Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:24
Polityka - Polska
Autor Wiadomość
Karuzel

Dołączył: 10 Lip 2015
Wysłany: Pon Lip 17, 2017 11:12   

Właśnie też miałem zapytać o cenę paliwa. I kiedy ta podwyżka ma w ogóle wejść w życie?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pon Lip 17, 2017 17:23   

WYCOFANY :)
SUWEREN ZOSTAŁ WYSŁUCHANY
PRZEZ KOLEGĘ JARKA :-DD
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Pon Lip 17, 2017 17:50   

Bo te paliwa miały być zasłoną dymną dla sądów ;-)
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pon Lip 17, 2017 17:56   

tjaaa

przypomniało mi się
TAKĄ STAROĆ WYGRZEBAŁEM http://kontrowersje.net/z...b_dziecie_p_aka

JAK SŁUCHAM TO CO KUKIZ Z TYSZKĄ MÓWIĄ O SĄDACH
TO ZASTANAWIAM SIĘ ....
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Lip 18, 2017 14:18   

wborzecki@gmail.com napisał/a:
WYCOFANY :)
SUWEREN ZOSTAŁ WYSŁUCHANY
PRZEZ KOLEGĘ JARKA :-DD


Przykrywka dla akcji z sądami ;)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lip 19, 2017 17:26   

Nooo W KOŃCU ,
KOLEGA JAREK POWIEDZIAŁ
TO CO JA I WIELU POLAKÓW MYŚLI O TEJ CAŁEJ OPOZYCJI.
https://www.youtube.com/watch?v=2szrjM3aSyI
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lip 19, 2017 20:47   

SUPLEMENT
https://www.youtube.com/watch?v=D5QcG3CWHwU
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Czw Lip 20, 2017 09:46   

Znaleziona wypowiedź na k.net, wartę przeklejenie

Kod:
Większość z was jest takimi debilami, że ręce opadają. Argumenty typu "reforma jest potrzebna, żeby rozliczyć takich jak Szechter.." haha. Jemu chuja zrobią. Reforma jest żeby zamknąć kardiologów, z którymi walczy Ziobro za urojone wymysły związane z ojcem. Żeby opozycja, niezależni dziennikarze nie mogli pisnąć cokolwiek o jakiejkolwiek aferze (vide Piątek i jego książka o Macierewiczu) . Żeby tacy goście jak Jackiewicz, który zabił bezdomnego miał ukręconą sprawę bez postępowania. Żeby móc bezkarnie szkalować przeciwników typu zdjęcia w mundurach SS Tuska (prokuratura nie wszczęła śledztwa). Żeby ludzie pokroju Arabskiego, Sikorskiego trafili do kryminału za "brak szacunku, który zabił Lecha." Żeby wójt, sołtys , jego rodzina, ktokolwiek związany z PiS założył Ci sprawę i był na wygranej pozycji. To jest cel, tumany. Nawet poseł od Kukiza stwierdził, że "Ziobro jest groźniejszy niż milion uchodzców". Kolejne będą media i wolność słowa. Za kibiców też się wezmą, bo w tym kraju nie może być cienia niezależności. Zobaczymy jak Was potraktuje partyjny sąd po awanturze z psami. Będzie gorzej niż za komuny. Bo wtedy chociaż afery gospodarcze bardzo surowo rozliczali . A teraz oni są tak chorzy na punkcie władzy, że będą woleli zamieść pod dywan. Tacy jesteście antykomuniści a twarzą zmian jest typ który umorzył sprawę pedofilowi mimo dowodów , a w latach 80-tych zamykał ludzi z Solidarności. I on teraz śmieje się prosto w twarz i twierdzi, że pomagał wtedy. To jest przerażające.

I nie jarzycie jednego - kiedyś wajcha się przechyli. Nie ma innej opcji. Takie są zasady historii, nic nie trwa wiecznie. PiS straci władzę za 10-20 lat, nieistotne. Przyjdzie nowoczesna z razem np. i uzna, żeby np. zalegalizować małżeństwa pedałów. Wstawi swoich sędziów wszędzie i klepną to. Teraz się cieszycie, bo piłka jest po Waszej stronie. Ale rozmontowanie wszelkich bezpieczników kiedyś się odbije ze zdwojoną siłą. Jeszcze nie teraz, spokojnie.. Ale wspomnicie moje słowa.
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
MisiekNS

Dołączył: 09 Wrz 2009
Wysłany: Czw Lip 20, 2017 10:02   

wborzecki@gmail.com napisał/a:
Nooo W KOŃCU ,
KOLEGA JAREK POWIEDZIAŁ
TO CO JA I WIELU POLAKÓW MYŚLI O TEJ CAŁEJ OPOZYCJI.
https://www.youtube.com/watch?v=2szrjM3aSyI


Treściwie, merytorycznie, z chęcią porozumienia i załagodzenia sytuacji, dla poprawy sytuacji w sądownictwie i całej Polsce. BRAWO!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
upocony_jaja
ja

Dołączył: 13 Cze 2011
Wysłany: Czw Lip 20, 2017 10:46   

To co robi PiS ma prawo się nie podobać, ma prawo budzić obawy, ale nie zapominajmy, że po 2 stronie mamy istną armię Mordoru. Obalenie obecnej władzy = dalsze hulanie potężnych mafii paliwowych, wyłudzaczy miliardów z VAT, realną władzę nad Polską obrzydliwych ludzi pokroju Timmermansa, Verhofstadta, Schultza, Merkel, Sorosa, Junckera w Polsce za pomocą obrzydliwych pacynek których emanacją są polakożercy Tomasz Lis, czy Adam Michnik. To dalsza władza w rękach obrzydliwych, małych ludzi opitych władzą - mam tu na myśli kastę sądowniczą, nadludzi będących ponad prawem, spolegliwych wobec cwaniaków z afer typu Amber Gold i wielu innych, a bezwzględnych wobec patriotycznej gównażerii, czy uciskanych biedaków. Nie możemy się zgodzić, my, potężne siły zwykłych Polaków by jakaś 10.000 grupka starych UB-eków, hipsterów, kosmopolitek pod wodzą Lisa, Giertycha, Frasyniuka z tępymi celebrytami typu Maciej Stuhr, Anja Rubik, Ostaszewska, Janda itd. u boku dokonywała nam na naszych oczach zamachu stanu na tą nieidealną, ale legalną, polską władzę. Gdy ta władza upadnie - Polska straci suwerenność, stanie się mało znaczącą prowincją europejską tańczącą w rytm wszystkiego co zagrają w Berlinie i Brukseli. To wreszcie dziesiątki tysięcy młodych mężczyzn wychowanych w slumsach Afryki, czy na pustyni, którzy rozrabiać będą w naszych spokojnych miastach siejąc przemoc, gwałty, a gdy ośmielisz się takiemu postawić sądzić Cię będzie jakiś michnikopodobny oszołom. Nie wolno nam, młodym Polakom dopuścić by grupa ludzi która nie byłaby w stanie wypełnić stadionu Jagielonii Białystok rządziła na ulicach Warszawy pod Sejmem, kiedy my, o wiele potężniejsi - drzemiemy. Trzeba być gotowym. https://www.facebook.com/dragobloq/
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Czw Lip 20, 2017 17:54   

Dobre to. Sam napisałeś czy skopiowałeś? Bo jeśli sam to daj namiar na dilera ;)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Karuzel

Dołączył: 10 Lip 2015
Wysłany: Pią Lip 21, 2017 14:40   

Prawda jest taka, że wyjdzie w praniu jak to się wszystko potoczy. Jak na chwilę obecną jestem mniej przerażony pisem i sądami niż po/nowoczesna/pochodnymi i banda muzułmanów w kraju.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
upocony_jaja
ja

Dołączył: 13 Cze 2011
Wysłany: Pią Lip 21, 2017 15:42   

Szokujące słowa Tuska: będziemy wpływać na sądy, policję i prokuraturę
https://www.youtube.com/watch?v=CRSJL4XRzFM

Tusk publicznie mówił że będzie wpływał na sądy, a oburzenia wtedy nie było. MAsakra, że w naszym środowisku są ludzi co bronią sądy idące pod rękę z całym systemem po'89, który nas gnębił.

Jak oglądam tych ludzi radośnie i bezkarnie nawołujących do zamachu stanu wycierając sobie facjaty frazesami że robią to dla demokracji, że walczą o wolność, że komunizm to rzygać mi się chce. Naprawdę. Przywołuję wtedy na myśl tych wszystkich co walczyli naprawdę, wydobywanych z dołów na Łączce. A ci którzy strzelali do nich, dziś stoją w tłumie i... "walczą do demokrację", lub ich wychowankowie... sądzą nam litościwie! Gdzie były te tłumy, gdy dokonywany był przewrót zmiatający rząd Olszewskiego. Gdzie byli jak zwijana była Polska przez te wszystkie lata. Afera taśmowa. ch**, dupa, kamieni kupa. A wtedy, gdy rząd polski oddał bez wahania wrogiemu krajowi wrak rządowego samolotu, pozwolił bez mrugnięcia okiem - kryjąc to! bezcześcić truchła prezydenta i długiej listy polskich notabli. Dziś, ten ogłupiony, obłudny tłumek oczekuje od prezydenta Dudy, żeby za nim stanął. Ten sam tłumek, który dotąd bez przerwy niewybrednie szydził i poniżał prezydenta.

O sądownictwie też wiem co nieco. Pamiętam doskonale, jak parę lat temu po antykomunistycznym proteście zostałem podstępem zwabiony przez policję na bok, gdzie otoczono mnie i wetknięto w opancerzoną ciężarówkę typu zomowskiego, gdzie jeszcze śmierdziało nieuprzątniętymi odchodami jakiegoś zapewne żula po czym po marionetkowym sądzie i żenującym teatrzyku dowalono mi karę pieniężną, a sędzia "łaskawie" oznajmił że tym razem uniknę aresztu choć długo się wahał (żadna przemoc z mojej strony nie była, żadne nawet wymachiwanie krzesłem itp. historie, moja kartoteka też czysta). Nie spodobała się koszulka z przekreślonym sierpem i młotem. Nie znoszę polskiego sądownictwa. Uważam skądinąd, że nie bez przyczyny seryjny morderca Kajetan Poznański wrodził się akurat w rodzinie sądowniczej.

Bardzo nie podoba mi się grubiański i arogancki styl sprawowania władzy przez PiS, w swoich infopigułach jestem i będę bezkompromisowy dla rządu, ale w tej sytuacji.... jak wyżej.
Jestem zmuszony bronić tego rządu. To gówno, ale to nasze gówno, a tam stoi ZOMO, Bruksela, morze imigrantów, LGBT + trochę głupich i skołowanych.

Uważam, że starczy tej zabawy. Dlaczego ten miłościwy rząd ochrania demonstracje ludzi chcących rewolucji policjantami w krótkich rękawkach i czapkach z daszkiem, kiedy nas zawsze ochraniali ze strzelbami, gazem i całym tym wojennym rynsztunkiem?

Dlaczego taki Lis, nawołujący do rozlewu krwi, do wojny domowej, nie jest jeszcze zamknięty?
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Pią Lip 21, 2017 22:58   

Wyjątkowo bogate doświadczenie z wymiarem sprawiedliwości, idealne na wygłaszanie takich osadow. A co z policją? Tam nie ma patologii? Przypuszczam ze z "niebieskimi" masz dużo ciekawsze doświadczenie.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
wborzecki@gmail.com

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sob Lip 22, 2017 05:41   

upocony_jaja
ja
BARDZO DOBRZE NAPISANE :)) WRĘCZ WYBORNIE :-D

:-)
Masahiko JAK NIE MA ARGUMENTÓW TO ZOSTAJĄ INSYNUACJE W STYLU:
Przypuszczam ze z "niebieskimi" masz dużo ciekawsze doświadczenie.
_________________ STARA BOLSZEWICKO - SOROSOWA szkoła :-DDD

ps. życzę Tobie z serca byś doświadczył obecnych Sądów i ,, SPRAWIEDLIWOŚCI ,,
2ps. Masahiko pamiętaj że to jest kibolskie forum sportowe i insynuacje o ciekawe doświadczenia z niebieskimi są WIELKĄ OBRAZĄ !! - TAKIM ZACHOWANIEM SZACUNKU NA NASZYM FORUM NIE ZYSKASZ - DOBRA RADA STARSZEGO KOLEGI PO SZALU :-)) :-DD pozdr.
_________________
"SĄ W TYM KRAJU LUDZIE,KTÓRZY NIE POTĘPIAJĄ JUDASZA ZA TO,ŻE ZDRADZIŁ
ALE ZA TO, ŻE TAK MAŁO WZIĄŁ"Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Polityka - Polska
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 26