Forum kibiców Sandecji
www.sandecja.org - forum kibiców Sandecji

Stowarzyszenie Kibiców Sandecji - Projekty dla Stowarzyszenia (logo,wizytówki,legitymacje ...)

hanys - Czw Maj 03, 2007 14:36
Temat postu: Projekty dla Stowarzyszenia (logo,wizytówki,legitymacje ...)
Wszyscy zaintresowani tematem wykonania logo dla stowarzyszenia, niech się biorą do roboty i prezentuja w tym temacie swoje prace.

Temat nie tylko dla naszych szeregów, ale równiez dla zaintereowanych zgodowiczów
s

Pozdrawiam

Misiek - Nie Maj 06, 2007 19:24



To moje proste dzieło....:) Prosze o opinie

radziufan - Nie Maj 06, 2007 19:32

nie mam zdolnosci graficznych ale wiem ze pare osob ktore odwiedza stronke i posiada takowe wiec pomyslcie nad czyms......
Bianconeri - Nie Maj 06, 2007 19:33

Tylko o Stowarzyszeniu 1910 to ty kolego zapomnij, tamto było co innego i umarło śmiercią naturalną, to będzie co innego.
Na razie oficjalna nazwa jest po prostu Stowarzyszenie Kibiców Sandecji, może ewentualnie jeszcze ulec zmianie.

alc - Pon Maj 07, 2007 18:23

Powinien być to ten stary herba nie nowy zresztą psozukam i może coś przygotuje tylko sciągne jakiś program graficzny :-) No i cozywiscie powina być pełna nazwa Stwowarzyszenie Kibiców Sandecji .
klipol - Pon Maj 07, 2007 23:26



;)

internacionale - Pon Maj 07, 2007 23:39

a mi się podoba projekcik Klipola :)
radziufan - Wto Maj 08, 2007 07:51

ogolnie pomysl fajny......czegos brakuje ale ogolnie calkiem calkiem;)
hanys - Wto Maj 08, 2007 07:59

brakuje przede wszystkim naszego herbu
Izka_Korona - Wto Maj 08, 2007 12:09

Nie mysleliscie np. nad nazwa - Stowarzyszenie Kibicow Sandecji "Bianconeri" albo "bialo-czarni", ogolnie cos co sie z Wami najbardziej kojarzy.
Jesli chodzi o logo to ja bym proponowala bez zbednych bajerow, sam herb i do tego odpowiedni napis...

Widze, ze coponiektorzy sie juz lansuja z przydzielonych im funkcji :D

Dziekan - Czw Maj 10, 2007 02:25

dla mnie temat bez sensu. Ustalilismy chyba ze logiem stowarzyszenia bedzie tradycyjny herb klubu Sandecja Nowy Sącz - co wg. mnie jest oczywistym i jedynym słusznym rozwiązaniem :) . Poza tym nazwa chyba tez zostala powszechnie zaakceptowana i powinna taka zostać jak Stowarzyszenie Kibiców Sandecji

Pozdro

hanys - Czw Maj 10, 2007 07:06

nie nie ustalilismy ze logiem ma byc herb klubu. ale pewnie wtedy odbierales jedenz telefonow na zebraniu i nie pamietasz;)
Hazarr - Czw Maj 10, 2007 10:50

Sądzę, że powinien być tradycyjny herb klubu z dopiskiem Stowarzyszenie kibiców Sandecji. Choć też dobrym pomysłem jest coś wrzucić od siebie jak pokazał klipol.
KrzysieKKS - Czw Maj 10, 2007 20:44

Grafik ze mnie slaby ale moze cos na wzor tego:
(tylko mniejsze oczywiscie:))




tutaj troche zmniejszone i herb troszke wiekszy


radziufan - Czw Maj 10, 2007 20:48

a jakbys powiekszyl herb wzgledem reszty???
KrzysieKKS - Czw Maj 17, 2007 13:12

3 proste projekciki:











hanys - Czw Maj 17, 2007 14:11

ja cos zrobie tylko rpzeinstaluje system bo mi fotoszop swiruje

[ Dodano: 2007-05-17, 19:18 ]

Bianconeri - Pią Maj 18, 2007 18:32

Kolejny projekt Hanysa:


radziufan - Sob Maj 19, 2007 09:07

jak dla mnie to ten drugi projekt jest najbardziej sensownym z dotychczasowo prezentowanych, mysle ze na najblizszym spotkanie trzeba bedzie wybrac ostateczna wersje ... poki co projekt hanysa prowadzi w mojej punktacji:)
RydzSmigly - Sob Maj 19, 2007 13:39

przychylam się do oceny radziufana, wizualnie logo dobrze się prezentuje!
internacionale - Sob Maj 19, 2007 14:23

No dobra, logo naprawdę niezłe tylko teraz trzeba by pomyślić jak zrobić pieczątkę aby wyglądała podobnie.
hanys - Sob Maj 19, 2007 16:50

pieczatka mozebyc okragla z obwodowym napisem stowrzyszenie kibicow Sandecji a w srodku ansz herb i tyle
radziufan - Sob Maj 19, 2007 17:06

mysle ze jakby jakas porzadna firme poszukac to bylaby w stanie zrobic pieczatke jezeli nie dokladnie taka jak logo to zblizoną - jak juz zatwierdzimy logo to sie pomysli, a jak nie to tak jak pisze hanys
Bianconeri - Sro Wrz 19, 2007 11:00

Co myślicie o takowych:

http://www.chariot.pl/jwroblewski/logo.jpg

Zaniedługo dalsze projekty typu papier firmowy itp, ale trzeba miec logo zaakceptowane już na 100% :)

Mi podchodzi to z piłką

internacionale - Sro Wrz 19, 2007 13:19

To na górze bardzo mi się podoba !!
KubaNS - Sro Wrz 19, 2007 14:04

Pierwsze naprawde fajne. Moze tylko napis w kolko, dookola ale to tylko tak kosmetycznie.
radziufan - Sro Wrz 19, 2007 14:37

mnie tez sie bardziooo podoba
Bianconeri - Sro Wrz 19, 2007 14:39

No to kosmetycznie po raz pierwszy
http://www.chariot.pl/jwroblewski/logo2.jpg

Wizytówki i papier firmowy:

http://www.chariot.pl/jwr...alizacja_id.jpg

Ciąg dalszy nastapi :)

hanys - Sro Wrz 19, 2007 19:35

jestem za
Sekta - Sro Wrz 19, 2007 19:59

moim zdaniem lepiej by to wyglądało jakby dać stary herb zamiast tego dziwnego
internacionale - Sro Wrz 19, 2007 21:39

Bianconeri napisał/a:
No to kosmetycznie po raz pierwszy
http://www.chariot.pl/jwroblewski/logo2.jpg

Wizytówki i papier firmowy:

http://www.chariot.pl/jwr...alizacja_id.jpg

Ciąg dalszy nastapi :)



Jestem pełen podziwu i jestem jak najbardziej ZA !!

KrzysieKKS - Sro Wrz 19, 2007 21:57

Bardzo eleganckie:) też jestem za i oczekujemy na ciąg dalszy :)
radziufan - Sro Wrz 19, 2007 22:42

przeszedłes sam siebie!!! pokłony:)
Bianconeri - Czw Wrz 20, 2007 07:01

Hehe ja do grafiki ma dwie lewe ręce i 0 zdolnosci :d

To dzieła grafika (a w zasadzie graficzki :) ) ode mnie z firmy :) ale najwazniejsze, że się podoba :)

Za niedługo ciąg dalszy.

Owca - Czw Wrz 20, 2007 09:27

elegancko Bianco, jak dla mnie może być (:
Bianconeri - Czw Wrz 20, 2007 11:33

Zgodnie z obietnica (Kubus specjalnie dla ciebie :D) wersja kolejna logo:

http://www.chariot.pl/jwroblewski/logo_new.jpg

i pieczątka "ogólna":

http://www.chariot.pl/jwroblewski/pieczatka.jpg

KubaNS - Pią Wrz 21, 2007 18:50

Dzieki ;)
Chociaz chyba ta wczesniejsza z polokregiem fajniejsza ;) Moze gdyby mniejsza przerwa miedzy SK a Sandecja byloby lepiej :D

A tak juz konczac. Mysle ze jesli nie pojawia sie w najblizszym czasie, powiedzmy do konca tygodnia, fajniejsze pomysly. Trzeba zaakceptowac jeden z tych wyzej i skonczyc chociaz ten temat..

radziufan - Pią Wrz 21, 2007 20:46

wyslalem do znajomej drukarni zapytanie co do kosztow takiej legitymacji w formie ksiazeczki tj studencka...czekam na odpowiedz
Bianconeri - Sob Wrz 22, 2007 08:57

No to żeby ułatwić wam wybór:

http://www.chariot.pl/jwroblewski/logo_wybor.jpg

Powiedzmy do niedzieli głosujemy.

internacionale - Sob Wrz 22, 2007 09:30

numer 3.
grubas_KKS - Sob Wrz 22, 2007 09:34

Tez obstawiam 3
Bianconeri - Sob Wrz 22, 2007 10:07

No ja też jestem za 3 a żeby jeszcze bardziej namieszać wam w głowach :) to:

http://www.chariot.pl/jwroblewski/strona.jpg

projekt nowej szaty graficznej strony głównej (jak Miłosz wyrazi zainteresowanie ;) ) stronę by się oparł ona takim specjalnym systemie gdzie latwo i prosto by się wprowadzało njufsy itp i ogólnie całe zarzadzanie strona byłoby łatwiejsze i prostsze.

Na razie 1 projekt, jak bedzie zainteresowanie to się pojawi coś więcej, wkrótce projekty dla strony Stowarzyszenia.

internacionale - Sob Wrz 22, 2007 10:11

Bianconeri napisał/a:
No ja też jestem za 3 a żeby jeszcze bardziej namieszać wam w głowach :) to:

http://www.chariot.pl/jwroblewski/strona.jpg

projekt nowej szaty graficznej strony głównej (jak Miłosz wyrazi zainteresowanie ;) ) stronę by się oparł ona takim specjalnym systemie gdzie latwo i prosto by się wprowadzało njufsy itp i ogólnie całe zarzadzanie strona byłoby łatwiejsze i prostsze.

Na razie 1 projekt, jak bedzie zainteresowanie to się pojawi coś więcej, wkrótce projekty dla strony Stowarzyszenia.


No nie, projekcik pierwsza klasa. Zawsze marzyłem o stronie z systemem CMS ;)

chariot - Sob Wrz 22, 2007 10:27

Cieszę się że się podoba :) - niedługo następny projekt (aktualnie w produkcji ) Stowarzyszenia. Pozdrawiam, Kuba.
P.s. tutaj macie wrzucony projekt na digart.pl - http://www.digart.pl/prac..._pilkarski.html

internacionale - Sob Wrz 22, 2007 10:33

Jak już powyżej napisałem, jestem bardzo zadowolony z projektu. Jedna rzecz którą możnaby jakoś poprawić to to aby strona bardziej kojarzyła się z Sandecją. Np. jakiś większy herb lub może jakoś inaczej kolorystykę dobrać... Sam nie wiem.

Pasuje też umieścić gadzieć info że jest to Oficjalna Strona Kibiców Sandecji ze względu na to że nie jest to strona oficjalna klubu !

chariot - Sob Wrz 22, 2007 10:37

Miłosz napisał/a:
Jak już powyżej napisałem, jestem bardzo zadowolony z projektu. Jedna rzecz którą możnaby jakoś poprawić to to aby strona bardziej kojarzyła się z Sandecją. Np. jakiś większy herb lub może jakoś inaczej kolorystykę dobrać... Sam nie wiem.


Jak zrobicie jakieś ładne zdjęcie np. z sektora od frontu (tak z Jarkiem rozmawiałem), z wszystkimi flagami ... zdjęcie musi być bdb jakości tak aby się nadawało na www, jak chcecie mieć stronę pierwsza klasa to musicie się wysilić :D

internacionale - Sob Wrz 22, 2007 10:50

Na meczu z Legią osobiście się postaram aby powstało zdjęcie wypchanego po brzegi naszego sektora...
radziufan - Sob Wrz 22, 2007 10:58

logo nr 3;) a co do nowej szaty stronki to full wypas full wypas
Sekta - Sob Wrz 22, 2007 12:22

ja też jestem za nr 3
Owca - Nie Wrz 23, 2007 19:37

logo 3
szymon_YG - Nie Wrz 23, 2007 19:48

numer 3
RydzSmigly - Pon Wrz 24, 2007 16:17

numer 3
chariot - Sro Wrz 26, 2007 16:30

Wrzuta za przyzwoleniem prezesa :D - projekt legitymacji gotowy:), okładka (nie sugerować się gradientem logotypu Stowarzyszenia) logo wtłoczone posrebrzane, reszta tak jak widać :) pozdro600

http://www.chariot.pl/jwr...cja_legitka.jpg

chariot.pl

[ Dodano: 2007-09-26, 16:31 ]
P.s. Zdjęcie użyte w projekcie to prezes parę lat temu :D zanim został prezesem :D

internacionale - Sro Wrz 26, 2007 18:10

Fajny projekcik tylko jeszcze pesel pasowałoby gdzieś tam wcisnąć. Teraz na byle wyjeździe sprawdzają pesele przed wejściem na stadion
chariot - Sro Wrz 26, 2007 21:15

Miłosz napisał/a:
Fajny projekcik tylko jeszcze pesel pasowałoby gdzieś tam wcisnąć. Teraz na byle wyjeździe sprawdzają pesele przed wejściem na stadion


OK:)

hanys - Sro Wrz 26, 2007 21:24

no nie powiem wszystko ok
Owca - Sro Wrz 26, 2007 22:39

bardzo dobry projekt, macie racje pesel tez trzeba tam wcisnąć (:
Bianconeri - Czw Wrz 27, 2007 10:07

Nie wiem czy jest sens dawać tam pesel, bo przy jakims spisywaniu itp dla wiadomych służb ten dokument i tak raczej nie będzie miał zadnej wartosci i na pewno każą pokazywać dowody itp.
Pasowałoby się zorientować jak to sie ładnie mówi formalno-prawnie w tej kwestii :)

RydzSmigly - Czw Wrz 27, 2007 13:33

no elegancko,schudnie bez jakichś większych bajerów...aprobuje bez wahania
internacionale - Czw Wrz 27, 2007 17:58

Bianconeri napisał/a:
Nie wiem czy jest sens dawać tam pesel, bo przy jakims spisywaniu itp dla wiadomych służb ten dokument i tak raczej nie będzie miał zadnej wartosci i na pewno każą pokazywać dowody itp.
Pasowałoby się zorientować jak to sie ładnie mówi formalno-prawnie w tej kwestii :)


Przypomniało mi się coś jeszcze. Widziałem kiedyś legitymację członka stowarzyszenia (chyba Legii Gdańsk) i na 100% pod napisem Stowarzyszenie Kibiców było napisane KRS: 87354276532 (numer wpisu). Warto zauważyć że Stowarzyszenie jest to instytucja wpełni legalną i wszelkie dokumenty wydane przez ich założycieli mają moc prawną !! Tak więc nie jest to jakiś tam świstek który każdy może sobie wydrukować. W momencie kontroli przed wyjazdem gdzy 30-40 osób wyciągnie legitymacje z numerem pesel w celu spisania, wyglądać to będzie naprawdę przyzwoicie. Tak więc Pesel napewno nie zaszkodzi a czasami może być przydatny.

A policja i tak może zakwestionować legalność choćby nawet dowodu osobistego.

Bianconeri - Pią Wrz 28, 2007 10:43

A mnie tak teraz jeszcze wzieło na przemyslenia i sie zastanawiam, czy w zaakceptowanym juz logo Stowarzyszenia nie powinno być zamiast 1910 czyli daty powstania Sandecji daty 2007 czyli daty powstania Stowarzyszenia :D, ewentualnie bez daty wogóle.

A co do peselu i KRSu w legitce to obadamy jak to wyjdzie

RydzSmigly - Pią Wrz 28, 2007 11:51

według mnie raczej nie,ponieważ stowarzyszenie powstało aby działać dla klubu a nie dla samych siebie i jak już dawać jakąś datę to powinna to być data założenia klubu a nie stowarzyszenia. np.: [url="http://www.sk1964.pl/news.php"]http://www.sk1964.pl/news.php[/url]

[ Dodano: 2007-09-28, 08:54 ]
<a href="http://www.sk1964.pl/news.php" rel="nofollow" target="_blank" class="postlink">http://www.sk1964.pl/news.php</a>

[ Dodano: 2007-09-28, 08:54 ]
cos mi nie wychodzi to wstawienie linka ;)

ERNESTO - Pią Wrz 28, 2007 12:02

http://www.sk1964.pl/news.php - bez kombinowania, wystarczy wkleic linka, bez zadnych kodow html :)
RydzSmigly - Pią Wrz 28, 2007 12:10

dzieki Ernesto ,po prostu na innych forach jest inaczej,a jakos nie wklejałem linków tutaj wczesniej
KubaNS - Pią Wrz 28, 2007 13:41

Stowarzyszenie dziala na zasadzie ewentualnej wspolpracy z klubem, pomocy w miare naszych skromnych jak narazie mozliwosci, ale nie dla niego.
Jest to Stowarzyszenie Kibicow i z zalozenia jest wlasnie dla nich. Dla wszystkich..

Przyklad, ktory podales. Taki sobie. To poprostu ich nazwa "SK 1964". Dokladnie tak samo jak niefunkcjonujace juz "Stowarzyszenie 1910".

To tak wszystko tylko informacyjnie.

W sprawie daty sie nie wypowiadam. Nie mam zdania.

RydzSmigly - Pią Wrz 28, 2007 14:06

Kuba masz racje troche sie z tym swierdzeniem dla klubu "zagapolowałem" ale głównie chodziło mi o to ze mają w ich logu datę założenia klubu a nie date założenia stowarzyszenia...ale w sumie to nie jest taka ważna sprawa ważne zebysmy w koncu mieli te legitki;)
Bianconeri - Pią Wrz 28, 2007 14:58

Niedługo beda poprawione projekty z peselem i ewentualnie nr KRS do obadania i powstało jeszcze pytanie czy ksiązeczka zostaje tak (jak legitymacja studencka w takiej formie jak w tej chwili) czy jeszcze jakiś srodek np z tabelką z miejscem na opłacanie składek itp - jakies pomysły ??
Owca - Pią Wrz 28, 2007 16:41

co miesiąc wbijanie pieczątki to głupie, ale raz na pół roku byłoby lepiej
Bianconeri - Pią Wrz 28, 2007 16:50

No .. mozna tez raz na rok, raz na 5 lat, albo raz i koniec ... tylko powiedz mi co to ma wspólnego ze składkami ??
jedyny sens jaki by mogla miec taka dodatkowa strona w środku to własnie comiesieczne składki, chociaz mi się to wydaje niepotrzebne ale poddaję do rozwazenia wszystkim.

Owca - Pią Wrz 28, 2007 19:31

miesięczne składki są wpisywane na kartce na każdym spotkaniu, to po co umieszczać to w legitymacji ?
internacionale - Pią Wrz 28, 2007 19:50

Jestem przeciwny wbijania czegokolwiek co miesiąc czy nawet co rok. Przy odbiorze legitymacji kazdy podpisze oświadczenie że odda legitymację zchwilą zrezygnowania z członkowstwa, lub na skutek nie przestrzeganie regulaminu itp. (coś w tym stylu)
hanys - Sob Wrz 29, 2007 07:41

tez jestem tego zdania, to nie jest legitymacja szkolna zeby co kolwiek wbijac,
traz zastanowmy sie nad pieczatka stowarzyszenia, okragla i podluzna, oraz czy zarzad robi sobie swoje.

Pozdro

Bianconeri - Sob Wrz 29, 2007 08:16

Jeden projekt pieczatki masz wczesniej juz, jeszcze musi być okragla do podbijania zdjęc w legitymacji i kwestia do obgadania czy tylko mi jako władzy najwyzszje przysluguje osobna :D czy wszyscy czlonkowie zarzadu itp :)
internacionale - Czw Lis 15, 2007 14:43

Legitymacje zostały dzisiaj zamówione. Narazie 80 szt. Będą oprawione w coś przypominające czarną skórę i srebrne tłoczone logo Stowarzyszenia. Czas oczekiwania ok 3 tygodnie.

Uwaga ważne !!

1) Każdy członek Stowarzyszenia ma obowiązek zabrać ze sobą na następne spotkanie zdjęcie legitymacyjne !!!!

2) Koszt legitymacji 10 zł !!!!


KrzysieKKS - Pią Lis 16, 2007 00:07

a w środku będą wyglądać tak jak na wczesniejszym projekcie? czy może zaszły jakieś zmiany w wyglądzie ?:)
internacionale - Pią Lis 16, 2007 00:10

Będą wyglądać prawie tak samo jak na wcześniejszym projekcie.
KrzysieKKS - Pią Lis 16, 2007 11:52

a jak wygląda sprawa z pieczatkami ?:)
Bianconeri - Pią Lis 16, 2007 13:37

Przed pieczatkami musimy mieć konto i skrytke pocztową.
radziufan - Pią Lis 16, 2007 15:24

skrytke juz mamy

Dawid Porczyk
"Stowarzyszenie Kibiców Sandecji"
skr. poczt. 3
33-305 Nowy Sącz 7

internacionale - Pią Lis 16, 2007 15:45

Ona jest "zła". Dzisiaj dawid musi conieco pozmieniać w papierach na poczcie. Tylko wszystko zależy od tego czy będzie dzisiaj Pani naczelnik :)
Bianconeri - Pią Lis 16, 2007 17:35

Zrobione

A więc adres do korespondencji:

"Stowarzyszenie Kibiców Sandecji"
Skr. poczt. 3
33-305 Nowy Sącz 7

jeszcze konto i mozna ruszać z pieczątkami

internacionale - Sob Lis 17, 2007 10:47

na bank załatwię to w poniedziałek
Bianconeri - Wto Lis 20, 2007 14:01

Pieczatka okragła do podbijania zdjec której nam brakowało:

http://www.chariot.pl/jwr...tka_okragla.jpg

[ Dodano: 2007-11-20, 17:47 ]
No i sprawy nam sie pokomplikowały trochę, bo zeby założyc konto na Stowarzyszenie trzeba jednak miec REGON, chociaż miał być niepotrzebny ...

No ale może Miłoszowi uda się cos jutro załatwić, bo bedzie w Limanowej.

[ Dodano: 2007-12-05, 15:02 ]
Bardzo wstępny projekt, a właściwie zarys, strony Stowarzyszenia.


Im wiecej uwag, co, jak, gdzie itp tym lepiej i szybciej cos sie urodzi.

radziufan - Czw Gru 06, 2007 10:15

jak dla mnie to jak na zarys wstepny to calkiem calkiem:)
ja nie mam uwag jak dla mnie to ta stronka mogłaby tak wygladac;)
ale pan prezes jest estetą wiec piszcie o uwagach to sie ją dopiesci;)

Bianconeri - Czw Gru 06, 2007 11:49

Chodzi o to żeby była jak najlepsza i się wszystkim podobała dlatego wszelkie uwagi mile widziane.
KrzysieKKS - Czw Gru 06, 2007 22:35

myśle że dobrze by było na stronie głównej (jesli tak ma wygladać jak podana wyrzej) sprobować wygospodarowac trochę więcej miejsca na reklamy (niz to 1 ?) ewentualnie dodatkowo zrobić dział w ktorym będą one umieszczane

z czasem można by zrobić dział w którym będą umieszczane informacje co zrobilismy jakis opis fotki itp ewentualnie zapowiedzi jakis naszych planowanych na przyszłość akcji

wyglad ładny i profesionalny ale troszke czegoś brakuje na samej górze przy naszym logu tą wolna przestrzeń można by jakoś zapełnić jakies fotki czy coś ale nawet jesli bedzie wolna elenacko wygląda:)

Napewno ten temat trzeba poruszyć na najblizszym spotkaniu :)

KubaNS - Pią Gru 07, 2007 05:23

Zgadzam sie z Krzyskiem.
U gory troche pusto. Jakas fajna panorama, albo "skladak" bylby bardzo na miejscu. Nawet jakis stonowany w tle..
Plus zakladka "Inicjatywy"..

Dla mnie naprawde fajnie to wyglada..

Pytanie jeszcze..
Co ze zmiana wizerunku sandecja.pl? Konretnie projekt wklejony pare stron wczesniej?
Narazie odpada czy ...?

PS. Po tych kilku juz projektach paru rzeczy, musze stwierdzic ze w fajnym klimacie to wszystko jest robione.
Legitymacje, kalendarze, strona itd...

Bianconeri - Pią Gru 07, 2007 07:40

O górze strony sam mówiłem grafikowi, a w zasadzie graficzce :) pozostałe uwagi przekażę.
Temat zmiany www.sandecja.pl jest jak najbardziej nadal aktualny ale priorytetem jest najpierw postawienie strony Stowarzyszenia, której nie ma wogóle, a potem dopiero przebudowa istniejącej i funkcjonującej strony sandecja.pl a to niestety wymaga wszystko dość sporej pracy i czasu.

internacionale - Sro Sty 02, 2008 15:13

Legitymacje gotowe. Szykować zdjęcia i po 10 zł !! Oczywiście tylko ci którzy regularnie opłacają składki przynajmniej od 3 miesięcy !!



Bianconeri - Nie Sty 13, 2008 17:24

Konto już powinno być w przyszłym tygodniu w końcu załozone, jak juz bedziemy miec numer to skończymy sprawe pieczątek i z rzeczy "ogólnych" to w końcu po cięzkich trudach, znojach, perypetiach i (a może przede wszystkim :) ) własnych niedopatrzeniach to bedzie koniec formalnosci.

Ewentualnie mozna się bedzie jeszcze zastanowić nad wizytówkami itp, rzeczami

Owca - Czw Sty 17, 2008 20:34

mam takie pytanie: czy jest opcja żeby dla członków Stowarzyszenia powstały konta pocztowe typu: imie_nazwisko@sandecja.org ?
internacionale - Pią Lut 22, 2008 23:39

Wczoraj zamówiłem, dzisiaj odebrałem... Zdjęcie może tego nie okazuje ale naprawdę pieczątki wyszły bardzo dobrze.


RydzSmigly - Sob Lut 23, 2008 19:37

trzeba podbić te legitki,w sumie mozna było sie wstrzymać z wydawaniem ich do czasu jak beda podbite.PS:pieczątki dobrze wyszły.
hanys - Nie Lut 24, 2008 08:49

ale jaja bo Kuba nie jest jeszcze mgr ;)
internacionale - Nie Lut 24, 2008 10:07

ale lada co będzie magistrem, tak mnie przynajmniej zapewnł...
orel - Pią Maj 09, 2008 16:50

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=ly9a8&s=3
KrzysieKKS - Wto Maj 20, 2008 20:24

Projekt wykonany przez Benia

http://i26.tinypic.com/mwqoie.jpg

Bianconeri - Wto Maj 20, 2008 20:26

No pomysł ciekawy, tylko pasowałoby "podrasowac" delikatnie i poprawic kontrast itp bo miejscami nieczytelne i zbyt rozmazane.
internacionale - Wto Maj 20, 2008 20:38

Bianconeri napisał/a:
No pomysł ciekawy, tylko pasowałoby "podrasowac" delikatnie i poprawic kontrast itp bo miejscami nieczytelne i zbyt rozmazane.


dokładnie, pomysł świetny tylko czcionka którą są napisane nazwy domen jakaś taka mało czytelna...

YG-US - Wto Maj 20, 2008 21:29

http://i26.tinypic.com/6f0c46.jpg
internacionale - Wto Maj 20, 2008 23:31

no pięknie, brawo, teraz dużo lepiej !!
Owca - Wto Maj 27, 2008 00:17

nie wiedziałem gdzie to napisać.. wpadłem na pomysł żeby przed rozpoczęciem nowego sezonu wydać duży plakat ze zdjęciem całej drużyny, trenerów itd. a poniżej zdjęcia umieścić imiona i nazwiska piłkarzy.
Masahiko - Wto Maj 27, 2008 00:36

Można również kalendarz, ale nie wiem czy to możliwe z prawnego punktu widzenia...
ERNESTO - Wto Maj 27, 2008 00:41

Kalendarz 2009 jak mniemam ?

Biorac pod uwage, ze kalendarze juz dwukrotnie nie wypalily (raz w czasach "Bialo-Czarnych", drugi raz poczatkiem tego roku), to raczej nie. Aczkolwiek w obu wymienionych przypadkach kalendarze zostalywyprodukowane zbyt pozno, zeby znalazly wielu nabywcow.

Moim skromnym zdaniem powodzeniem cieszylyby sie natomiast kalendarzyki kieszonkowe, ktorych koszt produkcji chyba duzy nie jest, a i cena bylaby zapewne bardzo przystepna (pewnie kolo 2 pln)

Owca - Wto Maj 27, 2008 12:07

mam na myśli zwykły plakat taki jakie są w magazynach typu Piłka Nożna, a pomysł z kalendarzem w połowie roku to nie jest dobry pomysł

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group