Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Nasze forum i strony internetowe, facebooki itp - Pytania, uwagi, sugestie ...

Bianconeri - Sro Wrz 24, 2014 18:43
Temat postu: Pytania, uwagi, sugestie ...
Jednym z postanowień ostatniego spotkania SKS, że po paru ładnych latach przerwy znowu zrobiłem się czerwony.

Jedną z rzeczy, którymi się będę zajmować to wszelkiego rodzaju "internety" :)

Na forum trochę już posprzątałem, będzie jeszcze trochę kosmetyki itp.
Strona internetowa sandecja,org chciałbym aby była bardziej o kibicach niż tak jak dotychczas o Sandecji jako klubie.
Ale do tego potrzeba materiałów, relacji z wyjazdów, opisów spotkań i opraw u siebie, różnych akcji organizowanych przez kibiców itp.

Facebook https://www.facebook.com/sandecjatv jest w zasadzie ściśle powiązany z naszymi stronami sandecja.org i sandecja.tv.

Jeśli są jakieś pytania, sugestie, wątpliwości itp to jest odpowiedni temat.

O osobach do pomocy nawet nie piszę:D bo nima sensu.

x_cite - Sro Wrz 24, 2014 20:02

No właśnie naszemu forum stuknie za parę dni 10 lat...Miłosz coś wspominał na sparingu przed sezonem, że planuje coś w związku z tą rocznicą :P
Bianconeri - Nie Wrz 28, 2014 19:56

Na forum w ciągu najbliższych dni powstanie regulamin, który pozwoli uporządkować pewne sprawy i zapanować nad chaosem jaki co poniektórzy usilnie sieją w tematach.
I nie chodzi o żaden zamordyzm, po forum jest po to żeby dyskutować, szczególnie jak się ktoś z kim nie zgadza (bo nikt nie ma patentu na 100% rację), tylko o sposób w jaki to jest robione.
Mimo różnic trzeba się nawzajem szanować i szukać rozwiązań najlepszych dla nas i dla klubu.
A kurwowanie, chujowanie i wrzucanie bluzgami "po wszystkiemu" na pewno nie jest do tego drogą.

Wyłączony zostanie również dział "Liga typera", który i tak jest już od dłuższego czasu martwy.

Jeśli będzie taka wola to zostanie utworzony dział "Kosz", gdzie najpierw będą trafiać wszelkiego rodzaju wycięte posty, tematy itp.

Porządek wśród administratorów i moderatorów już został zrobiony, chyba że będą jakieś propozycje czy kandydatury.

kolafy - Pon Wrz 29, 2014 09:55

Internacionale, jeśli Ty ściągnołeś mnie z zielonego to naprawde szacun ża czas działania, bo chyba poł roku, albo lepiej mineło od chwili naszej rozmowy w tej sprawie hehe.
Bianconeri - Pon Wrz 29, 2014 15:08

Jam to nie chwaląc się sprawił.
Onufry Zagłoba

mlodykks - Pon Wrz 29, 2014 16:46

Myśleliście coś o stronie internetowej ?

Bardzo brakuje jej, nawet prostej ale czytelnej, tak żeby coś szło.

Jeśli chodzi o grafikę to chętnie pomogę, serwer chyba jest, domene za free można kupić w każdym momencie, wystarczą chęci i trochę czasu.

Także jak coś to pisać.

internacionale - Pon Wrz 29, 2014 18:30

mlodykks napisał/a:
Myśleliście coś o stronie internetowej ?

Bardzo brakuje jej, nawet prostej ale czytelnej, tak żeby coś szło.

Jeśli chodzi o grafikę to chętnie pomogę, serwer chyba jest, domene za free można kupić w każdym momencie, wystarczą chęci i trochę czasu.

Także jak coś to pisać.


Nie bardzo rozumiem o jaką stronę internetową miałoby chodzić ?

ERNESTO - Pon Wrz 29, 2014 19:34

Bianconeri napisał/a:
Jam to nie chwaląc się sprawił.
Onufry Zagłoba


Nie wiem co Wy na to, ale proponuje usunac shoutboxa ... ktory i tak ostatnimi czasy jest martwy (tylko hanys sie tam od czasu do czasu wypowie ;)). Niby tez jestem czerwony, ale jako, ze na miejscu mnie nie ma to decyzji sam podejmowac nie bede.

Ja tam jestem od moderowania na odleglosc i usuwania nieaktywnych uzytkownikow :D Kiedys mnie internacionale okreslil jakos w zwiazku z tym drugim, ale juz nie pamietam tej nazwy :)

Pzdr
P.S. Nie, nie karmazynowy msciciel ;)

mlodykks - Pon Wrz 29, 2014 19:41

internacionale napisał/a:
mlodykks napisał/a:
Myśleliście coś o stronie internetowej ?

Bardzo brakuje jej, nawet prostej ale czytelnej, tak żeby coś szło.

Jeśli chodzi o grafikę to chętnie pomogę, serwer chyba jest, domene za free można kupić w każdym momencie, wystarczą chęci i trochę czasu.

Także jak coś to pisać.


Nie bardzo rozumiem o jaką stronę internetową miałoby chodzić ?



http://www.tylkocracovia.pl/

Czyli informacje na temat wyjazdu, relacje z meczu itd.

Bianconeri - Pon Wrz 29, 2014 20:11

Na początku masz napisane:
Cytat:
Strona internetowa sandecja,org chciałbym aby była bardziej o kibicach niż tak jak dotychczas o Sandecji jako klubie.
Ale do tego potrzeba materiałów, relacji z wyjazdów, opisów spotkań i opraw u siebie, różnych akcji organizowanych przez kibiców itp.

mlodykks - Pon Wrz 29, 2014 20:22

Ale to nie jest to samo, sandecja.org nie jest taką stroną na którą wejdę sobie raz na dzień żeby sprawdzić co tam u nas słychać. Wystarczy zobaczyć fanpage Sączersi z sektora f, jest dobrze utrzymywany, reklamowany, chętnie ludzie na niego wchodzą.

Raczej skusiłbym się o powstanie nowej witryny.

Można też w ten sposób zrobić, że Sandecje.org zmodernizować ( wygląd cały ) i tak jak jest napisane że informacje od kibiców dla kibiców a nie o klubie.

Bianconeri - Pon Wrz 29, 2014 20:33

Jak dla mnie robienie kolejnej strony nie ma sensu.
Było już chyba z 10 różnych super wspaniałych, które albo znikały szybciej pojawiały albo okazywały się tak naprawdę czyimś prywatnym interesem i umierały śmiercią naturalną.

Polska1910 - Czw Lip 02, 2015 13:50

Jak wysylam do kogos wiadomosc pw to czemu ona jest w folderze `Do wyslania`, a nie `Wyslane`?

dobra juz wiem :D

www.megachem.pl - Wto Cze 07, 2016 11:13

Ile czasu trwa wysłanie priv? Wysłałem kilkanaście godzin priva i dalej wisi w folderze do wysłania.
internacionale - Wto Cze 07, 2016 13:16

www.megachem.pl napisał/a:
Ile czasu trwa wysłanie priv? Wysłałem kilkanaście godzin priva i dalej wisi w folderze do wysłania.


Do czasu aż odbiorca nie kliknie w wiadomość. Informację na pewno dostał, że jest coś w skrzynce odbiorczej.

www.megachem.pl - Wto Cze 07, 2016 13:34

Bóg zapłać dobry człowieku.
SilverCommander - Pią Mar 10, 2017 10:34

Mam pytanie, czy da się coś zrobić, żeby będąc zalogowanym na forum, tak szybko z niego nie "wyrzucało". Jest to uciążliwe, ponieważ jeśli się nie "odświeży" strony co parę minut, to trzeba znów od nowa się logować. Czy jest taka techniczna możliwość (jak to jest na wielu forach internetowych), żeby użytkownik był cały czas zalogowany, bez jakiegoś limitu czasowego, do momentu oczywiście jak się sam z niego nie wyloguje ?.
klipol - Pią Mar 10, 2017 11:16

Zaznacz sobie autologin (pod nickiem i haslem) przy logowaniu.
Karuzel - Pią Mar 24, 2017 09:51

Ja nie muszę się ponownie logować nawet jak wyłączę przeglądarkę, czy komputer.
hanys - Nie Kwi 23, 2017 13:33

czy tylko mi wyrzuca komunikat przy logowaniu ze połączenie nie jest zabezpieczone

wie ktos cos jak to "naprawic"

polak_ns - Nie Kwi 23, 2017 18:16

Kwestia certyfikatów SSL i przeglądarki z jakiej korzystasz.
Przy adresach możesz zmienić http:// na https:// i powinno być git.

hanys - Pon Kwi 24, 2017 07:07

no wlasnie "s" nic nei daje, nawet strona się nei otwiera. co do przeglądarki to cale zycie mozilla a tu nagle taki zonk
hanys - Pon Kwi 24, 2017 07:07

tak samo z javą cos się nowa mozilla gryzia
Maerqin - Pon Kwi 24, 2017 16:15

Firefox juz nie bedzie obslugiwal javy.
x_cite - Sob Maj 13, 2017 10:23

Lawinowo przybywa nam codziennie nowych rejestracji użytkowników ;)
Sączersi - Sob Maj 13, 2017 10:33

Az by sie jakas porzadna strona klubowa z odswiezonym forum przydala.
internacionale - Nie Maj 14, 2017 10:47

Sączersi napisał/a:
Az by sie jakas porzadna strona klubowa z odswiezonym forum przydala.


Na ekstraklasę będzie po nowemu :)

fanatycznie - Nie Maj 14, 2017 14:36

internacionale napisał/a:
Sączersi napisał/a:
Az by sie jakas porzadna strona klubowa z odswiezonym forum przydala.


Na ekstraklasę będzie po nowemu :)


forum może zostać

PS. Filmiki można by było na YT wrzucać a nie na swój serwer :)

baltek93 - Sro Maj 17, 2017 22:14

Jest może w planach aplikacja mobilna?
Został wybrany może wykonawca strony, czy będzie przetarg?

internacionale - Sro Maj 17, 2017 22:19

Nie będzie żadnego przetargu. Poszły zapytania ofertowe do kilku firm. Czekam na możliwość podejmowania decyzji od władz klubu.
xXkosiarzXx - Czw Maj 18, 2017 09:53

I kiedy oficjalnie odbędzie się feta ?? :)
aidos - Czw Maj 18, 2017 09:59

Jedna w Podbeskidziu, a druga po meczu z Wisłą Puławy :), innej możliwości nie widzę. Ale to chyba nie ten temat.
xXkosiarzXx - Czw Maj 18, 2017 10:33

aidos napisał/a:
Jedna w Podbeskidziu, a druga po meczu z Wisłą Puławy :), innej możliwości nie widzę. Ale to chyba nie ten temat.


Obydwie na pewno zaliczę ;p
Masz rację, zwróciłem uwagę tylko na temat "Pytania, uwagi..", nie sprawdziłem działu

fanatycznie - Czw Maj 18, 2017 10:42

Ja mam nadzieję że forum zostanie w takiej formie jak teraz, ale mocno liczę na nową stronę na miarę naszego klubu, sandecja.tv to bomba ale filmy trzeba wrzucać na YT inaczej to nie ma sensu, mocny krok w przód w social media też by się przydał (sorry ale te grafiki robione teraz na tt/fb wyglądają bardzo amatorsko, jak z lat ubiegłych)
Sączersi - Czw Maj 18, 2017 16:37

fanatycznie napisał/a:
Ja mam nadzieję że forum zostanie w takiej formie jak teraz, ale mocno liczę na nową stronę na miarę naszego klubu, sandecja.tv to bomba ale filmy trzeba wrzucać na YT inaczej to nie ma sensu, mocny krok w przód w social media też by się przydał (sorry ale te grafiki robione teraz na tt/fb wyglądają bardzo amatorsko, jak z lat ubiegłych)


Prawie stuprocentowa zgoda, szczegolnie w kwestii social media. Jedynie jesli chodzi o forum to jednak liczylbym na jego lekkie odswiezenie, jednoczesnie zostawiajac jego forme taka jaka jest teraz - mam tu na mysli widocznosc dzialow przykladowo. Styl i byc moze silnik jednak jak dla mnie do wymiany - phpBB z 2003 roku jednak nie robi najlepszego wrazenia.

x_cite - Pon Cze 26, 2017 10:03

Miłosz ogarnij godzinę na forum...bo pokazuje jedną do tyłu...
arek88 - Pon Cze 26, 2017 10:40

No wlasnie jest problem od pewnego czasu. Np teraz mam na glownej ze dodales post o 9:03, wchodze w tremat a tu jest o 10:03.
Przy temacie transdery pokazuje mi ze dodano o 9:34, wchodze pokazuje ze dodano o 10:34 a jest 11:34

Ale tak w sumie podejrzewam, ze sa teraz wazniejsze rzeczy ;)

www.megachem.pl - Pią Lip 07, 2017 17:13

Po przeprowadzce na nowy serwer na forum nie pokazuje mi polskich znaków, tylko jakieś znaczki.
SilverCommander - Pią Lip 07, 2017 17:30

@up
Mam to samo. Dzisiaj cały dzień jest z tym problem :).

mlodyC - Pią Lip 07, 2017 17:49

Kij z tym, ze nie pokazuje polskich znakow. Ja musiałem zrobic konto bez ł, zebym mogl sie zalogowac bo tak pisze, ze nie ma konta młodyC na tym forum :D
Zrobiłem nowe z nazwą młodyC i za 3 godziny już go nie było ;dd

wborzecki@gmail.com - Pią Lip 07, 2017 20:47

PRAWDA .
NIECH KUMATE KUMY TO OGARNĄ.
TRZA TRZYMAĆ FASON.

www.megachem.pl - Pią Lip 07, 2017 21:27

A ja wiem dlaczego- bo nowy serwer nie opity!
wborzecki@gmail.com - Pią Lip 07, 2017 22:13

NOOO JAK SIĘ RODZI .

PĘPKOWE MO BYĆ.

BO JESTEM POLAKIEM
MAM NA TO PAPIER I CAŁY SYSTEM ZACHOWAŃ .

1500 - Sob Lip 08, 2017 08:49

nie mogę się zalogować bo w haśle mam polskie znaki i działam z fejk konta:) zagadka kim jestem?:)
ERNESTO - Sob Lip 08, 2017 09:18

jakos malo kolorowy Twoj nick ;)

zdaje sie jednak, ze mozesz sobie wyslac prosbe o zresetowanie hasla

aidos - Sob Lip 08, 2017 10:03

Nikt o tym nie pisze więc może to tylko u mnie, ale na głównej stronie i wszystkich podstronach do momentu przenosin, polskie litery z ogonkami to krzaczki, natomiast nowe wpisy z ogonkami już wyglądają normalnie.

Mam coś u siebie zrestartować? Przeinstalować? Czy to ogólna sprawa i nad tym pracujecie?

SilverCommander - Sob Lip 08, 2017 10:07

@up
Mam to samo.

zioomalster - Sob Lip 08, 2017 11:35

Mojego loginu z polskim znakiem też niestety nie mogę użyć.... :(
internacionale - Sob Lip 08, 2017 12:34

Wytrzymajcie jeszcze chwili. Pojebało się coś z kodowanie w trakcie importu bazy. Pracujemy nad tym...
x_cite - Nie Lip 09, 2017 10:36

1500 napisał/a:
nie mogę się zalogować bo w haśle mam polskie znaki i działam z fejk konta:) zagadka kim jestem?:)


jest 1545 użytkowników forum...i mamy zgadywać ? :D

mlodyC - Nie Lip 09, 2017 10:57

Pewno radziu :) bo podawał informacje z tego konta, że Mraz na 100% w klubie, a Wdowiak zostaje w Cracovii. A ObiektywnyNS pisał posty po "awarii forum".
x_cite - Nie Lip 09, 2017 11:33

@mlodyC...."radziufan" a gdzie tu w nicku masz polskie znaki?
SilverCommander - Nie Lip 09, 2017 11:35

@up
Dokładnie ;) w dodatku @ObiektywnyNS pisał posty już wcześniej, niż po awarii forum.

ERNESTO - Nie Lip 09, 2017 23:45

x_cite napisał/a:
@mlodyC...."radziufan" a gdzie tu w nicku masz polskie znaki?


Jakbys czytal uwaznie, to chodzilo o haslo, a nie o nicka. I tak, to radziufan :D

fanatycznie - Pon Lip 10, 2017 00:15

Długo będziemy musieli kaleczyć oczy tymi krzakami? To jakieś nieporozumienie żeby firma znająca się na rzeczy nie ogarnęła kodowania przy przeniesieniu forum
x_cite - Pon Lip 10, 2017 08:20

ERNESTO napisał/a:
x_cite napisał/a:
@mlodyC...."radziufan" a gdzie tu w nicku masz polskie znaki?


Jakbys czytal uwaznie, to chodzilo o haslo, a nie o nicka. I tak, to radziufan :D


No czytałem uważnie, ale nie widziałem, że to tyczy się hasła a nie nicku. Teraz już wiem - dzięki za wyjaśnienie ;)

fanatycznie - Sob Sie 26, 2017 08:37

Nie wiem czy coś było zmieniane w skrypcie na forum ale ostatnio na tel muszę się 3 razy logować żeby zalogowało a na komputerze po kilku godzinach zostaje automatycznie wylogowany mimo zaznaczonej opcji żeby tak się nie działo...

PS. Miłosz kiedy premiera strony :)? Nie przejmuj się bugami, my zajmiemy się betatestami :)

internacionale - Sob Sie 26, 2017 18:48

fanatycznie napisał/a:
Nie wiem czy coś było zmieniane w skrypcie na forum ale ostatnio na tel muszę się 3 razy logować żeby zalogowało a na komputerze po kilku godzinach zostaje automatycznie wylogowany mimo zaznaczonej opcji żeby tak się nie działo...

PS. Miłosz kiedy premiera strony :)? Nie przejmuj się bugami, my zajmiemy się betatestami :)


Jedyna zmiana to serwer 6 tygodni temu. O stronie już pisać nie mogę bo ręce opadają. Nie idzie to po prostu po mojej myśli a każda poprawka zamiast w godzinę robiona jest w tydzień....

internacionale - Pią Wrz 01, 2017 11:34

Sandecja.TV w nowej odsłonie:
http://www.sandecja.tv/

misiokoda - Pią Wrz 15, 2017 08:46

Ja jeszcze co do naszej powstającej strony sandecja.pl : czy z firmą, która ją tworzyła była podpisywana jakaś umowa w tej sprawie, tak by dało się z tego wyciągnąć konsekwencje prawne (np. kary umowne)? Przecież to jest żart, że tyle czekamy. W takim tempie to do końca rundy nie zrobią tych poprawek...
internacionale - Pią Wrz 15, 2017 19:44

misiokoda napisał/a:
Ja jeszcze co do naszej powstającej strony sandecja.pl : czy z firmą, która ją tworzyła była podpisywana jakaś umowa w tej sprawie, tak by dało się z tego wyciągnąć konsekwencje prawne (np. kary umowne)? Przecież to jest żart, że tyle czekamy. W takim tempie to do końca rundy nie zrobią tych poprawek...


Konsekwencje finansowe za opóźnienie zostały już wyciągnięte.
Jakieś dwa tygodnie temu zaczął w miarę poprawnie działać panel admina i równolegle uzupełniam wpisy na stronach sandecja.com.pl i sandecja.pl.

Niestety są detale, bez poprawy których nie wypuszczę tego w świat.

Podkreślam, strona będzie prosta, bez fajerwerków a założeniem jest częsta aktualizacja dzięki maksymalnie uproszczonemu systemowi zarządzania treścią.

TOPu strony jeszcze nie pokażę bo dopracowujemy...

SilverCommander - Sob Wrz 16, 2017 12:57

Wiem, że pewnie na razie pozostaje to w kwestii marzeń, ale czy w ogóle są plany, żeby powstała oficjalna aplikacja Sandecji na system android w której będą na bieżąco ukazywały się informacje z "życia klubu", filmiki itp. ? np. coś na wzór Cracovii: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.comarch.cmp.hybrid.cracovia
misiokoda - Sob Wrz 16, 2017 15:45

internacionale napisał/a:
misiokoda napisał/a:
Ja jeszcze co do naszej powstającej strony sandecja.pl : czy z firmą, która ją tworzyła była podpisywana jakaś umowa w tej sprawie, tak by dało się z tego wyciągnąć konsekwencje prawne (np. kary umowne)? Przecież to jest żart, że tyle czekamy. W takim tempie to do końca rundy nie zrobią tych poprawek...


Konsekwencje finansowe za opóźnienie zostały już wyciągnięte.
Jakieś dwa tygodnie temu zaczął w miarę poprawnie działać panel admina i równolegle uzupełniam wpisy na stronach sandecja.com.pl i sandecja.pl.

Niestety są detale, bez poprawy których nie wypuszczę tego w świat.

Podkreślam, strona będzie prosta, bez fajerwerków a założeniem jest częsta aktualizacja dzięki maksymalnie uproszczonemu systemowi zarządzania treścią.

TOPu strony jeszcze nie pokażę bo dopracowujemy...
Obrazek


Dobrze, że coś rusza do przodu :) Dzięki za screena - rzeczywiście bardzo podobna do strony Ekstraklasy :)

baltek93 - Wto Wrz 26, 2017 08:08

SilverCommander napisał/a:
Wiem, że pewnie na razie pozostaje to w kwestii marzeń, ale czy w ogóle są plany, żeby powstała oficjalna aplikacja Sandecji na system android w której będą na bieżąco ukazywały się informacje z "życia klubu", filmiki itp. ? np. coś na wzór Cracovii: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.comarch.cmp.hybrid.cracovia


Myśle , że jeżeli strona bedzie na tyle dobrze responsywna to nie bedzie potrzeby aplikacji mobilnej, chociaż wiadomo fajnie by było ją mieć.

internacionale - Sro Wrz 27, 2017 17:50

www.sandecja.pl

Nowa oficjalna strona odpalona. Uwagi, sugestie mile widziane.


klipol - Sro Wrz 27, 2017 18:24

Czy herb na stronie zostanie zmieniony na ten właściwy?
SilverCommander - Sro Wrz 27, 2017 18:40

klipol napisał/a:
Czy herb na stronie zostanie zmieniony na ten właściwy?

Na jakiej podstawie w tej chwili miałby zostać zmieniony herb, skoro to jest oficjalna strona klubowa i to jest w tej chwili niestety oficjalny herb Sandecji czy tego chcemy czy nie.

aidos - Sro Wrz 27, 2017 18:59

Na Opera i FF, (otwarte paski to tylko zakładki i adresowy) a po otwarciu strony widzę tylko "zdjęcie ze strzałkami lewo prawo" a nie widać podpisu pod zdjęciem czego dotyczy dany link. Może mniejsze menu górne, albo mniejsze te zdjęcia z odnośnikami, bo tak to po otwarciu trzeba od razu przewijać.
misiokoda - Sro Wrz 27, 2017 19:05

Ja mam pytanie co do wyświetlanej tabeli: pewnie to jest gotowy skrypt i nie idzie tego zmienić, no ale może :)

Czy nie byłoby możliwości, by się tam wyświetlały pełne nazwy klubów? Bo mnie takie skróty strasznie denerwują :) a wizualnie jest na to tam miejsce :)

bzyku - Sro Wrz 27, 2017 19:24

Zegar odliczający dni godziny, minuty do następnego meczu z pokazaniem herbu ,nazwy drużyny z która gramy ???
ERNESTO - Czw Wrz 28, 2017 00:10

misiokoda napisał/a:
Ja mam pytanie co do wyświetlanej tabeli: pewnie to jest gotowy skrypt i nie idzie tego zmienić, no ale może :)

Czy nie byłoby możliwości, by się tam wyświetlały pełne nazwy klubów? Bo mnie takie skróty strasznie denerwują :) a wizualnie jest na to tam miejsce :)


Dokladnie to samo mialem napisac

fanatycznie - Czw Wrz 28, 2017 06:53

internacionale napisał/a:
www.sandecja.pl

Nowa oficjalna strona odpalona. Uwagi, sugestie mile widziane.

Obrazek


jako człowiek który coś tam kiedyś tworzył, programował, projektował to:

- slider - są strzałki niby po bokach ale lepiej się przeciąga kursorem. Paginacja za duża i generalnie nie wygląda estetycznie wraz z datą. Powinna być na równi z nagłówkiem

- tabela, jak koledzy pisali. Pewnie jest skądś zaciągana ale to nie problem zaprogramować tak aby GÓR to był Górnik

- terminarz, dlaczego przylega do lewej krawędzi a po prawej taki wielki margines?

- najbliższy mecz, kompletny chaos - pomysł fajny ale dało się to bardziej estetycznie wykonać i dodać więcej informacji jak stadion, dokładną datę lub nawet zapowiadaną pogodę na ten dzień.

- te CTA z np. "Pokaż więcej aktualności" też porażka jeśli chodzi o marginesy (uciekają do góry napisy)

- wygląd newsa:
-- góra wygląda beznadzieje bez składu, przecież tą datę i autora foto można w jeden linii dać
-- po co takie wielkie entery?

- galeria, wszystko spoko ale brakuje opcji coś jak na legionisci.com ze pokaż wszystkie duże na jednej stronie i ten znaczek wodny mi nie leży, jakieś tło delikatne pod to i będzie cycuś.

Mam wrażenie że cała czcionka na stronie jest za "ciężka"

O responsywności na mobile szkoda pisać.

Ale ogólnie jest zajebiście i po kilku poprawkach będzie lepiej

Simik - Czw Wrz 28, 2017 10:05

Witam przy rejestracji każda data urodzenia jaką wpisałem skutkowała błędem, że data urodzenia jest nieprawidłowa. Dopiero gdy nie wypełłem w ogóle pola z datą urodzenia to przepuściło mają rejestrację.
syfon12 - Czw Wrz 28, 2017 17:28

internacionale napisał/a:
www.sandecja.pl

Nowa oficjalna strona odpalona. Uwagi, sugestie mile widziane.

Obrazek

Może w miejsce SAN-ŚLĄ dać pełne nazwy klubów.... I można podlinkować przekierowanie do strony drużyny gości w tym przypadku http://slaskwroclaw.pl/strona/..... A zaraz niżej obowiązujacy #hastag to tego spotkania tutaj #SANŚLĄ też z podlinkowaniem do twittera w tym przypadku: https://twitter.com/search?f=tweets&vertical=default&q=%23SAN%C5%9ALA&src=tyah

SilverCommander - Sob Wrz 30, 2017 14:14

Oglądałem pomeczowy wywiad z Kolevem (po meczu ze Śląskiem) na Sandecja.TV i co to za dziwny sposób przeprowadzania wywiadu był ? :). Usłyszeliśmy pierwsze pytanie od zapewne nowej rzecznik klubu :). Po czym następują kolejne odpowiedzi przez zawodnika na zadane pytania, których to pytań my widzowie nie słyszymy, bo są "ucinane" :). Jakaś "cenzura", "zgadywanka" czy o co chodzi ? :), bo w tej chwili to trzeba się domyślać po odpowiedzi zawodnika, o co chodziło osobie, która zadaje pytanie :)
internacionale - Sob Wrz 30, 2017 20:02

Wczoraj pytania zadawała Kaja (znajoma z Warszawy, gościnnie na naszym meczu) - na co dzień pracuje dla Piasta Gliwice jednak raczej nie w roli reportera i nie przed kamerą.

Pytania trochę "spaliła" bo nie zadawała ich do mikrofonu i nie było ich słychać. Dlatego też wyciąłem. Częsta praktyka robiąc "setki"


SilverCommander - Sob Wrz 30, 2017 20:51

@up
Dzięki za odpowiedź.
@Internacionale nie wiem czy Ci umknęło moje pytanie w tym temacie, ale pozwolę sobie jeszcze raz je zadać ;). Dokładnie chodzi o aplikację Sandecji na system android. Czy w ogóle jest jakakolwiek nadzieja w przyszłości, że ona powstanie ?. Chyba większość drużyn z ekstraklasy taką aplikację posiada. Mało tego taką aplikację ma nawet Puszcza Niepołomice :) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.getclubapp.niepolomice Jak widać chyba nie jest to jakiś duży koszt jej stworzenia, skoro taki klub, któremu daleko do "tuzów finansowych" i medialnych ją ma. Dzisiaj nastały takie dziwne czasy, że nawet "standardowa" strona internetowa, to już "przestarzała" forma komunikowania się :). Wszyscy się już przenoszą do tzw. aplikacji mobilnych. Jest to po prostu o wiele wygodniejsza forma komunikacji, choćby przez to, że na bieżąco możesz dostawać powiadomienia o nowych newsach, filmach, itp. w aplikacji.

internacionale - Sob Wrz 30, 2017 21:46

Aplikacja mobilna to na razie przyszłość.

Nowa strona klubowa to jeszcze wiele tygodni pracy aby działało to jak należy. Myślę, że jak na nową rundę uda się ze wszystkimi poprawkami to będzie olbrzymi sukces.

Witryna budowana od podstaw. Całość pisana w Angular. Jeszcze dużo pracy przed nami aby to wyglądało idealnie. Na zewnątrz tego nie widać ale jest jeszcze mnóstwo "niuansów" do poprawy aby to funkcjonowało przyzwoicie.

fanatycznie - Nie Paź 01, 2017 06:57

Czy kwota jaką klub zapłacił za tę stronę jest tajemnicą czy możesz się tym podzielić? I czy jest opcja aby pisać na forum jakiś change log tego co się dzieje nowego na stronie? Bo mam wrażenie że za każdym razem co innego się sypie.
internacionale - Nie Paź 01, 2017 08:46

fanatycznie napisał/a:
Czy kwota jaką klub zapłacił za tę stronę jest tajemnicą czy możesz się tym podzielić? I czy jest opcja aby pisać na forum jakiś change log tego co się dzieje nowego na stronie? Bo mam wrażenie że za każdym razem co innego się sypie.


- kwota jest tajemnicą handlową ale nie jest to jednorazowy wydatek tylko miesięczne opłaty za obsługę informatyczną serwisu www.

- changelog mogę robić, na razie wyszedł problem z hostingiem który będzie jutro rozwiązany (różne wersje php przypisane do różnych domen, trzeba zrobić z tym porządek i dopiero myśleć nad zmianami na stronie).

internacionale - Wto Paź 24, 2017 14:05

fanatycznie napisał/a:
... czy jest opcja aby pisać na forum jakiś change log tego co się dzieje nowego na stronie? Bo mam wrażenie że za każdym razem co innego się sypie.


W ostatnich dniach poprawione zostały następujące rzeczy:

1. Zmieniony font na Roboto.
2. Dodane herby do drużyn z 4.ligi
3. Poprawiona tabela (pełne nazwy klubów)
4. Poprawione górne menu (naprawione rozwijanie i przekierowania do podstron)
5. Poprawiony zegar odliczający (pełne nazwy klubów)
6. Wdrożony formularz kontaktowy: http://sandecja.pl/kontakt

Maerqin - Wto Lis 07, 2017 14:36

1. Mała, niewyraźna czcionka w "rozwijanych" działach na górze strony.
2. Brak możliwości otwierania informacji w nowej karcie (trzeba każdego newsa osobno otwierać, potem wracać na główną itd.)

Da się to poprawić żeby ułatwić przeglądanie?

internacionale - Sro Lis 08, 2017 22:35

Maerqin napisał/a:
1. Mała, niewyraźna czcionka w "rozwijanych" działach na górze strony.


Czcionka w menu zwiększona o 2px

Maerqin - Czw Lis 09, 2017 13:53

Od razu lepiej, thx!
syfon12 - Czw Lis 09, 2017 15:43

Można by dodać zaraz pod lub nad nazwami klubu ( foto ) od razu link do twittera z wynikiem wyszukiania hastag w tym przypadku #SANLPO ( https://twitter.com/search?f=tweets&vertical=default&q=%23SANLPO&src=typd ) i tak cyklicznie co mecz.

kamel - Czw Sty 18, 2018 16:16

Tak z innej beczki.. czy całe dziedzictwo kibiców Sandecji z sandecjahools.prv.pl tj opisy zdjęcia itd zupełnie przepadło ? 😊
ERNESTO - Pią Sty 19, 2018 00:32

Opisy da rade odzyskac, zdjecia - watpie, chyba, ze hanys ma gdzies na plycie albo jakims dysku

https://web.archive.org/web/*/sandecjahools.prv.pl - wybierz sobie date i wejdziesz na w/w strone


Musisz skopiowac sobie calego linka, albo wpisac w pasku wyszukiwania

Pozdro

hanys - Pią Sty 19, 2018 06:51

galeria kiedyś była na stronie gogle. ale tez ja chyba szlag jasny trafil i krew nagla zalala
Karuzel - Pon Sty 22, 2018 12:15

Może ktoś jeszcze gdzieś na dysku ma, nie można tracić nadziei
lestrak - Sob Lip 08, 2023 12:15

Kumpel ma problem z założeniem konta na forum, cały czas wyskakuje źle wpisany, błędny kod. Ma ktoś sposób żeby zaraz to przejść?
krzysiek186 - Pon Lip 10, 2023 08:47

Czy możecie spróbować na innej przeglądarce albo w trybie incognito?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group