Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Polityka, polityka, polityka... - SMOLEŃSK

wborzecki@gmail.com - Sro Lut 06, 2013 23:04
Temat postu: SMOLEŃSK
http://www.kontrowersje.n...a_ych_komisarzy

DOBRY TEKST MATKI KURKA WARTY PRZECZYTANIA

radziufan - Czw Lut 07, 2013 08:02








bez urazy kumie .... :D

wborzecki@gmail.com - Czw Lut 07, 2013 08:11

ojj KUMIE KIEDYŚ SIĘ TEGO BĘDZIESZ WSTYDZIŁ
www.megachem.pl - Czw Lut 07, 2013 10:52

Tak, jak ABW zapuka o świcie ;-).

Sącz to jest ciekawe miejsce- jak wybory ogólnokrajowe wygra PO, to w Sączu PiS, jak wygra PiS, to w Sączu PO.

wborzecki@gmail.com - Czw Lut 07, 2013 14:30

bardzo dobra analiza Smoleńska i wszystkiego co z tego WYNIKA http://naszeblogi.pl/3616...arto-towarzysze
DNL - Czw Lut 07, 2013 21:06

Przecież w tych wypocinach nic nie ma.
ERNESTO - Czw Lut 07, 2013 22:42

Jestem po `lekturze` National Geographic i Anicie Gargas ... jeden bazuje na faktach (i raportach), ale jest strasznie uproszczony, drugi ... budowany w napieciu, grozie, nieco faktow, nieco pieprzenia ... zaden nie jest w stanie mnie przekonac do czegokolwiek. Zalozmy jednak, ze to Gargas ma racje ... odpowiedz tylko na jedno pytanie, tylko tak racjonalnie ... jesli byl zamach, to kto go przeprowadzil ?

PO ? Po co ? Jesli szanse na utrzymanie wladzy przez L. Kaczynskiego bylo niemal zerowe

Ruscy ? Chyba strzal w stope biorac pod uwage ich mozliwosci militarne ... przeprowadzac zamach na wlasnym terenie

a moze USA ? Zeby wszyscy mysleli, ze to Ruscy i wywiazal sie konflikt zbrojny ?


Z mojego punktu widzenia krzywe jest glownie zachowanie sie polskiej strony w stosunku do wraku - w sensie w jaki sposob z nim sie obchodzono, `zabezpieczono` (czyt. nie) itp.

Nie odpowiadaj mi linkami, bo jakos zadne do mnie nie przemawiaja.

A co do Jarka ... sluchajac go jest on totalnie oderwany od rzeczywistosci. Od 10.4.2010 na wszystko reaguje tak jak wyzej wkleil radziufan ... i poza tym, ze ma swoich fanatykow, to politycznie sie skonczyl ... kiedys moze i mozna bylo z nim toczyc jakies dyskusje, teraz SMOLENSK KURWAAA !!!!

Pozdro kumie :)

internacionale - Czw Lut 07, 2013 23:37

wborzecki@gmail.com napisał/a:
bardzo dobra analiza Smoleńska i wszystkiego co z tego WYNIKA http://naszeblogi.pl/3616...arto-towarzysze


Po przeczytaniu tekstu stwierdzam, że nic z niego nie wynika. Tak się składa, że miałem przyjemność obejrzeć materiał emitowany w NG. W sumie wszystko szybko pokazane, bez zagłębiania się w szczegóły.

Cały film pokazuje jednak jak to rzeczywiście mogło wyglądać. Jak dla mnie nic nowego, dokładnie taki sam pogląd wyrobiłem sobie po katastrofie i jakoś nie wyobrażam sobie aby mogło tam dojść do jakiegokolwiek zamachu.

Wiadomo, że w sytuacji gdy niektórych spraw nie da się wyjaścinić, pojawią się zaraz mędrcy, którzy niewytłumaczalne tłumaczą teoriami spiskowymi albo siłami nadprzyrodzonymi. Ja jednak od zawsze staram się racjonalnie przyjmować świat i twardo stąpać po ziemi.

Przyznaję, że osobiście jestem w opozycji względem poglądów reprezentowanych przesz zacnego Kuma.

nunek87 - Pią Lut 08, 2013 01:04

ja przykładowo ma mieszane zdanie do tego czy był zamach czy nie, czy to wypadek czy nie, trudno to ustalić i raczej ( niestety ) nie dowiemy się prawdy, ale bardzo dziwną sprawą jest :
1) że jakiś czas wcześniej był nieudany zamach na L. Kaczyńskiego w Gruzji
2) po tym wypadku ( zakładamy że to wypadek) nagle dużo ludzi którzy coś powiedzieli publicznie, mieli swoje zdanie, może dowody ? dopadł seryjny samobójca, bardzo to dziwne i mam jakieś dziwne przeczucia że te 3 odrębne sytuację mają jakiś wspólny mianownik. Na dzień dzisiejszy był to nieszczęśliwy wypadek i tego się trzymamy, chodź nie do końca jestem pewien ale nie mam żadnych dowodów wiec przyjmujemy że to wypadek.

a tak z drugiej strony zakładają że to zamach to co dalej? wojna z ruskimi? to nas w ciągu godziny zmiątą z map europy, ue, nato pomogli by nam ? z jednej strony jedynie prawda jest ciekawa jak pisał Mackiewicz z drugiej jakby się okazało że to był zamach, to co dalej ?

klipol - Pią Lut 08, 2013 13:08

nunek87 napisał/a:

1) że jakiś czas wcześniej był nieudany zamach na L. Kaczyńskiego w Gruzji


Jak już to prędzej ten zamach był na Saakaszwiliego.

wborzecki@gmail.com - Wto Lut 12, 2013 13:31

Ernesto odnośnie filmu National Geographic który jest dla ciebie STRASZNIE UPROSZCZONY to skonfrontuj z rzeczywistością tylko jeden namacalny dowód,
to jest jak w rzeczywistości wyglądała kontrola wierzy w Smoleńsku a jak na filmie.
Film National Geographic pt. ,,Śmierć Prezydenta,, jest KŁAMSTWEM
PO TO JEST KOMISJA ANTONIEGO MACIAREWICZA ZŁOŻONA Z PONAD 100 NAUKOWCÓW POLSKICH I AMERYKAŃSKICH BY WYJAŚNIĆ CZY ZAMACH BYŁ CZY NIE. BO MILER I JEGO KOMISJA TO KPINA Z POLSKI.A RAPORT ANODINY TO PROWOKACJA.
A TWOJE GDYBANIA KTO I DLACZEGO TO O KANT DUPY POTŁUC :-))
BO JEŚLI ZAMACH BYŁ A MOIM ZDANIEM NA TYM ETAPIE ŚLEDZTWA WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE.
TO NIKT TEGO NIE MÓGŁ ZROBIĆ BEZ UDZIAŁU POLSKICH ZDRAJCÓW.
Natomiast oddzielną sprawą jest zachowanie się polskich władz, mediów i całego tego PRZEMYSŁU OGŁUPIANIA OBYWATELI POLSKICH po Tragedii Smoleńskiej.
Musisz wiedzieć że za cały ten festiwal kłamstw i oszczerstw są kary więzienia i oni o tym doskonale wiedzą.
I ZA TO SAMO NIEZALEŻNIE OD ŚLEDZTWA SMOLEŃSKIEGO POWINNI JUŻ BEKNĄĆ I SIEDZIEĆ W WIĘZIENIACH.
odnośnie linków to są tematy w których Ja prochu nie wymyślę ani Ameryki nie odkryję dlatego je zamieszczam bo są ludzie lepiej obeznani i poinformowani niż Ja.
A co do JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO TO MA RACJĘ ale o tym to sobie pogwarzymy Kumie przy chmielu czekając na KARMAZYNOWEGO MŚCICIELA :-))

wborzecki@gmail.com - Wto Lut 12, 2013 13:56

MIŁOSZ,, Tak się składa, że miałem przyjemność obejrzeć materiał emitowany w NG. W sumie wszystko szybko pokazane, bez zagłębiania się w szczegóły.,, słowo PRZYJEMNOŚĆ WIELE O TOBIE MÓWI :))) A ZWROT ZAGŁĘBIANI SIĘ W SZCZEGÓŁY RÓWNIEŻ- oto drogi KUMIE MIŁOSZU zadam ci proste pytanie:
Gdyby w wypadku lotniczym zgineła twoja rodzina też byś się nie zagłębiał w szczegóły??
Miłoszu ,,że w sytuacji gdy niektórych spraw nie da się wyjaścinić,, ŻYJEMY W 21 WIEKU SĄ TECHNIKI WOJSKOWE I CYWILNE O KTÓRYCH NAM ZWYKŁYM ZJADACZOM CHLEBA SIĘ NIE ŚNIŁO takoż wszystko się da wyjaśnić jeśli się tego na prawdę chce BO TYLKO PRAWDA NAS WYZWOLI I JEST CIEKAWA :-))
KUMIE ,,pojawią się zaraz mędrcy, którzy niewytłumaczalne tłumaczą teoriami spiskowymi albo siłami nadprzyrodzonymi,, CI MĘDRCY TO PONAD 100 NAUKOWCÓW POLSKICH Z P.A.N. I AMERYKAŃSKICH Z POTĘŻNYM DOROBKIEM NAUKOWYM POMOCNYM W WYJAŚNIANIU TEGO CO SIĘ STAŁO W SMOLEŃSKU.
JEŚLI MI NIE WIERZYSZ a masz takie prawo poszukaj i poczytaj w necie CZY TO SĄ MĘDRCY CZY NAUKOWCY
pozdro KUMIE :-))
pamiętaj że prawda, uczciwość, przyzwoitość to jest to czego naszym elitom brakuje i czego się w Polsce nie egzekwuje ale tak nie będzie WIECZNIE, za niedługo się to zmieni.

internacionale - Wto Lut 12, 2013 16:22

No fakt był zamach.
Dziwne tylko, że kilkaset osób zgromadzonych wtedy wokół lotniska w Smoleńsku żadnego wybuchu nie słyszało a jedynie pierdolnięcie samolotu o ziemię.

Druga sprawa, Co za piloci, którzy nie widząc kompletnie niczego lecą na oślep z najważniejszymi ludźmi w kraju i próbują lądować na lotnisku którego nie widać.

Jak dla mnie sprawa w miarę oczywista. Oczywiście na katastrofę złożyło się wiele czynników jednak najważniejszym był BŁĄD ludzki.

Pierwszym pilotem tupolewa był pilot, który podczas sytuacji w Gruzji 2 lata wcześniej był pilotem drugim. Gdy w sytuacji gdy pierwszy pilot nie uległ presji Kaczyńskiego i wylądował gdzie indziej i być może uratował życie głowie państwa w nagrodę został wyjebany ze służby.

Stres, presja i warunki atmosferyczne. Oto główne powody katastrofy wg mnie. I pierdolenie o jakiś zamachach już naprawdę jest męczące....

Niewątpliwym jest, że ktoś za sterami był za bardzo ambitny i nie chciał mieć po karierze jak kolega. Dopóki się w polskich głowach nie zmieni mentalność to nigdy nie będzie dobrze. W przypadku samolutu na pokładzie najważniejszy jest pilot i tylko pilot. I choćby sam papież z setką głów najważniejszych państw świata było na pokładzie i twierdziło inaczej - to właśnie pilot MUSI mieć komfort podejmowania decyzji! Tak w przypadku rządowego samolotu nie było....

radziufan - Wto Lut 12, 2013 20:12

no to sie teraz zacznie....... :D
piki - Wto Lut 12, 2013 21:12

radziufan napisał/a:
no to sie teraz zacznie....... :D

co się zacznie ?? :) Jeden i Drugi ma rację a prawda wyjdzie na jaw jak nasze dzieci będą dorosła( a nawet wnuki) a Nas już dawno nie będzie ( będziemy wtedy wąchać kwiatki od spodu) :((((((((((((((((

Bianconeri - Sro Lut 13, 2013 06:59

Dlatego ogłaszam narodową zbiórkę na zakup takiej ilość tupolewów, antonowów i każdego innego obiektu latającego (mogą być nawet przysłowiowe drzwi od stodoły) żeby pomieścić w nich całą naszą "k(l)asę polityczną" i jak najszybciej rozpierdolić o najbliższe skały/brzozy/tafle jeziora/cokolwiek innego oby skutecznie zlikwidować to całe robactwo a za rządzenie krajem niech się wezmą specjaliści od ekonomii, gospodarki, rolnictwa itp.
wborzecki@gmail.com - Sro Lut 13, 2013 09:32

MIŁOSZ (akapit pierwszy)- odnośnie wybuchu wypowiedzi kierowcy autobusu, pracownika salonu KIA, motocyklisty( FILM ANITY GARGAS), wreszcie Pilotów Jaka 40 którzy wylądowali wcześniej( JEDEN Z NICH ZA MÓWIENIE PRAWDY OD SAMEGO POCZĄTKU POPEŁNIŁ ,,samobójstwo,,) oni wszyscy widzieli albo OGIEŃ ALBO SŁYSZELI 2 WYBUCHY.

akapit drugi - odnośnie widoczności skąd wiesz że nic nie widzieli ?? na tym etapie śledztwa wiadomo że raport Millera( obecny wojewoda Małopolski) w którym jest mowa o widoczności HANIEBNIE MIJA SIĘ Z PRAWDĄ NAWET SŁYNNA BRZOZA OKAZAŁA SIĘ O 1 METR KRÓTSZA NIŻ JEGO EKSPERCI TO ZMIERZYLI !!! ( realne są przesłanki że komisja Millera niczego nie badała tylko przepisała raport Anodiny uprzednio go tłumacząc) ODSYŁAM DO ODPOWIEDNICH LINKÓW :-))).

akapit trzeci - no jasne najlepsze są OCZYWISTE OCZYWISTOŚCI I BŁĄD LUDZKI BO AKURAT LUDZIE ZGINĘLI A JAK WIADOMO TRUPY NIE MÓWIĄ WIĘC SIĘ BRONIĆ NIE MOGĄ i wszystko można na nich złożyć - oczywista oczywistość ( popytaj wśród znajomych górników jak wyjaśnia się wypadki w kopalniach) mechanizm i schemat działania taki sam.

akapit czwarty - Kumie uzupełnij swą wiedzę w tym temacie http://news.money.pl/arty...3,0,613559.html
PRZESTAŃ POWIELAĆ KŁAMSTWA O WYJEBANIU MAJORA PIETRUCZUKA Z ARMII http://postepowy.salon24....enerale-blasiku tego qrwa nawet wyborcza nie pisze :-)).

akapit piąty i szósty - tutaj nie chodzi o żadne pierdolenie :-)) tylko o PRAWDĘ BO ONA DAJE SIŁĘ WIARĘ I WYZWOLENIE. TO SĄ FUNDAMENTALNE SPRAWY DLA NASZEGO BYTU JAKO NARODU POLSKIEGO i mówienie tutaj o tym że ktoś pierdoli o zamachach jest z twej strony nietaktem, głupotą, wygodnictwem.
Problem polega na tym, w jaki sposób powinna Polska i my Polacy reagować na upokorzenia, mieszanie się w nasze sprawy ze strony obcych potęg - czy mamy udawać, ze nic się złego nie stało, czy też STAWIAĆ OPÓR i w konsekwencji jegoż ryzykując przegraną walkę?

wborzecki@gmail.com - Sro Lut 13, 2013 09:47

PIKI KUMIE ZACNY prawda wyjdzie na jaw wcześniej niż wszyscy sądzą ale później niż bym sobie Ja życzył. PRAWDA JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI TYLKO TRZA MIEĆ ODWAGĘ PO NIĄ SIĘGNĄĆ BEZ WZGLĘDU NA KONSEKWENCJE Z PRAWDY PŁYNĄCE ( takie jest moje zdanie nie tylko w tym temacie ale we wszystkich sprawach, wielkich, małych, całkiem przyziemnych i tych głupich). PRAWDA JEST CIEKAWA DLA MNIE NAWET WTEDY GDY JEST DLA MNIE NIEWYGODNA( ot taki ze mnie dziwny gość, zresztą kto mnie zna ten to potwierdzi :-)) :-D hahaa ).
Dziekan - Sro Lut 13, 2013 12:57

Ja tylko czekam, aż Kaczor dojdzie do władzy. W końcu będzie coś się ciekawego działo w TV :)
KubaNS - Sro Lut 13, 2013 15:05

Bez paniki, nie dojdzie. Czeka nas wiec kolejne pasmo sukcesow i udanych rzadow. By zylo sie lepiej. Z perspektywy Holandii, rzeczywiscie jest Wojtek "ciekawie" i "smiesznie" ;)
Troche bardziej trzymajac sie tematyki watku. Dziwi mnie na prawde swietny humor wielu osob, zwiazany z katastrofa lotnicza w ktorej zginela blisko setka osob, bez znaczenia na to w jaki sposob to sie stalo i jak wazne lub mniej byly te osoby.

DNL - Sro Lut 13, 2013 20:22

Kuba, taki stan ewoluował. O ile ludzie na początku byli faktycznie poruszeni, wstrząśnięci tą katastrofą lotniczą (nie zamachem) to przez to wszystko co się później wydarzyło, ciągłe rozprawianie o Smoleńsku, o zamachu, o tym i o tamtym sprawiło, że każdy ma tego dość i reaguje w ten sposób. Mniej więcej od Wawelu się zaczęło.

gmail, czemu jeśli Kaczyńska twierdzi, że to był zamach nie odda kasy z odszkodowania? Z odsetkami oczywiście. Wszak polisa ubezpieczeniowa nie obejmowała śmierci wskutek zamachu. Hmm?

http://orka2.sejm.gov.pl/IZ6.nsf/main/4D0917D9 - to rozumiem pochwały za niewykonanie polecenia w Tbilisi.

wborzecki@gmail.com - Sro Lut 13, 2013 20:28

gmail, czemu jeśli Kaczyńska twierdzi, że to był zamach nie odda kasy z odszkodowania? Z odsetkami oczywiście. Wszak polisa ubezpieczeniowa nie obejmowała śmierci wskutek zamachu. Hmm? ZAPYTAJ TYCH KTÓRZY TO PYTANIE POSTAWILI PIERWSI JEST ICH I CIEBIE GODNE I WIELE O STAWIAJĄCYCH TAKIE PYTANIA MÓWI :-))
DNL - Sro Lut 13, 2013 21:53

No ale był zamach - nie należy się kasa z polisy ubezpieczeniowej. Proste. System zero-jedynkowy. Albo był, albo nie.

Wytłumacz mi zatem co to o mnie mówi?
Ja wiem, że pewnie wolałaby aby jej rodzice żyli niż te pieniądze - ale tego nie rozpatrujemy przecież i trzeba te dwie sprawy rozgraniczyć.

wborzecki@gmail.com - Sro Lut 13, 2013 22:36

ZAPYTAJ WŁADZY CZEMU WYPŁACIŁA ODSZKODOWANIA PRZED ZAKOŃCZENIEM ŚLEDZTWA??
TWOJE PYTANIE Z LUDZKIEGO PUNKTU WIDZENIA TO CZYSTE QRESTWO STAJESZ NA RÓWNI Z PALIKOTEM ,HALICKIM , PITERĄ widać tobie to towarzystwo odpowiada GRATULUJĘ :-))
TWOJE WYWODY TO CZYSTY PRZEJAW ZNIECZULICY OT DOCHOWALIŚMY SIĘ NOWEGO POKOLENIA KTÓREGO TY JESTEŚ ,, JASNĄ GWIAZDĄ,,
ps. jak zadajesz takie szujowate pytania to TUTAJ MASZ ODPOWIEDZ http://lubczasopismo.salo...rty-kaczynskiej

KubaNS - Czw Lut 14, 2013 14:05

Cytat:
Kuba, taki stan ewoluował. O ile ludzie na początku byli faktycznie poruszeni, wstrząśnięci tą katastrofą lotniczą (nie zamachem) to przez to wszystko co się później wydarzyło, ciągłe rozprawianie o Smoleńsku, o zamachu, o tym i o tamtym sprawiło, że każdy ma tego dość i reaguje w ten sposób. Mniej więcej od Wawelu się zaczęło.

Nie ma to dla mnie zadnego znaczenia. Usprawiedliwianie sie w ten sposob zupelnie do mnie nie trafia.
Nie, nie kazdy. Ty i Tobie podobni to nie jest kazdy. Ile ludzi, tyle opini na ten temat. Nie widze tez niczego zlego z "rozprawianiu o Smolensku". Rozumiem, ze sa ludzie, ktorzy juz znaja odpowiedz, jak to sie stalo, kto ponosi odpowiedzialnosc, co zawiodlo itd.. Ja tego w dalszym ciagu nie wiem. Inna sprawa jest to ze obecna forma w jakiej nam to serwuja jest ciezka do przyjecia. Nie zmienia to jednak tego ze, dziwia mnie zachowania o jakich pisalem w poprzednim poscie. Postawa Kaczynskiego, Tuska, Palikota, Halickiego czy Wojtka z Rytra , nie powinny miec wplywu na to co sami soba reprezentujemy. Tyle.
Pzdr.

DNL - Czw Lut 14, 2013 19:20

wborzecki@gmail.com napisał/a:

ps. jak zadajesz takie szujowate pytania to TUTAJ MASZ ODPOWIEDZ http://lubczasopismo.salo...rty-kaczynskiej


Ale w tym linku nie ma odpowiedzi na moje pytanie.
Owszem, polisa obejmowała podróże krajowe i zagraniczne, ale była klauzula, że polisa nie obejmuje śmierci wskutek zamachu, dlatego twierdzę że odszkodowanie w wyniku katastrofy należy się, ale jeśli to był zamach to zgodnie z umową ubezpieczenia odszkodowanie nie powinno zostać wypłacone.

Odszkodowania i renty wypłacone/wypłacane przez rząd to inna sprawa - z nimi też się nie do końca godzę. W szczególności jeśli chodzi o renty.

Kuba - pisałem każdy w kontekście tych osób z 'dobrym humorem', chociaż i tu trafniejsze byłoby sformułowanie, że zdecydowana większość żartujących, drwiących etc.

kosiarz - Czw Lut 14, 2013 21:14

Cytat:
Owszem, polisa obejmowała podróże krajowe i zagraniczne, ale była klauzula, że polisa nie obejmuje śmierci wskutek zamachu, dlatego twierdzę że odszkodowanie w wyniku katastrofy należy się, ale jeśli to był zamach to zgodnie z umową ubezpieczenia odszkodowanie nie powinno zostać wypłacone.


Możesz mi zacytować fragment polisy w którym mowa jest o zamachu? Lub cokolwiek co potwierdzałoby Twoje słowa?

rudeboyz - Czw Lut 14, 2013 21:52

a co mi tam,proszę bardzo :)

Kod:
Ubezpieczenie pary prezydenckiej nie obejmowało zamachu

Polisa na życie Lecha i Marii Kaczyńskich wykluczała wypłatę odszkodowania, gdyby głowa państwa zginęła w związku z akcjami terrorystycznymi, czyli np. w zamachu - donosi onet.pl. Informację potwierdziła Kancelaria Prezydenta.

Kancelaria Prezydenta przekazała, że ubezpieczyciel prezydenta nie ponosiłby odpowiedzialności, gdyby doszło do nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania lub, gdyby do innego zdarzenia doszłoby w związku z "działaniami wojennymi, stanem wyjątkowym i akcjami terrorystycznymi" oraz "zamieszkami, rozruchami lub bójkami (z wyjątkiem obrony koniecznej)".


z racji tego że nie jest to ,,niezależna" ,,wpolityce",,,niepoprawni"tylko onet, to jest to z pewnością kłamstwo,zaprzaństwo,i manipulacja :) :) :)

kosiarz - Czw Lut 14, 2013 22:46

rudeboyz napisał/a:
a co mi tam,proszę bardzo :)

Kod:
Ubezpieczenie pary prezydenckiej nie obejmowało zamachu

Polisa na życie Lecha i Marii Kaczyńskich wykluczała wypłatę odszkodowania, gdyby głowa państwa zginęła w związku z akcjami terrorystycznymi, czyli np. w zamachu - donosi onet.pl. Informację potwierdziła Kancelaria Prezydenta.

Kancelaria Prezydenta przekazała, że ubezpieczyciel prezydenta nie ponosiłby odpowiedzialności, gdyby doszło do nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania lub, gdyby do innego zdarzenia doszłoby w związku z "działaniami wojennymi, stanem wyjątkowym i akcjami terrorystycznymi" oraz "zamieszkami, rozruchami lub bójkami (z wyjątkiem obrony koniecznej)".



z racji tego że nie jest to ,,niezależna" ,,wpolityce",,,niepoprawni"tylko onet, to jest to z pewnością kłamstwo,zaprzaństwo,i manipulacja :) :) :)


I dalej nic konkretnego, nic o zamachu...standardowe umowy zawierają klauzule jakie potwierdziła kancelaria...akcje terrorystyczne, działania wojenne...stany wyjątkowe i dopiero w tym bójki, rozruchy, zamieszki. Czyli ktoś kto sam udaje się na takie tereny objęte wojną i stana,i wyjątkowymi, nie podlega ochronie. Nie ma nic o zamchu. Słowo zamach użył Halicki i dziennikarze, nikt nie potwierził, wręcz przeciwnie.
Niektórzy chcą na siłe przeczytać to czego nie ma. Lemingi wstrętne ;)

rudeboyz - Czw Lut 14, 2013 23:03

Kod:
Ubezpieczenie pary prezydenckiej nie obejmowało zamachu

Polisa na życie Lecha i Marii Kaczyńskich wykluczała wypłatę odszkodowania, gdyby głowa państwa zginęła w związku z akcjami terrorystycznymi, czyli np. w zamachu - donosi onet.pl. Informację potwierdziła Kancelaria Prezydenta.


no chyba bardziej konkretnie być już nie może:)

a oto opinia M.Kaczyńskiej

Kod:
Marta Kaczyńska w wywiadzie udzielonym Jackowi Karnowskiemu stwierdziła, że zgadza się z coraz częstszymi tezami naukowców, że na pokładzie prezydenckiego Tu-154M doszło do dwóch wybuchów

kosiarz - Czw Lut 14, 2013 23:19

Donosi Onet? I Onet pisze np. Czyli na przykład? A co pisze Kancelaria?

Kancelaria Prezydenta przekazała, że ubezpieczyciel prezydenta nie ponosiłby odpowiedzialności, gdyby doszło do nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania lub, gdyby do innego zdarzenia doszłoby w związku z "działaniami wojennymi, stanem wyjątkowym i akcjami terrorystycznymi" oraz "zamieszkami, rozruchami lub bójkami (z wyjątkiem obrony koniecznej)".



Gdzie tu masz zamach? Interpretacja onetu czy Halickiego....terroryści to też kibice;)
Tam gdzie działania wojenne, terrorystyczne....gdy ktoś wysadzi samolot, nie muszą być to działania terrorystyczne. Chodzi o miejsce a nie o rodzaj.

rudeboyz - Czw Lut 14, 2013 23:35

a tam,za kierownicą dziś nie siedzisz to jeszcze zapytam:) :) :)

kosiarz napisał/a:


....gdy ktoś wysadzi samolot, nie muszą być to działania terrorystyczne...


a jakie? p.s. poważnie pytam :)

KubaNS - Czw Lut 14, 2013 23:43

Tak na szybko, w 30 sek.
Cytat:
Kłopoty z określeniem co jest, a co nie jest terroryzmem, wynikają w dużej mierze z silnych związków tej tematyki z polityką. Wciąż nie są rozstrzygnięte następujące pytania: czy terroryzmem jest zbrojne atakowanie polityków bądź funkcjonariuszy policji?, czy w niektórych sytuacjach terroryzm może być usprawiedliwiony?, czy można mówić o terroryzmie stosowanym przez państwo? Opinie wyrażane w tych kwestiach są zawsze uzależnione od przekonań moralnych oraz poglądów politycznych obywateli, zazwyczaj kształtowanych przez media.

Zrodlo wiki, a wiec klamstwo, zaprzanstwo, manipulacja ;). Prawnicy do dziela.

kosiarz - Czw Lut 14, 2013 23:59

rudeboyz napisał/a:
a tam,za kierownicą dziś nie siedzisz to jeszcze zapytam:) :) :)

kosiarz napisał/a:


....gdy ktoś wysadzi samolot, nie muszą być to działania terrorystyczne...


a jakie? p.s. poważnie pytam :)


Dalej ńie rozumiesz...miejsca w ktorych jest wojna, gdize obowiązuje stan wyjątkowy, czy obejmuje działania terrorystyczne. Przecież bomba w samolocie w Hiszpanii czy w metrze w Anglii może a nie musi być działaniem terrorystycznym ale bandyckim np czy o wolność jakiegoś naszego dobra. Czy ludziom poszkodowanym w takich zamachach nie nalezy się odszkodowanie?
Sam mam taką polisę, zwykła na życie i jest tam napisane własńie o takich niebezpiecznych miejscach, gdzie ta polisa nie obejmuje ubezpieczenia.

Może to coś pomoze;

Temat: EGIPT - ubezpieczenie - leczenie - śmierć - transport zwłok

Pani Anno, krótki wyciąg z OWU jednego z naszych produktów:

§ 16 1. Odpowiedzialność AXA z tytułu udzielania ochrony ubezpieczeniowej jest wyłączona, jeżeli zdarzenie ubezpieczeniowe objęte zakresem ubezpieczenia zostało spowodowane wskutek:
1) działań wojennych, działań zbrojnych, zamieszek, świadomego i dobrowolnego uczestnictwa Ubezpieczonego Głównego w aktach przemocy, terroru lub zamieszkach, chyba że jego udział wynikał z wykonywania czynności służbowych, stanu wyższej konieczności lub obrony koniecznej;


Egipt jest od lat w strefie działan stanu wojennego, mało kto o tym wie, ale jak wynika z umów nawet to nie przesądza o odszkodowaniu dla pokrzywdzonych tam;
http://www.goldenline.pl/...transport-zwlok

Smoleńsk, chyba nie jest miejscem działań wojennych ani terrorystycznych...

rudeboyz - Pią Lut 15, 2013 00:24

no tak,ale Smoleńsk nie był strefą działań wojennych..ani nawet niebezpieczną.
Polska też nie była i nie jest z nikim w stanie wojny,na pokładzie oprócz polityków byli cywile.więc jeśli tam była bomba i był zamach-to był to akt terroru
B.T.W
zamachy w Londynie i w Madrycie,są oficjalnie uznane za akty terrorystyczne.
P.S.oczywiście że rodziną ofiar należą się odszkodowania i to znacznie większe niż otrzymali,to jest typowa dyskusja akademicka.i czepianie się na siłę Kaczyńskiej wytykając je pewien brak konsekwencji.

[ Dodano: Pią Lut 15, 2013 00:44 ]
porozmywam jeszcze trochę ,rano moderatorzy wyczyszczą wątek.


Kod:
1) działań wojennych, działań zbrojnych, zamieszek, świadomego i dobrowolnego uczestnictwa Ubezpieczonego Głównego w aktach przemocy, terroru lub zamieszkach, chyba że jego udział wynikał z wykonywania czynności służbowych, stanu wyższej konieczności lub obrony koniecznej


przeczytaj to jeszcze raz,i zwróć uwagę na to;
świadomego i dobrowolnego uczestnictwa Ubezpieczonego Głównego

czyli przykładowo jest informacja że w sklepie jest bomba ty o tym wiedziałeś i tam świadomie wszedłeś,DUP -nie ma odszkodowania.

i na to co podkreśliłeś
chyba że jego udział wynikał z wykonywania czynności służbowych,

ale jesteś przykładowo saperem,i musiałeś tam wejść DUP jest odszkodowanie

to ubezpieczenie AXY ma się nijak do ubezpiecznia WARTY w którym był ubezpieczony Ś.P.Prezydent Kaczyński

wborzecki@gmail.com - Pią Lut 15, 2013 07:59

KUMY ZACNE NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ NA MANOWCE :-))
DYSKURS O ODSZKODOWANIU JEST NICZYM WOBEC TEGO CO STAŁO SIĘ W SMOLEŃSKU
JAK BY WARTA BYŁA POKRZYWDZONA TO BY WNIOSŁA SPRAWĘ DO SĄDU O NIE WYPŁACENIE ODSZKODOWANIA.
PRZYPOMNĘ SKŁADKA 12 TYSIĘCY DO WARTY.
WYPŁATA WARTY 3 MILIONY I ONA NIE WIDZI NIC DZIWNEGO I PŁACI
ale,ale chwileczkę oto jest nasz sprawiedliwy DNL ,, hju men tech technologia stworzona przez ludzi dla ludzi,, który staną w obronie okradanego w bezczelny
sposób ubezpieczyciela.
TAK CHWAŁA CI DNL TWOJE ZASŁUGI DLA FIRMY UBEZPIECZENIOWEJ WARTA ZOSTAŁY DOCENIONE!!!
SOWITA WYPŁATA
w kasie ul.Kościuszki
biegnij biegnij DNL goł FOREST GOŁ DOŁ :-)) haaaa haaaa

kosiarz - Pią Lut 15, 2013 08:29

Pod linkiem który zamieściłem, z imienia i nazwiska wypowiada się prawnik, cytuje;

1. wybuch bomby - jeśli nie podłożył/zdetonował jej świadomie sam ubezpieczony i wybuch bomby nie był elementem działań wojennych lub zbrojnych (jak np. nalot), to takie zdarzenie nie jest objęte wyłączeniem - ubezpieczyciel odpowiada.
2. wybuch butli z gazem - jeśli nie spowodował go świadomie sam ubezpieczony, to ubezpieczyciel odpowiada.


Halicki, onet czy jakiś inny znafca, wymyśliły sobie słowo zamach, i nim się posługują przy uciesze lemingów ;)

Jedyne zdanie logiczne w tym przypadku brzmi;

Był zamach, albo go nie było. I tyle. To co robi władzuniaz wyjaśnieniem tej katastrofy to cyrk.

rudeboyz - Pią Lut 15, 2013 09:11

eeee. do dupy to tłumaczenie tego kolesia z goldenline.choćby dlatego że tu jest mowa o dwóch różnych polisach.

jak już to tu masz lepiej wyłożone,dlaczego Marta Kaczyńska miała prawo wziąść odszkodowanie :) :) :)

http://prawo.rp.pl/artykul/757705,959515.html

kosiarz - Pią Lut 15, 2013 09:25

Wszystko jedno, słowem -kluczem miał być zamach, wymyślony na poczekaniu przez onet i Halickiego w ubezpieczeniu.
Chciałem jeszcze na jedno zwrócić uwagę, nie wiem czy ktoś to pamięta, ja owszem.
Zaraz po katastrofie ukazały się teksty, przecieki, że niby Prezydent nie był ubezpieczony, samolot nie był ubezpieczony, i odszkodowania popłyną z budżetu z naszych podatków...
Oczywiście władza temu nienzaprzeczała, a nawet milcząco potwierdzała. Ileż to było oburzenia...

No ale jak polisa była potrzebna PO do innych działań, to się znalazła.

ERNESTO - Pią Lut 15, 2013 09:48

wborzecki@gmail.com napisał/a:
akapit czwarty - Kumie uzupełnij swą wiedzę w tym temacie http://news.money.pl/arty...3,0,613559.html
PRZESTAŃ POWIELAĆ KŁAMSTWA O WYJEBANIU MAJORA PIETRUCZUKA Z ARMII http://postepowy.salon24....enerale-blasiku tego qrwa nawet wyborcza nie pisze :-)).


Ogladalem kiedys na Youtubie wywiad z sp. Gosiewskim po tym slynnym `braku naciskow`, ze PiS bedzie wnioskowalo o pozbycie sie Pietrczuka, bo jesli ktos odmawia Prezydentowi to nie powinien z nim latac. Strasznie zbulwersowany byl ... o ironio mozliwe, ze Gosiewski zginal przez to, ze pilotem nie byl juz Pietrczuk.

Pozdrawiam :)

wborzecki@gmail.com - Pią Lut 15, 2013 10:10

witaj KUMIE :-))
jest różnica miedzy będzie wnioskował a złożył wniosek
Ja osobiście z tym drugim nigdzie się nie spotkałem a gdyby taki wniosek bł to media mętnego nurtu dy o nim deliberowały miesiącami.
Zawsze się w jakiejś grupie ludzi znajdą tacy co będą bardziej Papiescy od Papieża w tym wypadku od prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Od dawna wiadomo że nadgorliwość nie jest pozytywną cechą. :-))

Maerqin - Pią Lut 15, 2013 12:20

Mialem sie nie wypowiadac w tym temacie bo nie mam zamiaru sprzeczac sie o to kto ma racje, ale od siebie dorzuce cos takiego:
Cytat:
Wypowiedź dr. inż. Ryszarda Drozdowicza z Laboratorium Aerodynamicznego Politechniki Szczecińskiej (ZUT): Jako pilot oceniam, że sugerowany w mediach błąd pilota jest mało prawdopodobny. Na podejściu do lądowania nie wykonuje się żadnych manewrów typu silne przechylenie lub nagłe zmiany prędkości. A takie silne przechylenie zauważyli świadkowie. Pilot wykonał dodatkowe kręgi nad lotniskowe, aby upewnić się co do warunków lądowania i na tej podstawie podjął uzasadnioną decyzję o lądowaniu. Nieprawdopodobne też jest, aby doświadczony pilot wraz z drugim pilotem pomylili się co do wzrokowej oceny wysokości, nawet w przypadku awarii przyrządów, która jest również nieprawdopodobna. Należy tutaj zauważyć, że mgła jest na ogół z prześwitami i przy dziennym świetle nie stanowi istotnej przeszkody do wzrokowej oceny warunków lądowania. Okoliczności wskazują jednak na poważną awarię lub celowe zablokowanie układu sterowania. Taką blokadę można celowo zamontować tak, aby uruchomiła się przy wypuszczeniu podwozia lub klap bezpośrednio na prostej przed lądowaniem. Przy blokadzie klap lub lotek na prostej katastrofa była nieunikniona, gdyż pilot nawet zwiększając nagle ciąg, nie był w stanie wyprowadzić mocno przechylonej ciężkiej maszyny, mając wysokość rzędu 50-100 m i prędkość rzędu 260 km / h.

To jest wypowiedz z paru dni po katastrofie, ktora jako jedna z wielu utkwila mi w pamieci. Nigdy potem nie slyszalem ani nie czytalem zeby ktos wypowiadal sie na temat takiej blokady i czy w ogole zbadano taka mozliwosc...

www.megachem.pl - Pią Lut 15, 2013 19:02

"Jebli, to jebli, na ch** drążyć temat."

Donald T.


A teraz na poważnie- katastrofa Albatrosa z gen. Sikorskim do dziś jest niewyjaśniona w 100% i tak samo będzie z TU-154.

Moim zdaniem nacisk na pilotów był odgórny i Ci nie chcąc stracić pracy z ułańską fantazją podeszli do lądowania. Gdyby to był lot kursowy i zginęli turyści, to sprawa była by oczywista dla wszystkich, a że pasażerowie byli z gola inni, to teorii będą tysiące.

DNL - Pią Lut 15, 2013 21:57

wborzecki@gmail.com napisał/a:

JAK BY WARTA BYŁA POKRZYWDZONA TO BY WNIOSŁA SPRAWĘ DO SĄDU O NIE WYPŁACENIE ODSZKODOWANIA.
PRZYPOMNĘ SKŁADKA 12 TYSIĘCY DO WARTY.
WYPŁATA WARTY 3 MILIONY I ONA NIE WIDZI NIC DZIWNEGO I PŁACI
ale,ale chwileczkę oto jest nasz sprawiedliwy DNL ,, hju men tech technologia stworzona przez ludzi dla ludzi,, który staną w obronie okradanego w bezczelny
sposób ubezpieczyciela.
TAK CHWAŁA CI DNL TWOJE ZASŁUGI DLA FIRMY UBEZPIECZENIOWEJ WARTA ZOSTAŁY DOCENIONE!!!
SOWITA WYPŁATA
w kasie ul.Kościuszki
biegnij biegnij DNL goł FOREST GOŁ DOŁ :-)) haaaa haaaa


Wskaż miejsce, gdzie powiedziałem, że Warta jest poszkodowana. Wskaż miejsce, gdzie powiedziałem, że została okradziona.

Składkę 12 tys. wskazujesz na przeciw kwoty 3.000.000 po to by pokazać, że wypłacili tak dużo za tak mało i nic nie mówią?
Jeśli tak to chyba nie masz pojęcia na jakiej zasadzie działają Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Na 1 transakcji są do przodu, na innej do tyłu. Ogólnie wychodzą na swoje ze sporą nawiązką. Jak sobie policzysz 10 lat ubezpieczenia Kwaśniewskiego z rodziną + składki za Kaczyńskiego i Komorowskiego to suma składek na chwilę obecną będzie zbliżona do wypłaconej kwoty 3.000.000 PLN. Taka branża, taki biznes.
A pewnie ubezpieczają jeszcze kilka osób z 'otoczenia rządowego' ;)

Inna sprawa, że Warta i tak nigdy nie wdałaby się w taką dyskusję i spór z uwagi na ryzyko reputacyjne. Wypłacili kasę - słusznie zresztą - i dla nich jest to koniec tematu.

A na koniec ile by nie powstało raportów, ile nie byłoby opinii najróżniejszych osób, instytucji i tak ZAWSZE będzie grupka szaleńców którzy będą twierdzić, że to był zamach (albo doszukiwać się jakiś spiskowych teorii, i to nie tylko w tej konkretnej sytuacji) - przecież wszystko można podciągnąć pod jakąś tezę i starać się ją na siłę udowodnić, a otoczenie PIS uzna sprawę za wyjaśnioną tylko wtedy, gdy to ktoś przyzna.

lukas33 - Pią Lut 15, 2013 22:14

DNL napisał/a:


A na koniec ile by nie powstało raportów, ile nie byłoby opinii najróżniejszych osób, instytucji i tak ZAWSZE będzie grupka szaleńców którzy będą twierdzić, że to był zamach (albo doszukiwać się jakiś spiskowych teorii, i to nie tylko w tej konkretnej sytuacji) - przecież wszystko można podciągnąć pod jakąś tezę i starać się ją na siłę udowodnić, a otoczenie PIS uzna sprawę za wyjaśnioną tylko wtedy, gdy to ktoś przyzna.


A dlaczego od razu ferujesz wyroki? Dlaczego wg Ciebie Ci co maja inne zdanie i chcą głębiej dociekać w tej sprawie to szaleńcy??? Czy osoby które nie trzymaja sie jedynej słusznej teorii którą przekazała nam rosyjska ( napewno bardzo wiarygodna) i upolityczniona komisja rządowa muszą byc od razu nazywani szaleńcami? To jest właśnie dziwny język dzisiejszych elit rzadzacych i osób sympatyzujacych z nimi. Ludzi o odmiennych pogladach czy innym spojrzeniu na pewne sprawy okreslić mianem szaleńców, wichrzycieli, moherów, bandytów itd, itp. Tylko Wy macie patent i mandat na racje i wszechwiedzę?

Maerqin - Sob Lut 16, 2013 10:54

Nic dodac, nic ujac.
rudeboyz - Sob Lut 16, 2013 11:02

lukas33, -pełna zgoda z Tobą...nic ująć,dodać można jedynie że obie strony uważają żę to właśnie one posiadają jedyną ,,licencje na racje i prawdę"..i nie szanują odmiennego zdania drugiej strony.ot,obustronna polityka nienawiści.
misns - Sob Lut 16, 2013 12:12

rudeboyz napisał/a:
lukas33, -pełna zgoda z Tobą...nic ująć,dodać można jedynie że obie strony uważają żę to właśnie one posiadają jedyną ,,licencje na racje i prawdę"..i nie szanują odmiennego zdania drugiej strony.ot,obustronna polityka nienawiści.


i pod twoim postem moge z czystym sumieniem wlasnie napisac nic dodac,nic ujac!!!

wborzecki@gmail.com - Sob Lut 16, 2013 12:52

RUDEBOYZ można jedynie że obie strony uważają żę to właśnie one posiadają jedyną ,,licencje na racje i prawdę"..i nie szanują odmiennego zdania drugiej strony.ot,obustronna polityka nienawiści.
_________________bardzo dobry socjotechniczny zabieg jak nie można kijem to go pałką Chodzi o to że druga strona cały czas ma okazję zaprezentować swoje osiągnięcia i obliczenia wiele razy jest zapraszana do dyskusji i ich nie ma. Za to daje się insynuować s jak to czyni Kum Rudy( mam nadzieję że nieświadomie :)) ) że ta nasza strona jest tak samo nienawistna i nie szanuje drugiej strony. A JA SIĘ PYTAM KTO ROZPOCZĄŁ LŻYĆ I UBLIŻAĆ ORAZ OŚMIESZAĆ PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO??
KTO NAPIERDALAŁ SIĘ Z ICH MAŁEGO WZROSTU ( a są wyższego wzrostu niż Kwaśniewski)
kto ich potknięcia i gafy wyolbrzymiał do monstrualnych rozmiarów kto stworzył chama Palikota, kto go promował kto się nim zachwycał i śmiał z jego ,, żarcików,, kto?? MY?? NO WIADOMO ŻE MY ŻE TO NASZ WINA :-) BO MY NIE ODPOWIADAMY TYLKO A KOKLUSZ I GRADOBICIE :-D:-D
gratuluję dobrego samopoczucia:-)))

wborzecki@gmail.com - Sob Lut 16, 2013 13:08

a jeszcze jedno
PRAWDA O TYM CO SIĘ STAŁO W SMOLEŃSKU ROZPIERDOLI TEN CHORY UKŁAD POLITYCZNO- BIZNESOWO-KRYMINALNY KTÓRY RZĄDZI OD OKRĄGŁEGO STOŁU.
UKŁAD KTÓREGO WSZYSCY KTÓRZY NIE CZERPIĄ Z TEGO ŻADNYCH PROFITÓW MAJĄ DOŚĆ BO WIDZĄ ŻE TO POGRĄŻA ICH SAMYCH, A TYM SAMYM NASZ KRAJ.
DLATEGO CAŁY APARAT WŁADZY Z ICH CELEBRYTAMI MEDIAMI POŻYTECZNYMI IDIOTAMI I CAŁYM TYM BLICHTREM DZIAŁA NA 1000 SPOSOBÓW ROBIĄC WSZYSTKO BY ZACHOWAĆ STATUS QUO.
JA NIE WIEŻĘ W CUDA LECZ W TO ŻE IM SIĘ TO QURWA NIE UDA.
pozdro dla wszystkich Kumów :-))

DNL - Sob Lut 16, 2013 13:38

Co z tą WARTĄ? Wskażesz czy kłamałeś?

wborzecki@gmail.com napisał/a:
( a są wyższego wzrostu niż Kwaśniewski)


Kolejne kłamstwo.

Kilinskiego 47 - Sob Lut 16, 2013 19:10

Ciekawa dyskusja, którą śledzę z zainteresowaniem. Pozwólcie, że dorzucę swoje spostrzeżenia.

Ja nie wiem co było przyczyną tego nieszczęścia i tak jak każdy z was wysuwam swoje przypuszczenia na podstawie wiadomości do tej pory opublikowanych (w różnych źródłach). Jak na ten moment - jestem zdania, że Smoleńsk był zamachem na państowość polską, ale zamachem dokonanym przez nasze wewnętrzne zaprzaństwo, nienawiść i krótkowzroczność polityczną i brak poszanownia dla procedur (słowem, przez bylejakość naszego aparatu państwowego).
Jednocześnie jestem zdania, że obie strony sporu (PO VS PIS) cholernie boją się prawdy o Smoleńsku - rządzący, bo obanaży ich skrajną niekompetencję (vide skandalicznie prowadzone, a raczej NIE-prowadzone śłedztwo), PIS - bo kiedy okaże się, że Tusk z Putinem jednak nie uknuli spisku, cały plan polityczny legnie w gruzach...


wborzecki@gmail.com napisał/a:
a jeszcze jedno
PRAWDA O TYM CO SIĘ STAŁO W SMOLEŃSKU ROZPIERDOLI TEN CHORY UKŁAD


Prawda o tym, że piloci lądowali pod presją polityczną wbrew wszystkim zasadom sztuki pilotażu i na nieprzygotowym lotnisku, tego nie sprawi.

Prawda, którą lansuje PIS rozpierdoli nie tylko ten układ, ale całą Polskę (w sensie bardzo dosłownym) i pół tej części Europy...

wborzecki@gmail.com - Sob Lut 16, 2013 21:25

DNL ODNOŚNIE WARTY TO GDZIE SKŁAMAŁEM ??
TAK Ś.P. LECH KACZYŃSKI MIAŁ 167-168 cm
ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI 169-172 cm
to od 1 do 4 cm różnicy a ILE BYŁO KPIN I SZYDERY Z BRACI KACZYŃSKICH niech każdy sobie przypomni jak było.
a odnośnie ZARZUCANIA MI KŁAMSTWA TO KAŻDY Z TYCH CO TO CZYTAJĄ I ZNAJĄ MNIE MA SWOJĄ OPINIĘ O MNIE :-)

DNL - Sob Lut 16, 2013 21:56

A więc z wyższych robi nam się jednak 1 cm niższy ;)
Chociaż poniżej to wygląda mi i na > 4.

http://cia.media.pl/files/kaczkwas.jpg
http://bi.gazeta.pl/im/4/4538/z4538374Q.jpg
http://img.interia.pl/wia...jne_2803170.jpg
http://bi.gazeta.pl/im/9/...w-Kaczynski.jpg

Nie wytykam tu wzrostu Kaczyńskiego, a mijanie się z prawdą kolegi gmaila.

Co do Warty mam na myśli Twój post, gdzie wmawiałeś że twierdzę, iż są okradzeni i poszkodowani.

wborzecki@gmail.com - Sob Lut 16, 2013 22:22

W TRYBIE AD VOCEM http://surrealizm.wordpre...-berlusconi-cm/
ZDJĘCIA ŚWIADCZĄ O TYM ŻE KWAŚNIEWSKI UŻYWA WKŁADEK DO BUTÓW + ODPOWIEDNIE UJĘCIA KAMER
ALE TO NIE TEMAT O WZROŚCIE POLITYKÓW TYLKO O TRAGEDII W SMOLEŃSKU.

UBEZPIECZENIE W TYM WYPADKU TO JEST MRÓWKA A SŁOŃ TO SAM WYPADEK W SMOLEŃSKU ZNAJŻE PROPORCJE NA BOGA MIŁEGO( chyba że specjalnie tak zawijasz temat wypadku w Smoleńsku ).
co do postów o Warcie to każdy czyta i wyciąga wnioski o DLA SIEBIE

Kazek G f H - Nie Lut 17, 2013 16:50

Ostatnio spotkałem się z hasłem:

"Komorowski Twój Samolot Tez Spadnie" :D

Dziekan - Nie Lut 17, 2013 19:03

Fakty są niezaprzeczalne:
- Samolot lądował na lotnisku, na którym nie powinien lądować
- Totalna amatorszczyzna przygotowań i złamane wszelakie procedury naszych rządzących (Co robą wszyscy zwierzchnicy sił zbrojnych w samolocie)
- Totalna kompromitacja organizacji rocznicy
- Równie wielka kompromitacja po katastrofie
- Śledztwo po łebkach i absurdalne wnioski, któremu już nikt rozsądnie myślący nie jest w stanie uwierzyć
- Dziwne zgony i samobójstwa
- Rosja rozgrywa nas jak chce
niemerytorycznie
- Rudy i leśniczy są dziwkami Putina

www.megachem.pl - Pon Lut 18, 2013 16:20

Kwachu przynajmniej hymn umiał, a nie śpiewał Wolska.
W picu remis.

Kmicic - Pon Lut 18, 2013 19:53

Odwet;

http://img.myepicwall.com....png?1361111404

hasky1910 - Wto Lut 19, 2013 00:07

www.megachem.pl napisał/a:
Kwachu przynajmniej hymn umiał, a nie śpiewał Wolska.
W picu remis.

Kwachu umiał hymn,a Wałęsa obalił komunizm. Blee!! Wałśnie daltego najeżdżają na Kaczyńskiego żeby go ośmieszyć bo dokonania polityczne miał dużo wązniejsze niż wszyscy pozostali razem wzięci. Opini publicznej podaje się takie własnie "kąski", że był kurdupel, że miał złą wymowę, że nazwał dziennikarkę per "małpa", "borubar itd. itd. Od Katastrofy minęło kilka lat i kuźwa w mediach nic poważnego i prawdziwego o nim nie słyszałem. Noż kurna był człowiekiem i miał wady jak każdy z nas ale politykiem był wielkim, miał pomysł na Europ Środkową i powoli dążył do swoich celów. Dlaczego niektórzy tutaj nie poświęca uwagi temu (ale również temu co w jego polityce było słabe) tylko poświęcają czas na inwektywy odnośnie jego wyglądu ;/
PS: Nie byłem jego zwolennikiem politycznym gdyż sam mam bardziej narodowe poglądy. Kaczyńscy narodowców "nie lubieli" co podtwiedził niedawno Jarosław Kaczyński. Na Lecha głosowałem wybierając mniejsze zło, bo był jednym z niewielu polityków spoza "okrągłostołowego" układu.

Bianconeri - Wto Lut 19, 2013 06:55

Skoro i tak już powoli odchodzimy od Smoleńska to będę wdzięczny jak mi ktoś wypisze np w 10 punktach ten "dorobek śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego".
Cudzysłów celowy bo bardzo często się takim zwrotem posługuje np Joahim Brudziński, czy nawet Stosek Kogut itp.

Co za tym wg nich stoi po prostu nie chce mi się szukać, ale może są faktyczne przesłanki aby Lecha Kaczyńskiego nazywać największym (w domyśle najlepszym) prezydentem, wielkim Polakiem itp.

Mi na pewno utkwiła w pamięci walką o pamięć i historię, muzeum Powstania Warszawskiego itp.

A tak to znacie moje podejście do polityki i polityków dlatego dam się dżimejlowi wykazać w przygotowaniu punktów :)

wborzecki@gmail.com - Wto Lut 19, 2013 07:43

JAK ZNAJDĘ CHWILĘ CZASU TO NAPISZE I OTWORZĘ NOWY TEMAT CHYBA ŻE MNIE KTOŚ UPRZEDZI :-)) NA TEN CZAS ZAJĘTY JESTEM W REALNY ŚWIECIE.

ps. UPRASZA SIĘ DYSKUTANTÓW, KUMOTRÓW I KUMÓW BY PISALI NA TEMAT, A TEMATEM JEST SMOLEŃSK I NIC INNEGO.
TYLKO SMOLEŃSK!!
JEŚLI JEST WOLA W NARODZIE ZAKŁADAJCIE INNE TEMATY DO DYSKUSJI

VOX POPULI VOX DEI

Kazek G f H - Wto Lut 19, 2013 15:34

www.megachem.pl napisał/a:
Kwachu przynajmniej hymn umiał, a nie śpiewał Wolska.


Może i umiał, ale pijany zataczał się w Katyniu nad grobami zamordowanych Polskich Oficerów. Dwa był aparatczykiem komunistycznym, przeszłość naprawdę cudowna.

hasky1910 napisał/a:
a Wałęsa obalił komunizm


Sam nie obalił, a przeszłość też ma ciekawą i powiązaną z wiadomymi służbami z czasów komuny.

Zgadzam się z Postem Haskyego1910.

Lech Kaczyński był pierwszym prezydentem spoza tej całej wykreowanej postkomunistycznej pseudo elity polityczno-intelektualnej. Ruszcie głową. Nie miał jakiś wielkich rozdmuchanych dokonań. Ale zdecydowanie był spoza dotychczasowego obozu. Po jego śmierci wróciło wszystko do poprzedniego stanu rzeczy.

Nie był wielkim politykiem, nie miał spektakularnych sukcesów. Ale był Polakiem, moim zdaniem wielkim człowiekiem zasługującym na szacunek, był przede wszystkim patriotą starającym się walczyć o dobro tego kraju. To jest dla mnie najcenniejsze w tej prezydenturze. Po latach komuny ten patriotyzm został w wielkim stopniu wykorzeniony, efekty tego teraz widzimy. Może idźmy w tym kierunku, bo nie wierze że nie zaowocowało by to w późniejszym czasie dobrem dla Polski. Może zmieniła by się mentalność nasza, że zamiast w większości troszczyć się o swoje dobro, pomyśleć również o Polsce i zrobić coś dla swojej Ojczyzny, spróbować naprawiać to co jest złe. Może to doprowadziło by do realizacji hasła obozu opozycji wobec PiS "By żyło się lepiej".


Wybór Lecha Kaczyńskiego na prezydenta, czy wybranie władzy PiS było moim zdaniem wybraniem mniejszego zła, nadzieją na coś nowego lepszego. Potoczyło się jak się potoczyło. Nie jestem tez zwolennikiem PiS-u, daleko mi do politykowania. Po prostu tak to wszystko widzę.

Sprawa Smoleńska. Nie jestem ekspertem lotniczym itp itd. Nie analizuje szczegółowych raportów odnośnie tej katastrofy. Czytam informacje na ten temat z różnych źródeł, zarówno tych które są za teorią zamachu, jak i tych które są temu przeciwne. Jedno jest pewne, sprawa śmierdzi i nie wygląda jednoznacznie. Prawda leży tam gdzie leży, nigdy po środku. Najprawdopodobniej nigdy się nie dowiemy jak naprawdę było. Pewnie jednak za nim do tego kiedykolwiek mogło by dojść , sami siebie wzajemnie zniszczymy.

Kumie. Taka dyskusja tez tutaj jest potrzebna w tym temacie, bo to się wiążę jedno z drugim. Polityka, historia, Smoleńsk. To wszystko się ze sobą łączy.

Masahiko - Wto Lut 19, 2013 21:49

Kazek G f H napisał/a:
www.megachem.pl napisał/a:
Kwachu przynajmniej hymn umiał, a nie śpiewał Wolska.


Może i umiał, ale pijany zataczał się w Katyniu nad grobami zamordowanych Polskich Oficerów. Dwa był aparatczykiem komunistycznym, przeszłość naprawdę cudowna.



Stosunkowo młody w czasach PRL. Ja tam fanem Kwaśniewskiego nie jestem, aczkolwiek jego prezydentury na pewno nie można bardzo źle wspominać. Chyba jeden z niewielu ludzi na lewicy, który może ją zjednoczyć. O czym zresztą dosadnie mówi Jerzy Urban w najnowszym Newsweeku.


Kazek G f H napisał/a:
Lech Kaczyński był pierwszym prezydentem spoza tej całej wykreowanej postkomunistycznej pseudo elity polityczno-intelektualnej. Ruszcie głową. Nie miał jakiś wielkich rozdmuchanych dokonań. Ale zdecydowanie był spoza dotychczasowego obozu. Po jego śmierci wróciło wszystko do poprzedniego stanu rzeczy.



To nie były pseudo elity. Po okresie komuny w Polsce nie mogły wykształcić się od razu elity mogące w 100% zapełnić ustępującą ekipę władzy. Naturalnym było sięganie do ludzi związanych z władzą w PRL. Nie każdy z tych ludzi to "sprzedawczyk" i "anty-patriota". Z drugiej strony Kaczyński należał do najwyższej sfery intelektualnej i moralnej nowej elity, wcześniej opozycjonista. Jednak nie można jako jego głównej zalety przypisywać mu samo bycie "spoza układu". To trochę za mało jeśli chcemy go nazywać wielkim politykiem. Patriotą był bez wątpienia i to nawet w obiektywnym tego słowa znaczenia. Jednakże jego prezydentura niczym specjalnym się nie wyróżniła.


Kazek G f H napisał/a:
Ale był Polakiem, moim zdaniem wielkim człowiekiem zasługującym na szacunek, był przede wszystkim patriotą starającym się walczyć o dobro tego kraju. To jest dla mnie najcenniejsze w tej prezydenturze. Po latach komuny ten patriotyzm został w wielkim stopniu wykorzeniony, efekty tego teraz widzimy. Może idźmy w tym kierunku, bo nie wierze że nie zaowocowało by to w późniejszym czasie dobrem dla Polski. Może zmieniła by się mentalność nasza, że zamiast w większości troszczyć się o swoje dobro, pomyśleć również o Polsce i zrobić coś dla swojej Ojczyzny, spróbować naprawiać to co jest złe. Może to doprowadziło by do realizacji hasła obozu opozycji wobec PiS "By żyło się lepiej".


Ładne słowa. Daje do myślenia to co piszesz. Szkoda tylko że w obecnej chwili brakuje ludzi, którzy mogliby stanąć trochę ponad tym podziałem PO-PIS, lewica-prawica itd. Być może Lech Kaczyński mógłby to zrobić, ale wpływ brata był chyba za duży.

Kazek G f H - Sro Lut 20, 2013 09:10

Masahiko napisał/a:


To nie były pseudo elity. Po okresie komuny w Polsce nie mogły wykształcić się od razu elity mogące w 100% zapełnić ustępującą ekipę władzy. Naturalnym było sięganie do ludzi związanych z władzą w PRL. Nie każdy z tych ludzi to "sprzedawczyk" i "anty-patriota". Z drugiej strony Kaczyński należał do najwyższej sfery intelektualnej i moralnej nowej elity, wcześniej opozycjonista. Jednak nie można jako jego głównej zalety przypisywać mu samo bycie "spoza układu". To trochę za mało jeśli chcemy go nazywać wielkim politykiem. Patriotą był bez wątpienia i to nawet w obiektywnym tego słowa znaczenia. Jednakże jego prezydentura niczym specjalnym się nie wyróżniła.


Były to pseudo elity, często nie mające odpowiedniego wykształcenia - a powszechnie uważane za profesorów itp itd, wykreowane na potrzeby PRL-owskiej śmietanki. Dziś te osoby dalej funkcjonują :). Lech Kaczyński był daleko przed nimi, co najważniejsze zupełnie nie związany z tamtym systemem. Nie powiedziałem że był wielkim politykiem, bo tak nie uważam.

wborzecki@gmail.com - Sro Lut 27, 2013 11:43

CIEKAWY ARTYKUŁ http://wpolityce.pl/wydar...ladu-sterowania
wborzecki@gmail.com - Sro Lut 27, 2013 21:12

cenzura w akcji w SPRAWIE SMOLEŃSKIEJ TRAGEDII http://niezalezna.pl/3894...nska-na-youtube
wborzecki@gmail.com - Sob Mar 02, 2013 08:50

Michalkiewicz i jego krytyka Korwina Mikke za SŁOWA O TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ http://naszeblogi.pl/3671...-korwin-mikkego
A SWOJĄ DROGĄ ZACHOWANIE KORWINA W SPRAWIE SMOLEŃSKA TO JEST DLA MNIE KOLEJNY DOWÓD NA TO ŻE KORWIN ALBO ZWARIOWAŁ ALBO JEST AGENTEM ALBO 2 w 1 I POMYŚLEĆ ŻE JA NA NIEGO PRZEZ LATA GŁOSOWAŁEM WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ ALE TAK BYŁO.

wborzecki@gmail.com - Nie Mar 03, 2013 10:57

Pan Komorowski Prezydent Polski i jego stosunek do Tragedii Smoleńskiej http://wpolityce.pl/artyk...-ladowania-1004
wborzecki@gmail.com - Sob Mar 09, 2013 10:05

KOLEJNE SKURWYSYŃSTWO W SPRAWIE SMOLEŃSKIEJ http://wpolityce.pl/wydar...cjonariusze-bor
wborzecki@gmail.com - Pon Mar 11, 2013 07:29

działania ,,Polskiej,, Prokuratury http://niezalezna.pl/3929...nia-prokuratury
wborzecki@gmail.com - Nie Mar 17, 2013 18:38

jak PROKURATOR SEREMET SMOLEŃSKIE ŚLEDZTWO PROWADZIhttp://niezalezna...tnia-wspolpraca
wborzecki@gmail.com - Sro Mar 20, 2013 17:36

ANTEK POLICMAJSTER :-)) O PRZEŁOMIE W ŚLEDZTWIE http://niezalezna.pl/3961...twie-smolenskim
wborzecki@gmail.com - Sob Mar 23, 2013 21:51

małe podsumowanie SMOLEŃSKIEGO ŚLEDZTWA http://naszeblogi.pl/3718...-co-wiemy-cz-ii
wborzecki@gmail.com - Wto Mar 26, 2013 13:47

ANTEK :-)) policmajster MACIEREWICZ o ministrze Sikorskim http://www.youtube.com/wa...d&v=IXbIBmWt_Z4
posłuchajcie UWAŻNIE MIAZGA!!

wborzecki@gmail.com - Pią Mar 29, 2013 20:46

TRZY PYTANIA DO ANTKA POLICMAJSTRA http://wpolityce.pl/wydar...yzje-o-odejsciu
wborzecki@gmail.com - Nie Kwi 07, 2013 22:58

JAROSŁAW KACZYŃSKI O SMOLEŃSKU PRAWDA, SPOKÓJ, SIŁA:-) :-D http://wpolityce.pl/wydar...zrobic-wszystko
Bianconeri - Wto Kwi 09, 2013 06:50

Ten film Anity Gargas jest gdzieś dostępny onlajn?
Bo wczoraj pomyliły mi się godziny i oglądałem tylko część.

Ten z naszionaj dżijografik widziałem już wcześniej.

Potem studio Kraśki i dwóch procesorów, jeden nazwijmy go "ten z PO" (młodszy, w okularkach) i drugi nazwijmy go "ten z PiS" (starszy).

Ten z PO bardzo nieprzyjemny typ, z głupkowatym uśmieszkiem, pewny siebie, cwaniaczkowaty, ale jak dla mnie starał się dawać rzeczowe argumenty, opierać się na faktach itp.

Ten z PiS sympatyczny, ale z kolei mało rzeczowy, motyw ze zdjęciami satelitarnymi ciekawy, no ale komentarz że zdjęcia gdzieś kupił od kogoś tam to raczej nie za poważne jak na profesora, szczególnie przy takiej sprawie.
Nie powinien iść z tym do prokuratory skoro zwolennicy zamachu cały czas twierdzą, że sprawa byłą źle zbadana, nie wzięto wielu rzeczy pod uwagę itp?

A potem "spęd bydła" za przeproszeniem w dalszej części programu to szkoda klawiatury żeby komentować, mieli mówić o katastrofie, filmach a pierdolili jak zawsze i polityce.
Dno, wodorosty i metr mułu.

radziufan - Wto Kwi 09, 2013 07:09

Bianconeri napisał/a:

Bo wczoraj pomyliły mi się godziny i .....


K***a :D :D :D

Bianconeri - Wto Kwi 09, 2013 07:12

Ale nie o 12 godzin:D tylko od 22.07 zacząłem oglądać :]
wborzecki@gmail.com - Wto Kwi 09, 2013 07:43

na you tube masz
wborzecki@gmail.com - Wto Kwi 09, 2013 07:44

ty Radosław JAK WRAŻENIA :-D:-D:-D Z SEANSU :-))
wborzecki@gmail.com - Wto Kwi 09, 2013 07:50

JAREK TO SOBIE PRZECZYTAJ MOŻE ZROZUMIESZ:-D:-D http://wpolityce.pl/artyk...fie-smolenskiej
Bianconeri - Wto Kwi 09, 2013 08:02

Ale co mam zrozumieć? że jedynym słusznym "wyjaśnieniem" jest zamach a kto się z tym nie zgadza to zdrajca/oszołom/pachołek rosji itp?

Nie o to kumie pytałem ...
Często przy linkach dajesz "dla myślących" no to myśl i odpowiadaj na to co jest a nie co chcesz żeby było.

Jak dla mnie to właśnie na tym "udowadnianiu" zamachu PiS najwięcej traci, bo nie tu jest problem.

Problemem jest to że zarówno w Polsce jak i w Rosji wiele osób, instytucji itp pokpiło i zjebało wiele rzeczy i to się powinno wyjaśnić przede wszystkim, pociągnąć do odpowiedzialności a udowadniać wszystkim na siłę że był zamach.

Oczywiście taki wątek też można, a nawet trzeba, badać, ale nie w tym stylu, nie jako główny.

No ale to wasz problem nie mój, ja to wiesz dobrze że bym najchętniej zorganizował odpowiednią ilość tupolewów i innych antonowów, wsadził tam całą "klasę polityczną" i roztrzaskał o najbliższe pancerne brzozy, skały itp i byłby święty spokój od tej bandy małpoludów od lewa do prawa co tylko krzyczeć potrafią a nie potrafią nic zrobić.

wborzecki@gmail.com - Wto Kwi 09, 2013 08:14

NIE JARKU TO NIE NASZ PROBLEM TO TWÓJ TOBIE PODOBNYCH BY PEWNE RZECZY POJĄĆ
ZRESZTĄ CO JA CIĘ BĘDĘ PRZEKONYWAŁ MASZ TO http://www.youtube.com/watch?v=ZqtiSHJp4Ro
POŚWIĘĆ POSŁUCHAJ I ZACZNIJ SZUKAĆ BO TO SMOLEŃSK I WSZYSTKO WOKÓŁ JEST MODELOWY PRZYKŁADEM NA TO JAK PROPAGANDA I POLITYKA ORAZ BIZNES MATACZĄ W OBRONIE SAMYCH SIEBIE I TO JEST WĄTEK GŁÓWNY CZY CI SIĘ PODOBA CZY NIE.
ZACZNIJ SZANOWAĆ POLITYKÓW KTÓRZY NA TO ZASŁUGUJĄ A NIE WKŁADAJ WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORKA I NAPIERDALAJ NIM O MUR.
PAMIĘTAJ NIE MA NA ŚWIECIE PAŃSTWA BEZ POLITYKÓW, MUSZĄ BYĆ A MY MUSIMY ICH ZMUSIĆ BY BYLI UCZCIWI I PRZYZWOICI I BY BYŁO I DZIAŁAŁO PRAWO KTÓRE KARAŁO BY POLITYKÓW ZŁYCH I SKORUMPOWANYCH. TO TYLE TYLKO I AŻ TYLE !!!!

Bianconeri - Wto Kwi 09, 2013 08:28

Nie Włodku, nie ma dobrych polityków, szczególnie w tym kraju.

Zresztą kto to jest polityk, co to za zawód, na czym on się zna? W dupie był gówno widział ale chodzi i pierdoli że zna się na wszystkim, bo on jest politykiem.
Jeden lewym, drugi prawym, trzeci środkowym, ale każdy zna się na wszystkim najlepiej ale każdy inaczej i po swojemu.
To super, wybitni specjaliści od wszystkiego ...

Państwo to jest największe przedsiębiorstwo jakie można sobie wyobrazić i powinni nim kierowa specjaliści we wszystkich dziedzinach, ekonomiści, prawnicy itp a nie ku*** politycy.

Ale nie ma sensu o tym pisać bo i tak się ani nie zrozumiemy, ani nie dogadamy.

Zamach był, ale na mózg. Może mój, może twój, czas pokaże kto miał rację.

Mimo wszystko powodzenia w poszukiwaniu zamachowców i spiskowców, tak samo jak i we wskazaniu winy Polski i Rosji i ukaraniu odpowiednich ludzi czy instytucji.

KubaNS - Wto Kwi 09, 2013 11:12

Cytat:
Zresztą kto to jest polityk, co to za zawód, na czym on się zna? W dupie był gówno widział ale chodzi i pierdoli że zna się na wszystkim, bo on jest politykiem.

http://www.youtube.com/watch?v=wMylPgEAVQE ;)

nitroactive - Wto Kwi 09, 2013 12:37

Cytat:
Zresztą kto to jest polityk, co to za zawód,


http://www.youtube.com/watch?v=ff-XVdiepTo

Cytat:
Państwo to jest największe przedsiębiorstwo jakie można sobie wyobrazić i powinni nim kierowa specjaliści we wszystkich dziedzinach, ekonomiści, prawnicy itp a nie ku*** politycy.


Kiedyś tak będzie, six sigma, analizy SWAT, zarządzanie strategiczne zamiast populizmów, i kabaretu z lekkim zabarwieniem ... (tu każdy dopisać może sobie co mu pasuje). Tyle tylko że my tego nie dożyjemy...

wborzecki@gmail.com - Wto Kwi 09, 2013 13:21

WASZYM PROBLEMEM JEST BRAK WIARY SZKODA :-((
ps. ALE FILMIK OBEJRZYJCIE KONIECZNIE BO WARTO a może wam choć po części wiarę przywróci bo bez wiary ŻYĆ SIĘ NIE DA

DNL - Wto Kwi 09, 2013 18:40

Ale co? Ty chcesz to czy był zamach czy nie opierać na WIERZE?

Dowody. GDZIE SĄ DOWODY? Nie domysły i przypuszczenia. Nie spekulacje. FAKTY.

AMERYKAŃSKI naukowiec:

http://www.tvn24.pl/wiado...ewa,317097.html

http://www.tvn24.pl/wiado...ace,198306.html

wborzecki@gmail.com - Wto Kwi 09, 2013 19:34

JA MAM WIERZYĆ JEMU http://pl.wikipedia.org/wiki/Pawe%C5%82_Artymowicz ASTRONOMOWI
POWAŻNY OBROŃCA PANCERNEJ BRZOZY I SEKTY JEJ IMIENIA :-))) NIE MAM CO:-D:-D TO WSZYSTKO CO MACIE Z ZAPLECZA NAUKOWEGO :-))

nitroactive - Wto Kwi 09, 2013 19:48

To nie chodzi o to na czym się zna... To chodzi o to żeby był z hameryki albo innej Australii, bo ci co w Polsce to gupsi som, a ci z za gramanicy to mądrzejsi i obiektywniejsi, i w ogóle som lepsi bo zza gramanicy :D A w zagramanicy komputery lepiej liczom, i Njuton też nie kłamie, nie to co u nas w ciemnogrodzie... :D

PS. te niebieskie linie to co to niby jest? Ładne to wszystko kolorowe, w opisie jest nawet mowa o dynamice Newtona, ale niczego to nie dowodzi ani nie obala... Bobre dla moniki, czy politykierów, oni i tak nie wiedzą kto to był Newton...

DNL - Wto Kwi 09, 2013 19:51

A czy to jedyna osoba, która twierdzi że to nie był zamach? Poza tym pilot, który jest fizykiem ma chyba większe kompetencje niż Antek? Prof. Artymowicz badał trajektorię lotu, uważasz że nie ma do tego kompetencji?

Czemu jego pracę od razu przekreślasz, a Antkowi ufasz bezgranicznie?
Kwestia WIARY, tak? WIARY w zależności od tego KTO informuje, a nie CO mówi. No tak, przecież Ty w zamach WIERZYSZ. Nie ma dowodów, ale jest WIARA. A skoro tak to nie można Ci UDOWODNIĆ, że zamachu nie było, bo Ty WIERZYSZ, że był. I Smoleńsk zostanie wyjaśniony tylko wtedy, gdy udowodnią zamach, a więc nigdy- bo go nie było. Dlatego jeszcze długie lata będziemy się bujać z tym tematem, bo zawsze będzie ktoś kto WIERZY w zamach.

Nie, nie uważam, że śledztwo zostało przeprowadzone w sposób idealny i bezbłędny. Ale nawet jakby było to przecież pozostaje kwestia WIARY.

nitro - z Ameryki, bo Antek i jego wyznawcy tylko takich uznają za niezależnych.

rudeboyz - Wto Kwi 09, 2013 20:19

Włodziu-nie myl astrofizyki z astronomią...
wborzecki@gmail.com - Wto Kwi 09, 2013 20:22

BO WIELE CZYTAM I ZRÓB SOBIE ZESTAWIENIE 126 NAUKOWCÓW Z POLSKI,USA,KANADY I BÓG WIE SKĄD JESZCZE ICH DOROBEK NAUKOWY A PO DRUGIEJ STRONIE KTO LUDZIE KTÓRZY NIE UMIEJĄ PRZEZ 3 LATA ZMIERZYĆ WYSOKOŚCI BRZOZY
QURWA TO nasze państwo to jedna wielka porażka i przestań pierdolić bez sensu ładu i składu i pilnować by ci się przypadkiem świat nie zawalił na głowę w KTÓRY WIERZYŁEŚ I NA KTÓRY GŁOSOWAŁEŚ

wborzecki@gmail.com - Wto Kwi 09, 2013 20:26

KUMIE RUDY JA NIE MYLĘ ON JEST MAGISTREM ASTRONOMII NA UW a resztę miał w jusa z astrofizyki poczytaj notkę o nim.
kosiarz - Wto Kwi 09, 2013 21:26

Cytat:
Problemem jest to że zarówno w Polsce jak i w Rosji wiele osób, instytucji itp pokpiło i zjebało wiele rzeczy i to się powinno wyjaśnić przede wszystkim, pociągnąć do odpowiedzialności a udowadniać wszystkim na siłę że był zamach.

Oczywiście taki wątek też można, a nawet trzeba, badać, ale nie w tym stylu, nie jako główny.



Zgadzam się w 100%. ;)
Mówiłem to wielokrotnie! PiS przez ten watek zamachu, rozmywa odpowiedzialność za katastrofę, którą można było już na dziś zbadać...kto co i gdzie.
Chodzi oczywiście o sprawy przygotowania, nadzorowania i późniejsze śledztwo. Dlaczego cywilny lot a nie wojskowy, dlaczego to i tamto...
Przecież jeżeli zamach, to winni zamachowcyt, a nie Arabski czy BOR, czy jeszcze ktoś inny, np pijani Rosjanie w tej budzie na lotnisku. Dlaczego ten samolot w ogóle poleciał na nieczynne lotnisko...itp itd.

internacionale - Sro Kwi 10, 2013 08:01


wborzecki@gmail.com - Sro Kwi 10, 2013 09:23

ARTYMOWICZ TO MI MOŻE POSTAWIĆ :-D .... HOROSKOP :-)) zbucahaaahahaa
refaa - Sro Kwi 10, 2013 10:42

kosiarz napisał/a:
Cytat:
Problemem jest to że zarówno w Polsce jak i w Rosji wiele osób, instytucji itp pokpiło i zjebało wiele rzeczy i to się powinno wyjaśnić przede wszystkim, pociągnąć do odpowiedzialności a udowadniać wszystkim na siłę że był zamach.

Oczywiście taki wątek też można, a nawet trzeba, badać, ale nie w tym stylu, nie jako główny.



Zgadzam się w 100%. ;)
Mówiłem to wielokrotnie! PiS przez ten watek zamachu, rozmywa odpowiedzialność za katastrofę, którą można było już na dziś zbadać...kto co i gdzie.
Chodzi oczywiście o sprawy przygotowania, nadzorowania i późniejsze śledztwo. Dlaczego cywilny lot a nie wojskowy, dlaczego to i tamto...
Przecież jeżeli zamach, to winni zamachowcyt, a nie Arabski czy BOR, czy jeszcze ktoś inny, np pijani Rosjanie w tej budzie na lotnisku. Dlaczego ten samolot w ogóle poleciał na nieczynne lotnisko...itp itd.


Tez popieram powyższe wypowiedzi. Zamiast dyskutować kto i co zawalił, następnie wyciągnąć z tego wnioski i zmienić system organizacji takich "imprez" To my toczymy bezproduktywny spór czy był zamach i czy zamachowcami byli Rosjanie, Tusk czy może Zydo-Masono-Komuna.

internacionale - Sro Kwi 10, 2013 11:47

radziufan napisał/a:
Bianconeri napisał/a:

Bo wczoraj pomyliły mi się godziny i .....


K***a :D :D :D



hahaha, :):):) Przypomniał mi się "Piąty element"

wborzecki@gmail.com - Sro Kwi 10, 2013 14:54

dobry artykuł http://niepoprawni.pl/blog/7294/klamstwa-seremeta
ps. te Czerwony to nie są śmiesznostki i inne duperele sio stąd ze swoimi spamami :-)) :-D

wborzecki@gmail.com - Sro Kwi 10, 2013 15:42

KUMOSZKI KUMY MACIE RELACJĘ LIVE NA KANAŁACH TV Z SEJMU KOMISJI MACIEREWICZA
wborzecki@gmail.com - Czw Kwi 11, 2013 12:54

mój ulubiony astronom ARTYMOWICZ OBNAŻONY http://www.kontrowersje.n...wi_animacj_lotu

kolejna ,,gwiazda,, z Wiertniczej i Czerskiej WYSTRZELONA W KOSMOS :-)) MIODZIO

DNL - Czw Kwi 11, 2013 19:27

Nie wiem jaką ma licencję, ale skąd Ty możesz to wiedzieć? Dlaczego od razu zakładasz, że rację ma autor z linka? Bo to TWÓJ LINK, któremu WIERZYSZ? Bo nie ważne jest CO, ale KTO?

Chętnie poznam odpowiedź, bo uważasz że został obnażony, więc to pewne?
I nawet jeśli 14 lat temu mógł uzyskać tylko licencję pilot-uczeń to czy przez kolejne lata nie mógł poszerzyć tych uprawnień? Tak jak uczeń-kierowca z prawem jazdy B1 może uzyskać nowe kwalifikacje? Nie wiem, pytam.

Co z źródłami Antka? Kto przeżył katastrofę? Wiesz coś? Co się później z nimi stało? Tusk z Ruskimi dokończył dzieła i dostali po kulce?

wborzecki@gmail.com - Czw Kwi 11, 2013 21:02

zapytaj KOMISJI MILERA CZEMU NA POCZĄTKU ZAŁOŻYŁA ŻE WSZYSCY NIE ŻYJĄ ŻE NIKT NIE PRZEŻYŁ I CZEMU TA KOMISJA NIE PODEJMUJE WĄTKU PIERWSZYCH DEPESZ MÓWIĄCYCH O TYM ŻE TRZY OSOBY PRZEŻYŁY!!!! CZEMU ICH NIE ZAPYTAŁEŚ PYTAM SIĘ CZEMU????!
wborzecki@gmail.com - Czw Kwi 11, 2013 21:15

A JAK JAKIEGOŚ ASTROLOGA CYTUJESZ TO SOBIE CHŁOPA SPRAWDŹ BY SIĘ JESZCZE BARDZIEJ NIE OŚMIESZAĆ NIŻ TO NIEZBĘDNE BO TACY JAK TY Z ŁŻE LUDZI ROBIĄ AUTORYTETY W BARDZO WAŻNYCH SPRAWACH A LASEK SKOMPROMITOWAŁ SIĘ ZE SZCZĘTEM I OSTATECZNIE ŻE NA MERYTORYCZNE ARGUMENTY GRUPY EKSPERTÓW PROPONUJE IM ZAPASY W KISIELU!!:-))
ps.odpuść sobie ten temat LEPSI OD CIEBIE NIE DAJĄ RADY SKOMPROMITOWAĆ I Antka i jego Ekspertów.

DNL - Czw Kwi 11, 2013 21:37

Nie odpowiedziałeś na moje pytania. Brak argumentów? Brak wiedzy? Tylko przyklaskiwanie swoim linkom? Gdzie samodzielne myślenie?

Antek się sam kompromituje, nie muszę nic robić w tej kwestii.

wborzecki@gmail.com napisał/a:
zapytaj KOMISJI MILERA CZEMU NA POCZĄTKU ZAŁOŻYŁA ŻE WSZYSCY NIE ŻYJĄ ŻE NIKT NIE PRZEŻYŁ I CZEMU TA KOMISJA NIE PODEJMUJE WĄTKU PIERWSZYCH DEPESZ MÓWIĄCYCH O TYM ŻE TRZY OSOBY PRZEŻYŁY!!!! CZEMU ICH NIE ZAPYTAŁEŚ PYTAM SIĘ CZEMU????!


Może łże-Palikot miał rację w lipcu 2010 roku mówiąc, że widziano Gosiewskiego na stacji we Włoszczowej. Hmm, trzeba by spytać Antka czy to możliwe.

http://www.wiadomosci24.p...b8d074dfec86bc0

Cytat:
Jeżeli 3 osoby przeżyły, a tak twierdzi Główny Śledczy RP ds. zamachu, to co się z nimi stało pytam się? Dobili ich, czy co? To są Tworki, napisał około godziny 18 na swoim Twitterze mec. Rafał Rogalski, do niedawna pełnomocnik Jarosława Kaczyńskiego.


Trudno się nie zgodzić z niedawnym pełnomocnikiem Prezesa.

I nie wmawiaj mi, że robię sobie jakieś autorytety, że wierzę ślepo w każdy link. Będę tu w opozycji do Ciebie, aby ludzie mieli 2 wersje. Czytając tylko Twoje ZŁOTE LINKI i czytając o TWOJEJ WIERZE mogą też się dać w to wciągnąć. Wszak kłamstwo powtarzane kilka razy... A może i Ciebie zmusi do odrobiny myślenia. Chociaż nie - Ty WIERZYSZ - więc Ciebie nic nie przekona. Nikt Ci nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Tak tak.

wborzecki@gmail.com - Pią Kwi 12, 2013 08:04

MIAŁEŚ MOŻLIWOŚĆ SIEDZIEĆ CICHO NIE SKORZYSTAŁEŚ TWÓJ BŁĄD. MYŚLAŁEM ŻE MASZ JESZCZE ROZUM I NIENAWIŚĆ DO MNIE PIS I ANTKA CI GO NIE WYPALIŁA MYLIŁEM SIĘ. MYŚLAŁEM ZE PRZEZ STAROŚĆ NA TYM FORUM MASZ WIĘCEJ LOGIKI I DYSTANSU DO TEGO CO WŁADZA Z NAMI WYCZYNIA MYLIŁEM SIĘ. A TERAZ KRÓTKO
- LINKI SĄ PO TO BY PRZECZYTAĆ CO MĄDRZEJSI ODE MNIE W TEMATACH MNIE INTERESUJĄCYCH WIEDZĄ I PISZĄ - jeśli jesteś idiotą tego nie kumającym twój problem, jeśli traktujesz to jako misję walkę ze mną na tym forum jesteś nie tylko idiota ale śmieszny idiota rewelacja jak dla mnie:-D:-D
- wychwytujesz wypowiedzi LUDZI JARKA KACZYŃSKIEGO POZBAWIONE KONTEKSTU I PRÓBUJESZ MIESZAĆ NIE TACY JAK T PRÓBOWALI IDŹ PO NAUKI DO KLUZIK ROSTOWSKIEJ,KOWALA,MIGALSKIEGO,ZIOBRY, MULARCZYKA DADZĄ CI WSKAZÓWKI JAK TO CZYNIĆ :-) choć im to też nie wychodzi
- NAWET TROLLOWI TAKIEMU JAK TY DAM RADĘ ODEJDŹ OD KOMPA POGADAJ Z LUDŹMI KAŻDY CI POWIE ŻE W TYM ŚLEDZTWIE COŚ ŚMIERDZI. WŁADZA ROBI WSZYSTKO BY GO NIE WYJAŚNIĆ A JEŚLI ROBI WSZYSTKO BY GO NIE WYJAŚNIĆ TO MUSI MIEĆ COŚ NA SUMIENIU W TEJ SPRAWIE. TO NIE PRZYPADEK ŻE Z ROKU NA ROK CORAZ WIĘCEJ LUDZI ŻĄDA PRAWDY O SMOLEŃSKU!!! BO TYLKO PRAWDA JEST CIEKAWA!!!

Masahiko - Pią Kwi 12, 2013 10:47

To na wszystkich osobach, którzy uważają katastrofę smoleńską za zamach, ciąży odpowiedzialność za udowodnienie tego. Pięknie to opisał Carl Sagan w swojej książce "Umysł Broca", gdzie właśnie rozprawia się paranaukowymi twierdzeniami. Posłużę się cytatem:

" Rozróżniam tu tych, którzy głoszą koncepcję z pogranicza nauki, od tych, którzy w nie wierzą. Ci ostatni często dają się nabrać z powodu nowości takich pomysłów oraz wrażenia, że dają one wyjątkowy i wspaniały wgląd w zjawiska." - w tym przypadku teoria o zamachu pasuję do koncepcji politycznej, do wizji świata przedstawianego przez środowiska związane z PiS, Radiem Maryja itp.

I drugi cytat z następnej strony: "Podobnie jak entuzjaści starożytnych astronautów obrońcy trójkąta bermudzkiego polegają na retorycznych chwytach i wątpliwych argumentach, natomiast nie dysponują przekonującymi dowodami. I w tym przypadku to na nich ciąży obowiązek przedstawienia dowodów".

Oczywiście słowa te dotyczą innej tematyki, ale moim zdaniem są uniwersalne i odnoszą się również do kwestii związanych z katastrofą pod Smoleńskiem.


Cytat:
WŁADZA ROBI WSZYSTKO BY GO NIE WYJAŚNIĆ A JEŚLI ROBI WSZYSTKO BY GO NIE WYJAŚNIĆ TO MUSI MIEĆ COŚ NA SUMIENIU W TEJ SPRAWIE. TO NIE PRZYPADEK ŻE Z ROKU NA ROK CORAZ WIĘCEJ LUDZI ŻĄDA PRAWDY O SMOLEŃSKU!!! BO TYLKO PRAWDA JEST CIEKAWA!!!


Ja nie dostrzegam rosnącego zainteresowania Smoleńskiem. Napisałbym raczej, że zainteresowanie maleje, bo ludzie mają dość tego tematu. Do znudzenia powtarzane te same zdania, omijanie ważniejszych problemów i przede wszystkim wykorzystywanie do walki politycznej tej tragedii, powodują że ludzie raczej się od tego odwracają. Ale być może obracamy się w różnych środowiskach (choć mam kilku znajomych mocno powiązanych z PiS-em to nie słyszałem, żeby żądali "prawdy o smoleńsku").

wborzecki@gmail.com - Pią Kwi 12, 2013 13:31

a odkąd to MY MUSIMY UDOWADNIAĆ??!! TO NASZE PAŃSTWO POWINNO WYJAŚNIĆ WSZYSTKIE NIEŚCISŁOŚCI(długość pancernej brzozy), NIEGODZIWOŚCI( zamiana ciał) KŁAMSTWA (przekopywanie na metr w głąb ziemi w miejscu katastrofy pani Kopacz obecnie 2 osoba w państwie NASZYM)
CHŁOPIE TY NIE DOSTRZEŻESZ NICZEGO I NIKOGO KTO BY ZAKŁÓCIŁ TWÓJ SPOSÓB ,, POJMOWANIA NASZEJ RZECZYWISTOŚCI,, BO TWÓJ IMPERATYW MORALNY I IDEOWY BY TEGO NIE PRZYJĄŁ( mówiąc po kibolsku nie jak Immanuel i pomijając wszystko inne to TY I TOBIE PODOBNI faktycznie tak rozumują :-)). Nie rozumieją, że ktoś może nie realizować się poprzez robienie wałków i machlojek, tylko przez zajęcie się działalnością prospołeczną :-). Jak nie kradnie to wariat :-D albo chociaż frustrat :-D:-D.

Masahiko - Pią Kwi 12, 2013 16:34

wborzecki@gmail.com napisał/a:
a odkąd to MY MUSIMY UDOWADNIAĆ??!! TO NASZE PAŃSTWO POWINNO WYJAŚNIĆ WSZYSTKIE NIEŚCISŁOŚCI(długość pancernej brzozy), NIEGODZIWOŚCI( zamiana ciał) KŁAMSTWA (przekopywanie na metr w głąb ziemi w miejscu katastrofy pani Kopacz obecnie 2 osoba w państwie NASZYM)
CHŁOPIE TY NIE DOSTRZEŻESZ NICZEGO I NIKOGO KTO BY ZAKŁÓCIŁ TWÓJ SPOSÓB ,, POJMOWANIA NASZEJ RZECZYWISTOŚCI,, BO TWÓJ IMPERATYW MORALNY I IDEOWY BY TEGO NIE PRZYJĄŁ( mówiąc po kibolsku nie jak Immanuel i pomijając wszystko inne to TY I TOBIE PODOBNI faktycznie tak rozumują :-)). Nie rozumieją, że ktoś może nie realizować się poprzez robienie wałków i machlojek, tylko przez zajęcie się działalnością prospołeczną :-). Jak nie kradnie to wariat :-D albo chociaż frustrat :-D:-D.



Skoro OFICJALNA PAŃSTWOWA KOMISJA ustaliła przyczyny katastrofy prezydenckiego samolotu, to jeżeli ktoś to podważa to powinien to udowodnić. Przecież to proste. Skoro uważasz, że widziałeś UFO to musisz to udowodnić. Katastrofa smoleńska nie jest mitycznym wydarzeniem (jakim chcecie go uczynić), ale czymś jak najbardziej realnym. Żeby nie było - jestem sceptykiem odnośnie zamachu, ale nie odrzucam go, bo nie mam odpowiedniej wiedzy. Przyjmuję jednak że wersja przedstawiona przez państwową komisję jest prawdziwa, gdyż nie widzę powodów dla których miałaby zostać zmanipulowana. Odnośnie przedstawionych przez Ciebie kwestii tylko ta pierwsza dotyczy bezpośrednio przyczyn tragedii. Pozostałe dwie odnoszą się do innych spraw (zapewne nie mniej ważnych) i nie widzę powodu dla których o tym mamy nie mówić, ale chyba nie w kontekście stricte wypadku. No chyba że dla Ciebie to są te twarde dowody zamachu. Mnie to nie przekonuje, bo równie dobrze może to wynikać z ludzkich błędów, zaniedbań wynikających ze swoistego novum tych wydarzeń, które zapewne dla wielu z tych ludzi było czymś poruszającym i trudnym do przeżycia.

Co do drugiej części Twojego zdania to muszę Cię zmartwić, że mój imperatyw ideowy na pewno nie jest tak mocno przesiąknięty jak Twój. Zarzucasz mi ograniczenie, a sam je posiadasz. Potrafisz rzeczywistość społeczno-polityczną zamknąć w dwóch aspektach - MY i ONI. Jednocześnie przypisujesz swojej grupie jedyną i możliwą prawdę, lekarstwo na bolączki Polski i jej mieszkańców oraz jakąś taką słuszność w działaniu. Mam jednak wrażenie, że brak zainteresowania Twoimi tematami zakładanymi na forum wynika z tego, że przy całym szacunku do Ciebie, to Ty jesteś tutaj raczej powodem zażenowania i uśmiechu. Nie potrafisz prowadzić normalnej rozmowy, bo wystarczy że ktoś ma odmienne zdanie to od razu trafia na listę lemingów i idiotów. I bez znaczenia jest to, że nie czytam GW, nie oglądam TVN i nie jestem wyborcą PO. Dlatego nie chce mi się prowadzić dalszej, jakże jałowej, dyskusji z Tobą. Zwłaszcza że zawsze przeradza się to w prywatne wycieczki, wyzwiska itd.


PS. Akurat za działalność społeczną Cię podziwiam. Mimo różnic politycznych, społecznych czy zapewne światopoglądowych, jestem zadowolony, że każdy (w tym również i Ty) może wyrazić swoje poglądy i być aktywnym społecznie. Zwłaszcza w kwestii historii (z której interpretacją też nie do końca zgadzam się z Tobą) cieszy wzmożona aktywność środowiska kibicowskiego. Świadomość historyczna jest bezwzględnie wymagana do zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości.

DNL - Pią Kwi 12, 2013 21:16

wborzecki@gmail.com napisał/a:
MIAŁEŚ MOŻLIWOŚĆ SIEDZIEĆ CICHO NIE SKORZYSTAŁEŚ TWÓJ BŁĄD. MYŚLAŁEM ŻE MASZ JESZCZE ROZUM I NIENAWIŚĆ DO MNIE PIS I ANTKA CI GO NIE WYPALIŁA MYLIŁEM SIĘ. MYŚLAŁEM ZE PRZEZ STAROŚĆ NA TYM FORUM MASZ WIĘCEJ LOGIKI I DYSTANSU DO TEGO CO WŁADZA Z NAMI WYCZYNIA MYLIŁEM SIĘ.


Nie nienawidzę Cię. Bo niby czemu?

wborzecki@gmail.com napisał/a:
- LINKI SĄ PO TO BY PRZECZYTAĆ CO MĄDRZEJSI ODE MNIE W TEMATACH MNIE INTERESUJĄCYCH WIEDZĄ I PISZĄ - jeśli jesteś idiotą tego nie kumającym twój problem, jeśli traktujesz to jako misję walkę ze mną na tym forum jesteś nie tylko idiota ale śmieszny idiota rewelacja jak dla mnie:-D:-D


Ale dlaczego bezgranicznie im ufasz? Dlaczego wierzysz tylko w linki, które pasują do Twojej teorii i Twojego świata. Z góry odrzucasz całą resztę.
Zadałem Ci pytania i nie odpowiedziałeś. Może warto się zastanowić nad tym, bo w Twoich linkach nie ma na nie odpowiedzi.

wborzecki@gmail.com napisał/a:

- wychwytujesz wypowiedzi LUDZI JARKA KACZYŃSKIEGO POZBAWIONE KONTEKSTU I PRÓBUJESZ MIESZAĆ


Co w wypowiedzi mec. Rogalskiego jest wyrwane z kontekstu? Odniósł się w sposób wyraźny i dobitny na rewelacje Antka dotyczące tych 3 osób. Nie ma tu żadnego zdania wyrwanego z kontekstu. Jeśli twierdzisz, że tak jest to wskaż mi to, konkretnie.

wborzecki@gmail.com napisał/a:

- NAWET TROLLOWI TAKIEMU JAK TY DAM RADĘ ODEJDŹ OD KOMPA POGADAJ Z LUDŹMI KAŻDY CI POWIE ŻE W TYM ŚLEDZTWIE COŚ ŚMIERDZI. WŁADZA ROBI WSZYSTKO BY GO NIE WYJAŚNIĆ A JEŚLI ROBI WSZYSTKO BY GO NIE WYJAŚNIĆ TO MUSI MIEĆ COŚ NA SUMIENIU W TEJ SPRAWIE. TO NIE PRZYPADEK ŻE Z ROKU NA ROK CORAZ WIĘCEJ LUDZI ŻĄDA PRAWDY O SMOLEŃSKU!!! BO TYLKO PRAWDA JEST CIEKAWA!!!


Na poprzedniej stronie masz moją wypowiedź, gdzie pisałem że nie uważam, że śledztwo zostało przeprowadzone w sposób idealny i bezbłędny co nie znaczy, że był zamach.

Bardzo mądre i rzeczowe posty Masahiko, podpisuję się w całej rozciągłości pod nimi.

PS. Gratuluję Ci użycia tych kilku epitetów pod moim adresem - dzięki temu stałeś się większy, lepszy. Prawdziwy Polak, patriota, katolik. Szacun.

rudeboyz - Pią Kwi 12, 2013 21:50

Masahiko,

W PEŁNI SIĘ POPISUJE POD TWOIM POSTEM
...
jest on merytoryczny,bez wycieczek osobistych i bez argumentacji ,,ad personam"
reasumując tragedię Smoleńską wraz z całą otoczką,postrzegam identycznie jak Ty ..

wborzecki@gmail.com - Pią Kwi 12, 2013 22:09

Masahiko- z OFICJALNEJ KOMISJI MILERA ŚMIEJĄ SIĘ WSZYSCY JUŻ NAWET TVN ( nie mówiąc o naukowcach z komisji Antka, całej masie blogerów i ponad połowie społeczeństwa )JEJ NIE POPIERA I WIE ŻE SIĘ ZBŁAŹNIŁA A TYM SAMYM PAŃSTWO NASZE bronisz jej TY I DNL hahaa nie dostrzegacie waszej śmieszności w tym temacie.
CO DO IMPERATYWU Ja sobię zdaję doskonale sprawę że nie jestem Bogiem i nie na wszystkim się znam MAM SWOJE ZDANIE I JESTEM ZAROZUMIAŁY BO JESTEM MĄDRZEJSZY OD PARU OSÓB W KOŁO TYCH PIRAMID :-D:-D NATOMIAST WY hahaa CO DO BRAKU ZAINTERESOWANIA HAHAAAA ZOBACZ ILE OSÓB TO CZYTA MASZ LICZNIKI + OSOBY KTÓRE NIE MUSZĄ SIĘ LOGOWAĆ BO TEN DZIAŁ JEST OTWARTY uwierz mi na słowo to są setki osób dla mnie to dużo I TE OSOBY TO NIE SĄ Z PIERWSZEJ LEPSZEJ ŁAPANKI ZDZIWIŁ BYŚ SIĘ KTO NAS CZYTA :-)) (pozdrawiam ich)
co do ŚMIESZNOŚCI ODPOWIEM CI TAK JAK MAWIAŁ GANDHI ,,„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.”

wborzecki@gmail.com - Pią Kwi 12, 2013 22:26

DNL ZOBACZ WYPOWIEDZ PANA(bodajże Dreszera) OD 33,40 http://www.tvp.pl/vod/aud...042013/10496483
ps. to jest jedna z wielu wypowiedzi w tym temacie DLA MNIE NA TYLE WAŻNA ŻE POWINNA BYĆ WYJAŚNIONA JAK WSZYSTKIE NIE WYJAŚNIONE SPRAWY W KWESTII TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ.

wborzecki@gmail.com - Pią Kwi 12, 2013 22:29

PAMIĘTAJCIE!! O JEDNYM ŻE KATASTROFA SMOLEŃSKA MA WIELE WĄTKÓW I KAŻDY Z NICH JEST WAŻNY DLA PRAWDY A WY JE ZACIEŚNIACIE DO SPRAW I WĄTKÓW WAM WYGODNYCH MOŻNA I TAK TYLKO CZY TAK WYPADA...
Rafalsky - Pią Kwi 12, 2013 23:51

Cytat:
PAMIĘTAJCIE!! O JEDNYM ŻE KATASTROFA SMOLEŃSKA MA WIELE WĄTKÓW I KAŻDY Z NICH JEST WAŻNY DLA PRAWDY A WY JE ZACIEŚNIACIE DO SPRAW I WĄTKÓW WAM WYGODNYCH MOŻNA I TAK TYLKO CZY TAK WYPADA...

a kiedy oni pisali o watkach im wygodnych, naprawdę brakuje ci jakiegokolwiek obiektywizmu. Tylko ja, kto nie jest ze mną niech ginie....Z tobą nie da się dyskutować.

wborzecki@gmail.com - Sob Kwi 13, 2013 00:02

A WCZEŚNIEJ I TERAZ( prześledź całą dyskusję od początku) SKUPIAJĄC SIĘ NA WĄTKU TRZECH OCALAŁYCH :-)
NO tak TWÓJ POST JEST OBIEKTYWNY :-)
szczególnie w tym momencie mówiącym o ginięciu :-)))
za to dyskutować z tobą się da

DNL - Sob Kwi 13, 2013 00:29

wborzecki@gmail.com napisał/a:
bronisz jej TY I DNL hahaa


Tak, tylko my we dwóch jej bronimy. W całej Polsce. Jesteśmy ostatnim bastionem dzięki któremu nie zostali skazani winni zamachu i zabicia prezydenta Polski. Chyba założę jakiegoś bloga - Tusk pod przykrywką reklamodawców będzie mi słał gruby hajs, Kasia się nachapała, czas na mnie.

Jestem pewien, że zdecydowana większość użytkowników tego forum nie wierzy w żaden zamach, a to, że nikt nie prowadzi z Tobą dyskusji wynika z jednego faktu - nie da się. Ty WIERZYSZ i tyle, nic do Ciebie nie dociera, więc nie ma po co się produkować.

To, że śledztwo po katastrofie nie zostało przeprowadzone jak należy i były w nim zaniedbania nie oznacza, że ktoś dokonał zamachu. Jak już kiedyś wspominałem katastrofa dla Ciebie i Antka będzie wyjaśniona tylko i wyłącznie wtedy, gdy przyzna ktoś, że był zamach.

Gdyby teraz wyjaśniono każdy najdrobniejszy szczegół, obalono wszystkie rzeczy to i tak będzie gadanie o zamachu. A bo się wcześniej nie zrobiło tego, a bo tamto.

wborzecki@gmail.com napisał/a:
nie dostrzegacie waszej śmieszności w tym temacie


Dostrzegamy za to Twoją. Inaczej - ja dostrzegam, przypuszczam że nie sam.

maro - Sob Kwi 13, 2013 10:39

DNL-nie jesteś odosobniony w tym temacie.
Kmicic - Sob Kwi 13, 2013 13:19

No i się wydało;

http://img.wiocha.pl/imag...2b65383bb88.jpg

wborzecki@gmail.com - Nie Kwi 14, 2013 12:30

NO TAK :-) PISZCIE ŚMIAŁO JEST WAS MAŁO:-D:-D
ps. JAK BM SIĘ MIAŁ PRZEJMOWAĆ TAKIMI JAK WY TO BYM Z DOMU NIE WYCHODZIŁ;-)

refaa - Pon Kwi 15, 2013 11:34

@DNL - Popieram twoje wypowiedzi i argumenty, Ale w dyskusje nie będę wchodził bo szkoda mi życia i energii na walkę z fanatyzmem.

Zacytuje tylko przysłowie " psy szczekaj a karawana jedzie dalej "

Bianconeri - Pon Kwi 15, 2013 18:01

No to cię teraz wujek prześwięci na najbliższym rodzinnym spotkaniu za to ze nie wierzysz w zamach:D
refaa - Pon Kwi 15, 2013 18:59

Bianconeri napisał/a:
No to cię teraz wujek prześwięci na najbliższym rodzinnym spotkaniu za to ze nie wierzysz w zamach:D
hehhe tylko mnie nie wydaj :p bo mnie wydziedziczą
wborzecki@gmail.com - Wto Kwi 16, 2013 07:50

JAK SIĘ ROBI LUDZIOM WODĘ Z MÓZGU http://niepoprawni.pl/blo...karmic-lemminga
wborzecki@gmail.com - Sro Kwi 17, 2013 09:30

JAK SIĘ MANIPULUJE I STERUJE LUDŹMI http://www.youtube.com/wa...layer_embedded#!
wborzecki@gmail.com - Czw Kwi 18, 2013 07:24

dla zainteresowanych do pobrania i przeczytania :-D:-D http://niezalezna.pl/4048...cza-do-pobrania
wborzecki@gmail.com - Pią Kwi 19, 2013 11:33

http://niepoprawni.pl/blo...posel-girzynski
nitroactive - Pią Kwi 19, 2013 12:28

wborzecki@gmail.com napisał/a:
JAK SIĘ MANIPULUJE I STERUJE LUDŹMI http://www.youtube.com/wa...layer_embedded#!


Życie zweryfikuje... Albo zamach był, albo go nie było. To jest 0-1 sytuacja, i w świetle tego okaże się kto manipulował, albo manipuluje... :)

Według mnie "błąd pilota" i "zamach" to dwie przeciwstawne, ale bazujące właśnie na tym samym mechanizmie, manipulacje. Ciekaw jestem dojścia PiSu do władzy, czy udowodnią zamach (jeśli był), czy może będą mówić o zacieraniu śladów, lub skierują uwagę wszystkich na "niejasności i niedociągnięcia" w śledztwie (jesli zamachu nie było). Coś mi się wydaje, że sprawdzi się ten drugi scenariusz, no ale... uwidzemy :D

wborzecki@gmail.com - Pią Kwi 19, 2013 19:37

ANO UWIDZOMA a puki co KOLEJNY SKANDAL Z CIAŁEM PANI ANNY WALENTYNOWICZ http://wpolityce.pl/wydar...ny-prokuratorow
internacionale - Pią Kwi 19, 2013 20:31

Odbiegając trochę od tematu. Włodek co by było gdyby nagle w jeden dzień zamknięto serwisy:
niepoprawni.pl
niezalezna.pl
wpolityce.pl

Nie żeby złośliwie, ale pytam czym byś nam linkował ;) hehehe

wborzecki@gmail.com - Pią Kwi 19, 2013 20:49

wiadomo KUMIE ŻE NIE ZŁOŚLIWIE :-D:-D hehee
linkował bym z tej STRONKI http://warka.com.pl/ BŁEHEHEEE ( speszial for ju ;-)) )
ps.WARKA ME GA PAK I NIE MA MOCNYCH hihiii

wborzecki@gmail.com - Pon Kwi 22, 2013 22:46

A ŚLADY MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH NA WRAKU BYŁY http://wiadomosci.wp.pl/k...,wiadomosc.html
http://niezalezna.pl/4061...rialy-wybuchowe
A TAKA BYŁA AFERA ŻE NIE BYŁO NIC POZA PASTĄ DO BUTÓW I PERFUMAMI

PROKURATURA WOJSKOWA POGRĄŻA SIĘ W TEMPIE KTÓREGO NIKT NIE PRZEWIDZIAŁ ŻUŁAWY WIŚLANE I 3 METRY MUŁU.

internacionale - Sro Kwi 24, 2013 12:12

wborzecki@gmail.com napisał/a:
A ŚLADY MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH NA WRAKU BYŁY http://wiadomosci.wp.pl/k...,wiadomosc.html
http://niezalezna.pl/4061...rialy-wybuchowe
A TAKA BYŁA AFERA ŻE NIE BYŁO NIC POZA PASTĄ DO BUTÓW I PERFUMAMI

PROKURATURA WOJSKOWA POGRĄŻA SIĘ W TEMPIE KTÓREGO NIKT NIE PRZEWIDZIAŁ ŻUŁAWY WIŚLANE I 3 METRY MUŁU.


"....obecność związków chemicznych mogących stanowić tzw. materiały wysokoenergetyczne. Może to oznaczać obecność trotylu, oktogenu lub heksogenu, ale - jak zapewnia prokuratura - pojawienie się takich napisów nie oznacza, że materiał wybuchowy istotnie znajdował się na badanej części wraku...."

wborzecki@gmail.com - Sro Kwi 24, 2013 13:23

z POLSKIEGO NA NASZE :-) BYŁ NA WYKRYWACZU ALE NIE BYŁO GO NA WRAKU :-D:-D NO TO DOBRY WOJAK SZWEJK SIĘ KŁANIA ,,BYŁ A JAKOBY GO NIE BYŁO,, :-D:-D DOBRE WRĘCZ WYBORNE.
ps. ta sama prokuratura po artykule pana Gmyza w Rzeczpospolitej 6 miesięcy temu, zwołała konferencję prasową i ostro zdementowała doniesienia redaktora. TERAZ POTWIERDZA JEGO DONIESIENIA.
MIŁOSZ TY NAPRAWDĘ WIERZYSZ PROKURATURZE W TEJ SPRAWIE??

kolafy - Czw Kwi 25, 2013 15:13

Włodku kiedy upragniony urlop, bo chyba już by pasowało Kumie odpocząć od tej polityki?
wborzecki@gmail.com - Czw Kwi 25, 2013 16:42

:-)) KUMOTRZE za 2,5 roku ;-)) :-D NO CHYBA ŻE WCZEŚNIE ODWIEDZI MNIE W PIĄTEK TEN CO ODWIEDZA NIEPOKORNYCH I MNIE ZASTANIE W DOMU:-( TO WTEDY WCZEŚNIEJ :-D POZDRO
Bianconeri - Pią Kwi 26, 2013 06:49

Smoleńsk lokalnie:

http://www.sadeczanin.inf...29#.UXoFfsrDWSo

wborzecki@gmail.com - Pon Maj 20, 2013 22:17

http://niezalezna.pl/4149...zji-w-smolensku
wborzecki@gmail.com - Pon Maj 27, 2013 19:32

http://wpolityce.pl/artyk...dzonych-w-rosji
wborzecki@gmail.com - Wto Maj 28, 2013 17:46

ROBI SIĘ CIEKAWIE http://niezalezna.pl/4177...rialy-wybuchowe
wborzecki@gmail.com - Pon Cze 17, 2013 21:52

warto przeczytać http://niepoprawni.pl/blo...ny-do-smolenska
wborzecki@gmail.com - Sob Cze 22, 2013 09:34

AKTUALNOŚCI http://naszeblogi.pl/3921...za-zespol-laska
wborzecki@gmail.com - Czw Cze 27, 2013 17:10

sprawa trotylu http://wpolityce.pl/wydar...atury-wojskowej
wborzecki@gmail.com - Czw Cze 27, 2013 19:49

http://niepoprawni.pl/blo...o-jedno-pytanie
wborzecki@gmail.com - Sob Cze 29, 2013 08:51

ANTEK-POLICMAJSTER http://wpolityce.pl/wydar...zne-nasz-wywiad
wborzecki@gmail.com - Sro Lip 03, 2013 22:02

warto znać pewne fakty ANTEK-POLICMAJSTER http://wpolityce.pl/artyk...-wraku-tupolewa
wborzecki@gmail.com - Czw Lip 04, 2013 18:54

JAK SIĘ ŁAPIE KŁAMCÓW NA GORĄCYM UCZYNKU http://wpolityce.pl/artyk...adowego-zespolu
wborzecki@gmail.com - Nie Lip 07, 2013 16:32

http://niepoprawni.pl/blo...a-sie-od-prawdy
klipol - Sro Lip 10, 2013 23:27

http://wiadomosci.onet.pl...,wiadomosc.html
wborzecki@gmail.com - Wto Lip 16, 2013 23:22

RODZINA technika pokładowego Jak-40 NIE WIERZY W SAMOBÓJSTWO http://niezalezna.pl/4370...y-w-samobojstwo
wborzecki@gmail.com - Pią Lip 19, 2013 23:21

MATACTWA W SPRAWIE BADANIA FOTELI I WRAKU http://niezalezna.pl/4383...erial-wybuchowy
wborzecki@gmail.com - Czw Lip 25, 2013 17:31

http://niezalezna.pl/4406...winien-odleciec
wborzecki@gmail.com - Pon Sie 05, 2013 17:08

http://wpolityce.pl/wydar...low-wybuchowych
wborzecki@gmail.com - Pon Sie 05, 2013 17:14

PAMIĘTACIE JAK PARU ,,MAŁO ZNAJĄCYCH KŁAMSTWA WŁADZY,, FORUMOWICZÓW ZARZUCAŁO MI ŻE SPRAWA TROTYLU NA WRAKU TO ,,NIEMOŻLIWA SPRAWA,, I PROSZĘ PRAWDA ZAWSZE ZWYCIĘŻY TYLKO CZASU TRZA PO FIKSIE DŁUGO http://niezalezna.pl/4448...rialy-wybuchowe
nitroactive - Pon Sie 05, 2013 22:14

PS. Pamiętamy :D
wborzecki@gmail.com - Wto Sie 06, 2013 22:00

JAK SIĘ FAŁSZUJE CZARNE SKRZYNKI http://niezalezna.pl/4452...zarnej-skrzynki
wborzecki@gmail.com - Sob Sie 10, 2013 11:55

MAM DUŻĄ SATYSFAKCJĘ ŻE OD SAMEGO POCZĄTKU STAŁEM PO STRONIE PRAWDY http://wpolityce.pl/artyk...gral-te-batalie
maro - Sob Sie 10, 2013 14:45

RYCERZU...
wborzecki@gmail.com - Sob Sie 10, 2013 17:20

:-D
MÓJ GIERMKU :-) PRZYPROWADŹ MI WIERZCHOWCA :-D:-D
KTÓRYM MÓGŁ BYM POCWAŁOWAĆ :-)
NAGRODA CIĘ NIE MINIE :-)))

Kmicic - Sob Sie 10, 2013 17:46

Kumie Ty się tak do tego rycerstwa nie pal bo podobno w dzisiejszych czasach po rycerzach zostały już tylko zakute łby:D
wborzecki@gmail.com - Sob Sie 10, 2013 23:25

ŁBY JAK ŁBY ALE SKĄD KOŃ DLA MNIE :-)
wborzecki@gmail.com - Sob Sie 10, 2013 23:52

A TERAZ NA POWAŻNIE BY TEMATU NIE ROZMYWAĆ http://wpolityce.pl/wydar...dii-nasz-wywiad
wborzecki@gmail.com - Nie Sie 11, 2013 16:40

NIE WYKRYTO TROTYLU, BO NIE WZIĘTO SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DO JEGO WYKRYCIA http://niezalezna.pl/4470...u-kompromitacja
wborzecki@gmail.com - Sro Sie 21, 2013 20:21

DEMASKOWANIE STRATEGI SMOLEŃSKIEJ PRZYJĘTEJ PRZEZ PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ
http://niezalezna.pl/4505...y-obywatelskiej

wborzecki@gmail.com - Pon Sie 26, 2013 20:33

KU POKRZEPIENIU SERC(jeśli by komuś wiary zabrakło) http://niepoprawni.pl/blo...wde-o-smolensku
wborzecki@gmail.com - Czw Sie 29, 2013 22:28

http://naszeblogi.pl/4057...o-czyimi-rekami
wborzecki@gmail.com - Nie Wrz 01, 2013 14:26

http://naszeblogi.pl/4061...wdopodobienstwa
DNL - Nie Wrz 01, 2013 15:12

Jak się wsadza wszystkich - wbrew procedurom - do jednego samolotu to prawdopodobieństwo wystąpienia takiego zdarzenia bardzo rośnie, bo mamy jedno zdarzenia a nie zdarzenia 1 i 2, które musiałyby wystąpić łącznie i to pewnie w kilku różnych miejscach.

Tutaj mamy 1 zdarzenie i po to jest procedura mówiąca o tym kto z kim nie może latać, by zminimalizować prawdopodobieństwo wystąpienia takiej sytuacji, że w przypadku jednego wypadku/ZAMACHU nie zginęli wszyscy. To jak jak z inwestowaniem - ważna jest dywersyfikacja.

wborzecki@gmail.com - Pią Wrz 06, 2013 16:58

KRYZYS ŚLEDZTWA SMOLEŃSKIEGO http://niezalezna.pl/4568...wa-smolenskiego
Rummek - Pią Wrz 06, 2013 19:19

współczuję wszystkim tym, którzy wierzą w patologię głoszoną przez psychicznie chyba chorego Macierewicza. Od zawsze wiadomo, że niektórzy idą do polityki bo w normalnym świecie i w normalnej pracy jak sie gada głupoty to mozna wylecieć. Tylko w polityce można byc bezkarnie oszołomem
wborzecki@gmail.com - Wto Wrz 10, 2013 19:35

http://wpolityce.pl/wydar...-odpowiedzialna
wborzecki@gmail.com - Pią Wrz 13, 2013 16:58

PYTANIA NA KTÓRE NIE MA ODPOWIEDZI http://niepoprawni.pl/blo...sci-jeden-pytan
wborzecki@gmail.com - Pią Wrz 13, 2013 17:04

TUROWSKI I WSZYSTKO JASNE http://naszeblogi.pl/4089...edzie-do-moskwy
wborzecki@gmail.com - Pon Wrz 16, 2013 20:03

NIEUSTĘPLIWY I NIEZMORDOWANY ANTONI MACIEREWICZ http://niezalezna.pl/4607...mil-prokurature
wborzecki@gmail.com - Wto Wrz 17, 2013 20:48

kompromitacja po całości http://wpolityce.pl/wydar...tokoly-z-zeznan
wborzecki@gmail.com - Sro Wrz 18, 2013 19:59

CZYTAJĄC MYŚLCIE http://naszeblogi.pl/4101...-gw-ma-rozstepy
wborzecki@gmail.com - Sro Wrz 18, 2013 20:34

ANTONIEGO WALKA O PRAWDĘ http://wpolityce.pl/wydar...a-publikacje-gw
wborzecki@gmail.com - Sro Wrz 18, 2013 21:36

http://wpolityce.pl/artyk...lu-macierewicza

TRZA PRZECZYTAĆ I POMYŚLEĆ BO PRAWDA JEST TEGO WARTA!!

wborzecki@gmail.com - Czw Wrz 19, 2013 16:38

BARDZO ZNACZĄCY TYTUŁ http://naszeblogi.pl/4103...-oglupienia-pis
wborzecki@gmail.com - Czw Wrz 19, 2013 22:36

PROFESOR BINIENDA http://wpolityce.pl/wydar...dii-nasz-wywiad
Dziekan - Pią Wrz 20, 2013 10:05

Czy Rosjanie wpychali siłą wszystkich najważniejszych przedstawicieli sił zbrojnych do jednego samolotu??
wborzecki@gmail.com - Pią Wrz 20, 2013 16:38

JA OD DAWNA ZADAJĘ PYTANIE JAK TYLE BARDZO INTELIGENTNYCH I ROZUMNYCH OSÓB DAŁO SIĘ ZAMKNĄĆ W JEDNYM SAMOLOCIE???!
I WIDZĘ ROZKŁADANE RĘCE

wborzecki@gmail.com - Sob Wrz 21, 2013 15:05

ANTEK MACIEREWICZ W WIADOMOŚCIACH http://wpolityce.pl/wydar...ci-technicznych
wborzecki@gmail.com - Pon Wrz 23, 2013 19:16

DĄŻENIE DO PRAWDY http://wpolityce.pl/wydar...ie-dla-naukowca
wborzecki@gmail.com - Pon Wrz 23, 2013 21:10

http://niepoprawni.pl/blo...-z-debaty-w-pan
wborzecki@gmail.com - Nie Wrz 29, 2013 20:55

http://naszeblogi.pl/4127...iej-katastrofie
wborzecki@gmail.com - Czw Paź 03, 2013 22:54

http://niezalezna.pl/4672...ancernej-brzozy
wborzecki@gmail.com - Pią Paź 04, 2013 22:24

LUDZIE LASKA ODPUŚCILI http://niezalezna.pl/4676...-sejmowa-debate
wborzecki@gmail.com - Sro Paź 09, 2013 22:19

http://niezalezna.pl/4695...aty-smolenskiej
wborzecki@gmail.com - Sob Paź 12, 2013 15:56

WYJAŚNIENIE ,,AFERY ZDJĘCIOWEJ,, http://wpolityce.pl/artyk...-zdjecia-i-film
Kazek G f H - Sob Paź 12, 2013 19:03

Link :D
wborzecki@gmail.com - Sro Paź 16, 2013 21:30

http://wpolityce.pl/wydar...rzu-nasz-wywiad
wborzecki@gmail.com - Sro Paź 16, 2013 23:40

I JESZCZE TO http://wpolityce.pl/dzien...eksperci-wladzy
Arthur - Czw Paź 17, 2013 11:54

Putin dzwoni, odbierze ktoś? Wczorajszy kabaret był zacny :D
Bianconeri - Czw Paź 17, 2013 21:08

Nom, nawet skype przeciwsko jedynej słusznej prawdzie Antoniowej.

http://wiadomosci.onet.pl...okurature/8m3xq

Ale wiadomo skype = Micro$oft = Żydzi = spisek.

No ewentualnie jeśli nie spisek to conajmniej blef, taki jak prof. Rońdy wysokością ;)

wborzecki@gmail.com - Czw Paź 17, 2013 21:40

JAK TO Z PROFESOREM ROŃDĄ BYŁO http://wpolityce.pl/wydar...-pyska-leci-nas
I JAK BYŁO Z SKYPE http://wpolityce.pl/wydar...-byly-zaklocane
A TAK NA MARGINESIE TO O CZYM PISZESZ MIAŁO PRZYKRYĆ OŚWIADCZENIE KOMISJI MACIEREWICZA ( w której jest ponad 100 naukowców) ŻE OSTATECZNĄ PRZYCZYNĄ KATASTROFY BYŁO ZNISZCZENIE SAMOLOTU W POWIETRZU.
a tutaj masz mały bonus jak się ludzi ogłupia http://naszeblogi.pl/4167...ow-macierewicza

JA WŁODZIMIERZ BORZĘCKI ŻĄDAM PRAWDY O TYM CO SIĘ WYDARZYŁO W SMOLEŃSKU 10.04.2010 ROKU GDZIE ZGINĘŁA ELITA NASZEGO NARODU BO TO CO OPUBLIKOWAŁA TATIANA ANODINA komisja Sowiecka I JERZY MILLER komisja Polska TO KPINA Z LOGIKI I ROZUMU.

A TY JARKU???!

Bianconeri - Czw Paź 17, 2013 21:43

A ja żądam i pożądam komisji, grupy, człowieka - obojętne, który wyjaśni przyczyny katastrofy od A do Z.
Czyli kto, kiedy i jakie błedy i złe decyzje podjął po stronie polskiej, rosyjskiej czy jakiejkolwiek innej jeśli miała na to wpływ a nie starała się na siłę udowodnic że to był zamach.

Taka subtelna różnica Włodku.

wborzecki@gmail.com - Czw Paź 17, 2013 21:49

JARKU
TO CO ROBI ANTONI MACIEREWICZ I JEGO KOMISJA ZŁOŻONA Z LUDZI PRACUJĄCYCH ZA DARMO, POWINNO ZROBIĆ PAŃSTWO POLSKIE KTÓRE MA TO W DUPIE TO ONO POWINNO UDOWODNIĆ ŻE ZAMACHU NIE BYŁO.

OD SAMEGO POCZĄTKU MIAŁEM WĄTPLIWOŚCI TERAZ MAM PEWNOŚĆ POPARTĄ EKSPERTYZAMI NAUKOWCÓW ŻE TO BYŁ ZAMACH

Bianconeri - Czw Paź 17, 2013 21:55

Ok, jeśli chcesz to wierzyć to ci nie zabronie ani nie mam zamiaru przekonywać że to nie był zamach.
Nie pisałem nic o tym co zrobiło państwo polskie / rząd, albo inaczej, jakiś czas temu pisałem ze od początku zjebali i pokpili sprawę i nie tak to powinno wyglądać.

Ale komisja Macierewicza jest po prostu przegieta w drugą stronę i musi udowodnić że to był zamach bo tak i już.

Jak dla mnie nie o to w tym wszystkim chodzi, ale skoro ciebie zadowala to ok.

Dobranoc;) bo już za dużo czasu spędziłem w moim "ulubionym" dziale.

wborzecki@gmail.com - Czw Paź 17, 2013 22:01

TO O PRAWDĘ CHODZI, O NIC INNEGO TYLKO O PRAWDĘ
A NIE O WIARĘ CZY SKALE MOJEGO ZADOWOLENIA :-) :-D
NO TO COMO KUMIE ;-)

wborzecki@gmail.com - Czw Paź 17, 2013 22:07

DLA CHCĄCY SIĘ ZAPOZNAĆ Z MATERIAŁAMI http://niezalezna.pl/4728...ego-do-pobrania
Kazek G f H - Pią Paź 18, 2013 13:34

Bianco ma rację, to jest zasadnicza różnica w poglądach na temat tej katastrofy, i ma rację. Ja też żądam prawdy. W dniu dzisiejszym zamiast zbliżyć się do niej, oddalamy się. Teraz rządzi Platforma, i forsuje swoją wersję (prokuratura, komisja Laska, itp itd). Jak następne wybory wygra PiS, to będzie podawana jako oficjalna wersja ustalenia komisji powołanej przez to ugrupowanie. Jak wybory wygrałoby SLD pojawiła by się być może nowa, lub powielająca dzisiejszą wersję Platformy, czy jak to woli Raportu Zespołu Milera ds. Katastrofy Smoleńskiej.

Do póki za ustalenia Katastrofy Smoleńskiej biorą się dwie przeciwstawne sobie grupy politycznego interesu, to prawdy nigdy nie poznamy Włodziu. Jedni będą forsować swoje, drudzy swoje. I tak w kółko bez jednoznacznej odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas wszystkich pytanie: co się tak naprawdę wydarzyło 10 kwietnia 2010 r. pod Smoleńskiem?.

Politycznie nie dorośliśmy do wspólnego rozwiązywania problemów wagi narodowej/państwowej. Za dużo w naszej polityce wojny, konfliktów i przeforsowywania za wszelką cenę swoich interesów. Brak podstawowego pojęcia w naszej polityce, które powinno być najważniejsze: Interes Polski jako państwa, Polski jako narodu polskiego jest najważniejszy.

Śmiem przypuszczać, że jakby katastrofa wydarzyła się za rządów PiS-u, obraz prac w wyjaśnianiu katastrofy byłby zupełnie inny (sądzę to po tym, co wydarzyło się scenie politycznej po katastrofie). Czy to był zamach? Tak naprawdę nie wiemy do końca. Czy to była zwykła tragiczna katastrofa? Tego też nie wiemy do końca. W zasadzie zwykły szary człowiek nie wie tak naprawdę co się wydarzyło, chyba że zażarcie optuje za konkretną opcją polityczną i wyznaje ich ustalenia odnośnie katastrofy.

Z tej katastrofy uczyniono niestety polityczną hucpę. Zginęło 96 osób, z prezydentem państwa na czele. Jedni oddają hołd zmarłym, drudzy plują na ich groby. Niestety dziś nie ma ogólnego pojęcia Polski, dziś jest Polska platformerska, lub pisowska. Nie ma wspólnego interesu narodowego. Żal patrzeć na to wszystko. To co nas powinno zjednoczyć, podzieliło na długie lata...

Maerqin - Pią Paź 18, 2013 17:01

http://wiadomosci.onet.pl...-przedtem/3vvet
Kazek G f H - Pią Paź 18, 2013 22:56

Czyli jednak w tym co mówię jest jakiś sens.
wborzecki@gmail.com - Pią Paź 18, 2013 23:28

PUENTA DO OSTATNICH WYDARZEŃ http://wpolityce.pl/artyk...twie-smolenskim
klipol - Pią Paź 18, 2013 23:45

Kazek G f H napisał/a:


Do póki za ustalenia Katastrofy Smoleńskiej biorą się dwie przeciwstawne sobie grupy politycznego interesu, to prawdy nigdy nie poznamy Włodziu. Jedni będą forsować swoje, drudzy swoje. I tak w kółko bez jednoznacznej odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas wszystkich pytanie: co się tak naprawdę wydarzyło 10 kwietnia 2010 r. pod Smoleńskiem?.



I o to w tym wszystkim chodzi, abyśmy nigdy nie poznali prawdy. Obie partie dążą do tego by jak najwięcej ogłupić to społeczeństwo i mieć nad nim jak największą władzę!!!!! Niestety nie którzy nieświadomie bądź świadomie biorą w tym udział atakując nas z każdej strony Smoleńskiem, Macierewiczem, Laskiem, po, pisem itp!!!

wborzecki@gmail.com - Pią Paź 18, 2013 23:58

DROGIE KUMOSZKI I KUMY LOGIKA I ROZUM http://naszeblogi.pl/4171...profesora-rondy
A PRAWDA SAMA WEDRZE SIĘ DO WASZYCH GŁÓW.

wborzecki@gmail.com - Nie Paź 20, 2013 18:20

taki mały SUPLEMENT http://wpolityce.pl/wydar...naukowej-debaty
wborzecki@gmail.com - Nie Paź 20, 2013 19:12

http://niepoprawni.pl/blog/287/kretowisko
wborzecki@gmail.com - Nie Paź 20, 2013 20:04

SMOLEŃSKA DEKONSPIRACJA KONTRWYWIADU WOJSKOWEGO http://wpolityce.pl/wydar...kniety-w-szopie
CZYTAM I NIE WIERZĘ CO TO ZA KRAJ CO TO ZA SŁUŻBY!!

rudeboyz - Pon Paź 21, 2013 10:22

wborzecki@gmail.com napisał/a:
SMOLEŃSKA DEKONSPIRACJA KONTRWYWIADU WOJSKOWEGO http://wpolityce.pl/wydar...kniety-w-szopie
CZYTAM I NIE WIERZĘ CO TO ZA KRAJ CO TO ZA SŁUŻBY!!


Ja też nie wierzę,należy podziękować Panu Macierewiczowi bo to on je rozwalił.

Bianconeri - Pon Paź 21, 2013 16:34

No to zaraz będziesz miał pojechane, odliczam sekundy od pojawienia się dżimejla na forum :)
wborzecki@gmail.com - Pon Paź 21, 2013 16:52

JESTEM :-D
a co do meritum to POCZYTAJ DOKŁADNIE JAK TO Z LNEM BYŁO ;-)

wborzecki@gmail.com - Pon Paź 21, 2013 20:09

II KONFERENCJA SMOLEŃSKA WYKŁADY ANALIZY PREZENTACJE http://wpolityce.pl/wydar...y-nasza-relacja
DNL - Pon Paź 21, 2013 21:49

wborzecki@gmail.com napisał/a:
JAK TO Z PROFESOREM ROŃDĄ BYŁO http://wpolityce.pl/wydar...-pyska-leci-nas


wborzecki@gmail.com napisał/a:
JARKU
TO CO ROBI ANTONI MACIEREWICZ I JEGO KOMISJA ZŁOŻONA Z LUDZI PRACUJĄCYCH ZA DARMO, POWINNO ZROBIĆ PAŃSTWO POLSKIE KTÓRE MA TO W DUPIE TO ONO POWINNO UDOWODNIĆ ŻE ZAMACHU NIE BYŁO.

OD SAMEGO POCZĄTKU MIAŁEM WĄTPLIWOŚCI TERAZ MAM PEWNOŚĆ POPARTĄ EKSPERTYZAMI NAUKOWCÓW ŻE TO BYŁ ZAMACH


ŻAŁOSNE. Jakie dowody masz? Których naukowców?
Profesor przyznał, że KŁAMAŁ mówiąc o jakichś dowodach. Ludzie wierzyli, że są dowody na to, wmawiano im, że samolot nie zszedł poniżej 100m, bo tak pasowało do forsowanej teorii. Skoro te dowody to KŁAMSTWO to skąd wiara w pozostałe? Skąd zaufanie do reszty? Bo pasują w Twoją teorię? W to co wierzysz?

No tak, WIARA. Z wiarą się nie dyskutuje. Nie mówimy o faktach, a o wierze.

Przypomnij mi proszę wszystkie dowody wskazujące na ZAMACH. Nie rzucaj linkami tylko wymień. Skoro są JEDNOZNACZNE DOWODY to dlaczego nikt na świecie się tym nie zainteresował? Przecież Tusk jest malutkim kmiotem, czyżby trzymał cały świat w swych złodziejskich łapkach?

Dramat.

wborzecki@gmail.com - Pon Paź 21, 2013 22:16

SKORO NIC SIĘ NIE STAŁO!!
TO PO h** SIĘ TAK MŁODY SPINASZ :-D
I ZAWZIĘCIE W KLAWIATURĘ WALISZ NOCE ZARYWASZ :)
,,DYCHNIJ,, SE MŁODY BO CI ŻYŁKA PĘKNIE

DNL - Pon Paź 21, 2013 22:47

A czy ja mówię, że się nic nie stało? Wskaż mi to albo odszczekaj - aby zwiększyć Twoje szanse możesz odnieść się do moich wcześniejszych wypowiedzi w tym temacie.

NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. To nie jest trudne, dasz radę.

nitroactive - Wto Paź 22, 2013 00:20

Cytat:
TO PO h** SIĘ TAK MŁODY SPINASZ :-D


Aha to taka taktyka :D Bombardujemy,prowokujemy, a jak już się wkurwiom, to powiemy że coś ukrywajom, bo jakby nie ukrywali to by się nie denerwowali :D

http://wpolityce.pl/wydar...adl-nasz-wywiad

A to czytali? Poważny eksperyment, w którym prędkość 4 razy większa, materiał podobny, grubość podobna, kształt inny... ale naukowo, bo przecież profesur i ma labolatorium, no i nie z Polski, my tu nie mamy takich czarów... i potem się dziwią, że jest nagonka...

wborzecki@gmail.com - Wto Paź 22, 2013 16:35

DNL- OTWÓRZ SOBIE NA TYM FORUM ZAKŁADKĘ ODWROTNĄ DO MOJEJ tj. wszystkie materiały mówiące że to był zwykły wypadek a nie zamach :-)) W CZYM PROBLEM MOŻESZ ? JA MOGŁEM NIE UMIEJĄC CZYTAĆ TO TYM BARDZIEJ TY TAKI OCZYTANY :-D
jeśli by jaśnie pan przeczytał te 15 stron zamieszczonych prze zemnie linków to byś takich
hejterskich tekstów jak ten nie pisał
,, ŻAŁOSNE. Jakie dowody masz? Których naukowców?
Profesor przyznał, że KŁAMAŁ mówiąc o jakichś dowodach. Ludzie wierzyli, że są dowody na to, wmawiano im, że samolot nie zszedł poniżej 100m, bo tak pasowało do forsowanej teorii. Skoro te dowody to KŁAMSTWO to skąd wiara w pozostałe? Skąd zaufanie do reszty? Bo pasują w Twoją teorię? W to co wierzysz?,,
I WYBACZ MI PO STOKROĆ ALE JA STARY KOBOL Z HEJTERAMI NIE ROZMAWIAM INACZEJ JAK PO KIBOLSKU :-))

wborzecki@gmail.com - Wto Paź 22, 2013 16:51

TOWARZYSZU MAJORZE NITRO
PIERWSZY AKAPIT ODPOWIEDZ DLA DNL TO SOBIE PRZECZYTAJ :-D
ODNOŚNIE DO LINKU
STOI TAM JAK WÓŁ ŻE NAWET 4 X WIĘKSZA PRĘDKOŚĆ I SIĘ MATERIAŁ NIE STAŁ KRUCHY JAK SZKŁO TYLKO SKRĘCA SIĘ , GNIE SIĘ ITP A W SMOLEŃSKU SIĘ ROZPADŁO TO JAKA MUSIAŁA BYĆ SIŁA DZIAŁAJĄCA NA TUPOLEWA.
NITRO TY NAPRAWDĘ ROZUMIESZ TEN ARTYKUŁ /? :-))
JEŚLI TAK TO POCZYTAJ SOBIE KOMENTARZE POD ARTYKUŁEM

DNL - Wto Paź 22, 2013 17:30

wborzecki@gmail.com napisał/a:
DNL- OTWÓRZ SOBIE NA TYM FORUM ZAKŁADKĘ ODWROTNĄ DO MOJEJ tj. wszystkie materiały mówiące że to był zwykły wypadek a nie zamach :-)) W CZYM PROBLEM MOŻESZ ? JA MOGŁEM NIE UMIEJĄC CZYTAĆ TO TYM BARDZIEJ TY TAKI OCZYTANY :-D


A, czyli przyznajesz że to jest wątek, gdzie się wrzuca tylko te artykuły, które pasują pod tezę. To jest TWÓJ wątek o TWOJEJ WIERZE. Nie o faktach, a o zamachu. Ty nie chcesz konfrontować dwóch poglądów, myśleć i wyciągać wniosków. Jesteś takim samym lemingiem jak Ci których nazywasz w ten sposób, jesteście żywieni tylko inną papką - mechanizm i efekt taki sam.
Chcesz czytać o zamachu i w to wierzyć. Tylko w to. Zamach to prawda, wszystko inne to kłamstwo. Nawet kłamstwo o dowodach jest prawdą - wszak pasuje pod założoną tezę.

Jak swoimi słowami skomentujesz zachowanie członka poważnej komisji, poważnego profesora, który wprowadza opinię publiczną w błąd w tak ważnej kwestii? Chciałbym poznać Twoje zdanie na ten temat.

Jednak Tusk to jest gość, nie? Wielki człowiek trzymający cały świat w rękach, nikt nie zainteresował się tematem, a przecież są takie oczywiste dowody. Wytłumaczysz mi to?

wborzecki@gmail.com - Wto Paź 22, 2013 17:45

CYTUJESZ MNIE I MNIE NIE ROZUMIESZ TO TWÓJ PROBLEM :-)
ROZUMUJESZ NA OPAK I WSPAK, STOSUJĄ KILKA WTŁOCZONYCH TOBIE SOCJOTECHNICZNYCH CHWYTÓW O KTÓRYCH NIE MASZ POJĘCIA-ALE NIE ZE MNĄ TE NUMERY BRUNER :-))
WIDAĆ NA TWYM PRZYKŁADZIE ŻE 24 LATA 3 RP DAŁO RADĘ :-((

wborzecki@gmail.com - Wto Paź 22, 2013 17:49

KOMISJA BADANIA WYPADKÓW ŁŻE JAK SUKA http://wpolityce.pl/wydar...a-nasza-relacja
wborzecki@gmail.com - Wto Paź 22, 2013 18:04

http://naszeblogi.pl/4178...ich-nie-zabijac
nitroactive - Wto Paź 22, 2013 18:21

Panie nic nie poradzę, zagrozili odebraniem stopnia oficerskiego :D
Cytat:
STOI TAM JAK WÓŁ ŻE NAWET 4 X WIĘKSZA PRĘDKOŚĆ I SIĘ MATERIAŁ NIE STAŁ KRUCHY JAK SZKŁO TYLKO SKRĘCA SIĘ ,


O świetnie że to poruszyłeś. Ja nie rozstrzygam czy był zamach czy nie, (żeby nie było) ale tak na zdrowy chłopski rozum... Jeśli te "naukowe" badania mają przekonać do czegokolwiek takich ludzi jak ja, to proponuję wam zacząć od rzeczy podstawowych. Czyli jak samolot miał prędkość X, to eksperymenty robimy przy tej prędkości a nie CZTEROKROTNIE większej, bo zwiększanie prędkości na pozór uwiarygadnia teorię (w myśl uproszczonego myślenia że jak nie jebło przy 800 to przy 200 też nie powinno jebnąć), ale ja zaraz coś napiszę (tak w ramach dyskusji, nie hejtowania ;) ), materiał też wypada badać identyczny, a nie taki jak zwykle (różne samoloty mogą być z różnych stopów alu, a tego jest więcej niż politykierów w sejmie), wreszcie kończac na takich szczegółach jak ciśnienie, temperatura (otoczenia i materiału), kształt i parę innych szczegółów...

I teraz cofnijmy się do szkoły podstawowej...
masa, prędkość, i energia... Próbka ma jakąś masę, i jakąś prędkość, w ruchu daje to jakąś energię, zwiększenie prędkości 4 krotnie powoduje zwiększenie energi 16 krotnie(!!!)
I teraz tak sobie myślę, biorąc pod uwagę pewną rzecz (również fizyka szkołą podstawowa) przy każdym zderzeniu wydziela się ciepło, a odpowiednia duża ilość ciepła, wyzwolona wskutek dużej energii, w dodatku wydzielonej w zderzeniu z nieodkstałcalną ścianą, gdzie rozproszenie energii jest małe, może powodować UPLASTYCZNIANIE, MATERIAŁU... i tulipan gotowy.

Ja nie wiem czy tak było, nie rozstrzygam w ten spossób czy eksperyment jest wiarygodny czy nie, ani czy był zamach czy nie. Ale takich kwiatków jest pełno przy każdej niemal nowej teorii zamachowej. To daje do myślenia, bo z jednej strony faktycznie mamy motającą się prokuraturę, a z drugiej mamy wątpliwej jakości eksperymenty. Bo sam fakt tego że eksperyment nie był w Polsce, i że z działa, to mnie to jeszcze nie podnieca, zacofanym krajem jesteśmy ale nie aż tak żeby się jarać działkiem próżniowym, czy modelami MES ;)

Przecież wystarczyło dać dokłądnie taką prędkość jaką ustalili, pobrać próbki, albo użyć doskładnie tego samego stopu z którego budowano Tupolewa, a nie "samoloty" itd itp. I już bym się przynajmniej tego nie czepiał,ja i inni tacy jak ja którzy może nie do końca wierzą w prokuraturę, ale slepo w zamach też nie bardzo chcą wierzyć...
To są takie moje przemyślenia na temat tego eksperymentu, żadko się tu udzielam, bo tak po prawdzie to już dawno zgłupiałem i ręki za żadną ze stron sobie uciąć nie dam. Ale czasami warto pomyśleć. Samemu.

Z resztą dopóki wrak będzie tam gdzie jest, to wszystkie eksperymenty można sobie w pupę wsadzić. I je upupić :D

Szkoda że katastrofy w Szczękocinach tak nie badają dokładnie...

wborzecki@gmail.com - Wto Paź 22, 2013 18:53

dlatego prosiłem ciebie o przeczytanie komentarzy pod artykułem masz tam wytłumaczone twoje w wątpliwości dlatego nie będę się bawił w głuchy telefon bo to jak znasz tą zabawę do niczego dobrego nie prowadzi
JEST TAM PONAD SETKA NAUKOWCÓW W TYM50 PROFESORÓW I KAŻDY Z NICH Z REFERATEM I KAŻDY MA WĄTPLIWOŚCI

DO QRWY NĘDZY TO RZĄD POLSKI POWINIEN WYJAŚNIĆ TĄ KATASTROFĘ I ODPOWIADAĆ NA WĄTPLIWOŚCI A NIE POSPOLITE RUSZENIE POLAKÓW ROZSIANYCH PO POŁOWIE ŚWIATA.
A CO MAMY LASKA ,MILLERA,KLICHA, ANODINĘ, POŻYTECZNYCH IDIOTÓW I CAŁY Mainstream i oni wszyscy WODĘ Z MÓZGU ludziom ROBIĄ.

i na koniec
jeśli się tego nie wyjaśni będzie to dla nas POLAKÓW KAINOWYM BRZEMIENIEM NA KILKA POKOLEŃ - CZY WY TEGO NIE WIDZICIE???!!!

Kazek G f H - Wto Paź 22, 2013 21:07

Taki mój komentarz do "dyskusji ujadania"

https://www.youtube.com/watch?v=w4WRF8caYuE

:)

Masahiko - Sro Paź 23, 2013 00:43

Inne spojrzenie na osobę Macierewicza !!!!
http://www.youtube.com/watch?v=z7c576mu3PM#t=629

wborzecki@gmail.com - Sro Paź 23, 2013 18:09

EJJ KAŹMIRZZ KAŹMIRZZ
INO TRĄD!!!!
TY SIĘ MI TU NIE UDZIELAJ BO MI WSZYSTKO :-D TRĄDEM ZARAZISZ A SZCZEGÓLNIE ANTKA POLICMAJSTRA :-D :-))
SIOKIBOLU NA SWOJE ;-D

Kmicic - Sro Paź 23, 2013 18:29

Są dwa nowe wątki;D

http://img.wiocha.pl/imag...d997ad069a3.jpg

http://img.wiocha.pl/imag...98d87fdd1e4.jpg

wborzecki@gmail.com - Sro Paź 23, 2013 18:40

TAK JESZCZE CIEBIE TU BRAKOWAŁO :-) ZE SWOIMI DOWCIPASAMI
A CHCIAŁ BYM CI MIECZYSŁAWIE PRZYPOMNIEĆ ŻE NIE ŻYJE 2 PREZYDENTÓW, 6 GENERAŁÓW, 1 WICEADMIRAŁ tutaj link z listą http://pl.wikipedia.org/w..._Smole%C5%84sku

i nie znamy przyczyn ich śmierci po3,5 roku

A TY SE JAJA ROBISZ !!

Kmicic - Sro Paź 23, 2013 18:46

Wiem Kumie wiem. Tyle że ich nie wskrzesimy a i do końca życia nie będziemy chodzić w żałobie.
DNL - Sro Paź 23, 2013 18:58

Jak to nie znamy przyczyn? Tusk ich zabił, zamach był przecież.
Kazek G f H - Sro Paź 23, 2013 19:23

wborzecki@gmail.com napisał/a:
EJJ KAŹMIRZZ KAŹMIRZZ
INO TRĄD!!!!
TY SIĘ MI TU NIE UDZIELAJ BO MI WSZYSTKO :-D TRĄDEM ZARAZISZ A SZCZEGÓLNIE ANTKA POLICMAJSTRA :-D :-))
SIOKIBOLU NA SWOJE ;-D


Beka beką, śmichy śmichami. Włodziu ale tak to wygląda niestety. Zawsze można prowadzić dyskusję - D Y S K U S J Ę - na jakimś poziomie. Gość DNL zadał proste pytanie więc pasowałoby na nie odpowiedzieć normalnie nie koniecznie linkiem. Tak rozmawiać się nie da.

wborzecki@gmail.com - Sro Paź 23, 2013 22:07

KAZEK TAK BEZ BEKI WRÓĆ NA STRONĘ 14 PRZECZYTAJ SOBIE SWÓJ POST POD DYSKUSJĄ MĄ Z BOSKIM. przeczytałeś zrozumiałeś kuriozalność swej wypowiedzi zrozumiałeś ? jaki popełniłeś BŁĄD SEMANTYCZNY.

I PROSZĘ CIĘ DAJ SPOKÓJ I NIE PROWOKUJ :-))

wborzecki@gmail.com - Sro Paź 23, 2013 22:15

słynna PANCERNA brzoza http://niezalezna.pl/4750...zy-sa-ewidentne
Kazek G f H - Czw Paź 24, 2013 10:39

No nie wiem ja tam nie widzę błędu, więc mnie oświeć, ale nie linkuj :D
Dziekan - Czw Paź 24, 2013 14:08

2 Prezydentów, 6 Generałów, 1 Admirał , Prezes IPN, NBP itp...Pytam: gdzie była wyobraźnia władz, oraz ludzi, którzy sami zajmując kluczowe stanowiska zgodzili się wspólnie wsiąść do jednego samolotu? Putin ich do tego zmusił??
Kmicic - Nie Lis 10, 2013 11:18

Na jakiej platformie jest ten program? Kumie coś for YOU:D

http://www.youtube.com/wa...d&v=WkGqklwkkFA

wborzecki@gmail.com - Pon Lis 11, 2013 06:36

JAKO ŻE M W ROZJAZDACH MIEDZY WARSZAWĄ A KRAKOWEM I CZASU BRAK :-(
ZAMIESZCZAM :-D TAKIE COŚ: http://www.radiownet.pl/#...my-sie-policzyc

Kazek G f H - Pon Lis 11, 2013 10:23

Wreszcie własne słowa bez linków :D
ERNESTO - Pią Lis 15, 2013 10:43

Byl zamach. Kiedy ruszamy na Moskwe ?
Dziekan - Nie Gru 08, 2013 17:24

Ernesto najpierw rusz dupe i wpadnij na druga strone kanalu la manche;)
wborzecki@gmail.com - Pią Sty 10, 2014 22:35

SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI http://www.stefczyk.info/...emoc,9553530914
ERNESTO - Nie Sty 12, 2014 21:24

Dziekan napisał/a:
Ernesto najpierw rusz dupe i wpadnij na druga strone kanalu la manche;)


A co Ty ? We Francji teraz ? Ja cos tam slyszalem o Holandii ;)

Pzdr

wborzecki@gmail.com - Pią Sty 17, 2014 23:01

TROTYL BYŁ ALE .... http://wpolityce.pl/artyk...-cisna-do-glowy
wborzecki@gmail.com - Wto Sty 28, 2014 23:26

http://wpolityce.pl/artyk...o-ze-zamierzone
wborzecki@gmail.com - Sro Sty 29, 2014 19:20

KOLEJNY DO ODWIEDZIN SERYJNEGO .... http://wpolityce.pl/wydar...we-bada-policja
wborzecki@gmail.com - Czw Sty 30, 2014 19:59

Dr. SZULADZIŃSKI http://wpolityce.pl/wydar...ada-nasz-wywiad
wborzecki@gmail.com - Sob Lut 01, 2014 01:09

KIEDY SAMOLOT ... http://wpolityce.pl/dzien...-wybuchem-wideo
wborzecki@gmail.com - Sob Lut 01, 2014 23:18

WYZNAWCY SPISKOWYCH TEORII http://wpolityce.pl/dzien...iskowych-teorii
wborzecki@gmail.com - Nie Lut 02, 2014 23:16

BARDZO DOBRE PYTANIA http://wpolityce.pl/artyk...-tego-co-wiedza
wborzecki@gmail.com - Czw Mar 20, 2014 19:56

KOLEJNE KŁAMSTWO: O PIJANYM GENERALE BŁASIKU OBALONE http://wpolityce.pl/wydar...yly-sfalszowane
ILU Z WAS MU UWIERZYŁO :-( ????

wborzecki@gmail.com - Pią Mar 21, 2014 20:13

http://wpolityce.pl/wydar...iny-nasz-wywiad
wborzecki@gmail.com - Wto Mar 25, 2014 21:43

http://wpolityce.pl/wydar...ydlem-dosiegnac
nitroactive - Pon Mar 31, 2014 15:36

WOW kolizja z metalowym zbiornikiem... to rzuca zupełnie nowe światło na kolizję z drewnianą bądź co bądź brzozą :D
https://www.youtube.com/watch?v=Hw3wb7peV18

Ciekawe kiedy ktoś wpadnie na pomysł żeby zrobić taki test z brzoza właśnie... Wszystkie wątpliwości w mig zostaną rozwiane. Sam jestem ciekaw takie eksperymentu.

wborzecki@gmail.com - Wto Kwi 01, 2014 00:00

NARRACJA RZĄDOWA ZACZYNA SIĘ SYPAĆ.
WSZYSTKO CO DO TEJ PORY KOLPORTOWANO BYŁO KŁAMSTWEM, A W NAJLEPSZYM PRZYPADKU ANTYPOLSKĄ PROPAGANDĄ.
OTO KOLEJNY PRZYKŁAD: http://wpolityce.pl/smole...stkiego-od-nowa

wborzecki@gmail.com - Czw Kwi 03, 2014 23:07

JEST WINA BĘDZIE I KARA http://wpolityce.pl/smole...i-musi-nastapic
wborzecki@gmail.com - Pią Kwi 04, 2014 21:46

ŚLEDCZY POD SĄD ZA MATACZENIE ??! http://wpolityce.pl/smole...nie-nasz-wywiad
nitroactive - Wto Kwi 08, 2014 19:27

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t31.0-8/q71/s720x720/1529759_723892470965718_5677026882703338853_o.jpg
I komentarz do zdjęcia (nie mój)
Cytat:
ciekawe czy w planach mają też długopisy i kubki... ostatnio GP a jeszcze bardziej Niezależna działa na mnie podobnie jak GW. [d]

wborzecki@gmail.com - Wto Kwi 08, 2014 20:07

ZNAKOMITY MATERIAŁ http://wpolityce.pl/smole...ofy-smolenskiej
Rummek - Wto Kwi 08, 2014 23:33

Jurek Kiler we więźniu też opowiadał bajki jak to dokonał zamachu w Monachium - miał samochodzik-zabawkę-sterowany radiem i nafaszerowany czeskim plastikiem, podjechał nim pod auto turka i buuum
Nie wiem czy spece od badania tragedii Smoleńskiej nie powinni rozważyć takiego wariantu w którym "ktoś" nakierował na samolot inny samolot-zabawkę sterowaną radiem i nafaszerowaną czeskim plastikiem i doprowadził do czołowego zderzenia w powietrzu...
Ludzie Kaczora, Antka i Koguta z radości aż się pochlastają nad tym pomysłem, który pozwoli im kolejnych kilka lat zajmować się tylko tragedią

nitroactive - Sro Kwi 09, 2014 00:20

Panie Gmail, czas na konkrety w tej sprawie, bo im dłużej to trwa, tym więcej będzie takich wpisów jak ten wyżej ;)
Dziekan - Sro Kwi 09, 2014 12:29

nitroactive napisał/a:
Panie Gmail, czas na konkrety w tej sprawie, bo im dłużej to trwa, tym więcej będzie takich wpisów jak ten wyżej ;)


Konkrety to będą jak PiS dojdzie do władzy ;))) i 3 miliony mieszkań, praca na full etat bez "śmieciówek" oraz pogonią z Polski "banksterów" tak, że tylko ocet z wódką w na półkach w Biedronce zostanie ;)

nitroactive - Sro Kwi 09, 2014 14:24

Aż tak źle nie będzie :D
wborzecki@gmail.com - Sro Kwi 09, 2014 16:28

IDIOTÓW NIE BRAKUJE :-))
ALE ZNIESE I TO :-D:-D

A TYLKO PRAWDA JEST CIEKAWA

DLA DOCIEKLIWYCH PROSZĘ SOBIE PRZEŚLEDZIĆ WATEK OD POCZĄTKU ILE SPRAW W NIM PORUSZANYCH SIĘ OKAZAŁO PRAWDĄ :-( -towarzysz major zerknie ;-)

WCIAGACZ - ciekawe co byś i czy w ogole pisał gdyby pewne osoby cię nie wyje... w kosmos i musiałeś emigrować za chlebem więc PRZESTAŃ PIERDOLIĆ FARMAZONY(bo tego też nie zniese :-p)

nitroactive - Sro Kwi 09, 2014 16:32

wborzecki@gmail.com napisał/a:
towarzysz major zerknie ;-)

Zerkam regularnie :)
Natomiast postawiona teza to zamach, i czekam na dowody, nie poszlaki ;) Dowodem na zamach niejest to że jakaś Pani na konferencji kłamała, że wszystko było tip-top, po czym się okazało że np. ciała są pomylone itp.
Wiele spraw się okazało prawdą, to obrazuje jakim burdlem jest nasze państwo.

wborzecki@gmail.com - Sro Kwi 09, 2014 17:11

BURDEL JEST WSZĘDZIE I NA KAŻDYM POZIOMIE STRATYFIKACJI SPOŁECZNO-PAŃSTWOWYM,O URZĘDNICZYCH I BIZNESOWYCH WAŁKACH KSIĘGI MOŻNA PISAĆ!!

A GENEZĄ TEGO JEST SMOLEŃSK, BO JEŚLI BYŁ ZAMACH TO BEZ POLAKÓW ON NIE MÓGŁ BYĆ PRZEPROWADZONY. A JEŚLI TAK TO MOŻNA ZABIĆ 2 PREZYDENTÓW, GENERAŁÓW WIĘCEJ NIŻ POLEGŁO PODCZAS 2 WOJNY ŚWIATOWEJ, PREZESA NARODOWEGO BANKU POLSKIEGO itp. BEZKARNIE!!!
TO MOŻNA ROBIĆ WSZYSTKO I WSZYSTKIM OGRANICZA ICH TYLKO I WYŁĄCZNIE ICH FANTAZJA BO SKRUPUŁÓW NIE MAJĄ .A SYSTEM JEST TAKI ŻE ONI KRADNĄ I POZWALAJĄ KRAŚĆ INNYM KAŻDEMU WEDŁUG JEGO ZŁODZIEJSKICH MOŻLIWOŚCI!!
DLATEGO WOJNA!!
O PRAWDĘ I SPRAWIEDLIWOŚĆ

tom71 - Sro Kwi 09, 2014 17:34

http://img.wiocha.pl/imag...f068b101c73.jpg
wborzecki@gmail.com - Czw Kwi 10, 2014 21:01

KAMIZELKI KULOODPORNE GDZIE SIĘ PODZIAŁY http://wpolityce.pl/smole...nskim-sledztwie
Dziekan - Czw Kwi 10, 2014 21:40

wborzecki@gmail.com napisał/a:
KAMIZELKI KULOODPORNE GDZIE SIĘ PODZIAŁY http://wpolityce.pl/smole...nskim-sledztwie


Wiszą w szafie razem z czapką i skarpetkami kuloodpornymi ;)

wborzecki@gmail.com - Czw Kwi 10, 2014 22:01

TAKA MNIE NASZŁA REFLEKSJA ZWIĄZANA Z DZISIEJSZĄ ROCZNICĄ.

BYŚMY PRZESTALI BYĆ OBOJĘTNI,WŁĄCZYLI SAMODZIELNE MYŚLENIE.
KUMOSZKI I KUMY WPISZCIE U WUJKA GOOGLE HASŁA O SMOLEŃSKU ZACZNIJCIE SZUKAĆ WIADOMOŚCI NIEZALEŻNIE CZY JEST WAM BLIŻEJ DO ŻAKOWSKIEGO ,KUŹNIARA LISA CZY SAKIEWICZA, OJCA DYREKTORA,BRACI KARNOWSKICH.
NAPRAWDĘ WARTO BYŚCIE MIELI AUTENTYCZNIE SWOJE ZDANIE !!
POŚWIĘĆCIE TEMU SWÓJ PRYWATNY WOLNY CZAS .

SMOLEŃSK TO NIE JEST BŁAHA SPRAWA !!!!!


TRAGEDIA SMOLEŃSKA JEST CZĘŚCIĄ HISTORII KTÓRA ROZGRYWA SIĘ TUI TERAZ NA NASZYCH OCZACH. JEJ WPŁYW NA NASZE ŻYCIE GOSPODARCZE, SPOŁECZNE, RELACJE MIEDZY LUDZKIE BĘDZIE OGROMNY.
BĘDZIE DETERMINOWAŁ LOS POLSKI NA NAJBLIŻSZE 75-100 LAT

wborzecki@gmail.com - Czw Kwi 17, 2014 22:55

JAK SIĘ SIKORSKI WYPUCOWAŁ http://wpolityce.pl/smole...-ukryc-wszystko
ERNESTO - Czw Kwi 17, 2014 23:23

wborzecki@gmail.com napisał/a:
BURDEL JEST WSZĘDZIE I NA KAŻDYM POZIOMIE STRATYFIKACJI SPOŁECZNO-PAŃSTWOWYM,O URZĘDNICZYCH I BIZNESOWYCH WAŁKACH KSIĘGI MOŻNA PISAĆ!!

A GENEZĄ TEGO JEST SMOLEŃSK, BO JEŚLI BYŁ ZAMACH TO BEZ POLAKÓW ON NIE MÓGŁ BYĆ PRZEPROWADZONY. A JEŚLI TAK TO MOŻNA ZABIĆ 2 PREZYDENTÓW, GENERAŁÓW WIĘCEJ NIŻ POLEGŁO PODCZAS 2 WOJNY ŚWIATOWEJ, PREZESA NARODOWEGO BANKU POLSKIEGO itp. BEZKARNIE!!!
TO MOŻNA ROBIĆ WSZYSTKO I WSZYSTKIM OGRANICZA ICH TYLKO I WYŁĄCZNIE ICH FANTAZJA BO SKRUPUŁÓW NIE MAJĄ .A SYSTEM JEST TAKI ŻE ONI KRADNĄ I POZWALAJĄ KRAŚĆ INNYM KAŻDEMU WEDŁUG JEGO ZŁODZIEJSKICH MOŻLIWOŚCI!!
DLATEGO WOJNA!!
O PRAWDĘ I SPRAWIEDLIWOŚĆ


No to jeszcze pytanie kluczowe ... pod przymusem ich tam wsadzano ? Mierzono do nich z broni, zeby wszyscy razem, jak baranki na rzez, poszli ? Kto to organizowal ?

Ogolnie pierdolenie o Szopenie, 2 lata minely - niedociagniecia w sledztwie sa oczywiste, ale teorie spiskowe sa nadal rownie dalekie od rzeczywistosci. Czy poznamy kiedys 100% prawde ? A kto by w nia uwierzyl ? Czy jesli powiadziano by Ci ze 100% pewnoscia, ze to jednak byl blad pilotow, uwierzylbys ? Oczywiscie, ze NIE. Podobnie ja w druga strone ... wiec za 50 lat (o ile dozyjemy) bedziemy dokladnie w tym samym punkcie, co jestesmy dzis.

Edit: odnosnie zlodziejstwa - zyjemy w panstwie postkomunistycznym, gdzie `opozycja` (wraz z Kaczynskim) dogadala sie z Jaruzelskim czy Kiszczakiem, dzieki czemu jedni otrzymali stolki, a drudzy nie poniesli konsekwencji za swoje czyny. I ta wlasnie `opozycja` po dzien dzisiejszy trzyma wladze i na jeden ch** wychodzi czy to PiS czy PO. To sa te same `opozycyjne` mordy co zyja tylko tym, aby nachapac sie jak najwiecej przez 4 lata i jak `glupie` spoleczenstwo pozwoli, to i byc moze kolejne 4. I tak w kolko ...

... wyslac jeszcze ze 3-4 Tupolewy do Smolenska i moze wreszcie zmieni sie wizja naszej polityki, bo na razie jedyne co slyszymy to populistyczne hasla, ktore nie maja zadnego pokrycia w rzeczywistosci, ale za to pieknie sie sprzedaja. Najwazniejsze jednak, zeby zadbac o wlasna kieszen, ot nasza polityka.

Pzdr

nitroactive - Pią Kwi 18, 2014 01:58

AMEN :) Za 50 lat w sprawie Smoleńska, będziemy dokładnie w tym miejscu gdzie dzisiaj jesteśmy w sprawie Gibraltaru.
wborzecki@gmail.com - Pią Kwi 18, 2014 20:27

NIEDOCZEKANIE WASZE :-))
WYJAŚNI SIĘ DUŻO WCZEŚNIEJ

ERNI:
AKAPIT PIERWSZY TO SAMO PYTANIE ZADAWAŁEM LUDZIOM KTÓRZY BYLI BLISKO LECHA KACZYŃSKIEGO I ODPOWIEDZIEĆ NIE UMIELI: DLACZEGO TYLU MĄDRYCH LUDZI WSIADŁO DO JEDNEGO SAMOLOTU LECĄCEGO DO ROSJI.
ZA

AKAPIT DRUGI TO NIE SĄ TEORIE SPISKOWE ZACZNIJ CZYTAĆ TO CO WKLEJAM GDZIE PODPISUJĄ SIĘ NAUKOWCY Z IMIENIA I NAZWISKA I TYTUŁU NAUKOWEGO, TO RAZ A DWA A SAMĄ ,,ORGANIZACJĘ WIZYTY LECHA KACZYŃSKIEGO W KATYNIU W 2010 ROKU,, ORGANIZATORZY CZYLI KANCELARIA RADY MINISTRÓW I 3 MINISTROWIE MAJĄ WYROKI TAK 3 DO 5 LAT WIĘZIENIA

AKAPIT TRZECI NIE JEST TAK JAK PISZESZ ZOBACZ JACY BYLI GŁOWNI ROZGRYWAJĄCY OKRĄGŁEGO STOŁU I MAGDALENKI

AKAPIT CZWARTY JEST ŻENUJĄCY I KOMPROMITUJĄCY CIEBIE JAKO DYSKUTANTA :-))))
PRZEMYŚL SWOJĄ POSTAWĘ I POGLĄDY. ŚWIĘTA TEMU SPRZYJAJĄ SZCZEGÓLNIE WIELI PIĄTEK.

POZDRO KUMIE

Kmicic - Pon Kwi 21, 2014 11:03

Wszystko wszystkim ale niektórych to już całkiem pojebało;


ERNESTO - Wto Kwi 22, 2014 12:00

wborzecki@gmail.com napisał/a:
NIEDOCZEKANIE WASZE :-))
WYJAŚNI SIĘ DUŻO WCZEŚNIEJ

ERNI:
AKAPIT PIERWSZY TO SAMO PYTANIE ZADAWAŁEM LUDZIOM KTÓRZY BYLI BLISKO LECHA KACZYŃSKIEGO I ODPOWIEDZIEĆ NIE UMIELI: DLACZEGO TYLU MĄDRYCH LUDZI WSIADŁO DO JEDNEGO SAMOLOTU LECĄCEGO DO ROSJI.


No i to jest prawdopodobnie najwieksza porazka w tym wszystkim, bo mimo wszelkich sympatii czy antypatii kazdy musi sie zgodzic, ze to nieprawdopodobne, by do jednego samolotu weszlo tyle waznych osob.

Cytat:
AKAPIT DRUGI TO NIE SĄ TEORIE SPISKOWE ZACZNIJ CZYTAĆ TO CO WKLEJAM GDZIE PODPISUJĄ SIĘ NAUKOWCY Z IMIENIA I NAZWISKA I TYTUŁU NAUKOWEGO, TO RAZ A DWA A SAMĄ ,,ORGANIZACJĘ WIZYTY LECHA KACZYŃSKIEGO W KATYNIU W 2010 ROKU,, ORGANIZATORZY CZYLI KANCELARIA RADY MINISTRÓW I 3 MINISTROWIE MAJĄ WYROKI TAK 3 DO 5 LAT WIĘZIENIA


Z calym szacunkiem, ale to co wklejasz to sa bardzo czesto dowody typu: bo w filmie LOT, samolot zahaczyl o wieze kosciola i skrzydlo przetrwalo. Zdarzalo mi sie na poczatku czytac/przegladac `Twoje` linki, ale wybacz - od jakiegos czasu tego nie robie. Tak samo jak omijam wszelkiej masci linki odnosnie Smolenska na roznych portalach. Powod jest prosty - jak wyzej wspomnialem zadna ze stron nigdy nie zaakceptuje prawdy, jakakolwiek ona by nie byla i za te 50 lat bedziemy w tym samym miejscu co dzis.

Cytat:
AKAPIT TRZECI NIE JEST TAK JAK PISZESZ ZOBACZ JACY BYLI GŁOWNI ROZGRYWAJĄCY OKRĄGŁEGO STOŁU I MAGDALENKI


Zobacz jednak, ze nic w tej naszej polityce sie nie zmienilo. Myslenie jest w dalszym ciagu przed okraglostolowe, polowa instytucji oraz praw/przepisow to wciaz realia PRL, a najwazniejsza sprawa to jak ojebac skarb panstwa i obywatela. Czy to Kaczynski czy Tusk (nie wspominajac juz o Millerach) czy inne smieszne mordy to gleboki PRL. Reformy, ktore zostaly przeprowadzone to smiech na sali, wszystko - caly system - jest korupcjogenne i dopoki do polityki nie trafia mlodzi, ktorym na sercu lezy dobro kraju (a nie wlasnej kieszeni), dopoty w Polsce nic nie zmieni sie na lepsze. Opieka zdrowotna lezy, edukacja sie stacza, system pomocy spolecznej nie istnieje, ZUS sam przezera nasze pieniadze utrzymujac budynki wybudowane za miliardy PLN + armie urzednikow, nie wspominajac o zarobkach/pracy, umowach smieciowych i tysiacu innych problemow, ktore nigdy nie zostana dotkniete ... bo i po co ? Skoro wszystko jest pieknie, jesli sie siedzi na Wiejskiej.

Sam zreszta wiesz, ile razy sie widzimy, za kazdym razem powtarzasz: nie wracaj z emigracji, bo nie ma do czego.

Cytat:
AKAPIT CZWARTY JEST ŻENUJĄCY I KOMPROMITUJĄCY CIEBIE JAKO DYSKUTANTA :-))))
PRZEMYŚL SWOJĄ POSTAWĘ I POGLĄDY. ŚWIĘTA TEMU SPRZYJAJĄ SZCZEGÓLNIE WIELI PIĄTEK.

POZDRO KUMIE


Poczatek akapitu czwartego, bo niestety, ale z pozostala czescia 4 akapitu nawet Ty chyba musisz sie zgodzic.

Pozdrawiam

ERNESTO - Wto Kwi 22, 2014 12:17

Aha, no i oburzamy sie na prywatyzacje ... ale jak panstwowe firmy wygladaly przed prywatyzacja ? Tysiace urzednikow, zupelnie niepotrzebnych (za to dziwnym trafem polowa ze soba spokrewniona) - przychodzac do `okienka` od razu dowiadywales sie kto jest panem i wladca, a jesli Ci sie nie podoba to Wyp***.

Swoja droga podczas ostatniego pobytu w Polsce musialem pozalatwiac sprawy zwiazane z rachunkami. Poszedlem do Tauronu i Gazowni Jasielskiej - i pokazalo mi gdzie jestem traktowany jako klient, a gdzie jak `nastepny ch**, co przeszkadza w piciu kawy`. Zmienia nazwy firmy/logo nie zmienia niestety podejscia do ludzi. Oba podmioty w dalszym chyba ciagu sa w rekach Panstwa, ale widac, ze w PGNiG pracuja glownie mlodzi (srednia wieku ok. 30-35), natomiast Tauron - porazka. Zmienila sie nazwa i stroje pan, ale mentalnosc ta sama. Srednia wieku obslugi 55 (i to tylko dlatego, ze pewien Pan mial ok. 30 - ale ten Pan zostanie wychowany w dokladnie takich samych realiach jak te Panie, co nie wplynie na poprawe obslugi itp).

Pzdr

hanys - Wto Kwi 22, 2014 12:48

pewnie OT ale Erni nie przesadzaj;) w Tauronie na BOK-u nie ma sredniej 55 lat ;) Lechu Janusz i Krzychu to chlopaki w pełni ugodowi i w Twoim wieku;)
ERNESTO - Wto Kwi 22, 2014 13:42

hanys napisał/a:
pewnie OT ale Erni nie przesadzaj;) w Tauronie na BOK-u nie ma sredniej 55 lat ;) Lechu Janusz i Krzychu to chlopaki w pełni ugodowi i w Twoim wieku;)


Jak wspomnialem - byl jeden mlodszy chlopak, moze niefartownie trafilem, nie zmienia to faktu, ze zanim zostalem obsluzony, to mialem okazje poobserwowac jak obslugiwani sa inni, a nastepnie sam zostalem obsluzony i ani przez moment nie poczulem sie jak klient.

Zreszta Tauron to tylko przyklad. Cieszy tylko, ze te dinozaury pomalu odchodza na emerytury i miejmy nadzieje z czasem jakosc swiadczonych uslug sie dzieki temu poprawi :)

Pzdr dla Lecha, Krzycha i Janusza ;)

wborzecki@gmail.com - Sro Kwi 23, 2014 23:27

TUTAJ W TYM TEMACIE TYLKO Smoleńsk!!
reszta tematów do odpowiednich działów bo się bajzel robi!! :-)

ps. Erni Kumie czytaj to co linkuje w tym temacie, bo linkowane artykuły to nie są plotki z magla :-)
a jak nie czytasz to nie komentuj. Bo przy sam Bóg to nie przystoi, takie zachowanie tak inteligentnej osobie jak Ty Erni.

Bianconeri - Czw Kwi 24, 2014 06:49

Czytaj Erni czytaj, zacznij od blefów prof. Biniendy ...
wborzecki@gmail.com - Pon Cze 16, 2014 23:09

http://www.stefczyk.info/...nia,10908950814
wborzecki@gmail.com - Wto Cze 17, 2014 17:23

JAK TO Z TROTYLEM NA WRAKU BYŁO http://www.stefczyk.info/...ury,10917675917
wborzecki@gmail.com - Wto Cze 17, 2014 19:26

A JEDNAK MATERIAŁ WYBUCHOWY http://wpolityce.pl/smole...i-to-sie-podoba
wborzecki@gmail.com - Sob Lip 19, 2014 06:42

ŁUKASZ WARZECHA: PODOBIEŃSTWA I RÓŻNICE TUPOLEWA I MH17
http://wpolityce.pl/smole...t-tu-uderzajacy

ZWIĘŹLE I NA TEMAT WARTO WIEDZIEĆ !

wborzecki@gmail.com - Nie Lip 27, 2014 20:18

NAWET NA NASZYM FORUM PRÓBOWANO Z NIEGO ZROBIĆ IGNORANTA IDIOTĘ.
PRZECZYTAJCIE SAMI
http://niezalezna.pl/5772...-prezydenta-usa
ALE PRAWDA, ZAWSZE ZWYCIĘŻA TYLKO CZASU I ZAUFANIA TRZEBA!!

Bianconeri - Nie Lip 27, 2014 21:17

Nie, to on sam z siebie zrobił idiotę swoim blefem.
Ale ty tego nigdy nie pojmiesz bo jesteś zaślepiony jedyną słuszną (wg was) wersją.

wborzecki@gmail.com - Nie Lip 27, 2014 22:13

POMYLIŁEŚ GO Z PROFESOREM ROŃDA :-)) i jego blefem
NIESTETY TY TEGO NIE ZROZUMIESZ A SZKODA ZAŚLEPIA CIĘ STRACH, BRAK WIARY W SPRAWIEDLIWOŚĆ.
A NIE POJMIESZ TEŻ TEGO ŻE TRZEBA DĄŻYĆ DO PRAWDY BO TYLKO PRAWDA JEST CIEKAWA! A TA KATASTROFA ZOSTANIE WYJAŚNIONA CZY WAM SIĘ PODOBA CZY NIE.
I ZETRZE NIE TYLKO Z TWOJEJ TWARZY SZYDERCZY UŚMIESZEK ŻE: POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO, KRADNIJMY I OSZUKUJMY DALEJ BO JAK MOŻNA BEZKARNIE ZABIJAĆ TO MOŻNA WSZYSTKIE ZŁODZIEJSTWA NASZEGO KRAJU TEŻ MOŻNA BO NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI BO NIE MA PAŃSTWA POLSKIEGO!!.

Bianconeri - Pon Lip 28, 2014 07:07

A no to jak mi się procesory pomyliły to nima tematu, mój błąd.
Wychłostam się publicznie makaronem w ramach pokuty

A dodatkowo cię jeszcze poduczę pisać większą czcionką, co w połączeniu z twoim standardowym pisaniem z włączonym caps lockiem i pięćdziecięcioma wykrzyknikami doda większej nutki dramatyzmu i pikanterii.

hanys - Pon Lip 28, 2014 07:16

po prostu dzień bez Jarka jest dniem straconym :D
wborzecki@gmail.com - Pon Lip 28, 2014 18:53

DZIENNIK CHULIGANA:
COŚ DRGNĘŁO http://www.stefczyk.info/...elo,11272665630

wborzecki@gmail.com - Nie Sie 17, 2014 22:34

PROFESOR BINIENDA http://wpolityce.pl/smole...powinna-przezyc
wborzecki@gmail.com - Sob Paź 11, 2014 03:32

RELACJA http://niezalezna.pl/6029...y-marsz-ma-sens
wborzecki@gmail.com - Pon Paź 20, 2014 16:49

ZMANIPULOWANO CZARNE SKRZYNKI http://wpolityce.pl/smole...ne-przez-zaloge
wborzecki@gmail.com - Sob Lis 29, 2014 07:42

TEGO SIĘ W TVN NIE SPODZIEWAŁEM https://www.youtube.com/watch?v=QgmE18ss_ZI
OOJJJ POLECĄ GŁOWY W TVN :-))

wborzecki@gmail.com - Pią Gru 05, 2014 20:23

SAMOLOT ZNISZCZYŁY 3 EKSPLOZJE http://wpolityce.pl/smole...lu-smolenskiego
wborzecki@gmail.com - Sob Sty 03, 2015 18:21

http://wpolityce.pl/smole...wow-nasz-wywiad
ERNESTO - Wto Sty 06, 2015 02:37

... powiedzial `przyjaciel` z Hameryki. Mysle, ze jakby poszukac `przyjaciela` z KGB to wypowiedzialby sie podobnie o naszym sojuszniku (heh) zza wielkiej wody.

A to komu mozna ufac przekonalismy sie w `39, a pozniej jeszcze w `45, a przyjaciol mielismy przeciez `wspanialych`. Umiesz liczyc ? Licz na siebie. Ot co.

Pozdro

wborzecki@gmail.com - Czw Lut 05, 2015 17:12

JAK SZKALOWANO mjr. PROTASIUKA http://wpolityce.pl/smole...olskiego-pilota
Dziekan - Czw Lut 05, 2015 20:10

http://www.stefczyk.info/...n=stefczyk-info

Trafnie w samą 10tkę

wborzecki@gmail.com - Pią Lut 06, 2015 16:25

FUNKCJA DYDAKTYCZNO WYCHOWAWCZA ZAMACHU SMOLEŃSKIEGO http://wpolityce.pl/smole...no-ostrzegawcza
wborzecki@gmail.com - Nie Mar 22, 2015 20:58

NOOO ROBI SIĘ CIEKAWIE http://wpolityce.pl/smole...-1004-to-zamach
wborzecki@gmail.com - Pon Mar 23, 2015 22:19

szczególnie ostatni akapit http://wpolityce.pl/smole...wie-nasz-wywiad
wborzecki@gmail.com - Czw Mar 26, 2015 20:05

http://niezalezna.pl/6547...ejsce-eksplozja
wborzecki@gmail.com - Sob Mar 28, 2015 00:42

CZEKALIŚMY 5 LAT POCZEKAMY JESZCZE TROCHĘ,
TERAZ JEST WAŻNIEJSZA SPRAWA DO WYGRANIA - POLSKA
http://wpolityce.pl/smole...wygrania-polska

wborzecki@gmail.com - Czw Kwi 09, 2015 21:48

CIEKAW WYWIAD http://www.rmf24.pl/rapor...e-b,nId,1713888
Dziekan - Pon Kwi 13, 2015 12:38

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3366 Trafnie Michalkiewicz :)
wborzecki@gmail.com - Pon Kwi 13, 2015 20:31

DOSZEDŁEŚ DO TEGO SAMEGO CO JA 5 LAT TEMU

tutaj http://wpolityce.pl/smole...ta-kaczynskiego

ŁAŃCUCH KOMPROMITACJI CZY SPECJALNE DZIAŁANIE - NIECH KAŻDY PO PRZECZYTANIU SAM SOBIE ODPOWIE

Dziekan - Wto Kwi 14, 2015 11:15

wborzecki@gmail.com napisał/a:
DOSZEDŁEŚ DO TEGO SAMEGO CO JA 5 LAT TEMU

tutaj http://wpolityce.pl/smole...ta-kaczynskiego

ŁAŃCUCH KOMPROMITACJI CZY SPECJALNE DZIAŁANIE - NIECH KAŻDY PO PRZECZYTANIU SAM SOBIE ODPOWIE


Tylko ja widzę kompromitację zarówno Platformy jak i wszystkich tych, którzy znając procedury zdecydowali się wspólnie wsiąść na pokład jednego samolotu.

wborzecki@gmail.com - Wto Kwi 14, 2015 17:31

CORAZ WIĘCEJ OSÓB ZACZYNA SIĘ ORIENTOWAĆ ŻE SMOLEŃSK
ODDZIELA ZIARNO OD PLEW. TYM RAZEM KRZYSZTOF STANOWSKI
http://weszlo.com/2015/04...-stanowski-107/
ps. nie myślałem że dziennikarz sportowy napisze tak dobry tekst społeczno-socjologiczny z polityką w tle.

Dziekan - Wto Kwi 14, 2015 21:07

wborzecki@gmail.com napisał/a:
CORAZ WIĘCEJ OSÓB ZACZYNA SIĘ ORIENTOWAĆ ŻE SMOLEŃSK
ODDZIELA ZIARNO OD PLEW. TYM RAZEM KRZYSZTOF STANOWSKI
http://weszlo.com/2015/04...-stanowski-107/
ps. nie myślałem że dziennikarz sportowy napisze tak dobry tekst społeczno-socjologiczny z polityką w tle.


"Nigdy nie należałem do „sekty smoleńskiej”, jak pogardliwie określa się ludzi, którzy nie wierzą w katastrofy lotnicze. Sam zawsze wychodziłem z założenia, że samoloty czasami spadają – z różnych przyczyn. I tam samolot spadł. Nie natrafiłem na ani jeden racjonalny argument, który miałby nakierować mnie na teorię zamachu. Cały czas zakładam, że gdyby nie ta paskudna mgła, nic złego by się nie wydarzyło."

Z tą różnicą, że cytat ten przeczy z teorią jedynej i słusznej partii opozycyjnej, która mówi że to był NA PEWNO zamach.
W jednym sie wszyscy zgadzamy, że to śledztwo i działania pseudo rządu to jedna wielka farsa.

wborzecki@gmail.com - Wto Kwi 14, 2015 21:32

WYRWAŁEŚ KAWAŁEK Z OBSZERNEGO ARTYKUŁU BY UDOWODNIĆ SWOJE, ZNIEKSZTAŁCAJĄC CAŁY KONTEKST.
ps.BRAWO CZEKA CIĘ ŚWIETLANA KARIERA W TVN (wakat po Durczoku) lub G.W. :-)))
chłopie ty się tu marnujesz :-DDD

Dziekan - Wto Kwi 14, 2015 22:05

Nie podpinaj gościa, który reprezentuje umiarkowane i rozsądne poglądy pod wojenkę PO-PiS. PO to plew ale PiS ziarnem nie jest.
wborzecki@gmail.com - Sro Kwi 15, 2015 17:19

WIDZĘ ŻE KOLEGA CZYNOWNIK :-D
ZOSTAŁ RZUCONY NA ODCINEK SMOLEŃSKI

PISARZE DO PIÓR
MURARZE DO KIELNI :-))
DO ROBOTY, DO ROBOTY

wborzecki@gmail.com - Pią Maj 29, 2015 22:21

ROBI SIĘ BARDZO CIEKAWIE http://wpolityce.pl/smole...szlo-do-zamachu
COŚ MI SIĘ WIDZI ŻE SERYJNY SAMOBÓJCA BĘDZIE MIAŁ ROBOTĘ.

rudeboyz - Sob Maj 30, 2015 00:10

Oho!!! Zaczyna się-zamach wraca na tapete.:-)
fibi - Czw Cze 11, 2015 21:52

Witam. SMOLEŃSK- musiało tam sie zdarzyć coś dziwnego??????????????


Prawdę sie dowiemy za 20 lat??????????

wborzecki@gmail.com - Nie Cze 21, 2015 09:08

KROK PO KROKU http://wpolityce.pl/smole...nnikarz-sledczy
Karuzel - Pią Sie 14, 2015 11:24

Prawy nie dowiemy się nigdy. Wszystko zostało tak skopane jak tylko się dało. Nie mamy nawet czego badać, chociaż ewidentnie problem była załoga, która za wszelką cenę chciała wylądować.
Dziekan - Sob Sie 15, 2015 22:28

wybory się zbliżają będzie Smoleńsk 24/h
wborzecki@gmail.com - Czw Lis 05, 2015 20:51

a tyle był ŚMICHÓW I CHICHÓW, KŁAMSTWA I INSYNUACJI a tu proszę http://newsroom.salon24.p...ie-byl-rzetelny

i tak krok po kroku DO PRZODU PO PRAWDĘ

wborzecki@gmail.com - Wto Lis 10, 2015 22:53

KU PAMIĘCI http://wpolityce.pl/smole...zdjecia-i-wideo
wborzecki@gmail.com - Czw Lut 04, 2016 22:10

ANTONI MACIEREWICZ POWOŁAŁ KOMISJĘ d/s TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ http://wpolityce.pl/smole...acje-przemowien
MACIEREWICZ O KOMISJI http://wpolityce.pl/polit...zenstwa-panstwa

hanys - Pią Lut 05, 2016 08:42

no to sie zacznie
eSKa - Pią Lut 05, 2016 21:27

Kilkanascie dni remu wrocilem z Moskwy - bylem po prostu na szkoleniu wraz z synem - jako "przyzwoitka" :)


Zwykli ludzie, tacy ktorzy siedza w knajpach, chodza z psami wieczorem po gigantycznym miescie, robia zakupy w warzywniaku - kazdy kto ze mna rozmawial mowil prawie tak samo lub identycznie:


Polak ? Smoleńsk ? A myslisz Pan, ze my tu w Rosji, zwykli ludzie wierzymy, ze to byl wypadek ? Panie, nikt normalny nie uwierzy. ze to byl wypadek, tylko nikt tego glosno nie powie, bo boi sie donosicielstwa i ze straci mieszkanie, prace czy wolnosc.


Kazdy napotkany, nawet SKINHEAD w glanach :) powiedzial, ze za Rosje da sobie rece uciac, ale w wypadek nie wierzy.





A kazdy niech ocenia jak chce :) - Ja akurat nie jestem zadnym zwolenniekiem tezy zamachu

ERNESTO - Sob Lut 06, 2016 23:38

A na moje, jakby Ruscy mieli dokonac zamachu, to nie zrobiliby tego na wlasnym terenie. Jesli ktos mialby na takiej akcji zyskac, to Amerykanie. Osobiscie w zamach nie wierzylem i nie uwierze, ale jesli gdzies mialbym szukac winnych, to za oceanem ...
wborzecki@gmail.com - Nie Lut 07, 2016 20:12

PROTOKOŁY KOMISJI MILLERA NA STÓŁ http://wpolityce.pl/polit...i-berczynskiego
wborzecki@gmail.com - Pon Lut 08, 2016 22:31

CZY STAĆ NAS NA PRAWDĘ O SMOLEŃSKU ??
http://bezdekretu.blogspo...-smolensku.html

wborzecki@gmail.com - Nie Lut 14, 2016 19:58

DUŃCZYK O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ http://wpolityce.pl/smole...owi-o-smolensku
ps.przeglądnijcie linki pod artykułem.

Karuzel - Pon Lut 15, 2016 11:12

Ja się wcale nie dziwię, że Kaczyński za wszelką cenę chce rozwiązać tą sprawę.
Być może wnioski są oczywiste i w zamach nie wierzę, ale przynajmniej wszystkie nieprawidłowości z postępowania powinny być wyjaśnione. Nie może być tak, że polski rząd gra tak jak im Rosja śpiewa.

wborzecki@gmail.com - Sro Mar 30, 2016 20:30

ANTEK POLICMAJSTER ZABIERA SIĘ DO PRACY http://wpolityce.pl/smole...owieka?strona=1
wborzecki@gmail.com - Sro Kwi 06, 2016 21:07

DONALD TUSK WIEDZIAŁ O ZAMIANIE CIAŁ W TRUMNIE PREZYDENTA KACZOROWSKIEGO
ALE SPRAWĘ SKRĘCIŁ http://wpolityce.pl/smole...dal-zatuszowano

Karuzel - Pią Kwi 08, 2016 10:47

Premiera filmu została przesunięta. Ciekawe jaki jest prawdziwy tego powód :)
ERNESTO - Czw Cze 02, 2016 14:55

Dobre jaja: http://wiadomosci.onet.pl...agraniom/05g578
Karuzel - Pon Cze 06, 2016 13:45

I niby po takim czasie dopiero takie rzeczy wychodzą na światło dzienne?
Dla mnie to już jest nudne - nie potrafią dociągnąć śledztwa do końca to niech w końcu o tym zapomną i zamkną temat.

nitroactive - Sro Cze 08, 2016 22:13

Bo to nie chodzi ani o koniec ani o zamknięcie ani o zapomnienie :)
Karuzel - Pią Sie 12, 2016 11:29

Osobiście jakoś nie widzę, by ten film w ogóle jakoś dał radę ;p
wborzecki@gmail.com - Nie Wrz 18, 2016 11:00

powoli PRAWDA WYCHODZI NA JAW http://wpolityce.pl/smole...-matactwa-wideo
Karuzel - Pon Wrz 26, 2016 13:44

Jaka prawda? To był nieszczęśliwy wypadek i wszyscy o tym wiedzą, a mydlenie oczu społeczeństwu służy temu, zeby jeszcze bardziej je skłócić. nie widzicie tego?
bzyku - Pon Wrz 26, 2016 14:33

Karuzel napisał/a:
Jaka prawda? To był nieszczęśliwy wypadek i wszyscy o tym wiedzą, a mydlenie oczu społeczeństwu służy temu, zeby jeszcze bardziej je skłócić. nie widzicie tego?


Prawdy jeszcze nie znamy...

Kmicic - Pią Wrz 30, 2016 14:04

W zaświatach wraków spotykają się: Hindenburg, Titanic i Tu-154.
-Jak zginąłeś?- pyta Titanic
-Wybuchł wodór, ogień jak w piekle. Minuta i było po wszystkim. A Ty?
-Góra lodowa. Nie miałem jak wykręcić, nie było szans. A Ty młody?
-Zamach. Ruscy nas zwabili. Podłożyli miniaturową bombę atomową, wygenerowali sztuczną mgłę i siłą zmusili do lądowania. Wszystko dlatego że największy kraj świata uważał nas za śmiertelne zagrożenie.
Hindenburg i Titanic patrzą zszokowani, a Tu-154 oddala się powoli napić się piwa z Iłem 62-M"Kościuszko". Piją, piją, w końcu "Kościuszko" nie wytrzymuje.
-Ty- pyta- czemu ty im takie pierdoły opowiadasz?
Tu-154 patrzy ponuro.
-A co mam ku*** powiedzieć? Że brzoza?

bzyku - Pią Wrz 30, 2016 22:05

Hm ironiczne ale prawdziwe...Każdy kto nie wierzy w teorię Maku i komisji Milera klasyfikowany jest jako Sekta Smoleńska. Dzieli się nas wykorzystując sympatie do jednej czy drugiej partii.
Przeczytajcie poniższy tekst z linka i oceńcie obiektywnie bez etykiety partyjnej jak wyjaśniano katastrofę malezyjskiego samolotu
http://www.dziennikpolski...dztwa,10679876/

Masahiko - Sro Mar 22, 2017 14:51

Znakomity tekst. WARTO PRZECZYTAĆ!!!


Cytat:
Przy okazji kolejnej miesięcznicy co poniektórym pod rozwagę....
Minęło już ponad sześć lat od katastrofy smoleńskiej, a zarazem sześć lat kłamstw i oszczerstw wynikających z braku wiedzy i cynizmu. Doczekałem się pięknej, wolnej Polski. Nie chcę jej stracić, o katastrofie smoleńskiej mam prawo mówić. Poświęciłem lotnictwu niemal 50 lat, z czego jako kapitan w liniach lotniczych ponad 30. Przewiozłem bezpiecznie miliony pasażerów od Alaski po Australię, od Tokio i wyspę Guam na środku Pacyfiku po Amerykę Północną i Południową.

W cywilizowanym świecie do kokpitu samolotu wiozącego VIP-ów nikt nie ma wstępu. Dam przykład: w 2013 roku pani kanclerz Merkel leciała ze swą świtą do Indii. Samolotu nie wpuszczono w przestrzeń powietrzną Iranu. Kapitan prawie dwie godziny krążył po stronie tureckiej, po uzyskaniu zgody poleciał dalej. Pani kanclerz dowiedziała się o tym siedem godzin po wylądowaniu. Proszę sobie wyobrazić naszą polityczną gawiedź. Pewnie kapitana wyrzucono by za burtę, a politycy sami wiedzieliby najlepiej co robić.

Od momentu katastrofy pojawia się podejrzenia o spisek na życie prezydenta i zdradę stanu z obcym państwem. O bredniach głoszonych na temat katastrofy można napisać książkę lub nawet kilka. Wspomnę tylko wybrane. Pan minister Macierewicz zaraz po katastrofie twierdził, że Rosjanie na lądowanie premiera Tuska przywieźli w teczce ILS (Instrument Landing System), a na lądowanie prezydenta już nie przywieźli. Dalej Rosjanie nie odpędzili, powtarzam kuriozalne określenie „nie odpędzili”, naszego kapitana i nie zamknęli lotniska. Odpowiem panu ministrowi: ILS waży kilkaset kilogramów. Na lotnisku Okęcie był montowany 4 lata. Specjalnie wyposażony samolot kalibrował go, stabilizował ścieżkę schodzenia i centralną oś pasa. Na lotnisku Modlin instalowano ILS przez 3 lata. Koszt wyniósł 62 mln złotych. Panie Ministrze — kapitana nie odpędza się. To komary lub muchę z czoła można odpędzać. Lotniska nigdy nie zamyka się kapitanom, wyjątkiem jest sytuacja jeśli na pasie stoi inny, uszkodzony samolot.

O lądowaniu lub nie decyduje tylko i wyłącznie kapitan. Pani poseł Kempa biegała po stacjach TV z rewelacją, że przyczyną katastrofy było niezabranie rosyjskiego nawigatora. Kosmiczna bzdura i kompromitacja pani poseł. Ma się to tak, jakby chirurgowi tuż przed operacją przyprowadzono salową i powiedziano, że jeśli pan doktor nie podoła, to ona pomoże przy operacji.

Katastrofę smoleńską mozolnie, przez głupotę, brak wiedzy, chciwość i cynizm, przygotowywała polityczna czołówka PIS. Zaczęło się w 2006 roku za rządów premiera Jarosława Kaczyńskiego. W czasie publicznego wystąpienia minister obrony z PIS-u zapytany został przez oficerów-pilotów samolotu Tu 154 za Specpułku dlaczego nie ćwiczą na symulatorach. Odpowiedź była następująca i niebywale skandaliczna: „Nie, bo to ruskie symulatory”. Dla mnie powiało grozą i jęknąłem: „będziemy mieli katastrofy”. Nomen omen ten minister zginął w katastrofie smoleńskiej.

Ćwiczenia na symulatorach są niebywale ważne, uratowały wiele istnień i nie do pomyślenia jest, aby z nich rezygnować. Cały świat lotniczy z nich korzysta. Prezesi nawet najbiedniejszych linii lotniczych klną, ale płacą za ćwiczenia swoich załóg. Ogrom głupoty i braku odpowiedzialności powala tu na ziemię. Mogę dać dziesiątki przykładów, ale pozostanę przy swoim doświadczeniu. W mozolnych ćwiczeniach na symulatorze wielokrotnie wraz z załogą zabiłem się. Ale przyszła jeden raz okrutna rzeczywistość. Po 10-cio godzinnym locie, niewiele minut przed lądowaniem na moim lotnisku zrobiło się tragicznie. Mgła do samej ziemi, chmury, widzialność 50 m. Do zapasowego lotniska 800 km a paliwa resztki. Panie Ministrze Macierewicz, nikt mnie nie odpędzał, nikt mi nie zamykał lotniska ale widziałem śmierć w oczach i warunki ponad moje uprawnienia i siły. Myślałem już o straży pożarnej i karetkach. Pierwszy kontakt wzrokowy z ziemią miałem na dziesięciu metrach wysokości, błysnęła zielona lampa progu pasa i centralnej linii. Do portu samodzielnie bez pomocy „Follow me” nie mogłem pokołować. Nie było cudu, tylko wyszkolona załoga po wielu godzinach treningu na symulatorze. Wracający z urlopu w Singapurze, kolega kapitan i mój instruktor, wszedł przed lądowaniem do mojego kokpitu. Natychmiast został wyproszony. Nikt w takiej sytuacji nie może być w kabinie, w odróżnieniu od tego, co nasi politycy urządzili temu biednemu pilotowi pełniącemu funkcję kapitanaTU154. Żałość i rozpacz. Kiedy uderzycie się w piersi? Polityka PIS w imię idiotycznych i partykularnych fobii pozbawiła pilotów Specpułku ćwiczeń w symulatorze, obniżając bezpieczeństwo lotów w tym lotów z najważniejszymi osobami w Polsce. To był wstęp do katastrofy.

Rok 2008. Prezydent Lech Kaczyński wraz z zaproszonymi gośćmi, prezydentami i premierami lecieli do Gruzji przez Azerbejdżan. Gruzja była w stanie wojny z Rosją. Dlatego Pan Prezydent akceptuje taką trasę. W trakcie lotu Pan Prezydent zmienia swoją decyzję i poleca kapitanowi zmianę trasy lotu wprost do Tbilisi. Kapitan odmawia, bo nie zezwalają na to przepisy, ponadto gdyby niezidentyfikowany obiekt pojawił się w strefie działań wojennych mógłby być zestrzelony przez Gruzinów lub Rosjan. Mielibyśmy przez głupotę niebywały skandal międzynarodowy i na sumieniu prezydentów i premierów. Kapitan został obrażony przez Pana Prezydenta, nazwany tchórzem. Po przylocie do Warszawy straszony konsekwencjami. A wystarczyło polecić jednemu z licznych doradców-prawników zajrzeć do prawa lotniczego i naszego AIP. Wtedy kapitan zostałby przeproszony. Nie posądzam o samodzielny, nierozsądny pomysł samego Prezydenta. W samolocie był odcięty od światowych informacji, a newsy podały, że prezydenci Francji i Rosji lecą aktualnie z Moskwy do Tbilisi w asyście myśliwców. Pewnie jakiś usłużny poddał więc panu Prezydentowi przez telefon przednią myśl zmiany trasy lotu. Po tym zdarzeniu pozostało już w Specpułku niewielu doświadczonych pilotów, którzy chcieli latać z prezydentem. Kapitan nie może odmówić lotu, ale może, np. zachorować. To była kolejna cegła przyłożona do katastrofy.

Na lot do Smoleńska w fotelu kapitańskim zasiadł więc pilot nieposiadający w pełni uprawnień kapitańskich jak stwierdziła komisja. Opowiem jak to jest w liniach lotniczych. Na przykład jeśli ważność ćwiczeń w symulatorze przeciągnie się nawet o jeden dzień kapitan odmawia lotu. Kapitan odmówił lotu rano w słoneczny dzień do Wrocławia i z powrotem, bo zapomniano wyposażyć kokpit w ręczną, wymaganą instrukcją, latarkę. Ten młody kapitan miał rację. W tym locie mogło np. nastąpić zadymienie kabiny i ta latarka ratowałaby wszystko – odczyty przyrządów. Składam Jego Magnificencji Rektorowi Politechniki Rzeszowskiej gratulacje. Ten młody pilot od Pana wyszedł, tak jak wielu innych. Dziś latają oni jako kapitanowie w najlepszych liniach świata. Uważam, że gdyby tego młodego pilota Tu154 potraktowano jak w cywilizowanych społeczeństwach, to znaczy uszanowano jego kwalifikacje i decyzje oraz pozostawiono kokpit zamknięty, to po otrzymaniu standardowej informacji o pogodzie z wieży kontrolnej smoleńskiego lotniska i jeszcze bardziej nadzwyczajnej i dodatkowej informacji o godz. 08.24 że „warunków do przyjęcia nie ma”, to kapitan po stwierdzeniu, że na wysokości 100m nie widzi ziemi i pasa, odleciałby ma lotnisko zapasowe lub postawił samolot w krąg. Zgodnie z instrukcją wykonywania lotów. I to jest cała wiedza. Jednak chciwość, zarozumialstwo i cynizm możnych polityków zwyciężyły.

Przed wejściem pasażerów na pokład, honorem i przywilejem kapitana jest witanie najważniejszej osoby wraz z małżonką, czyli pana Prezydenta. Odebrał ten przywilej kapitanowi Dowódca Wojsk Lotniczych – generał Błasik. Po prostu pokazał mu jego miejsce i to, że jest tu nikim – poniżające i podłe. Ja w takiej sytuacji odmówiłbym lotu. Niby niewyobrażalne, ale nie dla tych którzy wiedzą o co idzie, zwłaszcza dla pilotów. Jest to kolejna cegła budująca to nieszczęście. Na 11 minut przed katastrofą kapitan otrzymuje wiadomość że “Pan Prezydent jeszcze nie podjął decyzji co robimy dalej”. To oburzające i paraliżujące oświadczenie. To kapitan ma wiedzieć, co robić i on decyduje! To on odpowiada za życie wszystkich na pokładzie, a nie pasażer, nawet najważniejszy! Kokpit winien być absolutnie sterylny i tylko kapitan może wydawać polecenia. Tam był po prostu bałagan. Nie wiadomo było kto dowodził, kapitan nie był w stanie pozbyć się gości (intruzów) z kokpitu, samolot pędził do ziemi, nic nie było widać poniżej nieprzekraczalnych 100 m. Generał, Dowódca Wojsk Lotniczych zamiast wrzasnąć w tym momencie „do góry!” nawet nie wyrzucił i nie uciszył intruzów – horror.

Pan minister Macierewicz z uporem twierdzi, że załoga zamierzała odejść na drugi krąg. Panie Ministrze, już byli tak nisko że zadziałała instalacja TAWS „Pull up, terrain ahead”. To paraliżująca informacja, każdy pilot natychmiast ucieka do góry, jeśli zdąży. A co robi załoga? Kapitan wycisza sygnalizację zmieniając nastawy wysokościomierza barycznego, tym samym pozbawiając się wskazania wysokości progu pasa – czyste samobójstwo. Robi to po to, aby sygnalizacja przy dalszym zniżaniu mu nie przeszkadzała! Chciał zobaczyć ziemię jak najszybciej przed minięciem radiolatarni. Po prostu na siłę chciał lądować. Naciski na niego, niekoniecznie słowne, były niewyobrażalnie mocne, tak aż uderzyli w ziemię 900 m od progu pasa. Dokładnie jak przez kalkę w Mirosławcu gdzie samolot CASA także uderzył 900 m przed progiem, taka sama pogoda.

Jednak informacja od Prezydenta nie była ostatnim ani najmocniejszym ciosem dla kapitana. Najboleśniej ugodził go kolega-kapitan samolotu JAK40, który kilkanaście minut wcześniej „spadł” na pas w odległości 700 m od progu. Dlaczego spadł? Bo pogoda była już fatalna i zniżając się poniżej dopuszczalnej wysokości 100 m ujrzał ziemię będąc już nad pasem. Nie zgłosił obowiązującej formuły, że widzi pas i prosi o zgodę na lądowanie. Zrobił to bez zgody wieży. Czym to się kończy dam przykład: podczas identycznej pogody na Teneryfie kapitan B747 otrzymał zgodę z wieży na start i gdy się rozpędzał kapitan drugiego B747 bez zgody wieży w kołował na środek pasa. Wynik – 862 osoby spłonęły. Pasażerowie rejsu JAK40 winni wygrać ogromne odszkodowania za narażenie ich życia. Otóż kapitan Tu154 zapytał przez radio kolegę-kapitana JAK40 o pogodę. Ten odpowiedział, cytuję: „Pizdowata, widać 200400 m, podstawa chmur 50 m, mnie się udało, możesz próbować”. To jest haniebne. Życie Prezydenta i ponad 90 innych osób to nie rosyjska ruletka, albo się uda albo nie. Winien krzyknąć „Uciekaj jak najszybciej”. Ten kapitan bryluje teraz na salonach pana ministra Macierewicza i jest jego pupilem.

Panie Ministrze, różnimy się, ja też mam swojego guru. Jest nim dr nauk technicznych, emerytowany pułkownik pilot doświadczalny Antoni Milkiewicz. Jako młody oficer-inżynier brał udział w komisji badającej katastrofy naszych IŁ62. Mimo nacisków potężnego ZSRR udowodnił winę producenta silników, narażając tym samym przyszłość swoją i swojej rodziny. Gratuluję Panie Ministrze pupila. Tak rodziła się katastrofa smoleńska, w której wybitny udział mieli politycy karmiący nas kłamstwami. Pomaga im kler, a szczególnie episkopat.

Od sześciu lat słyszę z ambon: „Żądamy prawdy”. A ta prawda jest znana. Nasza znakomicie wykształcona (pozazdrościć może nam wiele państw) komisja badania wypadków lotniczych ogłosiła wyniki. Zapewniam wszystkich, gdyby rozpatrywałaby to najlepsza amerykańska komisja NTSB, to wynik byłby identyczny. Jedynie zdjęto by jakąkolwiek odpowiedzialność z pracowników wieży , tak jak zrobił to nasz sąd po katastrofie w Mirosławcu. Ponadto dowiedzielibyśmy się o treści rozmów braci tak przed katastrofą jak i w locie do Azerbejdżanu. Z rozgłośni toruńskiej leje się rzeka bzdur o katastrofie, a „Najważniejszy” orzekł, że jej uczestnicy byli „prowadzeni na specjalne zamordowanie”. To jest rozpaczliwie chore. Biskup zamyka z błahych powodów nie wiadomo na jak długo nam, wiernym świątynię a nie potrafi zareagować, gdy na drugi dzień po tragedii, w środku metropolii, najbardziej katoliccy dziennikarze ogłaszają światu, że Rosjanie dobijali pasażerów. Do dziś nie ma nagany kościoła ani sprostowania i przeprosin.

Ja to teraz robię – przepraszam Rosjan. Każdego 10-tego dnia miesiąca na czele z duchownym, z wizerunkiem Chrystusa i Matki Bożej, z flagami narodowymi o napisach niewybrednych i ubliżających Prezydentowi Państwa i Premierowi odbywają się partyjne wiece i modły o wolną Polskę. Żadnego biskupa to nie boli. Dzisiaj upominają nas i nazywają Targowiczanami. Już zrozumiałem nauki Kościoła. Służy temu, który więcej da lub więcej obieca. Gdzie jest biskup, który mówił „Największą mądrością jest umieć jednoczyć – nie rozbijać”. Tego dzisiejsi pasterze katoliccy nawet nie wspominają. Był to prymas Wyszyński.

Największym naszym wstydem jest zespół pana Macierewicza wraz z jego “profesorami”. Otóż wszystkie komisje świata badające katastrofy lotnicze zaczynają od analizy wyszkolenia i przygotowania załogi, ostatniego wypoczynku, posiłku, sytuacji w pracy, w domu i lotu od samego przygotowania do startu. Panowie w zespole zaczynali od kolejnego wybuchu wskazanego przez guru, tak jakby samolot sam leciał. Prof. Nowaczyk oświadczył, że samolot był wprowadzony na zły pas. Panie profesorze to nie Frankfurt lub Amsterdam, w Smoleńsku jest tylko jeden pas! Dziwi się Pan, że zwolniono go z Uniwersytetu Maryland, ja dziwię się, że Pana w ogóle przyjęto. Nie wspomnę już o parówkach i różnych puszkach. Proponuję profesorom przed następnymi dociekaniami kupić godzinę lotu na symulatorze z instruktorem. Zapytać instruktora jak zachowują się piloci po sygnale „Pull up”. Podpowiem natychmiast: pełen gaz i do góry. A co robiła nasza załoga? Gnała do ziemi nadal, wyłączając sygnalizację.

Żal mi bardzo rodzin ofiar po dwakroć. Za stratę bliskich i za drwiny ze strony polityków. Radziłbym, a szczególnie Pani poseł-mecenas, zapytać pana Prezydenta, pana Sasina, pana Łozińskiego i innych, którzy byli najbliższymi doradcami Prezydenta: jaki dureń z ich otoczenia wymyślił lotnisko Smoleńsk, stare, zdewastowane, nieczynne od dawna lotnisko wojskowe mając w pobliżu dwa międzynarodowe, cywilne, czynne i sprawne porty lotnicze! Jaki skończony dureń wsadził do jednego samolotu tyle ważnych osobistości, zamiast rozlokować w trzech środkach transportu. I nie ubezpieczył ich. Czy to też wina Tuska?

Głosowałem z wielką nadzieją na mojego idola pana Lecha Kaczyńskiego – spokojnego, średniej klasy urzędnika. Zimny prysznic otrzymałem wieczorem jak prezydent elekt zameldował swojemu pierwszemu sekretarzowi wykonanie zadania. Wiedziałem, że będziemy mieli dwóch prezydentów: de jure i de facto . I tak pozostało. Było wiele zamachów na carów, bojarów, książąt, króli, papieży i prezydentów mocarstw. Pojedynczo, nie zbiorowo. Nasz Prezydent nie zagrażał nikomu, nie miał armii z bronią nuklearną. Nie był wybitnym mężem stanu, tylko mężem wspaniałej Pierwszej Damy. Nie bywał zapraszany na salony polityczne świata, ani sam nie zapraszał. Zginął przez cynizm najbliższych, ich chciwość i głupotę. Stąd dzisiaj ta żądza wynagrodzenia mu przez stawianie pomników, nazwy placów i ulic, a może wkrótce i miast. Piszę to w wielkim żalu i smutku, bo miałem sentyment do tego człowieka.

Autor tekstu: Jerzy Grzędzielski — emerytowany kapitan linii lotniczych, pilot doświadczalny samolotowy i szybowcowy, instruktor samolotowy i szybowcowy, Inspektor Wyszkolenia Lotniczego Oficer rezerwy Wojsk Lotniczych. Nalot w powietrzu ponad 25.000 godzin.

wborzecki@gmail.com - Pon Kwi 03, 2017 20:34

POWOLI DO PRZODU http://wpolityce.pl/smole...ich-kontrolerow
Masahiko - Czw Kwi 06, 2017 09:52

Bardzo ważna sprawa w kontekście Katastrofy Smoleńskiej.

http://natemat.pl/205407,...ofy-smolenskiej

wborzecki@gmail.com - Pon Kwi 10, 2017 22:11

PODKOMISJA SMOLEŃSKA RAPORT Z JEJ DOTYCHCZASOWYCH PRAC http://wpolityce.pl/smole...-jej-prac-wideo
WYSTĄPIENIE KOLEGI JARKA http://wpolityce.pl/smole...isci-czy-zemsty
MATKA KURKA BY BILANS BYŁ PEŁEN http://kontrowersje.net/p...le_mo_emy_zrobi

Masahiko - Wto Kwi 11, 2017 08:46

Myślę, że bilans będzie pełniejszy po przeczytaniu tego tekstu.

https://oko.press/smiertelne-pulapki-zamachowcow-smolenskich-razie-wpadli-macierewicz-podkomisja-pis/

Żeby ilość linków się zgadzała ;)

http://www.rp.pl/Katastro...znapl.html#ap-1

7 momentów pozwalających uniknąć katastrofy

https://www.youtube.com/watch?v=ANP6zltyY-E

wborzecki@gmail.com - Wto Kwi 11, 2017 15:07

CO DO PIERWSZEGO LINKU PAN MICHAŁ SETLAK http://wpolityce.pl/polit...iera-spore-sumy
TRZECI LINK PROPAGANDÓWKA PLATFORMY NAKRĘCONA NA 7 ROCZNICĘ KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ .SZKODA ŻE PRZEZ 5 LAT MAJĄC PEŁNIE WŁADZY NIE WYJAŚNIŁA TEJ KATASTROFY.

ps. Masahiko zlecono pracę na odcinku SMOLEŃSKIM :-D
dużo osób czyta to trza dać kontrę :-))
PAMIĘTAJ JA PISZĘ Z WIARY , PRZEKONANIA, CHARAKTERU I DLA PRAWDY.

Masahiko - Wto Kwi 11, 2017 16:01

wborzecki@gmail.com napisał/a:
CO DO PIERWSZEGO LINKU PAN MICHAŁ SETLAK http://wpolityce.pl/polit...iera-spore-sumy


Pierwszy lepszy link o Panu prof. Berczyńskim:

http://wiadomosci.dzienni...molenskiej.html

I cytat: W czerwcu 2012 roku dr Berczyński był kategoryczny: Jedynie eksplozja mogła spowodować wyrwanie dziesiątków nitów spajających konstrukcję skrzydła rządowego tupolewa. Takie stanowisko opisał serwis niezależna.pl.

A więc już w 2012 roku wiedział jaki będzie efekt pracy komisji, która jeszcze wtedy nie powstała.

Zresztą w podobnym tonie mogę napisać o eksperymencie zrobionym przez WAT, a więc PAŃSTWOWEJ uczelni...


wborzecki@gmail.com napisał/a:
TRZECI LINK PROPAGANDÓWKA PLATFORMY NAKRĘCONA NA 7 ROCZNICĘ KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ .SZKODA ŻE PRZEZ 5 LAT MAJĄC PEŁNIE WŁADZY NIE WYJAŚNIŁA TEJ KATASTROFY.


Masz raporty wyjaśniające katastrofę.


wborzecki@gmail.com napisał/a:
ps. Masahiko zlecono pracę na odcinku SMOLEŃSKIM :-D
dużo osób czyta to trza dać kontrę :-))
PAMIĘTAJ JA PISZĘ Z WIARY , PRZEKONANIA, CHARAKTERU I DLA PRAWDY.


Czemu ta narracja zawsze musi wyglądać tak samo? Jak się pomyliłem w dziale sportowym - TO KŁAMIĘ. Jak mam inne zdanie w tej sprawie - TO PRACUJĘ NA ZLECENIE (kogo?). To zacietrzewienie i wiara w polityków doprowadza tylko do jeszcze większego podziału. A ja wbrew pozorom podziwiam Twoje zaangażowanie społeczne (choćby działalność patriotyczną czy też klub rugby).

RaTo - Sro Kwi 12, 2017 16:24

Dlatego nie może być tak że jak jedna strona coś ujawnia to jest to kłamstwo a jak druga coś stwierdza to jest to prawda...(od razu mówię nie jestem po żadnej ze stron) Tak jak już wyżej było napisane dzieli to niestety Polaków na partie które popierają a tak być nie powinno(to nie jest polityka) Mi( zapewne jak większości) też zależy na tym by dowiedzieć się co było przyczyną katastrofy a był to szereg zaniedbań z różnych stron ale nie mi to oceniać...
Karuzel - Pią Kwi 14, 2017 10:05

Wiadome, każdy chciałby dowiedzieć się, jak tam naprawdę było, tylko pytanie, czy rzeczywiście kiedyś poznamy prawdę. Na tyle lat po katastrofie, nadal tak naprawdę nie wiadomo o co poszło, a nawet nie ma rzetelnego źródła wiedzy, które cokolwiek mogłoby wyjaśnić.
nitroactive - Nie Kwi 16, 2017 22:41

Tu nie chodzi o prawdę.
Karuzel - Pią Kwi 21, 2017 11:26

W takim razie o co? Wiadome, że rząd robi nagonkę by wzbudzić jak najwieksze kontrowersje, ale jednak sama prawda by wystarczyła przynajmniej nam
nitroactive - Pią Kwi 21, 2017 23:16

Karuzel napisał/a:
W takim razie o co?

O to
https://youtu.be/fCZBnUt6rZ0?t=4511

Miłego główkowania :)
W ogóle to polecam obejrzeć całość filmu, nie tylko tą scenę :)

Bill3 - Sob Kwi 22, 2017 12:42

Sednem sprawy nie jest wskazanie winnych czy odpowiedzialnych za katastrofe..Sednem jest uświadomienie jak największej rzeszy Polaków bez względu na polityczne aklimacje, że uwczesnym rząd po 10kwietnia napluł nam wszystkim w twarz na oczach całego Świata. Bezwarunkowe oddanie śledztwa Rosjanom, WSPOLPRACA NASZEGO KONDRWYWIADU z rosyjskimi władzami by jak to mówiła Pani Kopacz "nie tracić zaufania i dobrych stosunków z braćmi Rosjanami" - to nic innego jak zwykła zdrada stanu i smród stalinowskich czasów...
"Śledztwo przebiegało w rodzinnej atmosferze wsparcia i wspólnoty" - i w tej rodzinnej atmosferze bracia Rosjanie z cynizmem i okrucieństwem bezszczescili zwłoki ofiar, niszczyli dowody na oczach świata i za przyzwoleniem Tuska. Tusk miał urzędowy obowiązek otworzenia trumien i przeprowadzenia sekcji po przylocie do Polski. Nie zrobił tego z jednego powodu-byl członkiem tej koszmarne gry i wiedział co skrywają trumny...
NIE MOZEMY przechodzić nad tym wszystkim do porządku dziennego bo to sprawa honoru naszego kraju!
Efektem mataczenia i zakłamanej polityki PO jest to że moi koledzy z pracy w Jelenia Gorze jawnym tekstem mówią mi że "maja wyjebane na te wszystkie ofiary i na tą katastrofe" - mówią to obywatele RP w mieście gdzie do niedawna PO miała około 70%wynik wyborczy a emerytowanych sbekow mieszka co najmniej kilkuset...Chcę się płakać jak rozmawia się z tymi ludźmi. TAK katastrofa jest sprawą polityczna! Która rozpętała PO chanbiac nasz naród a finał tej sprawy powinien mieć miejsce w Trybunale stanu.

RaTo - Nie Kwi 23, 2017 13:38

Nie chce tu robić polityki bo nie o to chodzi...ale zawsze wszyscy winni tylko nie PIS...jak w ostatnim czasie był zorganizowany przelot Pani premier w przepełnionym samolocie wszyscy widzieliśmy...jestem oczywiście za tym aby wszyscy którzy popełnili jakieś błędy zostali pociągnięci do odpowiedzialności ale należy zawsze zacząć od własnego podwórka...
Karuzel - Pon Kwi 24, 2017 11:47

Rato ma rację, nie można zwalać winy tylko na jednych.
Masahiko - Pon Kwi 24, 2017 22:27

Smutne to trochę...

Bill3 napisał/a:
Sednem sprawy nie jest wskazanie winnych czy odpowiedzialnych za katastrofe..Sednem jest uświadomienie jak największej rzeszy Polaków bez względu na polityczne aklimacje, że uwczesnym rząd po 10kwietnia napluł nam wszystkim w twarz na oczach całego Świata.


Czyli celem komisji Macierewicza nie jest wyjaśnienie katastrofy, ale znalezienie "haków" na Ówczesny Rząd? To po co ta cała maskarada okołosmolenska? Wsadzić Tuska i Kopacz do pierdla i sprawa sie sama wyjaśni.


Bill3 napisał/a:
WSPOLPRACA NASZEGO KONDRWYWIADU z rosyjskimi władzami by jak to mówiła Pani Kopacz "nie tracić zaufania i dobrych stosunków z braćmi Rosjanami" - to nic innego jak zwykła zdrada stanu i smród stalinowskich czasów...


O jakiej współpracy mowa? O jakich działaniach kontrwywiadu piszesz? Konkrety jeśli można.

Bill3 napisał/a:
Tusk miał urzędowy obowiązek otworzenia trumien i przeprowadzenia sekcji po przylocie do Polski.


Który przepis prawny tak mówi? Cały Naród czekał na pogrzeb pary prezydenckiej, tysiące chciało pożegnać swoich bliskich, a Ty oczekujesz, że władze zdecydują się na ekshumacje? Nie bądź śmieszny. Co ciekawe obecne ekshumacje często są wykonywane bez zgody rodziny, a nawet wbrew ich woli...


Bill3 napisał/a:
Nie zrobił tego z jednego powodu-byl członkiem tej koszmarne gry i wiedział co skrywają trumny...


Cóż takiego skrywają te trumny? Cząstki ciał, ktore zostały pomieszane w naprędce przygotowanej akcji segregowania i chowania w trumnach? Czy to, że w jednej trumnie sa dwie lewe dłonie zmienia coś w przyczynie katastrofy? Ta wiedza przywróci komuś życie? Poprawi to komuś nastrój? Abstrahując, że wciąż brakuje oficjalnego potwierdzenia tych doniesień.


Bill3 napisał/a:
Efektem mataczenia i zakłamanej polityki PO jest to że moi koledzy z pracy w Jelenia Gorze jawnym tekstem mówią mi że "maja wyjebane na te wszystkie ofiary i na tą katastrofe" -


Jest dokładnie na odwrót. To PiSowska gra katastrofą rozbudza i rozpala emocje społeczne. To jest dokładnie to co chciał osiągnąć Kaczyński i co mu się świetnie udało. Podzielił Naród i teraz już tylko utrzymuje swój elektorat karmiąc go bzdurami o smolensku. Czekam kiedy ludzie wybudza sie z tego szalonego snu. Masakra.


Bill3 napisał/a:
TAK katastrofa jest sprawą polityczna! Która rozpętała PO chanbiac nasz naród a finał tej sprawy powinien mieć miejsce w Trybunale stanu.


Katastrofa wydarzyła się z powodów politycznych i została wykorzystana do celów politycznych. Wszystko za sprawą PiS. To co robi Kaczyński to jest dopiero Hańba.


Żeby była jasność - popieram część zastrzeżeń do ówczesnej władzy, która popełniła błędy. Nie wszystko było w porządku, ale takie przedstawienie sprawy jak kolegi powyżej jest bezpodstawne i niezgodne z faktami.

Bill3 - Wto Kwi 25, 2017 10:05

Niezgodny z faktami jest Twój bełkot...Chyba łykasz mainstreamową papkę jak owca w stadzie. Cóż jak ktoś wierzy w całą prawdę całą dobę to ciężko przełknąć i zrozumeić pewne rzeczy...

Człowiekiem, który niezgodnie z Polskim prawem i racją stanu (choć to pojęcie politykom PO było obce) kontaktował się z Federalną Służbą Bezpieczeństwa był gen. Janusz Nosek. Prokuratura Okręgowa w Warszawie prowadzi aktualnie przeciwko niemu śledztwo. Podejrzany jest o przekroczenie swoich uprawnień. Prokuratura zarzuca Noskowi m.in., że w kwietniu 2010 r., tuż po katastrofie smoleńskiej, prowadził działania operacyjne wobec Marka Pasionka, który był jednym z prokuratorów badających sprawę katastrofy smoleńskiej. Powodem śledztwa przeciwko prok. Pasionkowi były jego kontakty z przedstawicielami służb amerykańskich, które prosił o pomoc w wyjaśnieniu wspomnianej tragedii. Gen. Nosek oraz FSB uznali wówczas USA oraz NATO za zagrożenie. Ja się pytam jakie kur** zagrożenie?! Chyba jedynie podważenia rezultatów śledźtwa naszych braci rosjan, A tego Pan Donald bał się jak ognia...wszak nasze relacje, wizerunek, i historyczna bratnia miłość mogłyby na tym ucierpieć.
BULWERSUJE mnie to okrutnie, że Polski rząd mówił wprost, że tylko ustalenia RUSKIEJ komisji są prawdziwe, żetelne i absolutnie nie należy ich komentować ani się im sprzeciwiać w trosce o nasze relacje!!! TO JEST CHORE!!! i taka polityka nie jest zgodna z Polską racją STANU! PO dała wsyztskim do zrozumienia, że nie jesteśmy SUWERENNYM krajem a TY piszesz, że PiS dzieli naród bo mówi o tym otwarcie.


Urząd Donalda Tuska nakłądał na niego obowiązek przedewszystkim moralny by te trumny otworzyć i przeprowadzić sekcje o co apelowały rodziny! Sekcja to nie ekshumacje!!! Tusk miał wiedzę o profanacji ciał o tym, że w trumnach są po 2 głowy po 3 nogi, że w udzie zostało zaszyte serce!!!!...JAKIE KUR*** na prętce!!!??? OHYDNA i cyniczna profanacja ciał jakiej dopuścili się Rosjanie za PRZYZWOLENIE M polskiego rządu. Nie bądź głupcem i nazywaj rzeczy po imieniu.
Ofiarom należął się szacunek, ciekawe jakbyś śpiewał gdybyś odwiedzał Matkę inną bliską osobę na 3 różnych mogiłach. O il ebyś wiedział gdzie jest ta mogiła. Rodziny ofiar nawet nie miały wiedzy, że ich bliscy są godnie pochowani!!! Piszesz "Poprawi to komuś nastrój?" Brak słów...

Informacje o zawartości ekshumowanych trumein są oficjalne i pochodzą z Polskiej prokuratury.

Nazywasz politykę PiS szalonym snem...Nie chcę wiedzieć CO JEST DLA CVIEBIE NORMAPLNOŚCIĄ.

Widzę, że współczesny relatywizm europejski, brak szsacunku dla wartości chrześcijańskich i zatarcie pojęcia patriotyzmu wyżąrło co poniektórym mózgi...

rudeboyz - Wto Kwi 25, 2017 13:49

Nie dyskutujcie z kolegą Masahiko, bo on nie jest prawdziwym Polakiem:-) zresztą jak każdy kto nie wierzy w zamach.
Prawdziwi Polacy to ci ,którzy bezrefleksyjnie łykają ,,prawde" serwowaną nam przez Pana Antoniego Macierewicza,a cała reszta to komuniści i zlodzieje.
P.S. nie,nie jestem wyznawcą Platformy,ani Sld ani Nowoczesnej,ani PiS.Po prostu jestem biernym osbserwatorem kabaretu jaki od lat serwują nam politycy.

wborzecki@gmail.com - Wto Kwi 25, 2017 18:47

kumotrze R... TO NIE JEST KWESTIA WIARY TYLKO DOJŚCIA do prawdy jaka by ona nie była
no chyba że PRAWDA JEST BALASTEM LUDZI ROZUMNYCH.

POLITYKA JEST BYŁA I BĘDZIE TAK JAK POLITYCY. OCZYWIŚCIE MOŻESZ MÓWIĆ TO CO MÓWISZ TYLKO TAKIE SFORMUŁOWANIE PROBLEMU PROWADZI DO UTRATY NIEPODLEGŁOŚCI.

BO BEZ ELIT NARODOWYCH NIE MA PAŃSTWA JEST bantustan

A ELITY TO 4-5 POLOLEŃ

Masahiko - Sro Kwi 26, 2017 09:23

Bill3 napisał/a:
Niezgodny z faktami jest Twój bełkot...Chyba łykasz mainstreamową papkę jak owca w stadzie. Cóż jak ktoś wierzy w całą prawdę całą dobę to ciężko przełknąć i zrozumeić pewne rzeczy...


To musi być niezwykle ciekawe zjawisko - "łykanie" czegoś czego się nie ogląda, nie słucha i nie czyta. Ostatnio najwięcej to przeglądałem stronę gazeta.pl ale muszę przyznać, że bawi mnie na równi z "Gazetą Polską". Ten sam rodzaj dziennikarskiego ścieku.


Bill3 napisał/a:
Człowiekiem, który niezgodnie z Polskim prawem i racją stanu (choć to pojęcie politykom PO było obce) kontaktował się z Federalną Służbą Bezpieczeństwa był gen. Janusz Nosek. Prokuratura Okręgowa w Warszawie prowadzi aktualnie przeciwko niemu śledztwo.
Podejrzany jest o przekroczenie swoich uprawnień. Prokuratura zarzuca Noskowi m.in., że w kwietniu 2010 r., tuż po katastrofie smoleńskiej, prowadził działania operacyjne wobec Marka Pasionka, który był jednym z prokuratorów badających sprawę katastrofy smoleńskiej. Powodem śledztwa przeciwko prok. Pasionkowi były jego kontakty z przedstawicielami służb amerykańskich, które prosił o pomoc w wyjaśnieniu wspomnianej tragedii. Gen. Nosek oraz FSB uznali wówczas USA oraz NATO za zagrożenie.



A ja mam informację, że Pan Generał Nosek działał zgodnie z prawem i obowiązującymi przepisami. I kto ma rację? Byłbym ostrożny w ferowaniu wyroków w temacie "służb specjalnych". Temat równie dyskretny, co podatny na snucie teorii. Nie będę się zgłębiał, bo się nie znam. Myślę że możemy w tym zakresie nie poznać prawdy nawet do końca naszego życia...


Bill3 napisał/a:
BULWERSUJE mnie to okrutnie, że Polski rząd mówił wprost, że tylko ustalenia RUSKIEJ komisji są prawdziwe, żetelne i absolutnie nie należy ich komentować ani się im sprzeciwiać w trosce o nasze relacje!!! TO JEST CHORE!!! i taka polityka nie jest zgodna z Polską racją STANU! PO dała wsyztskim do zrozumienia, że nie jesteśmy SUWERENNYM krajem a TY piszesz, że PiS dzieli naród bo mówi o tym otwarcie.


Z tego co pamiętam Tusk wspominał o tym, że raport MAK nie uwzględniał wielu postulatów strony polskiej. Przecież powstała polska komisja, która badała katastrofę. A politycy są od tego, żeby na konferencjach mówić w sposób dyplomatyczny. Ja wiem, że najlepiej byłoby wyjść i powiedzieć: "Ruskie zabiły nam Prezydenta, pomieszały ciała, napluli nam w twarz - więc i ja pluje im w twarz i wypowiadam wojnę". Gdyby PiS mówił otwarcie tylko o tym, że raport MAK jest niekompletny, że zawiera wiele błędów merytorycznych to bym się nawet słowem nie odezwał. Ale przecież to widać jak na dłoni, że wykorzystują tę ogromną tragedię do konkretnych celów politycznych. Ileż to już było wersji wydarzeń, ileż to sensacyjnych (jak się później okazało niepotwierdzonych) informacji do nas docierało. Od pierwszych doniesień, że przeżyły trzy osoby, po trotyl w samolocie, a kończąc na bombie termobarycznej. Ile to jeszcze będzie trwało? Jak wam Macierewicz powie, że na pokładzie był zamachowiec (najlepiej z PO) i się wysadził w powietrze - to też uwierzycie? A będzie wymyślał, bo trzeba karmić elektorat - kolejnymi spiskami, zagrożeniami, wielkimi reformami, które okazują się w większości bublami, które kolejna władza będzie musiała czyścić.


Bill3 napisał/a:
Urząd Donalda Tuska nakłądał na niego obowiązek przedewszystkim moralny by te trumny otworzyć i przeprowadzić sekcje o co apelowały rodziny!


Aaaaa czyli już nie zapis prawny, ale obowiązek moralny. A ja myślę że po śmierci człowieka, obowiązkiem moralnym jego najbliższych jest pochowanie ciała i wejście w stan żałoby. Ale to moje zdanie. I nie pisz za wszystkich - o otwarcie trumien apelowało tylko część rodzin, głównie tych związanych z sektą smoleńską i tych którzy dziwnym trafem osiągnęli później wymierne korzyści - zostali posłami, europosłami...


Bill3 napisał/a:
Ofiarom należął się szacunek, ciekawe jakbyś śpiewał gdybyś odwiedzał Matkę inną bliską osobę na 3 różnych mogiłach. O il ebyś wiedział gdzie jest ta mogiła. Rodziny ofiar nawet nie miały wiedzy, że ich bliscy są godnie pochowani!!! Piszesz "Poprawi to komuś nastrój?" Brak słów...


Tam zmarli bliscy gdzie moja pamięć o nich żywa. Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz. A obecna władza też wybiórczo dba o pamięć o zmarłych w Smoleńsku vide przypadek tablicy w KPRM. Ten temat jest makabryczny. Proponowałbym nie roztrząsać go na forum publicznym.

Bill3 napisał/a:
Informacje o zawartości ekshumowanych trumein są oficjalne i pochodzą z Polskiej prokuratury.


Jakiś konkretny link do wypowiedzi kogoś z prokuratury, gdzie wskazywano by w jakich trumnach, jakie ciała? Od kilku dni jestem trochę offline, więc być może coś się zmieniło w narracji prokuratury.


Bill3 napisał/a:
Nazywasz politykę PiS szalonym snem...Nie chcę wiedzieć CO JEST DLA CVIEBIE NORMAPLNOŚCIĄ.


Nie chcesz wiedzieć, bo i tak byś tego nie zaakceptował. Za Tobą tylko ściana, a to co na lewo to jak juz pisał w tym temacie kolega powyżej - cała reszta to komuniści i zlodzieje.


Bill3 napisał/a:
Widzę, że współczesny relatywizm europejski, brak szsacunku dla wartości chrześcijańskich i zatarcie pojęcia patriotyzmu wyżąrło co poniektórym mózgi...


I to jest kolejny problem Kaczyńskiego i jego wyznawców. Jakim prawem definiujecie pojęcie patriotyzmu? Dlaczego to właśnie Wasza wizja tego pojęcia ma być obowiązująca? Czy naprawdę mam czytać o braku szacunku dla wartości chrześcijańskich i zatarciu pojęcia patriotyzmu od człowieka, który nie potrafi uszanować ojczystego języka, robiąc takie błędy jak: "uwczesny", "kondrwywiadu". "chanbiac", "żetelne", "naprętce", nie używa polskich znaków, nie szanuje rozmówcy i zionie nienawiścią do wszystkich z odmiennym zdaniem. To są te wartości chrześcijańskie o których piszesz? A może wartościami, które Was łączą w tym przypadku to nienawiść do uchodźców i lewaków czy też owych - złodziei i komunistów?

ERNESTO - Czw Kwi 27, 2017 11:38

A propos nie uzywania znakow. W czasach kiedy zaczynalem swoja przygode z internetem istnialo cos takiego jak netykieta i w niej wlasnie zawarte bylo aby nie uzywac polskich znakow. Forow dyskusyjnych prawie nie bylo (jesli juz to `ksiegi gosci`), a dyskusje prowadzilo sie przez mailingowe listy dyskusyjne. W przypadku uzywania polskich liter, czesc uzytkownikow od razu dawalo `ignora` za niestosowanie sie do netykiety (a chodzilo o to, ze na tamte czasy kazdy mial inne ustawienia kodowania na skrzynkach mailowych, co powodowalo `wykrzaczanie` sie tekstu. I tak mi zostalo do dzis z tym pisaniem bez ogonkow. Sorry za OT :)
Karuzel - Czw Kwi 27, 2017 14:52

Cała ta sprawa będzie się prawdopodobnie ciągnąć w nieskończoność. Wokół tego jest całkiem niezły cyrk i rząd raczej chce to podtrzymać. Raczej nie zależy im na rozwiązaniu sprawy lub jest ona rozwiązana, tylko prawda nie jest przekazana nam, zwykłym ludziom.
aidos - Czw Kwi 27, 2017 19:10

Być może prawda jest nam przekazana, tylko żadna ze stron zdania nie zmieni. Nawet jeżeli teorie Macierewicza i bomba termo-baryczna to prawda, to ja i tak w to nie wierzę. Tak samo kolega @wborzecki@gmail.com nigdy nie uwierzy, że to była zwyczajna katastrofa.

W tym momencie to nawet jakby NASA przedstawiła "oryginalny" film z jakiejś kosmicznej kamery to i tak połowa ludzi w to nie uwierzy i będzie obstawiała swoją wersję.

nitroactive - Sob Kwi 29, 2017 01:36

wborzecki@gmail.com napisał/a:
kumotrze R... TO NIE JEST KWESTIA WIARY TYLKO DOJŚCIA do prawdy jaka by ona nie była
no chyba że PRAWDA JEST BALASTEM LUDZI ROZUMNYCH.

POLITYKA JEST BYŁA I BĘDZIE TAK JAK POLITYCY. OCZYWIŚCIE MOŻESZ MÓWIĆ TO CO MÓWISZ TYLKO TAKIE SFORMUŁOWANIE PROBLEMU PROWADZI DO UTRATY NIEPODLEGŁOŚCI.

BO BEZ ELIT NARODOWYCH NIE MA PAŃSTWA JEST bantustan

A ELITY TO 4-5 POLOLEŃ

Nie mieszaj elit, z politykami. To dwie różne kasty. Również pod względem umysłowym.

wborzecki@gmail.com - Pon Maj 29, 2017 20:22

NOSZ QRWA MAĆ SŁÓW BRAK https://wpolityce.pl/smolensk/341818-wstrzasajace-wyniki-ekshumacji-w-trumnie-generala-kwiatkowskiego-znaleziono-szczatki-7-innych-ofiar-katastrofy
wborzecki@gmail.com - Pon Cze 05, 2017 22:04

JEDNO ZDJĘCIE WARTE więcej niż TYSIĄC SŁÓW http://wpolityce.pl/smole...-i-jak-popadnie
Masahiko - Pon Cze 05, 2017 23:21

wborzecki@gmail.com napisał/a:
JEDNO ZDJĘCIE WARTE więcej niż TYSIĄC SŁÓW http://wpolityce.pl/smole...-i-jak-popadnie



Znaleziono na ciałach ślady po wybuchu?

PPP111 - Wto Cze 06, 2017 10:22

Masahiko napisał/a:
wborzecki@gmail.com napisał/a:
JEDNO ZDJĘCIE WARTE więcej niż TYSIĄC SŁÓW http://wpolityce.pl/smole...-i-jak-popadnie



Znaleziono na ciałach ślady po wybuchu?


I co piszesz takie debilizmy wyrwane w kontekstu? Tu chodzi o sam fakt zbezczeszczenia zwłok i kłamstwa mafijnej Peło. Kopacz i spółka powinni gnic w pierdlu a takie coś. Wierzyc Ruskom że oni choc w minimalnym stopniu zrobią cos jak nalezy. Skundlili Polske na maksa. Brak słow na to co sie stało.

Masahiko - Wto Cze 06, 2017 11:51

PPP111 napisał/a:
Masahiko napisał/a:
wborzecki@gmail.com napisał/a:
JEDNO ZDJĘCIE WARTE więcej niż TYSIĄC SŁÓW http://wpolityce.pl/smole...-i-jak-popadnie



Znaleziono na ciałach ślady po wybuchu?


I co piszesz takie debilizmy wyrwane w kontekstu? Tu chodzi o sam fakt zbezczeszczenia zwłok i kłamstwa mafijnej Peło. Kopacz i spółka powinni gnic w pierdlu a takie coś. Wierzyc Ruskom że oni choc w minimalnym stopniu zrobią cos jak nalezy. Skundlili Polske na maksa. Brak słow na to co sie stało.


Zadałem proste pytanie. Nie neguje przecież fatalnych działań służb rosyjskich, które odwaliły fuszerkę.

Polecam ten tekst na temat badania ofiar zestrzelonego Boeinga 777 przez holenderskich ekspertów:

https://oko.press/holenderska-lekcja-identyfikacja-ofiar-katastrofy-boeinga-777-zestrzelonego-ukrainie-trwala-pracowalo-1000-osob/

wborzecki@gmail.com - Wto Sie 08, 2017 20:35

ZOSTAWIAM TO BEZ KOMENTARZA https://wpolityce.pl/smolensk/352328-szokujace-wyniki-ekshumacji-wdowa-po-adm-karwecie-w-trumnie-mojego-meza-w-workach-na-smieci-byly-szczatki-osmiu-osob-wideo
Masahiko - Pon Paź 16, 2017 23:09

Temat przesuwa się na dół, ale chyba nie powinniśmy tej ważnej sprawy zamiatać pod dywan. Wciąż czekamy na prawdę. Chociaż Prezes mówi, że prawdy nigdy nie poznamy...

https://oko.press/nowy-wybuch-smolenski-macierewicz-uslyszal-tajemnicze-dzwieki/

wborzecki@gmail.com - Pon Sty 08, 2018 13:12

MIG-29 kontra TUPOLEW https://wpolityce.pl/polityka/375272-mig-29-skosil-kilkadziesiat-drzew-zanim-spadl-dalej-mamy-wierzyc-ze-tupolew-rozpadl-sie-przez-uderzenie-w-brzoze-wideo
Masahiko - Pon Sty 08, 2018 16:11

Głupie.
Cytat:

Okazuje się, że polski myśliwiec skosił kilkadziesiąt drzew zanim spadł na ziemię.


To zdanie powinno brzmieć raczej: "(..) polski myśliwiec skosił kilkadziesiąt drzew, GDY spadał na ziemie". Inaczej sugeruje się, że to zderzenie z drzewami było przyczyną katastrofy - a jakie były powody to chyba jeszcze nie wiadomo ;)

Poza tym drzewa były skoszone przez spadający samolot, a w przypadku Smoleńska samolot nie spadał, a raczej próbował się wznosić. Pytanie powinno raczej brzmieć - jak zachował by się myśliwiec po zderzeniu z drzewem? :)

ERNESTO - Pon Sty 08, 2018 20:43

wborzecki@gmail.com napisał/a:
MIG-29 kontra TUPOLEW https://wpolityce.pl/polityka/375272-mig-29-skosil-kilkadziesiat-drzew-zanim-spadl-dalej-mamy-wierzyc-ze-tupolew-rozpadl-sie-przez-uderzenie-w-brzoze-wideo


Czy Mig podchodzil do ladowania ? Czy Mig mial mniejsza predkosc, niz Tupolew ?

Porownanie z dupy biorac pod uwage okolicznosci - no ale wiadomo, pasuje do wersji.

Pozdro

nitroactive - Wto Kwi 10, 2018 16:15

Mamy nowego towarzysza majora, tudzież ruskiego agenta
http://www.rmf24.pl/fakty...nar,nId,2567251

Mileniak - Wto Kwi 10, 2018 22:05

nitroactive napisał/a:
Mamy nowego towarzysza majora, tudzież ruskiego agenta
http://www.rmf24.pl/fakty...nar,nId,2567251


Zanim zaczniesz tytułować kogokolwiek "ruskim agentem" proponuję zapoznać się uprzednio z życiorysem takiej osoby. A szczególnie takiej. Nazywanie w ten sposób założyciela Solidarności Walczącej to najdelikatniej mówiąc grube nieporozumienie. Kornel Morawiecki nie powiedział nic, co by było nieprawdą. Na ten moment nie ma pół dowodu na to, że pod Smoleńskiem był zamach. Dopóki nie odzyskamy wraku (a już ruskich głowa w tym abyśmy go nie odzyskali), to możemy sobie spekulować. Nic więcej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group