Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: rudeboyz
Nie Wrz 05, 2021 19:26
Spotkanie członków Stowarzyszenia
Autor Wiadomość
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Lip 05, 2015 17:19   

I tu bym chętnie np zobaczył kolegę kacper109 i przedyskutował sprawy, które poruszał tutaj http://www.sandecja.org/f...p=116693#116693
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Nie Lip 05, 2015 17:44   

Ja się chyba pojawie, wybieram się już od kilku miesięcy. Mam kilka pomysłów, nie wiem co jest realne a co nie. Jak będzie taka możliwość przedstawie i osoby odpowiedzialne skorzystają lub nie..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Nie Lip 05, 2015 21:17   

Będę
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Lip 06, 2015 06:07   

No to jeszcze tak ze 7 osób ;)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Pon Lip 06, 2015 08:25   

spotkanie jak zawsze o 18?
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Lip 06, 2015 09:33   

Jak zawsze tam gdzie zawsze o tej co zawsze :)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pon Lip 06, 2015 09:47   

możliwe ze sparing Lokomotywką cygańską będzie wieczorem w środe wiec przemyślmy godzine co by oba eventy zaliczyć;)
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Pon Lip 06, 2015 12:48   

Jak mi nic nie wypadnie- to wpadnę.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Lip 07, 2015 07:23   

Mała zmiana, sala na MOSiR jest zajęta na półkolonie itp, więc spotkamy się w drugiej miejscówce czyli na ul. Siemiradzkiego 13, budynek naprzeciw sklepu motoryzacyjnego.
Godzina stała czyli 18.00.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Lip 07, 2015 08:39   

http://www.sandecja.org/1...ow_Sandecji.htm
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Sro Lip 08, 2015 11:13   

Siemka. Ponieważ mnie jednak dzisiaj nie będzie to napisze kilka pomysłów, możecie je obgadać czy coś tam z nimi zrobić, przedstawić w klubie to co od nich zależy itp.

1. Karnety - żeby zachęcić do zakupu można zrobić, że wszystkie mecze PP osoby które mają karnety na ligę mają na free (albo przynajmniej 50% ceny)
2. Reklama i zaproszenia na mecze - niech przed każdym meczem jakiś zawodnik idzie do radia np RDN i niech tam zapraszam. Można też przekazać mediom (radio, portale np sadeczanin czy inne w regionie) po np 3 bilety i niech organizują jakieś konkursy w których można wygrać bilety na mecz. Ponieważ wspópraca z Galeria Sandecją jest (chyba już żadna) to jak ktoś wcześniej wspomniał mamy Galerie Trzy Korony. Można tam rozdawać ulotki o meczu. Niech też w Galerii w radio jak są reklamy zapraszające do różnych sklepów niech będą o najbliższym meczu.
3. Bilety - niech w przedsprzedaży będą tańsze niż w dniu meczu. Moja propozycja na ten sezon - przedsprzedaż zwykłe sektory A i C po 12 zł a ulgowe po 10, dzień meczu zw. 15zł i ulg. 12 zł, Sektor F przedsprzedaż zw. 7 zł i 5 zł i dzień meczu to zw. 10 zł i ulg 7 zł. Kobiety i dzieci do lat 7 niech mają po 1 zł.. I na plakatach czy ulotkach można napisać bilety o 1 zł i juz jest jakiś chwyt.
4. Plakaty - więcej więcej i wiecej.. Noi billboard. Można jedną czy dwie reklamy wielkopowierzchniowe na mieście dać. Są na Sandecji od strony szpitala gdzie jest chyba real w którym nic nie ma więc tam można..
5. Wyjazdy - wpadł mi do głowy takie coś jak "karta wyjazdowa" gdzie każdy kto jest na wyjeździe będzie tam sobie jakoś zaznaczał ze był czy coś w ten deseń i np. dla zachęty zrobić, że co 4 wyjazd jest za 50% ceny, albo każdy kolejny tańszy o 5% więc za drugi wyjazd w sezonie ktoś płaciłby 5% mniej za trzeci 10%..... piąty 20% itd..
6. Sektor rodzinny - to co było z okazji dnia dziecka powinno byc na każdym meczu. Czyli taka zjeżdżalnia i np niech będą ze 3/4 animatorki które w trakcie meczu będą zajmować się dziećmi.. cos takiego jak bajkoland w Galerii, że się idzie na zakupy zostawia się dziecko i jak sie wszystko kupi to się dziecko odbiera.
7. MPK - nie wiem jak tam sprawa malowania autobusu czy specjalnej lini "105"... Ale myśle, że wracając do plakatów to pół miasta i nie tylko jeździ autobusami, więc skoro w autobusach są reklamy jakiś szkół jazdy, żaków czy dentystów to dlaczego nie mogą tam być plakaty meczowe.
8. Puszka - kiedyś było coś takiego, że jak się wrzucało do puszki były dawane okolicznościowe vlepki meczowe. Mogło by to wrocić.
9. Godziny meczów - moim marzeniem jest, żeby kilka (najlepiej wszystkie) spotkań było o 19:10 :)

Myśle, że to na tyle. Jeżeli ten post pasuje do innego działu to bardzo proszę przenieść :) Mam nadzieje, że coś pomogłem .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Lip 08, 2015 18:49   

Dobrze pomyślane, "jedyny" problem w tym że większość z tych spraw jesli nie kilkanascie to na pewno kilka razy była podnoszona.
I zawsze "miało być" i zawsze "coś" staneło na przeszkodzie ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sro Sie 05, 2015 13:53   

Początek miesiąca, jest spotkanie?
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Sie 05, 2015 16:12   

Szczerze mówiąc to na śmierć zapomniałem bo mam teraz totalne urwanie głowy...

Będą chętni to zrobimy w przyszłą środę.

Sorry za zamieszanie i dzięki za pamięć ;)
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Sie 10, 2015 20:33   

Jeśli będzie powiedzmy z 10 os chętnych to można nadrobić w środę zaległości.

Tylko do jutra pasowałoby się określić żeby salkę klepnąć.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Spotkanie członków Stowarzyszenia
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25