Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Stowarzyszenie Kibiców Sandecji - Mecz z Legia szansa dla Stowarzyszenia i Sandecji ?

ERNESTO - Sro Wrz 05, 2007 12:10
Temat postu: Mecz z Legia szansa dla Stowarzyszenia i Sandecji ?
Panowie, dalej nie do konca wiem jakie sa cele Stowarzyszenia (byc moze dlatego jeszcze mnie w nim nie ma), probowalem sie z jednej strony dowiedziec, ale z drugiej nikt jednoznacznie nie potrafil mi odpowiedzi udzielic.

Na moj gust Stowarzyszenie ma szanse zaistniec juz dzis. Proponuje wyselekcjonowac dwie osoby "z gadanym" i wyslac z biletem na mecz Sandecja II - Legia do wiekszych firm w okolicach Sacza - typu Fakro, Koral, Dako czy nawet masarnia pod Tyliczem. Ladnie zaproponowac prezesowi (z pionkami nie gadac, umowic sie telefonicznie) obejrzenie meczu i zaprezentowanie glodu wielkiej pilki w Nowym Saczu i przedstawic pokrotce co Stowarzyszenie chce zdzialac (wazne, by podkreslic, ze nie jest sie wyslannikami z klubu). Zastanowcie sie we wlasnym gronie co Wy i klub na tym mozecie zyskac. Oczywiscie kwestia numer jeden wowczas jest utrzymanie za wszelka cene porzadku na meczu (takze chodzi wowczas o zapanowanie nad zgodami) ... jesli nie jestesmy w stanie tego zagwarantowac, to powyzsze nie ma sensu ...

Pozdrawiam i wysylam do przemyslenia

RydzSmigly - Sro Wrz 05, 2007 19:10

mysle,ze to bardzo dobra inicjatywa mozna ja przedyskutowac na najblizszym spotkaniu
Tomko54 - Wto Wrz 29, 2009 15:18

Ja bym teraz to powtórzył np. zaprosić na mecz z GKS Katowice - bo to chyba najatrakcyjniejszy przeciwnik w tym sezonie u nas i może by to coś przyniosło.
Bianconeri - Wto Wrz 29, 2009 17:52

Hm kolego z Gieksą to my teraz w lidze gramy a ostatnia odpowiedź w tym temacie na ponad 2 lata już:)
ERNESTO - Wto Wrz 29, 2009 18:33

Tomko54 napisał/a:
Ja bym teraz to powtórzył np. zaprosić na mecz z GKS Katowice - bo to chyba najatrakcyjniejszy przeciwnik w tym sezonie u nas i może by to coś przyniosło.


Nieco zmienilo sie przez dwa lata :)

Tomko54 - Wto Wrz 29, 2009 18:47

To wiem i właśnie chodzi mi o to żeby teraz w 2009 coś takiego powtórzyć ale chyba rzeczywiście dużo sie zmieniło ;]
grubas_KKS - Sro Wrz 30, 2009 01:27

Zmieniło...zwłaszcza np. w firmie Szubryt =/
kolafy - Sob Paź 03, 2009 17:01

Kiełbasa lipna...? ehhh jak jadłem ostatnio to nawet nie zła była aż tak się zmieniło przez 3 tyg. ku*** ;/ heheh


;)

hanys - Nie Paź 25, 2009 20:29

Dobra mecz z Legia byl, juz dawno, nie byl raczej szansa dla Stowarzyszenia, ale ch** z tym

Po tym co obserwuje(my) zatrzymalismy sie ponad pol roku temu.

Wiec proponuje eby odpowiednie osoby sie rozeznaly jak z salką, terminem
A pozostali czlonkowie stowarzyszenia, niech sie zastanowia czy chca dalej uczestniczyc itp, bo jak nie ruszymy to lepiej sie rozejdzmy ...

Dlatego Krzysiek dowiaduj sie co i jak, a Internacionale przygotuj papiery czlonkowskie, liste skladek i aktualna liste czlonkow.

Pozdro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group