Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Rezerwy i Juniorzy Sandecji - Juniorzy Sandecji - zima

polonia2 - Czw Paź 25, 2012 09:59
Temat postu: Juniorzy Sandecji - zima
Witam mam pytanie czy Sandecja organizuje zima jakies testy do juniorow? Jestem rocznik 95.
grubas_KKS - Czw Paź 25, 2012 16:45

Idź śmiało na trening, ważne żeby Twoi rodzice co miecha płacili "składki" za Ciebie... Jeden h** czy się nadajesz czy nie ,czy też masz jedną nogę czy jesteś ślepy, ważne żeby hajs się zgadzał... W tym "klubie" stawiają na wychowanków,taki Leśniak gra z powodzeniem w 1 lidze ;)
www.megachem.pl - Czw Paź 25, 2012 21:04

Za friko masz w KS Chruślice jak co dawaj na PRV- tylko nie ten level.
polonia2 - Czw Paź 25, 2012 22:18

Prosilbym o wiecej powagi w wypowiedziach .
wborzecki@gmail.com - Pią Paź 26, 2012 07:43

MŁODZIEŻOWIEC ZADZWOŃ DO KLUBU 18-442-18-04 POPROŚ PANIĄ ZOSIĘ LUB PANIĄ EWĘ O INFO GDZIE I KIEDY TRENUJE TWÓJ ROCZNIK:-)) I IDŹ NA TEN TRENING POKAZAĆ SIĘ TRENEROWI Z JAK NAJLEPSZEJ STRONY!!
TRZYMAM KCIUKI !!!! :-)))

hanys - Pią Paź 26, 2012 08:39

brawa do Wołodii
grubas_KKS - Pią Paź 26, 2012 17:08

polonia2 masz priva ode mnie
gogo1910 - Sob Paź 27, 2012 11:07

Jeśli się nie mylę rocznik 94/95 trenuje Świerad and Jawczak( kto to? :P ) Tam, się gra za free, chyba jedyny rocznik to juror starszy który gra za darmo( to taki pozytyw) :), Pozdro
polak_ns - Nie Paź 28, 2012 09:14

to jest bodajże nasz wychowanek, który gra/grał w rezerwach
kmks - Sro Lis 07, 2012 12:19

Juniorzy starsi Sandecji Nowy Sącz wygrywając w ostatni meczu rundy 5-1 z Unia Tarnów zapewnili sobie awans do ligi makroregionalnej z pierwszego miejsca ! Awansując wyprzedzili min. taki drużyny jak Cracovia Kraków, Wisła Kraków czy SMS Kraków.

Gratulacje dla młodzieży !!

www.megachem.pl - Sro Lis 07, 2012 15:25

Gratulacje.

Smuci natomiast fakt, że młodzież od paru lat mamy wybitną w swoich kategoriach wiekowych, natomiast potem gdzieś giną i do dorosłej piłki nie przechodzą. Nad tym powinno się pracować.

Biancos - Sro Lis 07, 2012 17:57

Dlaczego giną? Z juniorów którzy wygrali 2 lata temu lige małopolską i byli w najlepszej 8 w Polsce mamy: Młynarczyka, Szelige, Szczepańskiego. Był Wilk ale odszedl, Słaby na wypożyczeniu w Resovi, był Fałowski. Więc spokojnie czas pokaże i niedługo myślę ze pojawi się ktoś nowy z drużyny aktualnych juniorów ;)
Morton - Czw Lis 08, 2012 00:36

Cytat:
Smuci natomiast fakt, że młodzież od paru lat mamy wybitną w swoich kategoriach wiekowych, natomiast potem gdzieś giną i do dorosłej piłki nie przechodzą. Nad tym powinno się pracować.


Dokładnie, lecz oni nie giną, tylko po prostu grają w niższych ligach i mniej się już o nich słyszy, uda się nielicznym jakoś wypromować na wyższy szczebel.

kmks - Czw Lis 08, 2012 09:47

2 lata temu nie wygralismy MLJS.. zdobylismy 2 miejsce. Fakt jest taki ze wczesniej w Sandecji nie stawiano na mlosziez, wychowankow. Teraz jak widac ruszyło się troche w tym kierunku i być może ta młodzież która będzie dostawała szanse ogrania się w 1 lidze coś osiągnie. Być może zmieni się myślenie naszych prezesów i zaczną zachęcać wyróżniających się młodych zawodników, do tej pory tego brakowało gdyż kończąc wiek juniora nie mieli żadnych perspektyw ani propozycji zostania (czyt. stypendium) i uciekali z klubu do okolicznych wiosek gdzie nie osiągając nic, znikali..
asteraes - Sob Lis 24, 2012 00:22

Artykuł o naszej młodzieży http://www.sportowefakty....cjalna-akademie
vanacastin - Pią Gru 07, 2012 21:42

Ciekawa informacja http://www.sandecja.com.p...wy_prezent_.htm
narkins - Sob Gru 08, 2012 19:24

nie wiem gdzie wiec napiszę tutaj
Młodziki rocznik 2006 grają swój debiutowe mecz sparing z Dunajcem N.S. rocznik 2006
12.12.2012 o godzinie 16:30 w hali gimnazjum nr 5


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group