Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Archiwum - Odmalowanie klubowych kas...

KrzysieKKS - Nie Lut 05, 2012 11:51
Temat postu: Odmalowanie klubowych kas...
Jak część z Was wie kasy klubowe ostatni raz malowane były tuż przed meczem pucharowym z Legią. Czas robi swoje, uprzejmi Sandecji również czego efekty można oglądać przy Kilińskiego. Pojawiła się więc możliwość odmalowania wszystkich 3 kas klubowych, budynku przy kasach oraz pomalowania stacji trafo. Pieniądze będą więc pozostaje kwestia projektów, które trzeba zrobić. Forumowi graficy mają pole do popisu a nagrodą będzie wykonanie ich pracy na w/w ścianach. Póki sezonu nie ma brać się do roboty żeby ogarnąć ściany tak by były konkretną wizytówką naszej Sandecji. Co do projektu to jest pełne pole do popisu dla Was. Jedyne ograniczenia to brak wulgaryzmów, wszelkich CHWDP i całej gamy ziomowskich skrótów. Owy projekt ma być bezpośrednio związany z Sandecją, jej barwami itd.

Wszystko można umieszczać w temacie tak by poddać konstruktywnej krytyce:))
Do dzieła :))

mlodykks - Nie Lut 05, 2012 13:09


YG-US - Nie Lut 05, 2012 13:36


Snoopi86 - Nie Lut 05, 2012 14:05

mlodego projekt!! miazga! rzuca sie w oczy, charakterystyczna!
młody - Nie Lut 05, 2012 14:20

Snoopi86 napisał/a:
mlodego projekt!! miazga! rzuca sie w oczy, charakterystyczna!


Zgadzam sie ;) Tylko ten napis , KKS ,, tak troche nie pasuje do końca w tym miejscu . Ale projekt miazga ;))

Morton - Nie Lut 05, 2012 16:17




Może się przyda :)

kacper108 - Nie Lut 05, 2012 16:41

Kasa:


Budynek:

mlodykks - Nie Lut 05, 2012 16:51



dwie kasy od ul. Klilińskiego

I od mostu

Bianconeri - Nie Lut 05, 2012 18:07

kasy myślę że będą dość tradycyjnie i konwencjonalnie pomalowane, wyzwaniem natomiast jest stary budynek klubowy i stacja trafo na terenie boiska treningowego koło komisu.
tygrys - Nie Lut 05, 2012 18:56

na starym budynku (szatni) namalowac portret o.Wladyslawa Augustynka.zrobic cos na wzor al.Batorego (portrety-Nikifora oraz Wojtka z Rytra.Prace zlecic np.Morsowi
KrzysieKKS - Nie Lut 05, 2012 19:38

Ładnie chłopaki z kopyta ruszyli :) śmiało projektujcie dalej nawet jeśli coś nie zostanie wykorzystane to przyda się może do jakiś innych celów lub ścian:))

Tygrys, pomysł niezły ale praca musiałaby być wykonana w ramach pasji, nie za pieniądze.

RaTo - Nie Lut 05, 2012 19:47

mlodykks-pomysl na kase od mostu jak dla mnie fajny tylko bez tych dodatkow zolto-czerwonych :)
YG-US - Nie Lut 05, 2012 23:25

tygrys napisał/a:
na starym budynku (szatni) namalowac portret o.Wladyslawa Augustynka.zrobic cos na wzor al.Batorego (portrety-Nikifora oraz Wojtka z Rytra.Prace zlecic np.Morsowi



posiada ktoś dobre zdjęcie?

kacper108 - Pon Lut 06, 2012 00:22

Nic innego nie znalazłem:

Kazek G f H - Pon Lut 06, 2012 10:18

A ja proponuje namalować postać Juliana Zubka.
kolafy - Pon Lut 06, 2012 11:05

Kazek G f H napisał/a:
A ja proponuje namalować postać Juliana Zubka.


Kazmirz nie musiałeś pisać tego posty wyprzedziliśmy Twoje myśli na spotkaniu SKS ;)

hanys - Pon Lut 06, 2012 11:08

mlodykks napisał/a:
[url=http://img339.images...pod.jpg]Obrazek[/URL]

dwie kasy od ul. Klilińskiego

I od mostu [url=http://img339.images...a5p.jpg]Obrazek[/URL]


a moze ja nie chce byc na kasie ;D za umieszczenie tego zdjecia tam nalezy mi sie oplata autorska;)

Kazek G f H - Pon Lut 06, 2012 11:37

kolafy napisał/a:


Kazmirz nie musiałeś pisać tego posty wyprzedziliśmy Twoje myśli na spotkaniu SKS ;)


Ale na spotkaniu wszystkich nie było :P

Kwestia jest do przedyskutowania, mamy duże pole manewru, pomysłów jest wiele, i ja rzucam swój, czy spotka się z aprobatą ogółu - to już zależy od was.

Ja proponuje coś takiego, załóżmy - do końca lutego żeby pojawiły się projekty, następnie zrobić sondę na forum tak jak to było w przypadku odtworzenia na nowo Sekcji Turystycznej, i wszyscy forumowicze zadecydują który projekt byłby najodpowiedniejszy.

KrzysieKKS - Pon Lut 06, 2012 12:42

Wszystko ok Kazek ale budynki, które są do malowania to własność MOSiR-u i to od nich należy ostateczna decyzja co do projektu. Co nie zmienia faktu że mamy największy wpływ na to co znajdzie się na ścianach. Wybierze się kilka projektów, dopracuje je i przedstawi komu trzeba. Tak że chłopaki starajcie się dalej im więcej pomysłów tym lepiej :))
Żebyś Kazek widział reakcje na spotkaniu jak padła "Twoja" propozycja :))

Kazek G f H - Pon Lut 06, 2012 13:54

A Ja odpowiem klasykiem:

"Na pohybel wszystkim" :D

wborzecki@gmail.com - Pon Lut 06, 2012 14:23

a JA ODPOWIEM KLASYKIEM KLASYKÓW :-D ,, NA POHYBEL CZARNYM, CZERWONYM I ROZENKRANCOWI ,, ;-)
eSKa - Pon Lut 06, 2012 18:21

A w ogole co to za ekipa (z jakiego kraju) pomalaowała i zhańbiła nasz budynek ? Wie ktos ?
małolat_19 - Pon Lut 06, 2012 18:43

Nasi nie doszli sparing-partnerzy;)..
mlodykks - Pon Lut 06, 2012 19:06

Na czym mamy się skupić na kasach , budynku klubowym , czy te stare szatnie ?
Maerqin - Pon Lut 06, 2012 22:54

Tylko niech nie bedzie to znowu jakies graffiti z powykrecanymi literami i napewno nie zadne postacie w kapturach! Na kasach obowiazkowo duze herby, na starym budynku duzy napis od szablonu i wg mnie wystarczy, bez jakichs cudow. Wazne zeby bylo estetycznie i czytelnie. Trzeba pamietac ze w kazdej chwili moga zawitac pod bramy stadionu jacys nieproszeni goscie i szkoda zeby zbyt ambitny projekt, np. portret zostal pobazgrany...
Bianconeri - Pon Lut 06, 2012 22:59

mlodykks napisał/a:
Na czym mamy się skupić na kasach , budynku klubowym , czy te stare szatnie ?

Na kasie od strony mostu, na dwóch kasach od Kilińskiego, na starym budynku klubowym i do tego stacji trafo (szary kwadratowy budynek) na terenie boiska treningowego przy komisie.

Jak dla mnie to kasy mniej więcej w takim stylu jak teraz tylko odświeżyć + jakieś eleganckie dodatki.

Stary budynek klubowy to coś związanego z (ponad już) 100-letnią historią klubu, myślę że odpowiednio wmontowany wizerunek patrona stadionu to dobry pomysł.

A bardziej poszaleć można na trafo i tam dać coś "naszego" i bardziej kibicowskiego.

Kazek G f H - Wto Lut 07, 2012 13:52

Projekt chłopaka z Korony.


mlodykks - Wto Lut 07, 2012 14:45




Snoopi86 - Wto Lut 07, 2012 15:33

gosc w kominiarce raczej nie przejdzie;]
lukas33 - Wto Lut 07, 2012 15:42

Ten pierwszy górny projekt lepszy tylko bez flag i piłek.
Bianconeri - Wto Lut 07, 2012 16:04

mlodykks napisał/a:

Coś w tym jest ale przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę, że na tej ścianie jest ... okno :)



A tak to panorama niezbyt "sączowa" i gostek z flagą z ubiegłego systemu POlitycznego więc bardziej kibolskiego by go zrobić to by było chyba ok

mlodykks - Wto Lut 07, 2012 16:26

A potrzebne im okno :)
Bianconeri - Wto Lut 07, 2012 16:37

No raczej...
mlodykks - Wto Lut 07, 2012 16:42






Sory ze nieudolnie nałożyłem ale to tylko mniej więcej jak wygląda na ścianie

wojo94 - Wto Lut 07, 2012 17:28

ta panorama miasta na dole nie pasuje bo to nie Sącz, wgl ją usun i bez piłki i wg mnie projekt jak narazie najlepszy ! brawo mlodykks
KubaSSNS - Wto Lut 07, 2012 18:31

Pierwszy zdecydowanie lepszy tylko bez tej piłki :)
Edgar - Wto Lut 07, 2012 19:02

Ale okna "ot, tak" nie da się przesunąć, jak w photoshopie, na pierwszym projekcie ;)
gogo1910 - Wto Lut 07, 2012 19:20

Projekt wg. mnie bardzo dobry. Tylko bez piłki i wszystko bedzie ok ;) Pozdrawiam ;)
Bianconeri - Wto Lut 07, 2012 19:23

A może by tak coś ku chwale wielkiej unii ... masarsko-piekarskiej ??:)

http://i43.tinypic.com/s2sdup.jpg

:]

mlodykks - Wto Lut 07, 2012 20:17

haha tak i loga tych firm i bedą wszyscy zadowoleni ? :|
mlodykks - Wto Lut 07, 2012 20:32



I Normalnie

Bianconeri - Wto Lut 07, 2012 20:54

Temat ruszony oficjalnie http://www.sandecja.org/1...n_Sandecji.htm, także na fejsiku http://www.facebook.com/sandecjatv

Może coś się konkretnego z tego urodzi.

małolat_19 - Wto Lut 07, 2012 21:01

Młody ,a może Augustynka ,,rzucił'' by tak od lewej ,a tą postać z flagą od prawej..
Jakoś stylistycznie ,może jakoś ładniej wyjdzie,a może to tylko moja chora fanaberia;)..

mlodykks - Wto Lut 07, 2012 21:19


małolat_19 - Wto Lut 07, 2012 21:21

O widzisz;)..
radziufan - Wto Lut 07, 2012 21:22

pod twarza Augustynka mozna byc jego imie i nazwisko jakąs fajna czcionką + ewentualnie data ur i smierci
mlodykks - Wto Lut 07, 2012 21:34


Bianconeri - Wto Lut 07, 2012 21:58

Powiem tak ... ja sam nic lepszego nie wymyślę (nie namaluję), projekt młodego to "coś" na punkt wyjścia, ale na pewno stać nas na coś o wiele lepszego.

Postać Ojca Augustynka to tak trochę przypomina Św. Maksymiliana Kolbego a raczej nie o tego typu wizerunek chodzi.
Wiem że tu problemem będzie odpowiednie zdjęcia głównego bohatera malunku ale coś trzeba będzie kombinować żeby jakoś odpowiednio przedstawić.

Jest spory kawałek ściany do wykorzystania, warto się zastanowić nad odpowiednim połączeniem motywu ponad już 100-letniej historii klubu, patrona stadionu, kibiców i czasów dzisiejszych.

Wiem że fajnie się mówi, robi niestety dużo gorzej, ale trzeba próbować.

Tak na zachętę graffiti 3D:) Arki Gdynia

http://i41.tinypic.com/vr6kuf.jpg

mlodykks - Wto Lut 07, 2012 22:05

No zgadzam się to jednak bedzie na lata . Ja bardziej robiłem projekt łatwy dla grafików ale powoli powoli
YG-US - Sro Lut 08, 2012 21:46


kibicns7 - Czw Lut 09, 2012 12:53

najlepszy projekt jak dla mnie. brawo
tygrys - Czw Lut 09, 2012 14:01

decydujac sie na portret O.W.Augustynka ,mozna zrobic jeszcze dwa ,trzy portrety ludzi zasluzonych w calej histori Sandecji (czyje portrety-mysle ze droga jakiegos malego glosowania) wiec odpada szata graficzna
jaroskur - Czw Lut 09, 2012 14:46

Ja proponuje portret pana prezesa Danka trzymającego w rekach kosz z pieczywem
Rudy - Czw Lut 09, 2012 15:10

Albo portret Naszego nadwornego historyka Kazka?
Co Wy o tym sądzicie? :)

mlodykks - Czw Lut 09, 2012 15:54






YG-US - Czw Lut 09, 2012 16:50

po prawej części ściany gdzie jest więcej miejsca można zrobic cos co ma byc całością a po lewej dać, np. sam herb:) z jakimś czymś
radziufan - Czw Lut 09, 2012 18:10

projekt ida w dobrym kierunku....myśle że zbliżamy się do tego o co nam wszystkim chodzi:)
aidos - Czw Lut 09, 2012 20:06

To ostatnie to bardzo fajne. Ale...
Ale jak już portret to tylko patrona umieszczony po lewej i zwrócony do środka. Na środku samo 1910 zaraz za oknem zaczynając. A po prawej nasz herb. Panorama na dole bardzo fajnie wygląda.

mlodykks - Czw Lut 09, 2012 22:29


bacin - Czw Lut 09, 2012 22:47

Projekt Bianco poszedł w bardzo dobrym kierunku, tylko lepiej było by go chyba rzucić na tej samej ścianie, ale od wewnątrz budynku. Wtedy "okno na świat" miało by większą siłę rażenia.

Reszta faktycznie dąży do upragnionego celu, tylko może odrobinę profesorskiej ręki i rady od jakiegoś sądeckiego graficiarza? A może się mylę i tacy tu działają, bądź konsultacje z nimi są prowadzone?

YG-US - Czw Lut 09, 2012 23:00

bacin napisał/a:
Projekt Bianco poszedł w bardzo dobrym kierunku, tylko lepiej było by go chyba rzucić na tej samej ścianie, ale od wewnątrz budynku. Wtedy "okno na świat" miało by większą siłę rażenia.

Reszta faktycznie dąży do upragnionego celu, tylko może odrobinę profesorskiej ręki i rady od jakiegoś sądeckiego graficiarza? A może się mylę i tacy tu działają, bądź konsultacje z nimi są prowadzone?


myśle, że w gronie kibicowskim też takie osoby, są już ktoś wyżej napisał i ten temat był wałkowany, nikt nikomu za malowanie nie będzie płacił. tak samo możecie mówić drukujmy sektorówki będą ładniejsze niż malowane wałkiem i pędzelkiem .

mlodykks - Pią Lut 10, 2012 11:03




mlodykks - Pią Lut 10, 2012 11:31


kibicns7 - Pią Lut 10, 2012 14:52

"Kolejowy Klub Sportowy" nie miejski :)
mlodykks - Pią Lut 10, 2012 15:05

Jasne ale raczej nie pozwola dać KKS...
Kmicic - Pią Lut 10, 2012 15:22

mlodykks napisał/a:
Jasne ale raczej nie pozwola dać KKS...

To może zamiast tego MKS wstawić NOWY SĄCZ

lukas33 - Pią Lut 10, 2012 15:46

Jesli sie nie zgodzą na KKS to nie dawać żadnego skrótu ani rozwinięcia skrótu. Niech bedzie tylko Sandecja i tyle albo tak jak pisze Kmicic dołożyć Nowy Sącz
mlody_ns - Pią Lut 10, 2012 15:55

i jeszcze okno wstaw na swoje miejsce :)
mlodykks - Pią Lut 10, 2012 16:33

Okna nie ruszałem :P raz ruszyłem ale przez pomyłke teraz dałem to :)


kolafy - Pią Lut 10, 2012 16:45

Pozwolą nie pozwolą, pokaże się im projekt z MKS zrobi się KKS i będzie po sprawie ;))
mlodykks - Pią Lut 10, 2012 17:01




YG-US - Pią Lut 10, 2012 17:23

bez niebieskiego
Timador - Pią Lut 10, 2012 18:02

bez niebieskiego K47 prezentowalo by sie to o niebo lepiej , teraz tylko pozostaje to uwiecznic na scianie
Sebu - Pią Lut 10, 2012 19:05


mlodykks - Pią Lut 10, 2012 19:16





KKS_FAN - Pią Lut 10, 2012 19:25

ten drugi odpada, za dużo nawalone na tej ścianie.. bez tych pasków , wg mnie projekt 1 jest w miare ok..;)
radziufan - Pią Lut 10, 2012 19:37



mi sie ten najbardziej podoba, chyba juz za bardzo chcesz teraz kombinować a wg mnie proste projekty jednak sa lepsze

mlodykks - Pią Lut 10, 2012 20:01

Dokładnie :)
Mam pytanie , kiedy zostanie podjęta decyzja co będzie na ścianach ?

internacionale - Pią Lut 10, 2012 21:16

Po weekendzie powołamy komisję i wybierzemy :)
Bianconeri - Sob Lut 11, 2012 09:51

Kurde nie wiem jak to określić żeby było wiadomo o co mi chodzi:) ... projekty są całkiem fajne niektóre, ale większość z nich jest ... nie wiem jak to napisać żeby nikogo nie urazić a zostać dobrze zrozumianym - na "dziecinnym" czy "zabawowym" poziomie a tu raczej chodzi o takie dość "poważne" i solidnie przygotowane i wykonane dzieło.

Mam nadzieję że ktoś mnie zrozumie o co chodzi:)

Maerqin - Sob Lut 11, 2012 11:00

Specem od grafiki to moze nie jestem(co widac) ale z mojej strony dorzuce szkic;) - oczywicie odpowiednio wszytko polaczone dawaloby duzo lepszy efekt, mozna cos pokombinowac z czcionka, czarne tlo zamienic z bialym i na odwrot itd...W ogole to troche malo tych projektow, ciagle krecimy sie wokol jednego(czy zglaszane sa jakies projekty spoza forum?), a tu musi byc w czym wybierac.Panowie do dziela! Tak powinny powstawac projekty: http://www.youtube.com/watch?v=27OQQzx_OkQ :)

E: Przy nakladaniu tego na sciane troche sie rozlazlo ale mniej wiecej tak by sie prezentowalo...


DNL - Sob Lut 11, 2012 11:43

Moim zdaniem dużo lepiej ściana wyglądałaby gdyby pasy na niej zaczynały i kończyły się kolorem białym.
Idealne byłyby 4 pasy białe i 3 czarne - tak jak w herbie, jednak nie wiem czy nie za wąska jest ściana na to, dlatego jeśli pasy mają się pojawić to w kombinacjach:
a) biały - czarny - biały,
b) biały - czarny - biały - czarny - biały,
c) za dopuszczalne uważam pół ściany białej, pół czarnej ;)

I co za dużo to nie zdrowo. Powinno to być estetyczne i eleganckie.

kibicns7 - Sob Lut 11, 2012 15:13

http://tinypic.pl/8839ej68mhy8

http://tinypic.pl/rdowunlms8kv

Świeżak - Sob Lut 11, 2012 16:23

W tej wolnej przestrzeni między herbem a literami powinno być to nieszczęsne okno.

hanys - Sob Lut 11, 2012 16:28

szczerze to tak jak napisal bianco projekty sa niektore ale tylko niektore niezle reszta niestety byle wkleic i dac napis i tyle
ja bym proponowal, zeby pierdolnac po prostu grafitti, a tego niestety sie nie da zaprojektowac bo wiadomo ze zaden program tego nie odwzoruje

nie wiem moze nie doczytalem, kto to ma wykonywac, ale jesli beda srodki na to to proponuje zagadac z naszymi graficiarzami w saczu ktorzy na prawde potrafia jebnac konkretne rzeczy i zdac sie na nich.

a jesli nie to http://www.ufast.eu/pics/34699011.jpg ten projekt wydaje mi sie najlepszy

mlodykks - Sob Lut 11, 2012 17:37






moru - Sob Lut 11, 2012 19:23

http://oi39.tinypic.com/2q8mrzt.jpg
hanys - Sob Lut 11, 2012 19:25

cosik lepiej ale to jeszcze nie to
KKS_FAN - Pią Lut 17, 2012 11:46

skończyły się pomysły ? czy graficy na urlopie ?;)
mlodykks - Pią Lut 17, 2012 12:46

Zasypało :) komisja miała się zebrać po weekendzie to chyba już po... czekamy
Bianconeri - Pią Lut 17, 2012 16:18

Średnio jest z czego wybierać, szczególnie że do odmalowania są 3 miejsca (kasy liczę "globalnie") a projektów praktycznie brak
gumis91 - Pią Lut 17, 2012 17:49


Co o tym sądzicie?

mlodykks - Pią Lut 17, 2012 21:35


kibicns7 - Sob Lut 18, 2012 22:31

kasy duzo lepiej bd wygladaly w tradycyjne pasy, tak jak sa teraz. Pole do popisu jest na scianie a projekty mowiac szczerze nie zachwycaja. Jedyne ktore są godne uwagi to
projekt YG-US i PtaszkowaKKS.

Edgar - Nie Lut 19, 2012 12:59

A ja myślałem nad czymś innym. Może to głupi pomysł, ale.... Mianowicie, aby na tej ścianie zrobić coś w rodzaju fototapety. Może niektórzy powiedzą, że to nie to samo, ale w takie coś też dużo wysiłku trzeba włożyć. Okno zakryć czymś w rodzaju pleksi? (takie jak są m.in. w autobusach, prześwitujące z jednej strony.) Natomiast na tapecie umieścić wiadome duży napis Sandecja na środku, nasz herb, i troche mniejszymi dajmy na to u góry "Ponad sto lat tradycji...". A w tle tego wszystkiego można by umieścić większe bądź mniejsze, różnego rodzaju zdjęcia ( ludzi zasłużonych dla naszego klubu, herby -nasze, bądź zgód, zdjęcia z opraw, wyjazdów, stadionu, meczów, z teraz lub z początków istnienia naszego klubu. Nawet zdjęcia szalików czy coś podobnego). Myślę ze mogłoby się zmieścić tych fotek nawet kilkaset na tej ścianie.
Taka tylko luźna propozycja. Myślę, że takie coś przyciągało by spojrzenia ludzi,i każdy by chciał przez chwile takie coś obejrzeć z bliska.

KKS_FAN - Nie Lut 19, 2012 15:25

Edgar napisał/a:
A ja myślałem nad czymś innym. Może to głupi pomysł, ale.... Mianowicie, aby na tej ścianie zrobić coś w rodzaju fototapety. Może niektórzy powiedzą, że to nie to samo, ale w takie coś też dużo wysiłku trzeba włożyć. Okno zakryć czymś w rodzaju pleksi? (takie jak są m.in. w autobusach, prześwitujące z jednej strony.) Natomiast na tapecie umieścić wiadome duży napis Sandecja na środku, nasz herb, i troche mniejszymi dajmy na to u góry "Ponad sto lat tradycji...". A w tle tego wszystkiego można by umieścić większe bądź mniejsze, różnego rodzaju zdjęcia ( ludzi zasłużonych dla naszego klubu, herby -nasze, bądź zgód, zdjęcia z opraw, wyjazdów, stadionu, meczów, z teraz lub z początków istnienia naszego klubu. Nawet zdjęcia szalików czy coś podobnego). Myślę ze mogłoby się zmieścić tych fotek nawet kilkaset na tej ścianie.
Taka tylko luźna propozycja. Myślę, że takie coś przyciągało by spojrzenia ludzi,i każdy by chciał przez chwile takie coś obejrzeć z bliska.


mija się to z celem , chodzi przecież o jasność i przejrzystość dla przejeżdżających przez Kilińskiego ;)

Owca - Nie Lut 19, 2012 15:49

Zrobiłem tzw. research i poniżej wrzucam linka do forum, gdzie są opublikowane graffiti klubowe ekip z różnych stron świata. Może ktoś znajdzie inspirację:

http://z6.invisionfree.co...wtopic=369&st=0

Bianconeri - Sob Mar 03, 2012 10:22

Robi się ciepło więc trzeba się będzie ogarniać i przycisnąć temat.

Wel obiecał opykać fotki kas, budynku i trafo tak żeby można było coś porządnego zaprojektować bo szału nima ...

VTR - Sob Mar 03, 2012 22:10

Wg mnie jak juz hanys pisal, faktycznie najlepiej by bylo na budynku machnac graffiti. Na stronie, ktora podal owca znalazlem np. cos takiego: http://imageshack.us/phot...120212kl13.png/

Fajnie polaczone graffiti z symbolami miasta. Czyli mozna by bylo zrobic, grafa z Pekinu, ktory bylby o poziom wyzej :) Mysle ze tez nie trzeba od razu projektowac w programach graficznych, w koncu niektorzy z talentem po prostu moga wziac kartke, olowek i przelac swoje wizje na papier i wrzucic je na forum :) Faktycznie jak Bianco pisze, sprzydaloby sie wiecej materialu, z ktorego bedzie mozna wybierac, bo to gwarantuje ze to co znajdzie sie na budynku, bedzie na najwyzszym poziomie.

mlodykks - Nie Mar 04, 2012 09:47



Zle nałozyłem ale mniej wiecej

Bianconeri - Nie Mar 04, 2012 10:24

Z lewej Ksiądz Augustynek a z prawej "pokemon" ??
No sorry ale to kompletnie do siebie nie pasuje w takim układzie ...

www.megachem.pl - Nie Mar 04, 2012 10:47

Jak dla mnie, to ciężko zrobić chyba projekt graffiti na PC, no chyba, że tylko ja nie umiem. Bardzo dobrą jest propozycja projektów na kartce papieru.

Ks. Agustynka ciężko będzie tak wiernie oddać, jak na foto.

Może zrobić coś na wzór flagi Cracovii- na wzór Japoński z rozchodzącymi się od środka pasami: http://chomikuj.pl/Patrys.../Cracovia/Flagi - ta Japan.

To po lewej stronie, to tego zarys charakterystycznych budynków NS, herb, napis i tyle.
Tylko, że mój umysł nie opanował painta, ni kredek i nie umiem przebić na papier.

Chodzi o to, żeby były bez udziwnień, czytelny i prosty.

Owca - Nie Mar 04, 2012 16:37

Utalentowany kolega prosił o wklejenie projektu oraz swoich uwag:

http://i44.tinypic.com/be8tw1.jpg

Cytat:
całość projektu będzie wykonana kolorach biało czarnych, napis Kolejowy Klub Sportowy Sandecja Nowy Sącz,chciałbym wypełnić chromemm, (i na około liter można zrobić drugi kontur wszystkich liter złotym).

Co do kas to tylko bym pasy zrobił pionowe, i coś w stylu biało czarni. Na środku nic nie można dawać bo są plansze z regulaminem a u góry są mapki stadionu nie ma co na sile dawać jakiś napisów i tym podobne.

To jest mój pomysł na rozmieszczenie, co do portretu też bym się wstrzymał, bo kto zrobi portret?? ja mogę zrobić tylko taki co jest pokazany na projekcie jako szablon bym zrobił.

Napisz jeszcze wszystkim projektującym żeby brali w swoich projektach pod uwagę, skrzynkę, reklamę herbu i na kasach tych tabliczek informacyjnych, przecież tego nie zdemontują wam, ani tym bardziej nie pozwolą zamalować tego


Dodam, że kolega robił graffa na Pekinie. Pozdro

glodzik6 - Nie Mar 04, 2012 16:54

Owca napisał/a:
Utalentowany kolega prosił o wklejenie projektu oraz swoich uwag:

http://i44.tinypic.com/be8tw1.jpg

Cytat:
całość projektu będzie wykonana kolorach biało czarnych, napis Kolejowy Klub Sportowy Sandecja Nowy Sącz,chciałbym wypełnić chromemm, (i na około liter można zrobić drugi kontur wszystkich liter złotym).

Co do kas to tylko bym pasy zrobił pionowe, i coś w stylu biało czarni. Na środku nic nie można dawać bo są plansze z regulaminem a u góry są mapki stadionu nie ma co na sile dawać jakiś napisów i tym podobne.

To jest mój pomysł na rozmieszczenie, co do portretu też bym się wstrzymał, bo kto zrobi portret?? ja mogę zrobić tylko taki co jest pokazany na projekcie jako szablon bym zrobił.

Napisz jeszcze wszystkim projektującym żeby brali w swoich projektach pod uwagę, skrzynkę, reklamę herbu i na kasach tych tabliczek informacyjnych, przecież tego nie zdemontują wam, ani tym bardziej nie pozwolą zamalować tego


Dodam, że kolega robił graffa na Pekinie. Pozdro



Jak dla mnie najlepszy

KKS_FAN - Nie Mar 04, 2012 16:59

dokładnie, wg mnie także najlepszy..
złoty kolor jeszcze bardziej "oświetli" ten napis..;)

pasi - Nie Mar 04, 2012 17:08

Elegancie :)
hanys - Nie Mar 04, 2012 17:29

ale ja bym wypierdolil tą szachownice bo psuje wszystko
lukas33 - Nie Mar 04, 2012 18:52

Wg mnie tez lepiej bez szachownicy. Poza tym jest czysto wyraźnie przestrzennie i z klasą. Najlepszy projekt bez dwóch zdań.
Owca - Nie Mar 04, 2012 19:13

Spoko, przekażę koledze waszą opinię, pozdro

EDYTKA: Poprawiony projekt: http://i40.tinypic.com/2rxjz34.jpg

Kmicic - Nie Mar 04, 2012 20:08

lukas33 napisał/a:
Wg mnie tez lepiej bez szachownicy. Poza tym jest czysto wyraźnie przestrzennie i z klasą. Najlepszy projekt bez dwóch zdań.

Zgadzam się, projekt extra. Jak miałbym wybierać to między nim a tym ;

Tylko tutaj zamiast tego MKS dałbym NOWY SĄCZ

Bianconeri - Nie Mar 04, 2012 20:46

Projekt który wkleił Owca fajny i przemyślany, ale "czegoś" jeszcze (jakiegoś motywu, ciekawego dodatku itp) mi w nim brakuje no i ta czcionka niezbyt do mnie przemawia.

I czemu tło szare?? Bo jak to taki zabieg artystyczny to sie nie znam i jestem przeciw :)

radziufan - Nie Mar 04, 2012 21:08

fajny projekcik, bez ekstrawagancji i chyba ma w sobie to "coś"....złota obwódka przy literkach troche go rozjaśni i doda fajnego efektu - podsumowując jestem na TAK.

ps. nie zastanawiajmy się w nieskończonośc bo nas liga zastanie....

x_cite - Nie Mar 04, 2012 21:36

hanys napisał/a:
ale ja bym wypierdolil tą szachownice bo psuje wszystko


Tobie to nigdy nie dogodzi :P

To teraz ja pomarudzę :D wg mnie ta skrzynka elektryczna oraz okno psują cały projekt i efekt końcowy ;) Tak sobie myślę, że skrzynkę może zlikwidować Hanys :P w końcu to jego profesja :)

Owca - Pon Mar 05, 2012 08:38

Kolega, który zrobił projekt, powiedział mi, że będzie mógł podjąć się realizacji dopiero na przełomie czerwca i lipca. Teraz jest zajęty pisaniem pracy mgr i dopiero po obronie będzie mógł zacząć działać. Zapewnił mnie również, że jeśli graf ma być robiony "na gwałt" to można wykorzystać jego projekt.
Maerqin - Pon Mar 05, 2012 09:35

Owca napisał/a:
Poprawiony projekt: http://i40.tinypic.com/2rxjz34.jpg

Czcionka jest jednym slowem slaba, powinna byc bardziej oryginalna a ten efekt 3D troche przesadzony(za duzy), no i tlo powinno byc biale/jasne, podobnie jak i kasy. Wg mnie ogolnie cienko.

mlodykks - Pon Mar 05, 2012 16:54


Bianconeri - Pon Mar 05, 2012 17:35

http://www.wrzuc.to/pGT7k6J.wt
Pod tym adresem znajduje się zestaw fotek wykonanych przez Mateusza.
Niejako przy okazji:) wyszła fajna rzecz, bo się nie zrozumieliśmy co do miejsca na stadionie ale dzięki temu będziemy mieć więcej miejsca do malowania:) bo zapomnieliśmy o nowej stacji trafo koło sektora gości.

Tak więc czekamy super bejara fajowskie gangsta madefakierskie orgazmiczne projekty:
1. Starego budynku klubiowego (ściana przy wejściu głównym).
2. Kasy od strony ul. Kilińskiego i kasa pd strony mostu.
3. Nowej stacji trafo koło sektora gości.
4. Starej stacji trafo na boisku treningowym koło komisu samochodowego (potrzebne foto!)

mlodykks - Pon Mar 05, 2012 20:32


radziufan - Pon Mar 05, 2012 20:37

????? chyba nie zrozumiales co mamy do wymalowania
KKS_FAN - Pon Mar 05, 2012 20:37

myślisz, że taki "zakapturzony bandzior" przejdzie ?

wg mnie tam powinna informacja; im Ojca Władysława Augustynka, jest to o wiele ważniejsze niż jakieś postaci rodem z kreskówek..

KKS_FAN - Pon Mar 05, 2012 20:37

radziufan napisał/a:
????? chyba nie zrozumiales co mamy do wymalowania



i wszystko jasne, szkolny błąd w rozumieniu tekstu czytanego haha

mlodykks - Pon Mar 05, 2012 20:44

Ehh a na h** sie tyle starałem :) nic trudno...

Bład przez to że na zdjeciach które są od Bianco jest ten budynek i zacząłem od niego :) Są dwa zdjecia tam wiec już sam nie wiem :)

paco - Pon Mar 05, 2012 20:45

EDYTKA: Poprawiony projekt: http://i40.tinypic.com/2rxjz34.jpg[/quote]

Dla mnie bomba! Najlepszy dotychczas projekt, oczywiście moim skromnym zdaniem!

kolafy - Wto Mar 06, 2012 07:37

mlodykks napisał/a:
Ehh a na h** sie tyle starałem :) nic trudno...

Bład przez to że na zdjeciach które są od Bianco jest ten budynek i zacząłem od niego :) Są dwa zdjecia tam wiec już sam nie wiem :)


Staraj się staraj, jak to mówią; trening czyni mistrza.

Bianconeri - Pon Mar 12, 2012 16:07

To co, wychodzi na to, że nie stać na na 4 (słownie: cztery) projekty na przyzwoitym poziomie ... ??

1. Front budynku klubowego
2. Kasy od strony Kilińskiego i mostu
3. Stara stacja trafo (boisko treningowe obok komisu)
4. Nowa stacja trafo przy sektorze gości.

poddajemy się bez walki?

Owca - Sro Mar 14, 2012 08:44

Jeszcze szybka informacja dot. projektu mojego kolegi

Cytat:
Całość projektu będzie wykonana kolorach biało czarnych, (z tym czerń w tle będzie matowa, a kontur liter będzie malowany 100 % czernią, starałem się na projekcie to pokazać i myślę że to widać, w rzeczywistości będzie to widoczne, i tło matowe wybije napis na 1 plan). Wypełnienie wszystkich liter będzie w kolorze chromu, a ta zółta obwódka to ma przypominać złoty kolor. Do tego dodam kilk fajnych patentów żeby urozmaicić trój wymiar, zrobię takie "przypalony trójwymiar" mówiąc wprost zrobił bym coś takiego jak w tym trójwymiarze, tylko oczywiście w odcieniach szarości i bieli:
http://i42.tinypic.com/34dr9k8.jpg


Pozdro

Owca - Czw Mar 15, 2012 07:47

Kilka przerobionych projektów od kolegi:

http://i43.tinypic.com/26216bb.jpg

http://i42.tinypic.com/3163zo2.jpg

http://i42.tinypic.com/pu0so.jpg

Pozdro

Kazek G f H - Czw Mar 15, 2012 09:25

Stadion imienia Ojca Władysława Augustynka a nie Stanisława Augustunka :D
x_cite - Czw Mar 15, 2012 11:29

Okno i ta skrzynka elektryczna tak ni w piz** ni w oko usytuowane są :D
Owca - Czw Mar 15, 2012 13:56

Kazek G f H napisał/a:
Stadion imienia Ojca Władysława Augustynka a nie Stanisława Augustunka :D


hehehe, dobrze że to wychwyciłeś. As wywiadu! ( ;

kolafy - Czw Mar 15, 2012 14:43

zwykły społeczniak i tyle...
kibicns7 - Pon Mar 19, 2012 09:59

Pierwszy mecz sie zbliza a sciana jaka byla taka jest. :)
Owca - Pon Mar 19, 2012 10:55

kibicns7 napisał/a:
Pierwszy mecz sie zbliza a sciana jaka byla taka jest. :)


Masz projekty, pozbieraj kase i weź się za robotę, pierwszy mecz się zbliża, może zdążysz ( ;

Snoopi86 - Pon Mar 19, 2012 11:01

Jesli chcecie cos ruszyc z tym, macie jakies konkrety a potrzebujecie kogos do pomocy to chetnie pomoge.
kibicns7 - Pon Mar 19, 2012 11:54

Owca napisał/a:
kibicns7 napisał/a:
Pierwszy mecz sie zbliza a sciana jaka byla taka jest. :)


Masz projekty, pozbieraj kase i weź się za robotę, pierwszy mecz się zbliża, może zdążysz ( ;


Ja sie na tych projektach, malowaniu nie znam wiec sie za to nie zabiore, chociaż chciałbym bardzo :)

Owca - Pon Mar 19, 2012 15:43

W takim razie swoje głupie komentarze zostaw dla siebie..
kibicns7 - Pon Mar 19, 2012 15:48

nie dałem zadnych głupich komentarzy, po prostu dodałem post licząc ze ktos kto sie tym zajmuje da odpowiedz, bo moze jest jakis projekt czy cos w tym stylu wiec nie rozumiem Twoich tekstów. Koniec tematu, juz sie nie udzielam ;)
Bianconeri - Pon Mar 19, 2012 15:48

Owca problem w tym że projektów tak naprawdę nie ma więc jego komentarz wcale taki głupi nie był ...
Owca - Pon Mar 19, 2012 15:57

Dla mnie ten komentarz zabrzmiał jak roszczenie.. miało być a nie jest. Kilka postów wyżej zostało napisane, że nie ma ciekawych pomysłów, dlatego uważam że ten komentarz jest głupi i nie wnosi nic do tematu.
Bianconeri - Pon Mar 19, 2012 16:21

Ale ja też mam roszczenie a wręcz jestem wkurwiony że tyle czasu minęło a projektów sensownych nadal nie ma i pewnie już nie będzie i znowu wyjdziemy na durniów ...
Owca - Pon Mar 19, 2012 18:13

Owszem, idzie to jak krew z nosa pod górę, ale niestety mam tylko jednego kolegę który wyraził chęć bezinteresownej pomocy w tym temacie.. Drażnią mnie takie roszczeniowe komentarze, bo nie jestem jedynym czytelnikiem tego forum, ale jak widać, jako jeden z nielicznych zainteresowałem się tą sprawą.
rudeboyz - Pon Mar 19, 2012 19:25

Owca, -nie unoś się ale te ,,roszczenia" nie są skierowane personalnie do Ciebie,ja je interpretuje jako żal do ogółu że było sporo czasu,i żaden sensowny projekt się nie pokazał..a i zainteresowanie tematem niewielkie :)
grubas_KKS - Pon Mar 19, 2012 20:35

Jeden z chłopaków z naszego forum zrobił taki projekt :

http://iv.pl/images/58983543426217629914.jpg
http://iv.pl/images/05744102753554988974.jpg

a tu na ścianę :

http://iv.pl/images/59659355568745968334.jpg

gogo1910 - Pon Mar 19, 2012 20:37

1 projekt '' Jak już wejdziesz...'' Kapitalny ;)
K@KS - Pon Mar 19, 2012 20:54

grubas_KKS napisał/a:

http://iv.pl/images/05744102753554988974.jpg


Ten całkiem fajny, nie wiem tylko po co te odwrócone fioletowe trapezy.

matys5392 - Pon Mar 19, 2012 20:57

Potwierdzam,wszystkie trzy projekty dobre ale '' Jak już wejdziesz..." jest genialny :)
kibicns7 - Pon Mar 19, 2012 21:21

No i ruszyło :D "jak juz wejdziesz.." oczywiście kapitalny! na ściane tez wkońcu cos konkretnego! :)
grubas_KKS - Pon Mar 19, 2012 22:21

Te trapezy...to jest to miejsce/okienko gdzie się bilety sprzedaje.No chyba nie trudno to rozkminić hehe
K@KS - Pon Mar 19, 2012 22:29

hahahaha nie rozkminiłem tego wcześniej, sorry :D
Maerqin - Nie Mar 25, 2012 18:31

http://c5.quickcachr.foto...2004_ZFqfn.jpeg
http://a2.sphotos.ak.fbcd...824314873_n.jpg

Arek1X - Nie Mar 25, 2012 20:49

Zrobiłem coś takiego,ale nie wiem czy byłoby to możliwe do zrealizowania

Wzorowałem się na tym
http://c5.quickcachr.foto...2004_ZFqfn.jpeg

Bianconeri - Pią Kwi 06, 2012 07:31

Jako że mamy GUANO a nie projekty, bo jak widać 4 sensowne malunki przekraczają nasze możliwości, wczoraj podczas spotkania SKS została podjęta decyzja, że jeśli do przyszłego łikendu nie pojawi się nic sensownego to robimy "coś" i po swojemu skoro się nie da wspólnie.
KrzysieKKS - Sob Kwi 07, 2012 23:43

Jak już wspomniał Bianconeri jest jeszcze tydzień czasu na projekt. Są święta i możne znajdzie się chwila u naszych grafików na jakieś propozycje malunków. Więc panowie podejmijcie temat raz jeszcze bo okazja by umieścić swój malunek (za darmoche) na naszym stadionie nie powtórzy się prędko. Podziwiać będzie to masa ludzi więc co więcej Was zmotywuje ?:) działajcie pany bo stać Was na naprawę konkretne projekty !
mlodykks - Nie Kwi 08, 2012 16:22

Taa jeśli ktoś stwierdzi że nie da się tego namalować to od razu mówię że da się .
A hasło można zmienić nie miałem pomysłu to dałem takie...

Normalnie :



A ktoś chciał chyba Bianco w 3d :


małolat_19 - Nie Kwi 08, 2012 18:28

No nie powiem..Dobre,dobre..
Owca - Nie Kwi 08, 2012 18:38

Młody, poplątanie z pogmatwaniem. Trzymaj się jednej nomenklatury, albo rycerze mityczni, albo rycerze historyczni, albo kibole, albo pokemony.. nie wszystko na raz i przede wszystkim postaw na prostotę.

Pozdro

Bianconeri - Nie Kwi 08, 2012 18:53

To jeszcze raz, tym razem ostatni, przypomnę że potrzebujemy 4 (słownie: cztery) projekty na przyzwoitym poziomie:

1. Front budynku klubowego
2. Kasy od strony Kilińskiego i mostu
3. Stara stacja trafo (boisko treningowe obok komisu)
4. Nowa stacja trafo przy sektorze gości.

Kmicic - Nie Kwi 08, 2012 19:07

Cytat:
Taa jeśli ktoś stwierdzi że nie da się tego namalować to od razu mówię że da się .

Jak się da to ok, bo z tego wynika że drzemią w Was niesamowite możliwości. Tylko tak jak napisał Owca -albo albo-. Np Husaria-ok ale ten po lewej wygląda jakby walczył z orkami z Władcy Pierścieni.

mlodykks - Nie Kwi 08, 2012 19:40

Spokojnie podrasuje rycerza :D
młody - Nie Kwi 08, 2012 21:06

I też w miare coś takiego co potem można odmalować w razie pobazgrania przez jakiś debili ;)
mlodykks - Nie Kwi 08, 2012 21:07



Nie mogę znaleźć rycerzy co wejdą w tło...

To moja propozycja . Teraz możecie chwalić i krytykować ... przynajmniej próbuje . Ale tak mówiąc szczerze to na kompie tego sie nie zrobi . To nie ten dział . Takie coś to się robi na kartce papieru :)

radziufan - Nie Kwi 08, 2012 21:17

mi nie pasuje ten rycerz po lewej stronie, wygląda jak jeździec z Mordoru;)
ogólnie projekt fajny tylko nie wiem czy na budynek klubowy.....

brawo za podjęcie tematu

ps. moze sprobowałbys zrobic cos "spokojniejszego" i "prostszego" bo widac ze potencjał masz

Kmicic - Nie Kwi 08, 2012 21:43

Cytat:
mi nie pasuje ten rycerz po lewej stronie, wygląda jak jeździec z Mordoru;)
ogólnie projekt fajny tylko nie wiem czy na budynek klubowy.....

Oto mi chodziło. Ten motyw jest zajebisty gdzieś na mieście ale przy naszym estadio przydał by się jakiś bardziej biało-czarny.

Ad@ś=) - Nie Kwi 08, 2012 22:13

Obserwuje te wszystkie projekty od samego początku i chociaż nie mam zdolności graficznych to chciałbym wyrazić swoje zdanie i podzielić moją wizją.
Musimy wziąć pod uwagę że projekty muszą być dobrane tak, aby spodobały się przeciętnemu kibicowi. Większość projektów tutaj szczerze powiedziawszy nie nadają się do wykonania. Wyglądają jakby były tworzone przez małe dziecko albo przez kryminalistę:)
Nie powinien to być projekt z mitycznymi, baśniowymi stworami czy "chuliganami".
Według mnie projekty powinny być proste ale zrobione estetycznie.
Na froncie głównego budynku musi być coś reprezentatywnego. Idealnie tu wpisałaby się podobizna o. Augustynka - patrona stadionu, która moim zdaniem jest wręcz obowiązkowa. Poza tym może wystarczyłoby odpowiednio ująć na tej ścianie barwy i dodać hasła będące ideą/dewizą klubu (np. historia, ambicja, walka, itp.).
Kasy ostatecznie można by było jedynie odmalować i zostawić obecny wzór.
Coś bardziej twórczego można byłoby stworzyć na stacjach trafo, ale nie coś al'a zbuntowany gimnazjalista tylko coś czego nie będzie trzeba się wstydzić. W mojej wyobraźni widzę wieczorny widok oświetlonego i zapełnionego stadionu a nad nim hasło dotyczące niezapomnianych emocji.
Pamiętajmy że wszystko musi wyglądać schludnie i pasować do budynku głównego, który został bardzo estetycznie wymalowany.
Pozdrawiam

www.megachem.pl - Pon Kwi 09, 2012 09:04

Dobrze widziane było by tło historyczne, ale wątpię, żeby wychowankowie Sandecji walczyli ze smokami, więc tych rycerzy akurat na tym grafie nie pojmuję.

Rys wszystkich sekcji- bokserskiej, hokeja, piłki nożnej, siatkówki, szach- dziś to nam tylko dwie zostały.

Warto podkreślić na grafie długą historię klubu, jej przywiązanie do patriotyzmu i walki. Znaczek PW też można dać.

Patron stadionu jak najbardziej mile widziany.

Owca - Pon Kwi 09, 2012 09:11

Młody, pamiętaj, że projekt musi był prosty. Samo tło, które zaprezentowałeś w swoich projektach to nie lada wyzwanie, nie wspominając już o postaciach rycerzy. Projekt musi być maksymalnie uproszczony, tak, żeby osoba która będzie go malowała, nie miała problemów z jego odwzorowaniem. Ponad to, projekt musi być łatwy do odmalowania, w przypadku, gdy jakiś gamoń go "upiększy".

Proponuję prostą koncepcję: z lewej strony herb w asyście wieńca laurowego, po prawej stronie napis Sandecja Nowy Sącz i na tym koniec. Później wrzucę kilka "grafik" przedstawiających sam napis.


EDYTKA: Zgodnie z obietnicą:




Pozdro

Świeżak - Pon Kwi 09, 2012 11:05

Mój pomysł wygląda następująco http://i40.tinypic.com/14mgnb9.png nie ma w nim raczej żadnych trudnych elementów do namalowania. Jednak największym problemem jest dla mnie ta skrzynka psuje ona cały wygląd, jakby można ją zamalować było by dużo lepiej http://i42.tinypic.com/35ji5up.png
Maerqin - Pon Kwi 09, 2012 11:27

Owca, te czcionki od razu kojarza sie z cyrkiem...
Co do projektu to podtrzymuje swoja tradycyjna "wizje"(str.6) czyli herby miasta i klubu oraz portret O. Augustynka, wszystko w bialo-czarnych barwach, w zadnym wypadku rycerze na koniach bo z nimi nie mamy nic wspolnego...Mozna tez wplesc w calosc hasla o ktorych pisal Ad@ś=).Wszystko jest latwe do namalowania i napewno bedzie sie ladnie prezentowac.

Kazek G f H - Pon Kwi 09, 2012 11:41

radziufan napisał/a:
jeździec z Mordoru;)


Ten rycerz to nawet nie dorasta do pięt prawdziwym jeźdźcom z Mordoru :) heheh KKS&KSC


A wracając do tematu. Ja uważam że w tym miejscu powinno się znaleźć coś z przekazem, odnośnie historii ponad 100 letniego klubu, bez żadnych mecyi:)


ten wydaje się najlepszy wg mojej oceny


Wooojtek - Pon Kwi 09, 2012 11:55

Też jestem za takimi prostymi jak ten wyżej, jedyne co to może zmienił bym czcionkę na jakąś wyraźniejszą i nieco przesunąć ten napis na środek żeby odległość była taka sama do herbu jak do o. Augustynka.
mlodykks - Pon Kwi 09, 2012 11:57


Owca - Pon Kwi 09, 2012 12:22

PtaszkowaKKS napisał/a:
Mój pomysł wygląda następująco http://i40.tinypic.com/14mgnb9.png nie ma w nim raczej żadnych trudnych elementów do namalowania. Jednak największym problemem jest dla mnie ta skrzynka psuje ona cały wygląd, jakby można ją zamalować było by dużo lepiej http://i42.tinypic.com/35ji5up.png


Jak możesz to przenieś ten herb na lewą stronę, będzie więcej miejsca na napis. Ten pociąg i czcionka nie przypadły mi do gustu.

Co do skrzynki, co się stanie jak zostanie zamalowana? Nic, dalej będzie w tym samym miejscu, z tym że będzie mniej widoczna ( ;

Świeżak - Pon Kwi 09, 2012 12:25

Wooojtek napisał/a:
Też jestem za takimi prostymi jak ten wyżej, jedyne co to może zmienił bym czcionkę na jakąś wyraźniejszą i nieco przesunąć ten napis na środek żeby odległość była taka sama do herbu jak do o. Augustynka.


W tej wolnej przestrzeni jest to okno.

Owca, a co do skrzynki jeśli jest od prądu to musi być chyba oznaczona, ale co do tego pewien nie jestem.

mlodykks - Pon Kwi 09, 2012 12:39


KrzysieKKS - Pon Kwi 09, 2012 12:50

Mnie się nawet podoba tylko czcionkę bym zmienił :) ale to kwestia gustu ;)

Nie zapomnijcie o kasach i 2 małych stacjach trafo. Też spróbujcie jakieś projekty zrobić żeby było co wybrać lub mieć jako podkładkę pod malunek :)

Arek1X - Pon Kwi 09, 2012 13:34


Wooojtek - Pon Kwi 09, 2012 14:03

Mnie tam się podoba, w ogóle brawa za to, że jest coraz więcej projektów.
Jedyne co bije po oczach to, że obok dużego herbu, jest mały herb tyle, że ten nie "właściwy" :)

gogo1910 - Pon Kwi 09, 2012 15:03

Moim zdaniem jeden z lepszych projektów.
mlodykks - Pon Kwi 09, 2012 15:05

Ma ktoś zdjecie stacji trafo ?
mlodykks - Pon Kwi 09, 2012 15:39



Z tymi kasami to nie ma co kombinować , Herb , pasy i nic wiecej nie wciśnie

KrzysieKKS - Pon Kwi 09, 2012 20:11

ze zdjęciami stacji może być ciężko hmm... może coś jutro uda mi się załatwić.
Arek1X - Wto Kwi 10, 2012 13:29

Na stację trafo przy boisku treningowym

polak_ns - Wto Kwi 10, 2012 13:43

już się ludzie wezmą do namalowania tego , gwarantuję ci ;)
nitroactive - Wto Kwi 10, 2012 14:35

No to tera ja:)

1.

2.

3.

4.

5.

Generalnie chodziło mi o zachowanie całości w kolorystyce Sandecji, a więc biało-czarnej, dlatego zrezygnowałem z herbu miasta. Według mnie w projekcie powinny się znaleźć motywy: patrona, herb klubu, i kibice. A ponieważ Sandecja to nie tylko to co było ale też to co jest i będzie dlatego wykorzystałem jako tło w 3 przypadkach oświetlenie, a w zasadzie oświetlony we mgle stadion (zdjęcie nie jest moje, podobnie jak to wykorzystane w 4 i 5 wariancie). Co myślicie o takich propozycjach? W 2,3, i 4 wariancie troche nie spełnione jest założenie łatwego naprawiania, ale też chyba są najbardziej efektowne z całej piątki, a jeśli chodzi o zabezpieczenie przed JP graffiti to można pomyśleć o specjalnej farbie na którą już spray nie siada, albo jest łatwo zmywalny. Wiem że są takie farby do zabezpieczania lakierów samochodowych, ale jak to się ma z grafiti, ścianą, i rodzajem farby używanej do tego to nie wiem, to już osoby się tym zajmujące będą wiedzieć myślę.

radziufan - Wto Kwi 10, 2012 15:33

projekt 4 bardzo mi sie podoba tylko czy bedzie mial go kto wykonac zeby wygladalo tak jak na projekcie?
Bianconeri - Wto Kwi 10, 2012 15:56

No fajniutkie te projekty nitroactive, kwestia czy się uda je tak zrobić ...
Świeżak - Wto Kwi 10, 2012 16:03

Również bardzo podoba mi się nr.4, ale uważam że inna czcionka będzie lepsza co nie zmienia faktu że jak dla mnie to najlepszy dotychczasowy projekt.
Owca - Wto Kwi 10, 2012 16:31

Dobrze, że temat ruszył z kopyta, ale pamiętajcie chłopaki, nie wszystko co da się zrobić w programie na komputerze, da się przenieść na ścianę, dlatego postawcie na prostotę w Waszych projektach.

Pozdro

Kazek G f H - Wto Kwi 10, 2012 16:40

Bezapelacyjnie nr 4.

Co do wykonania to myślę że oczywiście że się da, w 100% nie da się rzecz jasna odtworzyć zamysłu projektanta ale myślę że wykonawca tej pracy by sobie z nim elegancko poradził. Brawo za projekty, chylę czoło.

Maerqin - Wto Kwi 10, 2012 20:13

Nooo, 4 jest zajebista, a skrzynke trzeba tez zamalowac w pizdu...

PS. Czyje zdjecie to po prawej?

Bianconeri - Wto Kwi 10, 2012 20:32

Tylko jeśli się nam uda ten malunek to chyba trzeba będzie warte honorową przy budynku wystawić:)
Bo na pewno nie braknie "bohaterów" żeby coś nabazgrać ...

kolafy - Wto Kwi 10, 2012 20:34

projekt 4 spoko i podbijam pytanie kogo to zdjęcie bo chyba nikt by nie chciał żeby zdjęcie jakiejś Legii czy Ruchu było u nas na budynku, to ważne.
rudeboyz - Wto Kwi 10, 2012 20:37

kolafy, bardzo celna uwaga.
Arek1X - Wto Kwi 10, 2012 21:30

To zdjęcie jest chyba Arki albo Korony,ale pewien nie jestem :P
kamilyes - Wto Kwi 10, 2012 21:40

z projektu numer 4 zdjęcie jest prawdopodobnie to odwrócone z lewej strony na prawą.

http://g2.arkowcy.pl/gal_...ciech-30292.jpg

kolafy - Wto Kwi 10, 2012 21:45

Więc jak by nie było do zmiany, obowiązkowo musi to być zdjęcie nasze!
nitroactive - Sro Kwi 11, 2012 00:00

kolafy napisał/a:
projekt 4 spoko i podbijam pytanie kogo to zdjęcie bo chyba nikt by nie chciał żeby zdjęcie jakiejś Legii czy Ruchu było u nas na budynku, to ważne.


Hehe nie to Wiślacy są ;)

A tak poważnie to zdjęcie z serwisu arkowcy.pl:) po odbiciu na lewą stronę i kadrowaniu bo inaczej nie pasowało nie dało by się tego zgrać. Co do wykonania to jak patrzę na niektóre grafiti na mieście to myślę że są w NS ludzie którzy dali by radę. Większość tych grafiti są cieniowane (a chyba o to chodzi że to największa trudność).
W razie czego mogę podrzucić po kolei nakładane warstwy, bo według mnie najwygodniej byłoby ludziom malującym, malować w ten sposób właśnie, aczkolwiek nie znam się na tym akurat. No i jeszcze plik większy z projektem 3000x ileś tam pikseli może być lepiej widoczny.
Co do zabezpieczenia to warto poszukać coś o tych farbach. Może się da coś wymyślić.

Fajnie że paru osobom się podoba:)

Kazek G f H napisał/a:

Co do wykonania to myślę że oczywiście że się da, w 100% nie da się rzecz jasna odtworzyć zamysłu projektanta ale myślę że wykonawca tej pracy by sobie z nim elegancko poradził. Brawo za projekty, chylę czoło.


Wiadomo że raczej nikt nie zamówi plotera i nie wydrukuje na ścianie zdjęcia, ale myślę że dadzą radę to odwzorować dość dokładnie. Na etapie malowania wypada wywalić to drzewko które tam na skrzynce rośnie XD ;)

kolafy napisał/a:
Więc jak by nie było do zmiany, obowiązkowo musi to być zdjęcie nasze!
Szukałem ale takiego nie znalazłem... Tyle że że tu chodziło o postać kibica z racą, więc to raczej mniej istotne, ewentualnie można by to zmieć tak, że kibić jest w pasach czy coś w tym stylu, bo sama twarz czy coś nie będzie rozpoznawalna- to jest koncecja. Ewentualnie jak ma ktoś podobne zdjęcia, ale naszych opraw z racami to niech podeślę, zrobię BW i wrzucę do tego projektu i na forum jak coś ;)
Wooojtek - Sro Kwi 11, 2012 07:36

Może weź któreś zdjęcie z Narodowego dnia pamięci Zolnierzy Wykletych ? Tam są nasze zdjęcia z racą, na sandecja.net.
kolafy - Sro Kwi 11, 2012 07:43

nitroactive obadaj priv, osobiście proponuje zdjęcia z "małych" derbów Sącza lub z fety z okazji awansu Pasów do 1 ligi zdjęcia odpowiedniej rozdzielczości na pewno dostaniesz od fotografów bo cudze chwalimy, a swego nie znamy ;)
marchw - Sro Kwi 11, 2012 10:46

A może któreś ze zdjęć z tej galerii będzie pasowało: http://sandecja-foto.pl/g...60.html#joomimg
DNL - Sro Kwi 11, 2012 11:06

Bianconeri napisał/a:
Tylko jeśli się nam uda ten malunek to chyba trzeba będzie warte honorową przy budynku wystawić:)
Bo na pewno nie braknie "bohaterów" żeby coś nabazgrać ...


Dlatego warto pokryć to antygrafem.

KrzysieKKS - Sro Kwi 11, 2012 14:10

Na stacjach trafo wiele do zaszalenia nie ma niestety. Zdjęcia wrzuce wieczorem.

Projekty ida w dobra strone :) ładnie panowie ładnie :)

Owca - Sro Kwi 11, 2012 14:50

KrzysieKKS napisał/a:
Projekty ida w dobra strone :) ładnie panowie ładnie :)


Moim zdaniem jest wręcz przeciwnie.. u nas w ekipie nie ma osób które potrafiłyby namalować na ścianie którykolwiek z wyżej przedstawionych projektów. Uważam, że projekt powinien być maksymalnie prosty tj. napis wykonany ładną i czytelną czcionką + herb Klubu.

Pozdro

Kazek G f H - Sro Kwi 11, 2012 15:05

Osz Ty, aż tak słabo w NAS wierzysz? :D, damy rade jak to mówi Wojtek Sokół :)
Owca - Sro Kwi 11, 2012 15:11

Kazek, samo namalowanie tła (światła jupiterów) stanowi nie lada wyzwanie, nie wspominając już o kibolach z racą. Moim zdaniem ten projekt jest niewykonalny, chyba że klub zatrudni do tego celu graficiarza artystę i zapłaci za pracę jak za woły.

EDYTKA:
Poniżej link do tematu z zdjęciami klubowych grafiti, zanim ktoś zrobi projekt na fotoszopie, niech obczai jakie są nasze możliwości artystyczne:

http://www.sandecja.org/f...der=asc&start=0

Pozdro

Kazek G f H - Sro Kwi 11, 2012 15:25

Jaki wynajem graficiarza za hajs, Owca spokojnie. Wszystko jest wykonywalne, oczywiście nie w 100% jak na projekcie ale da się przenieść to na ścianę. Rozmawiałem z kilkoma osobami jest to wykonalne jak najbardziej. Nie ma co szukać dziury w całym, nie ma projektów jest źle, są projekty to źle bo coś tam. Tego typu praca to kwestia cieniowania, nie jest tak wymagająca jak oddanie czegoś z najmniejszym szczegółem. Ja się na tym nie znam, po prostu cytuje słowa osoby znającej się na rzeczy doskonale.
KrzysieKKS - Sro Kwi 11, 2012 15:30

Projekty idą do przodu bo jest w czym wybierać i temat ożył na nowo to już dużo :)))

A zdjęcia z racami są jeszcze z hasania po lesie część I :D

Swoją drogą w tym roku też szykuje się dreptanie po lasach :) ale wszystko w odpowiednim czasie miejscu :))

Owca - Sro Kwi 11, 2012 15:31

W takim razie chylę czoła przed osobami, które mają takie zdolności ( ;
nitroactive - Sro Kwi 11, 2012 17:09

Owca, Pośmigaj np. po Gorzkowie tam na garażach pełno jest takich cieniowanych grafiti, czy chociażby cała ściana kamienicy na Grodzkiej, dlatego zarzuciłem takim projektem, bo wiedziałem że w NS ktoś to jest w stanie wykonać, z resztą na studiach miałem gościa właśnie z Gorzkowa który się tym zajmował/ zajmuje z nawet nie wiem czy przypadkiem nie brał udziało w poprzednim malowaniu kas czy czegoś tam, no ale po studiach jakoś się kontakt urwał... może nie koniecznie ktoś kto chodzi na mecze, ale to chyba bez znaczenia;) Po za tym nie chodzi tutaj o wydrukowanie zdjęcia na ścianie, ja rzucam ogólny zarys całości, a że robię to na fotografiach no to są szczegóły, ale na nich nie ma się co skupiać.

Kazek G f H, Ja myślę że drobne szczegóły fotografii śmiało można potraktować "artystycznie".

No to są warianty z naszymi zdjęciami:

w4a.

w4b.

w4c.

w4d.

Przy c i d trochę bardziej wkomponowałem kolorystycznie herb klubu żeby nie był taki wycięty z całości.

Świeżak - Sro Kwi 11, 2012 17:19

Jak najbardziej, wersja B. Co do tematu, mi też się wydaję że to jest trudne ale w każdym razie być musi.
kolafy - Sro Kwi 11, 2012 17:47

KrzysieKKS napisał/a:
Projekty idą do przodu bo jest w czym wybierać i temat ożył na nowo to już dużo :)))

A zdjęcia z racami są jeszcze z hasania po lesie część I :D

Swoją drogą w tym roku też szykuje się dreptanie po lasach :) ale wszystko w odpowiednim czasie miejscu :))


Da rady ogarnąć jakąś lektykę dla mnie i ziomków ze zgód szczególnie nomen omen podkulawionego z Jasła?

Arek1X - Sro Kwi 11, 2012 20:01

Kolejna moja propozycja na stację trafo

KrzysieKKS - Sro Kwi 11, 2012 23:12

Kolafy - Cyganów w mieście cała masa ale polecam zabrać w zapasie jakbyś gume złapał. Wszystko we własnym zakresie - organizator nie przewiduje takich udogodnień:))

No niestety złośliwość rzeczy martwych więc zdjęć dzisiaj nie będzie. Ale jak wcześniej pisałem - szału nie ma :)) Dużo skrzynek, drzwi iitp. W zasadzie to chyba 2 ściana nadają się na malunek a reszta na zwykłe barwy.

Ściany to jakieś 2,5 do 3 wysokości i z 5 długości.
Stara stacja trafo przy komisie to nadaje się na coś prostego napis + herb i jakiś prosty dodatek.
A stacja trafo przy klatce ma podobne wymiary. I jedna ściana jest do wykorzystania o ile dadzą pomalować bo przecież jest całkiem nowa:) to mi np widziałby się napis skierowany do odwiedzających nas gości. Tylko bez troli i pokemonów :)) a coś z kulturką i fajnego dla oka :)

Pozdrawiam

kibicns7 - Sro Kwi 11, 2012 23:14

moze cos typu Sandecja Nowy Sącz wita ? niestedy uzdolniony artystycznie nie jestem wiec projektu nie zrobie heh
KrzysieKKS - Sro Kwi 11, 2012 23:29

Mogłoby być nawet i samo "Sandecja wita" + jakieś graficzne "szaleństwo";) bo tam raczej ciężko byłoby uszkodzić malunek( ściana jest odgrodzona z każdej strony)

Swoją drogą to dawniej napisy typu "Sandecja wita" było conajmniej kilka w mieście :))

kolafy - Czw Kwi 12, 2012 07:28

Sorry że takie zdjęcie ale innego nie znalazłem... moja propozycja to vlepka zgodowa na transformator. Tło biało czarne w środku nasz herb ładnie zrobiony w liściach laurowych, a po bokach herby naszych zgód, a dla edukacji jakąś anty zwisłe z boku ;)

http://ifotos.pl/img/II-edycja_xahhea.JPG

www.megachem.pl - Czw Kwi 12, 2012 10:08

Albo: Witamy w piekle. Woooojna. ;-)
kolafy - Czw Kwi 12, 2012 10:46

to cwe(L)owskie hasło więc damy sobie siana.
wborzecki@gmail.com - Czw Kwi 12, 2012 15:26

NAMALUJMY TAKIE: ,,W RZEŹNI JAK TO W RZEŹNI CZAS NA ZABIJANIU SZYBKO MIJA ...,,
puciex - Sob Kwi 14, 2012 10:41

o nawet cytat z piosenki Dezertera :-)
mlodykks - Sob Kwi 14, 2012 12:28

Stacja trafo od sektoru gości :

PS Na niej nic się nie da specjalnego zrobić nie mam zdjęcia wiec tylko takie coś




A tu druga



Kasa



nitroactive - Sob Kwi 14, 2012 12:30

Kazek G f H, Mail z wariantem 4b poleciał na twoją skrzynkę ;)
Rudy - Pon Kwi 16, 2012 15:05

Czekam na uwagi i sugestie co ewentualnie zmienić. Projekt wykonał chłopak z Korony Kielce.


http://www.ufast.eu/pics/...decja_kopia.png

kibicns7 - Pon Kwi 16, 2012 15:54

jak dla mnie bardzo dobry. Napis "Sandecja Nowy Sącz" swietnie sie prezentuje
paco - Pon Kwi 16, 2012 15:56

Super projekt. Moim zdaniem najlepszy- bez stworków, troli no i czytelny.
młody - Pon Kwi 16, 2012 16:04

Dokładnie projekt najlepszy ze wszystkich ;] . Prosty i czytelny .
glodzik6 - Pon Kwi 16, 2012 16:41

A co ze skrzynką ?
Wooojtek - Sro Lip 25, 2012 20:16

facebookowy profil Sandecja.TV

http://www.facebook.com/p...&type=1&theater

internacionale - Sro Lip 25, 2012 20:46

A dla tych, którzy nie mają Facebooka wrzucam fotku tutaj. Dodam, że malowanie trwało dwa popołudnia (w sumie ok 5-6 godzin). W trakcie prac okazało się, że nieco musieliśmy zmienić koncepcję i odbiec od projektu pierwotnego.












paco - Czw Lip 26, 2012 11:57

podoba mi się!
nitroactive - Czw Lip 26, 2012 12:05

nice, dobrze to wyszło :)
kinol - Czw Lip 26, 2012 13:12

znacznie lepiej to wygląda na żywo, niż na foto, Brawo
Bianconeri - Czw Lip 26, 2012 18:21

Internetowym krzykaczom jak zawsze wszystko źle i nie pasuje:

http://www.sadeczanin.inf...07#.UBFs7qOa-Kw

:]

lukas33 - Czw Lip 26, 2012 18:37

Sami fachowcy i krytykanci sie znaleźli. Malkontenci wylewajacy swe żale przed kompem. Niech któryś ruszy dupe i sam wykaże sie jakąś inicjatywą. Jak mnie wkur... taka postawa.
rudeboyz - Czw Lip 26, 2012 19:03

Łukasz,nie do końca masz racje..to że komuś się nie podoba,nie znaczy że od razu zrobi to lepiej..ot,zwykła krytyka do której każdy ma prawo,i w której nie ma nic złego.
internacionale - Czw Lip 26, 2012 20:05

Materiał wideo z akcji malowania starego budynku klubowego:

http://www.sandecja.tv/21...u_klubowego.htm

piknik76 - Czw Lip 26, 2012 20:12

Piękna robota!!!!
honor - Pią Lip 27, 2012 12:14

BRAWO-ZAJEBISTE!!!!!!!!!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group