Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Polityka, polityka, polityka... - Wybory samorządowe 2014

Bianconeri - Sro Paź 01, 2014 07:38
Temat postu: Wybory samorządowe 2014
Jak wiadomo w listopadzie wybory samorządowe, w których w odróżnieniu od parlamentarnych mimo wszystko bardziej głosuje się na ludzi niż na konkretne partie.
Chociaż oczywiście jest to i tak powiązane ze sobą i oddzielić się tego nie da.

Jak już wspominałem w innym temacie część osób związana z naszym środowiskiem kibicowskim będzie próbować swych sił ubiegając się o mandat radnego miejskiego.

Tu będzie na pewno dobre miejsce na przedstawienie tych osób, zadanie im pytań itp

Jeśli chodzi o wybory prezydenta miasta to wiadomo że stanowimy dość sporą grupę potencjalnych wyborców. Zapewne dlatego też SKS otrzymało zaproszenia na rozmowy, głównie o obecnej sytuacji oraz przyszłości Sandecji, której to sytuacja jest na obecną chwilę ściśle powiązana z sytuacją w mieście.

Przedwczoraj spotkaliśmy się (sorry za opóźnienie ale nie miałem po prostu czasu nic sensownego klepnąć na forum w tej sprawie) z p. Ludomirem Handzlem i jego współpracownikami z komitetu Koalicja Nowosądecka.
Spotkanie trwało ponad godzinę, było ciekawe, p. Handzel przedstawił swój pomysł na działanie klubu i przekazał nam własnoręcznie podpisany dokument w tej sprawie.

Krótka notka tutaj http://ludomirhandzel.pl/...Nowy-Sacz.html, dokument tutaj http://ludomirhandzel.pl/...1de23ca2887.pdf (oryginał do wglądu jak by ktoś potrzebował np na najbliższym spotkaniu SKS).

--------

I kilka słów "porządkowych". Temat na charakter ogólny, oficjalnie nie popieramy na razie nikogo, nikogo też nie dyskredytujemy.
Jesteśmy świadomymi mieszkańcami Nowego Sącza oraz przede wszystkim kibicami Sandecji, głosujmy w zgodzie z własnym sumieniem oraz tak aby było jak najlepiej dla klubu (a więc i przy okazji dla nas).

Podobne spotkania jak z p. Handzlem są wstępnie planowane z innymi kandydatami czy ugrupowaniami, bez względu na moje prywatne poglądy czy awersję do polityki i polityków :).
Przedstawiciele SKS na każde takie zaproszenie odpowiedzą i na spotkaniu się pojawią, bo po prostu trzeba rozmawiać i szukać najlepszych rozwiązań.

Jeśli będą jakieś konkrety z innych spotkań na pewno informacja się tu znajdzie, jeśli ktoś ma swoje plany wyborcze, kandyduje a o tym nie wiemy a uważa ze powinniśmy wiedzieć niech daje znać.
Będziemy uzupełniać informacje.

x_cite - Sro Paź 01, 2014 11:08

Na razie listy są w trakcie rejestracji, kandydaci są już prawie na sto procent dograni tylko brakuje numerów list. Do 7 października jest przewidziana rejestracja list potem nastąpi losowanie i będzie można chwalić się oraz agitować potencjalnych wyborców :)
radziufan - Pon Paź 06, 2014 20:17

Grzegorz Fecko , kandydat na prezydenta NS, odnośnie Sandecji ( z forum SkyscraperCity)

"Wydaje się, że wypowiedziałem się dość jasno. Co do sponsora to po pierwsze trzeba go mieć... Przy założeniu, że jest jak, jest, czyli mieszkańcy utrzymują poprzez podatki klub, proponuję wykorzystanie Sandecji, tak jak było to od dziesiątek lat. Otóż, dziś, mamy kosztowny zaciąg zagraniczny a nasi piłkarze z Sądecczyzny nie mogą się przebić. Jest swoisty paradoks, za pieniądze podatników utrzymujemy zawodowców z zewnątrz. Uważam, że do kiedy miasto będzie utrzymywało z podatków klub, Sandecja powinna być naturalną szansą ścieżki kariery sportowej Sądeczan. Kiedyś jak Sandecja była w III lidze, było wiele sądeckich nazwisk, które znane były w całej Polsce, obecnie tego nie ma. Rozmawiałem z wieloma sportowcami i rodzicami młodych sportowców. Oni nie wiedzą dla czego mimo utrzymywania klubu z ich podatków dodatkowo wydają własne spore sumy na stroje i wyjazdy na rozgrywki a w tym samym czasie stać nas na utrzymanie drogich najemników... - a efektów w tabeli jak widać nie ma. "

Bianconeri - Pon Paź 06, 2014 20:39

To chyba nie zna składu ....

Nie powiem, idea słuszna, ale już to przerabialiśmy. Z mizernym skutkiem niestety.

www.megachem.pl - Wto Paź 07, 2014 11:44

Jak Boga kocham, nie ma na kogo głosować. Albo alkoholik, albo obiecanki cacanki bez pokrycia, albo gość o ilorazie inteligencji gołębia. No masakra jakaś.
Dziekan - Wto Paź 07, 2014 14:30

Nowak porozklada wszystkich w pierwszej rundzie. Kto zrobi dobry wynik to i tez cos uczknie z tortu;)
kosiarz - Sro Paź 08, 2014 12:54

Namnożyło się tych członków i prezesów Stowarzyszenia....mam nadzieję, ze dziś przyjdzie i zapłaci zaległe skaldki za te "wieloletnie" członkostwo.

u Handzla.
4. Zdzisław Lisowski – wieloletni członek Stowarzyszenia Kibiców Sandecji Nowy Sącz

Same prezesy i członkowie Stowarzyszenia na tych listach ;)

Jak to wszystko czytam, top mój głos na Nowaka uważam za co najmniej rozsądny..

Bianconeri - Sro Paź 08, 2014 16:00

No faktycznie ciekawe ...
tom71 - Nie Paź 12, 2014 11:37

http://www.youtube.com/watch?v=CB3pgot8hHU

[ Dodano: Sob Paź 18, 2014 10:20 ]
http://www.youtube.com/watch?v=jQT_JFM0SMI

x_cite - Sob Paź 25, 2014 14:57

Zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich kibiców z okręgu wyborczego nr 3 czyli osiedla: Kilińskiego, Millenium, Nawojowska, Wojska Polskiego, Gorzków i Zawada o oddanie w najbliższych wyborach do Rady Miasta Nowego Sącza swojego głosu na moją osobę:) Pod tym linkiem jest mapa okręgów wyborczych w Nowym Sączu:
http://www.nowysacz.pl/co...wyborcze_ns.pdf

Startuję z Komitetu Wyborczego Wyborców Wspierających Ryszarda Nowaka czyli Lista nr 14, Okręg nr 3, Pozycja nr 8.

Z góry dziękuję za poparcie! Jeśli ktoś ma jakieś pytania do mnie, chciałby ulotkę poczytać itp. to proszę o priv.

pozdrawiam,

Miłosz

wborzecki@gmail.com - Sob Paź 25, 2014 15:24

:-p
x_cite - Sob Paź 25, 2014 16:45

Włodek jak nie My to kto? ;) Kampanię czas zacząć - startujemy z jednego okręgu!
nitroactive - Sob Paź 25, 2014 22:14

Festiwal populizmów zaczyna się rozkręcać...
tom71 - Nie Paź 26, 2014 00:59

chyba nie trzeba przypominać na kogo głos macie oddać


http://www.portalsamorzad...owski,1173.html

matys5392 - Nie Paź 26, 2014 17:10

Głosujmy dalej na tego łysego buca http://www.tv.rtk.pl/kontent/wideo/?id=1130
kosiarz - Pon Paź 27, 2014 06:12

Tak czy owak będzie Nowak! ;) Gdyby choć był jeden z nich który dawałby cień nadziei, że jest od niego lepszy...niby na kogo mam głosować? I dlaczego?
Wyzywasz od bucow na forum anonimowo, nie piszesz żadnych powodów, no chyba, ze Ci pracy nie dał jak temu "słynnemu blogerowi" z Londynu, ktory jak się okazało sam w wyborach startuje.

www.megachem.pl - Pon Paź 27, 2014 14:27

Moim zdaniem nie ma godnego kandydata, a gorzej chyba być nie może.
x_cite - Nie Lis 09, 2014 21:42

Przypominam się koleżankom i kolegom z forum z 3 okręgu wyborczego o wsparcie w wyborach do Rady Miasta Nowego Sącza - jeśli nie macie kandydata, albo nie chcecie głosować na osobę z listy partyjnej to proszę o wsparcie mojej kandydatury! :)

Startuję z Komitetu Wyborczego Wyborców Wspierających Ryszarda Nowaka czyli Lista nr 14, Okręg nr 3, Pozycja nr 8.

Z góry serdecznie dziękuję!

kibicKKS - Pon Lis 10, 2014 22:22

@x-cite a czy głosowanie na Ciebie grozi wsparciem Dobosza? Moim zdaniem największej chorągiewki z wszystkich startujących...
Bianconeri - Pon Lis 10, 2014 22:36

Włodziu jak byś się chciał dowiedzieć czegoś nowego na swój temat to polecam lekturę

http://sadeczanin.info/wy...98#.VGEtFvmG-Wa

Widać że cię paru anonimów bardzo nie lubi. Nawet się jakiś "ekspert" kolejny od kibiców i Stowarzyszenia znalazł co wie wszystko lepiej.

Żałosne to wszystko ale jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że polityka to jedno wielkie guano i żeby się od tego jak najdalej trzymać.

rudeboyz - Pon Lis 10, 2014 23:28

Kod:
To jest atak na kibiców Sandecji i Stowarzyszanie Kibiców Sandecji bo Borzęcki nigdy nie należał ani nie ma nic wspólnego ze Stowarzyszeniem.Wszyscy kumaci kibice wiedzą że jest dupolizem PiSu a nie od dziś wiadomo że kibicom bliżej jest do RN niż każdej innej partii

Tusia1910
:-) :-) :-)

x_cite - Wto Lis 11, 2014 00:06

kibicKKS napisał/a:
@x-cite a czy głosowanie na Ciebie grozi wsparciem Dobosza? Moim zdaniem największej chorągiewki z wszystkich startujących...


Głos oddany na mnie jest głosem oddanym na danego kandydata. Każdy robi swoje. Ja proszę o wsparcie mojej osoby :) Jest 14 osób na liście i masz wybór przy kim postawić krzyżyk. Każdy jeden głos jest dla mnie bardzo ważny i bezcenny! pozdrawiam

wborzecki@gmail.com - Wto Lis 11, 2014 07:18

czytałem czytałem :-))) WYBORNE :-DD
jaki nic tusi1910 żyłka pękła :-)) JECHAŁ JĄ SĘK :-DD

kosiarz - Wto Lis 11, 2014 21:14

Mam nadzieję, że Włodek 16 listopada zostanie radnym Nowego Sacza. Zagłosuję na niego.
Przemyślałem i niech zostanie tym radnym!;) Głosujemy na Włodka! ;)
Pierwsze zebranie SK w ratuszu! A co! ;)

wborzecki@gmail.com - Czw Lis 13, 2014 21:33

DZIĘKUJĘ :-))
x_cite - Pią Lis 14, 2014 08:28

Ostatni raz przed ciszą wyborczą proszę o oddanie głosu na moją osobę:)

Komitet Wyborczy Wyborców Wspierających Ryszarda Nowaka Lista nr 14, Okręg nr 3, Pozycja nr 8.

Z góry serdecznie dziękuję!

Bianconeri - Pią Lis 14, 2014 09:13

Jak głosił napis na murze ŁKS / Widzew nie szanuje postu, Sandecja nie szanuje ciszy wyborczej :D:D
x_cite - Pią Lis 14, 2014 09:39

Bianconeri napisał/a:
Jak głosił napis na murze ŁKS / Widzew nie szanuje postu, Sandecja nie szanuje ciszy wyborczej :D:D


No, ale ja chcąc nie chcą muszę ją szanować :)

Bianconeri - Nie Lis 16, 2014 12:09

Dziś wybory, zachęcam do skorzystania z uroków demokracji i głosowania.
Będzie potem łatwiej narzekać na wszystko i wszystkich ;)

nitroactive - Nie Lis 16, 2014 18:40

Nie będzie łatwiej, ale jak się nie pójdzie, to przynajmniej nie ma się tego uczucia wydymania, jakby się miało w doopie coś... coś na "ch" ;)
fanatycznie - Nie Lis 16, 2014 21:15

jakieś przecieki o wynikach na prezydenta :>?
vanacastin - Nie Lis 16, 2014 21:32

fanatycznie napisał/a:
jakieś przecieki o wynikach na prezydenta :>?


Według danych sondażowych:

37% Nowak,
32% Handzel,
18% Fecko,
8% Fałowski,
6 % Czarnecki

x_cite - Pon Lis 17, 2014 01:07

PIS ma dużą przewagę w NS i Włodek pewnie ma już mandat w kieszeni. Zresztą wg. mojej wiedzy to PIS będzie miało większość w Radzie Miasta.
www.megachem.pl - Pon Lis 17, 2014 08:33

Tak, czy siak przegrał Nowy Sącz- Nowak vs Handzel, to cholera vs dżuma. Większość rady PiS, prezydentem Handzel- nic nie zrobi, zresztą nawet nie wiem czy by chciał, bo zastój miasta= nadal niskie pensje w Newagu, Fakro itp. Nowak prezydentem + rada z PiSu- kolejne 4 lata zaściankowości i degradacji Sącza.

Jedyna nadzieja, to Włodek w radzie. Nie wiem, jak Zdzisław- przeszedł, czy nie? Bo jeśli tak, to mamy 2 zacnych kumów w mieście, za 4 lata opanujemy resztę miejsc na rajców!!!

Bianconeri - Pon Lis 17, 2014 10:56

http://www.dts24.pl/wynik...dzie_25350.html

jak to się rozkłada "osobowo" nie wiem.

wborzecki@gmail.com - Pon Lis 17, 2014 11:10

WITAM SERDECZNIE KUMOSZKI I KUMÓW :-)
NIESTETY PONIOSŁEM SROMOTNĄ PORAŻKĘ :-((
WSZYSTKIM KTÓRZY NA MNIE GŁOSOWALI
WIELKIE DZIĘKUJĘ

Bianconeri - Pon Lis 17, 2014 14:15

http://www.sadeczanin.inf...13#.VGnx-8nTy8A

Ciekawie by było poznać dokładne wyniki każdego ze startujących.
Ale najpierw "system informatyczny" zrobiony w 3 miesiące musi zacząć działać :)

x_cite - Pon Lis 17, 2014 14:20

Włodek ile miałeś głosów a ile Dawid Dumana?
wborzecki@gmail.com - Pon Lis 17, 2014 14:41

na teraz nie wiem
x_cite - Pon Lis 17, 2014 14:56

No ja też jestem zawiedziony, wiele osób obiecało a nie poszło, ogólnie kiepski nastrój...trudno było minęło, widać nie mamy tak pisane, aby zasiąść w Radzie Miasta.
ERNESTO - Pon Lis 17, 2014 16:46

wborzecki@gmail.com napisał/a:
WITAM SERDECZNIE KUMOSZKI I KUMÓW :-)
NIESTETY PONIOSŁEM SROMOTNĄ PORAŻKĘ :-((
WSZYSTKIM KTÓRZY NA MNIE GŁOSOWALI
WIELKIE DZIĘKUJĘ


Szkoda, liczylem ze sie dostaniesz i tam troche namieszasz ...

Pozdrawiam

x_cite - Pon Lis 17, 2014 21:17

Włodek jakbyś startował z PO z 2 miejsca to miałbyś mandat radnego...wystarczyło Dominice Marczak tylko 140 głosów i jest radną...szok
polak_ns - Pon Lis 17, 2014 22:05

a w niektórych miastach niektórzy kandydaci dostali 0 głosów mimo iż rodziny na nich głosowały to jest dopiero szok ;)
Bianconeri - Pon Lis 17, 2014 22:06

A w Słupsku w drugiej turze ... Biedroń, który nawet nie jest z tym miastem związany :O
pasi - Pon Lis 17, 2014 23:12

W imieniu Dawida Dumany chcę podziękować za każdy oddany głos na jego osobę !!
Dzięki uwierzcie że nie zawiedziecie się !!

Masahiko - Wto Lis 18, 2014 00:19

wborzecki@gmail.com napisał/a:
WITAM SERDECZNIE KUMOSZKI I KUMÓW :-)
NIESTETY PONIOSŁEM SROMOTNĄ PORAŻKĘ :-((
WSZYSTKIM KTÓRZY NA MNIE GŁOSOWALI
WIELKIE DZIĘKUJĘ



Panie Włodzimierzu, choć w wielu kwestiach jest nam nie po drodze to chciałbym tylko napisać, że jeśli bym mógł to bym oddał swój głos właśnie na tę kandydaturę. Dzisiaj wybory samorządowe się nam upartyjniły. Ludzie często głosują na partię, a nie człowieka. A ja właśnie zagłosowałbym na Ciebie dlatego, że jesteś odpowiednim kandydatem. Różnimy się w kwestiach światopoglądowych, dotyczących szerokiej polityki, ale tutaj lokalnie wiem, że na pewno bardzo Ci zależy na naszym mieście. Przed wyborami miałem zapytać czy nie boisz się wspominać o swoim udziale w SKS i ogólnej działalności kibicowskiej. Po tym co robią media w Polsce na temat kibiców wydaje się, że w oczach przeciętnego człowieka osoba z takiego środowiska byłaby nieodpowiednia. Ty jednak się tego nie wstydziłeś, a nawet się tym chwaliłeś. Co oznacza że jesteś szczery i honorowy. Nie znam Cię osobiście, ale to jakim szacunkiem cieszysz się choćby na tym forum, jaką sympatię wzbudzasz, mimo często skrajnych poglądów na wiele tematów, mimo swojej bezkompromisowości - to robi wrażenie. Życzę jeszcze większego zapału do zmiany Nowego Sącza i regionu, do trzymania się swoich zasad i tego, abyś następnym razem dopiął swego i dostał się do Rady Miasta. Pozdrawiam.

nitroactive - Wto Lis 18, 2014 17:24

W zasadzie podpisuję się pod powyższym ;)
Taki paradoks mały może się wydawać, bo często denerwuje mnie to idealizowanie PiSu :)

Niestety, demokracja ma to do siebie że są to rządy większości, nie mądrości. W tym świetle "sromotna porażka" akurat dobrze o Nim świadczy ;)

ERNESTO - Wto Lis 18, 2014 17:26

Ot fajne podsumowanie Wlodka. Nie da sie go nie lubic, mimo ze poglady nierzadko ma bardzo odmienne ode mnie - mozna jednoczesnie z nim podyskutowac na poziomie (P.S. podczas spotkania w cztery oczy nie rzuca linkami ;) ) i bez wiekszych spin. Chyba nie znam lepszego kandydata - zwlaszcza, ze nie jest typowym politykiem i wiem, ze nie wyparl by sie wlasnych idealow dla jakichkolwiek korzysci, a to w dzisiejszych czasach bardzo istotne. Dlatego tak jak pisalem wyzej bardzo zaluje, ze sie do Rady Miasta nie dostal, bo wierze, ze moglby tam niezle namieszac, a takze rzucic nam nowe spojrzenie na polityke

Pozdrawiam

Bianconeri - Wto Lis 18, 2014 17:29

Skoro tak to namawiajcie go, może za 4 lata znowu spróbuje :)
Będzie miał większe doświadczenie, wyciągnie wnioski z niewątpliwie popełnionych błędów, zrobi lepszą kampanię itp i może akurat.

A może wcześniej jakieś referendum się trafi czy inne rewolucje, nigdy nie mów nigdy :)

monti - Sro Lis 19, 2014 07:01

oczywiscie podpisuje sie pod milymi slowami w strone Wlodzimierza oby tak dalej trzymaj sie i nie daj sie zlamac jak to mowia jutro bedzie lepiej w koncu Sandecja to my
x_cite - Sro Lis 19, 2014 08:19

Niestety wybory samorządowe są bardzo upartyjnione nad czym ubolewam osobiście...teraz po wyborach i znając wyniki wciąż nieoficjalne widać, że start z listy partyjnej dawał pewien bonus a start z listy niepartyjnej poza moim komitetem okazał się strzałem w kolano. Wielu kandydatów bardzo mnie zaskoczyło dostając się do Rady Miasta i odwrotnie nie dostając się do tego gremium. W tych wyborach wyborcy okazali się bardzo nieprzewidywalni o czym świadczą wyniki.
kosiarz - Sro Lis 19, 2014 09:12

Handzel zrobi z Nowego Sącza Nowy York a z Sandecji , Barcelone. Jego ludzie mają już sponsorów po 3 mln...i te ławeczki nad Kamienicą, to jest hit.
Wg mnie powinno się przed głosowaniem badać IQ , nawet nie kandydatom, ale ...wyborcom.
Jeżeli kogoś obraziłem, tak miało być.

Za Nowakiem idą czyny, za Handzlem też;
http://www.firmy.net/dost...e-klientow.html

Co do porażki Włodka.
Zaufaj wreszcie ludziom, i naucz się ich słuchać. Wklejanie linków nie pomogło. Moim zdaniem zasługiwałes na bycie radnym, bardziej jak połowa z tych co nimi sa.

Oczywiście moje spojrzenie jest subiektywne więc nieobiektywne.

Bianconeri - Sro Lis 19, 2014 09:33

Kumie może jeszcze masz szansę jak anulują i powtórzą wybory:

http://www.tvp.pl/kielce/...112014/17703714

Bianconeri - Sro Lis 19, 2014 12:54

Wyniki do rady:
http://twojsacz.pl/tych-radnych-wybralismy/

i poszczególne okręgi:
http://twojsacz.pl/nowy-s...-w-okregu-nr-1/
http://twojsacz.pl/nowy-s...-w-okregu-nr-2/
http://twojsacz.pl/nowy-s...-w-okregu-nr-3/
http://twojsacz.pl/nowy-s...-w-okregu-nr-4/

lukas33 - Sro Lis 19, 2014 15:58

Troszkę bardziej po cichu, bez wielkiego zadęcia i bez jakiejś większej propagandy tu na forum ,udało mi się zdobyć 128 głosów. Dziękuję wszystkim z kibicowskiej braci którzy na mnie oddali swój głos.
Kumie głowa do góry, trza dalej pracować i za 4 lata karta się odwróci!

pasi - Sro Lis 19, 2014 22:13

Wszystko kurde spoko :) Ale co ta pała SAS tam robi z powrotem ??... ehhh

A za 4 lata proponuję jednak słuchać czasem młode "kłopociaki" i zrobić wiecej szumu na temat wyborów a może i więcej Naszych by tam siedziało. Nic na siłe!! Pozdrawiam sportowe mordy !!:D

Dziekan - Czw Lis 20, 2014 14:49

Wygląda na to, że sam "kibicowsko - patriotyczny" elektorat to zbyt mało.
Ja sam wybory te oceniam na plus. Mieszkańcy Nowego Sącza w końcu wykreślili takie nazwiska jak Wiktor, Wituszyński, Mądry etc.. i dali szanse wielu nowym kandydatom. Widać też, że zmienia się przekrój wiekowy elektoratu przez co "stare dziady" dostały sporo mniej głosów. Jest sporo nowych młodych twarzy na listach, które zrobiły niezły wynik.
Jedno jest pewne by zająć swoje miejsce w radzie miasta potrzebne są zarówno pieniądze jak i praca w terenie, którą ludzie będą widzieć. Same wzniosłe idee miejsca w Ratuszu nie gwarantują.
PS. dla tych co spróbują startować ponownie polecam korepetycje u Patryka Wichera (1181 głosów!!) spektakularny wynik.

Masahiko - Czw Lis 20, 2014 15:22

Tyle że Patryk Wicher będzie radnym druga kadencję. Z wynikami też trzeba uważać. Cztery lata temu Dobosz dostał najwięcej głosów. Dzisiaj jest poza radą ;)
Bianconeri - Sob Lis 22, 2014 10:03

Debata prezydencka przed 2 turą:

http://www.tv.rtk.pl/kontent/wideo/?id=1191

radziufan - Sob Lis 22, 2014 11:24

sprawa jak dla mnie wydaje sie jasna przed II turą
Handzel to puszka Pandory a Nowak jaki jest taki jest ale w kwestii Sandecji ma jak dla mnie wiecej do zaoferowania

x_cite - Sob Lis 22, 2014 15:18

Prezydent Nowak zmiażdżył swojego słabego kontrkandydata w tej debacie i nie tylko w niej:-)pełna mobilizacja panie i panowie na drugą turę! Tylko Ryszard Nowak!:-)
Bianconeri - Sob Lis 22, 2014 15:19

Nie było słów kluczowych jak "klub" czy "Sandecja" to dałem tutaj :)
Zapowiadali kolejne debaty więc pewnie usłyszymy do czasu wyborów co obaj panowie mają do powiedzenie w najważniejszej dla nas kwestii.

x_cite - Sob Lis 22, 2014 15:22

Chyba wiesz jak obecnemu prezydentowi leży dobro klubu na sercu?nie potrzeba słów:-)
bo2904 - Nie Lis 23, 2014 10:41

TRZEBA SIĘ ZMOBILIZOWAĆ BO JAK NOWAK NIE PRZEJDZIE TO Z KLUBU NIC NIE ZOSTANIE MOŻE PRZY DOBRYCH WIATRACH IV LIGA. TO JEDYNY PREZYDENT KTÓRY SIĘ ANGAŻUJE W SANDECJĘ ZROBIŁ I TAK DUŻO NA SĄDECKIE WARUNKI.

A NAPEWNO NIEODDA KLUBU W NIEPOWOŁANE RĘCE!!!!!

TYLKO SANDECJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Bianconeri - Nie Lis 23, 2014 13:01

Chcesz być na forum wrogiem publicznym nr 1? Tylko Włodek może pisać dużymi literami :)

A tak poważnie to opanuj się trochę, nie musisz "krzyczeć" praktycznie tego samego w każdym temacie.

bo2904 - Nie Lis 23, 2014 19:09

OK.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bianconeri - Sro Lis 26, 2014 08:00

Ostatnio cisza "wyborcza" :) więc jako świadomy obywatel przypomnę o niedzielnej możliwości wybrania prezydenta miasta, który zadba odpowiednio o nasz ukochany klub.
Mileniak - Sro Lis 26, 2014 11:45

Wracając do Naczelnego Kuma tego forum, to mam nadzieję, że kolego Włodzimierz będzie kontynuował karierę polityczną i za cztery lata znowu stanie w szranki.
Dzisiaj z perspektywy czasu wiadomo, że sam elektorat kibiców Sandecji to za mało i że trzeba dotrzeć do wyborców spoza środowiska kibicowskiego. Do tego potrzeba też środków i umiejętnie przeprowadzonej kampanii. Wierze, że Kum da radę.

A co do niedzielnej drugiej tury to parafrazując Korwina w wyborach prezydenckich w 2010 roku - to trzeba "zamknąć oczy, zatkać uszy - i głosować na Nowaka".

Grzechotnik - Sro Lis 26, 2014 17:33

Człowieka kurwica strzela jak sie czyta taki wywiad poniżej . Co prawda sprzed 2 lat ale jednak ...


Wojciech Molendowicz: Co by Pan powiedział tym pracownikom, którzy powiedzieli wyraźnie: Nie chcemy za 1500 pracować (chodzi o strajk pracowników Newagu-red.).

Ludomir Handzel: No cóż, nie lubię być brutalny, ale jednak trzeba powiedzieć prawdę. Jeśli ktoś nie chce pracować za 1500 zł, no to ma dwa wyjścia. Może poszukać innego pracodawcy, może także założyć działalność gospodarczą i pracować na własny rachunek i próbować zarabiać więcej. Czasy feudalizmu się skończyły. Jeżeli mi się nie podoba pracodawca, system, który jest wytworzony u tego pracodawcy, to zawsze go można zmienić. (…) Jeżeli mi się to nie podoba to wyjeżdżam do Irlandii , do Warszawy, na Śląsk i tam szukam pracy.



Wojciech Molendowicz: Jak Pan przewiduje, jak się skończy ten spór?

Ludomir Handzel: (…) Na miejscu zarządu Newagu starałbym się maksymalnie ograniczyć zatrudnienie w Nowym Sączu, przenieść wszystko, co jest możliwe do Gliwic (…). Automatycznie zwiększyłbym ilość firm outsourcingowych i raczej kooperantów…



Wojciech Molendowicz: Od tego nie przybędzie miejsc pracy w Nowym Sączu.

Ludomir Handzel: No nawet ubędzie, zdecydowanie.



Wojciech Molendowicz: Pan ma świadomość, że to niepopularne co Pan mówi.

Ludomir Handzel: Ktoś musi powiedzieć prawdę. Ja nie jestem politykiem i dlatego nie muszę tutaj wygłaszać jakichś pomysłów pro związkowych. Biznesowo należałoby ograniczyć w tym momencie zatrudnienie w Newagu.



Wojciech Molendowicz: Była mowa o tym, że podrożeje woda, podrożeje ciepło, śmieci, z powodu wysokich cen benzyny wzrosną ceny artykułów spożywczych. W którą stronę zmierzamy?

Handzel: Ja myślę, że zmierzamy w kierunku doszusowania do wszystkich krajów UE , gdzie wszystko jest drogie. (…) W tym momencie zmierzamy do tego, żeby wszystko było drogie i niestety pewnie tak będzie.



Wojciech Molendowicz: Czy za podwyżką kosztów życia i cenami będą nadążały nasze pensje?

Ludomir Handzel: Obawiam się, że nie. Abyśmy jednak zostali tą zieloną wyspą gospodarczą (…) koszty pracy powinny utrzymać się na tym samym poziomie, a dobrze by było jakby malały. (…) Polakom się jeszcze chce pracować i za stosunkowo rozsądne wynagrodzenia.



Wojciech Molendowicz: Co to jest to stosunkowo rozsądne wynagrodzenie? Bo większość z nas narzeka jednak na wysokość swoich poborów.

Ludomir Handzel: Polacy zawsze narzekali i będą narzekać, bo tacy jesteśmy. (…) Musimy na dzień dzisiejszy akceptować te wynagrodzenia, które mamy (…). To jest przewaga konkurencyjna naszych firm. (…) Na szczęście nie jestem politykiem, nie muszę obiecywać. Więc moim zdaniem wcale łatwiej nie będzie, nie będzie lżej, nie będziemy więcej zarabiać.

bo2904 - Sro Lis 26, 2014 18:12

Wszystkie Ryśki to dobre chłopaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nitroactive - Sro Lis 26, 2014 19:17

Grzechotnik napisał/a:
Na szczęście nie jestem politykiem, nie muszę obiecywać. Więc moim zdaniem wcale łatwiej nie będzie, nie będzie lżej, nie będziemy więcej zarabiać.
[/b]

Ja nie podpuszczam, ale to motto tej qrwy fałszywej, wysmarowałbym pod każdym jego bilboardem. Zwłaszcza tymi, gdzie bełkocze coś o cenach wody.

x_cite - Sro Lis 26, 2014 21:39

W niedzielę mamy dwie sprawy do załatwienia - oddanie głosu na Ryszarda Nowaka i zawitanie na K47 :)
kibicc27 - Czw Lis 27, 2014 10:48

Słuszna uwaga kolegi wyżej, trzeba oddać głos na Nowaka:)
młodyC - Czw Lis 27, 2014 16:28

Ludomir Handzel:

- Sportowa spółka akcyjna to najlepsze rozwiązanie dla drużyny, która aspiruje do ekstraklasy, która chce się rozwijać, mieć przejrzyste finanse i pozyskać inwestorów. Nikt nie będzie sponsorował drużyny, która ma nieprzejrzyste finanse. Żaden podmiot nie będzie łożył pieniędzy na podmiot w którym nie wiadomo co się z tymi pieniędzmi dzieje. To jest najprostsza odpowiedź i najprostsza forma prowadzenia takiego klubu, który ma aspiracje. Poza tym, łożenie tak dużych środków miejskich wskazuje na efektywność wydatkowania tych środków. Rodzice w akademii piłkarskiej wiedzą o czym mówię, również zawodnicy w klubie i działacze, ci którym Sandecja jest rzeczywiście bliska. Oni wiedzą, że klub jest chory od środka. Trzeba po prostu skończyć z obłudą i sytuacją, która trwa dzisiaj. Trzeba uzdrowić finanse tego podmiotu bo to jest nasza kochana Sandecja, która może być w ekstraklasie, tylko musi być prawidłowo i przejrzyście prowadzona.

Ryszard Nowak:

- Większych bzdur dawno nie słyszałem i aż gdybym miał włosy to by mi stanęły dęba. Sandecja jest stowarzyszeniem i pan nie może stowarzyszeniu nic narzucić. Może pan być jedynie jego członkiem i na walnym zgromadzeniu oddać głos w ten czy w inny sposób. Po drugie zaczyna pan odwracać kota do góry ogonem. Nie jestem przeciwny spółce akcyjnej ale nie będzie tworzył spółki i emitował akcje, które nie mają żadnej wartości. Statut dla spółki akcyjnej przygotowałem już dwa lata temu. Jeżeli znajdzie się sponsor, który będzie miał ochotę zainwestowania w Sandecję, to z przyjemnością z nim rozmowy podejmę. Nie będę mu nic narzucał, choć oczywiście postawie warunki dotyczące mienia miejskiego. Pod napisem Sandecja może się pojawić napis Coca Cola, nie będzie mi to przeszkadzać. Najpierw znajdźmy chętnych, którzy kupią akcje a później mówmy o przekształceniu. Nie pozwolę na pewno na bałagan, na który liczą niektórzy, w którym za pół darmo kupią Sandecję.

nitroactive - Czw Lis 27, 2014 16:49

Patrząc po sondażach, i po tym jak myslą ludzie (dzisiaj w pracy miałem rozmowę), to nie zapowiada się dobrze, dla Sandecji...
vanacastin - Czw Lis 27, 2014 18:51

nitroactive napisał/a:
Patrząc po sondażach, i po tym jak myslą ludzie (dzisiaj w pracy miałem rozmowę), to nie zapowiada się dobrze, dla Sandecji...


No to chyba trzeba zmobilizować siebie i osoby nam najbliższe aby udać się do urn wyborczych oddając głos na Nowaka. Trudno przewidzieć co będzie, bo chyba to wszystko się dzieje na pograniczu remisu, stąd każdy "krzyżyk" na karcie wyborczej ma duże znaczenie. Handzel to jedna wielka niewiadoma.

kosiarz - Czw Lis 27, 2014 21:07

Cytat:
Trzeba uzdrowić finanse tego podmiotu bo to jest nasza kochana Sandecja, która może być w ekstraklasie, tylko musi być prawidłowo i przejrzyście prowadzona.


Po wyborch, w których mam nadzieję wygra Nowak, powinien Handzla zaprosić do zarządu.
Nawet chyba to zrobil w tym liście, o Sandecji. Zobaczymy czy dla Handzla jego "kochana Sandecja" , będzie tak samo kochana po wyborch.

x_cite - Czw Lis 27, 2014 23:12

No a ja mam takie pytanie. Jak Pan Handzel podkreśla, że tak kocha Sandecję to proszę mi powiedzieć czy ktoś kiedykolwiek widział tego pana na meczu Sandecji??
Bianconeri - Pią Lis 28, 2014 06:57

kosiarz napisał/a:
Cytat:
Trzeba uzdrowić finanse tego podmiotu bo to jest nasza kochana Sandecja, która może być w ekstraklasie, tylko musi być prawidłowo i przejrzyście prowadzona.


Po wyborch, w których mam nadzieję wygra Nowak, powinien Handzla zaprosić do zarządu.
Nawet chyba to zrobil w tym liście, o Sandecji. Zobaczymy czy dla Handzla jego "kochana Sandecja" , będzie tak samo kochana po wyborch.


Ciekawy pomysł :)

W artykule, w którym prezydent Nowak wypowiadał się o spółce akcyjnej, rzucił podobnym pomysłem oraz zaprosił (anonimowych niestety) inwestorów o których mówili panowie Fecko, Handzel czy Czernecki do pomocy klubowi.

kibicc27 - Pią Lis 28, 2014 07:22

I niestety wszyscy wiemy jak wygląda sytuacja ze S.A. jest to bardzo ciężki temat. Niestety w Sączu mamy bogatych ludzi ale nie koniecznie sa oni fanami piłki nożnej. Skoro wczorajszy sondaż pokazał że p. Handzel wygrywa młodymi to drodzy koledzy i koleżanki zmobilizujmy się i pomóżmy wygrać wybory P. Nowakowi. Wole oglądać mecze w I lidze niż za chwile być w lidze IV czy nie daj Boże jeszcze niżej. ..
kosiarz - Pią Lis 28, 2014 07:33

W naszym kraju nawet badania exit poll, jak widzielismy mogą być odmienne od wyniku ;)
Możemy głosować, a wygrać i tak musi PSL ;) Wiec zmobilizować się jak najbardziej trzeba.
Przeżyliśmy nagonkę sadeczanina na kibiców i Sandecję, więc wiemy jak to wygląda.

Kilinskiego 47 - Pią Lis 28, 2014 07:59

^^ Dobrze, wszystko OK. Ale zauważcie, że do wyborów zostały dwa dni a tej mobilizacji coś nie widać w naszych szeregach.

Proponuję wobec tego zadanie domowe na weekend dla każdego z forumowiczów. Niech każdy z nas przyprowadzi ze sobą na wybory w niedziele przynajmniej 2-3 kumpli z osiedla, którzy normalnie by do wyborów nie poszli, bo generalnie mają wszystko w d...:)

To będzie prawdziwy wkład w naszą sprawę, a nie tylko gadanie. A sprawa jest poważna, widać potężną mobilizację wielu ludzi, którzy wiedzeni tymi paszkwilami i bzdurami, które wypisuje sądeczanin.info nakręcili się na głosowanie na "chłopca z plakatu"...

x_cite - Pią Lis 28, 2014 12:17

Mobilizacja jest i to pełna!!! Wszyscy do URN WYBORCZYCH!!! Tylko Ryszard Nowak!!!!
kibicc27 - Pią Lis 28, 2014 13:39

http://sandecja.naszemias...e17d37739bdea2. Ciufa dobrze mówi:) w jedności siła:)
kibicKKS - Pią Lis 28, 2014 14:25

Dobrze poinformowane źródło potwierdza to co mówi Ciufa że Pan Handzel z Panem Konieczką po wygraniu wyborów chciałby kasę z Sandecji przerzucić na siatkówkę...

Podobno takie wiadomości może potwierdzić nawet prezes naszego klubu...

lukas33 - Pią Lis 28, 2014 15:23

Wszyscy głosujemy na Ryszarda Nowaka! Mobilizować rodziny, znajomych, matki, żony i kochanki. Dla dobra Sandecji głos na Nowaka!
bzyku - Pią Lis 28, 2014 15:45

Ile w tym prawdy ???
http://www.sadeczanin.inf...47#.VHiDyzGG-1c

Bianconeri - Pią Lis 28, 2014 16:04

A ja znowu z prośbą i apelem :)

Nie róbmy wiochy, bo poziom niektórych komentarzy niestety zbliżył się to tych wypisywanych na zamówienie pod artykułami na zamówienie na pewnym portalu :)

Po co to komu ...

Poza tym i tak mają podobno decydować niezdecydowani, więc jeśli ktoś uważa, że lepszym dla Sandecji prezydentem będzie Ryszard Nowak to niech przedstawi innym swoje argumenty za, a przeciw kontrkandydatowi. Jeśli ktoś uważa, że lepszym będzie Ludomir Handzel niech zrobi to samo.

Byle bez inwektyw i rzeczy z kosmosu, w takie rzeczy niech się bawią na wiadomym portalu, gdzie się najemnicy już gubią w tym co piszą i z którego nicka i się kłócą sami ze sobą :D
Nam to nie jest do niczego potrzebne, trzymajmy swój poziom ;)

kosiarz - Pią Lis 28, 2014 16:11

bzyku napisał/a:
Ile w tym prawdy ???
http://www.sadeczanin.inf...47#.VHiDyzGG-1c


Masz rozum? Jeżeli zgłosi się 100 samorządów to wszyscy będą na pierwszym miejscu? Pisał o tym Storch? Znajdź to w tym przy-głupawym artykule. By uczestniczyć w konkursie jakimkolwiek trzeba się najpierw zgłosić , wiec gdzie tu sensacja?

FOKUS - Pią Lis 28, 2014 17:31
Temat postu: Nieźle
A w jakim miejscu jest teraz Sandecja? Nie ma stadionu - i przez brak kasy przegrywa tylko mecze...

Handzel ma dobry pomysł bo chce utworzyć Sandecja Spółka Akcyjna...

Spójrzcie na Legie - jej budżet to 120 mln a niedługo już 200 mln... Wszystko dzieki temu że jest spółką akcyjną...

CIEMNOGRÓD!

[ Dodano: Pią Lis 28, 2014 17:32 ]
Znaczy się - nie ma zmodernizowanego stadionu - DO EKSTRAKLASY SIE NIE NADAJE!

[ Dodano: Pią Lis 28, 2014 17:33 ]
http://sport.wp.pl/kat,32...l?ticaid=113e29

Kmicic - Pią Lis 28, 2014 17:36

FOKUS idź się jarać 7egią gdzie indziej.
polak_ns - Pią Lis 28, 2014 17:59

200 mln jebłem, szkoda, że po wynikach tego nie widać i nie rozumiesz chyba jak funkcjonuje SSA.
Bianconeri - Pią Lis 28, 2014 18:03

FOKUS weź drugi przykład bliższego naszym sercom warszawskiego klubu czyli Polonii, doprowadzonego do upadłości przez akcjonariuszy właśnie.

"Zrobić" spółkę to nie jest żadne problem, "trochę" trudniej nią odpowiednio zarządzać.

Pan Handzel deklarował, że ma inwestora ale nie podał jego nazwiska, kwot które by miał przeznaczyć na klub itp.
Inni kandydaci też twierdzili że mają sponsorów itp no ale bez konkretów to tylko słowa i to za mało.

Prezydent Nowak również opowiada się za spółką akcyjną, o ile będzie odpowiedni inwestor, tyle że go nie ma.
Więc może bez względu na wynik niedzielnych wyborów ten inwestor o którym mówił p. Handzel wejdzie do klubu ?

Obecni prezesi dawno już zapowiadali że jeśli się znajdzie ktoś wiarygodny i z pomysłem na klub to odejdą bez problemu.

KubaNS - Pią Lis 28, 2014 18:56

Podejrzewam ze Fokus wpadl tu tylko na chwile, napisal co mial napisac i tyle go tu widzieli, mimo to...
Cytat:
A w jakim miejscu jest teraz Sandecja?

Podczas dwoch kadencji prezydenta Nowaka, awansowalismy o 2 ligi wyzej, cieszylismy sie swietnym sezonem, nienajgorszym rowniez kolejnym. Ogrywalismy tu m.in. Gornika Zabrze, LKS Lodz w obecnosci kilkutysiecy osob itd. Obecnie- mniej fajnie, natomiast w dalszym ciagu gramy na zapleczu ekstraklasy, zamiast platac sie gdzies po Malopolsce jak to mialo miejsce przez szereg lat. W tym miejscu jest obecnie ten Klub.
Cytat:
Nie ma stadionu - i przez brak kasy przegrywa tylko mecze...

Pan Handzel z tego co wiem uwazal ze stadion w obecnej formie w zupelnosci wystarcza. Drugiej czesci "wywodu" z litosci nie skomentuje :)
Cytat:
Handzel ma dobry pomysł bo chce utworzyć Sandecja Spółka Akcyjna...

To nie jest pomysl Handzla, ani Nowaka. Czy jest to dobry pomysl? Wszystko zalezy od wielu czynnikow. Jednym sie udalo, innym wrecz przeciwnie.
Cytat:
Spójrzcie na Legie - jej budżet to 120 mln a niedługo już 200 mln... Wszystko dzieki temu że jest spółką akcyjną...

Wybudujesz w Saczu zamek, kosciol z hejnalista i bedziemy mieli drugi Krakow? Bezsensowny argument.
Cytat:
CIEMNOGRÓD!

Na koniec panie Mateuszu jak sie pojawia w gosciach to sie trzeba umiec zachowac, bo to nie forum sadeczanina. Juz pomijajac to ze mnie na ten przyklad slowo "ciemnogrod" jakos ostatnio bardzo dobrze sie kojarzy. :)

nick - Pią Lis 28, 2014 19:59

http://zapodaj.net/2c6d4dbaaa5ba.jpg.html
Aż takich nieczystych zagrywek na koniec kampanii to sie nie spodziewałem. Znalezione przed chwilą na WP

polak_ns - Pią Lis 28, 2014 20:25

iście po chrześcijańsku zagrali co nie?
aidos - Pią Lis 28, 2014 20:53

Zdjęcie z kasyna ... prawdziwe, ale sprzed 2 lat ... z otwarcia. A wtedy była tam cała sądecka śmietanka biznesowa i polityczna od prawej do lewej strony. Pewnie i Handzel mógł tam być.
x_cite - Pią Lis 28, 2014 21:03

Grzecznie i kulturalnie wybierzmy się wszyscy w niedzielę na wybory i zagłosujmy na Ryszarda Nowaka :)
Grzechotnik - Pią Lis 28, 2014 21:33

aidos napisał/a:
Zdjęcie z kasyna ... prawdziwe, ale sprzed 2 lat ... z otwarcia. A wtedy była tam cała sądecka śmietanka biznesowa i polityczna od prawej do lewej strony. Pewnie i Handzel mógł tam być.


Zgadza sie , pierwsze zdjecie jest z otwarcia kasyna , zdjęcie które widziałem wiele razy . Co do drugiego to nie wiem , może fotomontaż a może prawdziwe . Mnie to drugie nie rusza , nawet jak bym na nim zobaczył Handzla to i tak bym sie uśmiał , tak jak teraz leje z tego co jest.

Większe jajca są w Olsztynie gdzie prezydentem może zostać chłop podejrzewany o molestowanie i gwałt -był już tam prezydentem kilka lat temu i za swojej prezydentury molestował i dymał , nawet go nagrali-, ten zboczek siedział w areszcie , i ku zdziwieniu wielu ten gość ma największe szanse na wygraną w II turze...



PS. FOKUS - Mateuszu Górski , idź pan stąd na sądeczanina i tam pieprz pan dowoli. I zapamiętaj , tu nikt nie jest anonimowy.

kibicKKS - Pią Lis 28, 2014 21:40
Temat postu: Re: Nieźle
FOKUS napisał/a:
A w jakim miejscu jest teraz Sandecja? Nie ma stadionu - i przez brak kasy przegrywa tylko mecze...

Handzel ma dobry pomysł bo chce utworzyć Sandecja Spółka Akcyjna...

Spójrzcie na Legie - jej budżet to 120 mln a niedługo już 200 mln... Wszystko dzieki temu że jest spółką akcyjną...

CIEMNOGRÓD!

[ Dodano: Pią Lis 28, 2014 17:32 ]
Znaczy się - nie ma zmodernizowanego stadionu - DO EKSTRAKLASY SIE NIE NADAJE!

[ Dodano: Pią Lis 28, 2014 17:33 ]
http://sport.wp.pl/kat,32...l?ticaid=113e29


A Ty co piesek Handzla? Tylko po to się dzisiaj zarejestrowałeś i znikniesz albo jeszcze równo z północą dzisiaj albo w poniedziałek.

Ciemnogród to jesteś Ty skoro aż tyle razy trzeba było edytować post żeby się poprawić, jesteś taki jak Handzel nie wiesz o czym piszesz/mówisz.

Tak Handzel i stadion wybuduje i ekstraklasa będzie...
Wiesz po co SSA? Poczytaj co mówił na temat Handzla najbardziej wyrucha*y w tych wyborach czyli Fecko... Handzel to projekt biznesowy...

Moim zdaniem ten człowiek nie przychodzi tu żeby zbawić NS.

Tak w ogóle jakby Fecko nie dał się wykiwać Andrzejkowi i Leszkowi to by drugiej tury nie było no ale po to go wzięli.

x_cite - Pią Lis 28, 2014 22:18

http://tv.rtk.pl/kontent/wideo/?id=1211 hahahah 29 minuta i 10 sekunda..... "sfokusowanie" wszystko jasne i na temat!!!
vanacastin - Pią Lis 28, 2014 22:27

Cała sytuacja z tą ulotką to jest skandal i pokazuje jak ludzie od Ludomira Handzla są gotowi na wszystko, aby tylko po trupach zdobyć władzę nad miastem. Skoro nie cofają się przed niczym, wydają na kampanię jakieś wielkie sumy pieniędzy to na pewno mają w planach ogromne zyski z posadzenia swojego kandydata na tym stołku. Chwytanie się aż takich metod jest żałosne, pozbawione wszelkich norm społecznych i moralnych. Szkoda więcej słów.
kosiarz - Sob Lis 29, 2014 00:08

To jest coś niesamowitego, jak walcza o tą władzę.
Masahiko - Sob Lis 29, 2014 00:23

KubaNS napisał/a:

Podczas dwoch kadencji prezydenta Nowaka, awansowalismy o 2 ligi wyzej, cieszylismy sie swietnym sezonem, nienajgorszym rowniez kolejnym. Ogrywalismy tu m.in. Gornika Zabrze, LKS Lodz w obecnosci kilkutysiecy osob itd. Obecnie- mniej fajnie, natomiast w dalszym ciagu gramy na zapleczu ekstraklasy, zamiast platac sie gdzies po Malopolsce jak to mialo miejsce przez szereg lat. W tym miejscu jest obecnie ten Klub.



Przypomnę tylko gwoli ścisłości, że tutaj na forum pisano o stagnacji, a wręcz zacofaniu się klubu przez ostatnie sezony. To tutaj zdarzało się bardzo mocno krytykować władze klubowe i miejskie za takie, a nie inne zarządzanie klubem.


Czytam te wszystkie wypowiedzi i uderza mnie z nich obawa przed Handzlem. Nie doczytałem się jednak czym one są uzasadnione - w kontekście klubu. Wiadomo że Nowak tak bardzo kocha nasz klub, że przez kilka lat nie potrafił przyciągnąć większego sponsora. Handzel proponuję jakąś zmianę w funkcjonowaniu klubu. Od razu zaznaczam, że nie mam odpowiedniej wiedzy, aby stwierdzić czy jego plany są realne. Nie jestem również zwolennikiem tego kandydata i wciąż nie wiem na kogo zagłosuję. Chciałbym przeczytać, napisane przez zwolenników Nowaka, konkretne powody dla których mam oddać głos na obecnego Prezydenta. Zwłaszcza że kwestia Sandecji jest akurat dla mnie bardzo istotna przy podejmowaniu tej decyzji wyborczej.

ERNESTO - Sob Lis 29, 2014 01:04

Masahiko napisał/a:
Przypomnę tylko gwoli ścisłości, że tutaj na forum pisano o stagnacji, a wręcz zacofaniu się klubu przez ostatnie sezony. To tutaj zdarzało się bardzo mocno krytykować władze klubowe i miejskie za takie, a nie inne zarządzanie klubem.


Kto pisal ? Ludzie bez pojecia o realiach, lub jakies `wynalazki`. Daleko nam do idealu, ekstraklasa organizacyjnie i finansowo jest poza naszym zasiegiem.

Cytat:
Handzel proponuję jakąś zmianę w funkcjonowaniu klubu. Od razu zaznaczam, że nie mam odpowiedniej wiedzy, aby stwierdzić czy jego plany są realne. Nie jestem również zwolennikiem tego kandydata i wciąż nie wiem na kogo zagłosuję. Chciałbym przeczytać, napisane przez zwolenników Nowaka, konkretne powody dla których mam oddać głos na obecnego Prezydenta. Zwłaszcza że kwestia Sandecji jest akurat dla mnie bardzo istotna przy podejmowaniu tej decyzji wyborczej.


Handzel proponuje zmiane, ktora prawdopodobnie jest utopia. Niby ma inwestorow, powstanie SSA, ale na pewno klub nie bedzie wspierany przez miasto. Kim sa ci inwestorzy ? Gdzie sa ? Gdzie byli do tej pory ? A jesli faktycznie sa, to czemu wejscie w Sandecje uzalezniaja od Handzla ? Moja odpowiedz brzmi: Nie ma, i prawdopodobnie w najblizszym czasie nie bedzie. Co wiecej, Nowak (wedlug mojej wiedzy) probowal pozyskac inwestora/ow - niestety sie nie udalo, byc moze przez to, ze jednak Nowak nie pozwoli oddac 51% udzialow firmie `krzaki`, ktora nie wiadomo co z tym zrobi. Patrzac po wypowiedziach Handzla, on przehandluje wszystko, jesli na horyzoncie pojawia sie pieniazki. Osobiscie wole stagnacje ktora znam, niz zmiany o ktorych nie mam zielonego pojecia ... i pisze to ja, zwolennik Spolki Akcyjnej, ale SA na jasnych zasadach. Nic co mowi/obiecuje Handzel jasne nie jest i dlatego daleki bylbym od oddania na niego glosu.

Pzdr

Masahiko - Sob Lis 29, 2014 01:26

ERNESTO napisał/a:
Masahiko napisał/a:
Przypomnę tylko gwoli ścisłości, że tutaj na forum pisano o stagnacji, a wręcz zacofaniu się klubu przez ostatnie sezony. To tutaj zdarzało się bardzo mocno krytykować władze klubowe i miejskie za takie, a nie inne zarządzanie klubem.


Kto pisal ? Ludzie bez pojecia o realiach, lub jakies `wynalazki`. Daleko nam do idealu, ekstraklasa organizacyjnie i finansowo jest poza naszym zasiegiem.


Nicków Ci dokładnych nie podam, ale właściwie po każdej dziwnej sytuacji w naszym klubie następuje mocna fala krytyki w kierunku władzy klubowej oraz miejskiej.



ERNESTO napisał/a:
Handzel proponuje zmiane, ktora prawdopodobnie jest utopia. Niby ma inwestorow, powstanie SSA, ale na pewno klub nie bedzie wspierany przez miasto. Kim sa ci inwestorzy ? Gdzie sa ? Gdzie byli do tej pory ? A jesli faktycznie sa, to czemu wejscie w Sandecje uzalezniaja od Handzla ? Moja odpowiedz brzmi: Nie ma, i prawdopodobnie w najblizszym czasie nie bedzie.



To są Twoje domysły. Nie masz gwarancji, że nie ma takich potencjalnych inwestorów. A dlaczego nie chcą zainwestować w klub gdy na stołku prezydenckim jest Nowak? Odpowiedziałeś w dalszej części postu. Może pomysł Handzla jest utopią i jest nie do końca jasny, ale również to co się dzieje obecnie z finansami klubu nie jest zbyt przejrzyste. Już wielokrotnie na tym forum pojawiały się opinie i żądania transparentności finansowania Sandecji. I wiele osób rozumiało dlaczego nikt nie chce inwestować w taki bajzel.


ERNESTO napisał/a:
Co wiecej, Nowak (wedlug mojej wiedzy) probowal pozyskac inwestora/ow - niestety sie nie udalo, byc moze przez to, ze jednak Nowak nie pozwoli oddac 51% udzialow firmie `krzaki`, ktora nie wiadomo co z tym zrobi.


Nie znam się, ale czy na prawdę nie da się zabezpieczyć przed nieuczciwymi inwestorami odpowiednimi zapisami w statucie spółki czy tam w jakikolwiek inny sposób? Choćby na zasadzie, że prawo pierwokupu większości udziałów ma miasto? Dla mnie to takie trochę dziwne. Z jednej strony jesteś zwolennikiem Spółki Akcyjnej, ale z drugiej boisz się, że może coś nie wyjść. Czy Handzel podał szczegółowy pomysł na stworzenie tej spółki czy tylko rzucił hasło?


ERNESTO napisał/a:
Patrzac po wypowiedziach Handzla, on przehandluje wszystko, jesli na horyzoncie pojawia sie pieniazki. Osobiscie wole stagnacje ktora znam, niz zmiany o ktorych nie mam zielonego pojecia ... i pisze to ja, zwolennik Spolki Akcyjnej, ale SA na jasnych zasadach. Nic co mowi/obiecuje Handzel jasne nie jest i dlatego daleki bylbym od oddania na niego glosu.


Być może zmiany wyszłyby klubowi na gorsze. Istnieje również szansa, że Handzel jako człowiek biznesu będzie wiedział jak poprowadzić przekształcenia klubu. Poza tym jest jeszcze jedna rzecz, którą chciałbym zaznaczyć. Pamiętajcie że Sandecja jest swoistą kartą przetargową każdego kto chce dojść do władzy. Ostatnie wybory do Rady Miasta pokazały, że nie jest to może elektorat zdolny do większych zmian, ale jednak. Czy Handzel byłby na tyle łasy na pieniądze, których zresztą mu nie brakuje, aby poświęcić 100-letni klub? Szczerze wątpię.


Podkreślam raz jeszcze, że zwolennikiem Handzla nie jestem i na pewno agitacji za jego osobą prowadzić nie zamierzam. Staram się raczej dyskutować dla zachowania pewnej równowagi, bo widzę pewną niekonsekwencje, a może raczej przesadną obawę przed kandydatem Koalicji Nowosądeckiej.

kosiarz - Sob Lis 29, 2014 06:52

Cytat:
Podkreślam raz jeszcze, że zwolennikiem Handzla nie jestem i na pewno agitacji za jego osobą prowadzić nie zamierzam. Staram się raczej dyskutować dla zachowania pewnej równowagi, bo widzę pewną niekonsekwencje, a może raczej przesadną obawę przed kandydatem Koalicji Nowosądeckiej.


Nigdy nie jest tak, że wszystkim dogodzisz... Z Handzlem jest tak jak z Tobą, duzo pisze , mało robi i nikt tak naprawde nie wie o co mu chodzi. I nawet nie wiadomo kto Ty jestes...
Nowak przez 8 lat udowodnił, że da się utrzymać klub w 1 lidze i zdobyć jakieś tam sukcesy, ktore dla innych wcześniej nie były osiągalne. Biorąc pod uwagę i inne argumenty a także całokształt mam w gdzieś KN.

biker_ns - Sob Lis 29, 2014 07:13

Masahiko mówisz że cyt."Istnieje również szansa, że Handzel jako człowiek biznesu będzie wiedział jak poprowadzić przekształcenia klubu",a ja Ci mówię że dotychczasowe dokonania biznesowe p.Handzla tego nie gwarantują,a wręcz nie dają na to nadziei,popytaj ludzi ...


POZDRAWIAM

Masahiko - Sob Lis 29, 2014 11:20

kosiarz napisał/a:
Cytat:
Podkreślam raz jeszcze, że zwolennikiem Handzla nie jestem i na pewno agitacji za jego osobą prowadzić nie zamierzam. Staram się raczej dyskutować dla zachowania pewnej równowagi, bo widzę pewną niekonsekwencje, a może raczej przesadną obawę przed kandydatem Koalicji Nowosądeckiej.


Nigdy nie jest tak, że wszystkim dogodzisz... Z Handzlem jest tak jak z Tobą, duzo pisze , mało robi i nikt tak naprawde nie wie o co mu chodzi. I nawet nie wiadomo kto Ty jestes...
Nowak przez 8 lat udowodnił, że da się utrzymać klub w 1 lidze i zdobyć jakieś tam sukcesy, ktore dla innych wcześniej nie były osiągalne. Biorąc pod uwagę i inne argumenty a także całokształt mam w gdzieś KN.



W dalszym ciągu czytam jedynie jakieś niezrozumiałe skróty myślowe. Nowak udowodnił że da się utrzymać klub w stagnacji, że nie potrafiono wykorzystać dwu,trzy - letniego okresu wzmożonego zainteresowania klubem, że da się odstraszyć potencjalnych, większych sponsorów. Gdy przychodzi człowiek z zewnątrz, który ma pomysł na Sandecje to kibice nagle się stawiają w imię niezrozumiałych dla mnie argumentów. A Handzel faktycznie nic nie robi. Jakiś czas temu na forum pojawił się w wpis z listą jego miejsc pracy. Sporo tego było. Doskonale również wiadomo o co chodzi Handzlowi, podobnie zresztą jak Nowakowi. Nie będę wchodził w dalszą polemikę, bo wyjdę na jakiegoś zwolennika Handzla. Po prostu nikt tutaj nie przekonał mnie dlaczego Handzel nie, a Nowak tak. Mój głos najprawdopodobniej i tak powędruję na kandydata z dużym poparciem na tym forum.


Cytat:
a ja Ci mówię że dotychczasowe dokonania biznesowe p.Handzla tego nie gwarantują,a wręcz nie dają na to nadziei,popytaj ludzi ...


Jak zwykle na forum - tylko dla kumatych. Ale ja nie wiem. Z tego co widzę to bardzo obrotny gość, który dorobił się pieniędzy na biznesie. Że nie był w porządku wobec ludzi w prywatnej firmie ma być argumentem, że jest słabym biznesmenem? Ponoć jednym z jego postulatów jest likwidacja Straży Miejskiej. Idąc tym tokiem myślenia nie uda się zlikwidować tego chorego tworu. Trochę za późno o pytanie się ludzi. Jutro wybory.

biker_ns - Sob Lis 29, 2014 11:48

To mogłeś się zainteresować wcześniej,a nie wszczynać wielkiej dyskusji 2 dni przed wyborami.To że jak twierdzisz jest obrotnym biznesmenem bo dorobił się nie jest żadnym argumentem poza tym że "dorobił się"co jest kluczowe w tej wypowiedzi.
Wojciechowski jakże zacny sponsor Polonii też wziął klub w swoje obrotne ręce i co....trzymajmy się z dala od obrotnych biznesmenów którzy bardzo sprytnie napełniają, ale własne kieszenie.

Kilinskiego 47 - Sob Lis 29, 2014 12:28

Ludzie, trzymajcie mnie bo nie zdzierze tego Masahiko. Chlopie, czy my tu piszemy po japonsku? Co jest dla Ciebie do cholery nie jasne?

Najprosciej jak mozna, specjalnie dla Ciebie. Kandydat, ktory tak Cie fascynuje, zapowiedzial ze klub nie bedzie dotowany z budzetu miasta. Nie bedzie pieniedzy na jego funkcjonowanie w I lidze. Nie ma zadnych inwestorow bo inwestowanie pieniedzy w pilke na poziomie I ligi jest nieoplacalne. Lepiej za te pieniadze byc sponsorem Reprezentacji i partnerem pzpn. Lepszy efekt marketingowy. Czy jest to dla Ciebie zrozumiale?

Kontrkandydat kandydata ktorym jestes zafascynowany, gwarantuje wraz z rada miasta co roku takie pieniadze ktore starcza na utrzymanie I ligi. Czy to tez jest jasne?

Jesli tak, to odpowiedz sobie czy chcesz Sandecji w I lidze, czy opowiadasz sie za tzw. "sprawiedliwym podzialem budzetu na sport" i w efekcie rozdawania i tak marnych srodkow jakims szachistom, brydzystom, karatekom i innym wynalazkom. W efekcie nie bedzie ani I ligowej Sandecji ani zadnego innego zespolu na wysokim poziomie w jakiejkolwiek dyscyplinie.

Zastanawiaj sie dalej i glosuj na kogo chcesz! Czesc!

nitroactive - Sob Lis 29, 2014 16:59
Temat postu: Re: Nieźle
FOKUS napisał/a:

Handzel ma dobry pomysł bo chce utworzyć Sandecja Spółka Akcyjna...

Spójrzcie na Legie - jej budżet to 120 mln a niedługo już 200 mln... Wszystko dzieki temu że jest spółką akcyjną...

CIEMNOGRÓD!

Poczekaj jaki będzie budżet Legii, jak będą musieli w końcu spłacić te 200 baniek długu który zamienili na kapitał zakładowy, żeby ładnie w rankingu E&Y wypaść ;) I nie pitol głupot, SSA jest dobre, jak znajdzie się inwestor który włoży kasę i ogarnie to tak, żeby było w stanie sie utrzymać, czyli równoważyć koszty przychodami. Jak myślisz że zrobimy SSA, i będzie fajnie bo mamy SSA, to pieprzysz bzdury, teraz mało kasy est, jeśli nic się nie zmieni to będzie jeszcze mniej kasy na sportowe wydatki, bo na utrzymanie formalizmów związanych z SSA też pieniądze muszą się znalść. Skończ pitolić. Popatrz jak jest zarządzany Lech, tam jest wzór, a nie Legia towarzysza Waltera i kumpli.

[ Dodano: Sob Lis 29, 2014 17:05 ]
biker_ns napisał/a:
Wojciechowski jakże zacny sponsor Polonii też wziął klub w swoje obrotne ręce i co....trzymajmy się z dala od obrotnych biznesmenów którzy bardzo sprytnie napełniają, ale własne kieszenie.

Święte słowa. Najwięksi populiści jak Cupiał, Wojciechowski, Drzymała, Osuch, Ptak. Co łączy te wszystkie kluby? Że albo ich nie ma, albo wygrzebały się z okręgówek, po tym jak ich zajebiści właściciele stwierdzili że mają w doopie sport, albo popadły w głębokie kryzysy.
Tylko Wisła cudem nie zbankrutowała (pytanie co miasto w zamian dało Cupiałowy, żeby tylko został z Wisłą i ich rozlatującym się stadionem ;) ), a i z Zawiszą może być różnie...

Handzel to jebany populista, bazujący na ludzkim braku analizowania czegokolwiek. Nie podniesie cen wody, tak samo jak Tusk nie podniósł VATu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paradoks, że psioczyłem na Nowaka odkąd jestem na tym forum, a teraz wypada mocno trzymać kciuki za niego, bo jak nie to zacznijmy wspierać mocno drużynę rezerw.

Kilinskiego 47 - Nie Lis 30, 2014 10:13

Cisza wyborcza trwa, co nie oznacza, ze nie mozemy zachecac do uczestnictwa w wyborach.

A wiec zachecajmy! Idzmy na wybory. Walczmy o... wysoka frekwencje wyborcza w naszym miescie!:-)

młodyC - Nie Lis 30, 2014 21:27

Nieoficjalnie 53% dla Handzla.
arek88 - Nie Lis 30, 2014 21:31

No nie jest wesolo, ale sondaz to sondaz :)
lithium1989 - Nie Lis 30, 2014 21:41

Sondaż exit poll dla Gazety Krakowskiej Ludomir Handzel 52,5 %, Ryszard Nowak 47,5 % Możliwy błąd - 5 %. Zliczono już głosy z 12 okręgów w mieście. Według nich prowadzi Handzel o 90 głosów.
radziufan - Nie Lis 30, 2014 21:55

po zliczeniu glosów w 30 komisjach Handzel prowadzi o 117 głosów

zapowiada się trzęsienie ziemi

[ Dodano: Nie Lis 30, 2014 22:00 ]
33 głoy roznicy na korzysc Handzla po zliczeniu kolejnych komisji, pozostało 8 niezliczonych

[ Dodano: Nie Lis 30, 2014 22:17 ]
a jednak Nowak prowadzi o 180 głosów

fanatycznie - Nie Lis 30, 2014 22:18

Podobno Nowak 33 głosami
arek88 - Nie Lis 30, 2014 22:21

Jedna komisja zostala i 180 dla Nowaka wg Sadeczanina
koper - Nie Lis 30, 2014 22:26

22.11 Nieoficjalnie: Ryszard Nowak wygrywa wybory po zliczeniu głosów we wszystkich komisjach. Miał o 180 głosów więcej niż Handzel. Łączymy się z naszą reporterką, w sztabie nowaka szał radości i okrzyki.
Grzechotnik - Nie Lis 30, 2014 22:28

koper napisał/a:
22.11 Nieoficjalnie: Ryszard Nowak wygrywa wybory po zliczeniu głosów we wszystkich komisjach. Miał o 180 głosów więcej niż Handzel. Łączymy się z naszą reporterką, w sztabie nowaka szał radości i okrzyki.


Oby , ku*** oby !

koper - Nie Lis 30, 2014 22:33

W sztabie Ludomira Handzla głowy spuszczone, cisza. Obu kandydatów będzie chcieli poprosić o komentarze. Wszystko wskazuje na to , że Ryszard Nowak uratował kolejna kadencję dzięki miażdżącej przewadze na Porębie. Wcześniej prowadził Handzel. Czekamy na oficjalne wyniki
młodyC - Nie Lis 30, 2014 22:33

Prawdopodobnie dzięki naszej mobilizacji Nowak wygrał wybory!!
Edit: wygrana 218 glosami!

kosiarz - Nie Lis 30, 2014 22:44

Gratulujemy i od jutra rozliczamy z wypowiedzi i obietnic. Mam nadzieję, że Pan Handzel nie bedzie małostkowy i wejdzie do zarządu Sandecji, pomoże pozyskać te miliony już załatwione.
Licże na to.
Na pewno w tym zwycięstwie mamy duży udział.

koper - Nie Lis 30, 2014 22:49

Niech Nowak sie teraz odwdzieczy !!!!
SilverCommander - Nie Lis 30, 2014 22:50

Cytat:
[Cytuj]
Gratulujemy i od jutra rozliczamy z wypowiedzi i obietnic. Mam nadzieję, że Pan Handzel nie bedzie małostkowy i wejdzie do zarządu Sandecji, pomoże pozyskać te miliony już załatwione.
Licże na to.

Jak się będą zbliżać kolejne wybory za 4 lata to wtedy te obietnice będą może realizowane na jakim świecie Panowie żyjecie, że jeszcze w to wierzycie :) ... tak samo jak to, że Handzel wejdzie do zarzadu Sandecji ze sponsorem (jeśli w ogóle jest takowy) przy tym układzie władzy :)

Grzechotnik - Nie Lis 30, 2014 22:56

Tak jak mówiłem będzie nerwówka do końca i zdecycyduje kilkadziesiąt/kilkaset głosów . Podobnie jak 8 lat temu.

PS Pana Handzla i jego inwestorów/sponsorów zapraszamy do jego ''KOCHANEJ SANDECJI''

nitroactive - Nie Lis 30, 2014 22:56

Bo to była taka ironia trochę ;) Gdyż wszyscy wiedzą że to całe pieprzenie o SSA była kiełbasą wyborczą i populizmami dla kre... inteligentnych... yyy nie dla idiotów :)

PS. spokojnie bo przewaga topnieje z tego co czytam...

kosiarz - Nie Lis 30, 2014 22:58

Jeżeli chodzi o nasz klub, dużo tych obietnic ze strony Nowaka nie było. Było o tym pisane, jeżeli by nawet to udało się zrealizowac byłoby ok. Jeżeli zas chodzi o wspolpracę z zarządem klubu i Stowarzyszeniem, układała się ona ostatnio dobrze i miejmy nadzieje, ze tak zostanie.
Jedną z najważniejszych rzeczy jest to by Sandecja sie wzmocniła i miała pewna pozycję w I lidze. My też, powinnismy przestać ciągle narzekać i wszystko widzieć w ciemnych barwach.
Inni mają gorzej, a tych "innych" jest wiekszość...;)

enox - Nie Lis 30, 2014 23:10

kosiarz napisał/a:
Gratulujemy i od jutra rozliczamy z wypowiedzi i obietnic. Mam nadzieję, że Pan Handzel nie bedzie małostkowy i wejdzie do zarządu Sandecji, pomoże pozyskać te miliony już załatwione.
Licże na to.
Na pewno w tym zwycięstwie mamy duży udział.


Przeciez Handzel mowil ze jak zostanie prezydentem .....
wiec teraz to nie jest w jego interesie ....(Sponsorow mial i to poteznych) a z klubem bedzie tak jak bylo ..... czyli za 4 lata dorobia kolejne kilka metrow zadaszenia :) albo wstawia nowe bramki :) i przy okazji pewnie kilkanascie tys pln z sponsorignu telbeskidu ucieknie z klubu

kosiarz - Nie Lis 30, 2014 23:14

A ja myślalem, ze on kocha Nowy Sacz i Sandecje tak bezinteresownie...;) a nie tylko jak zostanie prezydentem...;) hm...z ust Nowaka usłyszałem, ze naweqt jak nie będzie prezydentem, Sandecji nie zostawi i będzie pomagał. Mamy to przecież nawet na pismie.
bzyku - Nie Lis 30, 2014 23:21

Nie ma się co podniecać... wygrana Nowaka to gwarancja kasy z miejskiego budżetu ale na jakieś mega zmiany w organizacji klubu i zapowiedź walki o exklase bym nie liczył...no może za 4 lata :-)
nitroactive - Nie Lis 30, 2014 23:36

enox napisał/a:
(Sponsorow mial i to poteznych)

Mógł ich pokazać w kampanii, sypnąć konkretami, wybory wygrałby w cuglach... pieprzenie.
A Nowak tóż po wygranej PiSu w przyszłorocznych wyborach niech się weźmie do roboty, bo następnym razem może już zabraknąć...

enox - Pon Gru 01, 2014 00:07

a czy ktos z was byl na spotkaniu z Handzlem ?
Poza tym glowy macie (wciaz nie wiecie ktory to sponsor?)
wybor byl i wybraliscie tak jak chcieliscie ....

Dziekan - Pon Gru 01, 2014 00:20

nitroactive napisał/a:
enox napisał/a:
(Sponsorow mial i to poteznych)

Mógł ich pokazać w kampanii, sypnąć konkretami, wybory wygrałby w cuglach... pieprzenie.
A Nowak tóż po wygranej PiSu w przyszłorocznych wyborach niech się weźmie do roboty, bo następnym razem może już zabraknąć...


....nie będzie kandydował następnym razem

x_cite - Pon Gru 01, 2014 00:40

Teraz to wysyp komentarzy w temacie wyborów...na palcach jednej ręki mogę policzyć i wskazać kto pisał i prosił o głosy...no ale nie ważne....ważne, że wygrał Ryszard Nowak dzięki pracy i zaangażowaniu wielu osób!:)
Bianconeri - Pon Gru 01, 2014 07:35

Biedroń prezydentem w Słupsku ... :O
hanys - Pon Gru 01, 2014 08:07

od dzis zbieram podpisy pod ustawą, by Słupsk na 4 lata wyodrębnic poza granice Polski
kosiarz - Pon Gru 01, 2014 09:01

Już sobie wyobrażam, ten gabinet prezydencki w Slupsku. ;) Moze ściagnie Grodzky.
Dziekan - Pon Gru 01, 2014 10:12

Słupsk miastem Grodzkim ;)
fanatycznie - Pon Gru 01, 2014 12:07

Dodam jako ciekawostkę bo pewnie mało kto o tym słyszał:

Konrad Piasecki (Kontrwywiad RMF, Piaskiem po oczach w TVN24) na Twitterze: Wygląda na to, że największym miastem z prezydentem PiS bedzie 82 tysięczny Nowy Sącz

hanys - Pon Gru 01, 2014 13:34

Ludu Słupska, szykuj dupska
nitroactive - Pon Gru 01, 2014 16:48

Dziekan napisał/a:
....nie będzie kandydował następnym razem

Miałem na myśli również jego przedłużenie. Ktoś z PiSu startował na pewno będzie.

monti - Pon Gru 01, 2014 17:31

mam pytanko gdzie mozna zobaczyc wyniki poszczegolnych komisji z drugiej tury dzieki za podpowiedz
Gwardzista - Pon Gru 01, 2014 18:23

a co obiecał nowak przed tymi wyborami bo przed poprzednimi miala byc podgrzewana plyta i..... nie ma . Czy to nie byla tylko kielbasa wyborcza?
polak_ns - Pon Gru 01, 2014 20:00

ale płyty podgrzewanej to w trakcie sezonu się nie da zrobić prędzej teraz w przerwie, ale pewnie będzie jak zawsze ;)
kosiarz - Pon Gru 01, 2014 20:02

Nazwiska piszemy dużą literą.

Cytat:

Zapraszam obu Panów wraz ze sponsorami do współpracy, na pewno znajdą się dla nich miejsca w Zarządzie Klubu, a środki przekazywane przez nich będą wedle ich uznania przeznaczane, czy to na wynagrodzenia dla piłkarzy czy też na młodzież szkolącą się w Akademii „Sandecja”. Zarząd Klubu opublikował ostatnio strukturę wydatków, z którą mogli zapoznać się wszyscy kibice. Nie ma tam żadnych tajemnic i można dokładnie sprawdzić, na co wydawane są środki zarówno te z miasta, jak i od sponsorów.


Juz się określili? Może Gwardzista zapytasz o to Pana Handzla?

http://www.sadeczanin.inf...85#.VHy5NSe9KSM

młodyC - Pon Gru 01, 2014 20:42

"Od sezonu 2015/16 każdy pierwszoligowiec będzie musiał posiadać na swoim stadionie sztuczne oświetlenie, a od sezonu 2016/17 zainstalowaną podgrzewaną murawę"
Musimy poczekać do 2016 roku ,no chyba że wcześniej znajdą się pieniądze ,albo piłkarze będa nadspodziewanie dobrze sobie radzic.

SilverCommander - Pon Gru 01, 2014 20:49

Cytat:
Od sezonu 2015/16 każdy pierwszoligowiec będzie musiał posiadać na swoim stadionie sztuczne oświetlenie, a od sezonu 2016/17 zainstalowaną podgrzewaną murawę"

Bardzo dobrze, że są te wymogi licencyjne bo gdyby nie one to byśmy sobie mogli pomarzyć o sztucznym oświetleniu na stadionie ... teraz będą musieli zrobić podgrzewaną murawę jeśli Sandecja ma być dalej w I lidze a nie tylko obiecywać jak to politycy mają w zwyczaju.

Gwardzista - Wto Gru 02, 2014 21:31

zobaczyny czy znajda sie pieniadze na podgrzewana plyte? Jak nie bedzie kasy to kosiaez zalatwi wierze w to
kamilyes - Wto Gru 02, 2014 22:39

w ramach ciekawostki ;)
Mapa wyborów prezydenckich w Nowym Sączu 2014.

https://www.google.com/ma...Ic.kkY_rEFpongk


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group