Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Stowarzyszenie Kibiców Sandecji - Sekcja turystyczna - SANDECJA -

KrzysieKKS - Sro Cze 15, 2011 14:05
Temat postu: Sekcja turystyczna - SANDECJA -
Sekcja turystyczna... no właśnie wielu z nas nie ma pojęcie że taka istniała. Większość źródeł pomija funkcjonowanie grupy turystycznej, dlaczego ? Samemu udało mi się póki co dotrzeć jedynie do takiej „informacji”: „Oprócz sekcji piłki nożnej pracuje sekcja siatkówki kobiet i mężczyzn, szachowa, szypiórniaka, koszykówki, tenisa stołowego, hokejowa, bokserska, narciarska, lekkoatletyczna i turystyczna.” Tego typu wzmianek jest co najmniej kilka, lecz doszukać się szczegółów funkcjonowania, zasad organizacji wypadów turystycznych, zdjęć, wspomnień uczestników jest bardzo ciężko. Z tym też wiąże się moja (i myślę że nie tylko moja) prośba o pomoc w szukaniu/podzieleniu się informacjami jakie posiadacie lub jakie posiadają wasi dziadkowie. Bylibyśmy wdzięczni za uzyskane informacje, zdjęcia, po prostu za każdą najmniejszą pomoc. Prośba wiąże się z tym iż pragniemy „reaktywować” sekcje turystyczną, mamy już pewne pomysły i pojawiają się coraz to nowe plany funkcjonowania. Na początek chcielibyśmy nawiązać do „korzeni” sekcji, by kontynuować coś co zaczynali członkowie naszych rodzin.
Mogę jedynie krótko naświetlić jaki zakres działania objęłaby sekcja turystyczna, integracja środowiska kibicowskiego poprzez organizacje: spotkań plenerowych, wycieczek górskich, planowanie atrakcji w czasie wolnym (czyt. Poza sezonem piłkarskim) przede wszystkim aktywny czas spędzany na łonie natury :D
Wszelka pomoc w szukaniu informacji mile widziana, nie pogardzimy również pomocą finansową, organizacyjną, garścią pomysłów... :)

Zapraszam do udziału w temacie i wspólnym reaktywowaniu sekcji turystycznej, która będzie ucieczką od głośnego miasta w spokojne górskie szlaki.

Pozdrawiam !

kolafy - Sro Cze 15, 2011 14:41

Jako student Turystyki i Rekreacji jestem za!!! :))
eSKa - Czw Cze 16, 2011 15:02

No baaaa. Mogę zoorganizowac wyjazd do Bardejova na zwiedzanie tego cuda wpisane na liste UNESCO :) Wyjazd rowerami (ok. 100 km razy 2) - termin - kiedy ktos chce :D
radziufan - Pią Cze 17, 2011 06:02

pamiętam że swego czasu Kuba miał podobny pomysł do Twojego Krzyśku z tym że jemu chyba bardziej chodziło o to żeby grupa wyjazdowa traktowana byłą jako "Sekcja Turystyczna" ale to może on sam napisze jak mu się zachce:)
KrzysieKKS - Pią Cze 17, 2011 11:30

Do tematu dodałem prostą ankiete z dwoma pytaniami. Z racji że mało kto się udziela to chociaż w taki sposób może uda się poznać "wstępne" zainteresowanie tą tematyką.

eSKa - obawiam się ze 100 km to i tak dużo... a co dopiero x 2 :)) zawsze można probować:)

Myślę że lepiej nie łączyć wyjazdów i sekcji turystycznej:) a jedno drugiemu osobno też nie będzie wadzić z racji że turystyczna głównie aktywna będzie poza sezonem, również w zimie :) co wyjdzie i czy wyjdzie czas pokaże :)

Zapraszam do ankiety

AdoDC - Pią Cze 17, 2011 11:48

Na mnie możesz liczyć Krzysiek jak coś :) Chętnie pomogę coś ogarnąć ;] i oczywiście : Tak, jestem za reaktywacją sekcji.
www.megachem.pl - Pią Cze 17, 2011 12:44

Ale czego ma ta ankieta dotyczyć, czy chodzi o samą reaktywację, czy sposób działania- doprecyzuj pytanie. Jak dla mnie świetny pomysł- rozumiem, że ma to działać jak PTTK. Tylko, że w praktyce może być tak, że wszyscy są na tak, a jak przyjdzie co do czego, to nagle ludzi brak.
Sądeczanin - Pią Cze 17, 2011 13:49

w praktyce to zawsze może być różnie ale nikt się o tym nie przekona jeśli nie będzie nic robione w tym kierunku jak dla mnie pomysł super :)
KrzysieKKS - Pią Cze 17, 2011 14:10

www.megachem.pl - co w tych pytaniach można sprecyzować ? ktoś jest na tak albo na nie a kwestia działania nie podlega ankiecie... Ankieta ma sprawdzić ogólne zainteresowanie sekcja i niejako zachęcić do udziału w temacie:)
Jak będzie w praktyce to się okaże z czasem.

www.megachem.pl - Pią Cze 17, 2011 14:27

Dopiero potem zobaczyłem ankietę u samej góry ;-).
KrzysieKKS - Sob Cze 18, 2011 09:56

Fragmenty znalezione w ksiązce wydanej na 75-lecie.

Byli równie dobrzy na trasach sportowych - jak i na szlakach bojowych

Sekcja narciarska w okresie swojego istnienia prowadziła działalność sportowo-turystyczną, uzyskując na przestrzeni lat szereg dobrych wyników. W 1934 roku prym w sekcji wiodą kobiety, a wśród nich I. Lipińska, M. Batko, I. Gurgul i inne. W tym okresie zawodnicy startuja bez większego przygotowania treningowego, a dopiero zastrzyk dobrej techniki narciarskiej daje Leopold Kwiatkowski, pod okiem którego wyrosło wielu dobrych narciarzy.
Julian Zubek doznaje zaszczytu reprezentowania Armi Polskiej na zawodach malej Ententy i Polski, biorąc jednocześnie udział w zawodach międzynarodowych. Brązowy medal na Mistrzostwach Polski Kolejarzy rozegranych w Zakopanem zdobywa w biegu na 6 km Irena Lipińska. Do innych wybijających się zawodników zaliczani są K.Gucwa, J. Freisler, R.Stramka, J.Szyszka, Z.Ryś, S.Kotarski, F.Krzyżak, L,Kudlik, T.Sokołowski, J. Ciastoń oraz bracia W. I K. Świerczkowie. W rozgrywanych mistrzostwach Nowego Sącza najliczniej prezentują się zawsze narciarze „Sandecji”, z których I. Lipińska i T.Sokołowski zdobywają w 1937 roku brązowe medale w biegu na 6 i 12 km.
Narciarze spod znaku kolejarskiego orła, nie przerywają również swej działalności w okresie wojny. Wykorzystując swój kunszt narciarski na szlakach bojowych, występują tam w roli żołnierzy, partyzantów bądź kurierów.
W 1945 roku lata świetności sekcji zaczynają wskrzeszać K. Borczyk, J. Wysowski, Zb. Kmieć i St. Kibełbasa. Domeną sekcji staje się turystyka, a wyczyn schodzi na plan dalszy.
Pomimo to narciarze biorą udział w licznych zawodach, startując między innymi w 1952 roku w mistrzostwach Polski Federacji „Kolejarz”, mistrzostwach Polski juniorów oraz zawodach o Puchar Kolei Linowych.
Wyróżniają się w tym okresie – uzyskując dobre wyniki – tacy zawodnicy, jak: T. Kantor, j. Ligęza, Ciastoń, A. Kurcz, bracia Pasiutowie i inni. Niestety, sytuacja chwili nie pozwala na dalsze kontynuowanie działalności w tej sekcji i w 1956 roku podjęta zostaje decyzja o jej rozwiązaniu.



" ...W 1952 roku życie klubowe urozmaica nowo powołana sekcja turystyczna będąca organizatorem wycieczek i imprez... "

kolafy - Nie Cze 19, 2011 22:12

Sekcja Turystyczna nTG'04 przy okazji wieczornej poprawy pogody postanowiła w 5 os wyruszyć na podbój jakiegoś szczytu. Oczywista sprawa że wybraliśmy najbardziej z leniwych atrakcyjnych turystycznie szlaków na Górę Parkową, zameldowaliśmy się tam ok 21:30 wiec oczywiście było już ciemno. Dotleniamy się na szczycie, uzupełniamy płyny ;) i schodzimy na dół.

NA ZAWSZE DOBRA MARKA!

mlodykks - Nie Cze 19, 2011 22:37

Oj tlenu to dużo musieliście mieć na taką górę :D Dobre odżywianie to podstawa i płyny w dużej ilości :) nie ważne jakie hehe fajnie fajnie a wyruszymy kiedyś razem w góry??
KrzysieKKS - Pon Cze 20, 2011 00:13

Spokojnie, spokojnie wszystko w swoim czasie:) trwa zgłębianie historii sekcji... oraz przygotowywanie planu pierwszej wyprawy... wszystko zostanie podane do informacji już na dniach.
mlodykks - Pon Cze 20, 2011 13:22

krzysiek a ta sekcja to będzie jako jedna grupa czy będzie podzielone na grupy np.

- grupa rowerowa
- grupa nie wiem jak to nazwać , ( chodzenie po górach :D )
- grupa wycieczkowa w sensie autobusem i zwiedzanie... stadionu :)
- i inne

Moim zdaniem podzielić Sekcje na grupy to dobry pomysł bo nie każdy lubi jechać na rower albo iść w góry. A tak to można by wybrać grupę. Jak coś to pisz

Kazek G f H - Pon Cze 20, 2011 17:40

Można zorganizować wycieczkę szlakiem Sądeckich Kurierów a propos Historii :D
www.megachem.pl - Pon Cze 20, 2011 18:20

Miałem to samo napisać. Bardzo dobry pomysł.
KrzysieKKS - Pon Cze 20, 2011 20:44

Sekcja będzie jako całość bo jeśli się podzielimy to okaże się że będziemy chodzić "parami". Postaramy się działać na tyle "elastycznie" by każdy był zadowolony. Trzeba brać pod uwagę że czas działania sekcji jest ograniczony sezonem piłkarskim, który był, jest i będzie priorytetem. Sekcja nie będzie „zwiedzać” stadionu. Będzie to grupa typowo rekreacyjna i organizująca wycieczki itp. w wolnym czasie.

Kazek... trąd to mało... brak mi słów na określenie Ciebie ;) ale nie trafiliście w sedno... blisko, bardzo blisko :)

Nie widząc, słysząc i czując zdecydowanych głosów przeciwnych reaktywacji Sekcji Turystycznej uważam że z czystym sumieniem można ogłosić reaktywację Sekcji Turystycznej. Stowarzyszenie Kibiców Sandecji z dumą będzie kontynuowało tradycję sprzed kilkudziesięciu lat. Obszerniejsze informacje na w/w temat już wkrótce.


Na chwile obecną bardzo skrócona informacja o I wyprawie reaktywowanej Sekcji Turystycznej !!
Pierwszy wypad zaplanowany jest na 9-10 lipca. Krótko co i jak:
Dzień 1
Nowy Sącz – autokar do Rytra
Rytro- szlakiem kuriersko – przerzutowym udajemy się do Piwnicznej Zdroju (tam też nocleg lub w kosarzyskach)
Dzień 2
Piwniczna Zdrój (lub kosarzyska) szlakiem partyzantów przejdziemy na Przehybę
Przehyba – zejście do szlabanu, autokarem do Sącza
MAPA SZLAKU PARTYZANTOW ORAZ KURIERSKO -PRZERZUTOWEGO
http://www.2lo.edu.pl/pth/szlaki/szlaki.jpg

Bardzo ogólny opis ale szczegóły już w najbliższych dniach gdyż wszystko skrupulatnie jest „dogrywane” a widzę żeście niecierpliwi :)
Trasa jak i sam charakter wycieczki wybrany nie jest przypadkowo. W taki sposób chcielibyśmy nawiązać do ludzi tfuu... Bohaterów którzy walczyli i oddawali za wolność życie. Wielu z tych Bohaterów w latach przedwojennych było członkami sekcji narciarskiej (sportowo-turystycznej) działającej w Sandecji i to oni zapisywali złotymi literami karty historii Sandecji, Sądecczyzny. W trudach wojny w Beskidzie Sądeckim znajdowali schronienie i udzielali pomocy w każdy możliwy tylko sposób. Dla nas będzie to sposób oddania skromnego hołdu Bohaterom i zbliżenia się do ich historii. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wypadzie który nie będzie pierwszym i ostatnim tego typu wydarzeniem !!

Osoby zdecydowane mogą już deklarować swoją obecność. Koszt wycieczki będzie podany mam nadzieję już jutro (granice 35 – 40 zł w zależności od ilości chętnych) Lista będzie w miejscu ogólnodostępnym przy wpisywaniu będziemy podawać imie, nazwisko, pesel oraz wpłacać zadatek.

Proszę o cierpliwość a szczegółowy plan pojawi się w najbliższym czasie. Mile widziane sugestie ;)

Zapraszam ! i pozdrawiam :)

Kazek G f H - Pon Cze 20, 2011 20:56

KrzysieKKS napisał/a:


Kazek... trąd to mało... brak mi słów na określenie Ciebie ;) ale nie trafiliście w sedno... blisko, bardzo blisko :)



???

KrzysieKKS - Pon Cze 20, 2011 20:58

nie dobieraj sobie do głowy ;)
wel - Pon Cze 20, 2011 21:19

Samozwańczy, jednoosobowy oddział fotografów, działających przy sekcji turystycznej, dokonał przetarcia szlaku partyzanckiego, w śmiały sposób zdobywając najwyższy szczyt Beskidu Sądeckiego - Radziejową :)

Co zobaczyli?
http://viewat.org/index.p...ec=pn&subsec=rc

Ps. Myślę, że śmiało piszę się na wycieczkę.

Bianconeri - Pon Cze 20, 2011 21:21

A Kaźmirz już montuje Sekcję Terrorystyczną :D

Trzeba będzie pomyśleć nad jakimś odchamieniem się na łonie babci natury ...

mlodykks - Pon Cze 20, 2011 21:28

A wypady rowerowe tez będą organizowane? Ktoś już pisał że chce jechać na Slowacje :D
Napiszcie czy byłby ktoś chętny na rower ale bez przesady nie po 200 KM :)

Bianconeri - Pon Cze 20, 2011 21:32

Nawet i na sanki w zimie na resztki toru w lasku falkowskim, wszystko kwestia ilości chętnych uczetników/osób ogarniających dany temat.
Jak są chęci to się wszystko da zrobić.

grubas_KKS - Pon Cze 20, 2011 21:53

Kurde,chętnie bym poszedł na tę wycieczkę ale... tydzień później ma być 2 turniej Kibiców Sandecji i Przyjaciół więc wolną sobotę w robotaju wolę "zostawić" właśnie na turniej.Szkoda =(
kamel - Pon Cze 20, 2011 22:45

Bianco, wierzysz,że z naszymi zdolnościami uda Ci się "odchamić" i to na łonie natury:D?
Bianconeri - Wto Cze 21, 2011 06:01

Spróbować zawsze można, szczególnie tego łona :)
wborzecki@gmail.com - Wto Cze 21, 2011 07:30

BOSKI TOBIE TO NAWET ŁONO NIE ,,POMORZE,, :-D CHYBA ŻE ,,POMOŻE,, WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE :-) ;-) KTÓRE Z ŁON WYBIERASZ :-))
KrzysieKKS - Wto Cze 21, 2011 14:41

Lista dostępna jest już w europie (stara salamandra) podajemy: Imię, nazwisko, pesel i wpłacamy 15 zł zadatku. Druga lista pojawi się jeszcze dzisiaj w restauracji Carpe Diem na ulicy dunajewskiego 6, zasady zapisów j/w.
Zapisy trwają do 4 lipca ze względu na potrzebe wcześniejszej rezerwacji noclegu itd.

Zachęcam do zapisywania się i informowania tych którzy nie posiadają dostępu do internetu.

KrzysieKKS - Wto Cze 21, 2011 22:22

Lista w Carpe Diem już dostępna, dodatkowo przy ulicy Jagiellońskiej zaraz przy rynku jest lista w Foto Cafe Rock, taka mała kawiarenka :) zapisywać się bo warto a opis trasy i małych atrakcji pojawi się już jutro więc panie i panowie zapisywać się:))

PS. Wel oczywiście jak najbardziej wybieraj się z nami bo będzie kilka okazji do swietnych zdjęć :) byleby pogoda dopisała :) Radziejową zdobywać będziemy drugiego dnia :))

KrzysieKKS - Pią Cze 24, 2011 17:00

SEKCJA TURYSTYCZNA "SANDECJA"





Stowarzyszenie Kibiców Sandecji z przyjemnością zaprasza wszystkich kibiców na pierwszą wycieczkę organizowaną przez reaktywowaną sekcje turystyczną. Historia sekcji turystycznej jest bardzo niejasna i niewiele opisów zachowało się do obecnego czasu. W latach gdy w klubie "Sandecja" działała sekcja narciarska zajmowała się rozwojem sportowo-turystycznym. Sekcja zrzeszała przy sobie takie osobistości jak min: I. Lipińska, M. Batko, I. Gurgul , K.Gucwa, J. Freisler, R.Stramka, J.Szyszka, Z.Ryś, S.Kotarski, F.Krzyżak, L,Kudlik, T.Sokołowski, J. Ciastoń oraz bracia W. I K. Świerczkowie, J. Zubek.
Chcemy kontynuować dawną tradycje i zachęcać wszystkich do aktywnego wypoczynku. Podejmujemy się więc wskrzeszenia sekcji turystycznej oraz rozwikłania jej historii.
Pragnąc oddać hołd i szacunek dawnym członkom sekcji, którzy w czasach II wojny światowej walczyli z hitlerowcami, wyruszymy na szlak partyzancki i kuriersko-przerzutowy. Szlaki obejmują niemal wszystkie zakątki Beskidu Sądeckiego, a szlak kuriersko-przerzutwy był ważnym łącznikiem na lini Warszawa - Budapeszt
Wyprawę rozpoczynamy 9 lipca (sobota) o godz. 7:00 wyjeżdżając z parkingu przy Alejach Wolności (przed Miejskim Ośrodkiem Kultury). Celem podróży będzie Rytro w którym udamy się pod pomnik w Dolinie Roztoki poświecony partyzantom. Po odpaleniu symbolicznego znicza udamy się w stronę centrum Rytra gdzie wejdziemy na szlak kurierów (zielony). Szlakiem podróżować będziemy aż do szczytu góry Niemcowej, krótki postój i dalej szlakiem do Kosarzysk. W Kosarzyskach przygotowany mamy nocleg w Stanicy Harcerskiej przy której zorganizujemy wieczorne spotkanie przy ognisku. Szczególnym gościem tego wieczoru będzie Pani Maria Zubek „Tatarzyna”, żona słynnego dowódcy oddziałów partyzanckich w Beskidzie Sądeckim Juliana Zubka „Tatara”. Julina Zubek był czołowym zawodnikiem drużyny piłkarskiej Sandecji w latach 30 grał na pozycji pomocnika. Swoje umiejętności sportowe rozwijał również w min sekcji narciarskiej, kochał sport i nigdy z nim się nie rozstawał. Podczas II wojny światowej był dowódcą 9. Kompanii 3. Batalionu 1. Pułku Strzelców Podhalańskich AK.
Drugiego dnia wyruszymy z Kosarzysk w stronę Suchej Doliny tam znajduje się pomnik upamiętniający kurierów, łączników i przewodników oraz ludzi udzielających im schronienia, którzy organizowali w czasie II wojny światowej przerzuty ludzi, broni, wiadomości i pieniędzy na trasie Warszawa – Budapeszt. Po oddaniu hułdu bohaterom wyruszymy dalej i szlakiem kurierów miniemy Obidzę, Malego Rogacza po czym dotrzemy do Wielkiego Rogacza, który rozpocznie podróż szlakiem partyzanckim (czerwony). Kolejnym celem wycieczki będzie zdobycie Radziejowej, z której spacerując przez Małą Radziejową, Złomisty Wierch pd. Złomisty Wierch pn. dotrzemy do Wielkiej Przehyby, z której powędrujemy do Hali Przehyby. Po krótkim odpoczynku na polanie przy schronisku zejdziemy do szlabanu pod którym będzie na nas czekać autokar powrotny do Nowego Sącza.

MAPA SZLAKU PARTYZANTOW ORAZ KURIERSKO -PRZERZUTOWEGO
http://www.2lo.edu.pl/pth/szlaki/szlaki.jpg



SZLAKIEM PARTYZANTÓW W BESKIDZIE SĄDECKIM

RYTRO - PIWNICZNA ZDRÓJ (KOSARZYSKA) - PRZEHYBA



DZIEŃ I




Nowy Sącz: Aleje Wolności (Parking przed MOK) zbiórka 6:30, wyjazd 7:00

Rytro:
- Pomnik upamiętniający partyzantów,
- Szlak kurierów (zielony) przez Kordowiec (762 m.n.p.m. ) na Niemcową (1001 m.n.p.m.)
- Niemcowa – Kosarzyska: odbicie na szlak partyzantów (czerwony) pod pomnik w miejscu śmierci Franciszka Gruceli „Kowalik”,
- Powrót na szlak kurierów i zejście do Kosarzysk,

Kosarzyska:
- Odpoczynek w Stanicy Harcerskiej i zajęcie miejsc noclegowych,
- Około 18-19 ognisko pod Harcówką i spotkanie z Panią Marią Zubek,
- Nocleg w Harcówce



DZIEŃ II




Kosarzyska:
- 9-10 wyjście w stronę Suchej Doliny szlakiem kurierów,
- nadal szlakiem kurierów Sucha Dolina – Wielki Rogacz (1182 m.n.p.m.) przez Mały Rogacz ( 1162 m.n.p.m.),
- zmiana szlaku na partyzancki, W. Rogacz – Radziejowa (1262 m.n.p.m.)
- Radziejowa – Hala Przehyba (1173 m.n.p.m.) przez: Mała Radziejowa (1207), Złomisty Wierch Pd.(1218), Złomisty Wierch Pn, (1226), Wielka Przehyba (1191 m.n.p.m.),


Przehyba:
- Odpoczynek
- Zejscie pod szlaban
- 18-19 autokar do Nowego Sącz

WAŻNE INFORMACJE



-Koszt wycieczki to 35 zł (w zależności od ilości osób cena może się nieznacznie zmianić)

-Zapisy trwa w: Centrum handlowym "europa" w dawnym sklepie "Salamandra",
Restauracja Carpe Diem przy ul. Dunajewskiego 6
Kawiarnia Foto Rock Cafe przy ull Jagiellońskiej 2
ZAPISY TRWAJĄ DO 4 LIPCA !!

-Przy zapisie podajemy: Imię, nazwisko, pesel oraz wpłacamy 15 zł tytułem zadatku,

-Cena obejmuje: transport do Rytra, transport z Przehyby do Nowego Sącza, nocleg w Stanicy Harcerskiej.

-Oranizator nie ubezpiecza uczestników wycieczki ! Każdy uczestnik wycieczki ubezpiecza się we własnym zakresie lub wcześniej zgłasza się do organizatora celem uzgodnienia ubezpieczenia.

-Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany trasy wycieczki lub jej odwołania w szczególnych przypadkach


Z racji charakteru wycieczki organizator "prosi" o ograniczenie picia alkoholu. Godnie uszanujmy naszych bohaterów i pokażmy że nie jesteśmy "na szlaku" z przypadku. Podczas spotkania z Panią Marią Zubek obowiązuje szczególna kultura (jak komuś brak kultury, niech zostanie w domu) jest to osoba starsza bo 91 letnia, stan zdrowia pozostawia wiele do życzenia, bardzo ucieszyła się z zaproszenia i faktu że pamiętamy o niej i innych, którym poświęcamy tą wyprawę. Słowa Pani Marii " ...Chce być z wami tego dnia, jestem z wami i zrobię wszystko żeby z wami być ..." mówią same za siebie.
Kolejną sprawą jest to iż w Harcówce nie nocujemy sami... w tym samym czasie z wakacji korzystają tam dzieciaki.
A więc Kultura, kultura jeszcze raz kultura. Ogniska i inne tego typu wypady integracyjne będą również organizowane ale nie wszystko na raz !

wel - Pią Cze 24, 2011 18:20

Tak w kwestii czysto technicznej, po co przy zapisach PESEL?

Poza tym to mnie trochę martwią te kilometry w terenie górskim, bo jednak ambitne plany do przejścia :), ale pewnie do zobaczenia na szlakach.

www.megachem.pl - Pią Cze 24, 2011 19:28

Jestem pod dużym wrażeniem- naprawdę. Mam tylko nadzieję, że wszyscy będą trzymać fason. Zrobię wszystko, by się wybrać z moją drugą połówką i namówimy jeszcze kogoś.
Kazek G f H - Pią Cze 24, 2011 20:38

KrzysieKKS napisał/a:
" ...Chce być z wami tego dnia, jestem z wami i zrobię wszystko żeby z wami być ..." mówią same za siebie.!



BEZAPELACYJNIE MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE...Pamiętajmy o tym, i mam nadzieje że wszyscy uszanują bo nawet do pięt nie dorastamy "Tatarzynie"...

Krzysiek o tym nie wspomniał, ale najprawdopodobniej będzie nam towarzyszyć Pani przewodnik, która urozmaici naszą wędrówkę licznymi historycznymi faktami jak i ciekawostkami związanymi z miejscami o które zahaczymy. Serdecznie Zachęcam do zapisów i ZAPISUJĄCY PAMIĘTAJCIE O CELU NASZEJ WYPRAWY!!!

[b]SANDECJA TO NIE TYLKO SPORT - TO HISTORIA I TRADYCJA, CHWAŁA BOHATEROM
Kto jak nie My ma to propagować i szerzyć wśród społeczeństwa? Pamiętajmy o tym!! Kawał dobrej roboty Krzysiek!
KrzysieKKS - Pią Cze 24, 2011 20:43

Pesel z przyzwyczajenia ale myślę że to nie jest jakiś problem :) jak ktoś nie chce niech nie podaje raczej niezbędny nie jest :)

Plan ambitny mamy świadomość ale mamy mase czasu więc spokojnie powinniśmy się zmieścić spacerkiem ze wszystkim robiąc przerwy których nie wpisywałem w plan gdyż sami w drodze je ustalimy :)

Pojawiła się również możliwość przewodnika/historyka, który dodatkowo urozmaiciłby opowieściami czas. Pozostaje kwestia finansowa... postaramy się zrobić wszystko by i ta możliwość została wykorzystana tak by nie obiciążać kosztami uczestników wyprawy. Informacje na ten temat na pewno będą się pojawiać wraz z rozwojem "sytuacji" :)

Myślę że warto się wybrać gdyż charakter wycieczki jest "unikatowy" więc dlugo się nie zastanawiajcie :) i zapisywać się szybko bo do 4 lipca trzeba klepnąć nocleg :)

Pozdrawiam:)

Bianconeri - Pią Cze 24, 2011 21:05

Powstał cały nowy dział odnoście sekcji terrorystycznej: http://www.sandecja.org/forum/viewforum.php?f=26
KrzysieKKS - Nie Cze 26, 2011 17:15

Zapisy na chwilę obecną... okrągłe zero i nic więcej...
Kazek G f H - Nie Cze 26, 2011 22:17

ZAPISYWAĆ SIĘ OBIBOKI!!
Dr.Z - Sro Cze 29, 2011 12:32

Jest info o sekcji na 12zawodniku

http://www.12zawodnik.pl/...d:4e0a248422f79

pozdro

KrzysieKKS - Sro Cze 29, 2011 23:01

Dzięki za info ale zwiedzanie stadionów raczej nie wchodzi w grę...

a ja przypominam że ZAPISY TRWAJĄ TYLKO DO 4 LIPCA !!! A na chwile obecną ilość chętnych dalej nie uległa zmianie !!! W poniedziałek po południu zbieram listy i zaklepuje nocleg oraz transport.
Wczoraj spotkałem się z Panią Marią, niesamowita osoba. Bardzo podobają się jej nasze plany odnośnie sekcji, wycieczek, lekcji historii itd. W rozmowie z nią było czuć wielką wiarę w nas i wielką nadzieję jaką w nas pokłada. Widzi w nas potencjał i duże możliwości dlatego oferuje nam swoją pomoc i swoją na prawdę ogromną ale to ogromną wiedzę. Grzechem i głupotą byłoby nie skorzystać z tej okazji i dobroci jaka płynie od Pani Marii. Może być nas faktycznie nawet i 10 ale pojedzmy, oddajmy hołd bohaterom tamtych dni.

Przypominam tylko że podczas tej wyprawy obowiązuje zakaz picia (może to tak odstrasza ?) na piwo pójdziemy jak wrócimy do Sącza. Dodam tylko że wiele osób będzie patrzyć i śledzić nasze poczynania na tej wyprawie i od nas zależy czy wykorzystamy szansę i pokażemy że to co robimy ma sens i zainteresujemy tym większe grono.

-Koszt wycieczki to 35 zł (w zależności od ilości osób cena może się nieznacznie zmianić) jest szansa że będzie mniej !!

-Zapisy trwa w: Centrum handlowym "europa" w dawnym sklepie "Salamandra",
Restauracja Carpe Diem przy ul. Dunajewskiego 6
Kawiarnia Foto Rock Cafe przy ull Jagiellońskiej 2
ZAPISY TRWAJĄ DO 4 LIPCA !!

kolafy - Czw Cze 30, 2011 06:38

Krzysiu nie wiesz że jutro "Matki Boskiej Pieniężnej" także spokojnie :))
KrzysieKKS - Nie Lip 03, 2011 11:10

Jutro ostatnia szansa na zapisy i trwają one mniej więcej do godz 15:00, wtedy zbieram listy dzwonie klepnąć nocleg i dograć transport. Wybiera się całkiem sympatyczne grono więc nic tylko czekać z niecierpliwością żeby pogoda odpuściła :))
kolafy - Nie Lip 03, 2011 11:22

Lecimy, lecimy ;)
Kazek G f H - Pon Lip 04, 2011 15:57

Dzis wieczorem upływa czas zapisów!! przypominam...chetnych zapraszam na PW!!
KrzysieKKS - Pon Lip 04, 2011 21:42

Nocleg klepnięty, transport dograny zostanie jutro, zaopatrywać się w konserwy, chińszczyznę i inny prowiant długoterminowy bo jak wyjedziemy to nie wiadomo kiedy wrócimy:)))

Pogoda raczej wiele się nie zmieni więc nie zapominać że idziemy w góry i japonki to raczej zły pomysł :) będzie ślisko, mokro i dużo błota więc szykować się na walkę w błocie. :)

AJKA - Wto Lip 05, 2011 07:04

Mam nadzieję, że to nie jedna wycieczka jaką organizuje sekcja turystyczna? Niestety egzaminy uniemozliwają mi uczestniczenia w niej, a z ogromną chęcią bym się wybrała. Życze udanej wyprawy :)))
KrzysieKKS - Wto Lip 05, 2011 07:12

Jeśli nie zbłądzimy za bardzo na szlaku to nie ostatnia :))) wszystko uzależnione jest od terminarza :)) ale na pewno coś będzie organizowane, pomysłów jest cała masa :)) cierpliwie czekać trzeba :))
grubas_KKS - Wto Lip 05, 2011 21:43

Teraz to chyba się zacznie, ale seria wyjazdów na mecze Sandecji o ile odwieszą wyjazdy... Szkoda że pracuję w tę sobotę bo też z chęcią bym się wybrał.A tak na marginesie to można wiedzieć ile chętnych na wyprawę się znalazło?
kolafy - Wto Lip 05, 2011 21:58

Gościu nie kumaty jesteś czy co, wiesz że przed powrotem z wyjazdu nie pisze się ilu ludzi na wyprawie itd. Na razie otrzymujesz słowne ostrzeżenie ;)
grubas_KKS - Sro Lip 06, 2011 08:14

Aaaa zapomniałem że w lasach będzie się czaić jebana kuna leśna :D
Kazek G f H - Sro Lip 06, 2011 09:40

Chyba Rysie z downem i inne zwierzątka które doświadczyły zdownienia :D, pozdro Grubas hahah :D
KrzysieKKS - Czw Lip 07, 2011 23:15

Jakby ktoś jeszcze się zdecydował jechać to śmiało pisać do mnie lub Kazka miejsce się znajdzie na pewno :)
ptica - Sob Lip 09, 2011 05:23

Idea i założenie pełny szacunek. Przeszedł bym się z wami ale "K*** NIE CHCE MI SIĘ"Ale nie chwaląc się jestem posiadaczem złotej odznaki GOT (Górska Odznaka Turystyczna) i przeszedłem te szlaki które były wymagane.Pozdro S.G.
KrzysieKKS - Nie Lip 10, 2011 21:24

Tym którym się niechciało mają czego żałować... no ale wycieczka odbyła się według planu. A od teraz wszystkie informacje na temat sekcji turystycznej będą w odpowiednim dziale.
DZIAŁ SEKCJI TURYSTYCZNEJ - http://www.sandecja.org/forum/viewforum.php?f=26

Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group