Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Stowarzyszenie Kibiców Sandecji - Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

internacionale - Sro Paź 20, 2010 21:52
Temat postu: Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia
UWAGA !!

We czwartek 28 października odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Kibiców Sandecji.

Miejsce zebrania: Hala przy ul. Nadbrzeżnej, I piętro
Godzina zebrania: 18:00
Cel zebrania: głosowanie nad kilkoma bordzo ważnymi uchwałami celem przedstawienia w Krajowym Rejestrze Sądowym

Obecność członków Stowarzyszenia OBOWIĄZKOWA !!

Nastąpiła konieczność pilnego zebrania się i przedyskutowania kilku bardzo ważnych spraw. Oczywiście zapraszamy wszystkich, nie tylko formalnie zapisanych członków. W dyskusji udział wziąć może każdy obecny.

Przypominam ponadto o obowiązku uregulowania składek członkowskich. Członkowie zobowiązani są wpłacić min. 10 zł (opłata za miesiąc październik 2010)

hanys - Czw Paź 21, 2010 07:29

ja jeszcze tylko dodam, z od tego spotkania obecnosc na kazdym bedzie obowiazkowa jak rowniez i skladka. Skonczyly sie czasy, ze dam pozniej albo na nastepnym spotkaniu.
Za członkostwo w Stowarzyszeniu planujemy profity, ale o tym nie tutaj i nie teraz.
I nie zadawac glupich pytan!!!!!!!!!!!!

krzysiek186 - Czw Paź 21, 2010 08:49

Jeśli to jest takie pilne to zróbcie to spotkanie jeszcze wcześniej, a jak może poczekać do 28.10 to do 30.10 już nie ?
RydzSmigly - Czw Paź 21, 2010 08:53

no to od razu piszę, że osoby z Krakowa raczej nie dotrą na to spotkanie...róbcie spotkania w soboty wieczorem, tudzież w niedziele o np. 15-17, a nie na tygodniu tak na przyszłość...
grubas_KKS - Czw Paź 21, 2010 09:06

Dlatego Wam Miłosz napisał dosyć wcześnie,żeby każdy z Was mógł sobie tak dopasować czas,aby go nie zabrakło na tym bardzo ważnym spotkaniu.
hanys - Czw Paź 21, 2010 09:12

niestety akurat to spotkanie nie moze sie odbyc w innym terminie dlatego jest taki
kolafy - Czw Paź 21, 2010 09:22

Dokładnie w sobotę czy w niedziele już jest niestety za późno, a do spotkania jest tydzień dlatego każdy może się w miarę możliwości postarać o przybycie na nie. Zapraszamy również oczywiście osoby niezrzeszone w SKS do przybycia, a nie ciągłego pisania na forum jak to nie jest źle, bilety za drogie, nie ma kto się zając marketingiem itd. po to jest Stowarzyszenie żeby takie sprawy załatwiać wiec działamy!!!
internacionale - Czw Paź 21, 2010 10:18

Potrzeba uchwalenia kilku rezolucji wyszła przedwczoraj. Uchwały muszą być gotowe przed końcem października.

Aby Walne zgromadzenie było ważne musi być ogłoszone minimum tydzień wcześniej, stąd taki a nie inny termin.

Bianconeri - Wto Paź 26, 2010 21:34

Dziś miałem okazję spotkać się z naszym el capitano stopere defensore con directore Jano Frohlichem i jest duża szansa by zarówno Jano jak i ktoś z drużyny pojawił się na czwartkowym spotkaniu Stowarzyszenia.

Jeśli będzie taka możliwość to Jano przedstawi stan finansów w klubie itp (w tym momencie to nie od niego zależy, ale obiecał że się postara coś przedstawić oficjalnie).
Dodatkowo został również poproszony o zajęcie się "sam od siebie" tematem odpowiedniego rozreklamowania sobotniego meczu z Podbeskidziem i zachęceniu kibiców do przyjścia na stadion.

I kilka innych rzeczy ale to już KMWTW, PDK ITP ITD BLA BLA BLA :)

kolafy - Sro Paź 27, 2010 09:49

Bardzo dobrze. Mogę zdradzić rąbka tajemnicy, mianowicie chcemy dzieciakom (podopiecznym MOPS-u) zorganizować takie małe Mikołajki, a piłkarze do tego będą nie zbędni. Mam nadzieje że się uda, a więcej szczegółów na pewno ukaże się po walnym. Także przybywajcie żeby to Stowarzyszenie nie widniało tylko i wyłącznie na papierze!!!
Bianconeri - Sro Paź 27, 2010 14:47

http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm

No to ja mogę zdradzić:D że Jano będzie na pewno, Kozi i Aleks w zasadzie też i sprawa "ujawnienia" klubowych finansów ma duże szanse powodzenia jutro, w każdym bądź razie jest zielone światło w tym kierunku.

No to do zobaczyska jutro o 18 na hali, salka 109 na piętrze.

hanys - Sro Paź 27, 2010 20:00

niestety z przyczyn ode mnie niezaleznych nie bede mogl byc jutro an zebraniu, dlatego funkcje osoby ktora napisze sprawozdanie powierzam komus innemu;)
Bianconeri - Czw Paź 28, 2010 20:20

Żeby był jakiś ślad:

http://www.sandecja.org/4...ow_Sandecji.htm

a kto nie był niech żałuje

kolafy - Czw Paź 28, 2010 22:33

Ja powiem tak... piłkarze bardzo na plus w końcu można im było zadać konkretne pytania które nurtują nas kibiców i na każde Jano odpowiadał. To coś więcej niż czytanie suchych wywiadów. Taki pomysł ode mnie żeby może na kolejne spotkanie Stowarzyszenia zaprosić piłkarza mniej związanego z Nowym Sączem niż dzisiaj obecna trójka.
Tym czasem zaczynamy działać w sprawie akcji Mikołajkowej dla podopiecznych MOPSu!

Bianconeri - Czw Paź 28, 2010 22:48

Teraz to trenejro zaprosić :)
hanys - Pią Paź 29, 2010 07:57

a potem Manelskiego i Dżimaila hehe

Fajnie ze cos ruszylo i oby tak dalej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group