Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

KKS Sandecja Nowy Sącz - SANDECJA ~ Wisła Kraków

radziufan - Pon Kwi 02, 2018 09:43
Temat postu: SANDECJA ~ Wisła Kraków
Sobota, godzina 18

Temat piłkarski

radek - Wto Kwi 03, 2018 10:10

Wygramy 2-1
bzyku - Wto Kwi 03, 2018 11:39

Trudny mecz ale jak się przełamać to właśnie z takim przeciwnikiem :) 1:0 dla nas !!!
KKS_FAN - Wto Kwi 03, 2018 12:25

bzyku napisał/a:
Trudny mecz ale jak się przełamać to właśnie z takim przeciwnikiem :) 1:0 dla nas !!!


Kolejorz się przełamał na nich , oby my też :-)

nuncjusz - Sro Kwi 04, 2018 10:39

Trzeba napisać jasno albo nasi zagrają mecz wiosny albo nasze szanse na utrzymanie są znikome . Jakieś przebłyski były w ostatnim meczu szczególnie w 2 połowie . Trochima powinien puścić na boisko na ostatnie 30 minut na zmęczoną Wisłę mógłby zrobić zaangażowaniem sporo zamieszania . Pawło Ksionz Damir Šovšić powinni zagrać od pierwszej minuty dać im szansę obu pokazać się z Kolevem i Piszczkiem . Dużo będzie zależeć od dyspozycji obrony .
bzyku - Sro Kwi 04, 2018 20:33

Patrzyłem po meczu z Górnikiem na statystyki, Górnik zdecydowanie więcej od nas biegał. Ciekawe jak to wyglądało w innych naszych meczach
kuba - Sro Kwi 04, 2018 20:54

W poprzednich meczach przebiegnięty dystans mieliśmy raczej zbliżony do przeciwników. Z Górnikiem faktycznie ta statystyka słabo wyglądała, chyba 8 kilometrów mniej przebiegliśmy niż Górnik. Co ciekawe było bardzo proporcjonalnie, 4 km mniej w pierwszej połowie, 4 km mniej w drugiej.
młodyC - Sro Kwi 04, 2018 21:00

Z Cracovią było podobnie jak z Górnikiem, a w innych meczach statystyki biegania były mniej więcej takie same po obu stronach. Wynika to głównie z naszego stylu gry. Graliśmy głęboko cofnięta obroną i kontrami do których wychodziło max 4 zawodników.
Co do meczu z Wisłą. Jeśli wyjdzie
Gliwa-Mraz, Krauczunow, Szufryn,Benga,Bartosz- Kasprzak- Małkowski, Sovsic, Ksionz- Kolev i swój potencjał i umiejętności które pokazują na treningach przełożą na mecz to biorąc pod uwagę okoliczności rozgrywania meczu wcale nie jesteśmy na straconej pozycji, wręcz jest duża szansa na zwycięstwo. Bo potrzebowaliśmy zawodników pokroju Sovsica i Ksionza, Małkowski mimo iż nie jest w takiej formie jak w 1 lidze nadal robi dużo wiatru z przodu. I myślę że to może odmienic naszą grę zdecydowanie na plus, szkoda że tak późno.

arek88 - Sro Kwi 04, 2018 21:14

Bartosz nie wyjdzie
nowy74 - Sro Kwi 04, 2018 21:22

Na pewno klauzula w wypożyczeniu.
bzyku - Sro Kwi 04, 2018 21:45

co z Dudzicem, ostatnio gra w rezerwach, taki słaby ?
x_cite - Czw Kwi 05, 2018 06:55

bzyku napisał/a:
co z Dudzicem, ostatnio gra w rezerwach, taki słaby ?


Nie jest ulubieńcem trenera...a szkoda mógłby pomóc w walce o utrzymanie

x_cite - Pią Kwi 06, 2018 08:04

Czy ktoś może napisać na którym kanale będzie transmisja Naszego meczu??? Na kanałach nc+ na pewno nie będzie transmisji na eurosporcie nie podają jaka będzie relacja, więc co pozostaje tylko multiliga w canal plus????

EDIT: już wiem nie ma transmisji olali Nas centralnie! Najważniejszy mecz i tylko multiliga!! wrrrrrrrrrrrrrrr

Obyśmy utarli nosa tym co Nas spuścili z ESA!!!

bzyku - Pią Kwi 06, 2018 09:14

x_cite nie ma transmisji bo trzeba jechać na mecz ;-)
fanatycznie - Pią Kwi 06, 2018 09:31

Na dailymotion też nie będzie?
młodyC - Pią Kwi 06, 2018 09:47

Czytałem gdzieś że dailymotion nie będzie działać w ogóle przez... jakiś przepis unijny. 3 mecze w tym nasz nie będzie transmitowany nigdzie prócz urywków w multilidze bo nie ma wystarczającej liczby kanałów, może na daily by się znalazło linka, gdyby działał. Ale to motywacja żeby jechać na mecz a nie iść na łatwiznę.
radziufan - Pią Kwi 06, 2018 11:29

całe szczęście że nie ma transmisji, może niektórych to zmobilizuje chociaż raz żeby ruszyć tyłek
fanatycznie - Pią Kwi 06, 2018 11:35

młodyC napisał/a:
Czytałem gdzieś że dailymotion nie będzie działać w ogóle przez... jakiś przepis unijny. 3 mecze w tym nasz nie będzie transmitowany nigdzie prócz urywków w multilidze bo nie ma wystarczającej liczby kanałów, może na daily by się znalazło linka, gdyby działał. Ale to motywacja żeby jechać na mecz a nie iść na łatwiznę.


ale to było dla emigrantów, ja nie pytam jak z oglądaniem z terenu w kraju. Serio to wyjebali?

x_cite - Pią Kwi 06, 2018 15:52

bzyku napisał/a:
x_cite nie ma transmisji bo trzeba jechać na mecz ;-)


Akurat mnie nie będzie...to drugi mecz, który opuszczę...może i dobrze, bo nie byłem we wrześniu jak wygrali z Termalicą, więc teraz liczę na powtórkę z rozrywki :D Jeżdżę - przegrywają lub remisują...nie jadę to będzie wygrana :D

PS. Mnie akurat motywować na mecze nie trzeba...tym razem siła wyższa...cóż

ERNESTO - Pią Kwi 06, 2018 19:27

fanatycznie napisał/a:
młodyC napisał/a:
Czytałem gdzieś że dailymotion nie będzie działać w ogóle przez... jakiś przepis unijny. 3 mecze w tym nasz nie będzie transmitowany nigdzie prócz urywków w multilidze bo nie ma wystarczającej liczby kanałów, może na daily by się znalazło linka, gdyby działał. Ale to motywacja żeby jechać na mecz a nie iść na łatwiznę.


ale to było dla emigrantów, ja nie pytam jak z oglądaniem z terenu w kraju. Serio to wyjebali?


... a z terenu kraju ogladasz przez VPN, czyli tak jakbys byl zagranica.

aidos - Pią Kwi 06, 2018 20:13

Nie czytać gazet, nie oglądać TV i wyłączyć telefon do poniedziałku do godziny 17.20. Retransmisja na Canal+ Sport o godzinie 15.30 :)
syfon12 - Pią Kwi 06, 2018 21:39

ERNESTO napisał/a:
fanatycznie napisał/a:
młodyC napisał/a:
Czytałem gdzieś że dailymotion nie będzie działać w ogóle przez... jakiś przepis unijny. 3 mecze w tym nasz nie będzie transmitowany nigdzie prócz urywków w multilidze bo nie ma wystarczającej liczby kanałów, może na daily by się znalazło linka, gdyby działał. Ale to motywacja żeby jechać na mecz a nie iść na łatwiznę.


ale to było dla emigrantów, ja nie pytam jak z oglądaniem z terenu w kraju. Serio to wyjebali?


... a z terenu kraju ogladasz przez VPN, czyli tak jakbys byl zagranica.

Wszyscy musza już sciagać blokady regionalne. Taka dyrektywa weszła unijna. Czyli ma być dostepność wszystkich serwisów oficjalnych bez blokad regionalnych.
http://satkurier.pl/news/...krajach-ue.html
http://satkurier.pl/news/...za-granica.html

bzyku - Pią Kwi 06, 2018 22:42

https://www.youtube.com/watch?v=2GNJu5DIizQ
Max1990 - Sob Kwi 07, 2018 09:19

Grałem w Fifie 18 i wygraliśmy 3-1 po bramkach Ksyonza ,Sovśića i Koleva mam nadzieje że spełni w końcu 😉
szczur1910 - Sob Kwi 07, 2018 09:37

Kupię gdzieś dzisiaj bilet w Sączu?
radziufan - Sob Kwi 07, 2018 09:59

Tylko w Niecieczy
darek200111 - Sob Kwi 07, 2018 10:44

młodyC napisał/a:
Z Cracovią było podobnie jak z Górnikiem, a w innych meczach statystyki biegania były mniej więcej takie same po obu stronach. Wynika to głównie z naszego stylu gry. Graliśmy głęboko cofnięta obroną i kontrami do których wychodziło max 4 zawodników.
Co do meczu z Wisłą. Jeśli wyjdzie
Gliwa-Mraz, Krauczunow, Szufryn,Benga,Bartosz- Kasprzak- Małkowski, Sovsic, Ksionz- Kolev i swój potencjał i umiejętności które pokazują na treningach przełożą na mecz to biorąc pod uwagę okoliczności rozgrywania meczu wcale nie jesteśmy na straconej pozycji, wręcz jest duża szansa na zwycięstwo. Bo potrzebowaliśmy zawodników pokroju Sovsica i Ksionza, Małkowski mimo iż nie jest w takiej formie jak w 1 lidze nadal robi dużo wiatru z przodu. I myślę że to może odmienic naszą grę zdecydowanie na plus, szkoda że tak późno.


Bartosz nie zagra

xXkosiarzXx - Sob Kwi 07, 2018 17:54

Ma ktoś stream do multiligi?
tibs - Sob Kwi 07, 2018 18:30

http://www.wiz1.net/channel9 mecz Sandecji na żywo
Majkellll - Sob Kwi 07, 2018 19:54

Nie rozumiem czemu nas zawsze zadowala remis.. z takim miejscem w tabeli i stratą powinniśmy non stop pressować
tibs - Sob Kwi 07, 2018 20:00

A co się stało z profilem naszego Pana od mediów? https://twitter.com/marrog93. Amatorka całą gębą, ale liczy się przecież medialna strona https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/747451/skandal-w-niecieczy-kibice-stoja-pod-bramami-stadionu-klub-zna-przyczyne-ale-mil?src01=6a4c8&src02=facebook_sportowefakty.
młodyC - Sob Kwi 07, 2018 20:14

Rogowski popisał się jedną wielka amatorką. I teraz usunął konto :D :D


KKS_FAN - Sob Kwi 07, 2018 23:11

nasz prezesina to sam powinien się puknąć w czoło, jesteśmy jedną wielką kompromitacją i posmiewiskiem w skali całego kraju.
KaKaEs1910 - Sob Kwi 07, 2018 23:40

Ma ktoś jeszcze wątpliwości czy się utrzymamy?

Te pionki co niby zarządzają klubem z każdym dniem udowadniają, że:
-ekstraklasa ich przerosła, a najbardziej wkur***jace jest to że absurdalnie banalnych kwestii organizacyjnych na linii kibice klub nie potrafią ogarnąć... To dla kogo ku**a grają?

Osobiście zastanawiam się czy to aby nie celowe zagranie mające na celu udowodnić wszystkim że do Ekstraklasy się nie nadajemy, kto ma napchać sobie kieszeń tym sezonem to napcha i je**l pies co będzie dalej....

radek - Sob Kwi 07, 2018 23:44

Proszę o stanowcze stanowisko stowarzyszenia co do zajśc po meczu. Mam kilka filmików rządam nazwiski tych parobków. Również sam zwrócę się o to do psiej firmy hektor . Zero tolerancji dla takich cweli. Gazem to my a nie nam
style - Nie Kwi 08, 2018 09:12

https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/747451/skandal-w-niecieczy-kibice-stoja-pod-bramami-stadionu-klub-zna-przyczyne-ale-mil?src01=6a4c8&src02=facebook_sportowefakty
xXkosiarzXx - Nie Kwi 08, 2018 09:34

Serio ten kretyn rogowski dalej jest rzecznikiem klubu? Myślałem że się go pozbyli
kibicKKS - Nie Kwi 08, 2018 10:14

xXkosiarzXx napisał/a:
Serio ten kretyn rogowski dalej jest rzecznikiem klubu? Myślałem że się go pozbyli


A co z tą laską, która kiedyś była przedstawiona jako nowy rzecznik?

A Śmierciak taki mądry i wyuczony dziennikarzyna a po polsku pisać nie potrafi.

Co do meczu i naszej formy ... no cóż czego oczekiwać po zatrudnieniu speca od remisów? Tyle tylko, że wiadomo było przed jego zatrudnieniem, że remisami to my się nie utrzymamy.

PPP111 - Nie Kwi 08, 2018 10:27

xXkosiarzXx napisał/a:
Serio ten kretyn rogowski dalej jest rzecznikiem klubu? Myślałem że się go pozbyli


W tym klubie i miescie ludzie w okół Sandecji mineli sie z powolaniem. To co zrobili i robią posmiewisko z klubu to plakac sie chce.

wito - Nie Kwi 08, 2018 12:34

Odnośnie tej wtopy w sprzedaży biletów przypomniało mi się jak Mroczek mówił o Paniach sekretarkach to się niektórzy oburzali , przykre to ale okazuje się że niestety miał racje .
x_cite - Nie Kwi 08, 2018 13:30

kibicKKS napisał/a:
xXkosiarzXx napisał/a:
Serio ten kretyn rogowski dalej jest rzecznikiem klubu? Myślałem że się go pozbyli


A co z tą laską, która kiedyś była przedstawiona jako nowy rzecznik?

A Śmierciak taki mądry i wyuczony dziennikarzyna a po polsku pisać nie potrafi.

Co do meczu i naszej formy ... no cóż czego oczekiwać po zatrudnieniu speca od remisów? Tyle tylko, że wiadomo było przed jego zatrudnieniem, że remisami to my się nie utrzymamy.


A gdzie tu jest jakiś tekst Michała Śmierciaka??
Nie obrażaj kogoś bezpodstawnie . Akurat M.Ś. trzyma dobry poziom dziennikarski a przede wszystkim językowy!

SilverCommander - Nie Kwi 08, 2018 14:06

Rogowski z "biura prasowego" po tej aferze usuwa swoje oficjalne konto na twitterze ... gdzie my żyjemy ?, to są "standardy" klubu ekstraklasowego ! WSTYD i KOMPROMITACJA. Kto za to poniesie konsekwencje ?. Zamiast wyjaśnić sprawę, wydać stosowny komunikat, to on sobie konto usuwa jak jakieś dziecko z podstawówki. Nie wiem czy takie amatorskie zagrania są spotykane na poziomie 3, 4 ligi. Podejrzewam, że on jest po prostu "kozłem ofiarnym" i wszystkie nietrafione pomysły i błędy najłatwiej przypisać jemu, bo co on ma do gadania jest tylko "pionkiem". Gdzie w tej sytuacji jest Pani rzecznik ? :). To jest kolejny fenomen na skalę Polski. Rzecznik prasowy klubu ekstraklasowego ! nie ma swojego oficjalnego konta na twitterze czy innych mediach społecznościowych. Kto za to odpowiada ?!. Wstydzi się czy jak ?, nie rozumiem tego zupełnie :). Wiem, że to kwestia gustu, ale nasza Pani rzecznik jest atrakcyjną kobietą ;), więc powinna jak najczęściej pojawiać się w mediach społecznościowych. Przynajmniej "ociepliłaby" nieco i tak beznadziejny wizerunek klubu.
Lucas_93 - Nie Kwi 08, 2018 15:07

Jeżeli usunął swoje konto to resztki honoru nakazują usunięcie się z klubu i zajęcie się czymś co nie przewyższa jego umiejętności.
fanatycznie - Pon Kwi 09, 2018 01:14

https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/747623/marcin-rogowski-z-biura-prasowego-sandecji-wyjasnia-skandal-w-niecieczy-nie-chce
bzyku - Pon Kwi 09, 2018 08:21

Amatorka pełna parą, ludzie na trybunie VIP nie mieli miejsc siedzących, w przerwie już nie było czystych talerzy ani widelców...
x_cite - Wto Kwi 10, 2018 13:49

bzyku napisał/a:
Amatorka pełna parą, ludzie na trybunie VIP nie mieli miejsc siedzących, w przerwie już nie było czystych talerzy ani widelców...


I Nasi kibice na tejże trybunie mieli przejścia z panami z gts-u, którzy powiedzieli cytuje: 'jeśli będziesz cieszyć się ze strzelonej bramki po meczu masz wpier**"! To też uważam za skandal, że na takim meczu wpuszcza się na Nasz sektor VIP ludzi z szalikami drużyny gości, co potem powoduje takie sytuacje! Mecz z Legią nic nie nauczył władz klubu ochrony itp., żeby nie wpuszczać w barwach gości na sektor VIP! Brak słów i tyle.

x_cite - Wto Kwi 10, 2018 13:53

SilverCommander napisał/a:
Rogowski z "biura prasowego" po tej aferze usuwa swoje oficjalne konto na twitterze ... gdzie my żyjemy ?, to są "standardy" klubu ekstraklasowego ! WSTYD i KOMPROMITACJA. Kto za to poniesie konsekwencje ?. Zamiast wyjaśnić sprawę, wydać stosowny komunikat, to on sobie konto usuwa jak jakieś dziecko z podstawówki. Nie wiem czy takie amatorskie zagrania są spotykane na poziomie 3, 4 ligi. Podejrzewam, że on jest po prostu "kozłem ofiarnym" i wszystkie nietrafione pomysły i błędy najłatwiej przypisać jemu, bo co on ma do gadania jest tylko "pionkiem". Gdzie w tej sytuacji jest Pani rzecznik ? :). To jest kolejny fenomen na skalę Polski. Rzecznik prasowy klubu ekstraklasowego ! nie ma swojego oficjalnego konta na twitterze czy innych mediach społecznościowych. Kto za to odpowiada ?!. Wstydzi się czy jak ?, nie rozumiem tego zupełnie :). Wiem, że to kwestia gustu, ale nasza Pani rzecznik jest atrakcyjną kobietą ;), więc powinna jak najczęściej pojawiać się w mediach społecznościowych. Przynajmniej "ociepliłaby" nieco i tak beznadziejny wizerunek klubu.


W "biurze prasowym" jest też Nasz człowiek...czyli internacionale, więc mógłby tu przybliżyć jak to faktycznie wyglądało....

kibicKKS - Sro Kwi 11, 2018 00:59

x_cite napisał/a:
kibicKKS napisał/a:
xXkosiarzXx napisał/a:
Serio ten kretyn rogowski dalej jest rzecznikiem klubu? Myślałem że się go pozbyli


A co z tą laską, która kiedyś była przedstawiona jako nowy rzecznik?

A Śmierciak taki mądry i wyuczony dziennikarzyna a po polsku pisać nie potrafi.

Co do meczu i naszej formy ... no cóż czego oczekiwać po zatrudnieniu speca od remisów? Tyle tylko, że wiadomo było przed jego zatrudnieniem, że remisami to my się nie utrzymamy.


A gdzie tu jest jakiś tekst Michała Śmierciaka??
Nie obrażaj kogoś bezpodstawnie . Akurat M.Ś. trzyma dobry poziom dziennikarski a przede wszystkim językowy!


Miałem na myśli jego tweet...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group