Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Stowarzyszenie Kibiców Sandecji - Radio Galicja

internacionale - Pon Sie 13, 2007 12:01
Temat postu: Radio Galicja
Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych spotkaliśmy się z redaktorem pracującym w Radiu Galicja i zrobiliśmy małą zapowiedź przed rozpoczynającym się sezonem. Byłem Ja, X_cite i Radzifan.
Najprawdopodobniej dzisiaj w serwisie informacyjnym w godzinach 15:00-16:00 będzie można posłuchać to co mieliśmy do powiedzenia.
Jeśli chodzi o samo radio to widać że nie są obojętni co do sytuacji Sandecji i są zainteresowani dalszą współpracą. Jeżeli dobrze pójdzie jest szansa że w czasie meczów będą wchodzić na antenę i przedstawiać co dzieje się na Kilińskiego.

ps. Radia można posłuchać na częstotliwości: 104,6 lub przez internet na www.radiogalicja.pl

Bianconeri - Pon Sie 13, 2007 16:14

SKANDAL !! - czemu to się odbyło bez mojej zgody, wiedzy i autoryzacji ??:D

A tak poważnie, to bardzo fajnie, brawo.

KubaNS - Pon Sie 13, 2007 16:40

Niestety nie udalo mi sie wczoraj do Ciebie dodzwonic, stad musieli obejsc obowiazujace przepisy i rozporzadzenia.

Sam material, krociutki ale dobrze ze i w tym kierunku zaczyna sie cos dziac. Brawo..

x_cite - Pon Sie 13, 2007 17:07

Bianco trzeba było iść z Nami:) Radziu zasugerował mi, abym został kimś w rodzaju rzecznika prasowego Stowarzyszenia ( lub ds. kontaktów z mediami ) hehe.Chłopaki dzięki, że zgodziliście się mnie wspomóc w tym wywiadzie!:) Mam nadzieję, że to nie ostatni raz kiedy udzielaliśmy się medialnie!;) pozdro

[ Dodano: 2007-08-13, 17:08 ]
PS. 45 minut wywiadu i 2 minuty materiału;)))

Sekta - Pon Sie 13, 2007 19:28

rzeczywiście niewiele było was słychać :) nie wiedziałem że kibice Hutnika mówią na nas "sandały" :|

ale dobrze słyszeć, że trener i piłkarze poważnie myślą o walce o awans i jak narazie są pełni optymizmu

x_cite - Pią Sie 24, 2007 08:15

Dzisiaj słuchajcie Radia Galicja w serwisach o godz. 10,12 i 14 będzie info na temat akcji CZARNA KOSZULKA! Usłyszy to wiele osób i mam nadzieję, że ta informacja przyniesie jeszcze większy rozgłos tej akcji:)
radziufan - Pią Sie 24, 2007 08:18

juz Ci kiedys proponowalem zebys przyszedl na spotkanie Stowrzyszenia, zapisal sie, oplacil skladki:))) i zostaniesz rzecznikiem prasowym bo widze zi Ci to dobrze idzie:)
x_cite - Pią Sie 24, 2007 08:21

wiem wiem Radku:) jak wszystko pójdzie dobrze to tak zrobię...pozdrawiam:)
grubas_KKS - Pią Sie 24, 2007 12:04

ku***...co sie dzieje ! Oby tak dalej chlopaki! Wrescie wszystko idzie do przodu jak rowniez pilkarzom na boisku :D Zajebiscie !
Bianconeri - Pią Sie 24, 2007 18:40

No i co tam panowie radiowcy ?? ma ktoś może jakieś mp3 z tego co puszczał i ewentualnie napisać w skrócie co mówili.
KubaNS - Pią Sie 24, 2007 18:49

Mp3 co prawda nie mam, ale..

Wiadomosci sportowe. Pan redaktor: "Na koniec wazna informacja dla wszystkich fanow Sandecji. Stowarzyszenie Kibicow Sandecji apaluje... ". Nastepnie info bardzo podobne do tego ze strony glownej. Fajnie.

Pzdr.

radziufan - Pią Sie 24, 2007 22:29

Oby tak dalej :)
x_cite - Sob Sie 25, 2007 10:19

postaram się załatwić plik mp3 - i co podobało się Panowie??:) wczoraj tak sobie pomyślałem o tym, żeby to poszło na antenie Galicji i udało się:) w takim razie czekam na nastepną akcję Stowarzyszenia!:)
RydzSmigly - Sob Sie 25, 2007 13:10

brawo x_cite,robisz niezłą robote,nie od dzis wiadomo ze media maja ogromna moc ;)
x_cite - Sob Sie 25, 2007 14:46

dzięki dzięki!:) staram się jak tylko mogę;)
Bianconeri - Wto Wrz 25, 2007 11:05

Moje dzisiejsze poranne wypociny zachrypłym głosem :)

http://www.chariot.pl/jwroblewski/sandecja1.mp3
http://www.chariot.pl/jwroblewski/sandecja2.mp3

x_cite - Wto Wrz 25, 2007 11:32

uprzedziłeś mnie z tą zapowiedzią w Radiu Galicja;))) fajnie wyszło - gratki:)
KubaNS - Wto Wrz 25, 2007 11:50

Jarek, musze przyznac. Wypadlbym o wiele gorzej ;)

"Wolimy Polonie" ;)

radziufan - Wto Wrz 25, 2007 12:51

;)
RydzSmigly - Wto Wrz 25, 2007 12:54

wypowiedź godna prezesa :)
Bianconeri - Wto Wrz 25, 2007 20:52

KubaNS napisał/a:
"Wolimy Polonie" ;)


Co, źle ??:D

kolafy - Sro Wrz 26, 2007 19:03

Nie no dobrze tylko też jakoś mi to szczególnie utkwiło z tej wypowiedzi lepiej by było jesteśmy zaprzyjaźnieni z Polonią ale rozumiemy trema itd.
kozac - Sro Wrz 26, 2007 19:58

no no niezle tak 3mac ja to bym polowe slow zapomnial jakbym mial tak mowic gratulacje!!
Bianconeri - Czw Wrz 27, 2007 00:47

Nic nie zapomniałem bo to pełen spontan był, nic nie było umawiane itp i leciało na zywo :0
x_cite - Nie Sty 25, 2009 22:35

Niestety w piątek Radio Galicja zabrzmiało po raz ostatni w eterze...wiele razy temat Sandecji był poruszany na antenie za co wielkie dzięki redakcji sportowej!...szkoda, że to już przeszłość.Teraz na tych falach zagra RMF MAXXX, ale z lokalnością to radio raczej będzie mieć niewiele wspólnego.
Kilinskiego 47 - Pon Sty 26, 2009 10:06

^^
eee tam:)
Ja najlepiej pamiętam Radio Galicja z tego jak po meczu z KSZO i słynnej już rozprawie z "Systemem" jechali z propagandą na całego i kłamali (mam nadzieję, że z braku wiedzy o prawdziwym przebiegu zdarzeń) w żywe oczy.
Na ich stronie interentowej po tym meczu pojawił się news w stylu "polscy kibice piłkarscy po raz kolejny udowodnili, że nie potrafią się bawić na meczach itd...."
To mnie skutecznie do nich zniechęciło i szczerze mówiąc to mnie to specjalnie nie boli, że już ich nie ma:)

BTW: a co powiecie o jakości informacji sportowych w RTK? Ja przykładowo dowiedziałem się tydzień temu, że najbliżej Sandecji jest Bagnicki i Bębenek (kiedy ten pierwszy miał już od kliku tygodni podpisany kontrakt z Odrą) LOL!!! Co więcej w jakimś wyimaginowanym sparing Sandecja pokonała Kmitę 4:1 (chodzi o ten mecz z... listopada - wiadomość podana tydzień temu...). Jeszcze wczesniej był Pelikan Łódź, że Araszkiewicz odchodzi z Sandecji przez słaby mecz z Okocimskim (choć na pożegananiu Arasia nie było o tym słowa, a to znalazło się w "relacji" z tego własnie wydarzenia...). Mnie ten profesjonalizm dziennikarski poprostu poraża... ŻENADA!

Ad@ś=) - Pon Sty 26, 2009 10:22

Troche jednak szkoda radia bo fajna muzyka leciała i - chyba to co dla mnie -najważniejsze- widomości z regionu oraz "ekspres reporterów". No ale trudno, trzeba będzie posłuchać troche tego MAXXXA...

Kilinskiego 47 napisał/a:

a co powiecie o jakości informacji sportowych w RTK? (...) Mnie ten profesjonalizm dziennikarski poprostu poraża... ŻENADA!


Dla mnie też to jest żenada co Oni tam pokazują... Dlatego od niedawna na internecie została utwożona "alternatywa" dla RTK:
Kod:
http://tv-ns.pl/

Naprawde ciekawie się rozwiją strona i tak sobie myślę, że fajnie by było jakby dodali jeszcze zakładke SANDECJA TV i robili jakieś reportaże i skróty meczów w nadchodzącej rundzie. Może dobrze by było jakoś zasugerować Im to albo wysłać oficjalne pismo ze Stowarzyszenia z ofertą współpracy?!
Pozdrawiam

beboc - Pon Sty 26, 2009 13:33

Wlasnie co to sie stalo z tym Radio galilicja???
internacionale - Pon Sty 26, 2009 13:56

"Sprzedali się" RMF-owi. Cała ekipa reporterów została oddelegowana do pracy do Krakowa. W sączu pozostały jedynie 2 lub trzy osoby.
beboc - Pon Sty 26, 2009 14:10

To juz niema wogule radia Galicja??
Ad@ś=) - Pon Sty 26, 2009 14:18

niestety już nie ma:( na tych samych falach jest teraz RMF MAXX...
A strona www.radiogalicja.pl jest przekierowywana na http://www.rmfmaxxx.pl/

Pozdro

x_cite - Pon Sty 26, 2009 16:37

Kilinskiego 47 napisał/a:
^^
eee tam:)
Ja najlepiej pamiętam Radio Galicja z tego jak po meczu z KSZO i słynnej już rozprawie z "Systemem" jechali z propagandą na całego i kłamali (mam nadzieję, że z braku wiedzy o prawdziwym przebiegu zdarzeń) w żywe oczy.
Na ich stronie interentowej po tym meczu pojawił się news w stylu "polscy kibice piłkarscy po raz kolejny udowodnili, że nie potrafią się bawić na meczach itd...."
To mnie skutecznie do nich zniechęciło i szczerze mówiąc to mnie to specjalnie nie boli, że już ich nie ma:)

BTW: a co powiecie o jakości informacji sportowych w RTK? Ja przykładowo dowiedziałem się tydzień temu, że najbliżej Sandecji jest Bagnicki i Bębenek (kiedy ten pierwszy miał już od kliku tygodni podpisany kontrakt z Odrą) LOL!!! Co więcej w jakimś wyimaginowanym sparing Sandecja pokonała Kmitę 4:1 (chodzi o ten mecz z... listopada - wiadomość podana tydzień temu...). Jeszcze wczesniej był Pelikan Łódź, że Araszkiewicz odchodzi z Sandecji przez słaby mecz z Okocimskim (choć na pożegananiu Arasia nie było o tym słowa, a to znalazło się w "relacji" z tego własnie wydarzenia...). Mnie ten profesjonalizm dziennikarski poprostu poraża... ŻENADA!


Na forum Radia Galicja ten temat był od razu poruszony i mocno komentowany jak było. A co do RTK w obecnej formie.....no comments....takiej tragicznej obsady dawno nie było....dobrze ze jest cos takiego jak TV-NS

kolafy - Czw Sty 29, 2009 17:34

Radio Galicja już nie istnieje zostało przejęte przez RMF MAXXX
DNL - Czw Sty 29, 2009 18:33

Coz za nowina ; )

Przeczytaj ostatnie posty kolafy :)

x_cite - Czw Sty 29, 2009 22:19

kolafy napisał/a:
Radio Galicja już nie istnieje zostało przejęte przez RMF MAXXX


heheheeheh:P

To teraz dobra informacja! Rusza nowe radio w odpowiedzi na RMF MAXXX...będzie to Radio ESKA MAŁOPOLSKA! Ponoć ma być w takim formacie jak Radio Galicja...czyli nasze lokalne....start niedziela godzina 16- 106,8 FM...to takie info nieoficjalne

nick - Czw Sty 29, 2009 23:06

Niestety x_cite nie będzie w takim formacie jak Galicja. Sieć z Warszawy i tylko wejścia lokalne po wiadomościach
x_cite - Pią Sty 30, 2009 10:47

ale i tak chyba lepsza Eska od Maxxxa...zobaczymy
KubaNS - Pią Sty 30, 2009 12:22

Jak juz dyskutujemy to w Maxxie na tyle ile slucham w pracy tez calkiem sporo wejsc i informacji lokalnych, reklam. Napewno wiecej niz sie spodziewalem..
nick - Pią Sty 30, 2009 13:32

Jeśli chodzi pod względem muzycznym lepszy jest według mnie Maxxx. Eska gra takie lekkie "badziewia" typu: Feel, Stefano Terazzino a lokalność taka sama jak w Maxxxie :D
małolat_19 - Pią Sty 30, 2009 16:02

Kuba wkońcu sie za jakąś pracę wziełeś:)..Nie będziesz narzekał,że nie masz na wyjazdy;)..Pozdro..
KubaNS - Pią Sty 30, 2009 16:24

W obecnej to juz pol roku takze srednia nowosc ;).. A wiekszy wplyw na moje wyjazdy to moze miec co innego;) Nie rozmywac;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group