Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna

Użytkownik:
Hasło:
Autologin:

Poprzedni temat «» Następny temat
SANDECJA W NIECIECZY !!
Autor Wiadomość
arek88

Wysłany: Pon Maj 07, 2018 17:58    [Cytuj]

Ale możesz kupić dzisiaj w Empiku 5 zł taniej. Tylko nwm jak jest z prowizjami :)

https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn0846

[Profil] [PM]

krzysiek186

Wysłany: Pon Maj 07, 2018 18:42    [Cytuj]

...
Ostatnio zmieniony przez krzysiek186 Pon Maj 07, 2018 19:06, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]

arek88

Wysłany: Pon Maj 07, 2018 19:05    [Cytuj]

krzysiek186 napisał/a:
arek88 napisał/a:
Ktoś z Krakowa we wtorek z dworca PKP albo z Plaszowa jedzie na mecz i mógłby zgarnąć ? Transport w jedna stronę potrzebuje :)

Priv

Ogarnięte ! Moja cud dziewczyna przyjedzie po mnie do Krakowa pojedzie ze mną na mecz a potem odwiezie i wróci do domu :D i mimo ze jestem rzadko w domu nie marudzi tylko rozumie :D
Ale dzięki bardzo :)

kuba

Wysłany: Pon Maj 07, 2018 19:58    [Cytuj]

Dzisiaj napewno w empik ceny takie jak podane na kupbilet.pl-sektor A i C-25zł, B-30zł. Prawdopodobnie można też kupić w STS. Jutro raczej 5 zł droższe.
[Profil] [PM]

jedrzej

Wysłany: Pon Maj 07, 2018 23:02    [Cytuj]

Nie chcę krytykować, ale Stowarzyszenie również powinno się ogarnąć i spróbować zorganizować wyjazd na mecz do Niecieczy a nie piasac, że każdy na własną rękę. Na Śląsk czy Górnika robicie wielkie halo, a do Niecieczy nie potraficie załatwić jednego autokaru. Jeździłem na wiekszosc wyjazdow w 1lidze i ten pamiętny mecz 12 mają w Katowicach. W tym sezonie Lech, Legia, Korona, Piast, Wisła plus wszystko w Niecieczy ale dzięki klubowi (nawet w 15 przy -15 z Zagłębiem) bo Stowarzyszenie po 2 meczach odpusciło organizacje wyjazdow do Niecieczy. Krytykujecie ratusz a nie wiele jesteście lepsi, co mecz wyjazdowy powinien być organizowany wyjazd i niech kosztuje nawet z 200 zł. W innych klubach Stowarzyszenia lepiej działają, taka prawda.....
[Profil] [PM]

eSKa
KolejarskieWiatraki

Wysłany: Pon Maj 07, 2018 23:51    [Cytuj]

Może w takim razie zamiast na forum - udasz się na spotkanie z przedstawicielami SKS - masz wiele wątków gdzie i kiedy ich spotkać i zaproponujesz pomoc, wniesiesz uwagi. Ludzie nie gryzą i nie biją, uważam, że spokojnie możesz porozmawiać i przede wszystkim POMÓC.

Poza tym - organizuj transport, olewaj rodzinę, pracę, wszystko - dla Sandecji, dla wyjazdu, poświęcaj czas - pieniądze - a na listę wyjazdową zapisze się kilkanaście stałych osób.

Weź się ogarnij.

radziufan
from cradle to grave

Wysłany: Wto Maj 08, 2018 07:02    [Cytuj]

Ale przeciez organizujemy wyjazd....samochodami, bez zbiórki i jazdy kolumną bo kazdy drogę zna.
Do zobaczenia na sektorze C

x_cite

Wysłany: Wto Maj 08, 2018 07:19    [Cytuj]

eSKa napisał/a:
Może w takim razie zamiast na forum - udasz się na spotkanie z przedstawicielami SKS - masz wiele wątków gdzie i kiedy ich spotkać i zaproponujesz pomoc, wniesiesz uwagi. Ludzie nie gryzą i nie biją, uważam, że spokojnie możesz porozmawiać i przede wszystkim POMÓC.

Poza tym - organizuj transport, olewaj rodzinę, pracę, wszystko - dla Sandecji, dla wyjazdu, poświęcaj czas - pieniądze - a na listę wyjazdową zapisze się kilkanaście stałych osób.

Weź się ogarnij.

Ja na ostatni mecz ogarnąłem wszystko zapisy, kasa, bilety, ustalenia, spotkanie organizacyjne itd itp. Pełny autobus ludzi...zabawa i atmosfera przednia....co najważniejsze na meczu byli ludzie, którzy pierwszy raz w życiu pojechali i chcą więcej takich wyjazdów...nawet pojawiły się głosy o Gdańsk...dla chcącego nic trudnego
[Profil] [PM]

arek88

Wysłany: Wto Maj 08, 2018 08:20    [Cytuj]

x_cite napisał/a:
eSKa napisał/a:

Weź się ogarnij.

Ja na ostatni mecz ogarnąłem wszystko zapisy, kasa, bilety, ustalenia, spotkanie organizacyjne itd itp. Pełny autobus ludzi...zabawa i atmosfera przednia....co najważniejsze na meczu byli ludzie, którzy pierwszy raz w życiu pojechali i chcą więcej takich wyjazdów...nawet pojawiły się głosy o Gdańsk...dla chcącego nic trudnego

Zauważ, ze ty wiedziałeś ze jak załatwisz to będzie miał kto jechać, a nie ze wszytsko się ogarnia ( a na mecze inne niż Nieciecza o nieco bardziej skomplikowany proces niż Twoje załatwianie do Niecieczy dla znajomych ;) ), marnuje się swój czas, a na wyjazd pojedzie kilkanaście osób

x_cite

Wysłany: Wto Maj 08, 2018 08:41    [Cytuj]

Wszystko trwało grupo ponad tydzień...namawianie na wyjazd drugie tyle czasu....90 procent ludzi to obcy ludzie aczkolwiek związani w pewien sposób z moją osobą ;)
[Profil] [PM]

www.megachem.pl

Wysłany: Wto Maj 08, 2018 09:50    [Cytuj]

Zobaczymy w ile osób zjawimy się w Mielcu, jak dziś kopacze przegrają. Zróbcie, zorganizujcie, zaproście, może jeden z drugim jaśniepanem łaskawie się przejedzie.

bzyku

Wysłany: Wto Maj 08, 2018 12:45    [Cytuj]

Ja naprawdę nie rozumiem że ktoś może mieć problem z tym "wyjazdem" do Niecieczy... Jędrzej ja mam jedno miejsce wolne w aucie jak coś mogę Cię zabrać daj znać na priv...

[Profil] [PM]

Becia34

Wysłany: Pią Maj 18, 2018 18:46    [Cytuj]

O której jest wyjazd do Gdańska
[Profil] [PM] [E-mail]

Forum kibiców Sandecji Strona Główna » NAJBLIŻSZE WYJAZDY » SANDECJA W NIECIECZY !!
[ ODPOWIEDZ ]