Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Archiwum - Kibicowski autobus MPK (projekty, info itd)

KrzysieKKS - Pon Lut 04, 2013 13:46
Temat postu: Kibicowski autobus MPK (projekty, info itd)
Pomysł kibicowskiego autobusu w taborach sądeckiego MPK pojawił się już kilka miesięcy temu. Chyba ciężko o lepszą formę promocji Sandecji jak autobusy kursujące całe dnie po naszym mieście. Temat upadł z różnych powodów... to inna bajka w której były smoki ;))

Dzisiaj po spotkaniu z Prezesem spółki MPK w NS mogę powiedzieć iż mamy zielone światło w tym projekcie. Pomysł kibicowskiego autobusu bardzo przypadł do gustu Prezesowi MPK i bardzo chętnie pomoże przy realizacji pomysły na różnych płaszczyznach. Nie pozostaje nic innego jak skorzystać z dobrego nastawienia Prezesa do kibiców oraz Sandecji i wspólnymi siłami wykonać ten projekt.

Wstępna wizja zakłada wykonanie reklamy (metodą klejoną :)) na całym autobusie jednej z popularnych linii autobusowych. Jeśli uda wykonać się to założenie plan zakłada już na pierwszym meczu wypuszczenie „naszego” autobusu na specjalną linie po mieście w celu darmowego kursu na stadion. Pomysłów jak i wersji jest co najmniej kilka. Nic z tego nie będzie bez... projektów... Tak więc kibicowska Braci prośba o wykonanie projektu na oklejenie autobusu: boczna strona bez drzwi, boczna strona z drzwiami, tył autobusu. W zasadzie 3 grafiki do wykonania. Boczne strony autobusu to mniej więcej 3m wysokości na 12 metrów dł.

Im wcześniej będzie projekt tym wcześniej przystąpimy do realizacji. Do pracy Panowie bo temat jest ciekawy :)
Mam pewną wizje projektu ale to opisze w wolnej chwili. Póki co liczymy na Waszą inwencje twórczą.

Pozdrawiam i do dzieła !!

x_cite - Pon Lut 04, 2013 13:52

http://www.gsmk.org.pl/index.php jest takie stowarzyszenie w Nowym Sączu oni może posłużą swoją radą itp. :) Najchętniej ten autobus widziałbym na linii 41 :P
KrzysieKKS - Pon Lut 04, 2013 14:07

Z nimi MPK również współpracuje :)) Generalnie chodzi teraz głównie o wykonanie projektów, całą reszte SKS przyjmuje na swoją klate czy też klaty :D

Projekty, projekty jeszcze raz projekty reszta to mały miki ;))

nitroactive - Pon Lut 04, 2013 14:56

To będzie jakoś drukowane gdzieś? Pytam bo może coś bym sklecił, tylko nie wiem czy jest jakieś ograniczenie co do poziomu "złożoności" projektu, a nie chce żeby było jak z malowaniem budynku że niby się wszystkim podobało i na tym zostało :D
radziufan - Pon Lut 04, 2013 16:03

chodzi o cos w tym stylu....




nitroactive - Pon Lut 04, 2013 16:10

OK to można puścić wodze fantazji :D
MarcinKKS1910 - Pon Lut 04, 2013 16:23

Dokładnie 41 w barwach na wzór autobusu z Kielc to byłoby coś pięknego


KKS_FAN - Pon Lut 04, 2013 16:30

noo nie powiem , ten Korony cos pięknego:D
prosty i czytelny..

wrzucam dzieło GKS-u :


Snoopi86 - Pon Lut 04, 2013 17:45

coś na wzór Korony chętnie bym zobaczył ;]
Bianconeri - Pon Lut 04, 2013 18:03

To na początek dizajn minimalistyczny ale z przekazem

http://i47.tinypic.com/15x91ls.png


x_cite - Pon Lut 04, 2013 19:20

Bianconeri napisał/a:
To na początek dizajn minimalistyczny ale z przekazem

http://i47.tinypic.com/15x91ls.png

Obrazek


jakiś stary....takiś dowcipny :P :D

radziufan - Pon Lut 04, 2013 19:27

myśle że można by wykorzystac któryś z motywów z vlepek....ostatnie byly na prawde wysokiej jakosci
kacper108 - Pon Lut 04, 2013 20:19

Jako że sesja trwa w najlepsze a jutro egzamin...temat styknął w idealnym momencie :)
(wiadomo - każda rzecz może być zmieniona, od czcionek po drzewa w tle).
Krytykujcie Pany...

Kazek G f H - Pon Lut 04, 2013 20:44

Oczywiście kierowcą ów autobusu będzie niezawodny sądecki Mistrz Kierownicy, czyli Ja !! sasasaa
KrzysieKKS - Pon Lut 04, 2013 21:28

Nitro:
Dokładnie można puścić wodze fantazji gdyż w planie jest wykonanie tego taką metodą jak przedstawione wyżej autobusy (dość dokładna)

Jako że zdjęcia się pojawiły to ja najchętniej widziałbym coś na wzór Korony Kielce. Prosty czytelny i na stronę bez drzwi idealny. Strona od drzwi mogłaby zawierać przekrój naszej 100 letniej historii z motywami patriotycznymi. A zad autobusu jako zaproszenie na mecz (w tym logo SKS, adres strony www, adres stadionu, herb Sandecji)

Bianconerii:
Przekaz 100/100, nawet nad tapicerką siedzeń pomyślałeś :D

Maerqin - Pon Lut 04, 2013 22:23

Zajebisty pomysl z tym autobusem :) Najlepsza wg mnie bylaby linia 7 bo czesto kursuje i objezdza najwieksza czesc miasta, i takie miejsca jak Lwowska-galeria, Nadbrzezna-szkola/hala, Dworce PKP/MPK/PKS, rynek i inne w ktorych taki autobus bylby widoczny dla jaknajwiekszego grona ludzi z Sacza i nie tylko.
KKS_FAN - Pon Lut 04, 2013 22:56

niech sobie jeżdzi nawet do Nawojowej byle stał się rzeczywistością :D
KrzysieKKS - Pon Lut 04, 2013 23:27

Więcej wiary :) Stanie się rzeczywistością jak będą projekty :)) ja bym to widział tak jak pisałem w swoim poprzednim poście :)

Kwestia którą linią będzie jeździł to sprawa otwarta ale o to bym się nie martwił... będzie dobrze:)

mirek678 - Pon Lut 04, 2013 23:35

A to nie jest tak że np. numery linii się zmieniają że w każdym dniu autobus może być 41 ką a w następnym 36 tką ??
mlodykks - Pon Lut 04, 2013 23:36



Nie ma co dawać na ten autobus zdjęć , musiałyby być dużych rozmiarów .

Snoopi86 - Pon Lut 04, 2013 23:51

z tyłu można dać motyw Nowosądeckich patriotów
radziufan - Wto Lut 05, 2013 08:12

mlodykks napisał/a:
Obrazek

Nie ma co dawać na ten autobus zdjęć , musiałyby być dużych rozmiarów .



mi sie podoba ale na tył inny motyw (np Patrioci jak pisane w poscie wyzej) i spróbuj zmeiniec czcionke

x_cite - Wto Lut 05, 2013 08:58

Proponuję wszystkie autobusy wymalować na biało-czarno :) I tak MPK co jakiś czas zmienia kolorystykę z czerwonych na żółte, z żółtych na szaro-czerwone a teraz kolej na biało-czarne :) hehe
Kmicic - Wto Lut 05, 2013 17:12

Cytat:
Wstępna wizja zakłada wykonanie reklamy (metodą klejoną :)) na całym autobusie jednej z popularnych linii autobusowych.


Na cały czyli łącznie z oknami? Bo widzę że pojawiają się już projekty gdzie okna są niezagospodarowane.

radziufan - Wto Lut 05, 2013 19:09

PAtrząc na autobusy jeżdzące po NS to niektóre mają reklamy także na oknach. Wg mnie taki projekt bylby bardziej efektowny i wyrazisty
nitroactive - Wto Lut 05, 2013 19:43

Oklejenie okien to nie powinien być problem to nie jest szczelna naklejka takie cuś :D
KrzysieKKS - Wto Lut 05, 2013 20:49

mirek678:
Jest tak jak piszesz, autobusy czasem są jako 7, czasem 23 a czasem całkiem inna linia. Będą projekty to zwrócimy się w oficjalnym piśmie o to co chcemy i uwidzomy co dalej:)

Projekt może zakrywać okna bo wiele autobusów MPK ma reklamy na oknach.

Projekty, projekty jeszcze raz projekty bez tego ani rusz :)

x_cite - Sro Lut 06, 2013 12:23

My tu gadu gadu o MPK a tu aż prosi się o wymianę lub właśnie oklejenie autobusu jakim poruszają się nasi piłkarze....nie dość, że już sprzęt dosyć leciwy to na dodatek nie wygląda wizualnie za dobrze. Ma jakieś reklamy ZM "Leśniak". Widok starego autobusu na rozpadającym się moście heleńskim....bezcenny :) Piłkarze jeżdżąc po Polsce też powinni mieć jakiś przynajmniej wizualnie ładniejszy autobus w końcu promują miasto i klub....to zadanie dla Michała Śmierciaka bo na tym polu chyba jeszcze nie zadziałał...
hanys - Sro Lut 06, 2013 13:55

x_cite napisał/a:
My tu gadu gadu o MPK a tu aż prosi się o wymianę lub właśnie oklejenie autobusu jakim poruszają się nasi piłkarze....nie dość, że już sprzęt dosyć leciwy to na dodatek nie wygląda wizualnie za dobrze. Ma jakieś reklamy ZM "Leśniak". Widok starego autobusu na rozpadającym się moście heleńskim....bezcenny :) Piłkarze jeżdżąc po Polsce też powinni mieć jakiś przynajmniej wizualnie ładniejszy autobus w końcu promują miasto i klub....to zadanie dla Michała Śmierciaka bo na tym polu chyba jeszcze nie zadziałał...


tak a potem przy przejezdzaniu tarnowa czy gorlic chulygany najebia pilkarzy ;)

radziufan - Czw Lut 07, 2013 07:57

mlodykks napisał/a:
Obrazek

Nie ma co dawać na ten autobus zdjęć , musiałyby być dużych rozmiarów .



młodyKKS spróbuj zmienic czcionke tego napisu na jakąś ładną i daj na tył motyw Nowosądeccy Patrioci

Panowie czy na prawde nie ma juz innego grafika?? bo temat upada

Projekty, projekty, projekty

mlodykks - Pią Lut 08, 2013 09:54


KKS_FAN - Pią Lut 08, 2013 14:57

nie wiem dlaczego ale na tym projekcie wydaje się byc za duzo naniesionych elementów albo
po prostu... ten rodzaj autobusu jest na to za mały..

teraz nasuwa się takie pytanie, który z pojazdów zostanie udostępniony ? ten co widnieje na obrazku marki Solbus czy np Man ?

z tego co mi się wydaje na tym "Manie" lepiej by sie to prezentowało, bo jest dłuższy,
ma bodajże 12m :D

o ten typ pojazdu mi chodzi:



ktoś coś wie więcej na ten temat ?

nitroactive - Pią Lut 08, 2013 16:13

No właśnie też to miałem pisać że koniec końców trzeba będzie się pofatygować o zdjęcia z tyłu, boku i drugiego boku konkretnie tego autosbusu co ma byc oklejony żeby dobrze dopasować ewentualną grafikę. A nie sądzę że udostępnią nowy autobus, raczej stary Jelcz wchodzi w grę, ale mogę się mylić :D
nitroactive - Pią Lut 08, 2013 17:51

Ode mnie takie graficzne cuś. Nie wiem czy nie za mocno pojechałem :D, no ale oceńcie i będę myślał na modyfikacjami albo pójdzie w kosz.


damo_kks - Wto Lut 12, 2013 16:10

[img] Uploaded with ImageShack.us[/img]
Kmicic - Wto Lut 12, 2013 16:48

Na lewej ścianie na całej możliwej do wykorzystania powierzchni duży napis SANDECJA, po stronie drzwi duże BIAŁO CZARNY NOWY SĄCZ, z tyłu od dachu po zderzak HERB (oczywiście stary, bez żadnych listków), a gdzieś koło herbu adresy WWW. Wszystko prostą, czytelna czcionką i na biało czarnym tle. Jakby ktoś coś takiego zrobił będę wdzięczny.
radziufan - Wto Lut 12, 2013 20:09

jak dla mnie projekt damo_kks bardzo bardzo fajny i mysle ze by świetnie wyglądał na autobusiku MPK
pasi - Sro Lut 13, 2013 00:24

popieram przed mówce ;)
Maerqin - Sro Lut 13, 2013 11:00

Mozna by herb miasta przeniesc gdzies wyzej zeby nie byl zachlapany od kol i niewidoczny przy deszczowej pogodzie...I przod zmienic, moze adresy internetowe zamiast polowy herbu? I naniesc jakies minimalne poprawki ale narazie projekt bardzo dobry.
ptica - Sro Lut 13, 2013 11:26

Tak jak napisał Kmicic , proste , jasne i czytelne .
Pozdro S.G.

mlodykks - Sro Lut 13, 2013 18:23


Kmicic - Sro Lut 13, 2013 18:41

Lewa strona i tył extra. Od strony drzwi spróbuj BIAŁO CZARNY nad NOWYM SĄCZEM. I może pasy tła (po bokach, bo tył jest ok) pod jakimś lekkim skosem żeby się nie zlewały z napisami.
Snoopi86 - Sro Lut 13, 2013 20:36

Z tyłu to jednak bym widział motyw Nowosądeckich Patriotów
radziufan - Sro Lut 13, 2013 20:47

jak dla mnie jednak ten projekt damo_kks o niebo lepszy
Snoopi86 - Sro Lut 13, 2013 21:54

za dużo chyba szczegułów u damo_kks, taki mało czytelny, chociaż na wymiarowym autobusie może być całkiem inaczej
gogo1910 - Czw Lut 14, 2013 11:27

Moim zdaniem najlepszy projekt przedstawił damo_kks, logo Nowosądeckich Patriotów jest, i cały projekt jest jak najbardziej ok! Teraz czekamy na realizację... ;)
nitroactive - Czw Lut 14, 2013 14:48

A takie?

Strona Lewa:
1.


2.


3.


4.



Strona prawa:

1.


2.


3.


Tył:

1.


2.


3.

KKS_FAN - Czw Lut 14, 2013 15:22

active,

za dużo szarości,
niczym szczególnym sie nie bedzie wykazywał,
taki to by wyglądał jeszcze gorzej niz te obecne:]
na motyw autobusu i to kibicowskiego zupełnie się nie nadaje ..

nitroactive - Czw Lut 14, 2013 15:56

OK jak tam chcecie. Kwestie kontrastu i przezroczystości napisów w każdym pliku można w 3 sekundy zmienić, i że na dużej powierzchni autobusu dopiero zaczyna to wyglądać efektownie;)
www.megachem.pl - Pią Lut 15, 2013 09:15

Brzydkie. Próbuj dalej.
KrzysieKKS - Czw Lut 21, 2013 09:58

Biorąc pod uwagę fakt iż autobus ma być reklamą Sandecji to żaden projekt nie nadaje się do realizacji. Zero klimatu, zero przekazu, estetyka też kiepska. Jeśli to ma być reklama a tak ma być to powinno zachęcać swoim wyglądem, wzbudzać zainteresowanie itd. Musi być to żywa grafika a nie rodem z zakładu pogrzebowego.
Tematu na pewno nie uda się zrealizować przed rundą o ile przed końcem sezonu się uda...

Skandal !

SączerS - Pon Mar 18, 2013 12:59

i wiadomo cos na temat tego autobusu bedzie czy telat upadl ?
nitroactive - Pon Mar 18, 2013 13:23

Nie ma weny :D
KrzysieKKS - Pon Mar 18, 2013 21:16

Jak widać u nas nie warto się angażować w cokolwiek bez możliwości zrobienia wszystkie od podstaw do końca samemu.
nitroactive - Pon Mar 18, 2013 21:49

To może jakieś wskazówki naprowadzające dotyczące projektów, i tego co dej pory było, i może coś jeszcze wysmażę, bogatszy a dotychczasowe projekty i wiedzę co w nich było nie tak.
KrzysieKKS - Pon Mar 18, 2013 22:09

Jak dla mnie zdecydowanie zbyt ponure te projekty. Wiem że barwy mamy takie nie inne ale zawsze można je przełamać tłem kawałka murawy, zdjęciem którejś z naszych opraw albo miksować jedno drugie i coś jeszcze... Metoda wykonania tej reklamy jest na tyle dokładana że zawsze takie zdjęcia „przełamią” czarno biały obraz.
Swoją drogą to jest reklama która ma zachęcać do przyjścia więc musi mieć jakiś przekaz, hasełko. Samo „Sandecja” to mało, można walnąć mix zdjęć bo przecież mamy z dobre 100 lat :) (wiem że są ograniczenia techniczne starych zdjęć ale probować można a nóż coś fajnego wyjdzie)

Weźmy pod uwagę fakt że to droga zabawa (3-4 tyś) i będzie to jeździć po mieście długo więc musi mieć jebnięcie że za rok każdy z nas widząc ten autobus powie „ku*** ten autobus jest bardziej zajebisty niż rok temu” :D

Gdzieś miałem moje fantazje nabazgrane na kawałku kartki jak to odnajdę to jutro przeklepie na forum ;)
A jeśli nadal będzie cisza to ktoś z zewnątrz nam pomoże ;)

mlodykks - Pon Mar 18, 2013 23:00

No tak nudne i za proste te projekty , w sumie wzorowałem się na Korony Kielce ale niepotrzebnie , musimy mieć coś swojego , będzie czas bliżej wolnego to zajmę się tą sprawą bo musimy to zrealizować .
internacionale - Pon Mar 18, 2013 23:30

mlodykks napisał/a:
No tak nudne i za proste te projekty , w sumie wzorowałem się na Korony Kielce ale niepotrzebnie , musimy mieć coś swojego , będzie czas bliżej wolnego to zajmę się tą sprawą bo musimy to zrealizować .


Akurat wzorowanie się na przykładzie Korony Kielce nie jest powodem do wstydu. Mają bardzo ładny efektowny i rzucający się w oczy autobus.

Wiadomo, że pomalowane gęby kibiców mogą kogoś denerwować ale w tym przypadku chodzi o dotarcie do jak największej liczby osób. Zarówno do kibiców, Januszów czy innych tam pikników.

Ma być o Sandecji głośno w Nowym Sączu i o Sandecji musi być słychać w sklepowych kolejkach, urzędach, przychodniach itp...

Snoopi86 - Pon Mar 18, 2013 23:55

KrzysieKKS napisał/a:
zdjęciem którejś z naszych opraw albo miksować jedno drugie i coś jeszcze...


To może warto by było wrzucić oprawę "Kilińskiego 47" i jakoś to ładnie zmontować, przynajmniej już nie będzie trzeba zamieszczać adresu;]

nitroactive - Sro Mar 27, 2013 15:00

To ode mnie takie coś jeszcze... na rozruszanie tematu :D Co myślicie? Usunąłem szarości, jest delikatny motyw patriotyczny, całość chyba w miarę klarowna, jeszcze jakieś hasło można by dorzucić zachęcające do przyjścia na stadion, ale poeta ze mnie bardzo słaby...


Maerqin - Sro Mar 27, 2013 18:12

To zdjecie co jest z tylu albo jakas inna oprawa z machajkami by bardziej pasowala na cala dlugosc autobusu(nawet po obu stronach) bo jest bardziej wyrazista dla kogos kto zobaczy taki autobus to bedzie wiedzial o co chodzi, pokazuje tez ze podczas meczu nie jest nudno, ze cos sie dzieje i jest atmosfera. Oprawa z piro z daleka w ogole nieczytelna i przecietny Kowalski pewnie by nie skumal o co chodzi jakby zobaczyl jakies plomienie na autobusie. Poza tym brak infomacji o tym gdzie miesci stadion czy jakichs hasel zachecajacych do przyjscia na mecz i dopingowania, brak adresow www...
Nie wierze ze jest tak malo pomyslow w tym temacie, moze gdyby zorganizowano konkurs z nagroda pieniezna to by sie ludzie wzieli do roboty choc z drugiej strony ci co maja jakiestam zdolnosci graficzne nie powinni tego robic dla pieniedzy a bardziej jako taka swoja cegielke w promowaniu Klubu, na ktorym im oczywiscie zalezy.

nitroactive - Sro Mar 27, 2013 22:13

Co do haseł to tak jak pisałem ciężko mi to idzie...
Na razie skupiam się na kwestiach graficznych, dodanie napisu, adresu, czy www to można w 5 minut zrobić... Na hasło myślę że dobre miejsce by było na lewej stronie "na trawie".
Jutro wrzucę jak się uda pozmieniane tak jak mówisz zobaczy się co to wyjdzie... może dzisiaj :D

KrzysieKKS - Czw Mar 28, 2013 15:04

Korzystając z chwili wolnego czasu, moja wizja:

Strona autobusu bez drzwi:
Na calym boku widziałbym zarys przeszlo 100 letniej historii klubu. Nie każdy może się chwalić tak kolorową i ciekawa historią jak Sandecja, uwazam ze warto to wyeksponować. Na tym boku mozna by wstawić zdjęcie obecnego stadionu (przedstawiony w ciekawy sposob) i gdzieś miejscami powstawiać kibolskie i sportowe zdjęcia z historii Sandecji. Sekcji mielismy całe mnustwo, roznych zajebistych opraw cala masa. Cos fajnego z tego by powstalo.

Tyl:
Tutaj to juz typowo "reklama" rzut planu miasta z dojazdem na stadion/ zdjecie stadionu adres/ dane kontaktowe i jakies haselko. Prosto i z przekazem za tych co jechali by za autobusem. Wyeksponowac to tak by mimo wszystko było "jasne i wyrazne" :)

Bok z drzwiami:
Tutaj bym widzial motyw patriotyczny. Mielismy juz kilka albo kilkanascie okazji z ktorych mamy fajne zdjęcia patriotyczne z racami itd Moze byc to patrotyzm lokalny (miasto klub) albo tez wlaczyc do tego motywy narodowe jak godło, biel i czerwień.

Do tego wszystkiego trzeba miec ciut umiejetności by tak to polaczyc by to "zylo"

Mozliwości jakie można wstawic na autobus jest nieskonczenie wiele, mamy dobre zdjecia i grafiki, ciekawe oprawy z pirotechnika itd nic tylko tworzyc :)

Ostatni projekt juz jest blizej tego "zywego":) juz ciekawszy i lepszy :)

nitroactive - Czw Mar 28, 2013 18:32

To jeszcze takie po poprawkach. Jeszcze coś później może urodze jak wena będzie :D


Maerqin - Czw Mar 28, 2013 21:26

Mnie sie podoba, chyba jeden z lepszych projektow. Moze warto pogrzebac troche w zdjeciach z oprawami i pokombinowac jeszcze bo te rozmazane twarze to nie bardzo:) moze znajdzie sie jakies zdjecie z daleka gdzie i tak nie beda widoczne i nie trzeba bedzie zamazywac. Mozna tez tak jak pisze Krzysiek wrzucic z jednej strony zdjecia z historii Klubu z takim efektem postarzalym albo jak na kliszy...Trzeba probowac zeby bylo z czego wybierac, jak ktos ma czas i umiejetnosci to sie moze bawic.
nitroactive - Czw Mar 28, 2013 22:43

Twarzy jakoś specjalnie nie rozmazywałem, samo sie takie zrobiło przy stylizowaniu... ciut za bardzo ale to da się naprawić szybko w razie "w" ;)
młody - Pią Mar 29, 2013 07:36

Z tyły byś mógł spróbować wkleić zdjęcia z oprawy z Gieksą na której była duża sektorówka z napisem ,, Kilińskiego 47 ,, ;)
xXkosiarzXx - Pią Mar 29, 2013 07:57

Projekt bardzo fajny :)
a jeśli szukacie innej oprawy to czemu by nie ta http://ekstraklasa.net/ki...ecie=27#zdjecie :)

mlodykks - Pią Mar 29, 2013 12:01


deska180 - Pią Mar 29, 2013 12:56

nie wiem czy mapa to dobry pomysł bo chyba każdy wie gdzie się nasz stadion znajduje
KrzysieKKS - Pią Mar 29, 2013 13:13

Nikt nie mówi co tam MA być:) może być mapka bo to że Ty, ja i nam podobni wiedzą gdzie jest stadion nie znaczy że wszyscy. Może być samo zdjecie stadionu, oprawa Kilińskiego też fajny pomysł. Może być coś zupełnie innego dowolność projekty w 100 % :)
K@KS - Pią Mar 29, 2013 13:15

Mapa faktycznie chyba nie potrzebna, a jeśli już to może nie ta 'googlowa', ale projekty na te boczne strony autobusu całkiem fajne.
Podobnie jak projekty nitroactive, mnie osobiście ten orzeł tylko tam zupełnie nie pasuje, tylko że sam nie mam pomysłu czym by go zastąpić ;)

KrzysieKKS - Pią Mar 29, 2013 13:25

to ze mapka googlowa slaba to inna sprawa :D

orzel taki zbyt amerykanski hehe :D

I tak jesteśmy spóźnieni z projektem wiec nikt nas juz nie goni, jest czas na projekty ;))

nitroactive - Pią Mar 29, 2013 13:57

Cytat:
orzel taki zbyt amerykanski hehe :D


Kyrje erejson tożto Polski Orzeł Bielik :P A że hamerykańce zgapiają to co im poradzę :D

KrzysieKKS - Pią Mar 29, 2013 14:02

Moze i Bielik Amerykański bo w pozycji iscie amerykanskiej wiec musi miec korzenie z juesej :D
nitroactive - Pią Mar 29, 2013 15:15

Polski Polski, sfocony w Polskiej przestrzeni powietrznej :D
Ale coś mi się rodzi bez orła... :D

Snoopi86 - Pią Mar 29, 2013 17:15

powtórzę się znowu ale oprawa "Kilińskiego 47" to byłby chyba strzał w dziesiątkę.
wborzecki@gmail.com - Pią Mar 29, 2013 17:44

Dajcie Orła z Czerwonych Beretów lub Lotników i styknie :-D :)
nitroactive - Pią Mar 29, 2013 20:42

Snoopi86 napisał/a:
powtórzę się znowu ale oprawa "Kilińskiego 47" to byłby chyba strzał w dziesiątkę.


Mam i już kombinuje z nią :P W sumie od niej zacząłem... ale jakoś tak wyszło... :D

Snoopi86 - Pią Mar 29, 2013 22:57

to czekam na efekty jak nikt inny;]
x_cite - Sob Mar 30, 2013 14:56

a ten orzeł to chyba koronę zgubił :P
nitroactive - Sob Mar 30, 2013 20:23

Orzeł w koronie- godło jest na środku, orzeł lecący godłem nie jest to i orony ni ma :P Ale to już nie istotne projekt upadł w następnym orała nie będzie :D Przynajmniej u mnie :D
x_cite - Sob Mar 30, 2013 20:27

nitroactive napisał/a:
Orzeł w koronie- godło jest na środku, orzeł lecący godłem nie jest to i orony ni ma :P Ale to już nie istotne projekt upadł w następnym orała nie będzie :D Przynajmniej u mnie :D


dla mnie Twój projekt jest bardzo dobry! Już go widzę na tym "nowym-starym" białym MAN-ie co MPK kupiło w Berlinie :D

divers - Sro Kwi 03, 2013 21:12


http://www.ufast.eu/pics/159421mpk.jpg

radziufan - Sro Kwi 03, 2013 21:39

fajowe:)
KrzysieKKS - Sro Kwi 03, 2013 21:50

OOOOOoooo... widzisz... długo kazałeś nam czekać ale coś fajnego jest:)
Jest nieco żywiej i bliżej tego na co można się szarpnąć :)

Bianconeri - Czw Kwi 04, 2013 05:57

Fajne, tylko nie za ciemne to wszystko?
mirek678 - Czw Kwi 04, 2013 07:10

Tu widać jakiś pomysł idziesz w dobrym kierunku :)
Ad@ś=) - Czw Kwi 04, 2013 13:23

Pierwszy jakościowo dobry pomysł!
Projekt stonowany, który może być dobrze przyjęty przez szarego kibica jak również mieszkańca naszego miasta nie będącego kibicem piłki nożnej.
Mnie się bardzo podoba :)

figielHLN - Czw Kwi 04, 2013 14:22

moim zdaniem świetny ;) Bianconeri chyba ma rację, trochę za ciemny, ale ogółem ekstra ;)
hanys - Czw Kwi 04, 2013 19:27

projekt fajny graficznie ale na vlepke moim zdaniem....

wg mnie na autobus to zywcem pasuje cos takiego jak ma Korona

Proste ladne czytelne, z przekazem, wiec proponuje flage z herbami tam wrzucic na jedna strone a druga zrobic wg tabliczek z nazwami ulic tak jak na oprawie z Gieksy w 2009 r

tyl to wielki herb albo Gumisie w barwach Sandecji napier... ogry w barwach Unii ;D

KrzysieKKS - Czw Kwi 04, 2013 22:07

Hanys... to dawaj projekta... czas wrócić na stare śmieci i czaskać projekty dla kibolstwa.

Bo inaczej to obejdzie się bez bitki ;)))

hanys - Pią Kwi 05, 2013 06:20

przez łikend postaram sie cos sklecic,
Kmicic - Pią Kwi 05, 2013 10:09

Cytat:
Proste ladne czytelne, z przekazem, wiec proponuje flage z herbami tam wrzucic na jedna strone a druga zrobic wg tabliczek z nazwami ulic tak jak na oprawie z Gieksy w 2009 r

tyl to wielki herb


100% popieram. Prosto i czytelnie.

1910... - Wto Paź 22, 2013 13:14

Temat umilkł
x_cite - Wto Paź 22, 2013 13:41

MPK cierpi na brak taboru, więc nie ma tematu :) Po za tym opóźniają się dostawy nowych Solarisów...
nitroactive - Wto Paź 22, 2013 17:26

Z projektami też słabo :D
mlodykks - Wto Paź 22, 2013 19:34

wybredni jesteście :)
radziufan - Wto Paź 22, 2013 20:30

divers napisał/a:
Obrazek
http://www.ufast.eu/pics/159421mpk.jpg


ten projekt jest bardzo fajny

Kmicic - Czw Paź 29, 2015 14:18

Jest nowy pomysł związany z autobusami MPK. Poszukiwani fani Sandecji pracujący w w/w firmie lub osoby które mają tam znajomych, od kierowców zaczynając (od nich będzie dużo zależało) na samych prezesach kończąc. Jakby ktoś coś ogarnął do soboty to na meczu koło stoiska z pamiątkami pogadamy jak to ugryźć. Kontakt Bianconeri no i ja.
Karuzel - Pon Lis 09, 2015 10:49

A jaki to pomysł? :)
Bianconeri - Pon Lis 09, 2015 16:51

Tai żeby dał piątaka, chyba że jesteś cwaniak to dajesz 30 :]
eSKa - Nie Lis 15, 2015 17:22

Tutaj nie ma cwaniaka :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group