Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Archiwum - Spotkanie członków Stowarzyszenia

internacionale - Wto Mar 01, 2011 08:13
Temat postu: Spotkanie członków Stowarzyszenia
W najbliższy czwartek 3 marca, odbędzie się przedsezonowe spotkanie członków Stowarzyszenia Kibiców Sandacji na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Postaramy się aby na spotkanie przybyło kilku zawodników, z którymi będzie można porozmawiać na tematy dotyczące najbliższych spotkań oraz sytuacji w klubie.

Zebranie odbędzie się w sali 109 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Nadbrzeżnej o godzinie 18:00.

Zapraszamy wszystkich kibiców !

kolafy - Wto Mar 01, 2011 08:32

Marek Kozioł na sparingu z Niecieczą został zaproszony na to spotkanie.
krzysiek186 - Wto Mar 01, 2011 11:46

To już drugi raz jak spotkanie jest zaplanowane na czwartek, co więcej informacja jest podana na 2 dni przed. To bardzo mało medialne zagranie.
www.megachem.pl - Wto Mar 01, 2011 11:58

Czy na spotkaniu będą dostępne gadżety? interesuje mnie szalik reprezentacyjny.
kolafy - Wto Mar 01, 2011 13:13

krzysiek186 napisał/a:
To już drugi raz jak spotkanie jest zaplanowane na czwartek, co więcej informacja jest podana na 2 dni przed. To bardzo mało medialne zagranie.


Dlatego że nie jest to takie proste zagranie z uwagi na napięty terminarz piłkarzy przed sezonem i po co by było robić coś jak by ich nie było, a z drugiej strony kto będzie miał chęć przyjdzie na pewno dowiadując się nawet godzinę przed bo co tu robić w czwartki o tej godzinie.

hanys - Wto Mar 01, 2011 14:50

informacja miala sie pojawic troche wczesniej, i nie wiem czemu autor jej nie zamiescil
Pilkarze swoja droga ale to spotkanie powinno byc szczegolnie dla nas i to powinno byc priorytetem a nie zeby zapytac o cos pilkarzy

RydzSmigly - Sro Mar 02, 2011 07:39

kolafy napisał/a:
krzysiek186 napisał/a:
To już drugi raz jak spotkanie jest zaplanowane na czwartek, co więcej informacja jest podana na 2 dni przed. To bardzo mało medialne zagranie.


Dlatego że nie jest to takie proste zagranie z uwagi na napięty terminarz piłkarzy przed sezonem i po co by było robić coś jak by ich nie było, a z drugiej strony kto będzie miał chęć przyjdzie na pewno dowiadując się nawet godzinę przed bo co tu robić w czwartki o tej godzinie.


Kolafy, Krzyśkowi chodziło bardziej o osoby,które na codzień z różnych względów siedzą w innych miastach, (zresztą sam jestem taką osobą), a chcieliby przyjsc. To tak gwoli wyjaśnienia

szymon_YG - Czw Mar 03, 2011 18:48

szału to dziś nie było... Piłkarzy chyba więcej niż Nas... :/
kolafy - Czw Mar 03, 2011 18:55

WSTYD, WSTYD, WSTYD I JESZCZE RAZ ku*** WSTYD. FANI MAŁYSZA, CZY ZWYKŁE LENIE PRZED TELEWIZORAMI JAK I MAJĄCY WYJEBANE ORAZ NASI ZAJEBIŚCI HOOLIGANII WSTYDŹCIE SIĘ ŻEBY NA SPOTKANIU KIBICÓW Z PIŁKARZAMI BYŁO WIĘCEJ PIŁKARZY NIŻ KIBICÓW TO ku*** PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE JUŻ NIE WAŻNE ŻE ZBŁAŹNILIŚMY SIĘ PRZED STARYMI TAKIMI JAK JANO,KOZIOŁ,ZBOZIEŃ, BORO ALE JUŻ PRAWIE SIĘ POD ZIEMIE MOŻNA BYŁO ZAPAŚĆ PRZED NOWYMI NABYTKAMI, JANIC, TROCHIM, CHMIEST KTÓRZY POŚWIĘCILI SWÓJ CENNY CZAS DLA NAS KIBICÓW HMMM CHOĆ KIBICE Z NIE KTÓRYCH GWIAZDORÓW TO JAK Z DUPY TRĄBKA. ku*** ZAWSZE WIELKIE NARZEKANIE, PŁACZE ŻE NIE MA PREZENTACJI ŻE MARKETING W KLUBIE ŻADEN TO NIECH ku*** JEDEN Z DRUGIM GANGSTER COŚ ZROBI I POCZUJE SIĘ JAK MIN. JA, MIŁOSZ CZY RADEK DZISIAJ I PRZEPRASZA PIŁKARZY ZA NASZE KALECTWO ŻEBY W 87 TYS MIEŚCIE NIE PRZYSZŁO NA SPOTKANIE 10 OS. TO JEST ŚMIECH NA PUSTEJ SALI I JAK ZOBACZĘ NA FORUM JEDEN PIERDOLONY POST ŻE COŚ NIE JEST ORGANIZOWANE ALBO ŻE BYŁO ŹLE COŚ ZROBIONE WYPIERDALAM OD RAZU BEZ ŻADNEGO OSTRZEŻENIA MOŻE NIE KTÓRYM SIĘ ODWIDZI GWIAZDORSTWO I BUJANIE NA MECZACH ORAZ WIEDZCIE ŻE MAM SERDECZNIE DOŚĆ BIEGANIA, ZAŁATWIANIA, PROSZENIA ITD. PIERDOLIĆ TAKIE COŚ LEPIEJ BYŁO POSIEDZIEĆ W DOMU I OGLĄDAĆ SUKCESY NORWEGÓW I AUSTRYJAKÓW W SKOKACH NARCIARSKICH!!!
DNL - Czw Mar 03, 2011 19:27

kolafy napisał/a:
ŻEBY NA SPOTKANIU KIBICÓW Z PIŁKARZAMI BYŁO WIĘCEJ PIŁKARZY NIŻ KIBICÓW


Miłosz pisał o spotkaniu członków stowarzyszenia na które może przyjdzie ktoś z piłkarzy. IMO to nie jest to samo co spotkanie kibiców z piłkarzami, to jedna sprawa.
Druga sprawa to nawet najlepsza inicjatywa wymaga jakiejś reklamy, skąd Ci ludzie mieli wiedzieć? Jedna informacja schowana gdzieś na forum 2 dni przed i myślisz, że jest ok?

Nie wydaje mi się. Tak, zawiódł marketing - brak informacji.

internacionale - Czw Mar 03, 2011 19:36

Od momentu zamieszczenia informacji o dzisiejszym spotkaniu - przeczytało ją 280 zarejestrowanych użytkowników. Z tego było nas dzisiaj zdaje się że 7 lub 8 osób. Czyli jest to ok. całe 2,5% Nie ma co, frekfencja zajebista.
hanys - Czw Mar 03, 2011 19:56

spotkania stowarzyszenia umieraja (umarly) smiercia naturalna, o ile na pczatku bylo fajnie skladki itp itd tak pozniej sie cos zjebalo nie wiem z jakiego powodu, czy sie ludziom odechcialo czy cos, my tez dolozylismy cegielke przez pewnien czs nie organizujac nic
brakuje jak zawsze konsekwencji i calej otoczki
wiec nie ma co plakac bo to bylo do przewidzenia zwlaszacza ze w dwa dni to z doswiadczenia powinniscie wiedziec ze chuja wyjdzie

spotkanie z pilkarzami powinno byc osobno natomiast spotkanie stowarzyszenia powinno sluzyc kibicom

internacionale - Czw Mar 03, 2011 20:06

Niemniej jednak, gdyby nawet piłkarzy miało nie być to przynajmniej te 20-30 osób powinno się zjawić, choćby nawet po to by się spotkać i porozmawiać o byle czym...
kolafy - Czw Mar 03, 2011 21:21
Temat postu: Re: Spotkanie członków Stowarzyszenia
internacionale napisał/a:
W najbliższy czwartek 3 marca, odbędzie się przedsezonowe spotkanie członków Stowarzyszenia Kibiców Sandacji na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Postaramy się aby na spotkanie przybyło kilku zawodników, z którymi będzie można porozmawiać na tematy dotyczące najbliższych spotkań oraz sytuacji w klubie.

Zebranie odbędzie się w sali 109 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Nadbrzeżnej o godzinie 18:00.

Zapraszamy wszystkich kibiców !


FAJNIE ŻE TO JEST NIEDOSTATECZNA INFORMACJA NA TEMAT TEGO CO SIĘ DZISIAJ ODBYŁO, TAK JAK MIŁOSZ NAPISAŁ Z 280 PRZYSZŁO 8 W TYM DWIE PGS ;) ZAŁOŻĘ SIĘ ZE SETKA Z TEJ LICZBY PODANEJ PRZEZ MIŁOSZA MIESZKA NIE DALEJ NIŻ 3 KM OD HALI I NIE MOŻE W DWA DNI ZORGANIZOWAĆ SOBIE 30 MINUT W CZWARTEK O 18 :))


JAK BY BYŁO MAŁO TO JESZCZE RANO WIĘKSZOŚĆ OBECNYCH PIŁKARZY NIE WIEDZIAŁO NIC O SPOTKANIU, A JEDNAK SIĘ POJAWILI WIĘC NIE PIERDOLCIE JUŻ BO SIĘ ku*** PŁAKAĆ CHCE!

grubas_KKS - Czw Mar 03, 2011 23:11

Hanys,nie tylko spotkania stowarzyszenia umierają śmiercią naturalną,ja tu obstawiam że po tej rundzie klęknie ogólnie ruch kibicowski...
małolat_19 - Czw Mar 03, 2011 23:43

I jeszcze Bianco niech tu zapłacze stary pesymista i lamentoholik :),to już wogóle będzie ,,kropka nad i''..

U Nas ,zawsze jest coś żle ,ale i tak wychodzi dobrze..
Więcej ruchów,a mniej pierdolenia..

kolafy - Pią Mar 04, 2011 07:36

Pamiątkowa fotka z wczorajszego spotkania...


hanys - Pią Mar 04, 2011 07:45

zauwazcie jeszcze jedno czy z kazdego spotkania bojetnie czy stowarzyszenia czy nie udalo sie wszystko w 100% ustalic pogadac ??
zazwyczaj konczylo sie na gadce a konkretow nie bylo nigdy albo nie bylo konsekwencji (nie zawsze)
dodatkowo obecna sytuacja nie sprzyja niczemu dobremu dlatego ja wcale sie nie dziwie ze wyszlo jak wyszlo
brakuje organizacji i konsekwencji pewnych dzialan , choc przewaznie bylo tak ze na zywiol nam lepiej wychodzi niz ustalone rzeczy
czasem lepiej sie spotkac w 3-4 osoby ktore chca zrobic cos i na nich bazowac niz angazowac w to mnostwo osob

AJKA - Pią Mar 04, 2011 08:46

Dlatego wczoraj wieczorem było miło, zabawnie oraz rodzinnie pomijając wstydu, którego musieliśmy się najeść na początku za tą żenująco niską frekwencję, ale dowiedzieliśmy się od piłkarzy paru ciekawych rzeczy na temat przygotowań, planów na rundę, nastrojów w drużynie i postrzegania nas jako kibiców przez nich. My przekazaliśmy piłkarzom co od nich wymagamy i jak mają grać, oraz obiecaliśmy im wsparcie w miarę możliwości na dobre i na złe. Patrząc na miny nowych to byli lekko zdziwieni, że tak na luzie podchodzimy do tego, bardziej chyba się spodziewali wymogu awansu do ekstraklasy za wszelką cennę. Wróciliśmy trochę z Janem i Markiem do starych czasów kiedy Sandecja nie marzyła nawet o I lidze i o zawodnikach takich jak Janic, Chmiest, Trochim czy Zbozień i Borovicanin, którzy już znają realia w jakich żyjemy tutaj w Sączu i zdają sobie sprawę, że już nam sprawili mnóstwo radości tym co osiągneli -jak sami powiedzieli. Padło jeszcze parę pytań i deklaracji. Na koniec wspólne podziękowania oraz prośba o wsparcie ''Nie tylko na ŁKSie czy GieKSie, a na takich meczach jak sobotni i w szczególności na wyjazdach".
grubas_KKS - Pią Mar 04, 2011 09:13

Moją sugestią było bardziej stwierdzenie faktów oraz utwierdzenie się w takim zacnym powiedzeniu "z niewolnika nie ma pracownika",nikt nikogo nie zmusi do czegokolwiek(Ci co mnie znają wiedzą o jakie sytuacje mi chodzi),np.wczoraj,kto chciał to przyszedł,informacja o spotkaniu była odpowiednio wcześnie zamieszczona,więc w tym przypadku nie ma co się tłumaczyć nie wiedzą o spotkaniu.Ale... bądźmy dobrej myśli jak zawsze.
kamel - Pią Mar 04, 2011 12:32

Weźcie jeszcze jedną rzecz pod uwagę.. Od dłuższego czasu spotkania stowarzyszenia odbywają się raz na 3/4 miesiące, na dodatek w środku tygodnia, a informacja pojawia się 2 dni wcześniej.. Grubas, uważasz,że jest to odpowiednio wcześnie? Jak tak, to Ci się bardzo dziwie, bo na początku istnienia stowarzyszenia informację pojawiały się 2/3 tyg przed spotkaniem (tak, uważam iż jeżeli chodzi o specyfikę sądeckiego "ludu", było to odpowiednio wcześnie).

Można by wiele rzeczy tu napisać, co jest źle, w stowarzyszeniu, czy ogólnie, ale internet to nie jest miejsce do tego, choć z tego co widzę, parę osób uważa i robi odmiennie..

I jeszcze jedno.. Grubas.. Z tekstami typu,że po tej rundzie będzie koniec kibicowania, możesz sobie dać spokój..

DNL - Pią Mar 04, 2011 13:00
Temat postu: Re: Spotkanie członków Stowarzyszenia
kolafy napisał/a:
internacionale napisał/a:
W najbliższy czwartek 3 marca, odbędzie się przedsezonowe spotkanie członków Stowarzyszenia Kibiców Sandacji na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Postaramy się aby na spotkanie przybyło kilku zawodników, z którymi będzie można porozmawiać na tematy dotyczące najbliższych spotkań oraz sytuacji w klubie.

Zebranie odbędzie się w sali 109 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Nadbrzeżnej o godzinie 18:00.

Zapraszamy wszystkich kibiców !


FAJNIE ŻE TO JEST NIEDOSTATECZNA INFORMACJA NA TEMAT TEGO CO SIĘ DZISIAJ ODBYŁO, TAK JAK MIŁOSZ NAPISAŁ Z 280 PRZYSZŁO 8 W TYM DWIE PGS ;) ZAŁOŻĘ SIĘ ZE SETKA Z TEJ LICZBY PODANEJ PRZEZ MIŁOSZA MIESZKA NIE DALEJ NIŻ 3 KM OD HALI I NIE MOŻE W DWA DNI ZORGANIZOWAĆ SOBIE 30 MINUT W CZWARTEK O 18 :))


JAK BY BYŁO MAŁO TO JESZCZE RANO WIĘKSZOŚĆ OBECNYCH PIŁKARZY NIE WIEDZIAŁO NIC O SPOTKANIU, A JEDNAK SIĘ POJAWILI WIĘC NIE PIERDOLCIE JUŻ BO SIĘ ku*** PŁAKAĆ CHCE!


Mniej się emocjonuj to może dostrzeżesz też inne rzeczy. Pojawiła się informacja o SPOTKANIU CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA na które BYĆ MOŻE przyjdzie kilku zawodników.

Co przeciętnego kibica obchodzi spotkanie członków stowarzyszenia? I po co miałby na nie przychodzić? Jaka frekwencja była na wcześniejszych spotkaniach?
Pretensje można by mieć, gdyby zorganizować SPOTKANIE Z PIŁKARZAMI, rozreklamować je i gdyby wtedy przyszło nawet nie 7-8 osób a 15.

kolafy - Pią Mar 04, 2011 13:38

ku*** bo zaraz wyjdę z siebie co to za pojebane wymówki ja pie***** jak można być tak zajebiście bezczelnym do kurwy nędzy może jeszcze zaproszenia pisemne wysyłać do Panów albo przyjechać i odwieź pod dom. Zamiast siedzieć cicho bo daliśmy ciała to jeszcze filozofie wiecznie nic nie wiedzący i nie poinformowani oraz szukający dziury w całym, było info miesiąc wcześniej, nawet dwa i tak przychodziły zawsze te same osoby w liczbie sztuk 20 max 30 bo reszcie się nie chce dupy ruszyć albo ich jedynym źródłem informacji i księgą skarg i wniosków jest net, a jak coś się zrobi to niezadowolenie bo w dwa dni mieszkając parę metrów od hali czasu nie ma jak zorganizować. Co przeciętnego kibica obchodzi hehehe padłem, a co to w SKS sami gwiazdorzy sceny piłkarskiej Polski czy Tańca z Gwiazdami, a słowo zapraszamy zainteresowanych to do dzieci z Algerii było skierowane czy do Grzesia Lato razem z prezydentem Komorowskim? Dla kogo jest to Stowarzyszenie się pytam dla naszego widzi mi się czy dla całej społeczności na Sandecji jak tak to traktujesz to lepiej sobie zostań w domu i odetnij kabel od klawiatury bo bzdury piszesz jak redaktorzy Gazety Wyborczej! Wstydź się że nawet dziewczyny z PGS przyszły i je to interesuje, a Ty o tym wiedziałeś i dupy Ci się nie chciało ruszyć bo masz wyjebane na SKS i pewnie oglądałeś skoki narciarskie, a teraz tu będziesz filozofował! ;]

W ogóle kto Ci moda dał jak Ty chłopie nie wiesz po co było stworzone SKS ?

internacionale - Pią Mar 04, 2011 14:01

Panowie, Panie - było minęło...
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Podsumowując dyskusję można napisać - Kto nie był niech żałuje, i niech te słowa będą najlepszym podsumowaniem zaistniałej sytuacji.

DNL - Pią Mar 04, 2011 14:02

Tak jak mówiłem - mniej się emocjonuj, a wtedy zrozumiesz pewne rzeczy i być może nawet przyznasz mi rację.
Dalsza polemika z Tobą nie ma sensu, bo ja mówię jedno a Ty widzisz drugie dodatkowo atakując przy tym. Nie na tym polega dyskusja.

PS
To co robiłem wczoraj jest moją prywatną sprawą, ale skoro tak bardzo Cię to interesuje to byłem u znajomych na urodzinach, na halę mam nie kilkaset metrów, a ponad 100 km.

kolafy - Pią Mar 04, 2011 14:05

No to się najlepiej nie wypowiadaj bo tak czy tak byś nie przyszedł, a zawsze mają Ci do powiedzenia co ich sprawa nie dotyczy :))
grubas_KKS - Pią Mar 04, 2011 15:55

Jaka znajdziesz i pokażesz mi słowo KONIEC KIBICOWANIA napisane przeze mnie w tamtym poście to Ci piwo/kole/wino/herbatę czy cokolwiek pijasz postawię.Jesteś studentem to powinieneś umieć czytać ze zrozumieniem,w moim "słowniku" słowo KLĘKNIE znaczy podupadnie,a mianowicie styl kibicowski(argumentów jest dużo i sam o tym wiesz doskonale)Mecze u siebie to nie wszystko.Zresztą sam dobrze napisałeś że internet to nie miejsce na tego typu konwersacje i przemyślenia.I nie chce mi się więcej już wypowiadać na ten temat.
KrzysieKKS - Sob Mar 05, 2011 08:34

kamel napisał/a:
Weźcie jeszcze jedną rzecz pod uwagę.. Od dłuższego czasu spotkania stowarzyszenia odbywają się raz na 3/4 miesiące, na dodatek w środku tygodnia, a informacja pojawia się 2 dni wcześniej.. Grubas, uważasz,że jest to odpowiednio wcześnie? Jak tak, to Ci się bardzo dziwie, bo na początku istnienia stowarzyszenia informację pojawiały się 2/3 tyg przed spotkaniem (tak, uważam iż jeżeli chodzi o specyfikę sądeckiego "ludu", było to odpowiednio wcześnie).


Dodam jedynie że wtedy spotkania były sobota/niedziela a informacja była podana z wyprzedzeniem to i tak na spotkania nie raz przychodziło po pare osób (rekord chyba 5 os.) Więc wszystko w "normie" ;) Nie ma tragedii kolejne info dać wcześniej i dobrać lepszy termin a na pewno bedzie lepiej bo sezon ogórkowy włąśnie się kończy :)

kamel - Sob Mar 05, 2011 09:53

Nie jestem jasnowidzem,żeby wiedzieć co w twoim "Słowniku" znaczy słowo klęknie, dla mnie to praktycznie bez różnicy. Co nie zmienia faktu, czy z takimi postami, ze słowem klęknie, czy innym, możesz dać sobie spokój. Ludzie to jest internet, czytają to różni ludzie, pewnie na czele z komisarzami z sądeckiego w11, którzy czytając takie bzdety mają tylko uśmiech na mordzie.. A pisząc o "klęknięciu" kibicowania, konfliktach, czy też wojnach osiedlowych, pogłębiacie ten uśmiech, kto wie, czy nawet nie ułatwiacie pracy.. Mniejsza z tym, to nie jest miejsce, ktoś chce pogadać, czy to o znaczeniu słowa "klęknie", czy też o innych kwestiach kibicowania, jest mecz, są spotkania na żywo itp..

Kończąc off top, Krzysiek może masz rację, ale z tego co pamiętam, spotkania wtedy wadziły też z wyjazdami na zgody itp.. Internazionale, zrób spotkanie powiedzmy 3 kwietnia (niedziela), o 19, odpowiednio je rozreklamujemy, a uwierz mi, frekwencja na pewno będzie większa, niż 10 osób.. I może będzie to dobra okazja,żeby zachęcić wiele osób do spotykania się co miesiąc, do tego będziemy mogli pogadać o dalszym funkcjonowaniu itp...

KrzysieKKS - Sob Mar 05, 2011 10:27

Spotkania jeśli wadziły to tylko dlatego ze inne terminy jeszcze bardziej kolidowały np. naszymi wyjazdami itd zawsze dobierany był w miare wolny termin.

A i tu Cie zaskocze :) podczas trwania sezonu na spotkania przychodzilo więcej osób niż w czasie przerwy między rundami/sezonami. Dlaczego tak a nie inaczej ? dlatego że podczas trwania sezonu jest więcej tematów do przedyskutowania ( mecze u siebie, wyjazdy, gadzety, oprawy itd) w przerwie np zimowej wiele tematów odpada pozostaje opłącenie składek, luzna rozmowa, ewentualne pomysły przed kolejna rundą.

Nie ma co przeżywać kolejne spotkania zgromadzą więcej osób :)) 3 kwietnia zdaje się być dobrym terminem :)

RydzSmigly - Pon Mar 07, 2011 08:24

Jeśli ma być to niedziela 3 kwietnia to proponuje zrobić to spotkanie ok godz 17, niektórzy jeszcze musza wrócić do Krakowa ;)
KrzysieKKS - Czw Lip 14, 2011 07:44

Kiedy jest przewidywane jakieś spotkanie Stowarzyszenia ?? Chyba najwyższa pora...
internacionale - Czw Lip 14, 2011 07:46

Jakoś w przyszłym tygodniu się spotkamy, przed rozpoczęciem sezonu. Termin podam w poniedziałek.
KrzysieKKS - Sro Lip 20, 2011 21:53

I co ze spotkaniem ? ani po sezonie... ani przed sezonem... więc kiedy ?
KrzysieKKS - Pon Lip 25, 2011 20:05

Czyli ma się rozumieć że dalej spotkań nie będzie...
internacionale - Pon Lip 25, 2011 20:41

Krzysiu, będą - miałem szczerą chęć aby w tym tygodniu zorganizować ale niestety wszystkie popołudnia i wieczory mam już zajęte.

A może w weekend (sobota lub niedziela) odpowiadało by Wam ?

KrzysieKKS - Pon Lip 25, 2011 20:55

Prawie zawsze były w niedziele rzadziej w soboty więc nie widzę problemu tym bardziej że teraz mamy same mecze u siebie a większość nie pracuje w weekendy.
A chyba najwyższa pora by spotkania były regularnie bo to podstawa działania...

RydzSmigly - Wto Lip 26, 2011 07:02

moze w sobotę poprzedzającą mecz z Arką?
Bianconeri - Nie Lip 31, 2011 08:46

RydzSmigly napisał/a:
moze w sobotę poprzedzającą mecz z Arką?

Wstępnie ten termin, Miłosz ma jutro potwierdzić miejscówkę i godzinę.

i albo coś ustalimy w końcu konkretnie i się tego trzymamy albo puszczamy wszystko samopas ...

KrzysieKKS - Nie Lip 31, 2011 13:50

Najwyższa pora coś ustalić i się tego trzymać. Samopas to już działa jakiś czas i to mija się z celem jaki nam towarzyszył zakładając całe to stowarzyszenie.
internacionale - Pon Sie 01, 2011 11:22

Sobota 6 sierpnia 2011 rok
godzina 15:00, hala sportowa, ul. Nadbrzeżna

Spotkanie członków Stowarzyszenia oraz wszystkich kibiców, którym nie jest obojętne dobro Sandecji.

Jest kilka ważnych spraw do przedyskutowania i albo wypracujemy kompromis albo podziękujemy sobie za współpracę i rozejdziemy się każdy w swoją stronę.

do zobaczenia, Miłosz

internacionale - Pią Sie 05, 2011 10:04

Z powodów niezależnych od nas spotkanie musi zostać przełożone.

Nowy termin to niedziela 14 sierpnia.

grubas_KKS - Sob Sie 06, 2011 07:45

Dokładnie!Niestety wiele osób dziś z przyczyn nie zależnych od siebie nie dało rady by przyjść na to spotkanie...
internacionale - Wto Sie 09, 2011 14:56

NOWY TERMIN SPOTKANIA !!

SOBOTA 13 sierpnień, 12:00

Hala MOSiR, ul. Nadbrzeżna

kolafy - Pią Sie 12, 2011 10:48

PRZYPOMINAM O SPOTKANIU I ZAPRASZAMY WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU!!!

misions - Sob Sie 13, 2011 16:54

kur.. znów w robocie jestem Kolafy co z tą booommmbą
KrzysieKKS - Wto Sie 30, 2011 22:54

Pasuje zgodnie z planami zrobić spotkanie w najbliższym czasie. Jaki termin ??:)
kolafy - Sro Sie 31, 2011 09:19

Dokładnie znów zamuła, miało być info na meczach itd. a tu cisza ;/
KrzysieKKS - Sro Wrz 07, 2011 22:32

Kiedy będzie jakiś termin spotkania ? Trzeba zrobić nową liste i pozbierać składki, realizujmy plan z ostatniego spotkania bo inaczej to kupa... Miłosz da rade obadać jakiś weekendowy termin w najbliższym czasie??
internacionale - Czw Wrz 08, 2011 06:32

Miłosz da radę, tylko czy chętni będą ? najbliższa niedziela ?
radziufan - Czw Wrz 08, 2011 08:11

ja bede
KrzysieKKS - Czw Wrz 08, 2011 09:10

Skad Twoje obawy o frekwencje ?:) przecież ostatnio nie było źle a i tak kilku osób brakowało. Ustalone było że robimy pożądek z lista członków, zbieramy sumiennie kase ze składek i organizujemy spotkania przynajmniej raz w miesiącu i tego się trzymajmy.
Termin tylko troche mało czasu na informacje ale obleci chyba ;)

kolafy - Czw Wrz 08, 2011 09:33

Internacionale wiesz że nie kiedy się działało w 3/5 osob i było dobrze także nie ma co rąk rozkładać dzisiaj nas jest tylu jutro dużo więcej... ;)
internacionale - Czw Wrz 08, 2011 11:26

Niedziela 11 wrzesień, godzina 13:00
hala przy ul. Nadbrzeżnej, sala numer 109

Zapraszamy wszystkich kibiców.

Utworzymy nową listę członków, wpłacamy składki i pilnujemy się aby co miesiąc 10 zł trafiało na konto Stowarzyszenia.


Poza tym porozmawiamy o sprawach bieżących, podsumujemy wyjazd do Jasła a także rozpoczniemy planowanie wyprawy do Elbląga.

Kazek G f H - Czw Wrz 08, 2011 14:38

Tak jak napisał internacionale, zapraszamy wszystkich kibiców Sandecji. Fajnie byłoby zobaczyć nowe twarze.



NIE PYTAJ CO SANDECJA MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, LECZ CO TY MOZESZ DLA NIEJ ZROBIĆ!!

KrzysieKKS - Czw Wrz 08, 2011 15:18

No i pięknie, przekazywać informacje i ruszamy to Stowarzyszenie :))
radziufan - Nie Wrz 11, 2011 11:27

internacionale napisał/a:
Niedziela 11 wrzesień, godzina 13:00
hala przy ul. Nadbrzeżnej, sala numer 109

Zapraszamy wszystkich kibiców.

Utworzymy nową listę członków, wpłacamy składki i pilnujemy się aby co miesiąc 10 zł trafiało na konto Stowarzyszenia.


Poza tym porozmawiamy o sprawach bieżących, podsumujemy wyjazd do Jasła a także rozpoczniemy planowanie wyprawy do Elbląga.

KrzysieKKS - Wto Wrz 27, 2011 14:49

I co dalej z tymi spotkaniami ? będzie coś z tego czy gasimy światło ?
kolafy - Wto Wrz 27, 2011 14:50

Tylko nie niedziela godzina 12 bo to najgorszy z możliwych terminów!
KrzysieKKS - Pon Paź 03, 2011 10:25

Więc jaki termin spotkania ?
grubas_KKS - Pon Paź 03, 2011 11:05

A może dobrym rozwiązaniem było by się spotkać w sobotę np. o godz 17,w sumie przed meczem z Flotą.Większość osób pewno się wybiera na ten mecz więc chyba nikomu nie zaszkodzi jak 2 godz. wcześniej zawita na Nową Halę :D
internacionale - Wto Paź 04, 2011 12:31

W takim razie spotykamy się w najbliższą sobotę w hali przy ul. Nadbrzeżnej o godzinie 17:00

Salka 109 już potwierdzona i zarezerwowana

KrzysieKKS - Wto Paź 04, 2011 15:23

Mi to nijak pasuje bo nie ma mnie w saczu ale mam nadzieje że spotkanie odbędzie się zgodnie z planem a następne będą ustalane według wcześniejszych ustaleń.
Fajnie byłoby coś zacząć działać bo możliwości mamy bardzo duże

kolafy - Wto Paź 04, 2011 16:59

Tylko chęci w ch** mniej jest!
KrzysieKKS - Wto Paź 04, 2011 23:06

Cóż z chęciami i zaangażowaniem różnie to bywa, najważniejsze żebyśmy nie odpuszczali i zaczeli działać konkretniej najlepiej wspólnymi siłami.

Ktoś "władny" niech umieści informacje na sandecja.org i może tak jak ostatnio czyli na forum pod nazwą działu SKS dać kolorową notkę o spotkaniu.

radziufan - Sob Paź 08, 2011 14:32

mam nadzieje ze wszyscy pamiętają

internacionale napisał/a:
W takim razie spotykamy się w najbliższą sobotę w hali przy ul. Nadbrzeżnej o godzinie 17:00

Salka 109 już potwierdzona i zarezerwowana

KrzysieKKS - Pon Lis 07, 2011 14:06

Miesiąc od spotkania już prawie zleciał więc mam pytanie... kiedy kolejne zebranie SKS ??
KrzysieKKS - Nie Lis 13, 2011 17:50

I co z tym spotkaniem ??
kolafy - Sro Lis 23, 2011 09:38

Może jakieś spotkanie, bo dużo rzeczy do obgadania...
KrzysieKKS - Sro Lis 23, 2011 10:33

Wstępny termin to 4 grudnia (wystarczająco dużo czasu by to ogłosić na stronach) dokładna godzina i miejsce zebrania zostanie podane jak najszybciej to będzie możliwe.
kolafy - Sro Lis 23, 2011 10:39

Dajcie spokój z tą niedziela ani razu to nie wypaliło. Ludzie wbrew pozorom mają dużo więcej innych zajęć w weekendy niż np w środku tygodnia o 20 powiedzmy.
KrzysieKKS - Sro Lis 23, 2011 10:41

Godzina i tak by byla wieczorna bo dawniej tak było i było ok.
To w takim razie przyszly czwartek 1 grudnia ? pasi ?

kolafy - Sro Lis 23, 2011 10:44

Zróbmy ten czwartek od 19 lub 20 ale też postarajmy się żeby na każdej z naszych stron internetowych pojawiło się info.
KrzysieKKS - Sro Lis 23, 2011 20:59

Termin spotkania to czwartek ale 1 grudnia godzina 19:00 sala MOSiR-u 109 jest więcej czasu na przekazanie informacji więc teraz pasuje wrzucić na każdą strone i forum informacje.

Dodatkowo zabrać 10 zł na składki powiedzmy że już za grudzień oraz 10zł na "spotkanie opłatkowe", które zostanie zorganizowane w połowie grudnia. Szczegóły będą podane wkrótce.

kolafy - Czw Lis 24, 2011 07:28

Pasuje też napisać że KAŻDY może przyjść na spotkanie SKS i jeśli będzie chciał włączyć się do dyskusji nie będzie mu to na pewno zabronione.
Bianconeri - Sob Lis 26, 2011 13:58

kolafy napisał/a:
Pasuje też napisać że KAŻDY może przyjść na spotkanie SKS i jeśli będzie chciał włączyć się do dyskusji nie będzie mu to na pewno zabronione.

http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm
Cytat:
Na spotkaniach Stowarzyszenia Kibiców Sandecji znajdzie się miejsce dla każdego komu leży na sercu dobro Sandecji i jej kibiców.

KrzysieKKS - Pon Lis 28, 2011 15:30

Spotkanie nadal aktualne więc prosiłby aby pod nazwą działu znalazła się informacja prośbę swą motywuje tym że zawsze wpływało to pozytywnie na frekwencję. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby bo chyba nam wszystkim zależy na tym by nasze Stowarzyszenie powstało jak feniks z popiołu.
kolafy - Sro Lis 30, 2011 11:17

Termin spotkania to czwartek ale 1 grudnia godzina 19:00 sala MOSiR-u 109 jest więcej czasu na przekazanie informacji więc teraz pasuje wrzucić na każdą stronę i forum informacje.

Dodatkowo zabrać 10 zł na składki powiedzmy że już za grudzień oraz 10zł na "spotkanie opłatkowe", które zostanie zorganizowane w połowie grudnia. Szczegóły będą podane wkrótce.


jako że info się nie doczekaliśmy na stronie i forum to podbijam posta ;)

KrzysieKKS - Czw Gru 08, 2011 22:29

Ktoś przypadkiem nie ma kopi sprawozdania ze spotkania SKS ? Ja niestety nie zrobiłem a widzę że awarie forum pochłaniają coraz więcej starszych postów. Jeśli ktoś posiada to sprawozdanie to prosiłbym o wrzucenie go tutaj do tematu. Jeśli nie to trudno trzeba będzie napisać jeszcze raz :)

Jednocześnie przypominam że najbliższe spotkanie SKS zaplanowane jest na 5 stycznia (tak stycznia nie czerwca;) ) 2012 r. Prawdopodobnie będzie to godzina 19:00 w sali 109 na duzej hali MOSIR-u.


Sprawą ważna i pilną jest spotkanie opłatkowe SKS. Poza członkami w spotkaniu może brać udział każdy kto tylko wpłaci 10 zł na organizację tego przyjemnego wieczoru. Na zgłoszenia czekam najpóżniej do poniedziałkowego wieczoru (12 grudnia). Po tym terminie zgłaszam zapotrzebowanie na tyle osób ile jest wpisanych i wsio... Tak więc gorąco zachęcam do wzięcia udziału w spotkaniu będzie to okazja posiedzieć, pogadac, pośmiać się, powspominac itd. Warto skorzystać z okazji bo najważniejsze dla nas to działać wspólnie i tego trzeba się trzymać a damy rade :) Tak więc czekam na zgłoszenia i 10 zł.
Spotkanie opłatkowe jest ustalone na poniedziałek (19 grudnia) na godzine 19:00 w Carpe Diem. Oczywiscie żaden problem by ktoś przyszedł nieco później ale o tym muszę wiedzieć.

Pozdrawiam

KrzysieKKS - Pon Gru 19, 2011 14:38

Przypominam że dzisiaj odbywa się skromne spotkanie opłatkowe w Carpe Diem o godzinie 19:00 Kto wpłacił 10 zł tytułem organizacji mile widziany :))))
KrzysieKKS - Sro Gru 28, 2011 22:30

Zgodnie z postanowieniem z grudniowego spotkania, które głosiło iż: spotkania Stowarzyszenia Kibiców Sandecji będą odbywać się w pierwsze czwartki miesiąca. Tak też w związku z powyższym potwierdzam termin najbliższego spotkania SKS !!

Najbliższe spotkanie Stowarzyszenia Kibiców Sandecji obędzię się 5 stycznia o godzinie 19:00 w sali 109 na hali MOSiR-u przy ulicy Nadbrzeżnej.
Na spotkaniu poza zbieraniem składki członkowiskiej 10 zł będzie można wpisać się do Stowarzyszenia gdyż pojawią się odpowiednie papiery. Powinna być możliwość kupienia kalendarza Sandecji na 2012 rok oraz być może koszulek patriotycznych. Poruszone zostaną też kwestie przyszłego sezonu itp :)

Proszę o umieszczenie informacji w tytule działu o Stowarzyszeniu. Informacja na stronie sandecja.org powinna pojawić się najpóźniej jutro.

Póki co tyle.
Pozdrawiam !

KrzysieKKS - Pią Gru 30, 2011 00:08

Jeszcze jedna bardzo ważna kwestia.

Od roku 2012 lista osób należących do Stowarzyszenia Kibiców Sandecji będzie prowadzona dokładnie i wedla starych dobrych zasad tj. brak 3 płat za składki członkowskie = skreślenie z listy SKS. W wyjątkowych okolicznościach brak składek może być "uspawiedliwiony" co nie zwolni nikogo z opłacenia zaległości !!
Osobną kwestią są legitymacje Stowarzyszenia... ten temat ruszy się na spotkaniu.

Póki co osoby, które są wpisane do SKS a nie mogą z różnych względów pojawić się na spotkaniu proszonę są o wpłate składki na konto konto bankowe 77 1940 1076 3042 1936 0000 0000 (Lukas Bank w Nowym Sączu) z dopiskiem "Składka członkowska (miesiąc, którego opłata dotyczy)" O fakcie wpłaty na konto proszę też informować. Liste prowadzić będę ja więc info o wpłatach itd pisać na priv. Kasa po spotkaniu będzie przekazywana od razu do osób odpowiedzialnych za finanse.

Przypominam że składka to 10 zł a z racji iż mamy sezon ogórkowy nic nie stoi na przeszkodzie by wpłacić pare zł więcej. Kasa bardzo się przyda na opłacenie zaległości więc na marne nie pójdzie a pozwoli nam wszystkim w przyszłej rundzie pokazać na co faktycznie nas stac i zalczyć wszystkie wyjazdy w godnych liczbach.

Zachęcam do zapisywania się do Stowarzyszenia Kibiców Sandecji gdyż przyszły rok będzie pełen różnych atrakcji więc warto być z nami i pomóc w organizacji wszystkiego.

Prosze powyższy post potraktować poważnie :))

Pozdrawiam

Bianconeri - Pią Gru 30, 2011 22:41

http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm

Można se też polajkować na fejsiku :D

kolafy - Pon Sty 02, 2012 08:53

Na czwartkowym spotkaniu będą do kupienia kalendarze kibiców Sandecji na rok 2012. cena 12 zł/szt rozm. 65cmX45cm


KrzysieKKS - Czw Sty 05, 2012 23:45

Spotkanie odbyło się zgodnie z planem a frekwencja była nieco mniejsza z przewagą młodzieży ;) Kilka decyzji zostało podjętych a kilka przeniesionych na kolejne spotkanie. Co najważniejsze to ustalone i wchodzi w życie, a co dokładnie?

Temat i dział odnośnie pierwszego wyjazdu tej rundy pojawi się w najbliższych dniach. Cel działu jest prosty, wykorzystać całą pule biletów która będzie nam przysługiwać a będzie to prawdopodobnie 500 szt. YG szykuje coś od siebie ale szczegóły pojawią się w temacie. Już teraz zbierać kasę na wyjazd bo stać nas na to by biletów dla nas brakło :)

Powrócił temat pamiątek. W z tym że w ostatnim czasie "każdy sobie rzepkę skrobie" i powstają pamiątki a ani grosz nie wpada do kieszeni Stowarzyszenia. Powołana do życia została "komisja rewizyjna" zajmować się będzie kontrolą kto ile pamiątek zamawia w jakich kosztach oraz ile z tego interesu trafi na konto Stowarzyszenia. Chodzi tu głównie o pamiątki z jednym słusznym i prawdziwym herbem !! Dodatkowo odnośnie pamiątek powstał nowy temat: http://www.sandecja.org/forum/viewtopic.php?t=2875 W tym temacie zamieszczane są gadzety z których całkowity lub częściowy dochód zostaje przeznaczony na działalność kibicowską. Osoba chcąca umieścić tam jakieś gadzety najpierw musi uzgodnić to z komisją rewizyjną i ustali kwote z zysku która zasili konto SKS. W skład komisji wchodzą dwie osoby: AJKA oraz GRUBAS_KKS.
Przy okazji przypominam że właścicielem historycznego i tradycyjnego herby Sandecji jest Stowarzyszenie Kibiców Sandecji. Używanie tego herbu bez zgody SKS jest nielegalne ! w takim wypadku SKS może podjąć różnego rodzaju działania mające na celu odzyskanie strat poniesionych przez taki handel.

Poruszony został temat członkostwa w naszym ukochanym klubie. Związane jest to z tym iż w tym roku obowiązkowo musi zostać ogłoszone walne zebranie członków klubu Sandecja. Co to jest walne zebranie i czemu służy ? Jest to spotkanie organizowane raz na 4 lata w których mogą uczestniczyć tylko osoby zarejestrowane w klubie Sandecja. Przeważnie są to działacze, piłkarze wraz ze sztabem szkoleniowym itd. Nie może zabraknąć również nas ale o tym za chwile. Główną i podstawową funkcja walnego zebrania jest wybranie nowego prezesa klubu oraz zarządu. Ponadto podczas tego spotkania jest możliwość wprowadzenia zmian statutowych. Co my mamy z tym wspólnego? Wiele osób wiecznie marudzi i narzeka jak to jest źle w klubie i na stadionie. Jest to jedyna okazja raz na 4 lata wyrazić swoje zdanie publicznie i co więcej można przy odpowiedniej ilości głosów odnieść efekt w rzeczywistości. Koszt takiej przyjemności jest spory 100 zł tytułem wpisowego oraz 50 zł składka roczna. Na kolejnym spotkaniu temat ponownie zostanie poruszony więc osoby zainteresowane osoby obowiązkowo powinny się pojawić i dowiedzieć szczegółów. Ze swojej strony obiecałem że zorientuje się w sprawie warunków jakie trzeba spełnić by się wpisać do klubu oraz skrobnę wzór pisma jakie przy rejestracji trzeba złożyć. Powinno wszystko pojawić się z początkiem tygodnia.


Pojawił się ciekawy temat zaproponowany przez Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych nr 1 w Nowym Sączu. Szkoła zaproponowała by SKS zorganizowało spotkanie z uczniami na temat szeroko pojętego pozytywnego kibicowania. Pojawić się mogą aspekty związane bezpośrednio z życiem stadionowym jak i poza nim. Forma w jakiej zostanie to przedstawione jest dowolna a czas max 45 min. Osoby chcące włączyć się w realizacje tego ciekawego projektu zapraszam na priv do Kazek G f H lub do mnie. Im więcej pomysłów tym lepiej.


Chyba tyle najważniejszych tematów, które warto wrzucić na forum. Jeśli coś zapomniałem lub przekręciłem proszę mnie poprawić :)


Stowarzyszenie powiększyło się o jednego członka a kilka kolejnych osób zabrało deklaracje do "przemyślenia":) Zachęcam wszystkich do wpisywania się w szeregi SKS bo to najlepsza droga by poprawić naszą organizacja u siebie jak i na wyjazdach. Więc nie zastanawiać się bo działamy wspólnie wszyscy razem i to tylko i wyłącznie w naszym interesie jest by SKS miało mocną pozycję i dobrze funkcojonowało.

Termin kolejnego spotkania zgodnie z planem czyli 2 LUTY 2012, pora i miejsce raczej bez zmian ale o tym będę jeszcze przypominać oraz informować o szczegółach:) Od razu za pamięci proszę o zmianę daty w podpisie działu na 2 LUTY !


Pozdrawiam

KrzysieKKS - Pon Sty 09, 2012 22:05

Zgodnie z zapowiedzą odwiedziłem nasz football club ;) temat: członkostwo w klubie.
Informacja dla osób już zarejestrowanych. Jeśli ktoś jest wpisany w grono członków klubu Sandecji i ma zaległości w składkach to wystarczy jak je ureguluje. Nie ma potrzeby by składać nową deklarację członkowską.
Dla nowych członków wpisowe wynosi 100 zł oraz składka roczna 50 zł. Postaram się by na kolejnym spotkaniu SKS był dostępny wzór deklaracji dla chętnych.
Póki co tyle ogłoszeń
Pozdrawiam !

KrzysieKKS - Pią Sty 27, 2012 12:18

Przypominam że w przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie SKS. Termin bez zmian czwartek godzina 19:00 w sali 109 na hali Mosir-u. Zapamiętać, przekazać dalej i przyjść.

Pozdrawiam.

grubas_KKS - Pią Sty 27, 2012 15:50

NA SPOTKANIU BĘDZIE MOŻNA ZAPISAĆ SIĘ NA WYJAZD DO BYTOMIA ! NIECH KAŻDY NIE ZAPOMNI O 10 ZŁ ZADATKU !!
KrzysieKKS - Wto Sty 31, 2012 11:52

Przypominam o spotkaniu !!
Będzie to niewątpliwie ważne spotkanie głównie ze względu na wyjazd do Bytomia. To będzie temat przewodni trzeba tą kwestię poruszyć i dobrze zaplanować organizacyjnie. Więc każy kto chciałby dołożyć coś od siebie do organizacji tego wyjazdu niech przyjdzie. Jak już wyżej zostało napisane przez Grubasa, będzie lista na wyjazd (10 zł zadatku) chętni powinni przyjść i przy okazji wpisywania się zobaczyć jak to wszystko "żyje" od środka (żeby wiedzili ile wysiłku trzeba włożyć w to wszystko by miało to ręce i nogi.)

WAŻNA sprawa to składki na stowarzyszenie. Za to funkcjonujemy, żyjemy itd. Sugerowałbym żeby nie robić sobie zaległości, ewentualnie dawać znać kto kiedy je ureguluje bo nie będzie litości :) Przypominam jest to min. 10 zł lecz nic nie stoi na przeszkodzie by wpłacić więcej (a takich osób jest coraz więcej i chwała wam za to) bo to wszystko idzie na naszą działalność!

Na pewno na spotkaniu wrócą tematy "bumerangi", pamiątki, członkostwo w klubie, członkostwo w SKS (będzie możliwość wpisania się na miejscu) oraz kilka rzeczy wyjdzie w "praniu"

Jeśli są to pojawią się kalendarze na 2012 rok(12 zł) oraz koszulki patriotyczne(45 zł)

Chyba tyle najważniejszych spraw.

Pozdrawiam !

Bianconeri - Wto Sty 31, 2012 12:12

http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm

Można se polajkować :)

kolafy - Czw Lut 02, 2012 07:48

Dzisiaj na spotkaniu do kupienia kalendarze kibiców SANDECJI 12zł/szt.
KrzysieKKS - Nie Lut 05, 2012 11:23

Zgodnie z zapowiedzią oraz małym poślizgiem spowodowanym sesją i problemami technicznymi:)

W spotkaniu uczestniczyło około 30 osób.

Tematem przewodnim był wyjazd do Bytomia. Poruszone zostały kwestie organizacji, plakatów itp. NAJWAŻNIEJSZĄ SPRAWĄ SĄ ZAPISY. WIEMY ŻE CZASU JEST DUŻO ALE DLA UŁATWIENIA ORGANIZACJI PROSIMY O JAK NAJSZYBSZE WPISYWANIE SIĘ NA LISTY WYJAZDOWE. POZWOLI TO OKREŚLIĆ ZAPOTRZEBOWANIE NA TRANSPORT. WAŻNĄ SPRAWĄ JEST TERMIN ZAMKNIĘCIA LIST. JEŚLI MECZ BĘDZIE ROZGRYWANY 17 MARCA TO SZANSA BY WPISAĆ SIĘ NA LISTĘ JEST MAX DO 14 MARCA(ŚRODA) WIECZÓR. NAM ZOSTAJE CZAS NA PRZEPISANIE I WYSŁANIE JEJ DO BYTOMIA. PO WYSŁANIU NIKT NIE BĘDZIE DOPISYWANY PRZEZ GG, SMS, MAIL, ITD CZASU JEST WYSTARCZAJĄCO.
Kilka innych kwestii odnośnie wyjazdu znajdzie się w temacie wyjazdowym.

Jak część z Was wie kasy klubowe ostatni raz malowane były tuż przed meczem pucharowym z Legią. Czas robi swoje, uprzejmi Sandecji również czego efekty można oglądać przy Kilińskiego. Pojawiła się więc możliwość odmalowania wszystkich 3 kas klubowych, budynku przy kasach oraz pomalowania stacji trafo. Pieniądze będą więc pozostaje kwestia projektów, które trzeba zrobić. Forumowi graficy mają pole do popisu a nagrodą będzie wykonanie ich pracy na w/w ścianach. Odnośnie tego powstanie oddzielny temat na forum.

Padł pomysł organizacji prezentacji drużyny. Póki co to pomysł i czekamy na informacje odnośnie paru istotnych kwestii. Jeśli będzie "zielone światło" powstanie odpowiedni temat i zostanie zorganizowane spotkanie osób chcących pomóc przy organizacji. Szczegóły wkrótce.

W najbliższym czasie pojawi się kilka nowych gadżetów Sandecji będą one promowane przez SKS więc zachęcam do zakupu. Wszelkie informację pojawiać się będą w odpowiednim temacie http://www.sandecja.org/f...1f8845ec4#83630

Część z członków posiada legitymacje SKS. Wydawane były kilka lat tematu i poza tym że można ich było użyć za granicą RP jako legitymacji studenckiej to były raczej "ozdobą". Jest szansa i wola by to zmienić. Obecny czas po którym legitymacja będzie wydawana to 6 miesięcy (6 składek opłaconych na spotkaniach). Co legitymacja będzie dawać posiadaczom ?? między innymi, zniżki na wyjazdy, zniżki na gadżety, ulgi u naszych zaprzyjaźnionych firm itp. Powoli będziemy rozszerzać listę profitów, które wynikają z posiadania legitymacji. Wszystkie konkretne informacje pojawią się na forum. Obecnie potrzebny jest czas na ustalenie wysokości zniżek itp.

Powrócił temat członkostwa w klubie. Z racji iż koszty są duże (100 wpisowe + składka 50) to można wpłacać dowolną ilość kasy na osobną listę SKS. Później kasa zostanie podliczona, wniosek o członkostwo złożony. Wszelkie wpłaty itp dokonywać można na spotkaniach SKS. Jeśli z jakiś powodów wpis do klubu byłby niemożliwy lub nieopłacalny ;) kasa wróci do właściciela :)

Temat, który mi niestety wypadł z głowy jest organizowana 7 marca zbiórka krwi. Termin jest pewny i nie ulegnie zmianie. Partnerem zapewniającym posiłek regeneracyjny będzie Restauracja Carpe Diem. Informacje będą pojawiać się w prasie, radiu oraz powstanie odpowiedni plakat promujący akcję. Ze swojej strony zachęcam wszystkich do czynnego udziału lub wspierania akcji rozpowszechniając informacje wśród swoich znajomych. Zachęcam do przyjścia 7 marca i podzielenia się krwią :))

W zasadzie tyle najważniejszych tematów podjętych na tym spotkaniu:) grono członków SKS powiększyło się o kolejne osoby, które serdecznie pozdrawiam :D zachęcam do wpisywania się do SKS powoli rozkręca się organizacja i wszystko idzie ku dobremu. Tylko działając wspólnie i według ustalonych reguł możemy iść do przodu. Dla dobra Sandecji i naszego wpisujcie się i działajmy wspólnie.

Jeśli o czymś zapomniałem proszę przypomnieć lub uzupełnić czy też poprawić :)

Pozdrawiam

Bianconeri - Nie Lut 05, 2012 11:29

Cytat:
Jeśli o czymś zapomniałem proszę przypomnieć lub uzupełnić czy też poprawić :)

1 marca - Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

KrzysieKKS - Nie Lut 05, 2012 11:44

Tak racja, dzięki:) nasz nadworny historyk Kazimierz założy odpowiedni temat i nieco wyprostuje informacje ze spotkania bo twierdzi że chodzi mu o coś innego :D dlatego tę kwestię nieco pominąłem:) Wszystko odnośnie 1 marca pojawi się w odpowiednim temacie:))

Ale konsekwencją powyższego będzie prawdopodobne przesunięcie terminu spotkania na 2 marca. Tej daty póki co będziemy się trzymać :) jest to piątek 19:00 sala 109 hala MOSiR. Prosiłbym o zmianę w podpisie tematu na 2 marca :)

Bianconeri - Nie Lut 05, 2012 12:10

No tak, trochę się z naszym nadwornym histerykiem:) rozminąłem myślowo:) co nie zmienia faktu, że na 1 marca wypada coś zorganizować, ewentualnie wziąć udział jeśli będzie przez kogoś innego coś organizowane.
KrzysieKKS - Nie Lut 05, 2012 12:54

Co do innych organizacji to rozeznam się w temacie. A co do naszej organizacji to kwestia otwarta:) w najbliższych dniach postaram się uzyskać informacje czy ktoś coś organizuje 1 marca.
KrzysieKKS - Wto Lut 28, 2012 15:25

Przypominam że 2 marca (piątek) w sali 109 na hali MOSiR o godzinie 19:00 odbędzie się spotkanie SKS. Nie zapominać o składkach członkowskich a tym którzy mają zaległości przypominam że muszą je uregulować albo zostaną skreśleni. Składka to 10 zł na miesiąc jednak można wpłacać więcej do czego zachęcam gdyż tylko wtedy można sprawnie organizować wydarzenia typu: msza 1 marca w dzień pamięci Żołnierzy Wyklętych, zbiórka krwi 7 marca, prezentacja drużyny czy nawet wyjazd do Bytomia.
Tematami głównymi na spotkaniu będą z pewnością: wyjazd do Bytomia, prezentacja drużyny i zbiórka krwi na która będę Was bałamucić :) Znajdzie się kilka innych nieco mniejszych tematów ale warto przyjść i co najważniejsze wpisywać się do SKS. Dokumenty potrzebne do wpisania się w nasze szeregi będą dostępne na spotkaniu. Zachęcam do tego gdyż w ten sposób każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę do budowania klimatu kibicowskiego i podtrzymywania ważnych dla nas wszystkich wartości nie mających ceny.
Serdecznie zapraszam
Pozdrawiam

KrzysieKKS - Wto Mar 20, 2012 23:37

"Nieco" spóźnione skrócone sprawozdanie ze spotkanie SKS.
Głównymi tematami na spotkaniu były:
- Msza św. poświęcona Żołnierzom Wyklętym (odczucia po mszy itd)
- III Zbiórka krwi
- Prezentacja drużyny
- Wyjazd do Bytomia

W zasadzie to był dość pracowity miesiąc dla wielu osób zajmujących się organizacją w naszym kibicowskim światku. Ku wszelkim ich staraniom mamy ten czas za sobą i wszystko wypadło bardzo dobrze. Śmiało można wyciągać wnioski i strać się by kolejnym razem było jeszcze lepiej. Pozostaje liczyć iż kolejne inicjatywy zgromadzą więcej nowego towarzystwa gotowego pomagać i działać w ramach SKS.

Kolejny temat to były legitymacje SKS.
Jeszcze grono szczęśliwców posiadających takie "cacko" :)) to tak zwana e(L)ita czyli śmietanka ;)) Poważniej rzecz biorąc członkowie i posiadacze legitymacji nie mają z tego tytułu żadnych ulg i innego typu profitów. Tak to fakt nie działamy na rzecz Sandecji dla "jakiś" korzyści gdyż robimy to bo to kochamy. Jednak znając naturę ludzką jeśli owe legitymacje będą dawać "jakąś" korzyść to kogoś zmotywuje to do działania przy SKS. Dodatkowo takie osoby będą wspierać SKS finansowo co obecnie jest największym naszym problemem. Z tym też wiąże się moja (i nie tylko moja) prośba by każdy kto działa dla Sandecji, chce dla niej działać, ma ja w sercu i wspiera ruch kibicowski... Proszę rozeznać się w swoim środowisku znajomych posiadających firmy, sklepy, bary etc za możliwością zdobycia ulgi dla posiadaczy legitymacji SKS. Proszę potraktować to poważnie i rozeznać się w temacie kto ile może dać ulgi. Każde kilka procent to mały plusik dla nas. Nie ma co ukrywać że wielu z nas ma znajomych którzy mogą nam takie ulgi zaoferować :) A my ze swojej strony możemy postarać się o promocję firm wspierających ruch kibicowski. Jeśli tylko pomysł wypali mam chytry plan go rozbudować ale to inna bajka:)
Przy okazji najbliższego spotkania SKS prosiłbym przedstawić ile jakich zniżek komu udało się utargować:)
Póki co tyle, termin to 5 kwietnia serdecznie zapraszam nie tylko śmietankę. :)))

Pozdrawiam

KrzysieKKS - Pią Mar 30, 2012 14:13

Przypominam o spotkaniu SKS w czwartek o 19:00 w sali 109 na hali MOSiR.
Serdecznie zapraszamy

Bianconeri - Wto Kwi 03, 2012 06:32

Memory fajf http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm
kolafy - Czw Kwi 05, 2012 10:09

PRZYPOMINAM O DZISIEJSZYM SPOTKANIU SKS!

KrzysieKKS - Sob Kwi 07, 2012 12:09

Ostatnie spotkanie SKS zgromadziło około 30 osób.
Krótko podsumowaliśmy ostatni miesiąc naszych działam i sprawnie przeszliśmy do spraw bieżących.

Wyjazd do Gliwic zakończył się ujemnym bilansem: - 400 zł To efekt sporej ilości osób podróżującej samochodami mimo iż w autokarach było jeszcze dużo wolnego miejsca. Z tego względu podjęto decyzję iż zadatki zbierane na kolejne wyjazdy będą zbierane wysokości odpowiadającej cenie biletu + 10 zł kosztów operacyjnych dla Stowarzyszenia Kibiców Sandecji. Ta zasada dotyczy WSZYSTKICH ! Skoro nie jeździmy razem to płacimy razem, proste. Bilety na mecze wyjazdowe będą zamawiane tylko dla osób które wpłacą cały zadatek(cena biletu + 10 zł) niezależnie od transportu jakim jadą. Lista wyjazdowa wysłana do miejsca wyjazdu zostanie podana tylko z całych wpłat. Dodatkowo przy zapisie pojawi się nowa rubryka „TRANSPORT” zaznaczamy tam własny lub autokar.

Co do naszego dopingu jedyną osobą odpowiedzialną za jego prowadzenie jest Kolafy lub osoba wyznaczona pod jego nieobecność. Jego się słuchać co śpiewamy, kiedy itd.. Dla przypomnienia doping rozpoczynamy gdy wszyscy jesteśmy na sektorze, nie wcześniej. Powyższe traktujemy luźniej gdy doping rozpoczynają nasze zgody jak np. osoby ogarniające GKS Tychy w Gliwicach.

Ilość oferowanych gadżetów przez SKS jest coraz większa. Zachęcamy do kupowania naszych pamiątek, które wkrótce od reszty odróżniać będą metki świadczące o tym iż dany produkt wspiera działalność kibicowską. Na meczu z Górnikiem Polkowice będzie stoisko z gadżetami. Serdecznie zapraszamy:)

Szczęśliwi posiadacze legitymacji Stowarzyszenia Kibiców Sandecji zyskują zniżki na gadżety i wyjazdy. Wstępnie jest to 10 % wartości wyjazdu/pamiątki. Oczywiście 10 % jest umowne i będzie zaokrąglane do pełnych kwot. W wyjątkowych sytuacjach zniżka może być nawet większa niż 10 %
Warunki by otrzymać legitymacje: członkostwo w SKS, min 6 opłaconych składek.
Ważność legitymacji będzie potwierdzona poprzez kolejne składki. Po braku 3 składek zostają zawieszone zniżki do momentu uregulowania zaległości.


9 maja Stowarzyszenie Kibiców Sandecji będzie organizatorem projekcji filmu „Kadry” o żołnierzach Narodowych Sił Zbrojnych. Wszelkie szczegóły pojawią się w specjalnym temacie poświęconym temu wydarzeniu. Cała machina propagandy ruszy jak najszybciej jest to możliwe :)

Prawdopodobnie po zakończeniu sezonu odbędzie się paintballowa walka ;) Termin zostanie ustalony nieco później a koszta to około 45 zł od osoby w zależności od ilości chętnych osób. Miejscem zabawy będzie Męcina. Szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie :) Pomysłodawcami jak i realizatorami tego projektu jest ekipa z Heleny :) oczywiście członkowie SKS. Chłopami działają zaledwie kilka miesięcy ale jak widać ktoś chce to potrafi. Oby więcej osób tak chętnych do działania w naszym gronie.

Na najbliższe spotkanie sporządzę bilans wpłat i zaległości (kilka osób ma dość spore)
Wpłaty można dokonywać przez wpłatę na konto bankowe 77 1940 1076 3042 1936 0000 0000 (Lukas Bank w Nowym Sączu) tytule podając miesiąc, imię i nazwisko. Dodatkowo informując mnie o tym na priv lub osobiście.

Jeśli o czymś zapomniałem lub przekręciłem proszę mnie poprawić :)

Pozdrawiam !

młody - Sro Kwi 18, 2012 15:02

Spotkania sie będą normalnie odbywały czy nie ?
grubas_KKS - Sro Kwi 18, 2012 18:37

Wkrótce pojawi się odpowiednia informacja...
KrzysieKKS - Nie Sie 19, 2012 20:26

Idąc za starym dobrym zwyczajem zapraszam wszystkich na spotkanie SKS.

Pierwsze spotkanie nieco "nadzwyczajne" odbędzie się 30 sierpnia (czwartek) tam gdzie zawsze - sala 109 MOSiR godzina 19:00. Spotkanie ma na celu ustalenie najbliższych celów i planów SKS oraz ogarnięcie zaległości po kilku miesiącach bez spotkań. Nie ukrywam że dobrze by było aby każdy przygotował po te 10 zł lub nawet mniej na szczytne cele SKS.

Kolejne spotkanie odbędzie się 6 września (czwartek) sala 109 MOSiR godzina 19:00. Spotkanie zgodnie z planem pierwszy czwartek miesiąca. Sprawy bieżące, składki, GKS TYCHY itd.

O terminach będę przypominać i zostaną one jeszcze potwierdzone i zaklepane co zostanie też później tutaj odnotowane.

Zwracam szczególną uwagę na składki które są niezbędne do funkcjonowania SKS. Proszę o tym pamiętać, płacić w terminie a kogo stać to może rzucić nieco więcej gdyż czekają nas spore wydatki.

Tyle mądrości na chwilę obecną

Pozdrawiam

KrzysieKKS - Czw Sie 30, 2012 12:59

Przypominam o dzisiejszym spotkaniu SKS 19:00 sala 109 MOSiR !! Nie zapomnieć bo to ważne spotkanie ! nie zapominać o składkach !!
KrzysieKKS - Pon Wrz 03, 2012 20:24

Przypominam w tym tygodniu również jest spotkanie i tym razem niech nikt nie zapomni:) tak że zapamiętać i przekazywać info dalej bo to ważna rzecz. :)

Proszę przygotować kase do uregulowania zaległości składkowych.

Pozdrawiam

Bianconeri - Pon Wrz 03, 2012 20:26

W tym tygodniu czyli w czwartek

PS. Podmieńcie podtytuł działu na stronie głównej bo w błąd wprowadza

Bianconeri - Wto Wrz 04, 2012 05:53

Wystosujemy oficjalne pismo za zaproszeniem dla nowego rzecznika na spotkanie ;)
Bianconeri - Wto Wrz 04, 2012 05:59

http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm
KrzysieKKS - Wto Wrz 04, 2012 21:46

To się chłopak nasłucha i naogląda... ;))) hehe

Pojawią się papierki członkowskie SKS oraz listy z tematu http://www.sandecja.org/f...p?p=91290#91290 Każdy kto się nie wpisał podczas meczu ma okazje zrobić to na spotkaniu lub sklepach alko 24h Rynek, Lwowska !

KrzysieKKS - Wto Wrz 18, 2012 19:28

4 PAŹDZIERNIK (CZWARTEK) SPOTKANIE SKS
Godzina: 19:00

Miejsce: nieznane ;)))

Miejsce spotkań się zapewne zmieni więc póki co nieznane:) może z forum ma ktoś do zaoferowania duży pokój, pełen barek, duży telewizor... i wolny wieczór w każdy 1 czwartek miesiąca ? kto nas przygarnie ;)))

Dokładne miejsce wkrótce. Póki co pamiętać o dacie ! i niech ktoś zmieni nieaktualny podpis pod tytułem działu.

Pozdrawiam

KrzysieKKS - Czw Wrz 27, 2012 19:54

Przypominam o spotkaniu SKS które odbędzie się w przyszły czwartek (4 października) 0 19:00 w świetlicy osiedlowej Piekła :)) zaraz obok ogródka jordanowskiego przy ulicy Kochanowskiego. Dla tych co nie wiedzą jak trafić - jadąc od rynku ulicą Lwowską tuż za mostem na kamienicy skręcamy w 2 po lewej stronie przecznice i tam na pierwszym skrzyżowaniu skręcamy w prawo - jedziemy wzdłuż ogródka i zaraz za nim jest świetlica.

Pozdrawiam

Rudy - Czw Wrz 27, 2012 21:08

KrzysieKKS napisał/a:
Przypominam o spotkaniu SKS które odbędzie się w przyszły czwartek (4 października) 0 19:00 w świetlicy osiedlowej Piekła :)) zaraz obok ogródka jordanowskiego przy ulicy Kochanowskiego. Dla tych co nie wiedzą jak trafić - jadąc od rynku ulicą Lwowską tuż za mostem na kamienicy skręcamy w 2 po lewej stronie przecznice i tam na pierwszym skrzyżowaniu skręcamy w prawo - jedziemy wzdłuż ogródka i zaraz za nim jest świetlica.

Pozdrawiam


Kołłątaja 13 - myślę, ze nikt nie będzie miał problemu z trafieniem.

Kazek G f H - Wto Paź 02, 2012 17:30

Zatem zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie.

Mile widziane są nowe twarze, które chciałyby w jakikolwiek sposób pomóc nam w ogarnięciu wielu spraw, po to żeby na naszym stadionie jak i na wyjazdach było coraz lepiej zarówno pod względem atmosfery jak i kwestii organizacyjnych.

Bianconeri - Sro Paź 03, 2012 05:53

http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm
KrzysieKKS - Sro Paź 03, 2012 22:20

Ze względu na to iż że gdyż trzeba uzupełnić pewne "formalności" związane z SKS to obecność członków OBOWIĄZKOWA !! Potrzebne są podpisy członków SKS jest to istotna kwestia.

Kto z jakiś powodów nie da rady być na spotkaniu SKS to może pojawić się w piatem w Carpe Diem po 19:00 na wieczorku kibolskim by złożyć podpis.

WAŻNE ISTOTNE PRZEKAZAĆ TO DALEJ BO MUSIMY TO OGARNĄĆ JUŻ NA TYM SPOTKANIU

KrzysieKKS - Nie Paź 07, 2012 23:00

Na spotkaniu pojawiło się dość spore grono kibiców i co cieszy zróżnicowane wiekowo oraz osiedlowo:)

Dobre 30 minut trwałą wymiana poglądów na temat nadchodzących wyborów władz w Sandecji. W zasadzie nie znaleziono wspólnego rozwiązania i drogi działania w temacie członkostwa w klubie... Z pewnością tej kwestii trzeba poświecić więcej czasu, więcej rozmów, więcej uwagi i na pewno przynajmniej jeszcze jedno specjalne spotkanie.

Kolejną kwestią która zajęła bardzo dużo czasu był wyjazd na Cracovie. Pewne założenia ze spotkania zostały już wprowadzone na forum (osobny dział i tematy) jest jeszcze wiele kwestii organizacyjnych które muszą zostać ustalone by całość wypadła godnie :)

Pojawiło się jeszcze kilka nieco mniejszych tematów jednak ze względu na ograniczony czas wynajmu salki trzeba było kilka mniej pilnych spraw pominąć.

Cieszy bardzo fakt że na spotkaniu pojawiły się osoby z różnych klimatów kibicowskich Sandecji :) oby tak dalej bo jedynie przez wspólne spotkania, dyskusje (czasem nawet ostre) jesteśmy w stanie dojść do celu.

W tym miejscu szczególnie zapraszam wszystkich chętnych na wieczorki kibolskie do Carpe Diem w piątki o 19:00 :) trzeba towarzysko trzymać się razem więc każdy kibol mile widziany.

Teraz bezpośredni apel do członków SKS. Całość zadłużenia członków poprzeż składki wynosi ponad 1500 zł. Mam już wyliczone kto ile zalega za jakie miesiące. Prosiłbym uregulować wszystkie zaległości z poprzednich miesięcy bo na chwilę obecną wygląda to fatalnie. Dobrze by było do końca roku wyrównać te zaległości bo kasa w ten sposób zdobyta zostanie dobrze wykorzystana (jest wiele pomysłów na które niestety brakuje pieniędzy) Proszę to przemyśleć i na kolejnym spotkaniu opłacić zaległości.

Zapraszam wszystkich na kolejne spotkanie które odbędzie się prawdopodobnie 8 listopada. Liczę na obecność tych co byli bo dzięki temu tworzy się odpowiednia dyskusja.

Pozdrawiam

KrzysieKKS - Sro Paź 17, 2012 21:51

Z przyczyn wyjątkowo nadzwyczajnych najbliższe spotkanie SKS odbędzie się 25 października o godzinie 18:00 w świetlicy przy Kołłątaja 13 (tam gdzie ostatnio). Poruszymy kwestie składek... średnio każdy zalega po 60 zł więc wypadałoby to uregulować bo szykuje się kilka konkretnych wydatków.

Kolejne to mecz Cracovia – Sandecja. Zapraszamy wszystkie marudy na wspólne mrrrruczanki.

I kolejna okazja dla forumowych gwiazdorów(obecność obowiązkowa).Na spotkaniu przygotujemy listę najbardziej nurtujących nas pytań Michał Śmierciak zobowiązał się dopomóc i przepchnąć sprawę tak, aby pismo nie zostało bez odpowiedzi.

Lista pytań wraz z odpowiedziami zostanie opublikowana na forum i na naszych stronach internetowych

Zadawane wcześniej i przewijające się co jakiś czas pytania o budżet również doczeka się wkrótce odpowiedzi, w trakcie opracowania jest zestawienie kosztów i wydatków, które również zostanie nam udostępnione.

Prosze o podwieszenie pod działem daty spotkania.

Kazek G f H - Sro Paź 17, 2012 22:09

KrzysieKKS napisał/a:


Kolejne to mecz Cracovia – Sandecja. Zapraszamy wszystkie marudy na wspólne mrrrruczanki.

I kolejna okazja dla forumowych gwiazdorów(obecność obowiązkowa).Na spotkaniu .


Otóż to :)

Bianconeri - Wto Paź 23, 2012 06:08

Żeby nie umknęło
http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm

chociaż i tak pewnie będą te same gęby co zawsze a reszta nadal będzie klepać na forum:D

KrzysieKKS - Wto Paź 23, 2012 13:48

Pilna ważna informacja !! Z przyczyn niezależnych od nas zmiana daty spotkania SKS !!

Spotkanie odbędzie się w piątek 26 od godziny 19:00 w MOK-u sala 8A (stary DKK Aleje Wolności 23, obok PKS)

Przypominam o zaległościach składkowych i o obowiązku ich uregulowania. Brakuje pieniędzy więc proszę uregulować zaległości.

Wracamy na nowe (stare) "śmieci" :)) Prosiłbym o szybką zmianę informacji na stronach i podpisu pod działem forum. Przepraszam za zamieszanie.

Pozdrawiam

KrzysieKKS - Czw Paź 25, 2012 21:20

PRzypominam o spotkaniu i opłaceniu zaległości finansowych !! Inaczej nic bez pieniędzy nie zrobimy !! do zo jutro :)
KrzysieKKS - Sob Paź 27, 2012 22:52

Krótkie sprawozdanie ze spotkania SKS

Spotkanie na starych "śmieciach" zgromadziło około 20 osób zainteresowanych tym co piszczy w kibicowskiej trawie :) a piszczy i to dużo ciekawych tematów:

- członkostwo w klubie - z racji dużych kosztów członkostwa w klubie temat upadł a opłata zaległości składkowych względem MKS SANDECJA to indywidualna sprawa każdego kibola. Część towarzystwa zadeklarowała chęć przekazania pieniędzy składkowych na cele SKS. Na walnym z pewnością nie braknie jednak kibiców którzy będą obecni na sali.

- Wyjazd Cracovia - było poruszonych kilka kwesti wyjazdu na Cracovie, komentarze odnośnie materiału RTK ;))) uwagi i sugestie na przyszłość.

- Mikołajkowe vlepki - z których to cały dochód zostanie przeznaczonych na "szlachetną paczkę" więc tym bardziej zachęcamy do zakupu tych właśnie vlepek. Wspólnymi siłami będziemy w stanie pomóc potrzebującym i każdy z nas może dołożyć swoją cegiełkę do tego konta. Zachęcamy do zakupu.

- 1 grudnia sala kameralna MOK, - wykład historyczny na temat lotnictwa. Wszelkie szczegóły tego dnia i całej akcji poda Kaziu z racji iż to jego działka :) Oczywiście wszystkie informacje będą w odpowiednim dziale i jak również na naszych stronach.

- pytania do MKS Sandecja - Była zapowiedź na forum i nawet kilka osób przybyło na spotkanie z zamiarem przekazania pytań:) to cieszy bo to najprostsza forma by uciać wszelkie bezsensowene plotki i ploteczki :) Pytania nadal można zgłaszać do SKS. Poniżej cytuje wypowiedz Radka:
"Dzisiaj na spotkaniu SKS zaczęto tworzyć listę pytań do zarządu Sandecji. Dostaliśmy "słowo" iż uzyskamy odpowiedzi na wszystkie trapiące nas pytania. Musimy je tylko sporządzić na piśmie i przedstawić rzecznikowi prasowemu. Sami w włąsnym gronie sformuowaliśmy kilka pytań lecz ze wzgędu na fakt ze frekwencja na naszych spotkaniach nie powala istnieje możliwosć dopisać swoje pytanie.
Tak więc forumowe mądre głowy, macie tydzień czasu by wymyślić pytanie które chceilibyście zadać, dziedzina raczej dowolna (stadion, marketing, finanse, sprawy sportowe, co wam przyjdzie na myśl)

Pytania kierujemy mailem na adres
stowarzyszenie@sandecja.org

do dzieła!"

Kolejne spotkanie przewidziane jest na 8 listopada(czwartek) na godzinę 19:00. Miejscem spotkania będą "stare śmieci" czyli MOK przy Alejach Wolności 23. Będzie to już stałe miejsce spotkań SKS ze względu na prośby jak i łatwy dojazd, parking, autobusty itd.

I krótkie przypomnienie najważniejszych informacji odnośnie wyjazdu na CRACOVIE

"Listy dostępne są jeszcze TYLKO jutro (niedziela) to w zasadzie ostatnia chwila żeby zapisać się na pasiasy mecz. W poniedziałek listy zostają zebrane i będzie to koniec zapisów. Nie będzie możliwości dopisania się po terminie bo musimy mieć czas na sprawy organizacyjne wyjazdu - zaklepanie transportu, domówienie szali itd. Nikt nie będzie się bawił w zapisy spóźnialskich bo czasu było mnóstwo.

ZBIÓRKA ORGANIZOWANA JEST NA BULWARZE NARWIKU O GODZINIE 11:00 zmiana godziny ponieważ jak słusznie zauważono trasa do Krakowa jest w remoncie a czas świąteczny nie ułatwi przejazdu. Więc godzina 11:00 to czas zbiórki, prosimy o przyjście na czas bo chcemy sprawnie wyruszczyć z Sącza tak by spokojnie dotrzeć na czas.

JEŚLI BILETY DOTRĄ DO NS TO BĘDĄ DO ODEBRANIA POD AUTOKARAMI, PASIAKI PRZY WCHODZENIU NA SEKTOR.

JEŚLI BILETY DOTRĄ DO NS NA CZAS TO DLA EKIPY SAMOCHODOWEJ BYĆ MOŻE ZOSTANIE ZORGANIZOWANA DYSTRYBUCJA BILETÓW W TYGODNIU. SZALE DO ODEBRANIA PRZED SEKTOREM.

WSZYSTKO ZALEŻY KIEDY DOTRĄ BILETY. TAK CZY SIAK WSZYSTKICH ZACHĘCAMY DO WSPÓLNEJ PODRÓŻY TAK BY KLIMAT TEGO WYJAZDU NIE UCIEKŁ NAM PO DRODZE :)) W KUPIE SIŁA I KUPY NIKT NIE RUSZY :))

JEDZMY WSZYSCY RAZEM BO RAZEM STANOWIMY SIŁE I RAZEM JESTEŚMY ZDZIAŁAĆ WIĘCEJ. TRZYMAJMY SIĘ RAZEM BO ŁĄCZY NAS COŚ WIĘCEJ NIŻ MIEJSCE POCHODZENIA... TO SANDECJA NAS ŁĄCZY A TO NAJWYŻSZE DOBRO !!"

Pozdrawiam

KrzysieKKS - Czw Lis 08, 2012 01:05

Pewien osobnik miał dać informacje odnośnie spotkania SKS... jednak Herflik zapomniał...

Zmiana terminu spotkania z jutra/dzisiaj ?hmm z czwartku na piątek 9 listopada. Oczywiście spotkanie odbędzie się w MOK-u o godzinie 19:00 w sali 8A.
Tematem przewodnim będzie podsumowanie wyjazdu na Cracovie. Reszta tematów wyjdzie w praniu. Każdego kto chciałby zabrać głos w dyskusji zapraszam na spotkanie w piątek na 19:00 MOK sala 8A.

Proszę o podwieszenie informacji pod działem :) dziękuje :)

Pozdrawiam

wborzecki@gmail.com - Czw Lis 08, 2012 07:13

GRZEŚ TO ZNACZY KIEDY ??? W CZWARTEK CZY PIĄTEK :-)) BO GODZINA WIADOMA 19 :-D
KrzysieKKS - Czw Lis 08, 2012 12:33

Piątek:))))))
KrzysieKKS - Sro Gru 12, 2012 08:48

Najbliższe spotkanie SKS odbędzie się we wtorek w sali 8A w MOK-u. Na spotkaniu zostaną przedstawione odpowiedzi od zarządu i będzie możliwość dyskusji lub też dopytania o szczegóły.
Zapraszamy

koper - Sro Gru 12, 2012 19:45

O ktorej godzinie ???
KubaNS - Sro Gru 12, 2012 21:05

19:00.
KrzysieKKS - Sro Gru 12, 2012 22:28

wiedziałem że czegoś mi tam brakowało ale nie wiedziałem czego :))))) słuszna uwaga :))
Kazek G f H - Sro Gru 12, 2012 23:05

Najprawdopodobniej tego dnia na spotkaniu będzie można odebrać zamówioną pirotechnikę.
Kazek G f H - Pon Gru 17, 2012 22:12

Mości Panowie, na spotkaniu SKS będzie można nabyć :

- Vlepki Korony Kielce i Patriotyczne Sandecji.

- Kalendarze na rok 2013.

Serdecznie zapraszam do zakupów!

KrzysieKKS - Wto Gru 18, 2012 13:53

Przypominam że dzisiaj spotkanie SKS.

ZAPRASZAMY

Bianconeri - Wto Sty 15, 2013 18:33

Ksysiu bedzie co w tym roku??
radziufan - Wto Sty 15, 2013 22:23

Ksysiu sie zapadł pod ziemie......
Bianconeri - Sro Sty 16, 2013 06:55

Pewnie zdefraudował kase i uciekł do jakiegoś raju podatkowego:D
KrzysieKKS - Czw Sty 17, 2013 22:29

Dementuje pogłoski jakobym zapadł się pod ziemie... a tym bardziej dementuje zdefraudowanie majątku SKS :D (zeby było jeszcze z czym do tego raju uciekać) tu dzież inaczej "ja na raj taki sram" ;))

Drobne kłopoty zdrowotne wykluczyły mnie z życia na jakiś czas... powoli wraca wszystko do normy więc sytuacja na stan dzisiejszy wydaje się opanowana... wszystko przez poświęcanie się dobru kibolskiego grona ;)) skandal !

Spotkanie będzie na pewno. Jutro obadam wolne terminy i pojawi się informacja.

Dziękuje chłopaki za troske i zamartwianie się nad moim losem. Wiedziałem że na Was mogę zawsze liczyć :D

Bianconeri - Pią Sty 18, 2013 06:53

paragon wystarczy czy fakturę za opiekę paliatywną ci wystawić??:D
KrzysieKKS - Czw Lut 21, 2013 14:17

28 luty spotkanie SKS w MOKu o 19 w sali 8A. Składki styczen/luty mile widziane.

Prosze o umieszczenie informacji pod działem na forum.

KrzysieKKS - Sro Mar 27, 2013 21:25

Nieco czau od ostatniego spotkania minęło więc czas najwyższy ponownie rzucić parę tematów i kilka spraw wyjaśnić.

Tak więc spotkanie SKS odbędzie się 4 kwietnia to jest czwartek w MOK-u w sali nr 8A o godzinie 19:00. Proszę o podwieszenie informacji pod działem.

Spraw ważnych i ważniejszych:

- kwestia sławnej "piątki" za bilety z Cracovii (będzie gościł na spotkaniu Michał Śmierciak, który tym razem wyjaśni kilka plotek i powstałych w ten sposób historii)

- pojawi się pewnie jakieś info odnośnie wyjazdu na Tychy i całej reszty.

- chętnym przygotuje mniej więcej przebieg trasy wycieczki Nowy Sącz - Budapeszt (wersja lato) w późniejszym czasie wersja zima :D

- być może uda się już na spotkanie ogarnąć jakiś projekt na autobus MPK i go przedstawić

- plus kilka innych ważnych tematów o naszej przyszłości i działalności.

Zapraszam bo dyskusja może być długa i gorąca więc proszę wygospodarować sobie już teraz tą przynajmniej godzinkę luzu.

Póki co tyle ogłoszeń parafialnych: 4 kwietnia , Mok sala 8A 19:00

Pozdrawiam

KrzysieKKS - Pią Mar 29, 2013 15:15

Ponawiam prośbę o podwieszenie informacji pod działem. Jeśli tak się nie stanie zaczne upierdliwe spamowanie całego forum :D
KubaNS - Pią Mar 29, 2013 17:05

W zwiazku z tym ze w koncu udalo Ci sie zaproponowac odpowiedni termin, prosba zostala rozpatrzona pozytywnie :)
KrzysieKKS - Wto Kwi 02, 2013 22:12

Kubuś... jak i cała reszta która przyjdzie będzie miała okazje spędzić ten czas w doborowym gronie :D do Michała Śmierciaka możemy dopisac kierownika od spraw bezpieczeństwa Lucjana Kantora na stadionie który również zapowiedział obecność na naszym spotkaniu. Chciałbym on poruszyć kwestie bezpieczeństwa na stadionie i niebezpieczeństwa do ktorego dopuścili się kibice na ostatnim meczu. Dodatkowo jak zostałem poinformowany przez MŚ Pan Lucjan Kantor również zajmuj się sprawami identyfikacji kibiców, sprawnego wpuszczania itd itd. Każdy chętny może przyjść zadać pytanie dlaczego jest tak a nie inaczej i uzyska odpowiedz u źródła. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Dodatkowo... w zwiazku z ostatnia efektowna oprawa chęć spotkania wyraził zarząd klubu Sandecja(spotkanie w innym terminie). Chcą omówić tego typu sytuacje jak również poruszyć inne sprawy stadionowe. Co więcej powraca jak bumerang wizja podpisywania "umowy" między klubem a SKS. Kwestia wypracowania zadowalających obie strony stanowisk. Zwiazku z powyższym każdy kto ma POWAŻNE sugestie, pomysły wraz z rozwiązaniami i konkretnymi przemyśleniami odnośnie spraw kibicowskich na stadionie oraz praw/obowiązków/przywilejów lub ich braku dla kibiców niech pisze to do mnie na priva. Oczywiście spotkanie odbędzie się z gronie zarządu klubu, zarządu SKS. Działamy w interesie wszystkich kibiców i jesteśmy otwarci na wasze pomysły i sugestie.

Pozdrawiam

BTW: Kilka osób dostało priva odnośnie powyższych informacji:
Bianconeri, Radek, Kubus, Hanys, Kazek, Ajka, Hipis_ns ;), Rudy, YG-US, Włodek.

Pozdrawiam

KAPI - Sro Kwi 03, 2013 19:00

SKORO TU MOWA O TO WSZYSTKO TO PO 1. ZAPYTAJCIE O NAGŁOŚNIENIE DLA KIBICOW 2. ZAPYTAJCIE SIĘ O STADION A NIE W CH**A WALCIE 3. nIECH ZARZAD ZMIESZY CENY BILETÓW BO CHYBA ICH COS POPIESCIŁO ZE MAMY DAWAC 15ZŁ ZA CAŁY BILET GDZIE DRUZYNA JEST NA 14 MIEJSCU MOIM ZDANIEM POWINO BYC TAK ZE BILET CAŁY 12ZŁ A ULGOWY 10 I TYLE A CO DO OPRAWY BYLA ZAJEBISTA A NA MŁYNIE NIE BYŁO SŁYCHAĆ GOSCIA PROWADZĄCEGO DOPING DLATEGO POTRZEBNE JEST NAGŁOŚNIENIE BY NIE RAZ DO DOPINGY MÓGŁ WŁACZYĆ SIĘ CAŁY STADION PROSZE O PORUSZENIE TEMATU AUTOBUSU MPK BY WYBRAC TEN PROJEKT BYŚMY MOGLI OD NOWEGO SEZONU NIM JEZDZIC I TO BY BYŁO NA TYLE DZIĘKUJE PROSZĘ O PORUSZENIE TYCH SPRAW A I CO Z TYMI PIENIEDZMI Z CRACOVI CZY PRZEZ TO WYJAZD DO TYCH BEDZIE TANSZY ?
Rudy - Sro Kwi 03, 2013 21:29

KAPI napisał/a:
SKORO TU MOWA O TO WSZYSTKO TO PO 1. ZAPYTAJCIE O NAGŁOŚNIENIE DLA KIBICOW 2. ZAPYTAJCIE SIĘ O STADION A NIE W CH**A WALCIE 3. nIECH ZARZAD ZMIESZY CENY BILETÓW BO CHYBA ICH COS POPIESCIŁO ZE MAMY DAWAC 15ZŁ ZA CAŁY BILET GDZIE DRUZYNA JEST NA 14 MIEJSCU MOIM ZDANIEM POWINO BYC TAK ZE BILET CAŁY 12ZŁ A ULGOWY 10 I TYLE A CO DO OPRAWY BYLA ZAJEBISTA A NA MŁYNIE NIE BYŁO SŁYCHAĆ GOSCIA PROWADZĄCEGO DOPING DLATEGO POTRZEBNE JEST NAGŁOŚNIENIE BY NIE RAZ DO DOPINGY MÓGŁ WŁACZYĆ SIĘ CAŁY STADION PROSZE O PORUSZENIE TEMATU AUTOBUSU MPK BY WYBRAC TEN PROJEKT BYŚMY MOGLI OD NOWEGO SEZONU NIM JEZDZIC I TO BY BYŁO NA TYLE DZIĘKUJE PROSZĘ O PORUSZENIE TYCH SPRAW A I CO Z TYMI PIENIEDZMI Z CRACOVI CZY PRZEZ TO WYJAZD DO TYCH BEDZIE TANSZY ?

Wyjazd do Tychów bedzie tańszy, być może jak pojedziesz Stowarzyszenie jeszcze Ci dopłaci, zrobi bułki na drogę i może Krzysiek podrzuci Ci browarek ;-)

radziufan - Sro Kwi 03, 2013 21:38

KAPI napisał/a:
SKORO TU MOWA O TO WSZYSTKO TO PO 1. ZAPYTAJCIE O NAGŁOŚNIENIE DLA KIBICOW 2. ZAPYTAJCIE SIĘ O STADION A NIE W CH**A WALCIE 3. nIECH ZARZAD ZMIESZY CENY BILETÓW BO CHYBA ICH COS POPIESCIŁO ZE MAMY DAWAC 15ZŁ ZA CAŁY BILET GDZIE DRUZYNA JEST NA 14 MIEJSCU MOIM ZDANIEM POWINO BYC TAK ZE BILET CAŁY 12ZŁ A ULGOWY 10 I TYLE A CO DO OPRAWY BYLA ZAJEBISTA A NA MŁYNIE NIE BYŁO SŁYCHAĆ GOSCIA PROWADZĄCEGO DOPING DLATEGO POTRZEBNE JEST NAGŁOŚNIENIE BY NIE RAZ DO DOPINGY MÓGŁ WŁACZYĆ SIĘ CAŁY STADION PROSZE O PORUSZENIE TEMATU AUTOBUSU MPK BY WYBRAC TEN PROJEKT BYŚMY MOGLI OD NOWEGO SEZONU NIM JEZDZIC I TO BY BYŁO NA TYLE DZIĘKUJE PROSZĘ O PORUSZENIE TYCH SPRAW A I CO Z TYMI PIENIEDZMI Z CRACOVI CZY PRZEZ TO WYJAZD DO TYCH BEDZIE TANSZY ?


Na przyszłośc używaj normalnych liter oraz przecinków i kropek bo trudno Cię zrozumieć.

Nie bardzo wiem o co chodzilo Ci w pkt 2....kto wg Ciebie wali w ch*** ??? chyba nie SKS??

KrzysieKKS - Sro Kwi 03, 2013 22:05

EEee... No pewnie ja to chętnie wykonam masaż i podrapie po plecach jeśli zechcesz. :D A że na wyjazdach nie pijemy to browar rozbije Ci na głowie ;))

Radek: Ze my w ch**a walimy to całe miasto wie... nie ma już co ukrywać :D 200 zł to co ? za darmo to było haha :D

Lekko niezrozumiałe żądania jak i cała wypowiedz.
Nagłośnienie to sprawa MOSiRu, zresztą w innym temacie ktoś wyjaśnił, sprzęt dobry tylko ustawienie anten itd. może być złe. Kwestia kilkunastu minut by to sprawdzić i ustawić.

O stadionie to zapomnij. Źle Ci na takim jaki mamy ? W naszym kraju jak i poza gra się na gorszych. Nie jesteśmy w stanie obecnie zapełnić tego więc po co nam inny ? Jest skromny, kameralny, klimatyczny jednym słowem zajebisty.

Co do biletów uwaga słuszna i ja jestem zdanie ze wszystkie ulgowe/całe powinny być po „dychu”. Temat warty poruszenia aczkolwiek efekt chyba jest możliwy do przewidzenia.

Autobus MPK to nasza sprawa, od klubu jedynie możemy oczekiwać wsparcia finansowego lub innych ciekawych rzeczy :D

Wyjazd na GKS Tychy będzie po 45 zł ani więcej ni mniej. Sprawia z Cracovią nie ma nic do ceny wyjazdu a i Twoja wiedza pochodzi z dziwnego źródła. Chcesz znać sprawę zapraszam na spotkanie jutro o 19:00 do Moku. Dowiesz się szczegółów jak było i jak później się to potoczyło.

Pozdrawiam

Bianconeri - Czw Kwi 04, 2013 05:56

Przecież jego argumentacja z tańszym wyjazdem na Tychy (do Jaworzna:D) jest bardzo logiczna.

Jak idę na zakupy do sklepu, braknie mi przy kasie parę zł które potem obiecuję właścicielowi donieść następnym razem to przy kolejnych zakupach to co mu byłem winien to jeszcze mi odejmuje od kwoty więc mam jeszcze taniej.

Przecież to oczywista oczywistość i ja wam się dziwię że się dziwicie :)

KrzysieKKS - Czw Kwi 04, 2013 13:55

Ciii... to taki chłyt marketingowy ;)))
Kazek G f H - Czw Kwi 03, 2014 16:57

Pasuje zorganizować spotkanie w najbliższym czasie, ostatnie chyba było rok temu :D
KrzysieKKS - Sro Paź 01, 2014 11:53

Spotkanie teoretycznie miało odbyć się dzisiaj ale praktycznie okazało się to nie możliwe do zrealizowania.

Najbliższe spotkanie odbędzie się wyjątkowo za tydzień w środę (o ile znowu coś nie ulegnie zmianie) a kolejne będą odbywać się w każdą pierwszą środę miesiąca.

Pozdrawiam

Bianconeri - Pon Paź 06, 2014 10:34

Spotkanie w środę o godzinie 18.00 na hali MOSiR w sali nr 109

http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm

Bianconeri - Sro Paź 29, 2014 17:49

Najbliższe spotkanie w przyszłą środę jak by ktoś się już nie mógł doczekać ;)
Bianconeri - Wto Lis 04, 2014 13:01

Widzimy się jutro o godz. 18.00 w sali nr 109 na hali MOSiR.

http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm

Bianconeri - Sro Lis 26, 2014 07:54

W przyszłą środę wypada termin na grudniowe spotkanie.

Przeważnie grudzień odpuszczaliśmy, ale nie tym razem.

Spotkanie odbędzie się normalnie, a do tego dobrze by było pojawiło się więcej niż te standardowe kilkanaście osób bo chcemy przedyskutować plan działań zarówno SKS jak i ogólny na przyszły rok (oby lepszy niż ten...).
Jest też przynajmniej jedna "tajna" ale bardzo ważna kwestia do ogarnięcia na grudzień, o której nie będziemy pisać na forum (nie, nie chodzi o wybory:D).

Zweryfikujemy również listę członków i uzupełnimy bazę danych kontaktowych (więcej w temacie http://www.sandecja.org/f...pic.php?t=3529)

Bianconeri - Pon Gru 01, 2014 13:30

Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, z tym że o godzinę później niż ostatnio.
Salkę mamy zarezerwowaną na godzinę 19.00.

PRZYBYWAJCIE GROMADNIE.

Bianconeri - Wto Gru 02, 2014 12:15

http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm

Spotykamy się jutro o godzinie 19.

Ja będę bezpośrednio po spotkaniu z trenerem Piotrem Stachem, który podjął się "samobójczej" :) misji ratowania naszej ulubienicy łucji g. ... :)

Odwiedzi nas jeden z nowowybranych radnych miejskich, który ma dla nas pewne propozycje.

Mamy również, a raczej przede wszystkim, swoje sprawy do omówienia, więc tak jak pisałem wcześniej fajnie by było aby się pojawiło więcej osób i miało coś do powiedzenia.

PS. Kubuś wypisać ci L4 czy ułożyć nowy grafik ?:)

Bianconeri - Wto Gru 02, 2014 16:13

UWAGA ZMIANA. Spotkanie jednak o godzinie 18.00!
Bianconeri - Nie Sty 04, 2015 20:24

W środę pierwsza środa miesiąca (i roku :) ) więc wypada się spotkać.
KubaNS - Nie Sty 04, 2015 22:07

Nie uwierzysz...
Będe :)

wborzecki@gmail.com - Nie Sty 04, 2015 23:01

POPIOŁU :-)
Bianconeri - Pon Sty 05, 2015 18:33

KubaNS napisał/a:
Nie uwierzysz...
Będe :)


No dopóki nie zobaczę to nie uwierzę.., :)

http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm

Termin potwierdzony, tradycyjnie na 18.

Były pewne naciski :) na zmianę terminu / godziny ale i tak nigdy się nie znajdzie idealnego dla wszystkich więc trzymamy się ustaleń.

Na spotkaniu grudniowym chcieliśmy ustalić plan działań, ale afera grzeszczykgate i niespodziewana wizyta trenera Stacha "nieco" pokrzyżowała harmonogram, więc w środę pogłówkujemy nad tym co warto a czego nie.

Bianconeri - Pon Lut 02, 2015 09:17

W środę o 18 trzeba się spotkać.
Priorytetem będą sprawy wyjazdowe (w tym także bliski wyjazd na mecz przyjaciół - więcej info pewnie już dziś) i mecze u siebie.

Omówimy także dwie, a chyba nawet więcej, grubsze i większe sprawy z którymi chcemy ruszyć żeby "coś" się działo.

Bianconeri - Wto Lut 03, 2015 08:25

http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm
szymon_YG - Wto Lut 03, 2015 13:58

na najbliższym spotkaniu będzie również możliwość zapisania się na wyjazd do Kielc..

więcej informacji o tym wypadzie w temacie poniżej :

http://www.sandecja.org/f...p=114107#114107

Bianconeri - Czw Lut 26, 2015 22:43

Najbliższe spotkanie wypada nam w przyszłą środę.
Dobry termin na przedyskutowanie aktualnej sytuacji w klubie, wokół niego jak i u nas.

A że kolejny raz zaserwowano nam coś wybitnie niestrawnego to wie chyba każdy.

I teraz możemy nie robić nic (czytaj - skupić się na swoich sprawach kibicowskich a sprawy klubowe zostawić), możemy wydać jakieś oświadczenie w tej sprawie, możemy też sięgnąć po jakieś bardziej radykalne formy wyrażenia swojego niezadowolenia np poprzez bojkoty, protesty, happeningi :) itp.

Wszystko zależy od was i czy będziemy mówić jednym głosem.
Okazja do przedyskutowania tych kwestii jest dobra, "tylko" muszą się zjawić ci którzy chcą się wypowiedzieć, chcą coś zrobić.

Żeby było jasne ja (na tą chwilę) nie namawiam do żadnych rewolucji itp. ale sporo takich głosów się już pojawiło, więc warto je wziąć pod uwagę.

Oprócz afer trenergate / transfergate trzeba by też skupić się nad innymi bieżącymi problemami (a jest ich niestety mnóstwo).

Bianconeri - Pon Mar 02, 2015 13:53

Salka klepnięta tradycyjnie na 1 środę miesiąca na godzinę 18, teraz od was zależy co robimy i czy robimy...
Bianconeri - Pon Mar 02, 2015 23:17

http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm
matys5392 - Sro Kwi 01, 2015 00:16

Dziś pierwsza środa kwietnia. Co ze spotkaniem Stowarzyszenia?
Bianconeri - Sro Kwi 01, 2015 06:17

Nie ma, ale cieszę się że pytasz.

Informacji celowo nie wrzucałem, bo chciałem sprawdzić czy ktokolwiek się zainteresuje.
Jesteś drugą osobą ... Pierwsza kontaktowała się w inny sposób.

Na spotkania w 90% przychodziły te same osoby, które i tak spotykają się non stop w innych sprawach, i które jeszcze coś próbują zdziałać.

A trochę nie o to chodzi, powinny się pojawiać nowe twarze i pomysły.

Więc coś jest nie tak, szukamy rozwiązań.

Spotkanie zrobimy może w przyszłym tygodniu albo w maju, w zależności co się "urodzi".

Oczywiście jeśli ty albo ktokolwiek inny ma jakieś pomysły, uwagi itp to śmiało pisać.

PS. 1 kwietnia oczywiście nie ma z tym nic wspólnego.

Bianconeri - Wto Kwi 07, 2015 08:20

matys5392 napisał/a:
Dziś pierwsza środa kwietnia. Co ze spotkaniem Stowarzyszenia?


Spotkanie jutro
http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm

Miejsce inne, forma też będzie nieco inna.

pasi - Wto Kwi 07, 2015 19:10

bede !!:D
pasi - Sro Kwi 08, 2015 22:14

Bianco może jak znajdziesz czas jakieś małe podsumowanie naszego spotkania żeby się to wszystko fajnie utrwaliło i żeby działać jak należy ?
Bianconeri - Czw Kwi 09, 2015 06:22

No koniecznie trzeba coś napisać, tylko ten "czas" to towar u mnie wybitnie deficytowy ...
pasi - Czw Kwi 09, 2015 13:46

tak jak mówię jak złapiesz chwile ;) bo kilka ciekawych rzeczy poruszonych ;)
Bianconeri - Czw Kwi 09, 2015 16:30

No to tak mniej więcej:

Jako że brakuje nam integracji międzyludzkiej i komunikacji to będziemy się spotykać częściej, przynajmniej raz w tygodniu.
Nie chodzi o oficjalne spotkania SKS ale o spotkania "po prostu", gdzie można na spokojnie siąść, pogadać, coś przedyskutować.

By poprawić integrację będziemy częściej organizować różne "eventy" typu chociażby wspólne wyjście na piwo (niepełnoletni na soczek), do kina czy pójść na strzelankę ASG (więcej informacji wkrótce). Wszelkie tego typu pomysły co można robić wspólnie mile widziane.

Tu smutna wiadomość dla niektórych ale niestety na tą chwilę nie stać nad na dwa młyny, dalsze podziały itp. Więc kto chce dopingować swoją drużynę idzie na właściwą część sektora F.
I żeby było jasne nikt nie ma pretensji do chłopaków z sektora C, że tam są itp. Po prostu jest nas obecnie za mało, za mało się staraliśmy żeby utrzymać pewną formę, za dużo rzeczy zaprzepaściliśmy.
Powoli będziemy odbudowywać a jak dojdziemy do poziomy "300 z palcem w ... nosie" to i powróci doping na dwie strony i atmosfera z pierwszego sezonu w I lidze.

Jest pewien chytry plan odnośnie spotkań u siebie ale jeszcze za wcześnie żeby go upubliczniać.

By zachęcić młodzież (nastolatków) do przychodzenia na stadion będziemy chcieli zorganizować coś w rodzaju "konkursu gimnazjów". Którego gimnazjum uczniowie liczniej się stawią na młynie będą mogli stać bliżej Doktorka ;)

Cały czas pracujemy nad sklepem i jego asortymentem oraz paroma innymi rzeczami.

Niech ktoś z obecnych poprawi / doda coś od siebie.

pasi - Czw Kwi 09, 2015 16:33

dziewczyny z gimnazjów wiek tylko +16 hihihih.

a tak to chyba wszystko ;)

Bianconeri - Czw Kwi 09, 2015 21:00

Byłbym zapomniał :)

Pasuje też pracować nad zmianą podejścia. Bo z jednej strony za dużo narzekamy (głównie na forum) a za mało robimy żeby coś zmienić. A z drugiej nie szanujemy tego co mamy.

Chodzi o to żeby mniej pisać jak to jest tragicznie i dramatycznie, a jeśli ktoś dostrzega jakiś problem (a najlepiej jak ma sposób na jego rozwiązanie) to lepiej to robić na żywo (np na tych cotygodniowych spotkaniach) i z odpowiednimi ludźmi.

A jeśli chodzi o docenienie tego co mamy to wiadomo że nikt nie będzie pisał że jesteśmy super i klub też jest super zarządzany a piłkarze grają cudownie itp.

Ale od paru ładnych lat mamy na codzień to o czym jeszcze nie tak dawno nikt nawet nie marzył plątając się po IV i III ligach. Mamy I ligę i spróbujmy się z tego cieszyć póki mamy :)
Problemów do rozwiązania i rzeczy do poprawienia jest mnóstwo, widzimy to my, widzą też w klubie (a tak, widzą :) ), wspólnie pracujmy nad poprawą.

I kolejna sprawa to forum samo w sobie, z którego najprawdopodobniej w najbliższym czasie wylecą tony reklam i linków do nie wiadomo jakich serwisów, sklepów czy prywatnych kieszeni.
Ktoś chce zarabiać na klubie i jego kibicach to oczywiście współpraca jest możliwe, na jasno określonych zasadach i za obopólną zgodą.

KAPI - Czw Kwi 09, 2015 22:42

czyli juz nie kupie na saczersach z sektora f rzadnych gadzetów ? bo jak dla mnie robia chłopaki prze gadżety :) ostatnia koszulka:) elegancka a co do wypowiedzi wyżej ze musimy sie odbudowac u siebie:)
Bianconeri - Pią Kwi 10, 2015 06:20

Kupisz, jak najbardziej.
Po to jest właśnie robiony sklep stacjonarny i internetowy i będzie prowadzony przez odpowiednich ludzi.

pasi - Pią Kwi 10, 2015 19:55

Chłopaki z sektora F na fb to są ultrasi. ( w tym i ja) Ale jest dogadane że otwieramy sklep Kibicowski i ultrasi bd wspólpracować z firmą która będzie zajmowała się sklepem. Więc efekty mam nadzieje będą i to na większą skalę ;)
rudeboyz - Pią Kwi 10, 2015 21:25

A głównie to chodzi o to,że masa ludzi na tym forum diluje i reklamuje różne gadżety ,a kasa z tych gadżetów niekoniecznie jest realizowana na potrzeby naszej kibicowskiej rzeczywistosci.
A chodzi o to że skoro ktoś sie chce reklamować na tym forum,to niech kasa z tego leci na rozwój naszego kibicowskiego życia.
Reasumując,po chuja mamy nabijać kiermany kolesią z Jeleniej Góry,Zawiercia czy Kartuz.Nie mając z tego kompletnie nic.?
Wkrótce kupując z linka na forum będziecie mieli 100% pewność,że nabywając gadżet jednocześnie wspieracie Sandecje.

wborzecki@gmail.com - Sob Kwi 11, 2015 21:31

reasumując
SWÓJ, DO SWEGO, PO SWOJE :-))
po STAROPOLSKU

Bianconeri - Pon Maj 04, 2015 16:22

W najbliższą środę, 6 maja, o godzinie 18.00 w sali nr 109 na hali MOSir odbędzie się tradycyjne comiesięczne spotkanie SKS, na którym składam rezygnację.
Bianconeri - Wto Maj 05, 2015 06:41

http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm
internacionale - Wto Maj 05, 2015 09:46

Bianconeri napisał/a:
...na którym składam rezygnację.


Wiadomo, że nikt Ci w to nie wierzy ale pomysł dobry aby zmobilizować do przyjścia :)

Bianconeri - Wto Maj 05, 2015 11:16

Obstawisz u bukmachera?:)
x_cite - Czw Maj 07, 2015 10:36

Bianconeri napisał/a:
Obstawisz u bukmachera?:)


I kto lepiej obstawił u buka??:)

Bianconeri - Czw Maj 07, 2015 16:55

Nieobecni nie maja głosu, ich kupony zostały anulowane :p
Bianconeri - Pon Cze 01, 2015 07:17

W środę wypada czas na comiesięczne spotkanie.
Będzie dobra okazja do podsumowania tego fatalnego sezonu, porozmawiania o "aferze filmowej" :) i pomyślenia co dalej ...

radziufan - Pon Cze 01, 2015 21:08

Na hali? 18?
Bianconeri - Pon Cze 01, 2015 21:08

Tak
Bianconeri - Wto Cze 02, 2015 07:25

Masz oficjalne potwierdzenie :)

http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm

Bianconeri - Nie Lip 05, 2015 16:53

W najbliższą środę wypada środa :) i wypadałoby się spotkać jak co miesiąc.

Z tym, że przeważnie w wakacje (lipiec, sierpień) nie robiliśmy spotkań bo każdy w rozjazdach, wypoczynkach itp.

Teraz dzieje się "trochę" wokół klubu, szykuje się wyjazd do SanDomingo, kolejny sezon w I lidze przed nami, jest sporo spraw bieżących, więc byłoby o czym gadać.

Więc jeśli będą chętni, powiedzmy z 10 os się określi, to spotkanie można zrobić tam gdzie zawsze.
Jeśli nie to szkoda sali rezerwować.

Bianconeri - Nie Lip 05, 2015 17:19

I tu bym chętnie np zobaczył kolegę kacper109 i przedyskutował sprawy, które poruszał tutaj http://www.sandecja.org/f...p=116693#116693
arkoniusz - Nie Lip 05, 2015 17:44

Ja się chyba pojawie, wybieram się już od kilku miesięcy. Mam kilka pomysłów, nie wiem co jest realne a co nie. Jak będzie taka możliwość przedstawie i osoby odpowiedzialne skorzystają lub nie..
radziufan - Nie Lip 05, 2015 21:17

Będę
Bianconeri - Pon Lip 06, 2015 06:07

No to jeszcze tak ze 7 osób ;)
najdi - Pon Lip 06, 2015 08:25

spotkanie jak zawsze o 18?
Bianconeri - Pon Lip 06, 2015 09:33

Jak zawsze tam gdzie zawsze o tej co zawsze :)
radziufan - Pon Lip 06, 2015 09:47

możliwe ze sparing Lokomotywką cygańską będzie wieczorem w środe wiec przemyślmy godzine co by oba eventy zaliczyć;)
www.megachem.pl - Pon Lip 06, 2015 12:48

Jak mi nic nie wypadnie- to wpadnę.
Bianconeri - Wto Lip 07, 2015 07:23

Mała zmiana, sala na MOSiR jest zajęta na półkolonie itp, więc spotkamy się w drugiej miejscówce czyli na ul. Siemiradzkiego 13, budynek naprzeciw sklepu motoryzacyjnego.
Godzina stała czyli 18.00.

Bianconeri - Wto Lip 07, 2015 08:39

http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm
arkoniusz - Sro Lip 08, 2015 11:13

Siemka. Ponieważ mnie jednak dzisiaj nie będzie to napisze kilka pomysłów, możecie je obgadać czy coś tam z nimi zrobić, przedstawić w klubie to co od nich zależy itp.

1. Karnety - żeby zachęcić do zakupu można zrobić, że wszystkie mecze PP osoby które mają karnety na ligę mają na free (albo przynajmniej 50% ceny)
2. Reklama i zaproszenia na mecze - niech przed każdym meczem jakiś zawodnik idzie do radia np RDN i niech tam zapraszam. Można też przekazać mediom (radio, portale np sadeczanin czy inne w regionie) po np 3 bilety i niech organizują jakieś konkursy w których można wygrać bilety na mecz. Ponieważ wspópraca z Galeria Sandecją jest (chyba już żadna) to jak ktoś wcześniej wspomniał mamy Galerie Trzy Korony. Można tam rozdawać ulotki o meczu. Niech też w Galerii w radio jak są reklamy zapraszające do różnych sklepów niech będą o najbliższym meczu.
3. Bilety - niech w przedsprzedaży będą tańsze niż w dniu meczu. Moja propozycja na ten sezon - przedsprzedaż zwykłe sektory A i C po 12 zł a ulgowe po 10, dzień meczu zw. 15zł i ulg. 12 zł, Sektor F przedsprzedaż zw. 7 zł i 5 zł i dzień meczu to zw. 10 zł i ulg 7 zł. Kobiety i dzieci do lat 7 niech mają po 1 zł.. I na plakatach czy ulotkach można napisać bilety o 1 zł i juz jest jakiś chwyt.
4. Plakaty - więcej więcej i wiecej.. Noi billboard. Można jedną czy dwie reklamy wielkopowierzchniowe na mieście dać. Są na Sandecji od strony szpitala gdzie jest chyba real w którym nic nie ma więc tam można..
5. Wyjazdy - wpadł mi do głowy takie coś jak "karta wyjazdowa" gdzie każdy kto jest na wyjeździe będzie tam sobie jakoś zaznaczał ze był czy coś w ten deseń i np. dla zachęty zrobić, że co 4 wyjazd jest za 50% ceny, albo każdy kolejny tańszy o 5% więc za drugi wyjazd w sezonie ktoś płaciłby 5% mniej za trzeci 10%..... piąty 20% itd..
6. Sektor rodzinny - to co było z okazji dnia dziecka powinno byc na każdym meczu. Czyli taka zjeżdżalnia i np niech będą ze 3/4 animatorki które w trakcie meczu będą zajmować się dziećmi.. cos takiego jak bajkoland w Galerii, że się idzie na zakupy zostawia się dziecko i jak sie wszystko kupi to się dziecko odbiera.
7. MPK - nie wiem jak tam sprawa malowania autobusu czy specjalnej lini "105"... Ale myśle, że wracając do plakatów to pół miasta i nie tylko jeździ autobusami, więc skoro w autobusach są reklamy jakiś szkół jazdy, żaków czy dentystów to dlaczego nie mogą tam być plakaty meczowe.
8. Puszka - kiedyś było coś takiego, że jak się wrzucało do puszki były dawane okolicznościowe vlepki meczowe. Mogło by to wrocić.
9. Godziny meczów - moim marzeniem jest, żeby kilka (najlepiej wszystkie) spotkań było o 19:10 :)

Myśle, że to na tyle. Jeżeli ten post pasuje do innego działu to bardzo proszę przenieść :) Mam nadzieje, że coś pomogłem .

Bianconeri - Sro Lip 08, 2015 18:49

Dobrze pomyślane, "jedyny" problem w tym że większość z tych spraw jesli nie kilkanascie to na pewno kilka razy była podnoszona.
I zawsze "miało być" i zawsze "coś" staneło na przeszkodzie ...

www.megachem.pl - Sro Sie 05, 2015 13:53

Początek miesiąca, jest spotkanie?
Bianconeri - Sro Sie 05, 2015 16:12

Szczerze mówiąc to na śmierć zapomniałem bo mam teraz totalne urwanie głowy...

Będą chętni to zrobimy w przyszłą środę.

Sorry za zamieszanie i dzięki za pamięć ;)

Bianconeri - Pon Sie 10, 2015 20:33

Jeśli będzie powiedzmy z 10 os chętnych to można nadrobić w środę zaległości.

Tylko do jutra pasowałoby się określić żeby salkę klepnąć.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group