Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Hyde Park - www.Hattrick.org

Casanunda - Pon Paź 11, 2004 23:27
Temat postu: www.Hattrick.org
Wiem ze ten link byl podawany w innym temacie, ale sadze ze warto blizej sie nim zainteresowac. Jestem Ciekaw ile osob z tego forum gra tam, jak dlogo i jakie sa wasze osiagniecia.

Jestem menagerem KKS Piwni Maniacy, gram od 8 grudnia 2003 narazie specjalnie wielkich osiagniec nie mam (mistrz ligi VI.423, 4 miejsce w lidze V.26)

Jesli jeszcze nie graliscie w tego menagera bardzo namawiam do rejestracji - w samej Polsce gra w to ok 14 tysiecy graczy - a na calym swiecie ok 200 tysiecy.

ERNESTO - Pon Paź 11, 2004 23:40

Moje sukcesy:
awans do II ligi
2 miejsce w II lidze
polfinal Pucharu Polski
1/8 Pucharu Polski
awans do III ligi (w tym sezonie)

porazki:
spadek do III, a pozniej IV ligi (niefartowny, ale jednak)

Casanunda juz powinien wiedziec kim jestem, a jesli nie, to podpowiem, ze moja druzyna to Bianco-neri :D

Casa - jak tam siostra z AC LOGO ? :D

Pozdrawiam

mk89 - Wto Paź 12, 2004 08:12

ERNESTO, dalej tam jestes GM ? (czy cos takiego)

Chyba sie skusze na tego HT bo ManagerZone mi się już znudził :twisted:

Casanunda - Wto Paź 12, 2004 09:05

heheheeh no pewnie ze wiem - ale na glos tego nicku nie wymienie :P Bylem Ciekaw pod jakim sie ukrywasz na tym forum :P

Asia juz nie meczy sie z LOGO Teraz glownie bawi sie systemami dwojkowymi i dziesietnymi oraz psychologia


mk89 - rejestruj sie rejestruj bo warto :D

ERNESTO - Wto Paź 12, 2004 13:51

mk89 napisał/a:
ERNESTO, dalej tam jestes GM ? (czy cos takiego)

Chyba sie skusze na tego HT bo ManagerZone mi się już znudził :twisted:


Juz nie jestem, zrezygnowalem, bo za duzo czasu pochlanialo

Grzechotnik - Wto Paź 12, 2004 14:39

Nie mam w tej grze za duzo szczescia :) Gram w VI lidze, a największy sukces to

dwukrotne zajęcie 2 miejsca w swojej lidze... Zawsze brakowało mi 3 punktów :) .

Moja drużyna to Sandecja N.Sącz :D

mk89 - Wto Paź 12, 2004 15:15

No czy ja wiem :P
Napiszcie mi co nie co o tej grze to moze sie skusze :mrgreen:

Casanunda - Wto Paź 12, 2004 19:05

mk89 napisał/a:
No czy ja wiem :P
Napiszcie mi co nie co o tej grze to moze sie skusze :mrgreen:



Podstwowa zalete juz opisalem - to cale 19 tys uzytkownikow w Polsce i pare setek na swiecie. Masz mozliwosc stosowania przeroznych taktyk, rozbudowywania stadionu. Mozesz prowadzic reprezentacje Polski (o ile jestes naprawde dobry i popularny) Grasz w lidze i w pucharze Polski. Acha i najwazniejsze - jak wygladaja ligi: ekstraklasa, nastepnie cztery ligi 2 (II.1 II.2 II.3 II.4), szesnascie lig trzecich (III.1 -III.16) i tak dalej - co daje niesamowicie wielka ilosc osob i mozliwosci. Wszyscy cos tu znajda i maniakalni menagerowie i osoby lubiace rozne dyskusje a takze (ku wscieklosci Maniany) osoby lubiace sie zabawic na forum :D

Bawilem sie roznymi menagerami ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Jedyna jego wada to czas rejestracji i problemy z Tym zwiazane.

Acha i jeszce jedna ciekawostka: "Zwycięstwem Szwecji zakończył się dzisiejszy finał MŚ, w którym Anglia została rozgromiona 1-6"

mk89 - Wto Paź 12, 2004 20:41

Mam pytania:

1.Ile mozna grac tygodniowo sparingow

2. Jaki najlepiej miec stadion na poczatku

3. Ustawiac graczy pod taktyke czy taktyke pod gracz (dawniej w MZ ustawialo sie Taktyke pod graczy) :o

4. Ile jest druzyn w Lidze

5. Ktora teraz jest kolejka

6. Mecze ligowe w sobote czy w niedziele :P
Czekam na odpowiedzi :]

Casanunda - Wto Paź 12, 2004 21:24

mk89 napisał/a:
Mam pytania:

1.Ile mozna grac tygodniowo sparingow



grasz tylko jeden sparing - jesli w polsce to w srode o 9.00 jesli w innym kraju to roznie

mk89 napisał/a:
2. Jaki najlepiej miec stadion na poczatku


stadion masz 7000 i nie bedziesz mial kasy narazie na rozbudowe

mk89 napisał/a:
3. Ustawiac graczy pod taktyke czy taktyke pod gracz (dawniej w MZ ustawialo sie Taktyke pod graczy) :o


Taktyke ustawiasz pod trening jaki masz (np ja skutecznosc) a w 2 kolejnosci pod przeciwnika taktyke ;P

mk89 napisał/a:
4. Ile jest druzyn w Lidze


no tak zapomnialem o najwazniejszym - w kazdej lidze po 8 druzyn

mk89 napisał/a:
5. Ktora teraz jest kolejka

w niedziele bedzie 1

mk89 napisał/a:
6. Mecze ligowe w sobote czy w niedziele :P
u nas w niedziele o 9 rano, np w e finlandi w sobote ok 21.00
mk89 - Wto Paź 12, 2004 21:57

no to czekamy na przydzielenie :P
Login: mk89_ns [głupie fajfusy maja ze min. 5 liter :roll: )
Team: BialoCzarni :twisted:

Casanunda - Wto Paź 12, 2004 22:13

mk89 napisał/a:
no to czekamy na przydzielenie :P
Login: mk89_ns [głupie fajfusy maja ze min. 5 liter :roll: )
Team: BialoCzarni :twisted:


nie martw sie czeka cie dluuuga kolejka i pare rejestracji - ale warto :twisted:

mk89 - Sro Paź 13, 2004 13:18

Casanunda napisał/a:
mk89 napisał/a:
no to czekamy na przydzielenie :P
Login: mk89_ns [głupie fajfusy maja ze min. 5 liter :roll: )
Team: BialoCzarni :twisted:


nie martw sie czeka cie dluuuga kolejka i pare rejestracji - ale warto :twisted:

:? juz sie zalogowalem ;] Ale ligi nadal nie mam :]

Gralem juz w to kiedys ale nic z tego nie wyszlo 8)

kolafy - Sro Paź 13, 2004 13:34

To jest gra dla wytrwałych a ja jestem za nerwowy wiec nic z tego!
ERNESTO - Czw Paź 14, 2004 01:14

S@NDECJA napisał/a:
To jest gra dla wytrwałych a ja jestem za nerwowy wiec nic z tego!


Dla Ciebie nawet nie jest forum kibice.net, a co dopiero hattrick.org ;)

kolafy - Czw Paź 14, 2004 10:00

Mam podziękować...?
Kielce - Czw Paź 14, 2004 17:54

HEHEHE A JA JESTEM W VI LIDZE :-)
A W NAJBLIZSZYM CZASIE ZAMIERZAM UTRZYMAC SIE W SRODKOWEJ CZESCI TABELI.
POZDRAWIAM.

Casanunda - Czw Paź 14, 2004 18:18

Kielce napisał/a:
HEHEHE A JA JESTEM W VI LIDZE :-)
A W NAJBLIZSZYM CZASIE ZAMIERZAM UTRZYMAC SIE W SRODKOWEJ CZESCI TABELI.
POZDRAWIAM.


poprosimy o wiecej szczegolow ;P

mk89 - Czw Paź 14, 2004 19:37

No a ja czekam i czekam i doczekac sie nie moge :P A najlepsze jest to:
Cytat:
Na liście oczekujących do Twojej ligi znajduje się obecnie 1 osób. Wczoraj 168 osób otrzymało zespoły w Twojej lidze, ostatni z nich złożył podanie 2004-10-10 10:21:00.

Jak tylko otrzymasz swoją drużynę, zostaniesz o tym poinformowany pocztą e-mailową.

Zwróciłeś się o przydzielenie zespołu 2004-10-12 21:47:55.

Casanunda - Czw Paź 14, 2004 19:41

na te liczby nie patrz - one nie maja nic wspolnego z zeczywistoscia :P

A na druzyne jeszcze troche poczekasz :P

O ile oczywiscie nie okaze sie ze Twoje IP jest zabanowane :P (jesli masz neta z RTK) :P

mk89 - Czw Paź 14, 2004 19:44

Casanunda, nawet mnie nie wk*rwiaj :P RTK RuLeZ ;] Pamietam jak do nich codziennie dzwonilem ze MZ nie chodzil bo mieli cos z DNS z*ebane i dopiero oni musieli wejsc zeby ruszylo. Ale teraz sobie poradzilem i nie musze do tych h*ji dzwonic ;]
Mysle ze team dostane. Tylko cierpliwosc mi sie konczy :mrgreen:

ERNESTO - Pią Paź 15, 2004 00:14

Nie chcesz wiedziec ile ludzi jest przed Toba naprawde :)

Nie zdziw sie jesli kilka razy bedziesz sie musial rejestrowac - to mankament, ktoremu winni sa sami uzytkownicy

Pozdrawiam

mk89 - Pon Paź 18, 2004 16:00

BiałoCzarni (268035)
Kraj: Polska
Region: Małopolskie
Stadion: BiałoCzarni Arena
Język: Polski
Liga: Miejsce 8. w VI.992
Login: mk89_ns

Jak mozna dodac logo? I widzialem tez ze inni maja ksiegi gosci i jakies "wiadomosci prasowe" Jak takie cos zrobic ? :?: :?: :?:

Casanunda - Pon Paź 18, 2004 18:39

mk89 napisał/a:
Jak mozna dodac logo? I widzialem tez ze inni maja ksiegi gosci i jakies "wiadomosci prasowe" Jak takie cos zrobic ? :?: :?: :?:


To sie nazywa supporter - wykupujesz go raz na 3 miesiace za sume 27-30 zl
i masz zestaw przydatnych bajerow do HT

mk89 - Pon Paź 18, 2004 21:00

Casanunda, pielieci...
Tak samo jak w MZ zarabiaja, ale w Mz bylo warto placic...:D
To co mam zrobic tak na dobry poczatek?

Casanunda - Pon Paź 18, 2004 23:14

mk89 napisał/a:
pierdolnieci...


jesli o mnie chodzi to uwazam ze cena nie jest znow taka straszna wychodzi 10 zl na miesiac - duzo osob to wykupuje ja nie widze tej gry bez supka
mk89 napisał/a:
To co mam zrobic tak na dobry poczatek?


przedewszystkim przeczytaj poradniki, forum dla poczatkujacych i inne takie, nastepnie wybierz formacje do treningu (polecam trenowanie bramkarzy lub skrzydlowych zdecydowanie odradzam srodkowych pomocnikow) jak juz wybierzesz to Ci powiemy wiecej co robic ;D Jak czegos nie wiesz to pytaj Ernesto np
Acha pamietaj o przeczytaniu zasad gry zebys sie pozniej nie dziwil ze np druzyna w tygodniu treningu nie zaliczyla.
no i ostatnia zecz ustaw sobie ze bedziesz placil 80 tys zl na szkolke - warto
sparingi grasz raz w tygodniu proponuje zebys tam cwiczyl ustawienie 3 5 2 :P
PS: cholera specjalista od pisania porad to ja chyba nie zostane

ERNESTO - Wto Paź 19, 2004 00:54

Na poczatek:
- trener zadowalajacy z kiepskimi zdolnosciami przywodczymi (wydatek rzedu 300 000)
- ostroznie z zakupami, zapoznaj sie z rynkiem
- trening bramkarzy lub skrzydlowych (na dzien dzisiejszy chyba lepsi bramkarze - kup sobie dwoch co najmniej zadowalajacych, po uprzednim zapoznaniu sie z cenami, a nie po znajomosci - jeden bedzie gral w sparingach, drugi w lidze)
- graj 3-5-2, bo to chyba najlepsza formacja

Pozdrawiam

mk89 - Wto Paź 19, 2004 08:03

Casanunda, nie chodzi o ciebie tylko o nich :] Jak gra mi sie spodoba to tez sobie takie cos kupie :]
Narazie HT nie chodzi, zrobie to co mowiliscie jak wroce z sql...

Casanunda - Wto Paź 19, 2004 08:49

mk89 napisał/a:
Casanunda, nie chodzi o ciebie tylko o nich :] Jak gra mi sie spodoba to tez sobie takie cos kupie :]
Narazie HT nie chodzi, zrobie to co mowiliscie jak wroce z sql...



W srode powinnienes zagrac spara - poszukaj sparingpartnerow - to przynajmniej czesc zawodnikow bedzie miala w tym tygodniu trening

ERNESTO - Wto Paź 19, 2004 17:02

Aaa !! na poczatku ustaw sobie trening na 100% i trenuj kondycje (wazne, bo Twoi pomocnicy beda opadac z sil pod koniec meczow)

Pozdro

mk89 - Wto Paź 19, 2004 17:28

ERNESTO, dobra trening sobie ustawilem :D
Casanunda, a jak go znajsc?

Casanunda - Wto Paź 19, 2004 18:19

i jeszcze 100 innych zeczy o ktorych zapomnielismy :P

Cytat:
Casanunda, a jak go znajsc?


a dokladnie to kogo??:P

mk89 - Wto Paź 19, 2004 20:46

Casanunda, sparingpartnera :D Szukalem na forum ale nie znalazlem tematu "Szukam sparingpartnera"
Casanunda - Wto Paź 19, 2004 21:08

pod forum masz ogloszenia klikasz na nie, w nowym oknie wybierasz sparing i szukasz wchodzac na druzyny jesli po prawej na srodku bedzie mozliwosc do dajesz
mecz normalny u siebie itp :P
inna metoda to : Polska - szukaj (np liga) wybierasz jakas z VI-VII ligi i chodzisz od teamu do teamu i zapraszasz na raz wysylal wiecej niz 10 zaproszen. Jesli nie uda ci sie dzis nikogo zaprosic i nie zagrasz jutro - to od razu we srode wysylaj zaproszenia na next srode :P

mk89 - Wto Paź 19, 2004 21:20

Casanunda, thx :*
Grzechotnik - Sro Paź 20, 2004 10:57

mk89 - gramy sparing? (ja jestem Sandecja N.Sacz) Po prawej stronie kliknij teraz

w "akceptuj" i walczymy w next środe ;) .

p.s Widze że nazwe stadionów mamy taką samą ;)

Casanunda - Sro Paź 20, 2004 11:41

zagralbym z wami ale niestety jeszcze przez pare rund (:P) planuje pobawic sie w PP
A tak swoja droga to ja mam rewelka nazwe stadionu: stadion im. Czeska Glucha :D


Acha i jeszcze jedna zecz od czwartku mozesz zapraszac zagraniczne druzyny na sparingi - jak jedziesz do nich to placisz 25 tys (bodajze) jak u siebie to nic - dostajesz 2 razy wiecej doswiadczenia :D

mk89 - Sro Paź 20, 2004 11:58

Grzechotnik, no dobra :D

Moj pierwszy mecz w HT:
BiałoCzarni - Devils Grudziadz 0 - 6
0-1 Magnus Svensson (33)
0-2 Marek Czwórnóg (38)
0-3 Robert Bazak (39)
0-4 Björn Liedling (41)
0-5 Magnus Svensson (46)
0-6 Mikołaj Kocęba (78)
yhy jaka polecacie taktyke? W niedziele mecz liigowy pasowalo by zdobyc chodz jeden punkt :P

ERNESTO - Sro Paź 20, 2004 12:09

mk - nie baw sie na razie z rozbudowa stadionu ... nie ma sensu, bo i tak nie grasz w PP ...

Jesli chodzi o niedziele, to ... Twoj rywal jest leszczem. W HT gra od pol roku, a chyba nawet taktyki zmienic nie potrafi :)

Najlepiej zagraj 3-5-2 (i postaraj sie wystawic w pomocy gosci z min. przecietnym rozgrywaniem i jak najwyzsza kondycja - w piatek bedzie trening, wiec sie kondycja powinna u Ciebie pozmieniac)

Pozdrawiam

Grzechotnik - Sro Paź 20, 2004 15:10

A ja zakonczyłem przygode z pucharem, przegrałem z jakims leszczem dosc

niespodziewanie... Ale ch.j z tym , jestem liderem w swojej lidze i mam zamiar awansować

do V ligi!!! :D

Casanunda - Sro Paź 20, 2004 18:31

ja swojemu na picu dupe skopalem: Counter Strike Team - KKS Piwni maniacy 0 - 6

mecz luz -gosc mi kontuzjowal na 1 tydz srodkowego pomocnika (jednego z 3 glownych) to ja mu w podziece skontuzjowalem goscia na 6 tyg ;D

Szkoda tylko ze w niedziele przegram :( -kontuzja + slaba forma pomocy + jego dwaj srodkowi = porazka cos mi mowi ze bede picowac i to 2 skladem :D

Acha pamietaj o tym ze kazdej taktyki sie uczysz :P tylko 4 4 2 znasz zawsze w stanie solidnym - reszty terzeba zawodnikow nauczyc i pielegnowac u nich to :P
jak masz wytrenowane taktyki przekonasz sie patrzac na Trening :D

mk89 - Nie Paź 24, 2004 11:00

I jak wam poszlo?

Ja wygralem 3-2
BiałoCzarni - TurboMasters 3 - 2

1-0 Damian Guzak (8_)
1-1 Albert Moroz (8_)
2-1 Janusz Skibowski (31)
3-1 Janusz Skibowski (71)
3-2 Erhard Dymerski (86)
Dodam ze to byl moj pierwszy mecz ligowy :twisted:
I jestem 6 w tabeli...jest dobrze :lol: :mrgreen: :twisted:

Casanunda - Nie Paź 24, 2004 12:55

ja nie bede mowil o swoim meczu - powiem tylko tyle 1:6 w plecy - a wsztystko z 2 powodow


1. Forme mam tragiczna i szukalem jakiegos specjalnego ustawienia

2. ustawilem tak sklad (super wzmocnilem pomoc) zeby grac srodkiem i miec jakies szanse - pewnie bym zremisowal gdyby nie go ze zamiast gry srodkiem przez przypadek dalem gre z kontry :(

wstyd wstyd - dobrze ze w tym sezonie o nic nie gram :P

kolafy - Nie Paź 24, 2004 12:58

widze że ostra zajawka :!: :mrgreen:
mk89 - Nie Paź 24, 2004 13:14

S@NDECJA, to moze ty sie na to zalapiesz ? :D
Grzechotnik - Nie Paź 24, 2004 13:42

przerżnąłem 1-2 :(
ERNESTO - Nie Paź 24, 2004 19:38

mk - jeszcze troche kondyche potrenuj, a z pomoca bedzie calkiem przyzwoicie juz niedlugo.

Ja dzis dostalem 1:3 ... troche sie tego spodziewalem, ale jakos nie widze mozliwosci poprawy sytuacji ...

Pozdrawiam

Casanunda - Nie Paź 24, 2004 20:33

ERNESTO napisał/a:
Ja dzis dostalem 1:3 ... troche sie tego spodziewalem, ale jakos nie widze mozliwosci poprawy sytuacji ...



no tak Ty masz dobrze - ja sobie sam spieprzylem gre - jak mozna wszystkimi silami wzmacniac pomoc a pozniej ja oslabiac gra z kontry :((((

Wstyd - kumel gra 1,5 roku siedzi w III lidze i mowi ze nie widzial jeszcze tak spieprzonej gry :(

mk89 - Pon Paź 25, 2004 08:33

Casanunda, hehehe duzo osob w MZ mowi tak na MZ....
Casanunda - Pon Paź 25, 2004 08:43

"spieprzonej gry" mowilem w sensie ze przez wlasna glupote tak przegralem :(
Grzechotnik - Sro Paź 27, 2004 11:14

hahaha tego jeszcze nie było chyba w dziejach hattricka (przynajmniej u mnie) :)

Grałem z Biało-Czarni (znaczy miałem grać).

Coś ty mk89 zrobił??? Przecież masz ze 20 zawodnikow a tu takie jaja :)

Oto meczowy opis:

Drużyna BiałoCzarni wybiegła na boisko w strategicznej formacji 1-2-2. W wyjściowej jedenastce znaleźli się następujący zawodnicy: Karpeta - Parma - Białek, Guzak - Stefańczuk, Murach.

Drużyna gospodarzy wygrała mecz walkowerem, gdyż goście nie byli w stanie znaleźć 9 zawodników zdolnych do gry. Kibice byli zawiedzeni, mimo zwycięstwa. Końcowy wynik meczu: 5-0.

mk89 - Sro Paź 27, 2004 11:40

Grzechotnik, :shock: :shock: :shock:
Dalem w sobote jak ustawialem do ligi zeby byla domyslna i myslalem ze bedzie taka :D
Moze zagramy jeszcze raz za tydzien :?: Teraz u ciebie :mrgreen:

Grzechotnik - Sro Paź 27, 2004 11:54

No ten mecz był u mnie(znaczy miał być). Nasze stadiony tak samo sie nazywają...

Ok gramy za tydzień...

ERNESTO - Sro Paź 27, 2004 15:41

lol ;) to ladnie przykombinowal mk. Lepiej sprawdzaj ustawienie przed kazdym meczem :)

Pozdro

krzysiek186 - Czw Lis 04, 2004 14:23

To moze jakas federacja sypatyków Sandecji ??
Casanunda - Nie Mar 27, 2005 16:36

nie ma takowej
VATAR - Czw Kwi 28, 2005 20:34

A ja tu powiem ze juz 3 rok pomykam , nowym teamem w tym roku bedzie 1 rok :P czyli MKS LoL :D
alc - Pią Kwi 29, 2005 22:45

No hattricowcy widze również mam drużyne w ht Sandecja Nowy Sącz :)) heh ja też Erni dostałem 1-3 tylko że tego się spodziewałem
VATAR - Sob Kwi 30, 2005 21:02

alc moze sparing ? :]
ERNESTO - Wto Maj 17, 2005 16:41

huh - alc spojrz kiedy ja tamto pisalem ;) Ja wlasnie awansowalem do III ligi i nie mam pomyslu co robic dalej ...

Pozdrawiam

bacin - Czw Maj 19, 2005 00:28

Szczel se gola źko, szczel se gola!
VATAR - Sob Maj 21, 2005 23:06

lol

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group