdy się drze żeby jemu dać. Tylko skąd na to wziąć te pieniądze?
Trzeba zreformować finanse publiczne, skończyć z przywilejami - ale tego nie zrobił żaden rząd, ani SLD, ani PIS ani PO. Zaraz wytoczycie argument, że za rządów PO rozrosła się administracja - zgoda, sam Tusk mówił, że to jego największa porażka (jakoś tak), że dług publiczny rośnie. No to skoro rośnie to trzeba coś z tym zrobić, to się nie wzięło z dnia na dzień.

I obawiam się, że ktokolwiek by nie rządził nie zrobi tego, bo to są niepopularne decyzje, a każdy walczy o słupki poparcia. Nie patrzą czy to jest dobre dla kraju tylko, by dowalić politycznemu przeciwnikowi. I tak we wszystkim.

Tusk walczy z kibolami - PIS krzyczy. PIS walczy z kibolami - krzyczy Tusk. Zero jakieś współpracy, konstruktywnych działań mających na celu poprawę sytuacji. Ciągłe negowanie tego co robi druga strona. I tak w kółko.


Widzisz...tylko PO na tych hasłach, przede wszystkim liberalizmu gospodarczego wygrało wybory. Właśnie to miało ich różnić od wszystkich.
Opozycja nie ma władzy...przeczytaj sobie definicję;

Cytat:
Opozycja – ugrupowanie lub grupa ugrupowań, w szczególności partii politycznych, sprzeciwiających się polityce rządu lub większości sejmowej, krytykująca dominujące ideologie czy instytucje[1]. Nie narusza przy tym prawa ani zasad gry wyborczej i parlamentarnej[2]. Opozycja polityczna nie tworzy rządu i dąży do przejęcia władzy.


Możemy mieć jak za prl-u, czyli jedna partia, wszyscy zgodni, a po drugiej stronie tylko wichrzyciele i oszołomy których co najwyżej trzeba spałować i zamknąć. Gdzie walczymy na ulicy i w podziemiu.
Albo demokracje jak w "zachodnich" ustabilizowanych krajach,gdzie "walczymy" w Sejmie, TV, czy forach :)
Gdzie lepiej? :) Nie dawajcie sobie wmówić, że krytyka czy pokazywanie złych rzeczy a nawet kłótnia nie jest konstruktywna, to coś normalnego w systemie demokratycznym,co istotniejsze tak się rodzi consensus.

Dlaczego głosuję na PiS a nie na PO? Prosta rzecz, uważam tych pierwszych za uczciwszych, za bardziej dbających o naszą gospodarkę, bardziej wywiązujących się z obietnic, wskazujących wg mnie dobrze przyczyny naszej niemożności np w budowie dróg, infrastruktury, szybszemu rozwojowi...tj korupcja, złodziejstwo, układy.
To nie kibole winni, ale Miry, Zbychy i Rychy.../przykład/.

Z Twoim postem można się nie zgadzać, ale można polemizować...z postem pajaca Masahiko można tylko zrobić jedno...w kosz.

kosiarz - Czw Cze 23, 2011 16:22

DNL napisał/a:
wborzecki@gmail.com napisał/a:
ŚMIESZNE TO JEST BYĆ RZĄDZONYM PRZE HUJA I BYĆ CO WYBORY PRZEGŁOSOWYWANY PRZEZ BANDĘ h**ÓW!!


JAROSŁAW, JAROSŁAW, JAROSŁAW, JAROSŁAW !!!

I o to właśnie chodzi. Brawo.

Dramat, ech...


Dramat to ludzie którzy nie umieją się przyznać, że zrobiono z nich...durni.
Tam na górze biorą kasę, nie małą. Gdyby menadżer zatrudniony przez prywatnego właściciela obiecał mu to co Tusk, a potem robił wręcz coś odwrotnego, doprowadzając firmę do ruiny, a ten by mówił, że nic się nie stało...to czy uważałbyś go za roztropnego właściciela dbającego o swoje pieniądze? W prywatnej firmie, po roku Tusk by został wykopany ....w każdej.

Bianconeri - Czw Cze 23, 2011 16:43

Skoro za PiS-u było tak dobrze to dlaczego było tak źle?:)

Zresztą ... co za różnica ... jedni warci drugich i najmądrzejsi jak są w opozycji i co oni to nie zrobią żeby żyło się lepiej byleby tylko być u władzy ... a jak już są u żłoba to się z każdym sprzymierzą - PiS z Samooobroną i LPR czy PO z PSL które u władzy było już z prawie każdym od lewej do prawej żeby tylko u władzy być ...

Dopóki "wybory" będą typu wolę być chory na raka czy na aids to lepiej chyba zagłosować nogami bo i tak nic z tego dla nas szaraczków nie wynika bo nie jesteśmy w układzie, więc obojętne kto wygra.

A w najbliższych wyborach najwięcej ugrają postkomuchy ...

Jedynie wybory lokalne samorządowe czy prezydenta miasta mają sens bo tu się już bardziej człowieka wybiera (którego najczęściej się zna) niż partie.

A i tka jebać cały ten burdel.

DNL - Czw Cze 23, 2011 17:43

Ale ten wspomniany przez Ciebie właściciel musi się liczyć z tym, że może się zmienić trend na rynku, może nie być popytu na jego towary z jakichś przyczyn niezależnych i trzeba zrewidować swoje plany i założenia. Dobry manager musi się umieć odnaleźć w każdej sytuacji, być przygotowanym na niespodziewane wydarzenia.

Skoro ludzie dalej chcą głosować na PO i Tuska to znaczy, że rozumieją tę sytuację i być może zmienili swoje oczekiwania albo po prostu jest im tak dobrze. Skądś się przecież te wysokie notowania w sondażach biorą.

Mam wrażenie, że najwięcej o tym, że zostali oszukani i mamieni obietnicami są osoby, które i tak nie głosowały na PO.
Tobie powiedzieli, że obniżą podatki, nie uwierzyłeś, ale teraz i tak masz pretensję, że Cię oszukali.

PS. Post Masahiko to była karykatura postów wborzeckiego, podobny poziom - i tu i tu nie da się dyskutować ;)

kosiarz - Czw Cze 23, 2011 18:33

Cytat:
Ale ten wspomniany przez Ciebie właściciel musi się liczyć z tym, że może się zmienić trend na rynku, może nie być popytu na jego towary z jakichś przyczyn niezależnych i trzeba zrewidować swoje plany i założenia. Dobry manager musi się umieć odnaleźć w każdej sytuacji, być przygotowanym na niespodziewane wydarzenia


Czyli uważasz, że "trend na rynku"...się zmienia i rozkładamy ręce? ;))), że powiesz właścicielowi, dawaj więcej kasy, bo się nie udało? Bo firma X jest lepsza? Nie...trzeba być elastycznym, a przede wszystkim uczciwym.
Przecież my spadamy w ratingach i rankingach gospodarczych na dalsze miejsca! Czyli co? nas tylko dotknął ten "trend":P?
Niemcy podatki obniżyli właśnie w kryzysie...teraz mają 2 % wzrost? a my co dalej kryzys? jaki jest teraz trend na świecie? Można różnie pisać, ale trzeba opierać się na faktach.

Cytat:
Mam wrażenie, że najwięcej o tym, że zostali oszukani i mamieni obietnicami są osoby, które i tak nie głosowały na PO.
Tobie powiedzieli, że obniżą podatki, nie uwierzyłeś, ale teraz i tak masz pretensję, że Cię oszukali.


Mnie nie oszukali, ja pamiętam jak już rządzili ;) Nazywali się KLD....:) ludzie nazywali ich aferałami, i nic się nie zmieniało ;) "Buzek na wózek" dostał kiedyś , po swoich rządach, 2% głosów, tak wyborcy go ocenili...teraz pobił rekord...szkoda, ze pamięć ludzka jest taka zawodna. Jak złotej rybki.
Pozdrawiam.

kosiarz - Czw Cze 23, 2011 18:45

Cytat:
A i tka jebać cały ten burdel.


Tylko cholera nas to dotyka, i jak kibicujemy, i na drodze, i w sklepie...inaczej sam bym tak wołał ;)
Nie mamy szacunku jeden do drugiego...jak jesteśmy urzędnikami, napinamy się, psami czy ochroniarzami wiecie sami, w sklepie naburmuszona ekspedientka, a dlaczego...bo kto za 1000 zł będzie się starał i po co? nasza mentalność też taka jest.
Byle jak, i wszystko na przymrużenie oka. Na jednym z blogów przeczytałem takie coś, wyborcy PO;

To jest tez nasza wina, wyborcow. Nie dajemy czytelnego sygnalu, nie pokazujemy gdzie jest granica. Nie bedzie dzikiego antyklerykalizmu? Dobrze. Nie bedziemy klekac przed ksiedzem? Tez dobrze. Obnizymy podatki? Dobrze. Podniesiemy podatki? Tez dobrze. Dokonczymy reforme emerytalna? Dobrze. Zniszczymy reforme emerytalna? Tez dobrze. I tak dalej, i tak dalej... Kupujemy propagande sukcesu, okragle slowa, wydaje nam sie ze jesli glosujemy na tych ktorzy lepiej wygladaja, ladniej mowia, to sami jestesmy lepsi. A co jesli to tylko fasada? Widzialem dziesiatki przedstawicieli handlowych ktorzy lepiej wygladali i lepiej mowili niz Tusk na kongresie. Rozni ich to ze pracodawca rozlicza przedstawiciela handlowego za efekty, a nie za prezencje. A my?



To każdego z nas dotyczy, mówimy a co mnie to...oni na to liczą ;)

ERNESTO - Czw Cze 23, 2011 18:54

kosiarz napisał/a:

Cytat:
Na dzien dzisiejszy chyba bylbym w stanie zaglosowac tylko na Palikota, ewentualnie JKM.


No właśnie...tu widać tę niedojrzałość...jeden lewicowy antyklerykalny cudak, drugi prawicowy katolicki cudak :P


Bo jakiekolwiek zmiany moga sie dokonac chyba tylko za kadencji cudakow. Tym samym ryjom zwanym rzadem i opozycja (obojetne kto u wladzy) nie uwierze. Wolalbym wiec dac szanse cudakom. Nawet na PJN jestem w stanie zaglosowac, mimo, ze to nic innego jak odlam PiS, ale wydaje mi sie ze przynajmniej z pewnymi perspektywami.

A Jaroslaw nawet jesli wygra wygory, to nie przewaga 50% i znow bedziemy mieli rzad mniejszosciowy, bo nawet jak przez moment mial szanse na koalicje, to i tak ja zaprzepascil.

Pzdr

kosiarz - Pią Cze 24, 2011 07:34

Fajna nuta ;)

http://youtu.be/DDJ_--G88nM

krzysiek186 - Pią Cze 24, 2011 12:17

@kosiarz
PiS teraz chce zrobić referendum odośnie komercjalizacji szpitali i prywatyzacji spółek skarbu państwa, gdyż sami się temu sprzeciwiają. Sam prezes Jarosław Kaczyński się nie zna na gospodarce.

kosiarz - Pią Cze 24, 2011 18:07

krzysiek186 napisał/a:
@kosiarz
PiS teraz chce zrobić referendum odośnie komercjalizacji szpitali i prywatyzacji spółek skarbu państwa, gdyż sami się temu sprzeciwiają. Sam prezes Jarosław Kaczyński się nie zna na gospodarce.


Chcesz prywatny szpital to sobie wybuduj, masz problem? Trzeba ukraść? Dawałeś na "Owsiaka"? i jak to sprywatyzujesz?
Nie wiem czy Kaczyński się zna...ja zapewne więcej :)

Odpolityczniona prokuratura :)) i CBA.
http://wiadomosci.wp.pl/k...,wiadomosc.html

http://youtu.be/IbqmGk_K_gQ

misns - Pią Cze 24, 2011 18:49

A masz cos do dzialalnosci Owsiaka?
ERNESTO - Pią Cze 24, 2011 20:38

kosiarz napisał/a:
Chcesz prywatny szpital to sobie wybuduj


NFZ nie ma pieniedzy, szpitale nie maja pieniedzy, ZUS nie ma pieniedzy. Pozbywajac sie ZUSu, NFZu i prywatyzujac szpitale rozwiazuje sie wszystkie te problemy. W wiekszosci ludzie nie wykorzystuja pieniedzy, ktore placa za "bezplatne" leczenie przez cale zycie.

Na zachodzie za szpital placisz sam, lub Twoja (nieobowiazkowa) ubezpieczalnia - ew. pracodawca, jesli stanie Ci sie cos w pracy. Dzieki temu szpitale same sa w stanie bezproblemowo sie utrzymywac. A biorac pod uwage, ze ani Ty, ani Twoj pracodawca nie musieliby placic ZUSu, to te pieniadze moglyby trafiac do Twojej kieszeni, jednoczesnie podwyzszajac Twoja pensje.

Niestety, zeby to zrozumiec trzeba wyjsc poza "nasze" myslenie, ze wszystko powinno byc za darmo, bo tak bylo "zawsze". Przy okazji nie zdajac sobie sprawy z tego, ze w to "darmo" wkladamy wiecej pieniedzy ...

Pozdrawiam

kosiarz - Pią Cze 24, 2011 21:36

Cytat:
NFZ nie ma pieniedzy, szpitale nie maja pieniedzy, ZUS nie ma pieniedzy. Pozbywajac sie ZUSu, NFZu i prywatyzujac szpitale rozwiazuje sie wszystkie te problemy. W wiekszosci ludzie nie wykorzystuja pieniedzy, ktore placa za "bezplatne" leczenie przez cale zycie.


No to mamy rozwiązanie :) Gratuluje. A na całym świecie męczą się z tymi sprawami.

Troszkę faktów...średnia składka miesięczna chorobowego to 49,38 zł.
Wycięcie wyrostka robaczkowego to koszt ok 3 tys zł. Gdyby Ci się to przydarzyło, musiałbyś na to pracować ok 5 lat :P

Cytat:
Na zachodzie za szpital placisz sam, lub Twoja (nieobowiazkowa) ubezpieczalnia - ew. pracodawca, jesli stanie Ci sie cos w pracy. Dzieki temu szpitale same sa w stanie bezproblemowo sie utrzymywac. A biorac pod uwage, ze ani Ty, ani Twoj pracodawca nie musieliby placic ZUSu, to te pieniadze moglyby trafiac do Twojej kieszeni, jednoczesnie podwyzszajac Twoja pensje.


Nie ma prostych przełożeń. Gdy obniżany jest VAT, podnoszone jest netto.
"Na zachodzie" jest tak jak u nas, a na "bardziej zachodzie" jest jeszcze lepiej ;).
U nas socjał w porównaniu do "zachodu" jest żaden...ZERO. Nie liczysz chyba te 60 zł na dziecko rodzinnego?

Cytat:
Niestety, zeby to zrozumiec trzeba wyjsc poza "nasze" myslenie, ze wszystko powinno byc za darmo, bo tak bylo "zawsze". Przy okazji nie zdajac sobie sprawy z tego, ze w to "darmo" wkladamy wiecej pieniedzy ...


Poza "naszym myśleniem" jest Somalia i tamtejsi piraci. Nie ma nic za darmo, jednak są pewne zdobycze cywilizacyjne bez których dziś nie wyobrażamy sobie życia.
Nie ma problemu przecież z prywatnymi szpitalami czy ubezpieczeniami. Więc o co chodzi?
Patologie dotykają i prywatne koncerny i państwowe w jednaki sposób.
To tak jak "sprywatyzowano" TP, sprzedając ją francuskiemu podatnikowi.

ERNESTO - Pią Cze 24, 2011 22:50

kosiarz napisał/a:
No to mamy rozwiązanie :) Gratuluje. A na całym świecie męczą się z tymi sprawami.

Troszkę faktów...średnia składka miesięczna chorobowego to 49,38 zł.
Wycięcie wyrostka robaczkowego to koszt ok 3 tys zł. Gdyby Ci się to przydarzyło, musiałbyś na to pracować ok 5 lat :P


http://zus.pox.pl/skladki-zus-za-2011.htm

a zdrowotne to pies zjadl ?


Cytat:
U nas socjał w porównaniu do "zachodu" jest żaden...ZERO. Nie liczysz chyba te 60 zł na dziecko rodzinnego?


na swojej podstawie: w Irlandii jest 160e miesiecznie na jedno dziecko, do 16 lub 18 roku zycia. Duzo wiecej ? Jesli przeliczysz, to Ci wyjdzie jakies 10 razy wiecej (te 60 to jest do 5 roku zycia, pozniej jest 98). Bez przeliczania i porownujac koszty utrzymania dziecka, to jest to niespelna 3 razy wyzsza kwota - ktora i tak prawdopodobnie bedzie sukcesywnie obnizana.

Socjal na zachodzie jest wyzszy, wrecz za wysoki - zachecajacy wrecz ludzi do korzystania z siedzenia na bezrobociu. Nie sadze, ze chcialbys cos podobnego widziec w Polsce. Zreszta w Polsce z niedoskonalosci prawnych, a zarazem "socjalu" korzystaja matki, ktore w nieskonczonosc przedluzaja swoje macierzynskie chorobowym.


Cytat:
Nie ma problemu przecież z prywatnymi szpitalami czy ubezpieczeniami. Więc o co chodzi?


O to, ze ZUS i tak musisz placic. Nie masz w tej kwestii zadnego wyboru.
A ten za to sobie wybuduje nowoczesne centrum w Warszawie (i innych miastach) za kilkadziesiat milionow + bedzie utrzymal armie urzednikow tam "pracujacych". A do tego jeszcze dorzucmy gruby przekret jakim jest umowa z Assecco i dochodzimy powoli do sensu istnienia ZUS.


Pozdrawiam

kolafy - Wto Cze 28, 2011 08:35

http://www.zboku.pl/zdjecie,iId,279752
Mileniak - Czw Cze 30, 2011 10:09

Jeśli to przeszłoby w takim kształcie jak proponują, należy szykować się do wyjścia z Unii:

http://podatki.gazetapraw...o_400_proc.html

kolafy - Czw Cze 30, 2011 23:30

III wojna światowa ?
hanys - Sob Lip 09, 2011 11:29

http://sport.onet.pl/pilk...,wiadomosc.html

no chyba ich popierdolilo do reszty...... moze w ogole zlikwiduja wszelkie imprezy bo przeciez jakie kraje wtedy beda wystepowac?

Masahiko - Sob Lip 09, 2011 12:01

Troszkę przesadzony pomysł. Jeszcze zgodziłbym się na umieszczenia loga UE gdzieś obok godła, ale żeby od razu usuwać godła?
Kmicic - Sob Lip 09, 2011 12:01

No jak się nasi jebłoposłowie do tego debilizmu (w ramach lizania dupy) przychylą to już się całkiem zeszmacą.
hanys - Sob Lip 09, 2011 12:54

Masahiko napisał/a:
Troszkę przesadzony pomysł. Jeszcze zgodziłbym się na umieszczenia loga UE gdzieś obok godła, ale żeby od razu usuwać godła?


nie zgodze sie z toba... albo reprezentujesz dany kraj albo unie europejska....
gwiazdki unii mozna miec... ale jak sie zdobrzedzie tyle tytulow mistrza swiata ile gwiazdek ma godlo unii;D

Masahiko - Sob Lip 09, 2011 13:11

hanys napisał/a:
Masahiko napisał/a:
Troszkę przesadzony pomysł. Jeszcze zgodziłbym się na umieszczenia loga UE gdzieś obok godła, ale żeby od razu usuwać godła?


nie zgodze sie z toba... albo reprezentujesz dany kraj albo unie europejska....
gwiazdki unii mozna miec... ale jak sie zdobrzedzie tyle tytulow mistrza swiata ile gwiazdek ma godlo unii;D


To już prędzej tytułów Mistrzów Europy ;)

W niczym nie przeszkadza umieszczać logo UE gdzieś na koszulkach. Godło kraju zawsze będzie na piersi i dobrze widoczne - tylko w takim przypadku mogę się zgodzić. W sumie jakieś tam integracyjną rolę by spełniało ;)

BRH - Sob Lip 09, 2011 13:45

precz z UE!
krzysiek186 - Sob Lip 09, 2011 17:26

BRH napisał/a:
precz z UE!

Porównanie ZSRR z UE - 1:56

Bianconeri - Nie Wrz 25, 2011 22:47

A niech będzie tutaj:) z tygodnika "Znak" z 1987 r, znalezione na inszym forum:

http://www.szefernaker.pl...da40a3zeq2g.jpg

kolafy - Wto Wrz 27, 2011 13:38

Cytat:
Członkowie głogowskiej Platformy Obywatelskiej oburzeni są zachowaniem prezydenta miasta. Chodzi o wczorajszą wizytę w Głogowie marszałka Grzegorza Schetyny. – Zamiast zaprosić marszałka do siebie, wzywa się policję – piszą w liście członkowie PO.
Wczoraj pod ratuszem zatrzymał się platformobus, którym do Głogowa przyjechał między innymi marszałek sejmu Grzegorz Schetyna. „Zamiast powitania przez władze miasta i zaproszenia na rozmowę o problemach nurtujących mieszkańców Głogowa, zostaje wezwana policja, w celu usunięcia autokaru. Jesteśmy zdumieni i zbulwersowani tym faktem” – piszą w liście członkowie PO. Krzysztof Sadowski, rzecznik prezydenta miasta, tłumaczy, że do ratusza nie dotarła żadna oficjalna informacja o wizycie marszałka. Gdyby prezydent wiedział o przyjeździe Grzegorza Schetyny, na pewno zaprosiłby go do siebie. – Marszałek Schetyna jest zawsze mile widziany w Głogowie. Serdecznie zapraszamy go do naszego grodu. Oczywiście z chęcią porozmawialibyśmy z nim o nurtujących nas problemach, w tym na przykład o służbie zdrowia. Marszałek jednak przemierzając pół Polski, nie pokonał dodatkowo trzech schodów w ratuszu, by spotkać się z prezydentem. Jan Zubowski chętnie spotkałby się z marszałkiem, lecz nie dotarła do nas żadna oficjalna informacja o tym, że Grzegorz Schetyna przyjeżdża do miasta – przyznaje K. Sadowski.

Rzecznik nie rozumie też zarzutu, sugerującego, że to ktoś z urzędu wezwał i prosił o usunięcie autokaru. Według niego, jeśli zostaje złamane prawo, to funkcjonariusze mają obowiązek reagować. – Z tego, co wiem, to autokar był zaparkowany w niedozwolonym miejscu. Cieszę się, że policja traktuje wszystkich jednakowo i nie ma znaczenia, kto jedzie danym samochodem. Podejrzewam, że gdyby marszałek wiedział, że kierowca złamał przepisy, to nie szedłby torem głogowskiej Platformy, która wszędzie wietrzy spiski, a osoby, która szanuje prawo. W tym wypadku to prawo zostało złamane, bo na Starówce można parkować tylko w wyznaczonych do tego miejscach – kończy K. Sadowski

kolafy - Pon Paź 31, 2011 08:55

Kod:
Według niego, wysokie ceny oleju napędowego to też efekt gry rynkowej przed oczekiwaną podwyżką akcyzy, która ma nastąpić na początku przyszłego roku.

- To, że olej napędowy jest już dziś droższy od benzyny może wynikać z próby dyskontowania podwyżki akcyzy. Do tej pory to paliwo było nieco promowane podatkowo. Wiadomo, że wzrost akcyzy przełoży się na wyższe ceny detaliczne na stacjach - mówi analityk.

Jego zdaniem, trzeba się liczyć z tym, że w najbliższych tygodniach paliwa nadal będą drożeć.


Rząd już zaczyna spełniać swoje obietnice :))

krzysiek186 - Pią Lis 18, 2011 13:34

http://wiadomosci.wp.pl/t...1d676&_ticrsn=3 - wydłużenie wieku emerytalnego, zwiększenie składki na zus i koniec kwoty wolnej od podatku Belki.
kolafy - Pią Lis 18, 2011 15:34

Wspomniał ch** o podniesieniu akcyzy na paliwo od stycznia ?!
grubas_KKS - Pią Lis 18, 2011 20:16

I pewno vat dojdzie do 25%... Rudy cw** !
KubaSSNS - Pon Lis 21, 2011 15:58

Według wydarzeń Kaczyński jutro w Sączu będzie .
kolafy - Sro Lis 23, 2011 08:06

Min info na temat wizyty Kaczyńskiego

http://fakty.interia.pl/p...-sile,1725259,3

krzysiek186 - Sro Gru 21, 2011 19:14

http://finanse.wp.pl/kat,...ml?ticaid=1d994 - dożynanie gospodarki

http://politykier.pl/kat,...ml?ticaid=5d994 - chamstwo w biały dzień

arek88 - Sro Gru 21, 2011 20:58

http://ekstraklasa.net/ma...baeddb604000000
głosujemy na Marka;)

kolafy - Wto Sty 03, 2012 08:50


Maerqin - Sro Sty 04, 2012 08:25

Będzie podatek od przydrożnych krzyży...
http://wiadomosci.wp.pl/t...,wiadomosc.html

Mileniak - Czw Sty 05, 2012 19:32

chory kraj, chorzy ludzie..

http://expressilustrowany...a22dd601a000000

Bianconeri - Sob Sty 07, 2012 10:03

http://www.youtube.com/wa...feature=related :]
Maerqin - Sob Sty 07, 2012 13:20

Bianconeri napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=UXaTJfIjJeQ&feature=related :]

Czekalem na kompromitacje tej p*zdy, ile razy widze ja w tv zawsze ma najwiecej do powiedzenia z tym glupkowatym usmieszkiem na gebie.

wborzecki@gmail.com - Sob Sty 07, 2012 21:55

HAHAHA WYBORNE :-) :-D
Bianconeri - Wto Sty 10, 2012 07:01

http://www.sadeczanin.inf...owsze/art/29565

Pytam się gdzie na tych fotkach jest GMAIL?? czuję się zdradzony o świcie!

Poza tym w 12 sekundzie czytania artykułu słychać strzały!

:D:D

wborzecki@gmail.com - Wto Sty 10, 2012 08:34

BOSKI JAK ZWYKLE ŚCIEMNIA SZYDZI I MIJA SIĘ Z PRAWDĄ :-):-D JA TAM BYŁEM Z RODZINĄ MIÓD I WINO PIŁEM A COM WIDZIAŁ I SŁYSZAŁ SOBIE ZOSTAWIŁEM :-D HAHAH
PS. BOSKI JAK POMOŻESZ :-D TO ZA 4 LATA BĘDZIEMY WSPÓLNIE ŚWIĘTOWAĆ OTWARCIE MOJEGO BIURA :-) I BĘDZIE SIĘ WTEDY DZIAŁO ;-)
PPS. A SŁYNNA 12 SEKUNDA PATRZ ZDJĘCI 14 PO PRAWEJ STRONIE :-D POZDRO SZYDERCO

Bianconeri - Wto Sty 10, 2012 12:14

wborzecki@gmail.com napisał/a:
BOSKI JAK POMOŻESZ :-D TO ZA 4 LATA BĘDZIEMY WSPÓLNIE ŚWIĘTOWAĆ OTWARCIE MOJEGO BIURA :-) I BĘDZIE SIĘ WTEDY DZIAŁO ;-)

Chyba cie do końca POjebało:D od tego POlitykierstwa:D

Bianconeri - Pią Sty 27, 2012 07:13

Cytat:
Posiedzenie dotyczące koncesji dla telewizji Trwam było bardzo burzliwe. Posłanka Ruchu Palikota Anna Grodzka zamiast słów ''ojciec'', czy ''ksiądz'' mówiła ''pan Tadeusz Rydzyk''.

- W języku polskim wyrażenie pan nie jest obraźliwe - mówiła Grodzka. - Ma pan rację - zareagował poseł PiS Jan Dziedziczak.


:]

PS. Daję tutaj a nie do humoru bo to autentyk:)

wborzecki@gmail.com - Pią Sty 27, 2012 07:58

HAHAHAHAHA ROZWALIŁ MI TEN CYTAT SYSTEM :-D JESZCZE SIĘ ŚMIEJĘ :-)) TY BOSKI WIESZ JAK CZŁOWIEKA UCZCIWEGO W DOBRY HUMOR WPRAWIĆ :-D POZDRO KUMY
grubas_KKS - Pią Sty 27, 2012 15:55

Hahahaha Riposta ekstraklasa !! Jeb*ć "dzikie" stworzenia ludzkie :D
Kazek G f H - Pią Sty 27, 2012 16:57

hahaha mistrz!!
hanys - Sob Sty 28, 2012 09:43

http://wiadomosci.onet.pl...377,w.html#play
tutaj cale zajscie

wborzecki@gmail.com - Pią Lut 03, 2012 22:25

UWAGA!! WAŻNE!! http://wgadowski.salon24....aka-czytajcie-g
wborzecki@gmail.com - Sro Lut 08, 2012 09:02

PROŚCIUTKO ZA OCEANU Z SAMIUŚKIEGO JACKOWA HEJJJ http://www.youtube.com/wa...player_embedded WAŻNE I WARTO TO ZNAĆ :-) ANTEK WILCZE OCZY :-D POLICMAJSTER W REWELACYJNEJ FORMIE :-))
kosiarz - Pią Lut 10, 2012 08:42

wborzecki@gmail.com napisał/a:
BOSKI JAK ZWYKLE ŚCIEMNIA SZYDZI I MIJA SIĘ Z PRAWDĄ :-):-D JA TAM BYŁEM Z RODZINĄ MIÓD I WINO PIŁEM A COM WIDZIAŁ I SŁYSZAŁ SOBIE ZOSTAWIŁEM :-D HAHAH
PS. BOSKI JAK POMOŻESZ :-D TO ZA 4 LATA BĘDZIEMY WSPÓLNIE ŚWIĘTOWAĆ OTWARCIE MOJEGO BIURA :-) I BĘDZIE SIĘ WTEDY DZIAŁO ;-)
PPS. A SŁYNNA 12 SEKUNDA PATRZ ZDJĘCI 14 PO PRAWEJ STRONIE :-D POZDRO SZYDERCO


To może wtedy będzie ktoś z posłów z Nowego Sącza. Bo Naimski jak obiecał, nic dla Sącza zrobić nie może.

wborzecki@gmail.com - Sob Lut 11, 2012 18:55

Pani minister Mucha dalsza kompromitacja oby żyła wiecznie :-d http://maloobiektywny.sal...-minister-muchy
rudeboyz - Sob Lut 11, 2012 19:30

coś mi się wydaje że ona na polecenie Prezesa J. sabotuje P.O. ;) bo aż takim debilem być nie można...
DNL - Sob Lut 11, 2012 20:05

"ps: Pani minister przekonywała także, że odwołanie Superpucharu Polski na "SN" wynika WYŁĄCZNIE z braku "klatek" oddzielających sektory. Gdyby tylko pani minister wiedziała, że trawa potrzebuje MINIMUM kilku tygodni na "ukorzenienie się"..."

Na Łazienkowskiej pierwszy mecz został rozegrany 4 dni po położeniu trawy. W Poznaniu co rusz ją wymieniają, więc jakoś nikt tam nie czeka po kilka tygodni.
Także argument z dupy, bo mogliby śmiało grać.

Bianconeri - Nie Lut 12, 2012 15:52

http://www.youtube.com/watch?v=OlmmBZcEM8w
wborzecki@gmail.com - Sro Lut 15, 2012 08:16

ZNALAZŁEM CHWILKĘ I SŁUCHAŁEM PANI MINISTER MUCHY W RMF W KONTRWYWIADZIE MIAZGA!!!! NA PYTANIE CZY POCHYLI SIĘ NAD PROBLEMAMI 3-LIGOWEGO HOKEJA W POLSCE ODPOWIEDZIAŁA ŻE ROZMAWIAŁA O NIM WCZORAJ I OPRACOWUJE PLAN :-)
POWIEM TAK GRANICE IGNORANCJI PRZEKROCZYŁY GRANICE ABSURDU :-)
WOJTEK Z RYTRA NA PREMIERA !!!!

smnns - Sro Lut 15, 2012 13:36

http://w219.wrzuta.pl/aud...juz_bardzo_duzo
..tak że .. ten.. ;]

Grzechotnik - Sro Lut 15, 2012 16:53

wborzecki@gmail.com napisał/a:
ZNALAZŁEM CHWILKĘ I SŁUCHAŁEM PANI MINISTER MUCHY W RMF W KONTRWYWIADZIE MIAZGA!!!! NA PYTANIE CZY POCHYLI SIĘ NAD PROBLEMAMI 3-LIGOWEGO HOKEJA W POLSCE ODPOWIEDZIAŁA ŻE ROZMAWIAŁA O NIM WCZORAJ I OPRACOWUJE PLAN :-)
POWIEM TAK GRANICE IGNORANCJI PRZEKROCZYŁY GRANICE ABSURDU :-)
WOJTEK Z RYTRA NA PREMIERA !!!!


Słuchałem tego rano "na zywo" w radio . Jak usłyszałem z tym hokejem to kładłem sie ze smiechu ze dwie godziny. NIEDOKURWAUWIERZENIA

DNL - Sro Lut 15, 2012 20:04

wborzecki@gmail.com napisał/a:
ZNALAZŁEM CHWILKĘ I SŁUCHAŁEM PANI MINISTER MUCHY W RMF W KONTRWYWIADZIE MIAZGA!!!! NA PYTANIE CZY POCHYLI SIĘ NAD PROBLEMAMI 3-LIGOWEGO HOKEJA W POLSCE ODPOWIEDZIAŁA ŻE ROZMAWIAŁA O NIM WCZORAJ I OPRACOWUJE PLAN :-)
POWIEM TAK GRANICE IGNORANCJI PRZEKROCZYŁY GRANICE ABSURDU :-)
WOJTEK Z RYTRA NA PREMIERA !!!!


http://www.rmf24.pl/sport...uzos,nId,434354

Nie ładnie, nie ładnie... Teraz troszkę inaczej to brzmi, co?

Nie chcę jakoś specjalnie bronić Muchy, ale bez przesady. Teraz będą starać się na każdym kroku wpędzić ją w maliny.
Kolego Borzęcki/gmail (serio nie wiem jak się do Ciebie zwracać) jakoś nie pamiętam byś podnosił tu takie larum, gdy Jakubiak była ministrem sportu? Ona się znała? ;)
http://www.sport.pl/sport...57,4373273.html

Masz do wyboru osobę znającą się na sporcie z 40 letnim doświadczeniem w nim na stanowisku prezesa (Grzesiu L.) a osobę młodą, wykształconą która niekoniecznie jest z tym sportem związana. Która bardziej nadaje się do kierowania i zarządzania? ;)

wborzecki@gmail.com - Sro Lut 15, 2012 21:05

DNL- JEST TAK SAMO A NAWET LEPIEJ BO Z ,, ROZMAWIAŁA O NIM WCZORAJ,, POSZŁO Z ,,35 NA 94 MIEJSCE 3 LIGOWEGO POLSKIEGO HOKEJA,,ALE TY I TAK WIESZ LEPIEJ :-):-D:-D
ZNASZ MNIE LATA I WIESZ DOSKONALE JA SIĘ DO MNIE ZWRACAĆ CHYBA ŻE PRZESTAŁEŚ MNIE POZNAWAĆ NA ULICY :-D:-)
A PANI JAKUBIAK PRZY PANI MUSZE TO GENIUSZ I OMNIBUS SPORTU :-)
JA OD MINISTRA RZĄDU POLSKIEGO WYMAGAM KOMPETENCJI I KIERUNKOWEGO WYKSZTAŁCENIA ORAZ PODSTAWOWEJ ZNAJOMOŚCI TEMATU ORAZ UCZCIWOŚCI I PARU INNYCH ZALET
POWIEM KRÓTKO TO NIE CHODZI O TO ŻE ONA SIĘ NIE ORIENTUJE ILE LIG HOKEJA JEST W POLSCE ALE O TO ŻE KŁAMAŁA W ŻYWE OCZY KONRADOWI PIASECKIEMU Z RMF POSŁUCHAJ KONTRWYWIADU JEŚLI TEGO NIE KUMASZ TO ZACZNĘ WĄTPIĆ W TWÓJ ROZUM I INTELIGENCJĘ

DNL - Sro Lut 15, 2012 21:23

Nie nie, ona wczoraj rozmawiała generalnie o hokeju, a nie o trzecioligowym hokeju ;)
Szczerze mówiąc nie chce mi się wchodzić tu w jakieś głębsze dyskusje, bo wiem że Ty tak czy siak będziesz mocno obstawał przy swoim i nie cofniesz się nawet o krok.
Ja fanem Muchy i PO nie jestem, staram się obiektywnie na to patrzeć. Ty zaś masz w sobie pisowskie zacietrzewienie ; )

wborzecki@gmail.com napisał/a:

ZNASZ MNIE LATA I WIESZ DOSKONALE JA SIĘ DO MNIE ZWRACAĆ CHYBA ŻE PRZESTAŁEŚ MNIE POZNAWAĆ NA ULICY :-D:-)


Czuję się zaszczycony, ale jednak mnie z kimś mylisz ; )
Oczywiście ja wiem kim Ty jesteś, ale nie znamy się. Mogłem tego nie dementować to by mi kilka punktów kumatości dodało :/

wborzecki@gmail.com - Sro Lut 15, 2012 21:35

AJJTAM AJ PAMIĘTAJ!!! TO JA WYMYŚLIŁEM WYMYŚLANIE :-D:-D SĄ ŚWIADKOWIE A JA CIĘ ZNAM Z NIKIM MNIE POMYLIŁEM A PUNKTÓW ZA KUMATOŚCI NIE PRZYZNAJE JESTEM PRYNCYPIALNY :-)
I WIEDZ JESZCZE JEDNO ŻE NA DZIŚ MAM LEPSZE WYKSZTAŁCENIE W DZIEDZINIE SPORTU OD OSTATNICH 5 MINISTRÓW TEGO RESORTU:-)
DLATEGO OD JAKIEGOŚ CZASU :-D:-D SPISKUJE NAD PRZEJĘCIEM WŁADZY NAD ŚWIATEM

wborzecki@gmail.com - Sro Lut 15, 2012 21:43

TAK DO PRZECZYTANIA W PRZERWIE MECZU http://wpolityce.pl/dzien...zyna-trzeszczec
Bianconeri - Sro Lut 15, 2012 22:16

Tu masz III ligę hokeja :) z wizją i dźwiękiem http://www.youtube.com/watch?v=HvAs1pS53nM
Tylko nie podganiaj :D

wborzecki@gmail.com - Sro Lut 15, 2012 23:01

BOSKI ,, PROSZĘ MI WIERZYĆ,, :-)
wborzecki@gmail.com - Pią Lut 17, 2012 10:41

Patrzajcie ludziska ile to można w naszym kraju ,,ZAROBIĆ,, http://wpolityce.pl/artyk...afalem-kaplerem
nitroactive - Pią Lut 17, 2012 11:15

a to nasza mądra ludność nie wie że każda dymisja ciągnie za sobą kolejne wydane pieniądze? :) to jeszcze ch** tym bo manager (każdy nie tylko w NCSie) dostanie odprawę. Tak jest wszędzie z kontraktami managerskimi na całym świecie. Dlatego w żadnej normalnej firmie się nie zwalnia managerów przed końcem kontraktów, ale w państwie paru dziennikarzy zrobi show i premier zwalnia, płaci państwo jeszcze więcej niż zapłacić miało;) ale grunt że prezes sie zdymisjonował ;) W sumie on ma wyjebane dostanie normalną pracę w normalnej firmie i nie będzie się użerał ze stadem ludzi mówiących o rzeczach o których nie mają pohjęcia :D
INDOR - Pią Lut 17, 2012 14:07

A co za problem było wywalić go dyscyplinarnie i po sprawie.Nie dotrzymałeś warunków kontraktu, to kasa Ci się nie należy.Prosto i szybko.
DNL - Pią Lut 17, 2012 14:53

O Boże...
nitroactive - Pią Lut 17, 2012 23:21

najpierw trzeba komuś udowodnić że nie dotrzymał warunków umowy, i jeśli by tak było to taki pan Ziobro nie omieszkał by złożyć doniesienia do prokuratury że coś jest nie tak :) tylko widocznie nie było się do czego przyczepić :D kontrakty managerskie to trochę wyższa szkoła jazdy niż umowa o pracę. Chociaż MIK mogli nasłać, cokolwiek... ale nie lepiej zrobić aferę medialną i dać gościowi odprawę ;) tępacy się będą cieszyć że kogoś wyjebali :D

Inna sprawa że przy tak dużej budowie nie da się wszystkiego odpalić od razu, dlatego UEFA wymaga 2 meczów przed euro, właśnie po to żeby wyeliminować wszystkie braki... Pokażcie mi jedną normalną firmę, w której wywala się głównego kierownika działu, budowanego przez 2 lata, na kilka dni/tygodni przed uruchomieniem działu/ linii produkcyjnej etc. Tylko debil albo polityk może tak postąpić pod presją jeszcze głupszych ludzi i mediów :/

Maerqin - Pią Lip 20, 2012 22:13

http://www.youtube.com/watch?v=8hOcUUTiVbA
Kmicic - Pon Lip 30, 2012 16:56

Żeby nie było że się całkiem nie interesuję polityką;

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Kazek G f H - Wto Wrz 18, 2012 10:10

Proszę o wysyłanie e-maili z tymi propozycjami na strony rządowe! Może wreszcie zaczną ratować kraj? Kosztuje Cię to tylko kilka minut, a efekt może być na całe życie!

My, Naród Polski apelujemy do Rady Ministrów RP o niezwłoczne podjęcie reform mających na celu walkę z bezrobociem i spadkiem wskaźnika wzrostu gospodarczego.

Nasze propozycje to:
1. Obniżenie kosztów zatrudnienia, takich jak sk
ładki rentowe, emerytalne i in.
2. Ułatwienie założenia firmy (dziś formalności trwają ponad miesiąc) i zwolnienie nowo powstałej firmy z wszelkich podatków na okres 3 miesięcy (ułatwi to przedsiębiorcy działalność na starcie).
3. Uwolnienie środków z Funduszu Pracy na walkę z bezrobociem poprzez zagwarantowanie absolwentom zasadniczych szkół zawodowych, techników i uczelni wyższych płatnych stażów w zakładach pracy.
4. Obniżenie podatków płaconych przez przedsiębiorców.
5. Reforma szkolnictwa zawodowego (ZSZ i technika współpracują z zakładami pracy i kształcą kadry dla tych zakładów).
6. Natychmiastowe wprowadzenie polityki prorodzinnej (zasiłki dla najbiedniejszych i wielodzietnych rodzin, obniżenie cen przedszkoli. Poprawienie dostępności żłobków).

Po przeprowadzeniu tych reform spodziewamy się takich efektów, jak:
I Spadek bezrobocia (dzięki ułatwieniom w zakładaniu firmy powstaną nowe miejsca pracy. Pracodawców stać będzie na zatrudnienie nowych osób - w wyniku zmniejszenia kosztów zatrudnienia).
II Zwiększenia konkurencyjności polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej.
III Wzrost przychodów do budżetu państwa (mimo obniżenia podatków czy składek, nowo powstałe firmy oraz liczni pracownicy zrekompensują koszty poniesionych reform i to z nadwyżką).
IV Odbudowa szkolnictwa zawodowego, likwidowanego po 1989 roku. Wykształcone zostaną kadry gotowe do pracy w firmach na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (dziś brakuje wielu specjalistów).
V Ludzie pracujący za granicą będą mieli większą możliwość powrotu do kraju, gdyż łatwiej znajdą tu pracę i dostaną za nią przyzwoite wynagrodzenie (przewidujemy płacę minimalną w wysokości 1600zł netto).
VI Wzrost ilości urodzeń. Dziś rodzi się zbyt mało dzieci, żebyśmy mogli mówić o naturalnej zastępowalności pokoleń.

Gdzie wysyłamy:
Ministerstwo Finansów - kancelaria@mofnet.gov.pl
Ministerstwo Pracy - info@mpips.gov.pl
Ministerstwo Gospodarki - mg@mg.gov.pl

nitroactive - Wto Wrz 18, 2012 10:48

To nie są reformy :)
Kazek G f H - Wto Wrz 18, 2012 19:51

Zwał jak zwał, ale cele szlachetne :) Zawsze można zalewać mailami kancelarie rządowe, bo chyba nam tylko to pozostało przy biernej postawie większości społeczeństwa...
polak_ns - Nie Paź 28, 2012 15:57

Nie żyje Remigiusz Muś, najważniejszy świadek smoleński. Słyszał on 2 eksplozje, tuż przed zderzeniem z ziemią TU. Policja podejrzewa samobójstwo....
Maerqin - Nie Paź 28, 2012 17:28

Ciekawe ktore to juz "samobojstwo" kogos zwiazanego ze Smolenskiem, 10? 15?
Snoopi86 - Nie Paź 28, 2012 20:26

Chore czasy...
wborzecki@gmail.com - Nie Paź 28, 2012 20:29

JESTEM CIEKAWY KIEDY SPOŁECZEŃSTWO SIĘ OBUDZI
I ZAŻĄDA PRAWDY O TYM CO SIĘ STAŁO W SMOLEŃSKU
TUSK I JEGO EKIPA ZA TO ODPOWIE

wborzecki@gmail.com - Nie Paź 28, 2012 20:48

W TEMACIE http://niepoprawni.pl/blo...rzywiazany-lina
radziufan - Nie Paź 28, 2012 20:50

wborzecki@gmail.com napisał/a:
JESTEM CIEKAWY KIEDY SPOŁECZEŃSTWO SIĘ OBUDZI
I ZAŻĄDA PRAWDY O TYM CO SIĘ STAŁO W SMOLEŃSKU
TUSK I JEGO EKIPA ZA TO ODPOWIE


przecież Włodziu Ty przeżyłes tą katastrofe LOL :DD więc nawijaj co tam sie na prawde podziało

wborzecki@gmail.com - Nie Paź 28, 2012 21:02

DALEJ SOBIE JAJA RÓB
RADEK CZAS DOROSNĄĆ
PAMIĘTAJ PRAWDA JEST NAJWAŻNIEJSZA

x_cite - Nie Paź 28, 2012 21:26

wborzecki@gmail.com napisał/a:
DALEJ SOBIE JAJA RÓB
RADEK CZAS DOROSNĄĆ
PAMIĘTAJ PRAWDA JEST NAJWAŻNIEJSZA


Właśnie dlatego, że ludzie robią sobie jaja ze wszystkiego jest jak jest! Radziu a wczoraj na meczu to zamiast śmiać się ze mnie, że przegrałem bój o przewodniczącego to trzeba było mi jakoś pomóc albo przyjść na zebranie a nie gadać...no ale tak jak Włodek pisze czas dorosnąć. Każdy mówi, że młodzi przyszłością narodu a jak przyjdzie co do czego to młodych się do niczego nie dopuszcza....beton począwszy od osiedli aż po Sejm.

Bianconeri - Pon Paź 29, 2012 06:41

Napisałbym wam ze zamiast zająć się poważnymi sprawami to się wam politykierstwa zachciewa to znowu będzie obraza że sobie jaja robię więc nie napisze ... ;)
radziufan - Pon Paź 29, 2012 07:27

x_cite napisał/a:
wborzecki@gmail.com napisał/a:
DALEJ SOBIE JAJA RÓB
RADEK CZAS DOROSNĄĆ
PAMIĘTAJ PRAWDA JEST NAJWAŻNIEJSZA


Właśnie dlatego, że ludzie robią sobie jaja ze wszystkiego jest jak jest! Radziu a wczoraj na meczu to zamiast śmiać się ze mnie, że przegrałem bój o przewodniczącego to trzeba było mi jakoś pomóc albo przyjść na zebranie a nie gadać...no ale tak jak Włodek pisze czas dorosnąć. Każdy mówi, że młodzi przyszłością narodu a jak przyjdzie co do czego to młodych się do niczego nie dopuszcza....beton począwszy od osiedli aż po Sejm.


ale ja bym na Ciebie zagłosował tylko ze to nie moje osiedle :)

radziufan - Pon Paź 29, 2012 07:32

wborzecki@gmail.com napisał/a:
DALEJ SOBIE JAJA RÓB
RADEK CZAS DOROSNĄĆ
PAMIĘTAJ PRAWDA JEST NAJWAŻNIEJSZA


oj Włodziu Włodziu co by mi zostało zżycia jakbym przestał sie naśmiewać z wszytkiego, nie badz juz taki poważny;) wypijemy w sobote jednego to Ci przejdzie foch;)
pozdro;)

wborzecki@gmail.com - Pon Paź 29, 2012 22:07

w temacie warto przeczytać http://wpolityce.pl/artyk...-nie-potwierdzi
nitroactive - Wto Paź 30, 2012 16:44

Oj, ale sie porobiło :D nie tylko wyborcza kreuje rzeczywistość XD
kolafy - Sro Lis 21, 2012 14:05

Prezydent N.Sącza walczy o pozostawienie wizerunków Kaczyńskiego i Kaczorowskiego w ratuszu

http://fakty.interia.pl/p...erunkow,1865702

Bianconeri - Czw Lis 22, 2012 21:21

Włodek nie spamuj i nie ukrywaj się jako gość:D

Megawarka niech ustawi te nowe "Włodkowe" fora tak żeby goście nie mogli pisac bo zaraz będzie sieczka a Włodek odnajdzie w tym spisek i uslyszy strzały i zobaczy ciężką mgłę i pancerne klawiatury między jednym wpisem a drugim.

internacionale - Czw Lis 22, 2012 21:25

Zrobione....
Maerqin - Czw Maj 23, 2013 11:26

Czy istnieje na tym forum opcja "ignoruj" zebym nie musial widziec nowych postow w tym dziale?
Bianconeri - Czw Maj 23, 2013 16:28

Masz przejebane u dżimejla :]
misns - Czw Maj 23, 2013 16:58

no sprzydala by sie taka opcja :)
wborzecki@gmail.com - Czw Maj 23, 2013 21:52

:-)) tjaaa I ŻYWY STĄD NIE WYJDZIE NIKT :-)))
ps. jest taki pan który odłączył mi neta i i chce odebrać laptopa, TO WY :-D:-D GO NASŁALIŚCIE :-))

wborzecki@gmail.com - Czw Maj 23, 2013 22:53

JAK ZDOBYĆ POZWOLENIE NA BROŃ PALNĄ KROK PO KROKU http://naszeblogi.pl/3851...e-krok-po-kroku

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group