Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 09:37    [Cytuj]

bzyku napisał/a:
Hanys według Ciebie lepiej nie rozmawiać ?


tego nigdzie nie napisałem ani nie stwierdziłem.
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 10:37    [Cytuj]

Szturmowiec napisał/a:
rudeboyz napisał/a:


sp********!!!


Kiedy pisałem w tamtym roku, że w najlepszym przypadku zbudują dwie trybuny na 4,5 tys z czego jedna będzie odkryta to też się wiele osób oburzało, po czym okazało się, że prezydent faktycznie chce coś takiego budować. Na prawdę tego nie widać, że miasto gra na czas? Każde kolejne spotkanie to wydłużenie terminu. Jeżeli są przesłanki, że będzie inaczej niż kilka osób tu myśli to warto o tym mówić otwarcie a nie wyzywać.


Brawo,geniuszu..my na to nie wpadliśmy.
Co masz na myśli pisząc ,,że każde kolejne spotkanie, to wydłużenie terminu”? Że niby spotkanie prezydenta z nami,powoduje przeciaganie terminu?
A jak myśisz,dlaczego była manifestacja ? Moze właśnie dlatego że ,,miasto gra na czas”? Bo tak się złożyło, źe nie tylko Ty na to wpadłeś?

Szturmowiec napisał/a:
Dostosują tą ruinę do wymogów 1 ligi. Szkoda, że stowarzyszenie mimo tego, że widzi w jakim kierunku to zmierza to chce jeszcze prowadzić rozmowy z tym człowiekiem. Będzie tak jak kolega napisał wyżej. Przetarg na projekt, wykonanie projektu, spadek do 1 ligi, zaniechanie inwestycji, w zamian dostosowanie trupa do wymogów 1 ligi.


Więc słuchaj:
Sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa,rozmawiamy bo nie ma innego wyjścia.
Też nam się już nie chce, też przestajemy wierzyć czy to cokolwiek zmieni, też sie zastanawiamy czy to ma sens. Ale rezygnacja i odpuszczenie, jest równoznaczne z poddaniem się.
I to by bylo na ręke włodarzom naszego miasta.
Więc proszę oświeć nas, co powinniśmy zrobić, kolejne manifectacje ? Możemy je robić co tydizeń tylko ile osób przyjdzie 5? 10?



Szturmowiec napisał/a:
Jeżeli oburzacie się na zwrócenie uwagi na celowe zatrzymywanie inwestycji przez ratusz to trudno o jakieś merytoryczne rozmowy, tym bardziej, że z taką łatwością obrzucacie rozmówce błotem.
PS: Byłem na manifestacji


Serio nie rozumiesz dlaczego usłyszałeś krótkie sp********?
Mertytoryczne rozmowy miały miejsce w osrodku na spotkaniu,na których Ciebie nie było.
Cała reszta Twoich wypocin,to nic nowego, nic czego byśmy nie wiedzieli.Niczego ciekawego nie wniosłeś ,niczego nie zaproponowałeś.
Dlatego uslyszałeś, to co usłyszałeś.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Szturmowiec


Dołączył: 25 Sie 2017
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 11:28    [Cytuj]

Ok, rozumiem Twoje zdenerwowanie. Niestety nie mogłem być na spotkaniu bo też obecnie nie ma mnie w NS, ale również i mi zależy na nowoczesnym stadionie. Jeżeli miałbym coś zaproponować to warto byłoby pomyśleć o zrobieniu ulotek uświadamiających mieszkańców o szkodliwym działaniu obecnej władzy. W każdym bloku w Nowym Sączu mieszkają kibice Sandecji, gdyby każdy powrzucał takie ulotki do skrzynek sąsiadów mogłoby to obudzić i prezydenta i tych radnych którzy liczą na reelekcje na jesieni. Do tego wykorzystać media społecznościowe.
_________________
"Nacjonalizm, Patriotyzm Europejski, Rewolucja Narodowa, Katolicyzm Wojujący, Solidaryzm Społeczny, Tradycja"
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 12:41    [Cytuj]

Szturmowiec napisał/a:
Ok, rozumiem Twoje zdenerwowanie. Niestety nie mogłem być na spotkaniu bo też obecnie nie ma mnie w NS, ale również i mi zależy na nowoczesnym stadionie. Jeżeli miałbym coś zaproponować to warto byłoby pomyśleć o zrobieniu ulotek uświadamiających mieszkańców o szkodliwym działaniu obecnej władzy. W każdym bloku w Nowym Sączu mieszkają kibice Sandecji, gdyby każdy powrzucał takie ulotki do skrzynek sąsiadów mogłoby to obudzić i prezydenta i tych radnych którzy liczą na reelekcje na jesieni. Do tego wykorzystać media społecznościowe.


Media społecznościowe i lokalne są uruchomione,na naszych stronach wszystko co wiemy,co robimy jest wrzucane na bieżąco.
Co do ulotek,był taki pomysł brany pod uwagę,i jest to dobry pomysł...ale po akcji z plakatami na manifestacje odpuściliśmy.
Pewnie ktoś zapyta dlaczego? Ano, dlatego że skoro był wrzucony do wydrukowania plakat o manifestacji na forum, i prośba o wydrukowanie plakatów i rozwieszanie gdzie się da, a tak naprawdę tych plakatów pojawiło się kilka, głównie tych które same porozwieszaliśmy. Reszta to olała.
Akcja z ulotkami ma wielkrotnie większy rozmach,po pierwsze kilka tysięcy ulotek trzeba wydrukować, następnie uzyskać zgody poszczególnych administratorów budynków na roznoszenie, potem je poroznosić.O kosztach nie wspomne.
Ja osobiście nie mam ani czasu ani ochoty żeby samotnie biegać z ulotkami,moi koledzy którzy się w to bawią również.
Natomiast jeśli Tobie, lub któremuś z forumowiczów chce się zorganizować taką akcje, chętnie pomożemy, i organizacyjnie i na pewno się finansowo też się dorzucimy do ulotek.

P.S.NIKOGO NIE BĘDZIEMY UŚWIADIAMAĆ O SZKODLIWYM DZIAŁANIU NASZEJ WŁADZY,BO TO NIE NASZA DZIAŁKA.
NAS JAKO KIBICÓW INTERESUJE TYLKO STADION, I TYLKO PO TEJ ORBICIE SIĘ PORUSZAMY.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 13:49    [Cytuj]

Panowie prawda jest taka, że sami nie weźmiemy tych 30 baniek z budżetu, nie chwycimy łopat i zaczniemy budowy. Robimy wszystko co możemy, nie o wszystkim piszemy na forum. Niektóre rzeczy wolą ciszę. Co do ulotek, plakatów itp. Były prośby, wydrukowane plakaty, wystarczyło się zgłosić, o co prosiliśmy- odzew zerowy. Sam z 1,5 rocznym dzieckiem w wózku chodziłem i wieszałem gdzie się dało, po czym część znikało, dlatego jak słyszymy kolejne mądre rady, a samemu nic nie robicie, to przynajmniej się nie odzywajcie, bo nas krew zalewa. Ogólnie rzecz ujmując jedyne naciski jakie na tę chwilę możemy to robimy. W tym roku są wybory i jeśli będzie to tak dalej wyglądało, to postaramy się o umilenie kampanii wyborczej niektórym czy to kandydatom na prezydenta, czy na radnego. Amen.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
mistrz

Dołączył: 13 Paź 2016
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 15:09    [Cytuj]

WItam
mówicie ze nie wszyscy przyszli na spotkanie w sprawie stadionu a po co maja przychodzić i gadac z tymi pionkami zorganizujcie spotkanie z najważniejszymi ludzmi w tym miescie czyli jeśli nie wiecie o których chodzi to ja wam powiem
prezydent wiceprezydent wlasciciele największych firm w tym miescie to oni rzadza w tym miescie a nie jacys radni-pionki co nie maja glosu tutaj.

wiec jak pisałem wcześniej cieszmy się chwila w ekstraklasie bo zostało nam 3 miesiące !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Rafalsky

Dołączył: 14 Sty 2011
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 15:25    [Cytuj]

mistrz napisał/a:
WItam
mówicie ze nie wszyscy przyszli na spotkanie w sprawie stadionu a po co maja przychodzić i gadac z tymi pionkami zorganizujcie spotkanie z najważniejszymi ludzmi w tym miescie czyli jeśli nie wiecie o których chodzi to ja wam powiem
prezydent wiceprezydent wlasciciele największych firm w tym miescie to oni rzadza w tym miescie a nie jacys radni-pionki co nie maja glosu tutaj.

wiec jak pisałem wcześniej cieszmy się chwila w ekstraklasie bo zostało nam 3 miesiące !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Weź się człowieku ogarnij.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 15:42    [Cytuj]

mistrz napisał/a:
WItam
mówicie ze nie wszyscy przyszli na spotkanie w sprawie stadionu a po co maja przychodzić i gadac z tymi pionkami zorganizujcie spotkanie z najważniejszymi ludzmi w tym miescie czyli jeśli nie wiecie o których chodzi to ja wam powiem
prezydent wiceprezydent wlasciciele największych firm w tym miescie to oni rzadza w tym miescie a nie jacys radni-pionki co nie maja glosu tutaj.

wiec jak pisałem wcześniej cieszmy się chwila w ekstraklasie bo zostało nam 3 miesiące !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mowimy nie o spotkaniu z radnymi,lecz o spotkaniu naszym wewnętrznym,czyli w tym wypadku
Stowarzyszenie-forumowicze.,na które każdy był zaproszony a niektórzy imiennie.
Wiele wąpliwości na tym spotkaniu zostało rozwiannych, wiele kwestii wyjaśnionych.
Oczywiście przeglądajęc wątek mogłeś dojść do tego o jakie spotkanie chodziło.Ale po co,lepiej pierdolnąć bezrefleksyjnego, posta z kosmosu,i też będzie fajnie...prawda mistrzuniu?
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
mistrz

Dołączył: 13 Paź 2016
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 15:58    [Cytuj]

spoko ale to co napisałem to jest niestety prawda to ci ludzie rzadza w tym miescie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mistrz

Dołączył: 13 Paź 2016
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 16:05    [Cytuj]

może zrobić kolejna manifestacje ale już z udzialem prezydenta.

https://www.youtube.com/watch?v=mSSYaQYSk3Q

o to manifestacja ruchu chorzow tam prezydent mam honor i pojawil się na manifestacji u nas pojawia się gdy tylko cos chce
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nunek87

Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 16:15    [Cytuj]

mistrz napisał/a:
spoko ale to co napisałem to jest niestety prawda to ci ludzie rzadza w tym miescie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tylko idiota myśli że prywatny przedsiębiorca wyda x mln na budowę miejskiego stadionu. No ale po co sie zapoznać z podstawowymi przepisami itd, lepiej napisać posta i twierdzić że ma się rację :)
_________________
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mistrz

Dołączył: 13 Paź 2016
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 17:37    [Cytuj]

czemu nie może prywatny przedsiobiorca wybudpwac stadionu niby.

wystarczylo by podpisac umowę na przykadowo 50 lat i przez te lata to on jest wlascicielem obiektu a potem wraca do miasta obiekt
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 19:08    [Cytuj]

Mistrzuniu znajdź choćby jednego biznesmena który wybuduje obiekt za grube miliony na nie swoim terenie ,życzę powodzenia.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 19:33    [Cytuj]

Mistrzu jakie dropsy łykasz? Było przyjść na spotkanie poczęstował byś nas, chętnie byśmy spróbowali... ;) Chłopaki ze stowarzyszenia wiedzą co robią i słuchają każdej sensownej podpowiedzi ale mądrkować na forum anonimowo każdy kozak
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jaro. s

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Lut 14, 2018 20:10    [Cytuj]

Dlatego R, nie chciał przyjąć działki od Stawiarskiego. Zresztą to byłaby szopa. Byłaby działka przekazana pod budowę, a tu zonk z trzy lata samych przetargów. Fakt- jeśli można- to trzeba rozmawiać. Moim zdaniem niestety, jedynym rozwiązaniem jest tzw "mała" polityka. Gdybyśmy faktycznie zawiązali ruch społeczny i jak ktoś tutaj pisał, wprowadzili z 3 radnych do RM, musieliby się z nami liczyć, zarówno ludziki z ekipy R. jak i on sam pod kątem startu do senatu z okręgu nr....Sandecjana, gdzie kibiców jest wielu. Jeśli zrobią cokolwiek mają poparcie eXtra, jeśli nie- wybory, nowy prezydent, nowa RM i nowe możliwości. Na chwilę obecną klu tematu to jest projekt stadionu z możliwością rozbudowy na min 8200 osób i niech w końcu coś zaczną robić.
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 26