Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

KKS Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka - SANDECJA NOWY SĄCZ !!!

radziufan - Czw Lip 19, 2018 13:20
Temat postu: Chojniczanka - SANDECJA NOWY SĄCZ !!!
Meczowa osiemnastka na jutrzejsze spotkanie inauguracyjne w Chojnicach:

Paweł Kapsa, Marek Kozioł - Marcin Flis, Miłosz Kałahur, Michał Szeliga, Dawid Szufryn, Michal Piter-Bučko, Adrian Basta - Kacper Smoleń, Dawid Flaszka, Grzegorz Baran, Maciej Małkowski, Damian Chmiel, Bartłomiej Dudzic - Mariusz Gabrych, Mateusz Klichowicz, Wiktor Nowak, Maciej Korzym.

toudiunio - Czw Lip 19, 2018 18:17

Jest gdzieś transmisja TV? Mecz o 20.
arek88 - Czw Lip 19, 2018 18:18

toudiunio napisał/a:
Jest gdzieś transmisja TV? Mecz o 20.


Czasy ekstraklasy się skończyły ;) raczej nie ma transmisji.

KKS_FAN - Czw Lip 19, 2018 19:06

arek88 napisał/a:
toudiunio napisał/a:
Jest gdzieś transmisja TV? Mecz o 20.


Czasy ekstraklasy się skończyły ;) raczej nie ma transmisji.


dobrze napisane :-)

SilverCommander - Czw Lip 19, 2018 20:03

toudiunio napisał/a:
Jest gdzieś transmisja TV? Mecz o 20.

Raczej zapomnij, że zobaczysz Sandecję w TV. Może 1 góra 2 mecze pokażą na rundę, jeśli zagramy z ŁKS czy np. Katowicami. Jakoś polsat nigdy nie "lubił" pokazywać Sandecji i raczej nie ma co liczyć na to, że kiedykolwiek się to zmieni. Za to w piątek będziemy mogli zobaczyć "emocjonujący" hit Garbarnia - Stal rozgrywany przy "pustych" trybunach (przepraszam jakaś garstka osób na pewno będzie, ale zniknie w czeluściach tego dużego stadionu przy Reymonta).

Archero - Pią Lip 20, 2018 13:27

Kapsa- Bućko, Szufryn, Flis - Dudzic, Flaszka, Baran, Smoleń, Malkowski - Klichowicz, Gabrych

1-1 Klichowicz

hanys - Pią Lip 20, 2018 13:53

obstawiam lekki wpierdol
biker_ns - Pią Lip 20, 2018 13:56

hanys napisał/a:
obstawiam lekki wpierdol


Wypada się z Tobą zgodzić,oby nie blamaż bo Chojnice są jednak wyjątkowo mocne,przynajmniej personalnie.

hanys - Pią Lip 20, 2018 14:56

jakos pierwsze mecze sezonu szczególnie na wyjeździe z dziwnymi druzynami nam nie wychodzą.
polak_ns - Pią Lip 20, 2018 15:57

Dziś optymistycznie podchodzę do pierwszego meczu i wydaje mi się, że może jakieś 1-2 i bramka pod koniec :)
Majkellll - Pią Lip 20, 2018 16:57

co wy panowie gadacie za bzdury, dzisiaj nie przegramy na pewno
kks10 - Pią Lip 20, 2018 17:09

Trochim strzeli swojaka i wygramy albo remis......
biker_ns - Pią Lip 20, 2018 19:21

Archero napisał/a:
Kapsa- Bućko, Szufryn, Flis - Dudzic, Flaszka, Baran, Smoleń, Malkowski - Klichowicz, Gabrych

1-1 Klichowicz


Trafiłeś z jedenastką idealnie za wyjątkiem Kapsy,będzie bronił jednak Kozioł.

polak_ns - Pią Lip 20, 2018 19:58

1-0, Trochim.

ps. jakby ktoś chciał posłuchać.
http://radiogol.pl/wlacz-radio/kanal-2/

kibicKKS - Pią Lip 20, 2018 20:00

Marek dobrze wszedł w mecz:D
SilverCommander - Pią Lip 20, 2018 20:00

:) Jakoś mnie to nie dziwi. Teraz pytanie czy maczał palce w stracie tej bramki Kozioł.
polak_ns - Pią Lip 20, 2018 20:04

Nasi zawodnicy nie ułatwiają mu tego meczu, karny dla Chojniczanki.

edit. 2-0

PPP111 - Pią Lip 20, 2018 20:06

Karny 2-0. Witamy w 1 lidze:)
bzyku - Pią Lip 20, 2018 20:06

K..a zapowiada sie pogrom
SilverCommander - Pią Lip 20, 2018 20:07

:) Nie ma to jak mocne wejście w 1 lidze. Widać kontynuujemy passę porażek z ESA. Im to chyba potrzeba dobrego psychologa, bo praktycznie jakakolwiek wygrana na wyjeździe to jest cud w ich wykonaniu.
Kmicic - Pią Lip 20, 2018 20:07

Nasi to w ogóle wyszli na boisko czy dopiero się grzeją?
polak_ns - Pią Lip 20, 2018 20:08

2-1, Gabrych
edit. według flashscore Klichowicz.

SilverCommander - Pią Lip 20, 2018 20:12

2 inne źródła (lajfy.com, flashcore) podają, że bramkę strzelił Klichowicz.
Kilinskiego 47 - Pią Lip 20, 2018 20:12

He he he. I bardzo dobrze. Może niektórym spadną klapki z oczu i skończy się pierdolenie jak to cudownie będzie z Michalowskim. Powtarzam raz jeszcze - ten klub to nadal banda układów i ukladzikow, gdzie rządzą ci którzy odpowiadają za ekstraklasową kompromitację. Oby do wyborów i żegnamy ratuszowy układ!
olokrk - Pią Lip 20, 2018 20:18

Przecież dopiero mecz się zaczął a Wy już wpierdol , pogrom . Echh
arek88 - Pią Lip 20, 2018 20:21

Kilinskiego 47 napisał/a:
He he he. I bardzo dobrze. Może niektórym spadną klapki z oczu i skończy się pierdolenie jak to cudownie będzie z Michalowskim. Powtarzam raz jeszcze - ten klub to nadal banda układów i ukladzikow, gdzie rządzą ci którzy odpowiadają za ekstraklasową kompromitację. Oby do wyborów i żegnamy ratuszowy układ!


Wez się chłopie nie ośmieszaj swoimi żalami.

Kilinskiego 47 - Pią Lip 20, 2018 21:11

arek88 napisał/a:
Kilinskiego 47 napisał/a:
He he he. I bardzo dobrze. Może niektórym spadną klapki z oczu i skończy się pierdolenie jak to cudownie będzie z Michalowskim. Powtarzam raz jeszcze - ten klub to nadal banda układów i ukladzikow, gdzie rządzą ci którzy odpowiadają za ekstraklasową kompromitację. Oby do wyborów i żegnamy ratuszowy układ!


Wez się chłopie nie ośmieszaj swoimi żalami.


Czyli rozumiem, ze to wszystko co wydarzyło się w roku 2017 i 2018 było ok, albo w ogóle się nie wydarzyło? Może ty masz krótką pamięć, ale ja za długo na tym świecie żyje, żeby dac sobie zamydlic oczy.

polak_ns - Pią Lip 20, 2018 21:15

Kilinskiego 47 napisał/a:
arek88 napisał/a:
Kilinskiego 47 napisał/a:
He he he. I bardzo dobrze. Może niektórym spadną klapki z oczu i skończy się pierdolenie jak to cudownie będzie z Michalowskim. Powtarzam raz jeszcze - ten klub to nadal banda układów i ukladzikow, gdzie rządzą ci którzy odpowiadają za ekstraklasową kompromitację. Oby do wyborów i żegnamy ratuszowy układ!


Wez się chłopie nie ośmieszaj swoimi żalami.


Czyli rozumiem, ze to wszystko co wydarzyło się w roku 2017 i 2018 było ok, albo w ogóle się nie wydarzyło? Może ty masz krótką pamięć, ale ja za długo na tym świecie żyje, żeby dac sobie zamydlic oczy.


Co to ma do tego meczu i jego wyniku?
Idź płacz w innym temacie...

SilverCommander - Pią Lip 20, 2018 21:16

No i 3:1 błąd Kozioła.
Majkellll - Pią Lip 20, 2018 21:17

SilverCommander napisał/a:
No i 3:1 błąd Kozioła.



Mam nadzieje, że ten nieudacznik szybciej wyleci ze składu niż tam się znalazł

davedu - Pią Lip 20, 2018 21:20

Coż, wyglada na to, że mamy głównego sabotażyste...
mirek678 - Pią Lip 20, 2018 21:21

Kilińskiego 77 ma rację układy układziki i Kozioł to jest truskawka na torcie i podsumowanie tego że nic się nie zmieniło ..
bzyku - Pią Lip 20, 2018 21:22

K..a nikt tu nie płacze ale fakty są takie że dalej po układach przychodzą do nas "gwiazdy" typu Kozioł a dobrzy zawodnicy typu Radliński musieli odejść bo na układy nie ma rady...
PPP111 - Pią Lip 20, 2018 21:23

Mareczek został wszędzie zweryfikowany odkąd od Nas odszedł i wrócił z podkulonym ogonem. Ciężko grać jak sie nie ma ostoi w bramkarzu. Byl Radlinski i Gliwa i jakos to było teraz nie mamy nawet pol bramkarza.
polak_ns - Pią Lip 20, 2018 21:23

Jak Radliński był dobry to ja wychodzę w takim razie. Okej, lepszy niż Kozioł to się zgodzę, ale szału też nie robił nie oszukujmy się.
davedu - Pią Lip 20, 2018 21:25

może uczestniczymy w programie już dawno zapomnianym, przygarnij kropka;)
Kilinskiego 47 - Pią Lip 20, 2018 21:27

polak_ns napisał/a:
Kilinskiego 47 napisał/a:
arek88 napisał/a:
Kilinskiego 47 napisał/a:
He he he. I bardzo dobrze. Może niektórym spadną klapki z oczu i skończy się pierdolenie jak to cudownie będzie z Michalowskim. Powtarzam raz jeszcze - ten klub to nadal banda układów i ukladzikow, gdzie rządzą ci którzy odpowiadają za ekstraklasową kompromitację. Oby do wyborów i żegnamy ratuszowy układ!


Wez się chłopie nie ośmieszaj swoimi żalami.


Czyli rozumiem, ze to wszystko co wydarzyło się w roku 2017 i 2018 było ok, albo w ogóle się nie wydarzyło? Może ty masz krótką pamięć, ale ja za długo na tym świecie żyje, żeby dac sobie zamydlic oczy.


Co to ma do tego meczu i jego wyniku?
Idź płacz w innym temacie...


Co to ma do meczu i jego wyniku? Ja wiem, a jesli ty nie wiesz to moze zapytaj Koziola jak masz problemy z dostrzezeniem prostego związku przyczynowo-skutkowego?:)

Vivat prezes, vivat "nowe otwarcie". Ze specjalną dedykacją od Koziola dla wszystkich naiwniakow;D

mirek678 - Pią Lip 20, 2018 21:28

Radliński byl zły ? A kto bronił całą I lige gdy awansowaliśmy ? Kozioł to w tej chwili poziom III ligi
bzyku - Pią Lip 20, 2018 21:30

polak_ns Radliński grał w podstawowym składzie który wywalczył awans do ekstraklasy więc może wyjdź...a odszedł tylko dlatego bo trzeba było dla "gwiazdy" Kozioła zrobić miejsce...
jedrzej - Pią Lip 20, 2018 21:35

Bardzo dobrze, jak chcieli takiego capa typu koziol to mają, niech przegrają jeszcze 2 mecze i od meczu z Katowicami Kapsa w bramce. Kto wogóle pozwolił temu anty bramkarzowi wrócić do Sandecji, myślałem 2 lata temu że już mamy spokój z tym nieudacznikiem, ku.. a czemu musimy popełniać te same błędy
bzyku - Pią Lip 20, 2018 21:37

jedrzej u nas po staremu dlatego Mareczek wrócił ;-)
davedu - Pią Lip 20, 2018 21:38

Niby tak ale -9 na początku rozgrywek będzie bolesne
SilverCommander - Pią Lip 20, 2018 21:38

Kolejny fatalny błąd Kozioła (wybił wprost pod nogi zawodnika z Chojnic). Ten akurat nie wykorzystał "prezentu" :).
ps.
3:2 Smoleń

mirek678 - Pią Lip 20, 2018 21:43

SilverCommander napisał/a:
Kolejny fatalny błąd Kozioła (wybił wprost pod nogi zawodnika z Chojnic). Ten akurat nie wykorzystał "prezentu" :).
ps.
3:2 Smoleń


Gol24 podaje że Gabrych strzelił

Majkellll - Pią Lip 20, 2018 21:43

Zaraz Korzym strzeli i zremisujemy ahahaha sądecka ekipa nasza on i mareczek
bzyku - Pią Lip 20, 2018 21:44

Korzym wchodzi :)
mirek678 - Pią Lip 20, 2018 21:45

Z tą nadwagą ? Ja pie*****
polak_ns - Pią Lip 20, 2018 21:45

3-3 Korzym
SilverCommander - Pią Lip 20, 2018 21:46

3:3 Korzym :D Jak w ostatnim sparingu w Sączu.
Mateusz1234 - Pią Lip 20, 2018 21:46

Hahha
Majkellll - Pią Lip 20, 2018 21:46

przeczytajcie co napisałem wyżej, hahahaha prorok
bzyku - Pią Lip 20, 2018 21:46

MajkellllPodaj mi liczby w totka :)
polak_ns - Pią Lip 20, 2018 21:46

Majkellll napisał/a:
przeczytajcie co napisałem wyżej, hahahaha prorok

napisz jeszcze ze bedzie 3-4 i kto strzeli :D

ps Klichowicz wlasnie zjebal na pustą

adriano101999 - Pią Lip 20, 2018 21:47

Majkellll napisał/a:
Zaraz Korzym strzeli i zremisujemy ahahaha sądecka ekipa nasza on i mareczek

Hahaah kolega jasnowidz

SilverCommander - Pią Lip 20, 2018 21:47

Masakra do pustej bramki Klichowicz nie strzelił ;). Cuda się tam dzieją ;).
mirek678 - Pią Lip 20, 2018 21:48

I tak jest słaby ;) heheh ;)
KKS_FAN - Pią Lip 20, 2018 21:48

wyrzucić Koziola i tragedii nie ma , w tych jebanych Chojnicach zawsze ciężko bylo..
fanatycznie - Pią Lip 20, 2018 21:51

hahaha nie wierzę w to co Korzym odjebał :D
bzyku - Pią Lip 20, 2018 21:52

Remis to dobry wynik!!!!
mirek678 - Pią Lip 20, 2018 21:52

Dobry kierunek budowy drużyny lecz Kozioł aut i można grać ta ligę
PPP111 - Pią Lip 20, 2018 21:53

Moglismy wygrac nawet ale i przegrać. Dotrzemy się, będzie Manoyan i walka. Tylko z tymi bramkarzami to slabo wygląda.
SilverCommander - Pią Lip 20, 2018 21:54

Kozioł na ławkę rezerwowych. Szacun dla drużyny, że potrafili na wyjeździe z mocną drużyną odrobić 2 bramki. W końcu jest nadzieja, że będziemy mieli prawdziwy duet napastników Klichowicz, Gabrych.
bzyku - Pią Lip 20, 2018 21:54

Gdyby nie babol Kozioła była by wygrana...
Kilinskiego 47 - Pią Lip 20, 2018 21:57

Postawa drużyny zasługuje na wielkie uznanie. Szkoda tylko, ze... sami wiecie co...:)
lukas33 - Pią Lip 20, 2018 22:07

Dobry wynik. Czas będzie działał na naszą korzyść.
Tylko tego Kozła wyjebać

biker_ns - Pią Lip 20, 2018 22:07

Szacunek za walkę do końca,jestem mile zaskoczony,nie zapominajmy o Manoyanie,który wygląda na solidnego grajka.Jedno "ale" od najbliższego meczu Kapsa w bramce i powinno być nieźle.

Na 90 minut ciekawe komentarze kibiców Chojniczanki:
"Sandecja ma lepszycha napastników niż miała w ekstraklasie".
"Z dwóch grających dziś drużyn to Sandecja pokazała się z lepszej strony".
Ogólnie że ciekawie wyglądamy z przodu.

Dość zaskakujące komentarze.Czuję że z Gabrycha będziemy mieli pożytek.

Rummek - Sob Lip 21, 2018 11:04

relacja ze zdjęciami i wywiadami, m.in z Trochimem
https://www.weekendfm.pl/..._sezonu_relacja

michalvcf - Sob Lip 21, 2018 15:16

Bramki można gdzies zobaczyć?
polak_ns - Sob Lip 21, 2018 15:17

michalvcf napisał/a:
Bramki można gdzies zobaczyć?

Pewnie jutro dopiero będzie skrót.

młodyC - Sob Lip 21, 2018 16:12

W 1 lidze zawsze 36 godzin po zakończeniu spotkania zawsze jest wrzucane na Sandecja.tv. Wcześniej Polsat nie pozwala.
internacionale - Sob Lip 21, 2018 22:54

polak_ns napisał/a:
michalvcf napisał/a:
Bramki można gdzies zobaczyć?

Pewnie jutro dopiero będzie skrót.


Cierpliwości,
Niestety wracamy do 1ligi i te 36h trzeba odcierpieć.
Dzisiaj z samego rana robiąc skrót jestem pod wrażeniem (nie byłem na meczu). Sparingi na Ukrainie tego nie pokazały ale naprawdę mamy drużynę przez duże D. Bardzo fajnie to wszystko wyglądało.

Jestem pełen optymizmu!

ps. Mariusz Gabrysz wg mnie transfer roku ;) !

ps2. Na spotkaniu organizacyjnym w PZPN w ubiegłym tygodniu przedstawiając się jako Sandecja Nowy Sącz wyraźnie zaznaczyłem, że my tutaj tylko na chwilę!

syfon12 - Nie Lip 22, 2018 00:27

internacionale napisał/a:
polak_ns napisał/a:
michalvcf napisał/a:
Bramki można gdzies zobaczyć?

Pewnie jutro dopiero będzie skrót.


Cierpliwości,
Niestety wracamy do 1ligi i te 36h trzeba odcierpieć.
Dzisiaj z samego rana robiąc skrót jestem pod wrażeniem (nie byłem na meczu). Sparingi na Ukrainie tego nie pokazały ale naprawdę mamy drużynę przez duże D. Bardzo fajnie to wszystko wyglądało.

Jestem pełen optymizmu!

ps. Mariusz Gabrysz wg mnie transfer roku ;) !

ps2. Na spotkaniu organizacyjnym w PZPN w ubiegłym tygodniu przedstawiając się jako Sandecja Nowy Sącz wyraźnie zaznaczyłem, że my tutaj tylko na chwilę!

Bedzie dobrze !!!:)

biker_ns - Nie Lip 22, 2018 09:16

To wlałeś w nasze serca sporo optymizmu,licze też na Manoyana;)
syfon12 - Nie Lip 22, 2018 09:50

Skrót meczu z Chojniczanką.
https://www.youtube.com/watch?v=YzjPfp1-_0U

sandeczanin - Nie Lip 22, 2018 10:19

Po skrócie widać: karny Barana, bramka na 3:1 Kozioła. Cieszy gol Korzyma, może coś u niego zaskoczy(rola Jokera):)
arek88 - Nie Lip 22, 2018 12:14

sandeczanin napisał/a:
Po skrócie widać: karny Barana, bramka na 3:1 Kozioła. Cieszy gol Korzyma, może coś u niego zaskoczy(rola Jokera):)


Dokładnie ale, SAM JESTEM PRZECIWNIKIEM TEGO ZE KOZIOŁ DO NAS PRZYSZEDŁ, szczególnie ze Radlinski klasa wyżej od niego, płacze jakie były przed ujrzenie skrótu, ze niewiaodmo jaki babol, to przesada, złe wyjście z bramki, nic gorszego od Szczesnego w meczu z Kolumbia ;) co oczywiście faktu nie zmienia - jego bramka. Ale jeszcze głupsze zachowanie Barana i to kurna u niego staje się norma, ile durnych zachowań, karnych przez niego, osłabień, straconych bramek w tamtym sezonie? Może powinnismy pomyśleć o kimś na jego pozycje, gość pod tym względem jest niepewny. Za to atak zaskakująco niezłe wyglada.
Ale wszytsko zweryfikuje półmetek sezonu. Rok temu początek tez był fajny mimo słabej kadry

1980_NS - Nie Lip 22, 2018 12:15

Pierwszy gol dla Chojniczanki pachnie spalonym. Karny bez komentarza, milion takich starć występuje w polu karnym przy stałych fragmentach.
młodyC - Nie Lip 22, 2018 12:27

Nie było spalonego bo to Baran z Szufrynem nie dogadali się i zamiast wybić jak najdalej od bramki, podali do Trochima. Najgorsze jest to że Grzesiu nie ma konkurencji. Może ten Kędziora będzie dawał rady.
matys5392 - Nie Lip 22, 2018 12:34

Mamy drużynę, ale gramy bez bramkarza. Jak rok temu mieliśmy bardzo dobrego Gliwa, solidnego Radlińskiego i ogranego Pietrzkiewicza, tak teraz mamy emeryta Kapsę, jakiegoś juniora i Kozioł, który do niczego się nie nadaje. Dla mnie to jest skandal, żeby ściągać go do klubu. Powrót Szeliga rozumiem, Szczepańskiego można jakoś zaakceptować ale Kozioł nie powinien mieć wstępu na Kilińskiego.
najdi - Nie Lip 22, 2018 12:46

Przestańcie juz napierdzielac na Kozioła i tak to nic nie zmieni a jedynie psuje atmosferę w zespole i obniża morale zawodnika. Dobrze wiemy ze gramy jedynie o utrzymanie się w środku tabeli. Wiec trzeba wystawić do niego pomocna rękę chłopak musi się odbudowac a gdzie indziej jak nie w domu. Cala Sandecja zawsze razem.
Majkellll - Nie Lip 22, 2018 13:24

matys5392 napisał/a:
Mamy drużynę, ale gramy bez bramkarza. Jak rok temu mieliśmy bardzo dobrego Gliwa, solidnego Radlińskiego i ogranego Pietrzkiewicza, tak teraz mamy emeryta Kapsę, jakiegoś juniora i Kozioł, który do niczego się nie nadaje. Dla mnie to jest skandal, żeby ściągać go do klubu. Powrót Szeliga rozumiem, Szczepańskiego można jakoś zaakceptować ale Kozioł nie powinien mieć wstępu na Kilińskiego.


czekaj jakiego Pietrzkiewicza? hahaahaha

mirek678 - Nie Lip 22, 2018 13:49

najdi napisał/a:
Przestańcie juz napierdzielac na Kozioła i tak to nic nie zmieni a jedynie psuje atmosferę w zespole i obniża morale zawodnika. Dobrze wiemy ze gramy jedynie o utrzymanie się w środku tabeli. Wiec trzeba wystawić do niego pomocna rękę chłopak musi się odbudowac a gdzie indziej jak nie w domu. Cala Sandecja zawsze razem.


Sandecja to nie przedszkole i miła przytulna przystań żeby grali za to że są z Sącza ... Wszystko chyba na jego temat zostało powiedziane nic do chłopaka nie mam lecz umiejętności słabe co zweryfikowało kilka klubów gdzie nie było znajomości

jacek55 - Nie Lip 22, 2018 13:59

Szanowny pan Kozioł został zweryfikowany w Lubini iMielcu boleśnie,nie było układów i pa pa a u nas no cóż,
milo - Nie Lip 22, 2018 21:00

byłem na meczu i widziałem całość i powiem szczerze, że wygląda to bardzo optymistycznie choć jeszcze oczywiście sporo do poprawy, ale pomysł Kafarskiego na grę jest sensowny, bardzo dużo kreujemy w ofensywie, to cieszy, w fazie obrony więcej niedociągnięć ale to normalne przy takiej przebudowie drużyny. Byliśmy w tym meczu na tle naszpikowanej na papierze "gwiazdami" Chojniczanką zespołem po prostu lepszym, co też podkreślali miejscowi na trybunach. Co do zawodników to Kozioł bardzo elektryczny, widać po prostu że facet nie zagrał ani minuty w zeszłym sezonie, bramka na 3-1 ewidentnie jego pusty przelot przy jego warunkach to nie ma prawa się zdarzyć, tutaj bym poważnie pomyślał na postawieniem na Kapsę, choć nie jestem zwolennikiem teorii "jedziemy z Koziołem bo tak wypada i czekamy aż zrobi błąd żeby go ku*** sprzed kompa hejtować bo tak jest w modzie" tych zawodników trzeba wspierać a nie jechać z nimi bo grają w naszej Sandecji więc skoro tutaj są to dajmy im wsparcie bez względu na wszystko. Jeśli chodzi o trójkę środkowych to Piter-Bućko i Ciufa to duet idealny, uzupełniają się idelanie i wspierają wzorowo, co do Flisa to chyba był trochę stremowany bo nie był za pewny ale potencjał ma i to widać. Widzialem że jedziecie po Baranie tylko też proponuję nie wyciągać daleko idących wniosków po 4 minutowym skrócie, tak jak w Ekstraklasie Baran ewidentnie odstawał tak w meczu z Chojniczanką grał moim zdaniem świetny mecz porządkując grę w środku pola, ok przy karnym się może nie popisał ale takie sytuacje w polu karnym dzieją się przy prawie każdej wrzutce a sędzie w tym meczu był słaby i to bardzo. Bardziej czepiałbym się Flaszki bo zagrał moim zdaniem słabo a gdyby sędzia był lepszy zarobiłby drugie zółtko w okolicach chyba 60 minuty i byśmy kończyli w dziesiątkę. Dużo więcej się po nim spodziewam i mam nadzieje że to tylko pierwsze koty za płoty. Moim zdaniem gracz meczu natomiast to Małkowski, kręcił gwiazdami z Chojnic aż miło jest w gazie, w formie i jest go pełno na całym boisku i jeździ na dupie od jednego końca do drugiego, w takiej formie to bedzie lider napędzający tą drużynę w ofensywie. Na drugim biegunie niestety Dudzic, obok Kozioła zdecydowanie najsłabszy, straty, niedokladne podania, wolnym złe wybory i fatalbe wykończeniem miał super okazję w I połowie na sam koniec ale uderzył tak że pilki to szukali chyba na starówce w Chojnicach, Chmiel który pojawił się w II polowie zrobił duzo wiecej i wygladał lepiej i zaliczył asystę przy golu Gabrycha.Jeśli chodzi o naszego mlodziezowca to była trema ewdientnie bo przez długi czas grał na alibi do najblizszego bezpiecznie i niepewnie ale z każdą minutą było lepiej, fajerwerków się chyba nie ma co spodziewać ale może coś z niego będzie. Na deser dwa napastnicy bo obaj zasłyzyli na duże brawa, Klichowicz ma taki gaz że obiegał obrońców w sposób niewyobrażalny, trochę więcej chłodnej głowy to będzie nam strzelał gole seryjnie, zresztą zobaczcie jak sprytnie się zachował przy golu na 1-2, jeśli utrzyma taką formę będziemy mieli z niego mnostwo pożytku, Gabrych to typ walczaka i lis pola karnego jedyny minus i nad tym musi pracować żeby nie znikał w czasie meczu bo w tym meczu zdarzały mu się okresy w których ginął a był potrzebny i więcej koncentracji bo ją też gubi a instynkt strzelecki ma i to potwierdził. Generalnie na tle mocnego bardzo rywala pokazaliśmy charakter, umiejętności i serce do walki, może być chleb z tej mąki, wlali sporo optymizmu w moje serce ale to muszą potwierdzać w każdym meczy, co mnie bardzo cieszylo a czego nie bylo w zeszlym sezonie to to że jak nie idzie a przegrywamy nikt nie zwieszał głowy tylko było parcie naprzód i chęć walki i za to nagrodę dostaliśmy w postaci gola Korzyma a mogliśmy jeszcze strzelić na 4-3 ale zmarnowaliśmy okazję choć później jeszcze czego nie ma już w skrocie Chojniczanka miala wolnego z 20 metra i też mogła przechylić szalę na swoją korzyść. Nic, powialo optymizmem i mam nadzieje że nie jednorazowym, w Opolu trzeba to potwierdzić !!!!
arek88 - Nie Lip 22, 2018 21:33

I taka relacja z tego meczu, jak wyżej, była potrzebna :) jest chyba lepiej niż myśleliśmy wszyscy, o czym mówi kilka osób, na pewno ciężko coś stwierdzić po jednym meczu, zobaczymy co dalej, reszta sezonu zweryfikuje i oby było dobrze :)
mirek678 - Pon Lip 23, 2018 06:37

jedziemy z Koziołem bo tak wypada i czekamy aż zrobi błąd żeby go ku*** sprzed kompa hejtować bo tak jest w modzie

Nie jest w modzie tylko jest Słaby

bo2904 - Pon Lip 23, 2018 11:55

Kozioł wygląda jak postać ze starego kina.
Jest po prostu słaby i nie powinien występować w pierwszym składzie .
Jak chce się odbudować to do rezerw i tyle w temacie. Wystepując w pierwszym składzie
będzie szkodził całej drużynie, co z tego jak będziemy strzelać bramki a on będzie puszczał babole.
Już raz był taki sezon jak wygryzli Cabaja chyba każdy pamięta


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group