Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Nasze forum i strony internetowe, facebooki itp - Czego brakuje na stronie ??

internacionale - Pią Paź 08, 2004 15:49
Temat postu: Czego brakuje na stronie ??
Myślę że wypada się was zapytać czego brakuje na stronie www.sandecja.pl Macie jakieś propozycje ? Może ktoś chce poprowadzić jakiś dział ??
Druga sprawa: Jakiego działu brakuje na forum. Najciekawszą propozycję dodam do forum a autor w nagrodę zostanie moderatorem tego działu. ;) Ot tak sobie taki mały konkursik, bo mam dzisiaj dobry humor :)

kolafy - Pią Paź 08, 2004 16:08

Brakuje HYDE PARKU na forum...
ERNESTO - Pią Paź 08, 2004 16:23

Zgadzam sie z tym, ze na forum brakuje HP ...

Na stronie pasowaloby:
- dodac fotki pilkarzy (w tej kwestii moge czesciowo pomoc)
- nie wiem co planujesz w dziale "historia", ale jesli chcesz zostawic tylko kalendarium, to mysle, ze moznaby bylo zrobic tak, aby od razu sie ono otwieralo (a nie trzeba bylo dodatkowo w nie klikac). Jesli chcesz to mozesz wykorzystac historie oraz historie stadionu, ktore kiedys tam pisalem w oparciu o pare zrodel (glownie Dzieje Miasta Nowego Sacza)
- przydalyby sie relacje live - najlepiej na stronie, ale jak beda na forum, to tez nie bedzie zle

Na razie tyle przychodzi mi do glowy ...

Pozdrawiam
P.S. Moznaby tez dac cos o gazetce "Bialo-czarni", ale to juz tez raczej jako historia (tu tez moge troche pomoc). Na razie nie zanosi sie na to, zeby zostal wydany kolejny egzemplarz
P.P.S. Napisz maila do Krakowskiej i Dziennika, zeby umiescili notke o istnieniu takiej strony ... przyda sie reklama :)

Pablo - Pią Paź 08, 2004 17:06

Jeśli chodzi o historię to będa jeszcze dodatki takie jak : "piłkarze którzy grali w znanych klubach" a ponadto "piłkarskie personalia" lub coś w podobie temu :) pozdro
kolafy - Pią Paź 08, 2004 18:55

Patrząc tak po stronach piłkarskich tych oficjalnych i również nie oficjalnych zawsze jest taki dział jak ''kibice'' mysle ze na tej stronie tez by sie sprzydało info o nas!
ERNESTO - Pią Paź 08, 2004 18:57

S@NDECJA napisał/a:
Patrząc tak po stronach piłkarskich tych oficjalnych i również nie oficjalnych zawsze jest taki dział jak ''kibice'' mysle ze na tej stronie tez by sie sprzydało info o nas!


Tylko czy jest sens, jesli jest wyczerpujaca temat kibicow strona www.sandecjahools.prv.pl ?

Ewentualnie jakis link (moze banner ?), ale nic wiecej

Pozdrawiam

Bianconeri - Pią Paź 08, 2004 18:57

No faktycznie Hajd Park by mógł być na forum, tylko wtedy chyba warto się zastanowić nad zlikwidowaniem działu ogloszenia i ogłaszanie się w Hajd Parku :))

A co do strony to odwrotnie - nie brakuje mi, ale jest za dużo reklam no ale rozumiem, prowadzenie strony kosztuje itp. itd. bla bla bla ....

kolafy - Pią Paź 08, 2004 19:08

Ja tylko zaproponowałem! I popieram Ernesto twój pomysł z tym linkiem lub banerem!
mk89 - Pią Paź 08, 2004 20:28

Strona:
-Legendy
Historie, zyciorysy najelpszych pilkarzy grajacych kiedys w Sandecji
-Wywiady
[i]Wiadome, wywiady z pilkarzami, dzialaczami i KIBICAMI

-Relacja LIVE!
No wiadome, relacje live z meczow, wszczegolnosci z wyjazdów!
-Chat
Trzeba gdzies pogadac
-Loga i Dzwonki
Czyli wszystko o Sandecji na telefony komorkowe...(moge pomoc zrobic jakies kolorowe tapetki na telefon)
-Piłkarz miesiąca
Głosowanie na piłkarza miesiąca
-Sklep on-line
[i]Wiadome, sklep z szalikami, kubkami, kuflami (Cos takiego jak ma Stowarzyszenie tylko w wersji on-line)

-Śpiewnik
Śpiewnik kibiców....
-Download
Czyli to co mozna sciagnac, tapety, wygaszacze itd.
To by bylo na tyle jezeli chodzi o strone
Forum:
-Design
Pasowało by zroobic jak styl dla forum (Bialo-Czarny nalepiej)
-Emoty
Dodac jakies Sądeckie Emoty (http://young-group.prv.pl/)
-Mozliwosc dodawania emblematow
No bo teraz jakos nie mozna bo wywala blad
-OffTopick
Wiadome, trzeba nie raz pogadac o czyms innym
-Dzialy o Reprezentacji i Ogólnie
Trzeba podyskutowac o takich rzeczach...

To by bylo na tyle :P Wiem ze nawymyslalem ;] Wkoncu mlodzi maja bujna wyobraźnie

:lol: :lol:

Bianconeri - Pią Paź 08, 2004 21:05

No vlepek-junior :D czyli mk89 napisal pare ciekawych rzeczy, ktore moglyby sie znalezc na stronie, jednak pozycje "spiewnik" musze zdecydowanie oprotestowac i bede ja zwalczal z cala stanowczoscia i konsekwencja :)

Piosenek klubowych powinno sie uczyc tylko i wylacznie na stadionie.

kolafy - Pią Paź 08, 2004 21:50

Ja cały czas stoje za swoją propozycją utworzenia HP!!! A śpiewnik tez dla mnie bez sens bo pare osób chodząc na mecze jeszcze nie kuma paru przyśpiewek a co dopiero jak by ze storny sie mieli uczyć!
ERNESTO - Pią Paź 08, 2004 22:52

o emotikonach z wymienionej przez MK strony:

raz - czemu sie "grafik" tak uwzial na tarnowska Unie ?
dwa - nie ma zadnego emota "wlasnego" - wszystkie sa przerobione ze strony Cracovii (Teraz Pasy)
trzy - unisci raz sa w barwach bialo-niebieskich, a raz w niebiesko-bialych
cztery - "fajnie" wyglada, ze na jednym z emotikonow stukamy sie z bialo-niebieskim kolesiem kuflem, po czym chwile pozniej tegoz samego napieprzamy po lbie krzeslem ;) Ja wiem, ze w pierwszym przypadku chodzi o Mielec, a w drugim o Unie czy tam Glinik ... no ale fakt faktem, nie wyglada to najlepiej ...

Pozdrawiam

mk89 - Sob Paź 09, 2004 07:58

Bianconeri, Ja ci dam vlepka juniora :twisted: Obkleje ci caly dom vlepkami :lol: :lol: :lol:
ERNESTO, ale ty wybredny jesteś :-) Ja tego nie robilem, tylko podalem link do strony gdzie są....

[ Dodano: 2004-10-09, 08:59 ]
No ale nie usuwajcie dzialu "Kupie, Sprzedam, Zamienie" Bo nie ma poco dawac wszystko do HP.... :evil: :roll: :!:

ERNESTO - Sob Paź 09, 2004 08:08

Wybredny, czy niewybredny ... stwierdzam fakty. Powiedz gdzie sie pomylilem :)

Pozdrawiam

mk89 - Sob Paź 09, 2004 08:10

"Powiedz gdzie sie pomylilem "
W sumie to nigdzie :]

"Błąd wysyłania załącznika (nie można skopiować do określonego katalogu: ./files/vlepka.jpg, skontaktuj się z administratorem forum."
:/

Jacek - Sob Paź 09, 2004 08:15

Proponuję dodać nowe działy np: Sandecja II (wyniki klasy okręgowej), juniorzy oraz Puchar Polski na szczeblu OZPN Nowy Sącz (wyniki znajdziesz w naszym serwisie prowadzonym przeze mnie w zakresie sądeckich lig i pucharów).
Można także umieścić zdjęcia zawodników i ich kariery itp
Posiadam jeszcze inne dane o Sandecji np. lokaty od 1970 roku, bilanse z poszczególnych sezonów (od sezonu 1997/98) oraz ilości meczów poszczególnych zawodników w pierwszym zespole (od sezonu 1997/98). Jeżeli jesteś zainteresowany to proszę bardzo o informację - mogę je udostępnić.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości w prowadzeniu strony

mk89 - Sob Paź 09, 2004 09:17

No ale dalej nie mozna dawac emblematow ani nawet obrazkow w podpisie :/
A zrobilem sobie taki fajny

internacionale - Sob Paź 09, 2004 09:47

Coś się zrypało. Postaram sie dzisia to naprawić...
Bianconeri - Sob Paź 09, 2004 10:03

Po co osobne dizały Typer i Liga Typerów ?? - bezsensu ....
mk89 - Sob Paź 09, 2004 10:04

Bianconeri, tez tak uwazam...
admin, trzymam cie za slowo ;]

Pablo - Sob Paź 09, 2004 10:07

popieram Bianco, jak tak dalej pojdzie bedziemy mieć 20 działów i nie bedzie wiadomo gdzie co jest, także jesli ulegasz wszystkim prośbom forumowiczów to rób to z głową drogi kolego adminie :)
Bianconeri - Sob Paź 09, 2004 10:25

Ponawiam prośbe Ernesta o zablokownaie mozliwości przegladania/wpisywania się gościom ....
kolafy - Sob Paź 09, 2004 10:32

Wszytko Bianco jest na etapie prac wiec bedzie to połączone tylko spokojnie!
Bianconeri - Sob Paź 09, 2004 10:38

Ok, ale pracować można w jednym dziale :))
kolafy - Sob Paź 09, 2004 10:49

Tak się rozchodzi o ten typer a towich typów jeszcze tam nie widze :lol:
Bianconeri - Sob Paź 09, 2004 10:50

Co do działu bilety, to mam trochę biletów Sandecji z róznych lat, więc jakbyś chciał to ostatecznie moge ci je nawet zeskanować :) więc daj znać jakby co.
Pablo - Sob Paź 09, 2004 10:54

ja bym wkońcu dodał linki , tymbardziej że już je masz gotowe adminie :)
okzn - Sob Paź 09, 2004 15:07

W dziale historia brakuje starych fotek - mślę że fajnie by było zobaczyć jak to kiedyś wyglądało !
internacionale - Sob Paź 09, 2004 15:08

Bianco, jak by ci sie chciało poskanować to chętnie bym je umieścił na stronce...
mk89 - Sob Paź 09, 2004 15:16

admin, ty lepiej zrob to co miales zrobic z podpisem i emblematem... :evil:
Bianconeri - Sob Paź 09, 2004 15:56

Ok sie poskanuje ;) ale nie zapomnij mi jeszcze o tym przypomnieć :)
ERNESTO - Sob Paź 09, 2004 17:56

Ja mam na kompie zeskanowany bilet z meczu u siebie z Zaglebiem Lubin w PP, znajde rowniez pare wyjazdowych w wersji papierowej (skanera niestety nie posiadam, ale w razie czego moge podrzucic do Bianco - zreszta wiekszosc bedzie nam sie pokrywac - mowie o tych od roku 2001 ;) ) ...

Pozdrawiam

Bianconeri - Sob Paź 09, 2004 18:46

Mam bilet z meczu z Zagłebiem Lubin, nawet z nieoderwanym kuponem :)
kolafy - Sob Paź 09, 2004 19:09

Ja też mam troszke biletów ale skaera nie posiadam :evil:
Bianconeri - Sob Paź 09, 2004 19:17

Zeskanowałem 14 biletów, w tym dwa z siatkówki - poszło na mejla
Jeśłi chcesz to mam tez sporo z meczów wyjadowych, ale nie wiem czy jest sens je umieszczać.

mk89 - Nie Paź 10, 2004 08:13

A moze dodac by dzialy:
-Reprezentacja
-HydePark Sportowy
? Juz by bylo wiecej na forum, a takich dzialow mi brakuje... :|

ERNESTO - Nie Paź 10, 2004 17:43

mk89 napisał/a:
A moze dodac by dzialy:
-Reprezentacja
-HydePark Sportowy
? Juz by bylo wiecej na forum, a takich dzialow mi brakuje... :|


Moim zdaniem Reprezentacja = HydePark Sportowy = HydePark ...

Nie przesadzajmy

Pozdrawiam

Dziekan - Pon Paź 11, 2004 00:26

Wg mnie powinien się na stronie znaleźć kibicowski regulamin stadionowy , który w przyszłości można by nagłośnić, tak aby młodych kibiców wychowywać , aby potrafili się zachować , a starych jebanych zgredów temperować i pouczać , żeby nie było takiej sytułacji , że jak ochroniarz goni małolata który ma 13 lat a ja wyskakuje w jego obronie to jeszcze paru kutasów i dwie żulice mnie wyzywają ...

[ Dodano: 2004-10-11, 01:54 ]
Jeśli chodzi o kolorystykę strony i forum to jest ona bardzo dobra, strona jest przejżysta , czytelna i przyjemnie się ją przegląda.Przydały by się oczywiście działy związane z melodyjkami , tapetami vlepkami itp pod jedną kategorią. Może być też dział "Sandecja w prasie" gdzie można by zapodać troche zeskanowanych wycinków z gazet sprzed lat, napewno są osoby które takowe posiadają , ja sam mam pare ... Autor do dzieła :)

Pablo - Pon Paź 11, 2004 11:57

co do gazet to pomysł całkiem bardzo świetny (ja tez mam pare wycinków) a co do regulaminu to troszke moze być kłopotów, zwłaszcza w sytuacji kiedy strona bedzie oficjalna ( a mam nadzieje ze stanie się to juz niedługo ) klub bedzie mial prawo ingerowac w to co ma sie znajdować na stronie, pozdro
Bianconeri - Pon Paź 11, 2004 12:21

No to oby się nie stała oficjalna, bo przewiduję wtedy niezły burdel ....

Niech lepiej zostanie taka pół-oficjalna

Dziekan - Pon Paź 11, 2004 18:11

Wg. mnie w sytułacji jaka jest w tej chwili w klubie wielkim błędem będzie oddanie strony w ręce nie powołanych ludzi. Powinna WŁAŚNIE TA STRONA BYĆ NIEZALEZNYM OBIEKTYWNYM ŹRÓDŁEM INFORMACJI. Nie robi się jej przeciez dla działaczy ale właśnie dla nas kibiców a na pomoc finansową i jaką kolwiek nie ma co liczyć bądźmy realistami !
Bianconeri - Pon Paź 11, 2004 18:13

Gdzie te bilety, hej admin gdzie te bilety ??:)
internacionale - Pon Paź 11, 2004 19:43

Kwila moment ;) żywcem nie mam czasu, myślę że do jutra sie wyrobie...
mk89 - Pon Paź 11, 2004 20:19

Jezeli admin zechce to moge zajacc sie downloadem na stronie. (Tapety, vlepki i co sobie starszyzna wymysli ) :!:
ERNESTO - Pon Paź 11, 2004 23:12

kiedys myslalem, ze strona oficjalna, to duma, ale w sytuacji jaka jest obecnie, to wolalbym prowadzic strone nieoficjalna, bo:
- klub sobie przypisze utworzenie strony
- klub bedzie mial prawo ingerowac w tresc (a ludziom trzeba pokazywac, ze jest zle ... klub za wszelka cene wmawialby inaczej) ...

Pozdrawiam

Bianconeri - Wto Paź 12, 2004 14:04

W dziale historia pokusiłbym się o coś takiego jak "Poczet prezesów" :)
Myśle, że nie byłoby z tym problemu, bo był o tmy duży artykuł w Dzienniku Polskim, pryz okazji wystawy poamiątek sandecji i tam własnie to było opisane, więc wystarczyłoby sięgnąc do archiwum Dp (które zresztą jest dostępne onlajn)

PS. A biletów dalej nie ma ... :)

mk89 - Wto Paź 12, 2004 15:24

A ja bym chcial jakies fajne emoty :]
Moze takie jak na legialive? ( http://forum.legialive.pl...hp?mode=smilies )
Tylko oczywisice pasowalo by zrobic jakies bialo czarne :/ Ale ja talentu do tego nie mam :D


internacionale - Wto Paź 12, 2004 18:49

Bileciki już są :)...
Bianconeri - Wto Paź 12, 2004 18:54

Spoko, ale bądź łaskaw usunąc moje imie i nazwisko ze strony - jesli już chcesz podawać źródło to wystarczy nick z forum, ale wcale nie musisz doceniać mojego wkładu w powstanie tego działu :)
internacionale - Wto Paź 12, 2004 19:09

Myślę że wkład musi zostać doceniony jak należy. W tej chwili widnieje tylko twój nick z forum (zgodnie z życzeniem :) )
Bianconeri - Wto Paź 12, 2004 19:10

Ok spoko
mk89 - Wto Paź 12, 2004 19:44

No bilety fajne :P Ja mam jeszcze jakies. jak chcesz Bianco to moge ci przynies bo ja nie mam skanera :?
Bianconeri - Wto Paź 12, 2004 19:47

Przynieś na mecz (nie wiem czy bedę, to najwyzej dasz komus do przekazania) albo podrzuć do wiadomej osoby do wiadomoego kiosku :)
mk89 - Wto Paź 12, 2004 19:48

Raczej na mecz przyniose :P Zreszta sie jeszcze zobaczy :mrgreen:
Bianconeri - Wto Paź 12, 2004 19:49

Tylko to ma sens, jesli masz inne wzory biletów, bo wiesz skanowac bilety tylko dlatego, ze sa na nich inni zawodnicy niż na tych co już sa to troche bezsensu, tak więc najpierw dokładnie przegladnij wzory biletów jakie masz na stronie i dopiero potem zadecyduj, bo ja również mam sporo innych biletów, bo nie chodze na mecze sezon, czy dwa, ale tu chodzi o rózne wzory.
mk89 - Wto Paź 12, 2004 19:52

Bianconeri, mam dwa inne wzory :P A wlasciwie to trzy no ale raczej Polska - Finlandia U21 nie potrzeba :P no ale pisze na nim MKS "Sandecja", Nowy Sącz :mrgreen:
Bianconeri - Wto Paź 12, 2004 19:55

Z Pol - Fin też dawaj, zeskanowac zaden problem, najwyzej admin nie umieści :)
mk89 - Sro Paź 13, 2004 12:53

Bianconeri, przekazalem paleczke (tzn. bilety) :mrgreen:
kolafy - Sro Paź 13, 2004 12:59

Bilety fajnie wyszły ja mam jeszcze taki z żółtymi napisami mecz Sadecja-Lublinianka tylko że jest wklejony do takiego zeszytu =/ spróbuje go odklejic i przekazac komuś do zeskanowania!
Bianconeri - Sro Paź 13, 2004 13:04

Tu chodzi o to, żeby pokazać rózne wzory biletów, a nie te same bilety tylko z nazwami innych klubów z którymy graliśmy, czy nazwiskami innych zawodników niż ci, którzy są akurat na tych pokazani ....
Takichj "innych" biletów to ja mam kilkaset :)

Vlepek-junior --> jutro odbiore te bilety bo dzis nie miałem czasu odwiedzić tego przybytku :)

kolafy - Sro Paź 13, 2004 13:18

No ale mi chodzi własnie o to że takiego wzoru nie widze w galeri!
mk89 - Sro Paź 13, 2004 20:46

A moze dodawac by do kazdego zdjecia znaczek?

Bianconeri - Czw Paź 14, 2004 12:40

Tak się zastanawiam czem uw dziale "Linki" tylko kilka adresów jest podane faktycznie jako odnośniki do stron, a reszta jest jako zwykły tekst ??
Czy tak ciezko dopisac pare razy <A HREF="..."> ??

Dziś podeślę adminowi 3 kolejne zeskanowane bilety, tym razem z kolekcji vlepka-juniora :))

[ Dodano: 2004-10-14, 14:27 ]
Wysłałem 3 dodatkowe bilety.

Vlepek-junior --> zaniosę je jutro rana do kiosku, to sobie odbiezesz, no chyba, że chcesz mi je np zostawić, to niepogardzę nimi :)

Kielce - Czw Paź 14, 2004 16:58

MOZE PRZYDALOBY SIE COS O KIBICACH NP.
ILE LICZY MLYN SANDECJI ALBO COS INNEGO.
ROBTA CO CHCETA.

ERNESTO - Czw Paź 14, 2004 17:34

mlyn Sandecji liczy tyle ile przyjdzie osob do mlyna i te informacje tutaj nie sa potrzebne. Jest strona www.sandecjahools.prv.pl i tam mozna sobie poczytac wiecej o kibicach

Pozdrawiam

mk89 - Czw Paź 14, 2004 19:38

ShoutBox - Moze sprubujemy z tym? Co o tym sadzicie?
Bianconeri - Czw Paź 14, 2004 20:30

A co to za wynalazek ??
kolafy - Czw Paź 14, 2004 20:36

Będziemy zucali pudełkami w dal ?? Co to jakas nowa gra?
mk89 - Czw Paź 14, 2004 20:40

Wy to kumaci jestescie :P Wstyd mi za was :D
http://forum.piwko.pl/
Na samym dole forum. Tylko ze tam admin dal nazwe SexBox (LOL)
To jest taki minichat...
Mysle ze mozna bylo by sprobowac... :mrgreen:

Bianconeri - Czw Paź 14, 2004 20:47

Nie masz 18 lat a się za piwko zabierasz ??!! - żółta karta za sianie zgorszenia na forum :)
kolafy - Czw Paź 14, 2004 20:51

Za 2 żółte kartki delikfent stawia modernatorą po piwie a adminowi 2 ale gorsze żeby było sprawiedliwie :lol: !!! :D (To takie wykozystywanie stanowiska)
mk89 - Pią Paź 15, 2004 07:18

Bianconeri, :lol:
To co uruchamiamy SB czy nie :?:

Bianconeri - Pią Paź 15, 2004 09:36

Sie admina pytaj.
Jak dla mie to trochę to głupie ...

mk89 - Sob Paź 16, 2004 19:38

ADMIN i co z tymi biletami :?: Mysle ze doszly bo nie mam zamiaru zanosic je znowu do wiadomego kiosku :mrgreen:
internacionale - Sob Paź 16, 2004 20:55

bilety będą niebawem, narazie mnie wogóle w domu nie ma i nie mam czasu ich wrzucuć...
mk89 - Nie Paź 17, 2004 11:44

Zrobilem (no dobra, przerobilem) pare emotow:






Jakby admin chcial to niech umiesci :] ale niech sie ze mna skontaktuje wczesniej 8)

[ Dodano: 2004-10-17, 13:15 ]


Mysle ze mozna bylo by je dodać :mrgreen:

internacionale - Wto Paź 19, 2004 00:20

Kurcze mam problemy z kompem w domu. MK89 wytrzymaj jeszcze chwile, a wrzuce te twoje emoty.... Narazie dodałem fotki z Cracovi i z Polonii Przemyśl...
mk89 - Sro Paź 20, 2004 20:38

admin, i co z tymi biletami i emotami?

Wiecej emotow na mojej stronie (a właściwie bloguu )

Qubek fan - Pią Paź 22, 2004 17:46

Nie czytałem co pisali moi poprzednicy, ale przydałyby sie szersze opisy z meczów trzecioligowych i może coś o wynikach juniorów... :?:
kolafy - Pią Paź 22, 2004 18:12

Opisy w sumie sa a jeśli chodzi Ci o kibicowskie opisy to masz tu linka do strony www.sandecjahools.prv.pl tam znajdziesz mase informacji o nas! :D
Grzechotnik - Sob Paź 23, 2004 13:20

Czego brakuje ? Przede wszystkim RELACJI LIVE Z MECZÓW SANDECJI .

Tak siedze teraz przed tym jebanym komputerem i sie wkurwiam jak tam nasi kopacze w

Zamościu... Przy okazji śledze bardzo fajne relacje z meczu Korona - Bełchatów i Heko -

Stal Rz. Tego tu brakuje!

mk89 - Sob Paź 23, 2004 19:56

Grzechotnik, ta ale to wymaga napisaniu skryptu i byciaa na meczu z komputerem :|
ERNESTO - Sob Paź 23, 2004 22:59

mk - mylisz sie, jest taki system, dzieki ktoremu mozna z komorki robic relacje live (bynajmniej nie wysylajac drugiej osobie smsa z aktualnym wynikiem) - tak wlasnie odbywa sie wiekszosc relacji online...

Pozdrawiam

KubaNS - Nie Paź 24, 2004 20:58

Zdecydowanie relacji live i... rozreklamowania! Sprawy priorytetowe.
prusi - Nie Paź 31, 2004 11:25

Co to jakis zmian na stronie i poprawek to mysle ze pasowałoby wprowadzic:
- DOWNLOAD czyli jakies tapetki, emotki, wygaszacze, ikony, skórki do winampa itp. Ewentualnie jakies brameczki z meczy lub klipy o ile to by było możliwe :mrgreen:
- WYWIADY przedewszystkim z piłkarzami, z trenerami, z działaczami i oczywiście z kibicami (jak to juz napisał mk89 :wink: )
- HISTORIA pasuje troche rozbudować ten dział. Proponuje tutaj jakies dodać jakies tabele i kilka opisów z dawnych sezonów :D
- SKŁAD myśle ze do kazdego zawodnika pasowałby jakis krótki opis wraz ze zdjeciem :mrgreen:
- SKLEP On-Line pasuje osiągnąć porozumienie ze stowarzyszeniem i sprzedawać ich pamiątki i artykuły zwiazane z Sandecją :mrgreen: Myśle tez o Vlepach :D wie ktoś gdzie je można kupic?? :mrgreen:
- RELACJA LIVE chyba każdy wie o co chodzi :mrgreen: Mam nadzieje ze cos sie da z tym zrobic chociaż wiem ze to nie łatwe :mrgreen:
- MOŻE ZAINTERESOWAĆ SIE MŁODZIERZĄ :?: Małopolska Liga Juniorów:D moze nawet tramparze :?: pasowałoby zrobic jakiś dział na temat młodzierzy

Narazie wiecej pomysłów nie mam :mrgreen:

kolafy - Nie Paź 31, 2004 12:11

Debiut jak debiut trafny ale większość żeczy które zaproponowałeś zostały wspomniane przez poprzedników umieszczająch w tym temacie swoje posty!


Pozdro

SzAwLaSz - Pią Lis 05, 2004 14:34

Brakuje Śpiewnika ??? Może coś o juniorach bo sipisują sie bardzo dobrze jak i o trampkarzach przecież oni bedą kiedyś grać dla naszego klubu :mrgreen: i cos o Sandecji II :mrgreen:
SandyFan - Pon Lis 08, 2004 09:26

Ja proponuje żeby w dziale ZDJĘCIA zrobić jakąś przeglądarke, żeby spokojnie przechodzic od jednego do drugiego, tak jak to jest zrobione np. na http://teraz.pasy.net/
Bianconeri - Wto Lis 09, 2004 11:09

A mi cały czas brakuje tych paru dodatkowych biletów, które wysłałem adminowi juz z miesiąc temu :) i działających wszystkich odnosników do stron w dziale "linki"
ERNESTO - Pią Lis 12, 2004 01:01

btw: a propos biletow ... moze dodajmy tez bilety z wyjazdow, gdzie zaznaczone jest, ze dany zespol gral z nami ... ?

Pozdraiwam

[ Dodano: 22-11-04, 15:17 ]
Jeszcze jedno pytanie do admina: daloby sie zrobic tak, zeby ogloszenie i wazne ogloszenie mialy taka sama ikonke ? Strasznie nie podoba mi sie ta ikonka z wykrzyknikiem (szczegolnie daltego, ze jest caly czas kolorowa, nawet jesli watek jest przeczytany) ...

I to samo proponuje dla przyklejonych ... te kolorowe ikonki sa strasznie mylace.

Pozdrawiam

KubaNS - Pon Lis 22, 2004 18:25

Napewno brakuje jej bannerow na stronach zaprzyjaznionych klubow.

Na stronie www.90minut.pl w informacjach o Sandecji rowniez brakuje adresu www.

Pozatym mysle ze dobrym pomyslem byloby wydrukowanie kilkuset ulotek zachecajacych do odwiedzin, a nastepnie rozdanie ich przy kasach. Tani i szybki sposob trafiajacy bezposrednio do zainteresowanych. :)

ERNESTO - Pon Lis 22, 2004 19:12

Ooo, tak ... mk89 z swego czasu deklarowal pomoc jesli chodzi o ksero ... moze jego spytac czy moglby pomoc ? Do wiosny troche czasu co prawda jest, ale takie ulotki mozna by bylo takze rozdawac przed jakims turniejem z udzialem Sandecji (na pewno taki odbedzie sie na hali).

Pozdrawiam

mk89 - Wto Lis 23, 2004 14:48

ERNESTO, Jasne :)
Tylko ktos musial by zrobic projekt, wydrukowac i przynies mi bo ja nie mam drukarki :) Tylko max wymiar A4 (mozna zrobic jakies mniejsze tak zeby sie zmiescily np. 3 na takiej kartce)
I tylko czarno biale :P

ERNESTO - Wto Lis 23, 2004 17:25

No wiadomo, ze czarno-biale. Jesli 3 na jednej kartce, to pozniej bedzie musial tez ktos to pociac ... na razie tez trzeba z adminem uzgodnic co on chcialby widziec na takiej ulotce.

Pozdrawiam

Dziekan - Sro Gru 08, 2004 02:19

Admin śpi ...strona znowu zacznie działać chyba jak ruszy runda wiosenna :oops:
Grzechotnik - Sro Gru 08, 2004 12:56

Wchodząc do działu "Kibice" powinien sie kazdy zalogowac(rejestrować) tak jak to było na

starym forum.... - i to bym tez zmienił........

Dziekan - Czw Gru 09, 2004 23:26

Miłosz śpij ku*** dalej....nic a nic nie robisz chyba słomiany zapał ci minął a moglbys dac chociaz komus innemu zeby strana sie zajął zobacz na www.teraz.pasy.net ile tam jest newsów ...u nas tez by sie cos znalazlo a tu nic !
Grzechotnik - Pią Gru 10, 2004 11:27

Admin śpi, admin nie czuwa... :)
internacionale - Pią Gru 10, 2004 12:36

śpi, śpi... Czasu na nic nie ma !! Taka praca. Obiecuję poprawę. Dziekan weź pogadaj z tym kolesiem od PHP jak tam sprawy stoją bo też widzę że coś tam zaczął robić ale sprawa jakoś stanęła...
Dziekan - Nie Gru 12, 2004 18:32

Admin masz do niego namiary mozesz przeciez mu dac hasło i on albo jego kumpel zrobi ci to wszystko do konca tak jakby robil strone swoja wiec w czym problem ?

[ Dodano: 2004-12-29, 23:38 ]
No i nichuja zero odzewu strona śpi a mnie kurwica bierze bo nic nie mozna zamiescic ani przeczytac ciekawego.Admin zrobil prace szkolną odebrał piątke i poszedł sie bawić na piaskownice :)

KubaNS - Nie Mar 13, 2005 17:44

W dalszym ciagu aktualizacji.. !!

Pomijam juz to ze, info o Sandecji duzo wczesniej pojawia sie na forum, a dopiero potem wrzucane jest na glowna. W dalszym ciagu mimo ze, newsy moze juz zamieszczac poza adminem kilka osob, nie widze roznicy jesli chodzi o aktualizacje.

Ostatnia wiadomoscia na glownej jest sparing z Gornikiem Wieliczka mimo ze od tamtego czasu Sandecja zagrala kolejne 3 spotkania!!

Zyjcie chlopaki!! :?

Bianconeri - Nie Mar 13, 2005 23:51

Tez mine to wkurza, ale biorąc pod uwage, że 3 ostatnie njufsy są moje i na dodatek przepsiane z forum postanowiłem zaczekac i zoabczyc czy ktoś się pofatyguje choć tyle, zeby przepisac wyniki z forum, ale nikomu nie spieszno ...
KubaNS - Sob Mar 19, 2005 13:46

Miłosz... jak bedziesz miec chwile, uzupelniij terminarz na runde wiosenna i usun z kadry Mikolajczyka z Lukasikiem :) Tych panow juz nie ma :)

Pozdrawiam

edit: własnie zauwazyłem ze sa przy ich nazwiskach strzalki i kluby do ktorych poszli.

rwp - Nie Paź 23, 2005 09:20

jakas aktualizacja na glownej by sie sprzydala bo jak patrze na ten mecz z hetmanem to mi sie nie dobrze robi
radziufan - Nie Paź 23, 2005 09:59

no dokladnie............moze by sie ktos tym zajal?!
david - Wto Paź 25, 2005 14:50

Nareszcie aktualizacja. Dobry pomysł z tabelą ;)
KubaNS - Wto Kwi 25, 2006 11:07

Na stronie glownej jest blad...

Hutnik - Sandecja 1:0.. Nie na odwrot...

Pozatym mozna juz usunac banner dotyczacy wyjazdu.

Pzdr.

pantera - Czw Kwi 27, 2006 11:30

dzie jess shoutbox do huja! :)
hanys - Pon Maj 01, 2006 21:38

Jajos ku*** do chuja wafla dzialaj z tym forum bo mnie juz szlag trafia ;p
internacionale - Pon Maj 01, 2006 22:42

Problem w tym że się nie da !! To jest nowsza wersja połatana, bezpieczniejsza ale ktoś kto to robił nie przewidział możliwości ustawienia widoku postów tak jak to było wcześniej. Cały panel administracyjny przejżałem i lipa !! A do starego nie wrócę bo już raz mieliśmy przygodę że jakieś pedały z unii nam się wjebały na forum i wszystko poszło się jebać. Pozostało tylko czekać na nowszą wersję...
Sebastian - Pią Maj 19, 2006 10:21

a brakuje śpiewnika!!!!!!! POZDRO NS SANDECJA KOCHAM MOJE KOCHANIE!!!!

[ Dodano: 2006-05-19, 11:22 ]
KOCHAM CIE SYLWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Izka_Korona - Pią Maj 19, 2006 10:52

Sebastian napisał/a:
a brakuje śpiewnika!!!!!!! POZDRO NS SANDECJA KOCHAM MOJE KOCHANIE!!!!

[ Dodano: 2006-05-19, 11:22 ]
KOCHAM CIE SYLWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


lol to moze powinniscie zrobic jeszcze kacik zwierzen?? :D

Sebastian - Nie Maj 21, 2006 05:18

no nabank koncik ziwerzen zajebisty posmysl hahaha
omg - Nie Maj 21, 2006 09:52

omg ale zrysowany czajnik masz =o
grubas_KKS - Nie Maj 21, 2006 15:52

No nie mało ma zrysowany ten czajnik....To nie 1 post Sebastiana taki "mądry" :D:D
bolohools - Nie Maj 21, 2006 20:32

Zaaaaaaaagłębieeeee Sooooooosnooooowiecccc !!! Skąd ty jestes sebastianie ze tak sie wymądrzasz??
Sebastian - Pon Maj 29, 2006 13:43

a z Sosnowca Zagłębie Sosnowiec bojówa Young Funs-młodzi bez chonoru a co????? ZAGŁĘBIE PIERWSZA LIGA POWRACAMY!!!

[ Dodano: 2006-05-29, 14:46 ]
DO grubas_kks i omg niema zrysowanego czjnika to raczej z wami problem nie napinajcie sie dobra!!! pozdro dla Sącz Była jest i będzie sandecja!!!

radziufan - Pon Maj 29, 2006 18:03

yyyyyy mecz ze Stalowka sie zbliza???
yyyyyyy mamy nadal 27 pkt?
duzo brakuje na stronce duuuuuzo

RydzSmigly - Pon Maj 29, 2006 19:11

no racja po Stalowce juz sluch zaginal a tu baner jeszcze jest...,no i te punkty:\
kolafy - Pon Maj 29, 2006 19:54

Sebastian napisał/a:
a z Sosnowca Zagłębie Sosnowiec bojówa Young Funs-młodzi bez chonoru a co????? ZAGŁĘBIE PIERWSZA LIGA POWRACAMY!!!

[ Dodano: 2006-05-29, 14:46 ]
DO grubas_kks i omg niema zrysowanego czjnika to raczej z wami problem nie napinajcie sie dobra!!! pozdro dla Sącz Była jest i będzie sandecja!!!


Nie jestem jakimś tam mózgiem z języka ojczystego ale twój poziom mnie poraża.

Sebastian - Sro Maj 31, 2006 09:38

SPADAJ JAK SIE PISZE NASZYPKIEGO "MOZGU" TO SIE ROBI BLEDY HONOR O TO CI CHODZI WYLUZUJ BO SZKODA SIE NAPINAC
hanys - Sro Maj 31, 2006 09:59

Sebastian jeszcze jeden glupi post i na tym forum juz nie popiszesz
Sebastian - Pią Cze 02, 2006 08:04

DOBRA tylko niech sie niektorzy nienapinaja bez sensu bo ja nielubie czegos takiego... pozdro dla NS "KRÓLEWSKIE MIASTO" "Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz KKS gra"
IL DOMANI APPARTIENE A NOI-SANDECJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

internacionale - Pią Cze 02, 2006 10:05

Sebastian napisał/a:
SPADAJ JAK SIE PISZE NASZYPKIEGO "MOZGU" TO SIE ROBI BLEDY



Rozwalił mnie ten tekst :)

rwp - Pią Lip 07, 2006 18:02

teraz to chyba latwiej napisac czego na stronie nie brakuje..
Wojtek - Pon Lip 17, 2006 16:47

Czy na stronie głównej cały czas bedzie informacja o wyjezdzie do Stróż i nieaktualna tabela ??
radziufan - Pon Lip 17, 2006 20:45

juz "niebawem"kolejny wyjazd do Stroz wiec moze by info zostawic....:/?
admin pewnie na wakacjach:)

grubas_KKS - Wto Lip 18, 2006 10:58

z tego co sie orjentuje to wczesniej jest wyjazd do SANOKA...
małolat_19 - Pią Lip 21, 2006 09:50

większość już widzi wyjazd do Stróż..najbliżej , najtaniej no i nie ma Nas kto zbić:)..całymi rodzinami można jechać:)..
Grzechotnik - Pią Lip 21, 2006 22:25

radziufan-owi chodzi chyba o wyjazd na mecz sparingowy (który jest jutro , tyle ze w Biegonicach) a nie o ligowy ;)

[ Dodano: 2006-07-21, 23:27 ]
no chyba ze sie myle :)

radziufan - Sob Lip 22, 2006 08:34

nikt nie wyczul ironi w moim poscie......
chodzilo mi o to ze to info o wyjezdzie bedzie tu jeszcze chyba przez rok albo i dluzej bo jakos nikomu z władnych nie zalezy na tym zeby stronke uaktualnic

zawsze chcialem zeby SAndecja mial stronke z prawdziwego zdazenia aktualna i wypasiona ale do tego to nam jeszcze duuuuuuuzo brakuje...a szkoda

kolafy - Wto Paź 03, 2006 20:26

Stanowczo wsnioskuje o zmiane herbu Korony na stronie głównej i to jak najszybciej, żaden Kolporter Korona tylko MKS Korona !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bianconeri - Wto Paź 03, 2006 20:53

POPIERAM - kurde Milosz takich jaj to nie rób ...
klipol - Wto Paź 03, 2006 21:50

Niech zmieni rowniez herb Sandecji na taki jak jest na flagach i szalikach.
hanys - Sro Paź 04, 2006 06:43

Amen
klipol - Czw Paź 19, 2006 15:10

hmm... na szalikach jest "KKS" lub "Kolejowy klub Sportowy", na flagach rowniez jest "KKS" i "Kolejowy............" , wszyscy glosno i chóralnie wykszykuja "KKS" bądz "Kolejowy.............". A na stronie kibiców KKSu jest "MKS" Sandecja :/ troche to bezsensu
Wojtek - Czw Paź 19, 2006 19:09

Linków brakuje...

ja chetnie moge poszukac do I, II i III ligi....

internacionale - Czw Paź 19, 2006 19:15

Szukaj, szukaj, mój numer gg: 280827 :)
Wojtek - Czw Paź 19, 2006 19:23

Jutro albo w Sobote masz wsyzstkie linki do III ligi .....

[ Dodano: 2006-10-19, 20:23 ]
oczywiscie o I do III :)

[ Dodano: 2006-10-20, 19:48 ]
Miłosz wysłałem ci na gg linki do I oraz II ligi jutro pod wieczór wysle ci do III-ich i inne strony kibicowkie oraz poswiecone piłce noznej....

KubaNS - Sro Gru 27, 2006 15:09

WSZYSTKIEGO!

Proponuje wyjebac cala strone i zostawic tylko forum... To bezsensu.

Mamy nowego prezydenta miasta, nowego prezesa, nowy zarzad. Przerwa zimowa, pilkarze odchodza, Swieta Bozego Narodzenia za nami, sylwester za pasem...

Strona glowna zyje dalej meczem z Hetmanem...

No comment...

kolafy - Sro Gru 27, 2006 23:40

Popieram i jeszcze dodam to że wszystkie działy budują się od paru miesięcy !!!!!
radziufan - Sob Sty 27, 2007 14:28

moznaby jakie sinfo o sparingach , jakies cos, byleco byle by cos sie dzaalo na glownej stronie......czy tak wiele wymagam (zreszta chyba nie tylko ja)
RydzSmigly - Sob Sty 27, 2007 17:21

popieram bardzo"skormnie" u nas z newsami
internacionale - Sob Sty 27, 2007 19:16

Radziufan, napisz do mnie na GG. Dam ci info jak edytować pierwszą stronę sandecji. Będziesz drugią osobą obok Grzechotnika odpowiedzialną za newsy.

mój gg: 280827

radziufan - Pon Sty 29, 2007 10:07

ok napisalem al ejak co to moje gg to 8968077

[ Dodano: 2007-01-29, 10:09 ]
a ten twoj nr to jest dobry na pewno? nie zgubiles cyferki przypadkiem?

[ Dodano: 2007-01-29, 10:10 ]
chyba jednak nie bo w pofilu masz taki sam.... w kazdym razie odezwij sie

Wojtek - Wto Sty 30, 2007 15:26

brakuje zdecydowanie czegoś po prawej stronie strony głównej...strasznie biało (ubogo)
kolafy - Czw Lut 15, 2007 07:21

Nowego terminarzu :))
RydzSmigly - Czw Lut 15, 2007 10:02

tabelke też możnaby było uaktualnić...
Misiek - Nie Mar 11, 2007 20:26

Pasowałoby info o sparingach na głównej zamieścić...
Wojtek - Wto Kwi 10, 2007 18:02

I znowu się pojawia ten sam problem co wcześniej, mianowicie BRAK informacjii na bieżąco....
Strona wciąż zyje meczem ze Stalą Sanok, a tu za nami Już Stal Rzeszów a jutro kolejny mecz...

radziufan - Pon Cze 11, 2007 15:05

Miłosz gratuluje aktualnego newsa...sie postarales nareszcie;)))))
internacionale - Czw Cze 21, 2007 14:30

czy newsy na stronie głównej są teraz bardziej czytelne ?
Wojtek - Czw Sie 16, 2007 14:03

mam taką propozycję :

Czy nie lepiej by było gdzies na bokach umiescic tabele, nad nia wyniki z poszczególnych kolejek, gdzies tam mecze Sandecji ??
tak to trzeba klikac w "Tabela" "Wyniki"..a strona jest strasznie uboga.
idac sladami innych które własnie mają tak jak mówie - tabele z boku strony terminarz itp itd.

PS> teraz przynajmniej trzeba przyznac ze strona jest aktualizowana na bieząco :)

Rudy - Czw Sie 16, 2007 14:23

Wojtek napisał/a:
mam taką propozycję :

Czy nie lepiej by było gdzies na bokach umiescic tabele, nad nia wyniki z poszczególnych kolejek, gdzies tam mecze Sandecji ??
tak to trzeba klikac w "Tabela" "Wyniki"..a strona jest strasznie uboga.
idac sladami innych które własnie mają tak jak mówie - tabele z boku strony terminarz itp itd.

PS> teraz przynajmniej trzeba przyznac ze strona jest aktualizowana na bieząco :)


no przydało by się ;) i dobrze by było gdyby na forum był shoutbox :D :)

KoniuBZPR - Czw Sie 16, 2007 14:41

nom masz racje z tym shoutem ;D
internacionale - Czw Sie 16, 2007 15:36

Od trzech lat shoutbox jest na samym dole forum.
Jeśli chodzi o stronkę to coś postaram się wymyślić z tą tabelą ale nie będzie łatwo bo koleś który robił mi grafikę przygotował wszystko w rozdzielczości 800x600 i jak wsadzę coś z boku to mi sie tabele rozjadą.

W każdym razie postaram się

guarin - Czw Sie 16, 2007 21:42

no i nowy sezon to moze by tak kadre uzupelnic bo jest z 2006/07 sezonu pozdrawiam
radziufan - Wto Sie 21, 2007 08:06

do 28 sierpnia zastepuje Milosza w aktualizacjach na stronce <stres> :):):)
wiec jak ktos ma jakies info czy cuś to do mnie a ja postaram sie to umiescic...zaznaczam postaram bomimo wyraznych wskazówek od Milosza bedzie to moj debiut...

Rudy - Sob Sie 25, 2007 22:36

Miłosz napisał/a:
Od trzech lat shoutbox jest na samym dole forum.


:oops: ja niczego nie widzę ,może trzeba mnie dodać do jakiejś grupy?
czy Shoutbox jest tylko dla wybrany? :|

hanys - Nie Sie 26, 2007 06:41

Shoutboxa nie ma w tej wersji forum!!!!
fanatycznie - Nie Sie 26, 2007 10:54

Jak to nie ma? W każdej wersji phpBB by Przemo jest sb...
Rudy - Nie Sie 26, 2007 14:41

fanatycznie napisał/a:
Jak to nie ma? W każdej wersji phpBB by Przemo jest sb...


też mi się wydaje że powinien być...

internacionale - Nie Sie 26, 2007 19:04

Przecież tutaj jest czat od kilku dobrych lat:



[ Dodano: 2007-08-26, 20:59 ]
ps. Zrobiłem tabelę na głównej...

hanys - Nie Sie 26, 2007 21:06

chodzilo o shoutbox a nie o czat
Rudy - Nie Sie 26, 2007 23:58

hanys napisał/a:
chodzilo o shoutbox a nie o czat

powtórze to chodziło o Shouta ,a nie czat :/ no ,ale lepsze to niż nic ;)

Tabela na stronie głównej...? nice! właśnie o to chodziło xD

KKS1910 - Sro Kwi 16, 2008 16:46
Temat postu: Zmiany
Ja proponowałbym wprowadzić zmiany w kadrze zespołu bo jest nieuaktulanione :)). Oraz wprowadzić składy drugiej drużyny oraz drużyn młodzieżowych tak jak jest na stronie Korony Kielce czy też Lecha Poznań. Z góry dziekuje :)
Bartosz1343 - Czw Kwi 17, 2008 08:16

Pamiatki sa nie aktualne,Galeria,Kadra,IIILiga...(bo sa jeszcze druzyny takie jak Korona II,Motor itp.),Wyniki,Linki ja bym proponowal to uaktualinic:)
Ziom17 - Czw Kwi 24, 2008 17:17

Nie było gdzie napisać to zapytam ty, czy da się zmienić nick na forum jak się da to gdzie?
internacionale - Czw Kwi 24, 2008 18:04

Nie da się. W szczególnych przypadkach, odpowiednio uzasadniając można spróbować napisać na milosz@sandecja.pl.
gulek_ns - Wto Maj 06, 2008 22:03

KKS1910 to dobry pomysł popieram w 100% :P
KKS1910 - Sob Maj 17, 2008 12:50

To jest bardzo dobry pomysł. Wtedy strona sandecji wyglądała by przyzwoicie. Ja moge zając sie składami bo gram w sandecji i orientuje sie co i jak :).
Ad@ś=) - Wto Wrz 23, 2008 11:32

Czy mógłby ktoś zająć sie uaktualnieniem strony głównej? wiele informacji jest naprawde starych a wypadałoby żeby ludzie którzy szukają informacji o drużynie znaleźli je właśnie na tej stronie a nie szukali na 90minut czy gdzieś indziej... Mógłbym coś pomóc jeśli by trzeba było w miare moich możliwośći.
style - Wto Wrz 30, 2008 16:05

hmm troche mi sie nudzilo i przedstawie ponizej co mozna zrobic na stronie glownej i jak :) ogolniej est ok ale pare rzeczy wymaga uaktulnien i odswiezen zeby ktos kto wejdzie zobaczyl wszystko co jestm u potrzebne :)


Kadra - tutaj mozna na zasadzie kopiuj/wklej z jednego z tematow na forum
poniewaz jeden z uzytkownikow na moje pytanie umiescil sklad druzyny wiec wystarczy tylko skopiowac z tematu i wkleic

III liga - tutaj tez niema zbyt duzych problemow, poneiwaz kazda druzyna ma swoja strone internetowa i ma na nich herby druzyn wiec tez na zasadzie kopiuj wklej mozna te herby uaktualnic, a nawet w drodze nowosci mozna powstawiac hiperlacza na te herby tak aby po kliknieciu na herb przekierowywalo nas na strone danej druzyny:)

Terminarz - tutaj nic prostszego - 90minut.pl kopiujemy terminarz i wklejamy (trzeba uaktualnic)


Wyniki - jak wyzej bardzo prosta sprawa 90.minut.pl kopiuj/wklej (trzeba uaktualnic)


Tabela - na stronie glownej jest tabela wiec tu jak sie chce, w miare estetyki mozna wkleic :) i tak samo 90minut.pl ( trzeba uaktualnic)


Informacje - tu jest ok:)


Galeria zdjec - tu rowniez mozna wstawic hiperlacze do dzialu kibice temat galeria i bedzie prawie to samo :)


Linki - hmm tutaj mozna umiescic linki do 90minut.pl kibice.net oraz stron internetowych naszych zgod itd :)


ROzumiem ze strona internetowa zajmuje sie kilka osob i nieraz naprawde zywcem niema czasu wiec moge w miare moich mozliwosci cos pomoc np wyszukac herby itd poniewaz na robieniu czegos na stronach internetowych zupelnie sie nieznam :)

pozdrawiam

[ Dodano: 2008-09-30, 17:07 ]
aaa i jeszcze jedno

Sklepik - Uaktualnic

SączerS - Pią Paź 03, 2008 15:01

To dlaczego nie napiszesz do osoby odpowiedzialnej za to i sam nie zmienisz jak piszesz ze nic trudnego? może akurat nie będą mieli nic przeciwko bo najlepiej gadać ale od siebie to trudno
bartosz1343 - Pią Paź 03, 2008 15:14

SączerS napisał/a:
To dlaczego nie napiszesz do osoby odpowiedzialnej za to i sam nie zmienisz jak piszesz ze nic trudnego? może akurat nie będą mieli nic przeciwko bo najlepiej gadać ale od siebie to trudno
Poto jest ten temat żeby napisac czego brakuje;/!
style - Sob Paź 04, 2008 11:02

SączerS napisał/a:
To dlaczego nie napiszesz do osoby odpowiedzialnej za to i sam nie zmienisz jak piszesz ze nic trudnego? może akurat nie będą mieli nic przeciwko bo najlepiej gadać ale od siebie to trudno



A ty jestes pierdolniety? Po co sobie nabijasz posty bezsenswone? Niemozesz napisac na gg?
Jakbys chcial wiedziec to jest temat "czego brakuje na stronie" wiec napisalem czego brakuje i jakbys nieiwiem niezauwazyl czy cos, to napisalem ze w miare moich mozliwosci moge cos pomoc ? Wiec za nastepnym razem kiedy cos napiszesz to wez se kilka oddechow i przemysl a potem napisz zamiast nabic kolejnego bezsensownego posta, bo masz moj gg mieszkasz blok dalej i mozemy normalnie pogadac...;/

[ Dodano: 2008-10-04, 12:03 ]
bartosz1343 napisał/a:
SączerS napisał/a:
To dlaczego nie napiszesz do osoby odpowiedzialnej za to i sam nie zmienisz jak piszesz ze nic trudnego? może akurat nie będą mieli nic przeciwko bo najlepiej gadać ale od siebie to trudno
Poto jest ten temat żeby napisac czego brakuje;/!








Pozatym tu juz ci kolega napisal wszystko.... wiec natepnym razem popatrz jak nazywa sie dany temat ....

x_cite - Sob Paź 04, 2008 21:45

cytuję: "...Podczas spotkania w Pińsku..." a co to jest Pińsk?;))) dobre koledzy to było-mogę Wam wybaczyć bo dziś sobota a informacja została wklejona o godz. 22.06 :D za ten tekst 10/10;))) pozdrawiam!;)

[ Dodano: 2008-10-04, 22:47 ]
aha no i jeszcze data 24.10.2008 r. :D hehehe;))))

internacionale - Sob Paź 04, 2008 21:49

x_cite napisał/a:
cytuję: "...Podczas spotkania w Pińsku..." a co to jest Pińsk?;))) dobre koledzy to było-mogę Wam wybaczyć bo dziś sobota a informacja została wklejona o godz. 22.06 :D za ten tekst 10/10;))) pozdrawiam!;)

[ Dodano: 2008-10-04, 22:47 ]
aha no i jeszcze data 24.10.2008 r. :D hehehe;))))



Poprawiłem już... A to że do najtrzeźwiejszych nie należę dzisiejszego wieczora, to prawda ;)

radziufan - Nie Paź 05, 2008 08:15

przyznaje sie moja wina....przekleilem fragment z Dziennika;) a pan W słynie z takich Pinsków;)
internacionale - Pon Paź 20, 2008 17:42

Dzisiaj przy dużej pomocy użytkownika jp22 udało się zaktualizować kilka działów:
kadra, II liga gr. wschodnia, wyniki, linki...

Blendzior - Pon Paź 20, 2008 18:56

w dziale "terminarz" jest mały bład bo pisze :

Kod:
OKS 1945 Olsztyn    vs    Resovia


a powinno być :

Kod:
OKS 1945 Olsztyn    vs    Sandecja Nowy Sącz

style - Pon Paź 20, 2008 22:37

dzis razem z Miłoszem wspolnie wzielismy sie do roboty i uzupelnilismy dzialy ;

II liga , kadra i linki:) wiec juz na stronce jest praktycznie wszystko:)


pozdro:)

Kihol - Nie Cze 21, 2009 00:23

Bardzo cieszy mnie fakt ze wreszcie Sadeccy biznesmani zaczeli inwestowac w reklame na stronach pilkarskich. Milym zaskoczeniem dla mnie bylo zobaczyc na stronie mojego kochanego klubu nie reklame jakiegos bukmachera tylko nasze sadeckie firmy. Powiem krótko: Na prawo jazdy do RUTKOWSKIEGO, po okulary do WALCZYKA.
Czekam na wiecej i gratuluje pomyslowosci zwłaszcza z tymi "najpiekniejszymi bramkami sezonu". Myslalem ze nagral ktos wszystkie bramki Sandecji:))

Pozdrawiam sympatyków

internacionale - Nie Cze 21, 2009 07:48

Kihol napisał/a:
Bardzo cieszy mnie fakt ze wreszcie Sadeccy biznesmani zaczeli inwestowac w reklame na stronach pilkarskich. Milym zaskoczeniem dla mnie bylo zobaczyc na stronie mojego kochanego klubu nie reklame jakiegos bukmachera tylko nasze sadeckie firmy. Powiem krótko: Na prawo jazdy do RUTKOWSKIEGO, po okulary do WALCZYKA.
Czekam na wiecej i gratuluje pomyslowosci zwłaszcza z tymi "najpiekniejszymi bramkami sezonu". Myslalem ze nagral ktos wszystkie bramki Sandecji:))

Pozdrawiam sympatyków


Ja jeszcze dodam że binguj.pl to także sądecka inicjatywa.

internacionale - Nie Cze 28, 2009 12:34

Jak zauważyliście, od kilku dni przybyło kilka nowych reklam na stronie i na forum. Oprócz sądeckich firm zainteresowanych tą formą reklamy, zapisałem się także do jednego z programów afilacyjnych (tradedoubler.com).

Nie chce mi się rozpisywać o szczegółach ale na dzień dzisiejszy najkorzystnieszą ofertę przedstawiła firma Hestia. Płacą 50 gr za każde kliknięcie w ich banner (z unikalnego IP). Dlatego w tym miejscu wychodzę do Was z prośbą aby podczas wizyty na forum lub na stronie kliknąć raz w ich banner.

Dla Was to niewielki wysiłek a mi zarobione pieniądze pomogą w utrzymaniu i dalszej rozbudowie serwisu.../Miłosz

Masahiko - Wto Cze 30, 2009 19:45

A niech Ci będzie. Przez tydzień uzbieram Ci na piwko :)
kamilyes - Wto Cze 30, 2009 19:48

A ja na Fajki :)
Bianconeri - Sob Lip 04, 2009 10:17

A tak po cichutku i bez pompy :) zaszły pewnie zmiany w ukłądzie i funkcjonowaniu strony Stowarzyszenia , zmienił się nieco układ modułów i menu, dodano możliwość komentoania artykułów itp.

Więcej informacji tutaj.

internacionale - Wto Lip 07, 2009 23:16

A ja nadal zwracam się z prośbą o klikanie w bannerki na forum !! Chciałbym zebrać nieco środków aby móc zaoferować Wam niebawem (myślę że to kwestia kilku dni) coś nieco odmiennego niż forum kibiców (przecież nie tylko sportem człowiek żyje ;)
Ad@ś=) - Wto Lip 07, 2009 23:24

ale można co dziennie klikać w banerki? czy tylko liczy sie jak pierwszy raz klikne?;]
internacionale - Wto Lip 07, 2009 23:31

Każdy może kliknąć raz na dobę ! :) Czyli klikamy codziennie !
Grzechotnik - Wto Lip 07, 2009 23:48

Klikam codziennie, na zgrzewke juz masz :D

Milosz po co piszesz na glownej o licencjach dla klubow II ligi? Przeciez to nas nie dotyczy, to samo jak na pasku "lecialo" wynik sparingu GKS Katowice-Kolejarz 0-1 bo wygladalo to tak jakbys "promowal" tych... zza miedzy , nie rozumiem juz nic.........

ERNESTO - Wto Lip 07, 2009 23:56

Katowice sa z nami w lidze przeciez ?

Milosz - przypominaj o tym klikaniu, ja staram sie pamietac, ale przypomnienie to gwarancja, ze klikne (zapewne pare innych osob rowniez)

Pozdro
P.S. Rutkowski jest zle zlinkowany ... w zasadzie w ogole nie jest zlinkowany (na glownej)
P.P.S. Link do binguj.pl otwiera sie w tym samym oknie (tez na glownej)

Grzechotnik - Wto Lip 07, 2009 23:59

ERNESTO napisał/a:
Katowice sa z nami w lidze przeciez ?


Zgadza sie , ale jak juz pisze o tych Katowicach to niech bedzie konsekwentny i pisze wyniki sparingow wszystkich druzyn z naszej ligi na tym "pasku" ;) Podejzewam ze by nie nadazyl ;)
Pozdro :)

internacionale - Sro Lip 08, 2009 00:00

Grzechotnik napisał/a:
Klikam codziennie, na zgrzewke juz masz :D

Milosz po co piszesz na glownej o licencjach dla klubow II ligi? Przeciez to nas nie dotyczy, to samo jak na pasku "lecialo" wynik sparingu GKS Katowice-Kolejarz 0-1 , nie rozumiem juz nic.........


Tak jak napisałem. Okres wakacyjny, nie dzieje sie praktycznie nic, a każdy czeka na jakiegoś newsa. Strona musi żyć a informacje nt. naszej byłej II ligi to dla niektórych ciekawostka... Staram się codziennie wrzucać coś nowego ale akurat dzisiaj musiałem się poratować taką informacją. "Nikogo nie ubyło..." a news w miarę ciekawy (jak dla mnie).

Grzechotnik - Sro Lip 08, 2009 22:07

Oj dzieje sie dzieje :)
Ale rozumiem, mozna nie miec czasu itp itd i nie wiedziec wszystkiego ... ;)

Tego m.in brakuje na glownej, wiedzial ktos o tym? :

Kluby I ligi bez licencji!

W dniu 6.07 obradowała Komisja Licencyjna, która nie przyznała żadnemu pierwszoligowcowi licencji na grę w sezonie 2009/2010. Jak czytamy w dzisiejszym wydaniu Przeglądu Sportowego, Komisja Licencyjna odłożyła wszystkie decyzji do piątku.

"Kto nie ma niezbędnych dokumentów, musi je dostarczyć do 10 lipca. Są kluby świetnie przygotowane, ale są też takie, które mają zaległości wobec zawodnikowi Skarbu Państwa. 10 lipca zbierzemy się ponownie i wtedy podejmiemy ostateczne decyzje jako organ pierwszej instancji" - powiedział przewodniczący Komisji ds. licencji pierwszoligowych, Jan Popiołek. "Nikt nie dostał jeszcze decyzji odmownej, ale są zespoły poważnie zagrożone" - podkreśla przewodniczący. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że w najgorszej sytuacji jest GKS Jastrzębie Zdrój oraz GKS Katowice. Powodem są ich zadłużenia, które sięgają kilku miesięcy...

Tak więc w najbliższy piątek - 10 lipca - dowiemy się, kto wystąpi w I lidzie w nadchodzącym sezonie.

-----------------------------

Mecze I ligi od piątku do poniedziałku w TVP Sport

TVP Sport mający wyłączność na transmisje meczy I ligi piłki nożnej zaproponował, aby spotkania mistrzowskie rozgrywane były od piątku do poniedziałku po godzinie 18.00. Pozwoli to kibicom oglądnąć kilka spotkań ligowych w ciągu tych dni. Ponadto od nowego sezonu powstanie magazyn I ligi, w którym będą pokazywane skróty ze wszystkich spotkań. W ramach umowy z TVP Sport kluby będą otrzymywać wszystkie mecze kolejki na nośnikach DVD.

internacionale - Czw Lip 09, 2009 21:24

Jeszcze odnośnie bannerów. Hestia zakończyła kampanię reklamową. Dzięki wam moje konto w tradedoubler.com powiększyło się o kwotę 175,75 zł

W tej chwili nie ma tak opłacalnych kampani jak Hestia więc umieściłem banner firmy pomagającej odzyskać podatek dla osób pracujących za granicami.

Firma ta wypłaca jedynie prowizję (10zł) za poprawnie wypełniony formularz kontaktowy (za kliki nie ma nic) więc jeśli ktoś z was jest zainteresowany to zapraszam ;)

ERNESTO - Pią Lip 10, 2009 06:43

Watpie, ze cokolwiek na tym zarobisz. W Irlandii np. odzyskanie podatku jest banalnie proste. Nawet jesli nie znasz angielskiego, to jest miejsce, gdzie zrobisz to po polsku i pobieraja za to niewielka prowizje ... :)

Pozdrawiam

internacionale - Pią Lip 10, 2009 06:55

ERNESTO napisał/a:
Watpie, ze cokolwiek na tym zarobisz. W Irlandii np. odzyskanie podatku jest banalnie proste. Nawet jesli nie znasz angielskiego, to jest miejsce, gdzie zrobisz to po polsku i pobieraja za to niewielka prowizje ... :)

Pozdrawiam


Ha!, już pierwsze 10pln jest na koncie z tego tytułu. A zresztą i tak nie mam narazie co wrzucić więc jest ten bannerek...


kamilyes - Pią Lip 10, 2009 07:42

Zawsze dobre to 10 zł niż nic :)
Maerqin - Wto Lip 28, 2009 21:36

Proponowalbym poprawic dzial ''Wyniki'' (nie wiem czy tylko u mnie jest wszystko krzywo?), zeby wygladalo to troche ladniej i bardziej przejrzyscie, mniej wiecej tak:

1. Kolejka (2 Sierpien)

Sandecja Nowy Sacz (-:-) TS Podbeskidzie Bielsko-Biala

2. Kolejka (8 Sierpien)

Flota Swinoujście (-:-) Sandecja Nowy Sacz

(...)
Moznaby pogrubic tutaj zwyciezce a link do szczegolow meczu(il. widzow, strzelcow, kartek...) stanowiloby spotkanie(np. Sandecja Nowy Sacz - TS Podbeskidzie Bielsko-Biala byloby linkiem) LUB bezposrednio w tym tez dziale prowadzic statystyki meczowe bez zadnego odsylania. To taka moja sugestia co do tego wlasnie dzialu. Pozdro

Penzel.NS - Czw Lip 30, 2009 19:36

czemu nie moge usuwac swoich postow?????? wkradl mi sie bład i nie moge go usunac!
fanatycznie - Wto Wrz 15, 2009 10:45

mi brakuje starych dobrych opisów na sandecjahools.prv.pl...szkoda że to odeszło do lamusa, te relacje z wyjazdów, meczów u siebie zawsze się klimatycznie czytało,
lechu - Pią Wrz 18, 2009 15:31

W dziale "Historia" w rubryce szkoleniowcy można uaktualnić nazwiska, bo kilku z ostatniego czasu brakuje.
DNL - Pią Wrz 18, 2009 15:35

+ zakladka bilety, ciagle pytania o nie zaczynaja byc irytujace.
Chyba juz wspominalem o tym na priv swego czasu.

aidos - Pią Wrz 18, 2009 17:53

Jak już wszyscy wypominają to zakładka Kadra też jest zdeczka nieaktualna.
klap - Nie Lis 15, 2009 20:35

również zakładke "wyniki" trzeba uzupełnić bo staneliśmy na meczu : Sandecja Nowy Sącz 2-2 Dolcan Ząbki
herms - Sob Mar 06, 2010 10:51

brakuje
+mapki stadionu,
+cennika,
+reklamy na pierwszej stronie zachęcającej do kupowania biletów

Bianconeri - Sob Mar 06, 2010 11:32

W sumie słuszna uwaga, ale teraz to już się nie ma co "produkować" bo po zmianach już nie będzie żadnego wpływu na to co i jak będzie wyglądać na nowej stronie sandecja.pl.
Ewentualnie jak ruszy nowa oficjalna strona klubowa sandecja.com.pl wtedy się stworzy osobny temat do ewentualnych uwag, propozycji itp.

herms - Nie Mar 07, 2010 11:01

to kt. strona Sandecjii jest tą oficjalną? I czy klub w ogóle wie, że jest oficialka, czy to tylko tak z nazwy "oficjalna" żeby ładnie było.
radziufan - Nie Mar 07, 2010 11:19

poki co strony oficjalnej nie ma a bedzie niebawem pod adresem sandecja.com.pl
herms - Nie Mar 07, 2010 11:26

A czy na tej nowej stronce będzie możliwość "podrzucenia" pomysłu na ulepszenie tej str? (tak jak tutaj)
radziufan - Nie Mar 07, 2010 11:30

nowa strona bedzie z zalozenia idealna;)
herms - Nie Mar 07, 2010 12:44

tiaaa... i niezatapialna jak titanic.
Bianconeri - Czw Mar 11, 2010 18:10

Będzie można, konstruktywne sugestię są mile widziane, co się uda zrobić to pewnie zostanie uwzględnione, tylko do tego na razie musi być spełniony jeden warunek konieczny - klub musi w końcu chociażby podpisać umowę, a schodzi z tym już od ponad miesiąca ...

PS. Herms specjalnie dla ciebie:D :

http://www.sandecja.org/27,Informacje_o_klubie.htm

Co prawda strona nie ta, ale chyba lepsze to niż nic ;)

biker_ns - Czw Mar 11, 2010 21:47

Zawsze myślałem że nasz stadion ma pojemność 5 tyś.W tym opisie nad mapką jest podane że sześć,czyżby po przeróbkach przybył aż tysiąc?


POZDRAWIAM

Bianconeri - Czw Mar 11, 2010 22:02

Zależy jak liczyć, teraz doszło trochę miejsc "siedzących" czyli tych malowanych półdupków:) a oficjalnie miejsc stojących tak naprawdę to już nie ma i tak naprawdę jedynym wyznacznikiem jest ilość miejsc siedzących i to wg nich jest liczone też 5% biletów dla kibiców gości.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group