Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Archiwum - Aktualne aktualności

Bianconeri - Nie Wrz 28, 2014 19:56
Temat postu: Aktualne aktualności
Dziś odbyło się nadzwyczajne posiedzenie zarządu w składzie mieszanym tzn obecny, poprzedni i jeszcze wcześniejszy w różnych konfiguracjach :) celem uporządkowania niektórych rzeczy:

1. Jest pewien problem z różnego rodzaju "papierkami" no ale to problemy głównie dla obecnie działających ludzi żeby ogarnąć, wiec nie ma tu co przynudzać.

2. Dotychczas wydane legitymacje (w tym dwie honorowe) zachowują ważność (oczywiście dojdzie kwestia składek), wydanie nowej legitymacji przysługuje każdemu członkowi SKS po opłaceniu składek przez 3 miesiące.

3. Mamy kilka pomysłów na odpowiednie wykorzystanie legitymacji. Jeśli ktoś ma formę swoją / rodzinną / znajomego (o każdym profilu działalności), która chciała by podjąć bliższą współpracę z SKS proszę o kontakt na priv lub mailowo na adres stowarzyszenie@sandecja.org.

4. Działalność "polityczną" ograniczamy do minimum, szczególnie teraz przed wyborami. (nie mylić z działalnością patriotyczną). Lepiej zrobić 3 lub nawet 2 rzeczy porządnie niż 10 dla samego ich zrobienia.

5. Kwestia współpracy / kontaktu z klubem, próba poprawienia atmosfery itp - tu "problemem" są zbliżające się wybory, które na pewno wpłyną na jego dalsze losy i funkcjonowanie. Do tego musimy najpierw swoje podwórko zanim będziemy się mogli zająć sprzątaniem u kogoś.
Co oczywiście nie oznacza że nie będziemy się klubem interesować, z klubem rozmawiać, poddawać pewne pomysły czy protestować jeśli będzie taka konieczność.

6. Szukamy alternatywnych przewoźników autokarowych na mecze. Obecny niestety drogi a do tego jeszcze dojazd spoza miasta. Tu również prośba jeśli ktoś zna firmę lub osobę prywatną z własnymi autokarem prośba o kontakt na priv lub mail stowarzyszenie@sandecja.org.

7. Na forum w ciągu najbliższych dni powstanie regulamin, który pozwoli uporządkować pewne sprawy i zapanować nad chaosem jaki co poniektórzy usilnie sieją w tematach.
I nie chodzi o żaden zamordyzm, po forum jest po to żeby dyskutować, szczególnie jak się ktoś z kim nie zgadza (bo nikt nie ma patentu na 100% rację), tylko o sposób w jaki to jest robione.
Mimo różnic trzeba się nawzajem szanować i szukać rozwiązań najlepszych dla nas i dla klubu.
A kurwowanie, chujowanie i wrzucanie bluzgami "po wszystkiemu" na pewno nie jest do tego drogą.

Wyłączony zostanie również dział "Liga typera", który i tak jest już od dłuższego czasu martwy.

Jeśli będzie taka wola to zostanie utworzony dział "Kosz", gdzie najpierw będą trafiać wszelkiego rodzaju wycięte posty, tematy itp.

Na tą chwilę tyle, jak są jakieś pytania, pomysły,, uwagi itp to jest odpowiednie miejsce.

Porządek wśród administratorów i moderatorów już został zrobiony, chyba że będą jakieś propozycje czy kandydatury.

Gwardzista - Nie Wrz 28, 2014 23:08

Bianconeri,
mozesz lub masz czas sie spotkac?

Bianconeri - Pon Wrz 29, 2014 05:48

Pisałem w innym temacie, że jak coś to pisz na priv.
Jakoś się pewnie znajdziemy.

Co do poprzedniego postu to trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem co do punktu 4 i minimalizacji działalności "politycznej".

Chodziło mi o nasze zaangażowanie, patronowanie czy podawanie nas jako organizatorów różnych dziwnych imprez itp.
W tej chwili takie sprawy nie są nam potrzebne a mogą tylko zaszkodzić.

Oczywiście ze względu na nasze poglądy, działalność, to że stanowimy pewną siłę w tym mieście i sporą grupę wyborców t nawet jak nie będziemy się interesować polityka to polityka i politycy będą interesować się nami :)

Szczególnie teraz, gdy zbliżają się wybory samorządowe.

Do tego część osób od nas z trybun chce spróbować swoich sił w wyborach do Rady Miasta, w wyborach prezydenckich też trzeba będzie brać pod uwagę opinie danego kandydata na temat naszego kochanego klubu.

Ale o tym będziemy dopiero dyskutować, na razie tyle sprostowania.

tom71 - Pon Wrz 29, 2014 20:58

Czy może ktoś potwierdzić że SKS wystawiło swojego kandydata do RM na liscie PiS-u ?
radziufan - Pon Wrz 29, 2014 21:01

Cytat:
="Bianconeri"

Do tego część osób od nas z trybun chce spróbować swoich sił w wyborach do Rady Miasta,


ale nie jest to członek SKS
tu masz dokładnie 1:00 http://www.ntvsadecka.pl/...26quot%3b..html

tom71 - Pon Wrz 29, 2014 21:11

a tu jest że jest

http://www.sadeczanin.inf...69#.VCm5D4F_vnp

radziufan - Pon Wrz 29, 2014 21:14

a to niech się Włodzimierz sam określi czy on w końcu jest członkiem czy nie, jak tak to zaległe składki płatne do końca miesiąca;)

Włodziu wiadomo że się udziela we wszystkim ale oficjalnym kandydatem SKS nie jest gdyz tak jak pisał Jarek jesteśmy z założenia apolityczni :D

tom71 - Pon Wrz 29, 2014 21:20

To pewnie w mediach lada dzień ukaże się sprostowanie :)
wborzecki@gmail.com - Pon Wrz 29, 2014 21:25

WSTYDZĄ SIĘ MNIE
ERNESTO - Pon Wrz 29, 2014 22:42

A wiesz, ze na radzie miasta nie da sie wklejac linkow ? ;)
Bianconeri - Wto Wrz 30, 2014 05:43

Miał być premier z tableta to będzie (niepo)radny ze smartfonem i linkami nioh nioh.

Dobra czas wracać do właściwych rzeczy i spraw ;)

KrzysieKKS - Sro Paź 01, 2014 11:54

Spotkanie teoretycznie miało odbyć się dzisiaj ale praktycznie okazało się to nie możliwe do zrealizowania.

Najbliższe spotkanie odbędzie się wyjątkowo za tydzień w środę (o ile znowu coś nie ulegnie zmianie) a kolejne będą odbywać się w każdą pierwszą środę miesiąca.

Pozdrawiam

Bianconeri - Sro Paź 15, 2014 20:48

W dniu dzisiejszym ponad dwie godziny spędziłem na spotkaniu z działaczami klubu.
Obecna była cała "święta trójca" :) w postaci prezesa Andrzeja Danka, wiceprezesa Wiesława Leśniaka i wiceprezesa Tadeusza Szewczyka oraz rzecznika i p.o. kierownika klubu Michała Śmierciaka.

Rozmawialiśmy o kłopotach klubu, kłopotach jego kibiców, sposobach i rozwiązania.
Naciskałem na to, że jedną z przyczyn niezdrowej atmosfery wokół klubu i wiecznych plotek i niedomówień jest brak przejrzystości działań oraz niejasne sprawy finansowe.

Jest szansa na uzyskanie oficjalnych informacji takich jak koszt organizacji meczu przy K47, koszt utrzymania pracowników klubu (tylko i wyłącznie klubu, nie MOSiR itp), koszty ponoszone przez Akademię Sandecja, zakres kompetencji w klubie.

Trochę trudniej może być z miesięcznym kosztem utrzymania drużyny, wpływami od sponsorów czy zadłużeniem, ale będziemy o to walczyć.

Wspólnie z klubem podejmiemy pewne działania "marketingowe". Na razie w cudzysłowie i przez małe "em", ale od czegoś trzeba zacząć bo braki są podstawowe.
Ma być drukowane więcej plakatów meczowych, z czego część będzie do rozprowadzenia w naszej gestii w miejscowościach typu Stary Sącz, Barcice, Grybów czy Gródek n/Dunacjem itp.
Będą oczywiście z tego różne benefity dla członków SKS.

Klub podejmuje rozmowy z MPK celem oklejenia autobusu w barwy klubowe, zachęcając ludzi do przyjścia na stadion i kibicowania.
Będą również rozmowy na temat przedmeczowego autobusu typu "0", który dowoziłby kibiców w okolice stadionu.

Długa dyskusja dotyczyła cen biletów i karnetów.
Karnety raczej pozostaną w tej samej cenie, jednak szykowane są dodatkowe pakiety dla posiadaczy karnetów, również w trakcie spotkań dla posiadaczy karnetów konkursy z nagrodami.
"Na mikołaja" ceny wszystkich biletów na ostatni mecz w tym roku (czyli w zasadzie pierwszy mecz rundy wiosennej przeniesiony na jesień) będą wynosić 5 zł.

Było jeszcze więcej kwestii typu pamiątki i gadżety, sklepik klubowy, benefity dla członków SKS itp.
Na pewno klub chce współpracować z nami, my z klubem, na razie skupiamy się na mniejszych kroczkach i konsekwentnie je będziemy realizować aby wszystkim było lepiej.

Oczywiście zarówno wśród nas jak i w klubie planów i pomysłów z tzw. "górnej półki" jest masa, ale najpierw musimy wyrównać pewne podstawowe braki.

bzyku - Czw Paź 16, 2014 08:59

Bianco ja mam jeszcze jeden pomysł odnośnie karnetów. Od momentu wprowadzenia systemu informatycznego do identyfikacji kibiców wygląd karnetu to wstyd na tym poziomie rozgrywek.
Jaki jest problem, aby drukować te karnety na plastikowych kartach umieszczając na awersie dane osobowe i kod kreskowy a na rewersie reklamy sponsorów. Taka karta oprócz tego, że jest trwała to jest znakomitym nośnikiem reklamy, który można łatwo sprzedać.

vanacastin - Czw Paź 16, 2014 09:29

Skoro na zebranie z przedstawicielem SKS zebrał się właściwie cały zarząd to chyba jest szansa, że traktują to wszystko poważnie i wymienione sprawy będą załatwione, a nie tylko przedyskutowane i zapomniane. Jak to oceniasz Bianconeri?
Bianconeri - Czw Paź 16, 2014 16:33

bzyku napisał/a:
Bianco ja mam jeszcze jeden pomysł odnośnie karnetów. Od momentu wprowadzenia systemu informatycznego do identyfikacji kibiców wygląd karnetu to wstyd na tym poziomie rozgrywek.
Jaki jest problem, aby drukować te karnety na plastikowych kartach umieszczając na awersie dane osobowe i kod kreskowy a na rewersie reklamy sponsorów. Taka karta oprócz tego, że jest trwała to jest znakomitym nośnikiem reklamy, który można łatwo sprzedać.


Na pewno problemem są pieniądze i ten cały dziwny system.
O tym też rozmawialiśmy, twoje uwagi przekażę przy najbliższej okazji.

vanacastin napisał/a:
Skoro na zebranie z przedstawicielem SKS zebrał się właściwie cały zarząd to chyba jest szansa, że traktują to wszystko poważnie i wymienione sprawy będą załatwione, a nie tylko przedyskutowane i zapomniane. Jak to oceniasz Bianconeri?


Na pewno chcą rozmawiać, na pewno mają świadomość, że atmosfera wokół klubu jest niewesoła.
Spotkań było wcześniej kilka, zawszy wychodziliśmy z nich z wielkimi planami itp, a potem gdzieś to się rozchodziło z powodu braku środków lub odpowiednich ludzi do roboty.

Dlatego teraz chcemy robić inaczej, małymi kroczkami i szczebelek po szczebelku oczyszczać co można i budować lepsze jutro.

Co oczywiście nie oznacza, że nie możemy planować, podsyłać śmielszych pomysłów itp.

Na pewno nie będzie od zarządu odpowiedzi w stylu "nie bo nie", co najwyżej "nie bo nie mamy na to pieniędzy". A z tymi jest faktycznie krucho.

No ale powoli do przodu, z tym że my też musimy "coś" (i to nie miało) z siebie dać aby ostatecznie nam wszystkim było lepiej.

Bianconeri - Czw Paź 16, 2014 17:09

Cytat:
Jest szansa na uzyskanie oficjalnych informacji takich jak koszt organizacji meczu przy K47, koszt utrzymania pracowników klubu (tylko i wyłącznie klubu, nie MOSiR itp), koszty ponoszone przez Akademię Sandecja, zakres kompetencji w klubie.


Właśnie otrzymałem zapewnienie, że w/w kwestia (i kilka innych) zostaną wyjaśnione.
Musze tylko sklecić ładne pisemko, opieczętować i podpisać, co zrobię jutro.
Odpowiedź również na piśmie mam obiecaną najpóźniej do wtorku.

Bianconeri - Pon Paź 20, 2014 15:05

Byłbym zapomniał :)
W piątek takie cuś poszło na dobry początek:



Zobaczymy co z tego będzie, potem będziemy dalej molestować o kolejne rzeczy.

x_cite - Pon Paź 20, 2014 17:32

Daleko Bianco w przyszłość wybiegłeś w tym piśmie heheh.... 17 grudzień 2014 r. :D
Bianconeri - Pon Paź 20, 2014 19:16

Cóż, sekretarka potrzebna od zaraz :)

Bo odpowiedź mam obiecaną w tym tygodniu, ale jak będzie przed świętami (w terminie urzędowym) no to nie będę mieć argumentu żeby protestować :)

x_cite - Pon Paź 20, 2014 19:20

Kodeksowo 30 dni w szczególnych przypadkach 60 dni - a to szczególny przypadek, więc przed świętami wypada :)
vanacastin - Pon Paź 20, 2014 19:52

Bianconeri napisał/a:
Cóż, sekretarka potrzebna od zaraz :)

Bo odpowiedź mam obiecaną w tym tygodniu, ale jak będzie przed świętami (w terminie urzędowym) no to nie będę mieć argumentu żeby protestować :)


Jest sens liczyć na to, że naprawdę odpowiedzi zostaną przekazane kibicom i nie będą to tylko zdawkowe informacje dla ściemy, a poważnie potraktowany przekaz? Bo różnie z tym bywało.

Bianconeri - Pon Paź 20, 2014 21:02

Sam ocenisz, mam nadzieję że jeszcze w tym tygodniu.

Powinno być ok, tamtym razem pytań było multum i pewnie m. in. z tego powodu część odpowiedzi była daleka od oczekiwań.

Teraz działamy metodą małych kroczków do celu.

Bianconeri - Wto Paź 21, 2014 16:16

vanacastin napisał/a:
Jest sens liczyć na to, że naprawdę odpowiedzi zostaną przekazane kibicom i nie będą to tylko zdawkowe informacje dla ściemy, a poważnie potraktowany przekaz? Bo różnie z tym bywało.


Powie ci tak, że dziś widziałem (wstępną) rozpiskę dnia meczowego no to wygląda to naprawdę obiecująco.

Bianconeri - Czw Paź 23, 2014 13:53

Jest odpowiedź :) opublikujemy wieczorkiem.
Bianconeri - Czw Paź 23, 2014 17:02

Zapraszam do lektury

http://www.sandecja.org/1...rzadu_klubu.htm

nitroactive - Czw Paź 23, 2014 19:08

Wypada mieć nadzieję że jest to prawda :)
Bianconeri - Czw Paź 23, 2014 19:33

Wiesz, masz pieczątki i podpisy całej trójki prezesów.
Raczej wiedzieli pod czym się podpisują :)

rudeboyz - Czw Paź 23, 2014 20:50

Teraz policzcie sobie miesięczny koszt utrzymania drużyny (plus koszt meczów) odejmijcie od tego wplywy z biletów...
I wychodzi chujowy minus.

hanys - Pią Paź 24, 2014 05:12

ale dodaj sobie wpływy z kiełbasek i karczku ;D


tak wiem wiem kasa nie idzie dla klubu ...

szydar - Pią Paź 24, 2014 07:05

Ja osobiście odnosze wrażenie że panowie prezesi nie są do końca zorientowani co do zasad funkcjonowania Akademi Sandecja . Po pierwsze - transport drużyn który w praktyce jest fikcją , tak faktycznie to w 70% dojazd na mecze wyjazdowe spada na rodziców . Po drugie - opieka medyczna , tutaj każdy musi zadbać o ciągłość badań lekarskich a w trakcie meczów brak jakichkolwiek srodków medycznych . Jest tylko tyle ile zorganizują sami rodzice . Dodam tylko że wiem co pisze.
Bianconeri - Pią Paź 24, 2014 08:16

Jeśli masz jakieś wątpliwości, czy też posiadasz pewne konkretne informacje to daj znać.
Spróbujemy pokazać je zarządowi, dopytać, wyjaśnić.

Celem tej inicjatywy było rozwianie pewnych wątpliwości, wyjaśnienie pewnych sytuacji, przedstawienie faktów.
Wiadomo, że nie każdy się będzie z tym zgadzał, nie wszystko każdemu będzie pasować, ale jest to krok do przodu jeśli chodzi o poprawianie atmosfery wokół klubu bo bzdur i plotek zarówno my jak i prezesi mają już serdecznie dość.

Oczywiście jest też grupa osób, którzy zawsze będą na NIE (no bo tak:D) i co by nie było napisane to i tak im będzie źle i nie pasować i będą wiedzieć lepiej.
Niektórzy to chyba czekają, żeby na takim piśmie pojawiło się słowo "Jestem najgorszy, ukamienujcie mnie publicznie i podpalcie" z podpisami prezesów a najlepiej jeszcze prezydenta i paru innych osób no ale nie popadajmy w paranoje i skupmy się na tym co jest i co może być lepiej.

arkoniusz - Pią Paź 24, 2014 12:25

Szkoda, że nie ma jeszcze podanych przychodów mniej wiecej kto ile daje na klub. Plus wydaje mi się, że większy przchód byłby gdyby bilety były te 5 zł wiecej zakładając, że będzie wtedy kilkaset do ponad tysiąca ludzi więcej. Bo liczmy, że teraz chodzi te 1000 osób średnio na mecz gdzie bilety są po 15 zł to jest około 15k odejmują osoby z karnetami plus wszyskich którzy wchodzą za free (młodzi kopacze z grup młodzieżowych) a będzie ich koło 150 osób to wyjdzie koło 10k dochodu.. A weźmy np bilety po już po te 15 zł, ale niech będa jeszcze np szkolne i studenckie po 10 zł, kobiety niech płaca 5 zł a dzieci do lat 7 plus akademia i juniorzy po 1 zł... Zachęci to napewno, ze mama przyjdzie z synkiem na mecz bo zapłaci wtedy tylko 6 zł a nie 30.. Jest wtedy także fajny chwyt marketingowy bo można na plakatch napisąc, że bilety już od 1zł... średnia cena biletów wtedy jest około 8 zł licząc, że wtedy spokojnie kolo 2500 ludzi by przysło na ciekawsze mecze myśle, że nawet koło 4000 to daje około 20000 dochodu minus oczywiście karnety. Więc wtedy koło 6-8 tyś zł klub ma wiecej dochodu..

Taka moja rozkmina, jeżeli źle mysle to mnie poprawcie.. :)

Bianconeri - Pią Paź 24, 2014 15:04

To chciałbyś podwyższenia ceny biletów? Bo teraz to chyba po 10 i 12 są ?:)
A ja sie tyle nagadałem z prezesami, żeby "na mikołaja" mecz z Arką zrobić za piątaka ... :)

nitroactive - Pią Paź 24, 2014 20:52

No właśnie, tu trzeba działać jak mówi Bianconeri,a nie działać jak Tusk :D
arkoniusz - Sob Paź 25, 2014 06:17

Nie podwyższenia. Wręcz przeciwnie.. Przepraszam. Nie ma w Sączu od jakiegoś czasu i byłem, że są dalej po 15. Więc sorki mój błąd. A co do Arki to przy dobrej reklamie myśle, że może być dużo wiecej :)
Bianconeri - Sro Gru 03, 2014 20:33

Dziś się trochę działo na spotkaniu, kto nie był niech żałuje :)
wborzecki@gmail.com - Sro Gru 03, 2014 21:02

:-DD
TRENER MA JAJA :-)
I WIDAĆ ŻE MU ZALEŻY NA DRUŻYNIE

pasi - Sro Gru 03, 2014 21:37

Zgadzam się z Tobą ;) Gość jest konkretny ale moim zdaniem dla Łukasza nie ma miejsca w tej drużynie.
Grzechotnik - Sro Gru 03, 2014 21:49

A no trener bardzo w porządeczku gość.

Natomiast sprawa z tym boiskiem ze sztuczna nawierzchnią na Dunajcu to jeden wielki skandal . Trzeba głośno z tym zaprotestować , przede wszystkim na "jedynym i jakże obiektywnym portalu'' sądeczanin.info jak to zakłamane mendy -szczególnie jeden sądecki poseł z PO - rzucają kłody pod nogi Sandecji !

Zamiast drużyna trenować w Sączu zimą na sztucznej nawierzchni na Dunajcu będzie musiała -zresztą nie pierwszy raz- jeździć 2 razy dziennie do Tylmanowej na treningi .
Tak by uprzykrzyć życie ...Nowakowi.

Ktoś kto nie był na spotkaniu zapyta sie , a dlaczego Sandecja nie może tam trenowac . Odpowiedź brzmi , nie bo nie...

lukas33 - Sro Gru 03, 2014 21:55

To prawda. Z tym trzeba coś zrobić, nagłośnić, przeprowadzić jakieś rozmowy, może wybrać się z delegacją do pana kanclerza :) Myślę, że tak miłym, kulturalnym, młodzieńcom ze specyficznym darem przekonywania jak my by nie odmówił :)
A na poważnie to temat który trzeba poruszyć gdzieś wyżej bo to jakieś jaja są żeby miejski klub nie mógł trenować na terenach oddanych za darmo do użytkowania uczelni przez miasto.
To jakaś kur.. paranoja jest!

bzyku - Czw Gru 04, 2014 13:03

pasi napisał/a:
Zgadzam się z Tobą ;) Gość jest konkretny ale moim zdaniem dla Łukasza nie ma miejsca w tej drużynie.


Sam odejdzie nie trzeba mu ubliżać i sugerować
http://www.sportowefakty....sza-grzeszczyka

sz3ur - Czw Gru 04, 2014 20:03

podrzućcie szczegóły,
obiecuje poruszyć na fakty-ns.pl...prosze o prv

Bianconeri - Pią Gru 12, 2014 07:33

Nakładem naszej pracy i w ramach współpracy z klubem można teraz łatwiej przeglądać nasze strony internetowe i forum z telefonów komórkowych.
Taki prezencik świąteczny.

http://www.sandecja.org/1...e_techniki_.htm

www.megachem.pl - Pią Gru 12, 2014 09:17

Dalej nie mogę przeglądać strony na mojej Noki 3210. Poprawcie to.
Bianconeri - Pią Gru 12, 2014 09:38

Nokia 3210 to korzysta jeszcze z GPRS, zgłasza się jako zupełnie inne urządzenie itp, więc to trochę inna bajka i o wiele więcej "zabawy" i raczej aż tak ciężko się będzie uwsteczniać.
Takie bajerki robi się teraz dla telefonów z androidem, łindołsyfonen czy srajfronów.

www.megachem.pl - Pią Gru 12, 2014 10:43

Myślałem, że jak wąż działa, to też będzie. Zmieniłem nawet obudowę, ale nie pomogło.
major - Pią Gru 12, 2014 10:58

Fajna jest ta mobilna wersja forum, funkcjonalna. Z pewnością lepiej się będzie przeglądać :)
eSKa - Nie Gru 14, 2014 16:47

:) Megachem co ty wiesz :) o telefonie, ja mam do dzis Motorole d-160 - jeden z pierwszych w pl :) I na nim nie działą android :(
Bianconeri - Wto Lut 10, 2015 07:10

Ostatnio była trochę cisza w temacie, ale to nie znaczy że się nic nie dzieje.
Dzieje się, i to sporo, a przynajmniej próbujemy, tyle że ilość ciągle nowych i nieoczekiwanych problemów ze wszystkim jest ogromna.

Ci do MPK i autobusu to wstępnie jest temat dogadany i jest zielone światło. Tyle że dyrektor jest aktualnie dość poważnie chory i przez najbliższe tygodnie będzie przebywał w szpitalu.

Prezentacja drużyny przed rundą będzie, tylko mamy dwie lokalizacje. Lepszą (hala, wiadomo :D), i gorszą (Galeria Sandecja).
W galerii wiadomo nie ten klimat itp ale miejscówka jest brana pod uwagę m. in. dlatego że dostaliśmy propozycję ponownego otwarcia i prowadzenia sklepu klubowego, który był w galerii oraz sklepu internetowego.
Jest wstępne zainteresowanie wszystkich stron, były wstępne rozmowy, i powstał taki pomysł by połączyć prezentację z ponownym otwarciem sklepiku itp.
Ale biorąc pod uwagę ilość przeszkód, które trzeba pokonać to raczej bym się na szybkie otwarcie nie nastawiał :D

Jest jeszcze kilka czy kilkanaście innych rzeczy, gdzie "coś" się dzieje czy próbujemy zrobić, no ale od jakiegoś czasu staramy się informować tylko o rzeczach gdzie jest jakiś konkret czy widoczny efekt, na pisanie o planach (który zawsze mieliśmy pełno) szkoda czasu.

arkoniusz - Sro Lut 11, 2015 18:37

Fajnie, że coś się dzieje :)

A jaka jest szansa rozgrywania meczów o 19:10 ?? Czy jest w ogóle taka opcja ?

Bianconeri - Sro Lut 11, 2015 20:49

Jest i było to poruszane, ale to nie tylko od nas zależy.
bzyku - Czw Lut 12, 2015 12:36

Godzina 19:10 fajnie choć przy długim dniu lepiej rozgrywać mecze 20:00 - 20:45
młodyC - Czw Lut 12, 2015 15:04

Też się zgadzam.
arkoniusz - Nie Lut 15, 2015 19:33

Sandecja-Miedź 14.03.2015 godz:16
Sandecja-Flota 28.03.2015 godz:16
Sandecja-Wisła P 11.04.2015 godz:17
Sandecja-Bytovia 25.04.2015 godz:17
Sandecja-Zagłębie L 9.05.2015 godz:18
Sandecja-Olimpia G 23.05.2015 godz:18
Sandecja-Dolcan 30.05.2015 godz:17


Z tego co wiem... Chyba chcą na prądzie oszczędzac

mirek678 - Pon Lut 16, 2015 09:28

Szkoda ze nie dali meczów o 11 w niedziele
bzyku - Pon Lut 16, 2015 09:29

Szkoda, że nie gramy później, choć z drugiej strony wolę żeby kasa była
Bianconeri - Pon Lut 16, 2015 12:21

Co do kasy to ... internetowej sprzedaży biletów nie będzie (rzuciliśmy temat jakiś czas temu, głównie Michał się tym zajmował i już było w zasadzie dogadane).
Jednak nic z tego "bo się nie opłaca" :D:D lepiej żeby kupowali w kasach ludzie bo więcej biletów wtedy sprzedadzą :)

Ręce mi opadają a mózg staje i tupie ... I tak to wygląda z "załatwianiem" prawie każdej rzeczy ....

x_cite - Pon Lut 16, 2015 22:26

Godziny meczów masakryczne...po co nam to oświetlenie?? wymóg dla wymogu??!!
wojo94 - Pon Lut 16, 2015 22:55

Trochę więcej niż 2 tygodnie do pierwszego meczu , chłopaki zasuwają na obozie to zacznijmy uświadamiać wyszytkich o zbliżającej się rundzie , pomęczyłem trochę ale urodziło się:

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be



(nie wiedziałem który temat więc z góry sorry za bałagan)

Bianconeri - Wto Lut 17, 2015 07:24

Cytat:
Co do kasy to ... internetowej sprzedaży biletów nie będzie (rzuciliśmy temat jakiś czas temu, głównie Michał się tym zajmował i już było w zasadzie dogadane).
Jednak nic z tego "bo się nie opłaca" :D:D lepiej żeby kupowali w kasach ludzie bo więcej biletów wtedy sprzedadzą :)

Ręce mi opadają a mózg staje i tupie ... I tak to wygląda z "załatwianiem" prawie każdej rzeczy ....


Narobiło się trochę zamieszania, poszło parę nacisków tu i ówdzie i w tygodniu ma się zebrać zarząd i system sprzedaży biletów przez neta "mo być" :)
W tej chwili będzie to prawdopodobnie przez którąś z dostępnych platform tego typu, ruszyć a na początku marca, testowo na pół roku.

arkoniusz - Wto Lut 17, 2015 09:38

No całkiem całkiem (: ... Gratuluje ..
Bianconeri - Pią Lut 20, 2015 15:59

Dziś byłem z Kazają (no niestety :D) i przedstawicielem UM na spotkaniu panem Robertem Ślusarkiem, Dyrektorem Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu.
Jest szansa na fajną wystawę na 105-lecie klubu, które jak by kto nie wiedział to wypada w tym roku :))

Powoli krystalizuje się też kilka bardziej bieżących kwestii, tradycyjnie jak pojawią się konkrety to dam znać.

hanys - Pon Lis 23, 2015 12:01

Czy jako Stowarzyszenie, ocieplamy wizerunek kibiców Sandecji i na Mikołaja albo Święta organizujemy jakąś akcję typu Szlachetna paczka albo cos??
Bianconeri - Pon Lis 23, 2015 12:48

Fajnie by było, ale tradycyjnie pewnie nie będzie komu się tym zając na poważnie żeby zrobić coś sensownego więc skończy się na kolejnym pomyśle ...
Ja w każdym bądź razie nie jestem w stanie się podjąć organizacyjnie.

www.megachem.pl - Pon Lis 23, 2015 13:07

Jak w zeszłym roku będziemy ogarniać Rodacy Bohaterom- zbiórka na Kresowiaków. Dogrywamy terminy- najprawdopodobniej drugi tydzień grudnia. Potwierdzę jeszcze. Jesteśmy na ostatniej prostej, dajcie jeszcze parę dni i podam szczegółowe info. Napewno punkt na Grodzkiej 10.
Bianconeri - Pon Lis 23, 2015 16:38

Tak wiem, pisał mi Paweł.
Jednak to trochę innego rodzaju akcja niż mikołajki czy przyłączenie się so szlachetnej paczki.

mirek678 - Nie Lis 29, 2015 02:31

A mieliśmy miec 42 czy tam 41 PTK nie pamietam :) bylibyśmy liderem Wrrr a tak to pozostała walka o utrzymanie :(
radziufan - Wto Gru 01, 2015 16:26

na prośbę klubu, nie wiedziałem gdzie wrzucić

http://www.sandecja.com.p...iem_za_1_zl.htm

KKS_FAN - Pon Gru 14, 2015 21:52

Co Wy na to by pomyśleć nad turniejem w fife?

Fajna inicjatywa, opcja by się zmierzyć z innymi na większą skalę podczas przerwy zimowej.

bzyku - Pon Gru 14, 2015 22:40

Mam lepszy pomysł może turniej w piłkarzyki (trambambula) ?
radziufan - Wto Gru 15, 2015 07:34

KKS_FAN napisał/a:
Co Wy na to by pomyśleć nad turniejem w fife?

Fajna inicjatywa, opcja by się zmierzyć z innymi na większą skalę podczas przerwy zimowej.


pomysł dobry jak każda inna forma in tegracji, nie widze przeszkód byś zaczał organizować

www.megachem.pl - Wto Gru 15, 2015 16:36

Miła była by wigilia kibicowska, tylko z organizacją może być ciężko.
internacionale - Wto Gru 15, 2015 16:49

www.megachem.pl napisał/a:
Miła była by wigilia kibicowska, tylko z organizacją może być ciężko.


Kilka lat temu Włodek fajną zorganizował w barze "Zacisze" zdaje się :)

gogo1910 - Pon Sty 25, 2016 23:17

Będzie może jakieś spotkanie kibicowskie przed ligą? ;) Pogadać o jakiś celach na ten sezon pierwszym meczu wyjazdowym itp ;) Pozdrawiam
KAPI - Wto Sty 26, 2016 16:54

jak my od kilku lat zaliczamy prawie same zera od razu powinnismy sie mobilizować na wyjazdy które nas czekają na wiosne :) stowarzyszenie jakąs promocje by moglo zrobić na wyjazdy np 2 wyjazdy w cenie 120 zl czy cos bo jak nie bedzie promocji to nie będziemy jezdzic znow w dalsze wyjazdy :((
polak_ns - Wto Sty 26, 2016 16:58

Stowarzyszenie to nie biedronka, jakby każdy wpłacał składki to pewnie by i promocje na wyjazdy były.
KAPI - Wto Sty 26, 2016 17:10

To moze zrobmy akcje zbiorka na wyjazdy kazdy da ile ma ale komus z towarzyszenia a on wplaci na konto bo nikomu sie nie chce chodzic i robic przelewu. I co dobre jakbysmy uzbierali 300zl i juz mozna.cos dorzucic do wyjazdu
Felek - Pon Lut 08, 2016 11:25

Z kim najlepiej kontaktować się w sprawach organizacyjnych Stowarzyszenia? Mail podany na stronie sprawia wrażenie zapchanego.. ;)
szymon_YG - Pon Lut 08, 2016 19:43

Zapraszam na prv
Bianconeri - Sro Lut 10, 2016 15:11

Zacznę od końca - mail działa, ale od paru dni nic ciekawego oprócz spamu i reklam to na skrzynce nie widziałem.
Dane teleadresowe, konto itp bez zmian.

A teraz meritum, bo tak naprawdę wpadłem się pożegnać.
Aktualna sytuacja osobista i zdrowotna nie pozwala mi zbyt wiele a już tym bardziej jakiekolwiek "prezesowanie" odpada.
Osobną sprawą są chęci, ale to już zupełnie inna kwestia ...

Moje obowiązki i przywileje (buhaha) przejmuje Szymon, jego też rekomenduję na przywódcę sekty :)
Jak wszystko okrzepnie trzeba będzie zwołać walne SKS, przeprowadzić wybory itp.
Ale na to zawsze jest czas, przed nami liga i 2x więcej wyjazdów niż spotkań u siebie, nowa sytuacja w klubie i wiele wiele innych wyzwań.

Co i jak zrobimy, albo czego nie zrobimy, jak zawsze zależy od ludzi i ich chęci.

Razem możemy dużo, trzeba "tylko" chcieć.

Ja oczywiście nie znikam całkowicie, jak tylko czas i kilka innych rzeczy pozwoli to oczywiście będę tu i ówdzie, w czym dam rady to pomogę.

Forum również przeglądam, z tym że się nie loguję bo szkdoa mi czasu i klawiatury na niektóre polemiki :) ale dobrze że coś się zaczyna dziać.

Pozdrawiam wszystkich, którym zależy na Sandecji i jej kibicach.

jaro. s - Sro Lut 10, 2016 19:58

Szkoda Bianco. Pozdr.
weber - Pią Mar 24, 2017 17:04

Instrukcja postępowania z policją
Obowiązkowa wiedza każdego fanatyka.

http://www.stadionowiopra..._z_policja.html


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group