Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania, uwagi, sugestie ...
Autor Wiadomość
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pią Wrz 15, 2017 19:44    [Cytuj]

misiokoda napisał/a:
Ja jeszcze co do naszej powstającej strony sandecja.pl : czy z firmą, która ją tworzyła była podpisywana jakaś umowa w tej sprawie, tak by dało się z tego wyciągnąć konsekwencje prawne (np. kary umowne)? Przecież to jest żart, że tyle czekamy. W takim tempie to do końca rundy nie zrobią tych poprawek...


Konsekwencje finansowe za opóźnienie zostały już wyciągnięte.
Jakieś dwa tygodnie temu zaczął w miarę poprawnie działać panel admina i równolegle uzupełniam wpisy na stronach sandecja.com.pl i sandecja.pl.

Niestety są detale, bez poprawy których nie wypuszczę tego w świat.

Podkreślam, strona będzie prosta, bez fajerwerków a założeniem jest częsta aktualizacja dzięki maksymalnie uproszczonemu systemowi zarządzania treścią.

TOPu strony jeszcze nie pokażę bo dopracowujemy...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sob Wrz 16, 2017 12:57    [Cytuj]

Wiem, że pewnie na razie pozostaje to w kwestii marzeń, ale czy w ogóle są plany, żeby powstała oficjalna aplikacja Sandecji na system android w której będą na bieżąco ukazywały się informacje z "życia klubu", filmiki itp. ? np. coś na wzór Cracovii: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.comarch.cmp.hybrid.cracovia
[Profil] [PM]
 
 
misiokoda

Dołączył: 13 Kwi 2009
Wysłany: Sob Wrz 16, 2017 15:45    [Cytuj]

internacionale napisał/a:
misiokoda napisał/a:
Ja jeszcze co do naszej powstającej strony sandecja.pl : czy z firmą, która ją tworzyła była podpisywana jakaś umowa w tej sprawie, tak by dało się z tego wyciągnąć konsekwencje prawne (np. kary umowne)? Przecież to jest żart, że tyle czekamy. W takim tempie to do końca rundy nie zrobią tych poprawek...


Konsekwencje finansowe za opóźnienie zostały już wyciągnięte.
Jakieś dwa tygodnie temu zaczął w miarę poprawnie działać panel admina i równolegle uzupełniam wpisy na stronach sandecja.com.pl i sandecja.pl.

Niestety są detale, bez poprawy których nie wypuszczę tego w świat.

Podkreślam, strona będzie prosta, bez fajerwerków a założeniem jest częsta aktualizacja dzięki maksymalnie uproszczonemu systemowi zarządzania treścią.

TOPu strony jeszcze nie pokażę bo dopracowujemy...
Obrazek


Dobrze, że coś rusza do przodu :) Dzięki za screena - rzeczywiście bardzo podobna do strony Ekstraklasy :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
baltek93

Dołączył: 09 Wrz 2009
Wysłany: Wto Wrz 26, 2017 08:08    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
Wiem, że pewnie na razie pozostaje to w kwestii marzeń, ale czy w ogóle są plany, żeby powstała oficjalna aplikacja Sandecji na system android w której będą na bieżąco ukazywały się informacje z "życia klubu", filmiki itp. ? np. coś na wzór Cracovii: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.comarch.cmp.hybrid.cracovia


Myśle , że jeżeli strona bedzie na tyle dobrze responsywna to nie bedzie potrzeby aplikacji mobilnej, chociaż wiadomo fajnie by było ją mieć.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 17:50    [Cytuj]

www.sandecja.pl

Nowa oficjalna strona odpalona. Uwagi, sugestie mile widziane.

[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 18:24    [Cytuj]

Czy herb na stronie zostanie zmieniony na ten właściwy?
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 18:40    [Cytuj]

klipol napisał/a:
Czy herb na stronie zostanie zmieniony na ten właściwy?

Na jakiej podstawie w tej chwili miałby zostać zmieniony herb, skoro to jest oficjalna strona klubowa i to jest w tej chwili niestety oficjalny herb Sandecji czy tego chcemy czy nie.
[Profil] [PM]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006

Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 18:59    [Cytuj]

Na Opera i FF, (otwarte paski to tylko zakładki i adresowy) a po otwarciu strony widzę tylko "zdjęcie ze strzałkami lewo prawo" a nie widać podpisu pod zdjęciem czego dotyczy dany link. Może mniejsze menu górne, albo mniejsze te zdjęcia z odnośnikami, bo tak to po otwarciu trzeba od razu przewijać.
[Profil] [PM]
 
 
misiokoda

Dołączył: 13 Kwi 2009
Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 19:05    [Cytuj]

Ja mam pytanie co do wyświetlanej tabeli: pewnie to jest gotowy skrypt i nie idzie tego zmienić, no ale może :)

Czy nie byłoby możliwości, by się tam wyświetlały pełne nazwy klubów? Bo mnie takie skróty strasznie denerwują :) a wizualnie jest na to tam miejsce :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 19:24    [Cytuj]

Zegar odliczający dni godziny, minuty do następnego meczu z pokazaniem herbu ,nazwy drużyny z która gramy ???
_________________

[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 00:10    [Cytuj]

misiokoda napisał/a:
Ja mam pytanie co do wyświetlanej tabeli: pewnie to jest gotowy skrypt i nie idzie tego zmienić, no ale może :)

Czy nie byłoby możliwości, by się tam wyświetlały pełne nazwy klubów? Bo mnie takie skróty strasznie denerwują :) a wizualnie jest na to tam miejsce :)


Dokladnie to samo mialem napisac
[Profil] [PM]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 06:53    [Cytuj]

internacionale napisał/a:
www.sandecja.pl

Nowa oficjalna strona odpalona. Uwagi, sugestie mile widziane.

Obrazek


jako człowiek który coś tam kiedyś tworzył, programował, projektował to:

- slider - są strzałki niby po bokach ale lepiej się przeciąga kursorem. Paginacja za duża i generalnie nie wygląda estetycznie wraz z datą. Powinna być na równi z nagłówkiem

- tabela, jak koledzy pisali. Pewnie jest skądś zaciągana ale to nie problem zaprogramować tak aby GÓR to był Górnik

- terminarz, dlaczego przylega do lewej krawędzi a po prawej taki wielki margines?

- najbliższy mecz, kompletny chaos - pomysł fajny ale dało się to bardziej estetycznie wykonać i dodać więcej informacji jak stadion, dokładną datę lub nawet zapowiadaną pogodę na ten dzień.

- te CTA z np. "Pokaż więcej aktualności" też porażka jeśli chodzi o marginesy (uciekają do góry napisy)

- wygląd newsa:
-- góra wygląda beznadzieje bez składu, przecież tą datę i autora foto można w jeden linii dać
-- po co takie wielkie entery?

- galeria, wszystko spoko ale brakuje opcji coś jak na legionisci.com ze pokaż wszystkie duże na jednej stronie i ten znaczek wodny mi nie leży, jakieś tło delikatne pod to i będzie cycuś.

Mam wrażenie że cała czcionka na stronie jest za "ciężka"

O responsywności na mobile szkoda pisać.

Ale ogólnie jest zajebiście i po kilku poprawkach będzie lepiej
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Simik

Dołączył: 28 Wrz 2017
Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 10:05    [Cytuj]

Witam przy rejestracji każda data urodzenia jaką wpisałem skutkowała błędem, że data urodzenia jest nieprawidłowa. Dopiero gdy nie wypełłem w ogóle pola z datą urodzenia to przepuściło mają rejestrację.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
syfon12
Łoboz Marcin

Dołączył: 17 Kwi 2009
Wysłany: Czw Wrz 28, 2017 17:28    [Cytuj]

internacionale napisał/a:
www.sandecja.pl

Nowa oficjalna strona odpalona. Uwagi, sugestie mile widziane.

Obrazek

Może w miejsce SAN-ŚLĄ dać pełne nazwy klubów.... I można podlinkować przekierowanie do strony drużyny gości w tym przypadku http://slaskwroclaw.pl/strona/..... A zaraz niżej obowiązujacy #hastag to tego spotkania tutaj #SANŚLĄ też z podlinkowaniem do twittera w tym przypadku: https://twitter.com/search?f=tweets&vertical=default&q=%23SAN%C5%9ALA&src=tyah
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sob Wrz 30, 2017 14:14    [Cytuj]

Oglądałem pomeczowy wywiad z Kolevem (po meczu ze Śląskiem) na Sandecja.TV i co to za dziwny sposób przeprowadzania wywiadu był ? :). Usłyszeliśmy pierwsze pytanie od zapewne nowej rzecznik klubu :). Po czym następują kolejne odpowiedzi przez zawodnika na zadane pytania, których to pytań my widzowie nie słyszymy, bo są "ucinane" :). Jakaś "cenzura", "zgadywanka" czy o co chodzi ? :), bo w tej chwili to trzeba się domyślać po odpowiedzi zawodnika, o co chodziło osobie, która zadaje pytanie :)
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Nasze forum i strony internetowe, facebooki itp » Pytania, uwagi, sugestie ...
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 24