Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Nasze forum i strony internetowe, facebooki itp - Strony internetowe o Sandecji

internacionale - Wto Sty 20, 2009 22:27
Temat postu: Strony internetowe o Sandecji
Dzisiaj po przejrzeniu i przeanalizowaniu kilkudziesięciu ofert, wybrałem Poznańską firmę, która napisze od podstaw profesjonalną witrynę, taką na jaką nasz klub zasługuje ;)

Czekam w tym miejscu na Wasze propozycje, co chcielibyście na nowej stronie widzieć, jak ma wyglądać, możecie podawać linki innych stron które Wam się podobają i z których można by coś zapożyczyć. W ciągu kilku najbliższych dni chciałbym już przekazać wytyczne to nowej strony.

radziufan - Sro Sty 21, 2009 07:12

Miłosz Ty najlepiej wiesz co na takiej stronce powinno się znalezc:) zmiany wymaga przed wszystkim ogólny wygląd no ale to jest oczywiste. Naajważniejsze by nowa strona żyła....newsy, felietony, wywiady, ankiety , fotorelacje itp.....i tutaj własnie oferuje swoją pomoc przy jej prowadzeniu:)
polak_ns - Sro Sty 21, 2009 08:04

może chat klubowy, zdjecia i cena pamiątek, które są aktualnie dostepne
swir - Sro Sty 21, 2009 08:59

moze nie cena pamiatek a mini sklep internetowy z gadzetami
Kilinskiego 47 - Sro Sty 21, 2009 09:02

radziufan napisał/a:
Miłosz Ty najlepiej wiesz co na takiej stronce powinno się znalezc:) .....i tutaj własnie oferuje swoją pomoc przy jej prowadzeniu:)


no właśnie, czyli jak dobrze rozumiem nadal będzie to strona kibiców, a nie oficjalna strona klubu (ktoś wspominał kiedyś, że są jakieś plany stworzenia oficjalnej strony klubu, czy to zupełnie nowej, czy na bazie tej strony i współpracy z klubem twórców sandecja.pl, nieważne). W każdym razie co by było ciekawe to: z pewnością skróty meczów, choć do tego oczywiście potrzebna kamera i jej operator, częste aktualizacje na podstawie własnych felietonów, wywiadów itd. Do tego pewnie musiałaby się powiększyć liczba redagujących bądź współpracujących z redakcją:). Dlatego myślę, że każdy kto czasami pisze na forum swoje wywody dłuzsze niż dwu-zadaniowe, mógłby wstępnie zadeklarować jakąś formę pomocy:)

krochmal - Sro Sty 21, 2009 13:35

Dokładnie tak myślę jak kolega wyżej. Gdyby udało się stworzyć coś na miarę większości stron z klubów ekstraklasy byłoby fajnie tzn. na bieżąco aktualizowana tabela, wyniki również na bieżąco wrzucane, zapowiedzi z meczów Sandecji oraz zapowiedź całej kolejki.
Bzymcio - Sro Sty 21, 2009 17:00

Myślę, że fajnie by wyglądał, jeden dłuższy, coś na wzór filmu ze Stróż, film z dopingu na meczach. Na podstawie tych filmów można by stworzyć multimedialny śpiewnik. Zawierający nie tylko teksty dopingu, ale także melodię, wykonanie :)

[ Dodano: 2009-01-21, 17:02 ]
Na YOUTUBIE najwięcej filmów z dopingu wstawił chyba Mucha_KKS... można spytać czy nie byłby zainteresowany kręceniem filmów "dla strony"

Pozdrawiam :)

adamek H - Sro Sty 21, 2009 19:33

A ja myśle ze fajnie by było gdyby była jakas porzadna galeria , aktualizowana na bierząco:) wiem ze swego czasu ktos prowadzil fajna galerie na osobnym serwerze chyba picasweb? kiedys było to dosc dobrze aktualizowane :)
kolafy - Sro Sty 21, 2009 19:43

Zajmijmy się promowaniem i informacją o naszych zgodach ( kibicowsko i piłkarsko) bo przecież nie są one tylko do melanży, a jest o czym pisac na pewno i to kolejka w kolejkę!!!!!!!!!!
style - Sro Sty 21, 2009 23:27

tak jak juz ktos napisal wyzej najwazniejsze jest zeby strona żyła a wrecz tętniła zyciem, jak najwiecej wywiadow, opisow itd zeby cos sie dzialo na niej

a co do tego co powinno sie na niej znalezc mozna znalezc bardzo wiele przykladow, chodzi mi o strony klubow z ekstraklasy bo niektore sa naprawde fajne czytelne i przejrzyste a jest w nich wszystko :)

[ Dodano: 2009-01-21, 23:30 ]
aha zapomnialem napisac - o robieniu stron itd niemam zielonego pojecia ale deklaruje pomoc w zakresie szukania czegos itd tak jak w duzej mierze pomoglem uzupełnic Miłoszowi na tej stronie działy LINKI i II LIGA gr wschodnia :)

takze w miare moich mozliwosci i czasu sluze pomoca w podobnych pracach:)

nick - Sob Sty 24, 2009 22:50

Na stronie powinna też się znaleźć prezentacja, choćby taka jak na stronie Tatrana Liptovski Mikulas http://www.mfktatran.sk/stranky/hrackader.htm

[ Dodano: 2009-01-24, 22:51 ]
prezentacja piłkarzy* sorki za nie dopisanie ;)

RydzSmigly - Nie Sty 25, 2009 16:39

Miłosz jak znajdziesz dla mnie jakieś zajęcie przy aktualizacjach strony itp. to też mogę pomóc
krochmal - Nie Sty 25, 2009 17:12

oczywiście jeżeli będzie zajęcie to również mogę się postarać pomóc
internacionale - Czw Lut 12, 2009 13:57

Odnośnie obiecanej nowej strony informuję wszem i wobec że ze względu na "inne" okoliczności niezależne ode mnie pracę rozpoczną się dopiero w najbliższy poniedziałek bez względu na decyzje to jakie zapadną w "szerszych kręgach". Informacja ta skierowana jest do wszystkich ciekawskich wypytujących się poprzez GG lub mail.
krochmal - Sro Kwi 29, 2009 18:27

Ze strony głównej:
Cytat:
W meczu jesiennym obu drużyn rozegranym na stadionie przy ulicy Kilińskiego, Sandecja odniosła przekonujące zwycięstwo 4:2. Strzelcami bramek byli wówczas dwukrotnie Piotr Bania, Piotr Nieć i Marcin Pietrucha. W bramce Sandecji piłkę lokowali natomiast Łukasz Harmaciński i Arkadiusz Klimek.


Z tego co pamiętam to są chyba zawodnicy Jezioraka (byli - Klimek i obecny chyba Harmaciński) a wtedy 2 gole dla Otwocka strzelił Krzysztof Kuźmińczuk w tym jednego po ładnym strzale z wolnego :)

radziufan - Sro Kwi 29, 2009 19:30

krochmal napisał/a:

Z tego co pamiętam to są chyba zawodnicy Jezioraka (byli - Klimek i obecny chyba Harmaciński) a wtedy 2 gole dla Otwocka strzelił Krzysztof Kuźmińczuk w tym jednego po ładnym strzale z wolnego :)

info czerpalem z 90minut

krochmal - Sro Kwi 29, 2009 19:56

radziufan napisał/a:
krochmal napisał/a:

Z tego co pamiętam to są chyba zawodnicy Jezioraka (byli - Klimek i obecny chyba Harmaciński) a wtedy 2 gole dla Otwocka strzelił Krzysztof Kuźmińczuk w tym jednego po ładnym strzale z wolnego :)

info czerpalem z 90minut


90minut.pl napisał/a:
Sandecja Nowy Sącz 4-2 Start Otwock 20 września, 15:00 (700)
Piotr Bania 29, 49, Piotr Nieć 40, Marcin Pietrucha 43 - Krzysztof Kuźmińczuk 58, 82

radziufan - Sro Kwi 29, 2009 21:29

no to cos pomyliłem:) moj błąd dzięki że wychwyciłes
internacionale - Pią Maj 15, 2009 15:32

Jak wam się podoba relacja live na stronie głównej ? Jest ktoś chętny aby w czasie meczu posiedzieć z notebookiem na krytej i przelewać wydarzenia z boiska do komputera ?

ps. notebooka użyczę...

Bianconeri - Pią Maj 15, 2009 15:35

Mi tam obojętne, ale może najpierw warto by było naprawić rozjeżdżanie się strony po rozwinięciu newsa ....
Bzymcio - Pią Maj 15, 2009 19:49

po wejściu na Relacje Live strona też się rozjeżdża
internacionale - Pią Maj 15, 2009 22:01

Pod jakimi przeglądarkami się rozjażdża a pod jakimi działa jak należy ? Ja mam IE7 i u mnie jest ok.
Bzymcio - Pią Maj 15, 2009 22:09

w tej chwili relacja live działa jak powinna. News o Górniku się rozjeżdża.

mam Mozille Firefox

Ad@ś=) - Pią Maj 15, 2009 22:19

Górnik i relacja live się rozjeżdżają...
Mam Opere Wersja 9.64

internacionale - Pią Maj 15, 2009 22:23

Ad@ś=) napisał/a:
Górnik i relacja live się rozjeżdżają...
Mam Opere Wersja 9.64


A inne newsy i działy w menu też się rozjeżdżają ?

Bzymcio - Pią Maj 15, 2009 22:30

na FF wszystkie newsy
Bianconeri - Pią Maj 15, 2009 23:20

A na IE6 strona wygląda wogóle gorzej pożałowania ... zjebane czcionki, grafiki ...

Nie mam jak zrobic skrina bo na szczęście Internet Exploderów od dawna używam tylko wtedy kiedy musze (Np do pobrania FF po reinstalce systemu itp :D) ale wypada to obadać, z tego co widzę to nadal łebmajstry z pyrlandi nie potrafili też dostosować rozjechania się flesza z tłem w topie forum pod IE ...

Ad@ś=) - Sob Maj 16, 2009 08:13

internacionale napisał/a:
Ad@ś=) napisał/a:
Górnik i relacja live się rozjeżdżają...
Mam Opere Wersja 9.64


A inne newsy i działy w menu też się rozjeżdżają ?


Póki co wszystkie newsy się rozjeżdżają. Ale za to relacja live już ładnie wygląda:)

krzysiek186 - Sob Maj 16, 2009 11:11

internacionale napisał/a:
Pod jakimi przeglądarkami się rozjażdża a pod jakimi działa jak należy ? Ja mam IE7 i u mnie jest ok.


Pod Epiphany, Iceweasel i Konqueror-em ;)

SączerS - Sob Maj 16, 2009 15:11

Taka stronę znalazłem na necie http://sandecjamks.w.interii.pl/
internacionale - Sob Maj 16, 2009 16:56

Sprawdźcie teraz w tych swoich przeglądarkach "wynalazkach" czy wszystko wporządku na stronie głównej...
radziufan - Sob Maj 16, 2009 17:12

opera ok
Bianconeri - Sob Maj 16, 2009 17:26

Na FF i IE7 ok, no gdyby nie to coś dziwnego niebeiskiego niby reklama z lewej strony :D
Bzymcio - Sob Maj 16, 2009 20:01

wszystko działa jak powinno :)
krzysiek186 - Nie Maj 17, 2009 14:02

internacionale napisał/a:
Sprawdźcie teraz w tych swoich przeglądarkach "wynalazkach" czy wszystko wporządku na stronie głównej...


Jakbyś używał stabilniejszych systemów od Windowsa to byś mnie pochwalił ;) Na "wynalazkach" jak i nawet pod IE8 jest już dobrze :)

tomo85 - Wto Maj 19, 2009 12:32

Mały błąd w artykule dotyczącym meczu Okocimski - Sandecja! Jest napisane, że mecz w niedziele!
"Boiskowa rzeczywistość zweryfikowała brutalnie te plany i w najbliższą niedzielę przyjdzie nam wszystkim dopingować naszych ulubieńców w spotkaniu, które ma pokazać iż porażka z Górnikiem Wieliczka to tylko wypadek przy pracy a awans wciąż jest realny"

kamilyes - Sob Sie 01, 2009 08:49

Oglądam dzisiaj baner na stronie głównej klikam w każdy po kolei, lecz gdy doszedłem do baneru "Sandecja1998.pl" otwieram i wyskakuje że jest tam wirus, mój ESET pokazał coś takiego "HTML, iFrame.C.Gen wirus", więc pasowałoby żeby ten baner zniknął ze strony bo inni mogą tego wirusa przyjąć do komputera a wtedy będzie nieciekawie,
Maerqin - Sob Sie 01, 2009 10:54

Mialem podobny przypadek jak kiedys wchodzilem na sandecjahools, moj av wykryl ze do glownej podpiety jest trojan...
internacionale - Sob Sie 01, 2009 13:43

JPiPK napisał/a:
Mialem podobny przypadek jak kiedys wchodzilem na sandecjahools, moj av wykryl ze do glownej podpiety jest trojan...


W źródle strony "dopisał się" jakiś skrypcik. Powiadomiłem już o tym Pana Tomka Szczepańskiego. Póki co zablokowałem hiperłącze.

internacionale - Sob Paź 17, 2009 11:23

Zmieniłem nieco TOP (czyli grafikę na samej górze) strony głównej. Może być ?
GoToSleep - Sob Paź 17, 2009 11:28

styknie :) dobrze jest
DNL - Sob Paź 17, 2009 11:30

Moze byc, jesli nie widzicie zmian to kliknijcie CTRL + F5
Maerqin - Sob Paź 17, 2009 12:49

Moze lepiej jakby bylo tam wiecej pilkarzy cieszacych sie po bramce lub cala druzyna?
internacionale - Sob Paź 17, 2009 13:09

JPiPK napisał/a:
Moze lepiej jakby bylo tam wiecej pilkarzy cieszacych sie po bramce lub cala druzyna?


Tyle że właśnie nie mam takiego zdjęcia...

aidos - Sob Paź 17, 2009 14:44

Szczeże to wygląda lepij niż wcześniej, bo przynajmniej bardziej aktualnie, ale "bohatera drugiego planu" można by było całkiem wymazać a po prawej dokleić jeszcze jednego piłkarza. Z tym że środkowa 2 to w sumie tez trochę w dziwnej pozie, szzególnie Skrzypek.
internacionale - Pią Paź 30, 2009 13:01

Odnośnie CHATU. DObry jest ten który jest w tej chwili na forum czy może lepszy będzie ten: http://www.sandecja.pl/chat/chat.html

??

DNL - Pią Paź 30, 2009 14:15

Mowa o czacie czy shoutboxie?

Bo to mi bardziej na to 2 wygląda :>
No i jeśli chodzi o SB to zdecydowanie to lepsze, widzę że odświeża automatycznie.

internacionale - Pią Paź 30, 2009 23:36

Póki co rezygnuję z Chatu na stronie głównej. Narazie zmodyfikowany został chat na forum. Dla nie wtajemniczonych wejście na czat znajduje tutaj:



Bezpośredni link: http://www.sandecja.pl/fo...mod/chatbox.php

Widzimy się jutro podczas meczu Stilon - Sandecja !!

Bianconeri - Sro Sty 20, 2010 22:39

Powoli krystalizuje się sprawa nowej strony oficjalnej (konkretniejsze informacje powinny się pojawić na dniach) a tymczasem małe kosmetyczne zmiany pojawiły się na sandecja.org - znajdź 3 różnice a wygrasz nagrodę:D
swir - Sro Sty 20, 2010 22:43

Cytat:
znajdź 3 różnice a wygrasz nagrodę

jak wygram czajnik to Ci napisze :)

kolafy - Sro Lut 10, 2010 11:29

http://naszasandecja.pl/ ?????????????????????????????
internacionale - Sro Lut 10, 2010 11:39

Rozwiewam wątpliwości:

Jest to strona firmy:

POLSKAPRESSE Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 41,
poczta 02 – 672 Warszawa;
Oddział Prasa Krakowska w Krakowie
ADRES:
al. Pokoju 3, 31-548 Kraków
NIP 522-01-03-609

W skrócie mówiąc należy do Gazety Krakowskiej.

Nie ma ona nic wspólnego ze stroną oficjalną a także ze stroną poświęconą 100-leciu klubu (te wystartują w marcu). Na 99% oficjalna strona klubu będzie znajdować się pod adresem sandecja.pl. Strona poświęcona obchodom 100-lecia dostępna będzie pod adresem 100lat.sandecja.org

W tej chwili prawnicy z Ratusza konstrują umowę którą będę musiał zawrzeć z miastem na udostępnienie domeny sandecja.pl. Jak wiemy, diabeł tkwi w szczegółach ale póki co wszystko jest na dobrej drodze.

ps. bannery strony naszasandecja.pl pojawiły się na naszych witrynach tylko dlatego że GK wykupiła miejsca reklamowe. Część z tych pieniędzy zasili konto Stowarzyszenia Kibiców.

Bianconeri - Sro Lut 10, 2010 11:41

To nie ta :)

To jest po prostu nowa nowa:) a nowa oficjalna to jeszcze torchę, dopiero co zapadła decyzja "robić", chociaż na papierze jeszcze nic nie ma.

A naszasandecja.pl to jakiś tam kolejny pomysł na stronę o Sandecji, ten w zamyśle ma być taką naszą-k(l)asą o Sandecji;)
A co z tego wyjdzie to zalezy tylko i wyłącznie od użytkowników.

TERRORYSTA - Sro Lut 10, 2010 14:48

DLA PORZĄDKU PRZENOSZĘ DO WŁAŚCIWEGO TEMATU:

Cytat:
Bianconeri napisał/a:
To samo co i z nową stroną (chociaż tu akurat po 2 miesiącach w końcu coś drgnęło), (...)


Czy to to jest ta nowa strona "oficjalna" klubu ??


Cytat:
z tego co mi wiadomo to sandecja.pl miala byc strona oficjalna


Cytat:
Bynajmniej "to" to jest po prostu nowa strona i tyle, tak samo jak i storna Raffio na futbolowo.pl
Tyle że o nieco innym profilu działalności, "to" ma być pewnie wg twórców serwis społecznościowy, taka "nasza-k(l)asa 0 Sandecji:) a co im z tego wyjdzie to się okaże, na razie sobie po prostu wykupili miejsca bannerowe celem reklamy.
Oficjalna będzie sandecja.pl, mkssandecja.pl będzie pewnie przekierowywać na jedyną słuszną :)

No ale nie o tym ten temat ...
Niestety jak na razie "drgnięcie" w sprawie nowej strony oficjalnej to jedyny pozytyw od przedświątecznego spotkania, pozostałe kwestie niestety "jak zawsze" czyli nikt nic nie wie ...
Szkoda gadać ...

No ale ważne że Miłosz wciąż wierzy, dzwoni, czeka ...


Cytat:
Bianconeri napisał/a:
Bynajmniej "to" to jest po prostu nowa strona i tyle, tak samo jak i storna Raffio na futbolowo.pl


Dzięki za wyjaśnienie.


Cytat:
to jest stronka twórców futbolopolis i gazety krakowskiej ;)

TERRORYSTA - Sro Lut 10, 2010 14:54

POZWOLIŁEM SOBIE RÓWNIEŻ POSZERZYĆ TYTUŁ WĄTKU O "NOWOŚĆ" NIE TYLE STORNY GŁÓWNEJ SANDECJA.PL DO OGÓLNYCH ROZWAŻAŃ I DYSKUSJI NA TEMAT STRON ITNERNETOWYCH POŚWIĘCONYCH SANDECJI.

OSTATNIO KILKA ICH POWSTAŁO :) ZOBACZYMY JAK DŁUGO SIĘ UTRZYMAJĄ.

Raffio - Sro Lut 10, 2010 15:04

Skoro temat został rozszerzony to prosiłbym wszystkich o pisanie opinii na temat mojej strony xD
radziufan - Czw Lut 11, 2010 08:00

musze przyznac ze ta stronka www.naszasandecja.pl jest zajebiscie aktualizowana, srednio 3-4 artykuly dziennie, widac ze zapalu autorom nie brakuje oby tak dalej
Bianconeri - Czw Lut 11, 2010 08:22

No wiadomo, zobaczymy jak długo, ale trudno żeby redaktorom GK brakowało materiałów ... co najwyżej chęci/czasu może braknąć;) ewentualnie się przestać opłacać hehe:p

No ale tak to już jest ze stronami internetowymi, że podstawą ich funkcjonowania i popularności (jeśli mówimy o stornach informacyjnych) jest właśnie odpowiednia i aktualna treść, która potrafi narobić braki w wyglądzie czy nawet odpowiednim funkcjonowaniu strony.
A moim zdaniem tej naszoklasowej:) Sandecji daleko do wyglądu, układu itp zbliżonego do obecnie panujących standardów itp ale za to właśnie jak na razie nadrabia treścią.
Zobaczymy jak to się dalej rozwinie.

I z drugiej są strony nawet najpiękniej zaprojektowana graficznie i wykonana strona, z odpowiednio przemyślanym układem, nawigacją itp, tylko co z tego jak treści nima:)

No ale to już takie moje zboczenie zawodowe, koniec tyrady;)

PS. Byłbym zapomniał - ChWDPączkom z różą !!

[ Dodano: Czw Lut 11, 2010 21:07 ]
Nowa wersja sandecja.pl już działa, na razie pod tymczasowym adresem dostępna jest tutaj - trochę długo się otwiera czasami przy dużym obciążeniu serwera ale warto.

;)

internacionale - Pią Lut 12, 2010 22:34

Bianconeri napisał/a:

Nowa wersja sandecja.pl już działa, na razie pod tymczasowym adresem dostępna jest tutaj - trochę długo się otwiera czasami przy dużym obciążeniu serwera ale warto.

;)



Ale szoku doznałem ! Aż się łezka w oku kręci. A jak pięknie na forum było w latach 2004-2005 :)
Niezła jest ta witryna http://web.archive.org

ERNESTO - Sob Lut 13, 2010 11:53

http://web.archive.org/we...t.pl/~sandecja/ ;)

http://web.archive.org/we...ecja.planty.pl/ ;)

Szkoda, ze nie znajde juz wersji testowej strony, ktora nigdy nie zostala oficjalnie zamieszczona :D

Pozdro

Grzechotnik - Sob Lut 13, 2010 12:54

A pamietacie moja strone ? :)

Sam ja zrobilem , amatorka , i opisy meczow ktore sam robilem :)


http://sandecja.prv.pl/

lechu - Nie Lut 14, 2010 20:51

trzeba przyznać, że naszasandecja.pl stwarza mocną konkurencję. Bardzo duża liczba nowych materiałów. Zdjęcia i wideo to jakby próbka sandecja.tv w przyszłości.
Ad@ś=) - Nie Lut 14, 2010 21:12

Zgadzam się z przedmówca:) wielki plus za dużą liczbę informacji. Jak wiadomo jest sezon przygotowawczy i każdy chciałby być na bieżąco. Większość z nas już tęskni za piłką w ligowym wydaniu dlatego każda nowa strona jest zbawienna. Należy się tylko cieszyć z konkurencji:)
wel - Sob Mar 20, 2010 09:09
Temat postu: Zdjęcie kibiców
Miałem problem gdzie umieścić tą informację, ale mam nadzieję, że zainteresowani przeczytają.

Jak wiadomo powstaje nowa strona klubowa, która może i w tym miesiącu ujrzy światło dzienne. Ponieważ mam dosyć bliski kontakt z osobą która stronę przygotowuje wspólnie ustaliliśmy, że można wpleść na jej stronę główną element kibicowski. W wielu wywiadach piłkarze przekonywują że jesteście ich wzmocnieniem, więc myślę, żeby taki akcent byłby mocno wskazany też na stronie klubu.

Do rzeczy.

Potrzebuję min. 4-6 ochotników (ochotniczki jeszcze bardziej mile widziane ;)), którzy(e) w barwach klubowych zechcą pozować do zdjęcia, które będzie wykorzystane na stronie klubowej. Zdjęcie przedstawiać będzie żywiołowo kibicujących ludzi, kadr jakby z góry, więc ręce wiwatujące itp. Zdjęcie to będzie umieszczone w stopce witryny, która będzie prezentować ostatnie posty z tego forum ( to tak w dużym skrócie).

Jeśli są chętni to proponuje się spotkać albo przed meczem pod zegarem, albo w przerwie meczu, zajmie nam to może 5 min, a duma zostanie na lata :D.

tel. 501-787-723

Mateusz.

klap - Sob Mar 20, 2010 09:21

te wel weź zrób dobre foto na meczu to będziesz miał żywiołowokibicujących przwdziwych kibiców a nie awruk casting ... hehe ... i kolejna strona <lol>
wel - Sob Mar 20, 2010 09:27

Chyba się źle zrozumieliśmy. Chodzi o oficjalną stronę klubu, ta co jest teraz pod mkssandecja.pl, powstaje po prostu jej profesjonalna wersja ( o czym była mowa na tym forum), która mogę spokojnie stwierdzić będzie również Waszą dumą.

Mógłbym zrobić w trakcie meczu (np z gniazda), ale nie wiem czy przez te zawieruchy z zamykanymi sektorami, miejscami itp. się to uda, dlatego pewniej było mi zaproponować to co wyżej.

Jak się nikt nie zgłosi, to będzie wstawione jakieś neutralne zdjęcie innych ludzi, modeli kupione w jakieś agencji foto. Obowiązku nie ma.

grubas_KKS - Sob Mar 20, 2010 16:04

To jak dla mnie to ta strona raczej nie będzie profesjonalna skoro zdjęcie główne,czyli kibiców nie będzie pochodzić prosto z jakiegoś meczu tylko jakieś takie castingi...
ERNESTO - Sob Mar 20, 2010 16:29

wel - prosze, napisz, ze to byl zart :)
wel - Pon Mar 22, 2010 15:36

To nie był żart, ale albo źle wytłumaczyłem, albo niepotrzebnie zamieściłem to publicznie.
Efekt osiągnąłem, można ten watek usunąć z forum, a efekty zobaczą wszyscy jak będzie gotowe i wtedy będzie można tylko chwalić :).

grubas_KKS - Pon Mar 22, 2010 16:20

No mam taką nadzieję że efekt Twojej pracy będzie na wysokim poziomie...w sumie to jestem pewien Twojego sukcesu,oglądając Twoje galerie z meczów Sandecji tylko mnie w tym utwierdzają.Pozdro
Bianconeri - Sro Mar 31, 2010 20:53

To tak dla wytchnienia od awantur o bilety, krzesełka, nowe przyśpiewki itp :) może taka informacja o nowej oficjalnej stronie klubowej, która pod względem technicznym jest gdzieś myślę w 90% ukończona (10% na testowanie itp), pozostają "tylko" materiały odpowiednie do niej.

Więc jak to się mówi już raczej bliżej niż dalej...

fanatycznie - Sro Kwi 07, 2010 18:27

http://sandecja.pl/Commun...sport15_Ja.html

co to ku*** ma być?

Wel jak prace nad stronką?

polak_ns - Sro Kwi 07, 2010 18:54

fanatycznie napisał/a:
http://sandecja.pl/Community/553743,Zdjecie,paulinasport15_Ja.html

co to ku*** ma być?

Wel jak prace nad stronką?


to samo powiedziałem jak to zobaczyłem ^^

wel - Sro Kwi 07, 2010 19:18

:D:D

O jakie fikuśne pantofelki :D konam...

A co do strony to nie do mnie, ja tylko zdjęcia robię :P
Ze źródeł zbliżonych do Klubu mam informacje, że premiera ma nastąpić 'na godzinach'...

Bianconeri - Sro Kwi 07, 2010 19:38

Cytat:
Ze źródeł zbliżonych do Klubu mam informacje, że premiera ma nastąpić 'na godzinach'...

Marzyciel:D

hell_boy - Sro Kwi 07, 2010 22:07

no co to wkoncu "nasza Sandecja" ;p;] fotki istne z naszej klasy xD
internacionale - Czw Kwi 08, 2010 21:30

Oficjalna strona MKS Sandecja:

www.sandecja.com.pl

Nie było łatwo ale ruszyło :) Głównie chodziło o dostępność materiałów.

Grafika oraz informacje będą sukcesywnie uzupełniane.

Liczę na konstruktywne uwagi.

zapraszam !

aidos - Czw Kwi 08, 2010 21:59

Z takich ogólnych rzeczy to brakuje małej ikonki strony wyświetlanej w pasku przeglądarki, ale również brakuje jej na forum, oraz na sandecja.org
Bianconeri - Czw Kwi 08, 2010 22:13

Powinno już być, chociaż trochę zapewne minie zanim się odświeży i ten dodatek załapie
Katalonczyk11 - Pią Kwi 09, 2010 05:42

Storona bardzo ładna oby tylko była tak często aktualizowana jak wcześniej naszasandecja.pl a wogole te portal będzie jeszcze istniał?
Bianconeri - Pią Kwi 09, 2010 05:59

Ten czyli "nasza klasa"? tak będzie, przynajmniej przez rok z tego co wiem.
Maerqin - Pią Kwi 09, 2010 15:05

Wielkosc czcionki na tej nowej stronie(www.sandecja.com.pl) jest za mala. Powinna byc(wszedzie) tej samej wielkosci co na zegarze odliczajacym czas do nastepnego meczu. Tak mi sie wydaje...
Bianconeri - Pią Kwi 09, 2010 15:12

Hm 11/12px to standard w tekstach ... w tym momencie jest 11px.

Czcionkę zawsze możesz powiększyć za pomocą ikonek z paska narzędziowego na dole (np http://www.sandecja.com.p..._meczem___.htm)

W odliczaniu jest czcionka 14 albo 15 px, na tekst to jest na pewno dużo za duże i się stanowczo nie nadaje nie daje.

Ale jak będzie dużo głosów że za małą czcionką jest tekst to zawsze można rozważyć powiększenie jej na stałe, nie ma problemu.

style - Pią Kwi 09, 2010 16:37

ja sie juz troszke pogubiłem - do kogo nalezy strona www.sandecja.pl?? kto za nai odpowiada itd ?

i teraz ta nowa www.sandecja.com.pl ?

stara sandecja.pl wiem ze byla Miłosza i to on ja uzupełniał itd

wiec kogo sa te dwie powyzsze strony ? skoro com.pl jest oficjalna to zapewne jest ona klubu i to on nai zarzadza ?

a ta naszoklasowa ?

radziufan - Pią Kwi 09, 2010 16:39

sandecja.pl nalezy do agencji bodajze PolskaPress czy cos w tym stylu, prowadza ja sobie sami a domene dzierżawią od Milosza

sandecja.com.pl to strona oficjalna prowadzona aktualnie przez Milosza

internacionale - Pią Kwi 09, 2010 16:41

Domeny:

sandecja.pl
sandecja.com.pl
sandecja.org

należały do mnie.

sandecja.pl <-- wydzierżawiłem można powiedzieć Gazecie Krakowskiej i nie mam póki co z nią nic wspólnego

sandecja.com.pl <-- oddałem MKS Sandecja na cele oficjalnej strony klubu

sandecja.org <-- należy do Stowarzyszenia Kibiców Sandecji

style - Pią Kwi 09, 2010 16:43

Ok, juz rozumiem.
wborzecki@gmail.com - Pią Kwi 09, 2010 19:33

INTERNETOWY KARINGTON ;-)0
Raffio - Pią Kwi 09, 2010 21:57

a ja mam zastrzeżenie do oficjalnej strony
ogólnie super strona tylko czy nie dało by się u góry zamiast miejsca na reklamę zrobić tak jak na innych stronach jakiegoś normalnego ładnego baneru z napisem "Oficjalna strona klubu" lub coś w tym stylu. ;P

eeeee - Pią Kwi 09, 2010 22:56

Rzeczywiście, góra strony graficznie mogłaby być ładniejsza. Na pierwszy rzut oka nie widać że jest to strona klubowa. Migający piłkarze w tle wogóle nie pasują do całości. Ładniej wyglądałoby jednolite czarne tło. Herb mało widoczny.

Szukać daleko nie trzeba: http://www.ksppolonia.pl/web/index.php

Poza tym strona bardzo ładna.

LaMaquinaRoja - Sob Kwi 10, 2010 08:47

albo można zrobić taką czarno-białą fotkę naszego stadionu i wrzucić ja jako background. Tak jak na tej stronce
http://www.dcunited.com/

Bianconeri - Sob Kwi 10, 2010 09:17

W projekcie strony góra była nieco inna i banner swoim wyglądem, grafiką itp nawiązywał do tła całości strony.

No ale klub zadecydował inaczej i jest tak jak w tej chwili.

Podmieniające się grafiki piłkarzy wg mnie dobry i ciekawy pomysł, z czasem będą pewnie lepsze i może więcej (chociaż za dużo też nie może być) tylko trzeba lepszych zdjęć i ujęć.

internacionale - Sob Kwi 17, 2010 16:05

Właśnie uruchomilliśmy udoskonaloną wersję działu "HISTORIA"

http://www.sandecja.com.pl/54,Historia.htm

Szczególnie polecam dział ZASŁUŻENI DLA SANDECJI
http://www.sandecja.com.p...la_Sandecji.htm

gdzie sukcesywnie co kilka dni będziemy zamieszać bardzo ciekawe wywiady i biografie autorstwa Daniela Weimera. Dodam że publikowane teksty nigdy nie były nigdzie publikowane a tworzyć miały książkę (niestety z braku czasu, Pan Daniel porzucił ten pomysł).

Bianconeri - Sob Kwi 17, 2010 16:20

Polecam, sporo czasu i pracy ale warto było:)
A ma być jeszcze lepiej:)

fanatycznie - Nie Kwi 25, 2010 08:50

panowie strona oficjalna coś słabo z aktualizacją ;)
Bianconeri - Nie Kwi 25, 2010 11:00

No słabo, ciężko jechać z laptopem na wyjazd ...
A reszta woli tylko czytać, newsa wrzucić za ciężko ...

No ale to standard od lat i się nie zmieni.

Bzymcio - Pon Maj 10, 2010 08:10

zaciekawiło mnie coś takiego http://mkssandecja.com/

wie ktoś coś na ten temat?

Bianconeri - Pon Maj 10, 2010 08:14

Pierwsze słyszę ... pewnie jacyś następni dorobkiewicze, karierowicze, i "przyjaciele" Sandecji gdy blisko awansu ...

Zresztą sam wpis "Strona grupy reklamowej rolkagroup" już raczej jasno określa co i jak ...

major - Pon Maj 10, 2010 19:19

No i cóż, po prostu wykorzystano adres jako stronę typowo reklamową, dotyczącą wyżej podanej grupy reklamowej, nie jest związana ani trochę z Sandecją. Więc nie wchodźcie i im nie nabijajcie wejść;)
Raffio - Pią Maj 28, 2010 15:43

co z tą stroną co miała być poświęcona 100-leciu? będzie czy jak zwykle nici z tego?
Bianconeri - Pią Maj 28, 2010 16:25

Mogła by być zasadniczo w każdej chwili ... pytanie tylko po co jak nie ma co tam wstawić (w domyśle miała być to strona informacyjna nt obchodów czyli danych imprez itp) ... teraz można sobie wstawić co najwyżej mecz młodzików i odwołany turniej siatkówki ...

Dział poświęcony 100-leciu/historii klubu masz tutaj - http://www.sandecja.com.pl/54,Historia.htm

Masahiko - Pią Maj 28, 2010 18:14

A szkoda, bo można było by wstawiać tam nie tylko informację, ale także felietony zarówno dziennikarzy, jak i kibiców. Można było stworzyć fajny serwis...
Bianconeri - Pią Maj 28, 2010 18:45

Można było tylko o to chodzi, że miał mieć inny charakter i być dokładnie serwisem informacyjnym dotyczących obchodów itp.

Felietony jeśli jakiś masz albo chcesz napisać to nie ma problemu, podsyłaj a znajdzie się dla niego miejsce w odpowiednim dziale na stronie oficjalne albo na Stowarzyszenia.
Z tego typu tekstami też jest posucha bo każdy obiecywał a skończyło się jak zawsze ...

Dobrze że chociaż cyklicznie jest ta prezentacja zasłużonych dla Sandecji (no teraz z małym poślizgiem przez awarię/przenosiny serwera) ale za niedługo będzie kolejna osoba (Wiesław Spiegel)

Ad@ś=) - Pią Cze 04, 2010 12:49

czyżby znów jakiś małolat prowadzi stronę o Sandecji?! ;/ http://www.kkssandecja.dbv.pl/news.php
Raffio - Pią Cze 04, 2010 12:59

ta strona z tego co wiem już dawno istnieje i jakoś nie ma powodzenia
lechu - Pią Cze 04, 2010 13:05

na tej wyżej wymienionej stronie ortografia wysoko nie stoi:
cytat ze strony głównej:Cracovia posóneła się do zwolnienia swojego trenera Oresta Lenczyka poinformował dziś klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

TERRORYSTA - Czw Cze 10, 2010 06:50

DLA PORZĄDKU:

RAFFIO:
Cytat:
W związku z decyzją zarządu klubu sportowego MKS Sandecja Nowy Sącz, który zakazał swoim zawodnikom oraz sztabowi szkoleniowemu udzielania wywiadów oraz prowadzenia rozmów z redakcją serwisu sandecja.pl w naszym serwisie nie będziecie mogli przeczytać wypowiedzi oraz wywiadów z piłkarzami Sandecji po meczu z GKP.

W związku z tym piłkarze nie będą mogli, podzielić się swoimi emocjami ze swoimi kibicami za pośrednictwem najpopularniejszego i najchętniej odwiedzanego internetowego serwisu Sandecji Nowy Sącz.

źródło: sandecja.pl

Ale jaja czyżby sandecja.pl miała jakieś zwarcie z zarządem?


SĄCZERSIK:
Cytat:
To juz teraz to ten serwis zejdzie na " psy ". Kazdemu sprawia przyjemnosc czytać własnie wypowiedzi piłkarzy co czuja itp takie tam pierdoły. A tak to co lipa co będzie " bedziemy prowadzić relacje live z tego spotkania" i tyle bedzie juz tam.


BIANCONERI:
Cytat:
Nie do końca znam sprawę, bo się nie bardzo interesowałem, ale poszło chyba głównie o nie do końca sprawdzone informacje tam zamieszczane, np ostatnie transfery itp.

Takie niestety "uroki" prowadzenia serwisu nieoficjalnego...

Jest na forum kilka osób związanych z tym serwisem więc może się wypowiedzą, ale dyskusje w tym kierunku kontynuujmy może w odpowiednim temacie czyli http://www.sandecja.org/f...p?p=55737#55737 a ten pozostawmy i meczu ze GKP Stilon Gorzów.

A pewnie w niedługim czasie redaktorzy portali u GK siądą z zarządem klubu/trenerem, porozmawiają i wyjaśnią o co chodzi jak ludzie.

Bianconeri - Czw Cze 10, 2010 10:12

Macie odpowiedź:

Cytat:
W związku z komentarzem “Gazety Krakowskiej”, który ukazał się w poniedziałek na łamach naszego serwisu. zarząd Sandecji zabronił pracownikom klubu rozmów z dziennikarzami serwisu Sandecja.pl.

Oto czwartkowa odpowiedź “Gazety Krakowskiej” na decyzję władz klubu:

KTOŚ NIE DORÓSŁ DO I LIGI

Wielkie emocje wzbudził mój poniedziałkowy komentarz dotyczący Sandecji. Komentarz był życzliwą radą, by nie zmarnowano wielkiego sukcesu. Czy takie wyrażenie troski o klub to grzech? Cóż, dla ludzi z Sandecji najwyraźniej tak, bo przez ostatnie dni zachowują się w myśl przysłowia - uderz w stół, a nożyce się odezwą.

Od poniedziałku odebrałem kilka telefonów, a dzwoniący chcieli nie tyle rozmawiać o problemach Sandecji, co koniecznie dowiedzieć się kto mnie o tym poinformował. Zapewniam, że informacje mam z pewnego źródła, na którym jeszcze nigdy się nie zawiodłem, więc i teraz nie mam powodu, by osobie tej nie wierzyć. Nie mam też zamiaru ujawniać mojego informatora, bo na razie w Polsce nawet przed sądem dziennikarz ma prawo tego odmówić.
Ponieważ różne podchody w celu ustalenia mojego informatora się nie udały, wczoraj zadzwonił do mnie wiceprezes Wiesław Leśniak. Powiadomił mnie, że jeśli nie powiem, skąd mam informacje, to decyzją zarządu klubu nikt z Sandecji z dziennikarzami "GK" rozmawiał nie będzie. Trudno, chcą się Panowie bawić w szantażyki, ich sprawa. My w redakcji mamy swoje zasady i będziemy się ich trzymać.

Dziwią mnie natomiast słowa wiceprezesa, że tym jednym komentarzem zburzyłem wszystko, co przez rok w Sandecji zbudowano. Po pierwsze - nie przypisuję sobie aż takiej mocy sprawczej, a po drugie - wątłe w takim razie musi mieć podstawy klub, skoro tekst na tysiąc znaków jest w stanie go zburzyć.

A tak już na marginesie. Trzeba mieć dużo złej woli, żeby zarzucać nam brak życzliwości. Skoro Panowie mają tak krótką pamięć, to przypomnę, że "Gazeta Krakowska" przez ostatni rok poświęciła waszemu klubowi najwięcej miejsca spośród wszystkich dzienników. Byliśmy na wszystkich meczach, również tych wyjazdowych, opisując obszernie wszystkie sukcesy. To jednak, że jesteśmy życzliwie nastawieni do Sandecji, nie oznacza, że nie będziemy pisać o niej prawdy. Jeśli w zamian za to Panowie utrudniają pracę naszym dziennikarzom, to nasuwa się tylko jeden prosty wniosek - zespół i trener dorośli do trzeciego miejsca w I lidze. Wam ciągle do zaplecza ekstraklasy daleko.

Felieton ukazał się w czwartkowym numerze „Gazety Krakowskiej". Autorem jest szef działu sportowego, Bartosz Karcz.

grubas_KKS - Czw Cze 10, 2010 10:41

Z tym ostatnim zdaniem tego Bartosza Karcza zgadzam się w 100% i na pewno nie tylko ja.Śpiewajmy dalej Ich nazwiska na meczach ...ale ani jedna osoba z zarządu wczoraj nie zareagowała na zachowanie się ochroniarek po meczu.My ich pochwalamy a Oni mają nas w dupie!Taka prawda!
Bianconeri - Czw Cze 10, 2010 10:46

Dobrze ale to że mają kompletnie wiedzy i podejścia do kibiców to wiemy od dawna i nikt i nic tego nie zmieni, a zasłużone oklaski i brawa dostali za to co zrobili dla klubu i tyle.
Bo jak by nie oni to mecz byłby pewnie ze Świtem Krzeszowice ...
A że są dalecy od ideału to kto jak kto ale ja wiem aż za dobrze, m. in dlatego dałem sobie spokój z wieloma rzeczami.

Ale znowu odchodzimy od tematu :)

hanys - Czw Cze 10, 2010 10:57

A mowilem spiewac Andrzej Dorula?? Mowilem i CO??

A odnosnie tematu, to jesli sandecja.pl przestanie zbierac wywiady itp, to w zasadzie jej funkcjonowanie przestanie miec sens, bo wlasnie glownie te wywiady sie czytalo....

Masahiko - Czw Cze 10, 2010 12:14

Czy jest gdzieś dostępny ten artykuł?
biker_ns - Czw Cze 10, 2010 12:17

Masahiko napisał/a:
Czy jest gdzieś dostępny ten artykuł?


Jest na www.naszasandecja.pl

Maerqin - Czw Cze 10, 2010 13:19

Trzeba byc naprawde ostatnim DEBILEM zeby sie tak zachowac w stosunku do GK. Tym samym wladze Klubu wyrabiaja sobie ''swietna'' opinie o sobie...
DNL - Sro Cze 16, 2010 13:09

Proponuję na czas MŚ wprowadzić drobną zmianę we wszystkich stronach dotyczących Sandecji nad którymi 'mamy kontrolę', przykładowo forum winno wyglądać tak : http://www.vuvuzela-time.co.uk/sandecja.org/forum

:D

klipol - Sro Cze 16, 2010 13:34

Nie bądź łosiem nie trąb ;>
Grzechotnik - Sro Cze 16, 2010 15:39

O ku..a spadłem z krzesła hahaha
biker_ns - Pon Lip 12, 2010 11:25

Ja wiem że jest gorąco;)ale tak na oficjalnej stronie jak i na naszejsandecji błędnie podano wynik sparingu ze Stala Rzeszów.Przecież Sandecja wygrała 1-0,a nie zremisowała jak podają obie strony.
TERRORYSTA - Pon Lip 12, 2010 11:29

http://www.sandecja.com.p..._Rzeszow_10.htm

JA TU WYRAŹNIE 1:0 DLA SANDECJI WIDZĘ PANIE KOLEGO, CHYBA ŻE O INNY MECZ CHODZI

biker_ns - Pon Lip 12, 2010 12:58

Chodzi mi o to:

http://www.sandecja.com.p...ng_Sandecji.htm


Przy okazji sparingu z Preszowem ktoś błędnie podaje wynik ze Stalą.

Bianconeri - Pon Lip 12, 2010 13:13

Przesłane do korekty :)
x_cite - Pią Paź 07, 2011 10:25

wpisując adres www.sandecja.pl od dziś przekieruje Was na www.nowysacz.naszemiasto.pl a wcześniej w nazwie pojawiło się www.sandecja.naszemiasto.pl ehhh a taka była fajna ta domena...
michalvcf - Pią Paź 07, 2011 10:43

Ja juz to mialem wczoraj popoludniu...
polak_ns - Pią Paź 07, 2011 10:57

a mnie przekierowało na http://lodz.naszemiasto.pl/ ;p
hanys - Pią Paź 07, 2011 11:02

to wydaje mi sie ze Milosz jakos w to bedzie zamiezany gdzy domena byla jego
KubaNS - Pią Paź 07, 2011 11:06

I w dalszym ciagu jest jego. Bez paniki ;)
kolafy - Pią Paź 07, 2011 12:20

i napinki :))
x_cite - Nie Paź 09, 2011 07:41

Aż żal patrzeć jak w nazwie jest naszemiasto :( Miłosz odzyskaj tę domenę ;)
wel - Nie Paź 09, 2011 07:59

Ogarniacie się, jest wyżej napisane, że cały czas jest jego, więc co ma odzyskiwać? :)
lechu - Nie Lis 20, 2011 19:27

można już uaktualnić zakładkę SZKOLENIOWCY na sandecja.com.pl
Bianconeri - Sob Lut 11, 2012 12:32

Coś mi się wydaje że dzisiejsze (nie)działanie naszych stron i forum skończy się tak jak i ostatnio czyli że posty i wiadomości sprzed par dni znowu poleca w kosmos ...

Dramat ku*** ale chyba trzeba będzie ogłosić jakąś "narodową zbiórkę" na nowy serwer bo tym amatorom się płaci nie mało a nic błazny nie potrafią zrobić ...

KrzysieKKS - Nie Lut 12, 2012 12:27

Nie wiem co się działo ze stronami/forum wczoraj ale dzisiaj jest problem z wysyłaniem wiadomości prywatnych. Wyskakuje taki komunikat: "Could not connect to smtp host : 0 : php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution"
hanys - Pon Lut 13, 2012 08:28

nie wiem czemu ale ciagle jak wejde na forum to mam jednego nieprzeczytanego posta w temacie wyjazdu do bytomia. i to jest ciagle ten sam...
hanys - Pon Lut 13, 2012 08:29

nie wiem czemu ale ciagle jak wejde na forum to mam jednego nieprzeczytanego posta w temacie wyjazdu do bytomia. i to jest ciagle ten sam...
Kmicic - Pon Lut 13, 2012 08:51

hanys napisał/a:
nie wiem czemu ale ciagle jak wejde na forum to mam jednego nieprzeczytanego posta w temacie wyjazdu do bytomia. i to jest ciagle ten sam...

Mam to samo. Jakoś od soboty.

wborzecki@gmail.com - Pon Lut 13, 2012 08:53

tako i JOO TYŻ MAM PROBLEM PODOBNY :-D:-D SPISEK JAK NIC ;-)
Kmicic - Pon Lut 13, 2012 08:54

To samo u mnie. Od soboty.
Bianconeri - Pon Lut 13, 2012 15:54

W teorii powinno być cosik lepiej ...
Kmicic - Pon Lut 13, 2012 16:02

No cosik lepiej jest bo chodzi wszystko normalnie. Tylko ten post Kazka uparcie wyskakuje jako nieprzeczytany.
Bianconeri - Pon Lut 13, 2012 16:06

Kazek strądził forum :)
DNL - Pon Lut 13, 2012 16:47

Muszę stanąć w jego obronie - u mnie wiszącym jest post YG-US ;)
mlodykks - Pon Lut 13, 2012 18:17

A ja nie moge za to wysłać żadej wiadomości ciagle pisze że musze czekac...
wborzecki@gmail.com - Pon Lut 13, 2012 21:33

A U MNIE KAZEK:-D I MAM SWOJĄ TEORIE SPISKOWĄ :-D ZA TYM STOI BOSKI KTÓRY NIE MOŻE WYBACZYĆ KAZIOWI ,,ROZPIEPSZENIA JEGO FUNKIEL NÓWKI MAŁO ŚMIGANEGO OLDS MOBILA,, ;-) AŚŚ TY BOSKI MŚCIWY JESTEŚ JAK MÓJ IDOL JAROSŁAW :-) TAK TRZYMAJ
KAZEK A TY SIĘ NIE DAJ SPROWOKOWAĆ RUDY CIĘ OBRONI :-D:-D
hahahahaha

Bianconeri - Wto Lut 14, 2012 16:37

Padł pomysł aby co nieco "przemeblować" forum i stworzyć coś w rodzaju kącika historycznego i tam przenieść sekcję turystyczną, historię HP, historię kibiców, dział poświęcony odchodom;) 100-lecia i parę innych bo się zaczyna bałagan robić.

Jeszcze jakieś sugestie bo Miłosz się nudzi i nie ma co robić i na pewno chętnie pozmienia i poprzenosi wszystko :D:D

mlodykks - Sro Lut 15, 2012 14:24

Niestety wiadomości dalej nie moge wysyłać wam działa ?
Maerqin - Sro Lut 15, 2012 14:55

Bianconeri napisał/a:
Padł pomysł aby co nieco "przemeblować" forum i stworzyć coś w rodzaju kącika historycznego i tam przenieść sekcję turystyczną, historię HP, historię kibiców, dział poświęcony odchodom;) 100-lecia i parę innych bo się zaczyna bałagan robić.

Jeszcze jakieś sugestie bo Miłosz się nudzi i nie ma co robić i na pewno chętnie pozmienia i poprzenosi wszystko :D:D

Przydalby sie osobny dzial na wszelkiego rodzaju wazne informacje np. wyjazdy, zbiorki kasy czy inne akcje badz sprawy organizacyjne. Zamiast zamieszczac je w gaszczu innych postow podawano by je w jedym miejscu i latwo mozna by je znalezc. Kazda biezaca sprawa moglaby byc "podswietlona" tak jak info o spotkaniach SKS. W tym dziale podawane by byly same ogloszenia bez mozliwosci komentowania.

rudeboyz - Czw Lut 16, 2012 11:40

myślę że przydatny byłby również dział dotyczący wydarzeń i akcji kibicowskich w Polsce i na świecie.
Raffio - Nie Mar 18, 2012 22:05

Licznik do następnego meczu na stronie oficjalnej źle działa nie pokazuje meczu z Pogonią
Bianconeri - Nie Mar 18, 2012 22:19

Bo teraz odlicza tylko mecze wyjazdowe :))
koper - Sro Maj 16, 2012 08:32

Hej.
Na stronie glownej w tablei Polkowice maja 30 pkt a chyba powinny miec 29 pkt.

Bianconeri - Pią Lut 13, 2015 13:49

Zbliża się nowa runda, terminarz już ustalony, więc potrzebny byłby ktoś chętny i ogarnięty do wklepania tego na stronę klubową a później aktualizacji i prowadzenia modułu ligowego.

Wcześniej się wstępnie zgłosiły dwie osoby ale szczerze mówiąc już nawet nie pamiętam kto, a starych wiadomości też już nie mam bo mi się tyle tego przewija, że kasuję co jakiś czas.

Więc jeśli ktoś chętny do pomocy niech da znać, czekają atrakcyjne nagrody ;)

Bianconeri - Nie Lut 15, 2015 18:07

Modułem ligowym na stronie klubu będzie się zajmował kolega "collo".
collo - Nie Lut 15, 2015 20:25

Wyniki wszystkich meczy z rundy jesiennej uzupełnione, terminarz rundy wiosennej pojawi się w najbliższym czasie.
Jakby ktoś wypatrzył błąd to proszę o wiadomość.

Maerqin - Pią Wrz 22, 2017 07:59

Z ciekawosci - bedzie mozna kupowac bilety/karnety przez nowa strone Sandecja.pl? A w przyszlosci wybierac tez konkretne miejsca na nowym stadionie?
kamilyes - Pią Wrz 22, 2017 11:38

Maerqin napisał/a:
Z ciekawosci - bedzie mozna kupowac bilety/karnety przez nowa strone Sandecja.pl? A w przyszlosci wybierac tez konkretne miejsca na nowym stadionie?


z tego co wiem taki jest wymóg w ekstraklasie, więc odpowiedź sama się nasuwa :)

//edit: być może wystarczy sam portal tylu kupbilet.pl czy tym podobne.

klipol - Czw Kwi 05, 2018 18:26

Na naszej stronie internetowej jest błąd w tabeli, Lechia ma 27 a nie 28 punktów.
rwp - Czw Lip 19, 2018 13:09

Czy z głównej strony mogą zniknąć wizerunki gości, którzy już u nas nie grają?
internacionale - Sob Lip 21, 2018 21:40

rwp napisał/a:
Czy z głównej strony mogą zniknąć wizerunki gości, którzy już u nas nie grają?


Zostaną zastąpieni lada dzień po sesji zdjęciowej którą organizujemy w najbliższą środę....

internacionale - Pią Lis 02, 2018 14:10

Mała awaria bazy, musiałem przed chwilą przywrócić z kopii. Stan forum wrócił na 01-11-2018.
rwp - Sro Lut 16, 2022 20:21

internacionale napisał/a:
rwp napisał/a:
Czy z głównej strony mogą zniknąć wizerunki gości, którzy już u nas nie grają?


Zostaną zastąpieni lada dzień po sesji zdjęciowej którą organizujemy w najbliższą środę....


Podbijam. Zwłaszcza Błanika;)

Ad@ś=) - Nie Cze 26, 2022 20:37

Czy na sandecja.tv będą wrzucane jeszcze materiały czy już tylko na YouTube?
internacionale - Sro Cze 29, 2022 16:48

Ad@ś=) napisał/a:
Czy na sandecja.tv będą wrzucane jeszcze materiały czy już tylko na YouTube?


Będą, potrzebuję jednego pełnego dnia aby uzupełnić zaległości po kwietniowej awarii i kolejnej połówki dnia aby przeszkolić nową osobę, która będzie za serwis odpowiadać.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group