Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: rudeboyz
Nie Wrz 05, 2021 19:26
Cotygodniowe spotkania robocze
Autor Wiadomość
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 21:03   Cotygodniowe spotkania robocze

Zgodnie z postanowieniami z ostatniego spotkania SKS organizujemy teraz spotkania częściej, bo raz w tygodniu.
Spotykamy się w każdą środę o godzinie 18.30 w domu przy ul, Siemiradzkiego 13 (naprzeciw sklepu motoryzacyjnego).

Spotkania mają charakter nieoficjalny, zawsze będzie można tam naleźć kogoś od nas z kim będzie można porozmawiać, coś przekazać, rzucić jakiś pomysł czy uwagę.

Umawiamy się "po gospodarsku", że jeśli w ciągu akademickich 15 minut nikt się nie pojawi to gospodarz zamyka lokal.

Comiesięczne spotkania SKS oczywiście będą się odbywały jak dawniej raz w miesiącu, te spotkania mają mieć inny charakter.

Chodzi m. in, o częstsze przebywanie ze sobą i łatwiejszy bezpośredni przepływ informacji.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 15, 2015 07:57   

Pierwsza "posiadówka" już dziś.
Jeśli "ktokolwiek, cokolwiek" to zapraszam, 18.30, ul. Siemiradzkiego 13.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sro Kwi 15, 2015 16:13   

Wybiera się ktoś?
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 15, 2015 16:22   

Sławek będzie, ja będę, aczkolwiek z przyczyn ode mnie niezależnych prawdopodobnie bliżej 19 niż 18.30 się pojawię.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 15, 2015 19:59   

Pojawiło się dziś trochę osób i przewinęło kilka ciekawych tematów.

Mamy ciekawe pomysły na "kibolską majówkę", na każdy dzień 1 - 3 maja będzie coś miłego:)
Dogrywamy szczegóły integracyjnej zabawy w strzelanie (więcej info jutro).

Pojawiły się pomysły odnośnie imprez dla dzieciaków i młodzieży by zainteresować Sandecją i kibicowaniem.

Do zobaczenia za tydzień.

PS. Jak by ktoś nie mógł do przyszłego tygodnia wytrzymać :), miał super pomysł, pilną sprawę, ważne przemyślenia itp to wiadomo że zawsze można do mnie dzwonić, pisać priv czy na mail stowarzyszenie@sandecja.org
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Czw Kwi 16, 2015 21:54   

To żeby był ślad, że coś się dzieje, oraz pewien drogowskaz o co lotto, poniżej wklejam treść maila od jednego z fanów.
Właśnie o takie sprawy chodzi, tego typu uwagi, luźne spojrzenia, przemyślenia itp:

Cytat:
Przesyłam Ci pomysły o których rozmawialiśmy. Nie chcę się wymądrzać bo w porównaniu z Wami mój staż jest wyjątkowo krótki, ale kilka rzeczy przez ten czas mi wpadło. Wydaje mi się, że poza tematem, który poruszacie żeby wiecej ludzi przychodziło na stadion, ważne jest też nasze otoczenie. Chodzi mi o to, żeby ludzie nie postrzegali wyłącznie jako bandytów, nakromanów itp. Dlatego dobre by było ocieplenie wizerunku kibiców w mediach. Wydaje mi się, że trochę za mało w mediach mówi się o kibicach. Ale żeby więcej o nas to można zorganizować różne akcje okolicznościowe, np. zbiórka krwi (gdzieś na forum widziałem taki wątek), szlachetna paczka czy coś w tym stylu. Kolejną rzeczą jest np. zorganizowanie konkursu historycznego o Sandecji lub też o historycznych postaciach związanych z klubem (chodzi mi tu np o Stramkę, Freislera, Zubka...), można było by powiązać to z jakąś rocznicą. Nie wiem jak toi wygląda ale można by było to zorganizować dla szkół czy gimnazjów i poprosić o patrona miasto (miasto organizowało taki konkurs z okazji roczncy żołnierzy wyklętych). W RDN jest dość popularny konkurs plastyczny o dużym zasięgu i dużej rozpiętości wiekowej- od kilkuletnuch dzieci po młodzież z liceum- można jedeną edycje zorganizwać na temat piłki nożnej i Sandecji. Można było by spróbować w RDN zrobić jakieś cykliczne pogadanki o Sandecji (aktualności, coś z ciekawostek historycznych...)
Dobrą rzeczą było by nasze większe uczestnictwo w imprezach okolicznościowych- 3 maj, 15 sierpień, 1 wrzesień, 1 marzec... Jeżlei już coś takiego jest to właśnie dobrze by było żeby rdn i sądeczanin o tym wspomnieli.Właśnie na żołnierzach wyklętch dość ładnie kibice się zaprezentowali i władnej liczbie. Przy tych okazjach fajna była by równeiż oficjalna delegacja.
Dobrą rzeczą jest zorganizowanie dla dzieciaków coś na dzień dziecka (może uda się ten marsz). Nie wiem czy jest to możliwe ale żeby nie tylko dzieciaki z akademii czy z innych organizacj sportowych wyprowadzały piłkarzy, ale też dzieciaki, które przychodzą kibicować a wbrew pozorom jest ich trochę na meczach.
Wiem, że to może ani nie jest proste ani łatwe w organizacji i wszysko się uda, ale moim skromnym zdaniem jeżli będziemy pokazywać się, że robimy coś dobrego i że są z nami maluchy to w dłuższym okresie może przyniesie efekt. Dlatego tak pisze bo znam osobiście osoby, które na kibicach wieszają psy i robiły wielką wojnę o ten mural na osiedlu, a jak szedłem z córką na mecz to były pełne podziwu jak dziecko potrafi z wielkim zainteresowaniem i przejęciem opowiadać o Sandecji.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 07:11   

Przypominam, że dziś ten tego temat ...
Jest parę (nie)ciekawych spraw do przegadania
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 10:25   

Czyli standardowo mięsiwo i piwo zabrać, a grill się już rozpala?
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 22, 2015 16:21   

Wódkę i surowy boczek
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Kwi 29, 2015 14:32   

Dziś środa tak że tego jak by ktoś coś...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Maj 13, 2015 12:26   

Jak by dziś ktoś coś to ja tym razem fizycznie nieobecny, będę wspierał was duchowo.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
uknob
uknob

Dołączył: 04 Sie 2015
Wysłany: Sro Sie 05, 2015 12:25   

gdzie i kiedy odbywają sie spotkania?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Sie 05, 2015 16:11   

Z braku chętnego materiału ludzkiego się nie odbywają i temat upadł śmiercią naturalną.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Cotygodniowe spotkania robocze
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 26