Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Hyde Park - Procenty

Maerqin - Sob Wrz 26, 2009 19:06
Temat postu: Procenty
No to pora na alkohole. Wiadomo, polecamy trunki z pradem lub ciekawe metody picia;) Ja zaczne od wodki Zoladkowej Gorzkiej(tej miodowej) bo taka butelke bede dzisiaj suszyl. Jak wiekszosc pewnie wie pije sie ja czysta i bardzo dobrze wchodzi i rozgrzewa. Mozna tez zrobic drinka ze Spritem(ja wole bez) i jest calkiem przyjemna w smaku, choc slaba. O procentach na pewno jeszcze napisze jesli temat sie rozwinie. Podawajcie wiec Wasze propozycje dobrych(i tych zlych tez:)) alkoholi i swoje patenty. Najlepszego!
DNL - Sob Wrz 26, 2009 19:32

Wisla @$!# pali sie - tak w ramach ciekawostki ; )

Cytat:
Co powiecie na takiego shot'a: robocza nazwa "Wisła k^^^^ pali się", w kielonie znajdują się alkohole wlane na kształt odwróconej wiślackiej flagi, po czym wszystko podpalamy, jak juz Wisła odpowiednio sie wypali wypijamy wszystko przez słomkę
Trwają prace nad zoptymalizowaniem składników i proporcjiwinking smiley
Na zdjęciu z komórki wygląda to tak:


Lejemy do kielona 60 ml (na zdjęciu jest o połowe mniejszy):
1) rozrabiamy gesty syrop cukrowy, czyli 10 mg zwykłego białego cukru trzeba wymieszac z 5 ml ciepłej wody
2) syrop zabarwiamy na niebiesko 5 ml likieru Blue curacao - takim jak stosuje sie do "kamikadze", następnie wlewamy do kielona pierwsza warstwę
3)prosto do kielona delikatnie po spodzie łyżeczki wlewamy Archers Schnapps - 20 ml. Po łyżeczce lejemy po to żeby nie zmieszać warstwy niebieskiej z białą
4)przygotowujemy miksturę na sam wierzch bani: wódkę Finlandia Redberry mieszamy z absyntem w propocjach 10ml/10m, miksturę wlewamy analogicznie po łyżeczce do kielona. Najlepiej byłoby zastosować czerwony absynt wogóle bez mieszania z finlandią, ale to do kupienia najbliżej na słowacji:/
5) podpalamy górna warstwę zapalniczką uprzednio podgrzewając górę kieliszka
6)odśpiewujemy wiadomą piosenkę o tym jak Wisła sią pali i wypijamy przez słomkę

Bianconeri - Sob Wrz 26, 2009 19:39

Padłem ...
...KK$... - Sob Wrz 26, 2009 23:10

hehe dobre az bym sprobowal jeszcze ten absynt :D
KubaNS - Nie Wrz 27, 2009 10:37

No to jak juz tematycznie to.. karta drinow z knajpy kibicow Lecha Poznan
http://i27.tinypic.com/2ppg74p.jpg
http://i27.tinypic.com/2iu4bae.jpg

Maerqin - Pią Paź 23, 2009 04:50

Nikt sie nie wypowiada ale co weekend wiekszosc naj*** lata. Takie z Was tajniaki. Odswiezajac temat napisze krotko: nie pijcie rosyjskiej wodki, ktorej cena za litr(!) to jakies 25zl (6Euro), najgorszy kac na swiecie.
ERNESTO - Pią Paź 23, 2009 10:24

Z ruskich wodek polecam Ruski Standard :)

Pozdro

Snoopi86 - Pią Paź 23, 2009 17:46

a juz na pewno nie pijcie ruskiego Paranoffa;]..umieralem caly dzien po nim..nuby tu u nas go nie widzialem ale jakby ktos byl w niemczech to ostrzegam;)
kolafy - Pon Paź 26, 2009 15:46

ERNESTO napisał/a:
Z ruskich wodek polecam Ruski Standard :)

Pozdro


Widać że Emigrant! :))

DNL - Pią Lis 13, 2009 19:50

http://pokazywarka.pl/iran_okrucienstwo/ zapalmy świeczkę [']
Maerqin - Nie Mar 14, 2010 16:33

Co Wam powiem to Wam powiem, ale 12-letnia whiskey, o taka: http://www.whiskyandwines...ameson_12yo.jpg to ma pierdolniecie:D
ERNESTO - Nie Mar 14, 2010 16:35

Jeszcze napisz z czym pijesz, bo jak z cola, to zadna roznica czy 12letnia czy tegoroczna ;)
Maerqin - Nie Mar 14, 2010 16:39

To tez prawda! Ale nie ma co ''marnowac'' z cola takiego 'energizera' hehehe
internacionale - Nie Mar 14, 2010 16:42

Whisky ok, jak dla mnie to jedyny napój wyskowowy ostatnimy czasy... Co prawda z colą ale niestety jeszcze nie jestem na etapie żeby pić samą z lodem.
bacin - Nie Mar 14, 2010 16:44

Widzę, że każdy przechodzi etap coli do whisky.
Kiedyś dziwiłem się jak starszyzna sączyła Johnny'ego z lodem i delektowała się smakiem.
Mi może do uniesień daleko, ale sączyć solo już sączę.

Z takich nowinek (chyba, że to nie nowina, a mój nędzny zapłon): Carlsberg w butli 0,66 się pojawił. Tanio w LIDLu, bo 3,49.

Maerqin - Nie Mar 14, 2010 16:48

No i w koncu temat odzyl!!!
ERNESTO - Nie Mar 14, 2010 21:05

bacin napisał/a:
Widzę, że każdy przechodzi etap coli do whisky.
Kiedyś dziwiłem się jak starszyzna sączyła Johnny'ego z lodem i delektowała się smakiem.
Mi może do uniesień daleko, ale sączyć solo już sączę.

Z takich nowinek (chyba, że to nie nowina, a mój nędzny zapłon): Carlsberg w butli 0,66 się pojawił. Tanio w LIDLu, bo 3,49.


A propos Carlsberga ... zawsze uwazalem go za dobre piwo ... dopoki nie wyjechalem. W Irlandii i Anglii zrobili z tego niesamowitego sikacza. Nie da sie pic. W Anglii ma "moc" 3,8%, a w Irlandii bodajze 4,2%. Podobnie z Heinekenem, choc ten w Anglii ma akurat 5%, a w Irlandii 4,3%. O ile ten angielski jeszcze ujdzie, o tyle irlandzkiego sie nie da pic ...

Dla smakoszy mocnych piw serdecznie polecam litewski Kalnapilis z czarna etykietka (7,3%), jak dla mnie lepszy od Okocimia Mocnego i Debowego Mocnego. Zreszta to ostatnie i tak porzucilem na rzecz Harnasia Mocnego (jak jestem w Polsce, bo w Eire niedostepny) :)

Pozdrawiam

Grzechotnik - Nie Mar 14, 2010 21:28

ERNESTO napisał/a:
W Anglii ma "moc" 3,8%, a w Irlandii bodajze 4,2%.


hmm ciekaw jestem ile bym musial ich wypic zeby sie upic , 25, 30 ? :)

ERNESTO napisał/a:
Dla smakoszy mocnych piw serdecznie polecam litewski Kalnapilis z czarna etykietka (7,3%), jak dla mnie lepszy od Okocimia Mocnego i Debowego Mocnego. Zreszta to ostatnie i tak porzucilem na rzecz Harnasia Mocnego (jak jestem w Polsce, bo w Eire niedostepny) :)

Osobiscie nie lubie mocnych piw, natomiast z tych lepszych polecam austriackiego Gossera, rewelacja. W realu butelka 0,5 kosztuje 4,69.

bacin - Nie Mar 14, 2010 23:14

ERNESTO , Ty zawsze byłeś fanem mocnych piw. Zawsze piliśmy tylko mocarze, a potem ogrywałeś mnie w PESa. Pewnie sam miałeś sikacze, tylko etykieta inna, a ja miałem śrubę i nie zwracałem uwagi : )

Z abstrakcyjnych alkoholi pamiętam piwo TYTAN z - jeszcze wtedy - SESAMU.

W ogóle co za zboczeine - SESAM.

wborzecki@gmail.com - Pon Mar 15, 2010 09:25

DRODZY MOI KRÓTKA LEKCJA HISTORII :-) NA KAŻDĄ KIESZEŃ-CHROBRY ( piastów zawsze mieliśmy mocnych):-D DODAŁBYM JESZCZE KRÓLÓW ELEKCYJNYCH JAN TRZECI SOBIESKI!! ZACNY JEGOMOŚĆ BYŁ.DLA SMAKOSZY I DEGUSTATORÓW POLECAM BURBONA(alkohol nie dynastia :-D) ,,DANIELSOWEGO DŻEKA,,PITY Z GWINTA SMAKUJE NAJLEPIEJ,DLA POCZĄTKUJĄCYCH POMARAŃCZA+,,dżeki,,+10 min.czekania +PEPSI( nie cola). NAJWAŻNIEJSZE!!! TRZA WIEDZIEĆ TRZY RZECZY po pierwsze ILE,po drugie KIEDY, po trzecie Z KIM,SIĘ PIJĘ!!! NA ZDROWIE!!! ;DDDD
hanys - Pon Mar 15, 2010 09:47

jak nie skonczysz z krzykami na forum to dostaniesz absolwenta o smaku BANanowym ;p

Dla mnie osobiscie dobrym patentem jest ostatnio odkryta pigwówka oraz rozmajany swego czasu przez wschodzaca gwiazde rugby z NS Kutiego dla przyjaciol Kebab ;) spirytus ze spritem

Pozdro

eSKa - Wto Mar 16, 2010 20:48

Nie ma to jak najlepsza wersja CAVALIERA czyli Miętowo - Porzęczkowe wino, dostępne i bardzo popularne w 2003, 2004 roku w cenie 6 zł 50 groszy. Do tego dochodziło ok 10 gr za plastykowy kubek i 1 złoty i ileś groszy na bilet w fajną miejscówkę :-)


Obecnie istnieje coś takowego jak GRZANIEC SĄDECKI albo miodowy sam już nie wiem.


Z piw pijam tylko LECHA, żadne inne piwo mi nie smakuje, nie wypije ani nie powącham nic innego.

Wódki - nie pijam, a jak muszę to tylko BOLS.

Spirol - po wyjeździe na Stal w 2004 <?> nie degustuję.

Ulubiony napój - PEPSI COLA z cytryną lub COCA COLA z wiśnią. Bez alkoholu....czyli chu* nie napój :P

MARCO - Wto Mar 16, 2010 22:03

Jak czytam wypowiedzi odnośnie alkoholi to chciałbym przypomnieć trunek , który był spożywany od zawsze czyli winko firmy '' Bacaracik" a do tego woda mineralna dowolnego typu gdyż po wypiciu połowy buteleczki tego zacnego trunku można było spokojnie dolać wody pitnej i konsumpcja zaczynała się od nowa , a co za tym idzie dobry humor trwał znacznie dłużej za niższą cenę.
Bianconeri - Wto Mar 16, 2010 22:14

Wódka każda jest niedobra:) a jakoś niespecjalnie jestem w stanie wyczuć różnice pomiędzy markami, no chyba że już różnica na poziomie surowca (żyto, ziemniaki itp)

Ale tak się kiedyś zastanawiałem jak to jest że to cholerstwo przecież takie niedobre a i tak się to pije przy różnych okazjach.

No ale jeśli jest dobrze zmrożona to jakoś przechodzi :)

No ewentualnie od czasu do czasu mix wódka + red bull albo inny tego typu wynalazek (byle nie burn), wchodzi dobrze ale z tym to trzeba konkretnie uważać.

Natomiast wszelkiego rodzaju łyskacze, brandy itp wszystko co ciemnie to kojarzy mi się tylko i wyłącznie ze zwykłą przepalanką z dorabianą ładną etykietą i dobrym marketingiem moje chamskie gardło nie jest w stanie przełknąć.

Tequilla? hm ok, szczególnie w wersji "bum bum" czyli w literatce ze spite lub 7up i odpowiednio wstrząśnięta, ale nigdy więcej w dużych ilościach :)

Wino (tzn faktyczne wino a nie wino marki wino:) ) to jeśli już to jakieś półwytrawne co najwyżej.
A jeśli już mowa o Cavalierach itp to za moich czasów szkolnych na "stołach" królował tzw "sądecki szampan" czyli zestaw wino (najlepiej Corrida porzeczkowa) + woda mineralna + plastikowy kubek :) ale proporcji odpowiednich nie zdradzę :D

Piwo jak to piwo, jedno lepsze, drugie gorsze ale przynajmniej ma smak i gasi pragnienie:) Carlsberg kompletnie mi nie podchodzi, Heńka lubię bardzo, dawniej smakował mi Grolsh, który jakoś zniknął z rynku na jakiś czas, ostatnio widziałem że pojawił się znowu ale nie miałem okazji obadać.
Z rodzimych dawniej było bardzo fajne jasne pszeniczne piwo Piast, Lech w miare ok, niestety ostatnio coraz mniej tyskiego w tyskim, Okocim OK jest OK :)
O piwach można by długo wymieniac, szczególnie że teraz piwem nazywane jest dużo wynalazków co z piwem wiele wspólnego w sumie nie mają albo nie zmieściły by się w definicji klasycznego piwa.
Ale z takich innych to np Desperado od czasu do czasu można łyknąć.

Więcej alkoholi nie pamiętam, za wszystkie żałuję, proszę o pokutę i rozgrzeszenie

wborzecki@gmail.com - Wto Mar 16, 2010 22:28

WYBACZAM CI SYNU CHOĆ ZGRZESZYŁEŚ :D MOWĄ ,UCZYNKIEM I ZACHOWANIEM ;-)
Masahiko - Wto Mar 16, 2010 23:41

Polecam piwo pszeniczne "Paulaner".
Maerqin - Sro Mar 17, 2010 00:00

Coz, jesli chodzi o czyste to jest wiele dobrych wodek...Ciezko byloby wskazac ta najlepsza. Podobno za najlepsza wodka Swiata wybrana na ostatnich targach w Londynie jest Zoladkowa 'De Luxe'. Z pewnoscia do ''czolowki'' sie zalicza. Oprocz niej Absolut porzeczkowy, Pan Tadeusz, Debowa, finlandzki Maximus co wchodzi jak woda...
Spirytus tez nie jest zly. Pod warunkiem, ze ktos potrafi dobrze zrobic. Z reszta co to za sztuka:) Zdarzaly sie przejscia ale smak na spirol i tak zawsze powraca.

Co do whiskey to opilem sie troche szkockich, troche amerykanskich, irlandzkich ale chyba najlepsza jest jednak wg mnie irlandzki 'Jameson' choc nie pogardzilbym wcale innymi znanymi markami; rowniez irlandzki Tullamore, czarny Jonny Walker, Grant's...Tylko nie JD, JD poszedl w odstawke juz jakis czas temu, bo smierdzi rozpuszczalnikiem, Jim Beam tez z reszta...

Piwero. I tu tez mnostwo rodzajow dobrego piwa z calego Swiata. Ja jednak nie jestem od delektowania sie jednym kuflem przez caly wieczor i w sklepie z polki biore co jest, najczesciej Lecha. Nauczylem sie tez bedac na wyspie pic cydr, jakblkowe piwo(nie mylic z Redsem bo Reds to piwo smakowe a to robione jest z fermentowanych jablek) do ktorego nie bylem dlugi czas przekonany ale jak juz zaczalem je pic to pije i pije. I pije...hehe. Nie ma to jak zimny 'Bulmers' w upalny dzien, zajebiscie orzezwia. Poza tym to piwo sie nie pieni i w tutejszych pubach nie ma zwyczaju nalewania go ''do kreski'' tylko nalewa sie ''z czubkiem''. Dlateo przy 4 takich kuflach w pubie piaty jest jakby gratis:)

Wina od czasu do czasu tez lubie sie napic, juz nie te za 5 zlotych. Biale, czerwone, wytrawne i polwytrawne, dobrze jest czasem do obiadu lub pod wieczor. Za to kac po winie chyba najgorszy:)
A z tanich win najbardzej wchodzilo mi Lapino Sadeckie(wisniowe). Zajebisty napoj, produkuja je jeszcze? Chetnie bym sobie przypomnial jak to smakuje...

ERNESTO - Sro Mar 17, 2010 00:41

Bianconeri napisał/a:
No ewentualnie od czasu do czasu mix wódka + red bull albo inny tego typu wynalazek (byle nie burn), wchodzi dobrze ale z tym to trzeba konkretnie uważać.


A propos Burna, z swego czasu zakupilem sobie butelke Ginu (Bombay Gin czy cos) i byl tak niedobry, ze nawet z Tonikiem nie dalo sie tego pic. Jako, ze Burn jest dosc slodkawy, to postanowilem zmiksowac ... w smaku rewelacja, wypilem kilka szklaneczek, a pozniej ... mialem taka pikawe serca, ze podziekowalem i nie pijam juz w ogole zadnych napojow typu Burn/Red Bull itp (nie tylko z alkoholami, ale nawet samych) :)

Odnosnie Tequilli - troszke cytryna posmarowac reke, nalozyc na to sol i lizemy reke, pijemy Tequille i zagryzamy cytrynka. Do przezycia ;)

Pozdrawiam

wborzecki@gmail.com - Sro Mar 17, 2010 07:54

JEŚLI TEQUILLA TO TYLKO TAKA KTÓRA JEST ROBIONA W 100% Z SOKU Z AGAWY(w naszym mieście praktycznie nie do kupienia) do tego TYLKO SÓL MORSKA I LIMONKI( W ŻADNYM WYPADKU CYTRYNY)
Grzesiek_91 - Sro Mar 17, 2010 08:51

A to co za twór? http://i41.tinypic.com/mjlk78.jpg
maro - Sro Mar 17, 2010 19:28

A jeśli chodzi o mnie i o alkohol to nie mamy ze sobą ''prawie'' nic wspólnego,oprócz tego,że pracuję w hurtowni alkoholu.

[ Dodano: Sro Mar 17, 2010 19:41 ]
Przepraszam.Hurtownia ALKOHOLI.

www.megachem.pl - Sro Mar 17, 2010 20:04

Ja preferuję trunki różne różniste. Z piw jak najbardziej polskie browarki- Lech, chodź dawniej był smaczniejszy, Tyskie ponad wszystkie, Wareczka. Czasem Desperados- ale to "piwo" dla dziewczyn.

Z wódeczek bardzo podchodzi mi Wyborowa, poza nią Absolut, Finladia. Generalnie lubię raz na czas sobie dziabnąć w towarzystwie.

Ze spirytusu sobie coś pokombinować też jest miło- pół na pół, do tego miód, cytryna, tydzień spokoju i szafa gra.

Genialną rzeczą jest Gruszkówka- z dobrego źródełka, jak się trafi, to palce lizać.

Wina- bardzo lubię, ale tylko czerwone i wytrawne i tego też umiarkowane ilości.

Generalnie mam patriotyczne podejście- smakują mi trunki Made in Poland. Chodź bywają na Słowacji lubię dziabnąć Borovicke z piwkiem- polecam Saris Tmave i Zlaty Bazant tmave- znaczy ciemne.

Grzechotnik - Wto Mar 23, 2010 20:29

Masahiko napisał/a:
Polecam piwo pszeniczne "Paulaner".


Jak dla mnie mistrzostwo swiata to piwo. Dzis je pierwszy raz pilem (a to wlasnie za sprawa Masahiko ktory tutaj polecal to piwko ;) ) .
Kolor taki bursztynowy, piana wysoka, gęsta, i pozostaje w szklance/kuflu dlugo po wypiciu piwa, rewelacja.
Jedyny minus to cena, butelka pol litrowa 5,59.

bacin - Wto Mar 23, 2010 21:02

Istnieje polskie piwko pszeniczne, CIECHAN. Nie wiem o ile gorsze od Paulanera, ale tańsze na pewno : )
klipol - Wto Mar 23, 2010 22:47

^^
jest też Okocim pszeniczne, dość dobre

rudeboyz - Czw Kwi 08, 2010 19:25

bacin napisał/a:
Widzę, że każdy przechodzi etap coli do whisky.
Kiedyś dziwiłem się jak starszyzna sączyła Johnny'ego z lodem i delektowała się smakiem.
Mi może do uniesień daleko, ale sączyć solo już sączę.



olej Jasia W. toż to zwykły bimber,i totalny syf tego sie nie da pić,a co dopiero delektować smakiem..no może po za zieloną etykietą,ona jest w miare ok :) juz znacznie lepszy jest Ballantine's ( z ,,blendów" z dolnej półki )-ma w miare ,,neutralny" smak i jest dość łagodna , w sam raz na poczatek romansu z whisky,a jak masz pare złotych więcej w kieszeni to zaatakuj nieśmiertelnego czarnego Jacka Danielsa,kosteczka lodu i bedzie ci wchodził jak mojej córeczce soczek bananowy :D :D :D

Bianconeri - Pią Cze 25, 2010 20:52

Po ostatnich testach utwierdzam się w przekonaniu, że Carlsberg to syf, Łomża eksport również na minus.
Za to Łomża niepasteryzowane w tej małej śmiesznej buteleczce całkiem przyjemne, Kasztelan niepasteryzowany bardzo dobry.
Teraz osuszam wynalazka zwanego Cornelius Wiezen Bier, piwo pszeniczne z Piotrkowa Trybunalskiego, dość dziwne w smaku, lekko słodkawe i jakby posmak goździków i jabłka z cynamonem:) więc pewnie będzie dobre na upały, na które się raczej nie zanosi :)

major - Pią Cze 25, 2010 21:58

Bianconeri napisał/a:
Po ostatnich testach utwierdzam się w przekonaniu, że Carlsberg to syf, Łomża eksport również na minus.
Za to Łomża niepasteryzowane w tej małej śmiesznej buteleczce całkiem przyjemne, Kasztelan niepasteryzowany bardzo dobry.


Generalnie zgadzam się w całej rozciągłości. Jedynie nie potępiałbym tak Łomży Eksport, ot takie lekkie piwo, trochę za mało czuć chmielem ale wypić można. Kasztelan klasa sama w sobie. Jakby co polecam także mało znane Ciechany (kilka rodzajów):) Mi naprawdę podchodzą, tylko zazwyczaj kiepsko z ich dostępnością. Ogólnie eksperymentowanie z takimi mniej znanymi piwami, z poza grona największych koncernów to jak najbardziej pozytywne doświadczenie.

internacionale - Pią Cze 25, 2010 23:27

Mnie tam smakuje Calsberg.
Ostatnio w Carrefour była promocja więc się nieco szarpnąłem...

(w samochodzie 60 zgrzewek 20 czerwiec)


(stan na dzisiaj - nieco ubyło...)

Grzechotnik - Pią Cze 25, 2010 23:34

Dobre dobre hehe , ale gorszy chyba nie jestem od ciebie, wrzucę fotke po mistrzostwach , "troszkę" opróżnionych puszek sie u mnie nazbierało w piwnicy ;)
www.megachem.pl - Sob Cze 26, 2010 11:17

Ja ostatnio zacząłem jeździć do Browaru Grybów po ichniejsze wynalzki i tak mi się smak pomieszał, że jak mi nawet Tyskie nie podchodzi.
Bianconeri - Sro Lip 07, 2010 21:16

Najlepszą częścią chujowego meczu który właśnie oglądam jest pyszne piwko Faxe które właśnie popijam :)
Grzechotnik - Czw Sie 22, 2013 20:06

Na ul. Zielonej w biedronce promocja pszenicznego Paulanera . Normalnie butelka 0,4 kosztuje 4,29 , w promocji za jedyne 2,49 . Sam dzis zakupiłem 30 sztuk. Polecam !
Maerqin - Sro Gru 04, 2013 13:04

CYDR LUBELSKI - POLECAM!!! :)

Cydr jest od niedawna dostepny w Polsce, produkuje go juz kilka browarow(probowalem paru, ten wg mnie jest najlepszy). Jesli ktos pije napoje typu Shandy czy inne Radlery itp. to cydr powinien mu smakowac, zwlaszcza ze nie zawiera polowy tablicy Mendelejewa jak w/w. Pewnie nie kazdemu podejdzie ale to juz kwestia gustu. Widziany ostatnio w sklepach 24 ;)

kolafy - Sro Gru 04, 2013 13:45

szok, że tak porywający temat zawieruszył się w odchłani forum :)
ERNESTO - Czw Lut 13, 2014 16:17

No to jedziemy :D

Bardzo dobre piwo Snojmo Vilnius (chyba nie przekrecilem, w kazdym razie tlumaczenie to: Stare Wilno) - mozna je kupic np. w Carefeurze w Galerii Sandecja za cos kolo 5 pln - ziolowe, 8.2%

Piwo Żywe - krotka data waznosci (ok. miesiac), ze wzgledu na zywe bakterie pracujace na smak tego piwa. Procentaz ok. 6. Wczesniej dostepne niemal wszedzie, ostatnio widzialem je tylko w Rafie, koszt butelki lekko ponad 4 pln

Miłosław marcowe - bardzo smaczne, cena ok. 2.70 pln, 6% :)

Pzdr

nitroactive - Czw Lut 13, 2014 16:45

Piwa pszeniczne naturalnie mętne robią robotę :D
Jeszcze takie jedno do kupienia w realu, z miodem, nie pamiętam nazwy... drogie trochę bo coś pod 7 zł, ale w smaku warte.

radpns - Czw Lut 13, 2014 17:29

Ja ze swojej strony mogę polecić, każde piwo z browaru Grybów. Każde mi smakuje, bez wyjątków.
x_cite - Czw Lut 13, 2014 20:27

Karpackie :D
Snoopi86 - Czw Lut 13, 2014 20:44

Perła Chmielowa ;) 6% mocy, smakówa ;)
By3ekns - Czw Lut 13, 2014 23:54

W 24H na Nawojowskiej można dostać piwa z Browaru Grybów:).
RydzSmigly - Pią Lut 14, 2014 08:27

nawet w Krakowie w Avicie można je dostać ;)
nitroactive - Pią Lut 14, 2014 11:39

Bo ten browar sprzedany został, i nagle okazało się że może się tam opłacać robienie piwa, i da się to sprzedać. Ot historia jakich wiele w polskim przemyśle :(
wborzecki@gmail.com - Pią Lut 14, 2014 17:34

TOWARZYSZU MAJORZE NIE DORABIAJCIE DO WSZYSTKIEGO POLITYKI OD TEGO JESTEM JA :-)) :-DD
PRAWDA JEST TAKA ŻE DAWNIEJ GRYBOWA NIE DAŁO SIĘ PIĆ NIE NA DARMO NAZYWAŁO SIĘ TO ,,PIWO,, ZEMSTĄ GRYBOWA!! :-))
KUPIŁ BROWAR CZECH I PIWO JEST WYBORNE !! SZCZEGÓLNIE LANE!!! NIE NA DARMO CZESI SĄ NAJLEPSZYMI BROWARNIKAMI BO NA CZYM JAK NA CZYM ALE NA CHMIELU, TO SIĘ KNEDLE ZNAJĄ :-))

nitroactive - Sob Lut 15, 2014 00:09

Racja, sory :D Zapędziłem się, niemniej historia browaru wpisuje się idealnie w pewien schemat. A że Polacy też potrafią robić piwo, nikogo przekonywać nie muszę, więc nie trzeba było Czecha w Grybowie ;) Ale to takie tam... żółć moja internetowa :D Zemsty nie miałem (nie)przyjemności pić, to dzisiejsze piwo, jak najbardziej mnie smakuje :D
Kazek G f H - Sob Lut 15, 2014 01:37

jak już mowa o Czechach - moim zdaniem najlepsze piwo o tak szerokim zasięgu komercyjnym. Odkąd spróbowałem czeskiego Pilsnera żadne inne piwo dostępne w każdym sklepie nie jest w stanie mu dorównać w smaku. Butelka kosztuje ok 6 zł (zależy w jakim sklepie, ostatnio w "karaluchu" była promocja 4 zł za 1 butelkę)



Będąc w wakacje na Słowacji, posmakowałem tamtejszego piwa typu Radler z domieszką cytryny. Moim zdaniem najlepszy jaki kiedykolwiek piłem, oczywiście w grę wchodzi tylko butelka i bardzo dobrze zmrożone.


www.megachem.pl - Sob Lut 15, 2014 12:06

W Bierehalle są zacne piwka, do tego polecam browar Kormoran i Miłosław- zacne trunki. Ze Sloveńska miło wspominam piwo tmave ciapane- czyli lany ciemny Bażant. W Żabce zakupiłem kiedyś piwo ponad 9% volt, ale nazwy nie pamiętam biała etykieta, świeże w smaku.

Do ukojenia duszy zaś polecam Książ Czarny 9%- 4 takie piwka i nawet żona nie irytuje.

misns - Sob Lut 15, 2014 14:09

www.megachem.pl napisał/a:
W Bierehalle są zacne piwka, do tego polecam browar Kormoran i Miłosław- zacne trunki. Ze Sloveńska miło wspominam piwo tmave ciapane- czyli lany ciemny Bażant. W Żabce zakupiłem kiedyś piwo ponad 9% volt, ale nazwy nie pamiętam biała etykieta, świeże w smaku.

Do ukojenia duszy zaś polecam Książ Czarny 9%- 4 takie piwka i nawet żona nie irytuje.

Kormorana nie pilem,musze sprobowac.
Miroslaw rowniez polecam bardzo dobre piwa a jesli chodzi o Biernhalle to smakuje mi dunkel i marcowe reszta nie,czekam kiedy pojawi sie kozlak.

wborzecki@gmail.com - Sob Lut 15, 2014 21:16

PO 2 ZŁOTYCH MEDALACH NAPÓJ NARODOWY :-))
WÓDKA ZIMNA FINKA
zagrycha JAPOŃCZYK (śledź po japońsku najlepszy w Zajeździe) lub/i TATAR :-D :-))
I RZECZ NAJWAŻNIEJSZA !!!
KOMPANIJA ZACNA BY TOASTY ZA NASZYCH WZNOSIĆ I NOCNE POLAKÓW ROZMOWY PROWADZIĆ :-))
NA ZDROWIE ZA NASZYCH !!!!

Maerqin - Sob Lut 15, 2014 23:31

Moje ulubione piwo ciemne http://www.browar-amber.p...produkty/kozlak
I jasne http://www.ciechan.com.pl/index2.php?q=page/10

Kazek G f H - Nie Lut 16, 2014 11:16

To teraz coś historycznie o procentach.

Notka prasowa z 1920 r. Przeczytajcie. Jej tekst zniszczył mi głowę totalnie i położył na łopatki :D


nitroactive - Nie Lut 16, 2014 12:33

Maerqin napisał/a:
Moje ulubione piwo ciemne http://www.browar-amber.p...produkty/kozlak
I jasne http://www.ciechan.com.pl/index2.php?q=page/10

Koźlak dobry piłem. A ten drugi to jest gdzieś do kupienia w NS? Bo nie znam, a che poznać :D Co by swoje zdanie wyrobić :D

Grzechotnik - Nie Lut 16, 2014 12:42

nitroactive napisał/a:
A ten drugi to jest gdzieś do kupienia w NS?

W grudniu gdzies tak przed swietami go kupowałem w Realu . Z tego co pamietam cena Ciechana wybornego koło 3,50 . Zajebiste ,polecam .

Bianconeri - Nie Lut 16, 2014 16:47

Bywa w intermechu w europie
Grzechotnik - Nie Lut 16, 2014 17:17

Bianconeri napisał/a:
Bywa w intermechu w europie

Bywa bywa , tyle że to Miodowy Ciechan a cena powala z nóg , ponad 5 zł byłem dzis akurat i widziałem. Ze swojej strony kategorycznie odradzam. No chyba ze ktos gustuje w takich wynalazkach... Ciechan Wyborny to je to !

nitroactive - Nie Lut 16, 2014 17:30

Miodowego piłem, smakuje, ale fakt, cena powala... :D
bzyku - Nie Lut 16, 2014 21:38

Co prawda nie do końca na temat ale jednak blisko tematu :)
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Kmicic - Pon Lut 17, 2014 17:50

Ja jako że od czasu do czasu lubię chlapnąć piwko polecam takie oto dwa trunki:
Estrella Damm- 4,6%vol, coś koło 11PLN za litr. Piwo z Barcelony dostępne w Realu. W Barcelonie podobno mają jakieś słabe kluby piłkarskie:D ale piwo polecam! To drugie to Góralskie z Grybowa, 2,59PLN za 0,5l też w Realu. Ktoś to kiedyś zachwalał to się skusiłem no i warto było.

hanys - Wto Lut 18, 2014 07:57

http://biznes.onet.pl/naj...e-detal-galeria
wborzecki@gmail.com - Wto Lut 18, 2014 16:55

KUMIE ZACNY TY POWINIENEŚ POLECAĆ PIWO Z AGRESTU :-D :-))
Kazek G f H - Sro Lut 19, 2014 00:52

:)



Gazeta Narodowa, 1886 r.

hanys - Sro Lut 19, 2014 06:54

wborzecki@gmail.com napisał/a:
KUMIE ZACNY TY POWINIENEŚ POLECAĆ PIWO Z AGRESTU :-D :-))


jak tylko takowe powstanie, wiedz że będziesz pierwszym któremu ten zacny trunek polecę ;)

ERNESTO - Nie Mar 09, 2014 18:51

Kazek G f H napisał/a:
jak już mowa o Czechach - moim zdaniem najlepsze piwo o tak szerokim zasięgu komercyjnym. Odkąd spróbowałem czeskiego Pilsnera żadne inne piwo dostępne w każdym sklepie nie jest w stanie mu dorównać w smaku. Butelka kosztuje ok 6 zł (zależy w jakim sklepie, ostatnio w "karaluchu" była promocja 4 zł za 1 butelkę)

Obrazek

Będąc w wakacje na Słowacji, posmakowałem tamtejszego piwa typu Radler z domieszką cytryny. Moim zdaniem najlepszy jaki kiedykolwiek piłem, oczywiście w grę wchodzi tylko butelka i bardzo dobrze zmrożone.

Obrazek


Pilsner Urquell jak najbardziej, jeszcze z czeskich na masowa produkcje szczerze polecam Budejovicky Budvar



Pzdr

x_cite - Nie Mar 09, 2014 20:53

ERNESTO napisał/a:
Kazek G f H napisał/a:
jak już mowa o Czechach - moim zdaniem najlepsze piwo o tak szerokim zasięgu komercyjnym. Odkąd spróbowałem czeskiego Pilsnera żadne inne piwo dostępne w każdym sklepie nie jest w stanie mu dorównać w smaku. Butelka kosztuje ok 6 zł (zależy w jakim sklepie, ostatnio w "karaluchu" była promocja 4 zł za 1 butelkę)

Obrazek

Będąc w wakacje na Słowacji, posmakowałem tamtejszego piwa typu Radler z domieszką cytryny. Moim zdaniem najlepszy jaki kiedykolwiek piłem, oczywiście w grę wchodzi tylko butelka i bardzo dobrze zmrożone.

Obrazek


Pilsner Urquell jak najbardziej, jeszcze z czeskich na masowa produkcje szczerze polecam Budejovicky Budvar

Obrazek

Pzdr


Pijoki w poście pić?! robicie tylko smaka i nic więcej :D

koper - Nie Mar 09, 2014 21:12

eeeee tam.... W poście to alkoholicy tylko nie piją:-)))))
x_cite - Nie Mar 09, 2014 21:42

koper napisał/a:
eeeee tam.... W poście to alkoholicy tylko nie piją:-)))))


No właśnie :D kiedyś trzeba powiedzieć dość :D

polak_ns - Pon Mar 10, 2014 22:22

wątroba też musi kiedyś odpocząć ;)
RydzSmigly - Pon Kwi 07, 2014 11:53

http://parezja.pl/husarz-...wiska-lewicowe/
ERNESTO - Wto Kwi 22, 2014 13:45

RydzSmigly napisał/a:
http://parezja.pl/husarz-piwny-bojotowany-przez-srodowiska-lewicowe/


Mysle, ze wlasciciel browaru nie zauwazy braku sprzedazy ok 20 butelek miesiecznie ;)

polak_ns - Wto Kwi 22, 2014 20:09

yyy sprzedaż tego piwa wzrosła tak, że właściciel planuje w Tęczynku otworzyć kolejny browar.
www.megachem.pl - Sro Kwi 23, 2014 11:22

Odnośnie procentów jestem osobiście miłośnikiem lokalnych wyrobów- tutaj polecę żytko i śliwkę z dobrego źródełka. Jako, żeby gardło przygotować do picia śliwki zaczynamy biesiadę od zimnej wódeczki- 40%, następnie po opróżnieniu żytko 55%-60%, kolejną buteleczką jest już śliweczka 70%. Petarda murowana. Następny dzień zaczynamy od zimnego piwka z Grybowa. Jedynym minusem jest zalecane nie prowadzenie pojazdów przez 2 doby, ponieważ procenty długo utrzymują się w organiźmie. Na zdrowie.
Kazek G f H - Sro Kwi 23, 2014 12:08

www.megachem.pl napisał/a:
Odnośnie procentów jestem osobiście miłośnikiem lokalnych wyrobów- tutaj polecę żytko i śliwkę z dobrego źródełka. Jako, żeby gardło przygotować do picia śliwki zaczynamy biesiadę od zimnej wódeczki- 40%, następnie po opróżnieniu żytko 55%-60%, kolejną buteleczką jest już śliweczka 70%. Petarda murowana. Następny dzień zaczynamy od zimnego piwka z Grybowa. Jedynym minusem jest zalecane nie prowadzenie pojazdów przez 2 doby, ponieważ procenty długo utrzymują się w organiźmie. Na zdrowie.


Szacun! :)

x_cite - Sro Kwi 23, 2014 13:00

www.megachem.pl napisał/a:
Odnośnie procentów jestem osobiście miłośnikiem lokalnych wyrobów- tutaj polecę żytko i śliwkę z dobrego źródełka. Jako, żeby gardło przygotować do picia śliwki zaczynamy biesiadę od zimnej wódeczki- 40%, następnie po opróżnieniu żytko 55%-60%, kolejną buteleczką jest już śliweczka 70%. Petarda murowana. Następny dzień zaczynamy od zimnego piwka z Grybowa. Jedynym minusem jest zalecane nie prowadzenie pojazdów przez 2 doby, ponieważ procenty długo utrzymują się w organiźmie. Na zdrowie.


Ładne tu bajki opowiadasz :D Pewnie przy żytku już masz cofkę w gardle a o śliwce piszesz :P hehehe ;)

nitroactive - Sro Kwi 23, 2014 14:37

Cytat:
Jako, żeby gardło przygotować do picia śliwki zaczynamy biesiadę od zimnej wódeczki- 40%, następnie po opróżnieniu żytko 55%-60%, kolejną buteleczką jest już śliweczka 70%.

Nom, ja do śliwki bym nie dotrwał w takim systemie :D

www.megachem.pl - Czw Kwi 24, 2014 18:53

Przecież sam tego nie obalam. A śliweczka jest już na dobicie. Żytko super komponuje się z herbatką do przepijania. Mam znajomych z okolic Sącza, to oni twierdzą, że mieszanie śliwki z czymkolwiek jest profanacją. Poza tym moja waga jest trzycyfrowa, więc jakoś się to rozchodzi. Bardziej chodzi mi o dochodzenie do picia śliwki z kieliszka, bo tak biesiadę zaczynać od śliwki to ciężko.
wborzecki@gmail.com - Czw Kwi 24, 2014 19:06

SKOSZTUJCIE ŚLIWKI Z DOKTOREM PEPEREM :-D
A ŻYTO TO TYLKO Z WĘDZONĄ RYBKĄ LUB TATAREM :-)) BEZ POPITKI :-D

x_cite - Czw Kwi 24, 2014 21:30

wborzecki@gmail.com napisał/a:
SKOSZTUJCIE ŚLIWKI Z DOKTOREM PEPEREM :-D
A ŻYTO TO TYLKO Z WĘDZONĄ RYBKĄ LUB TATAREM :-)) BEZ POPITKI :-D


Ta druga propozycja to po prostu hard core!! blee :D

nitroactive - Pią Kwi 25, 2014 00:02

Rzyganie pewne :D
wborzecki@gmail.com - Pią Kwi 25, 2014 17:28

MIĘCZAKI I CIENIASY :-D
WAM WODĘ Z POD OGÓRKÓW PIĆ :-))
BO INACZEJ ta rymowanka będzie o was: ;-) lol
GORZOŁECKO MIŁA WLAZŁŚ MI DO RYJA
WLAZŁAŚ I DO GŁOWY WARYJOT GOTOWY.

radziufan - Pią Kwi 25, 2014 20:29

Włodek opanuj się !!! wybory idą! :D ;D ;D
www.megachem.pl - Sob Kwi 26, 2014 10:05

Tatar palce lizać. Najlepszy jest z cebulką, ogórkiem kiszonym, żółtkiem, grzybkami marynowanymi, pieprzem i oliwa z oliwek. Do tego pieczywko białe. Tatar z łososia jest już mniej męski.
wborzecki@gmail.com - Sob Kwi 26, 2014 10:05

i mój ulubiony weselny toast specjalnie dla :-)) Radka:
(napełniony kieliszek w dłoni) WUJEK WIDZĘ CIĘ :-D:-D

Kazek G f H - Sob Kwi 26, 2014 11:10

radziufan napisał/a:
Włodek opanuj się !!! wybory idą! :D ;D ;D


Haha, ja mam tutaj kilka asów w rękawie na Pana W. :D

ERNESTO - Sro Kwi 30, 2014 17:05

radziufan napisał/a:
Włodek opanuj się !!! wybory idą! :D ;D ;D


Włodek w Europarlamencie ? :D:D

Kazek G f H - Pią Maj 02, 2014 11:24

Głos Podhala, 1929 r.

Miodosytnia "Sandecja" :)


wborzecki@gmail.com - Pią Maj 02, 2014 16:18

kto pamięta miód PITNY BAZYLI GENIALNY CZWÓRNIAK :-D:-D:-DD
polak_ns - Nie Maj 04, 2014 01:01

Jeśli już o procentach mowa to polecam obejrzeć http://youtu.be/oMwdDqq33ds jak i inne jego filmiki lub poczytać jego bloga.
Grzechotnik - Pon Maj 05, 2014 22:38

http://www.youtube.com/watch?v=suo_18D-RkM
Kmicic - Nie Maj 18, 2014 20:59

Jak lubię pianę to tego bym się raczej nie chwycił:D

Kazek G f H - Nie Maj 25, 2014 16:12



Z czystym sumieniem godne polecenia!!

Mileniak - Czw Lip 10, 2014 20:32

Każdemu, kto wybiera się do Gdyni na mecz naszej drużyny w sierpniu polecam skosztowanie niepasteryzowanego piwa Amber Naturalny. Moim subiektywnym zdaniem jest to znacznie lepsze piwo od tych serwowanych przez wielkich graczy na rynku.

http://www.browar-amber.p...mber-naturalny/

Kmicic - Czw Lip 10, 2014 20:34

Jako że niektóre małe browary biją na głowę pod względem smaku piwa wielkie koncerny piwowarskie, pozwoliłem sobie delikatnie zmienić zasłyszany kawał tak żeby był bliżej naszego podwórka.

Do restauracji wchodzi trzech panów,dyrektorów firm piwowarskich.
Pierwszy- Okocim
Drugi- Tyskie
Trzeci- Siołkowa.
Siadają przy stoliku i pierwszy mówi:
-Zimny Okocim proszę.
Drugi:
-Zimne Tyskie proszę.
Trzeci:
-Coca-Colę proszę.
Ci obaj tak na niego popatrzyli i jeden z nich zapytał:
-Czego wziąłeś Coca-Colę?
A on odpowiada:
-Jak Wy nie bierzecie piwa, to ja też nie.

Bianconeri - Czw Lip 10, 2014 20:42

Czeski Breznak Pils, mniam mniam.
internacionale - Pią Lip 11, 2014 16:18

Właśnie wypiłem, bardzo dobre !


misns - Pią Lip 11, 2014 16:32

internacionale napisał/a:
Właśnie wypiłem, bardzo dobre !

Obrazek


Sam bylem zaskoczony pijac to piwo,myslalem ze beda jakies siki a jest calkiem dobre.

wborzecki@gmail.com - Pią Sie 22, 2014 22:40

OSTATNI PRAWDZIWIE POLSKI PRODUCENT WÓDKI CHCE PIJALNI WÓDKI http://www.biztok.pl/bizn...ni-wodki_a17320
A KTO PAMIĘTA ĆWIARĘ KONIA + 2 MEDUZY :-))

wborzecki@gmail.com - Nie Gru 07, 2014 11:05

dogrzebałem się do tego https://www.youtube.com/watch?v=p7lhgsmfxyM
gogo1910 - Pią Sie 05, 2016 10:49

I jak z tym naszym piwkiem? Od kiedy można kupić i gdzie? ;)
Karuzel - Pią Sie 05, 2016 11:03

gogo1910 napisał/a:
I jak z tym naszym piwkiem? Od kiedy można kupić i gdzie? ;)

A to my mamy jakieś nasze piwo w ogóle? :)

gogo1910 - Pią Sie 05, 2016 11:43

Coś na internetach mi si obiło, był kiedys temat, że od tej rundy miało być.
polak_ns - Pią Sie 05, 2016 12:19

gogo1910 napisał/a:
Coś na internetach mi si obiło, był kiedys temat, że od tej rundy miało być.


radziufan napisał/a:
odnośnie szczegółów dystrybucji piwa to musimy poczekać do przyszłego tygodnia, kiedyś mowa była o kilku punktach w mieście ale to mogło się zmienić. Co do kwoty która zasilać będzie klub to też postaram się to ustalić


radziufan napisał/a:
Piwo przez miesiąc będzie testowo wypuszczone na rynek, a po tym czasie Klub będzie mieć %, ale wysokość kwoty to tajemnica handlowa na te chwile.
A dostępne będzie tam gdzie właściciele sklepów je zamówią...więc można się spodziewać że w tych punktach w których obecnie maja w ofercie pilsweisera

Karuzel - Pią Sie 12, 2016 11:27

To nieźle :)
Kmicic - Sob Sie 27, 2016 16:03

Browar Grybów, Pilsweizer CZECHOSŁOWACKIE!!! Dostępne na Hallera koło Stacha. Chyba 4,10zł. Ale warto. Polecam! Na tą chwilę przy nim cała reszta piw zbladła. Jak BIAŁO-CZARNE będzie tak smakować to hektolitry dziennie będą schodzić ze sklepowych półek.
arkoniusz - Nie Sie 28, 2016 02:26

Dajcie znać jak będzie już gdzieś dostępne :)
xXkosiarzXx - Pon Sie 29, 2016 11:28

Kmicic napisał/a:
Browar Grybów, Pilsweizer CZECHOSŁOWACKIE!!! Dostępne na Hallera koło Stacha. Chyba 4,10zł. Ale warto. Polecam! Na tą chwilę przy nim cała reszta piw zbladła. Jak BIAŁO-CZARNE będzie tak smakować to hektolitry dziennie będą schodzić ze sklepowych półek.

coś więcej o tym piwku? ;)
i jaki sklep to dokładnie

misns - Pon Sie 29, 2016 11:54

xXkosiarzXx napisał/a:
Kmicic napisał/a:
Browar Grybów, Pilsweizer CZECHOSŁOWACKIE!!! Dostępne na Hallera koło Stacha. Chyba 4,10zł. Ale warto. Polecam! Na tą chwilę przy nim cała reszta piw zbladła. Jak BIAŁO-CZARNE będzie tak smakować to hektolitry dziennie będą schodzić ze sklepowych półek.

coś więcej o tym piwku? ;)
i jaki sklep to dokładnie


Sklep to pewnie delikatesy centrum.

Sądeczanin - Pon Sie 29, 2016 14:21

Sklep to bodajże "Sądecki skład piwa i wody mineralnej" w sumie obok delikatesów centrum, na przeciwko wspomnianego już baru u Stacha. Jeśli ktoś chce przyatakować piwko Grybowskie to tam znajdziecie je na pewno :)
xXkosiarzXx - Pon Sie 29, 2016 21:55

Hmm pasuje jutro podjechać ;)
polak_ns - Wto Sie 30, 2016 09:21

na hali gorzkowskiej też mieli różne rodzaje tego piwa.
bzyku - Wto Sie 30, 2016 10:51

Byłem w tym sklepie na Hallera. Wybór piw ogromny. Pytałem o nasze ale dopiero od września ma być.
xXkosiarzXx - Wto Sie 30, 2016 21:43

Potwierdzam, Czechosłowackie wybitne!
Kmicic - Pią Wrz 02, 2016 21:09

Sądeczanin to tam gdzie piszesz. Ale może też być w Intermarche w Europie. Może być bo dziś nie było ponieważ moja żona wczoraj kupiła ostatnie 6 sztuk. Jestem już w NS więc jutro idę to obadać. I co ciekawsze nie było po 4.10 tylko po 3.70 czy jakoś tak. Smacznego!
arkoniusz - Sro Wrz 07, 2016 16:33

Dostanę gdzieś już nasze piwka ??? Ew. Czechoslowackie ?
bzyku - Czw Wrz 08, 2016 08:50

arkoniusz zajrzyj na Hallera tam jest sklep firmowy browarów Grybów i jest też Czechosłowackie
Tu masz link gdzie to jest :)
https://www.google.pl/map...9551,118m/data=!3m1!1e3?hl=pl

nunek87 - Czw Wrz 08, 2016 08:52

gdzie w Saczu można kupić piwko z browaru "Czarny Kot" ?
Karuzel - Czw Wrz 08, 2016 13:18

Może Beer Factory? Istnieje w ogóle jeszcze ten przybytek?
nunek87 - Czw Wrz 08, 2016 13:31

W Krakowie jest sklep firmowy browaru "czarny Kot", browar jest z Radomia, raz widziałem go w Sączu w Realu i to by było na tyle.
arkoniusz - Czw Wrz 08, 2016 16:49

Nie wiem czy Auchan teraz nie ma. W głównej alejce teraz są wystawione różne "egzotyczne" piwa i chyba widziałem.
Co do naszego piwka to spytałem pani pracującej na Hallera w tym sklepie Grybowa i powiedziała że nie wie ale zadzwoniła do Browaru i tam jej powiedzieli że ma być, ale produkcja ruszy prawdopodobnie dopiero za tydzień...

polak_ns - Czw Wrz 08, 2016 17:01

po 20 września ma być w sprzedaży.
Karuzel - Pią Wrz 16, 2016 10:18

Nieźle. Już całkiem niedługo.
bzyku - Pią Wrz 16, 2016 11:52

http://www.miastons.pl/98...ow_Sandecji.htm
arek88 - Pią Wrz 16, 2016 13:13

Jakby ktos gdzies zobaczył na pulce to dajcie znac :D
polak_ns - Pią Wrz 16, 2016 13:35

Na ul. Hallera już dostępne od dzisiaj.
arek88 - Pią Wrz 16, 2016 16:54

polak_ns napisał/a:
Na ul. Hallera już dostępne od dzisiaj.


W jakim konkretnie sklepie?

klipol - Pią Wrz 16, 2016 17:00

Firmowy sklep Pilweisnera, ten maly blaszak obok centrum :)
SilverCommander - Pią Wrz 16, 2016 17:08

Jaka jest cena tego piwa ?
Grzechotnik - Pią Wrz 16, 2016 18:01

I jak tam, ''zjadliwe'' to piwo ? Jest moc ? :)
SączerS - Pią Wrz 16, 2016 18:17

Wypiłem po pracy na spróbowanie jedno, uspało mnie ;) Jak dla mnie spoko piwo.
klipol - Pią Wrz 16, 2016 20:00

3.55 bodajże
Grzechotnik - Pią Wrz 16, 2016 20:43

klipol napisał/a:
3.55 bodajże


Słabo. Podejrzewam ze specjalnie takie słabe by móc sprzedawać na stadionie... Na meczach mozna do 3.50 cos koło tego no chyba że coś sie zmieniło...

Kmicic - Pią Wrz 16, 2016 21:11

Piwko ma 4,7% a te 3,55 to cena. Jakby co to jutro tam gdzie zawsze tyle że z nowym repertuarem. Dozo!
Grzechotnik - Pią Wrz 16, 2016 22:05

heh a ja myslalem ze 3,5 % :) . No nic , spróbuje tego piwka dopiero w grudniu :) . Póki co najlepszy dla mnie z Pilsweizerów to ten Exclusive ;)
Kmicic - Czw Wrz 22, 2016 18:14

Potwierdziły się nasze przypuszczenia. Piwo BIAŁO-CZARNE to nic innego jak GÓRALSKIE ze zmienioną etykietą. Wysyłają go tylko na NS i nigdzie indziej. Moje kubki smakowe mnie nie myliły bo coś tak podejrzewałem od kilku dni tylko nie mogłem namierzyć. Dzisiaj spytałem u samego źródełka.

H@CK3R:
Dyć ci godom nie Góralskie ino Premium ;)
http://pilsweizer.com/wp-...52338247833.png

wborzecki@gmail.com - Czw Wrz 22, 2016 18:59

SHERLOCK HOLMES W AKCJI :-DDD
Kmicic - Czw Wrz 22, 2016 19:27

TAK ODBIEGAJĄC OD TEMATU JAKIM CHUJEM KTOŚ SIĘ WPIERDALA W MOJEGO POSTA!?!
radziufan - Czw Wrz 22, 2016 20:46

dżimelij w CBŚ działa
wborzecki@gmail.com - Czw Wrz 22, 2016 21:25

TY SE KUMIE MNĄ GĘBY NIE WYCIERAJ -TO RAZ
KubalaKKS - Pią Wrz 23, 2016 16:48

W jakich sklepach można nabyć piwko ?
polak_ns - Pią Wrz 23, 2016 17:33

KubalaKKS napisał/a:
W jakich sklepach można nabyć piwko ?


Sądecki skład piwa i wody mineralnej ul. Hallera

edit. a oprócz tego może być w rafie, auchanie, intermarche, na hali gorzkowskiej i tesco bo tam mozna bylo nabyc inne produkty z grybowskiego browaru

KubalaKKS - Pią Paź 07, 2016 15:59

Nigdzie nie mogę ustrzelić tego piwka 🤔 gdzie jeszcze kupowaliscie ? Szukam sklepu co po 19 bd jeszcze otwarty 😎
Kmicic - Pią Paź 07, 2016 17:27

KubalaKKS napisał/a:
Nigdzie nie mogę ustrzelić tego piwka 🤔 gdzie jeszcze kupowaliscie ? Szukam sklepu co po 19 bd jeszcze otwarty 😎

Piwo będzie do kupienia w NS dopiero pod koniec przyszłego tygodnia. Dziś na Hallera pytałem i w przyszłym tygodniu będą butelkować.

KubalaKKS - Pią Paź 07, 2016 17:32

To póki co lipa z kupnem gdziekolwiek ?
Jack - Pią Paź 07, 2016 17:39

Przed chwilą kupiłem piwo "biało-czarne" - podaję adres:
MEDIA SĄCZ ul.Siemiradzkiego 13a | 33-300 | Nowy Sącz
Telefon: (+48) 513 450 816
Dzisiaj zaraz zamykają ale jutro jest czynne do 15-tej.

Kmicic - Pią Paź 07, 2016 17:50

W agencji reklamowej? Pytam poważnie.
rudeboyz - Pią Paź 07, 2016 17:53

Kmicic napisał/a:
W agencji reklamowej? Pytam poważnie.


Poważnie,możesz tam kupić.

Kmicic - Pią Paź 07, 2016 18:45

Dzięki.
Jack - Pią Paź 07, 2016 20:09

Obok agencji reklamowej prowadzą także hurtownię napojów i innych produktów oraz wykonują nadruki na koszulkach - polecam.
"Biało-czarne" jest świetne - warto spróbować. Cena 3,30 za butelkę.

mikihcns - Sob Paź 08, 2016 09:00

Piwo dostepne na stacji paliw Orlen na Witosa w tej chwili dostepne 10 sztuk
ERNESTO - Sob Paź 08, 2016 13:40

Nie wiem jak Wy to szukacie, jak ja sobie nawet zagranice to piwo ogarnalem ;)

Smak OK, mocy jednak niestety kompletnie nie ma ...

Karuzel - Pon Paź 10, 2016 11:34

W końcu dla chcącego nic trudnego.

Myślę, że jeśli smak jest dobry, to na co komu aż tyle mocy. Jak jest jej za mało to można strzelić więcej niż jedno. :D

Sądeczanin - Pon Paź 10, 2016 13:39

Piwo widziane także na Rafie na Węgierskiej
bzyku - Pon Paź 10, 2016 15:42

Ostatnio kupowałem na stacji Orlenu na Lwowskiej koło Mekongu. Co do mocy to fakt nie powala ale też cena wydaje się być przystępna,
x_cite - Pon Paź 10, 2016 18:30

ERNESTO napisał/a:
Nie wiem jak Wy to szukacie, jak ja sobie nawet zagranice to piwo ogarnalem ;)

Smak OK, mocy jednak niestety kompletnie nie ma ...


zrób sobie nurka i masz moc :D

eSKa - Sro Paź 12, 2016 18:12

Tu nie o moc chodzi, ale o kruca zeks SANDECJE :)
Dzis skosztuje po raz pierwszy

Grzechotnik - Czw Mar 29, 2018 13:04

http://miastons.pl/sadeck...ienia-nazwe-na/
Karuzel - Pon Kwi 16, 2018 15:37

Grolscha któryś z was próbował może?
Kmicic - Pon Kwi 16, 2018 18:02

Karuzel napisał/a:
Grolscha któryś z was próbował może?

Miód w gębie!

polak_ns - Pon Kwi 16, 2018 18:03

Karuzel napisał/a:
Grolscha któryś z was próbował może?

jak dla mnie za tę cenę można mieć lepsze piwko, a od biedy można wypić wg. mnie dupy nie urywa.

Karuzel - Pon Kwi 23, 2018 13:04

Kupiłem 2 buteleczki w weekend i według mnie pycha :D O wiele lepsze niż te nasze sikacze.
nitroactive - Sro Kwi 25, 2018 23:25

A takie cuś jak Nafciarz Dukielski znacie? Pił ktoś?
Karuzel - Pią Kwi 27, 2018 12:25

Hm, pierwsze słyszę. Gdzie idzie dostać?
wborzecki@gmail.com - Sro Maj 09, 2018 23:10

PILI WÓDKĘ I ZAGRYZALI TROTYLEM :-DDD
http://nczas.com/2018/04/...-ze-to-parowki/

Karuzel - Pon Maj 21, 2018 15:43

Czytałem już to jakiś czas temu :D ostro tam mają w głowach :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group