Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Stowarzyszenie Kibiców Sandecji - Klub Honorowych Dawców Krwi

carmann - Sro Kwi 30, 2008 04:47
Temat postu: Klub Honorowych Dawców Krwi
Prosze Stowarzyszenie o pomoc w utworzeniu Klubu Honorowych Dawców Krwi przy MKS Sandecja.

Zapraszam na www.krewki.carmann.pl Poza "Błękitną Krwią" przy Ruchu Chorzów działaja takie kluby przy Wiśle,Hutniku,Cracovii ....jest zalażek na Górniku. Wkrótce mam zamieszkać w nowym Saczu,poza grą w oldbojach - chętnie udzielałbym sie na rzecz Stowarzyszenia oraz krwiodastwa .

Z pozdrowieniami Andrzej Carmann

PS. Oczywiście drużynie piłkarskiej krwiodawców ufunduję stroje oraz bezpłatnie utworzę i będę utrzymywał stronę internetową.
Jestem ciekaw Waszego zdania.

kolafy - Sro Kwi 30, 2008 07:30

Myślę że to bardzo fajny pomysł i będzie poruszony jak wyjdzie zobaczymy choc ja tam się boje igły od strzykawki :D
Pulo - Sro Kwi 30, 2008 09:01

Pomysł elegancki :D dobry patent mogli by też zrobić przelicznik i tak osoby które oddały tam jakąś ilość tej krwi miałaby wstęp darmowy :D
KrzysieKKS - Sro Kwi 30, 2008 10:27

O ile się nie myle temat kiedyś był poruszony na spotkaniu Stowarzyszenia. Jakoś tak o tym ucichło ale napewno są chętne osoby do utoworzenia takiej "grupy". Ja osobiście jestem jak najbardziej "za".
kozik_wnb - Sro Kwi 30, 2008 11:04

No ale jakby to wyglądało? Byłby jakiś punkt krwiodawstwa przy Sandecji czy jak? I czy będzie wbijane to do książeczki honorowego dawcy krwi? Ja chodzę regularnie co 3 miesiące także sie piszę:D Wczoraj nawet byłem:D
darekns82 - Sro Kwi 30, 2008 12:36

Super pomysł. Też jestem Honorowym Dawcą i Kibicem Sandecji. A, że jestem kibicem Sandecji to jestem postrzegany jak "bandyta". "Bandyci" ratujący życie innym - to by fajnie brzmiało.
KubaNS - Sro Kwi 30, 2008 14:19

Pomysl bardzo dobry, omawiany juz zreszta przy okazji jednego ze spotkan. Teraz mysle sprawa potoczy sie troche szybciej. Chetnych mysle ze znajdzie sie troche.
Ja rowniez "za".. Zwlaszcza ze moze ona pozniej pomoc, kazdemu z nas..
Cytat:
No ale jakby to wyglądało? Byłby jakiś punkt krwiodawstwa przy Sandecji czy jak? I czy będzie wbijane to do książeczki honorowego dawcy krwi? Ja chodzę regularnie co 3 miesiące także sie piszę:D Wczoraj nawet byłem:D

Napewno wbijane do ksiazeczki. Krew oddaje sie tylko w takich punktach. A inicjatywa wychodzaca ze Stowarzyszenia, pomoze po prostu w mobilizacji wiekszej ilosci osob i duzej regularnosci.
Cytat:
"Bandyci" ratujący życie innym - to by fajnie brzmiało.

Nie przesadzajmy. Sa ludzie i ludziska. Robmy swoje i juz..

Mileniak - Sro Kwi 30, 2008 15:10

Bardzo dobry pomysł, sam jako honorowy krwiodawca chętnie wesprę taką inicjatywę.
A swoją drogą ciekawe ile krwi oddała np. taka Beata Frohlich?

Ad@ś=) - Sro Kwi 30, 2008 15:22

Też jestem za:) Jeszcze nigdy nie oddawałem krwi ale gdyby tylko taki punkt powstał przy klubie to myśle ze nakręcił bym znajomych i wspólnie wspomoglibyśmy potrzebujących...
polak_ns - Sro Kwi 30, 2008 19:36

a będzie czekolada <lol2>
internacionale - Sro Kwi 30, 2008 22:49

kilka tabliczek czekolad i 1 dzień wolny w pracy ! ;)
polak_ns - Czw Maj 01, 2008 12:21

tak powinno byc :>
rogol.d - Czw Maj 01, 2008 14:12

Jestem za:) Panowie kibiców innych drużyn się nie boimy a malutkiej igiełki byś my się bali bez przesady:D to nie boli wiem po sobie:))
grubas_KKS - Czw Maj 01, 2008 15:17

Chętnie bym oddał swoją krew...tylko nie wiem czy ona sie nadaje :D k.m.w.t.w
internacionale - Czw Maj 01, 2008 16:10

No moja krew, też musiałaby najpierw zostać przefiltrowana i to kilka razy ;)
fanatycznie - Czw Maj 01, 2008 23:01

grubas_KKS napisał/a:
Chętnie bym oddał swoją krew...tylko nie wiem czy ona sie nadaje :D k.m.w.t.w


http://pck.org.pl/forum/viewtopic.php?t=136

grubas_KKS - Pią Maj 02, 2008 04:18

Uuu to jeszcze jakiś czas minie niż będę mógł oddać chociaż 1mililitr swojej krwi...
carmann - Nie Cze 15, 2008 07:56
Temat postu: zatem zakładajmy:).... KHDK przy Sandecji.
KrzysieKKS napisał/a:
O ile się nie myle temat kiedyś był poruszony na spotkaniu Stowarzyszenia. Jakoś tak o tym ucichło ale napewno są chętne osoby do utoworzenia takiej "grupy". Ja osobiście jestem jak najbardziej "za".



Miłego dnia. Pozdrawiam Cię serdecznie. Wreszcie chwila wytchnienia i dopiero teraz dostałem komunikat ,że ktoś odpisał na mojego posta. Mamy polowę czerwca - jesli takie spotkanie jest możliwe - chętnie przyjadę.

Dodam tylko,że zalożenie takiego Klubu Honorowych Dawców Krwi np. " SANDECJA" przy samym klubie sportowym jest raczej proste. Chetnie sie w to włączę jako prezes Błękitnej Krwi przy Ruch Chorzów. Obecni byliby także Prezesi KHDK Hutnik,Wisła i Cracovia. Nie trzeba byc krwiodawcą,można być np.tylko sympatykiem krwiodastwa,zainteresowanym znoszeniem podziałów,organizacją imprez charytatywnych itd.... ale wioadomo...krwiodawcy,to krwiodawcy.

Wejdz na www.krewki.carmann.pl i tam poniżej jest relacja z zebrania założycielskiego.
U mnie był przedstawiciel PCK oraz przedsawiciel Zarzadu klubu - sama pani Drabik. Minimum do zalozenia takiego klubu to zaledwie 10 chetnych. Mnie na zebranie przyszlo 20 osób,a potem mailami zgłaszało sie kolejnych paru. Na naszej-klasie Błękitna Krew to ponad 380 na liście. Ja najpierw to oglosiłem na forum,zbieralem liste korespondujacych,dyskutowałem...potem zaprosiłem klub Ruch ,zeby mnie oficjalnie poparli,ze to marketingowo potrzebne i takie tam,potem prezydent miasta poparl mnie i znani oldboje...i tak sie to stało. Jesli Wasze stowarzyszenie kibiców pomoze ci to rozpropagowac...to bedzie super. Ja moge obiecac ,że druzyna Krakowa - i to slawni oldboje - mogą przyjechać na jakiś mecz z Wasza reprezentacją i ten mecz moze zostac rozpropagowany - ze Fundacja - KIBICUJEMY ŻYCIU - ktora juz cie zaprasza - wychodzi z inicjatywa zalozenia takiego klubu u Was - ten mecz mozna połączyć z akcją krwiodastwa ,które w N.Sączu rozpropagujemy ,zrobimy mały festyn ,poczestunek i to z restauracji " Kuchnia u Babci Maliny " a to siec restauracji w calej Polsce. Pozdrawiam i czekam na Twoje propozycje,pomyśly. Jestesmy gotowi do działania. Andrzej Carmann .

[ Dodano: Sob 25 Kwi, 2009 ]
KrzysieKKS napisał/a:
O ile się nie myle temat kiedyś był poruszony na spotkaniu Stowarzyszenia. Jakoś tak o tym ucichło ale napewno są chętne osoby do utoworzenia takiej "grupy". Ja osobiście jestem jak najbardziej "za".


Witam wszystkich. Minla rok - jak zamiescilem na forum inicjatywe ,pomysl powlania klubu krwiodawcow przy Sandecji. W KS Chruslice taka inicjatywa ma tazke miejsce. zatem po roku zastanawiania moze skrzyknijmy sie i zorganizujmy,co?
Jest to o tyle potrzebne ,ze za 2 miesiace planujemy zorbi turnej pilkarski / Gwaizdy Krakowa,Ruch Chorzow,Reprezentacja Artystow Kabaretowych oraz Druzyna Nowego Sacza / Na turnieju ma byc akcja pobierania krwi,festyn z poczestunkami,wyste artystyczny i chcielibysmy,zeby taki Klub Honorowych Dawcow Krwi przy KS Sandecja byl jednym z glownych organizatorow . Wladze PCK zobowiazane sa do zarejestrowania takiego klubu ,jesli na zebraniu bedzie minimum 15 chetnych,a zatem krwiodawcy i chetni do oddawania ,kandydaci / nawet niepelnoletni zglaszajcie sie,zrobmy liste i termin takiego zebrania. Osobnym punktem na frum moze byc nazwa takiego klubu. Na przyklad przy Ruch Chorzow - jest to KHDK Błękitna Krew,przy Cracovii jest to Cracovia Pasy,istnieja juz takie kluby krwiodawcow w Bełchatowie,twoerzy sie w Łodzi i Bytomiu.Dziala przy Hutniku i Wisle. W Krakowie i na Śląsku dopytuja mnie czy Nowy Sacz sie zorganizuje,czy zrobi jaas impreze. Mieszkam tu od roku ,chetnie w czyms takim pomoge. zobaczcie na www.crew.com.pl jak to wyglada w Chorzowie . Jesli ktos z Was wie,ze jakis sportowiec lub jego rodzina jest w potrzebie,potrzebuje rwi do operacji lub cos takiego,to impreze czerwcowa mozemy zrobic pod tym tytulem,a mozemy krew dedykowac na kazdy inny uzgodniony cel. Pomoge w utowrzeniu strony internetowej takiego klubu,a moderatorzy tego forum moze wespra nas i zrobia nam staly dzial w widocznym miejscu?:) ...może Zarzad Klubu KS Sandecja obejmie nas patronatm?Wiem ,ze wladze miasta zainteresowae sa inicjatywa ,prasa lokalna chetnie obejmie nas patronatem medialnym.
Licze na Wasza kibicowska solidarnosc i aktywnosc,pozdrawiam. Andrzej Carmann


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group