Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro Maj 16, 2018 12:17    [Cytuj]

x_cite napisał/a:
Wczoraj odbyło się spotkanie w Ratuszu w sprawie stadionu...tylko nie wiem czy ws. nowego czy pudrowania starego do poziomu I ligi.


Myślę, ze tematem spotkania powinno być zburzenie stadionu i powstanie na jego miejscu monumentalnych postumentow miłościwie panujących prezydentow. Tu decyzje zapadlyby bez zwloki:)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Lucas_93
Lucas

Dołączył: 23 Cze 2012
Wysłany: Sro Maj 16, 2018 14:00    [Cytuj]

Myślę, że w obecnej sytuacji warto przemyśleć raz jeszcze relokalizajcę nowego stadionu- to chyba najlepszy pomysł, jeżeli myślimy o całkowicie nowym obiekcie. Przed sezonem przypodrować trupa na Kilińskiego i jednocześnie rozpocząć budowę w innym miejscu. Uniknie się wtedy grania na budowie i prawdopodobnie zwykłego pudrowania nieboszczyka jak najtańszym nakładem finansowym.
[Profil] [PM]
 
 
jaro. s

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Sro Maj 16, 2018 14:10    [Cytuj]

Post z grudnia.

Dlatego R, nie chciał przyjąć działki od Stawiarskiego. Zresztą to byłaby szopa. Byłaby działka przekazana pod budowę, a tu zonk z trzy lata samych przetargów. Fakt- jeśli można- to trzeba rozmawiać. Moim zdaniem niestety, jedynym rozwiązaniem jest tzw "mała" polityka. Gdybyśmy faktycznie zawiązali ruch społeczny i jak ktoś tutaj pisał, wprowadzili z 3 radnych do RM, musieliby się z nami liczyć, zarówno ludziki z ekipy R. jak i on sam pod kątem startu do senatu z okręgu nr....Sandecjana, gdzie kibiców jest wielu. Jeśli zrobią cokolwiek mają poparcie eXtra, jeśli nie- wybory, nowy prezydent, nowa RM i nowe możliwości. Na chwilę obecną klu tematu to jest projekt stadionu z możliwością rozbudowy na min 8200 osób i niech w końcu coś zaczną robić.
[Profil] [PM]
 
 
suchyziom

Dołączył: 19 Lis 2015
Wysłany: Sro Maj 16, 2018 14:53    [Cytuj]

Nowak dzisiaj: - Nie mówimy ekstraklasie żegnaj, ale do zobaczenia.
I zapewnienie, że nowy stadion będzie zgodnie z planem - http://miastons.pl/nowy-s...ecji-powstanie/
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kks10


Dołączył: 28 Lut 2010
Wysłany: Sro Maj 16, 2018 15:49    [Cytuj]

To jest super prezydent do zobaczenia i wszystko w temacie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Sro Maj 16, 2018 17:57    [Cytuj]

Ale kit ale ściema pana Nowaka żenada.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Czw Maj 17, 2018 11:03    [Cytuj]

Rummek napisał/a:
bzyku napisał/a:
fanatycznie napisał/a:
A ja mam zdanie takie że mamy okazję się wykazać, postraszyć władzę w jeden skuteczny sposób: każdy głosuje w programie BO na projekt SKS w sprawie biletów.


Myślę że to nasz obowiązek i takie "prawybory" żeby pokazać władzy że się da :)


myślisz, że siedzący za biurkiem prezydent, drapiący się po głowie i nad kolejną szklanką whiskey rozmyślający "co o mnie myślą kibice" przejmuje się wynikami głosowania w sprawie BO? bo nie sądzę - wielokrotnie pokazał, że z nikim i z niczym się nie liczy i robi wszystko po swojemu, gada co chce, wmawia ludziom co chce, a im wieksi marzyciele tym łatwiej dają się nabrać.
Oczywiście, że trzeba zagłosować za tym projektem ale dobrze by było aby te pieniądzę z Ratusza poprzez Sandecję nie znalazły się znowu w kieszeniach "rządzących"


z takim hujowym podejściem to szkoda klawiatury marnować na posty, pewnie nie róbmy nic - piszmy żale tylko na forum i fb.

Przypomnij sobie iloma głosami łysy wygrał ostatnio i jaki silny jest nasz elektorat, jak @Bzyku napisał "prawybory" :)

Moim zdaniem jak faktycznie mamy się na władzy odegrać i pokazać naszą siłę to priorytetem jest głosowanie w BO, na to powinna być mobilizacja większa niż na najważniejszy wyjazd/mecz domowy. A to że pokazywał że z nikim się nie liczy świadczy tylko o tym jak pewny jest swojego elektoratu i trzeba mu pokazać w jakim błędzie jest.
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Czw Maj 17, 2018 12:46    [Cytuj]

Nowak raczej nie będzie kandydować na prezydenta, pis już ma wybranego kandydata, zresztą od lat chciał się go pozbyć, teraz zrobią wszystko by dopiąć swojego planu. Więc straszenie go wyborami raczej nie wzbudzi w nim emocji, on generalnie idzie na emeryturę, szczególnie, że pogryzł się z sądeckimi zarobasami. Sądzę też, ze wprowadzenie swoich ludzi do rady miasta będzie możliwe pod warunkiem dogadania się z jakąś partią i startowaniem z ich list z dalszych miejsc, więc wejdzie może jedna-dwie osoby. Poza tym po wejsciu te osoby zostaną wchłonięte przez wewnętrzne układy i raczej nic nie załatwią w sprawie stadionu. Myślę, ze stworzenie ruchu społecznego było by dobre, ale to są ogromne nakłady czasu i pracy a czasu mamy mało
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Rummek

Dołączył: 09 Cze 2013
Wysłany: Czw Maj 17, 2018 13:49    [Cytuj]

fanatycznie napisał/a:
Rummek napisał/a:
bzyku napisał/a:
fanatycznie napisał/a:
A ja mam zdanie takie że mamy okazję się wykazać, postraszyć władzę w jeden skuteczny sposób: każdy głosuje w programie BO na projekt SKS w sprawie biletów.


Myślę że to nasz obowiązek i takie "prawybory" żeby pokazać władzy że się da :)


myślisz, że siedzący za biurkiem prezydent, drapiący się po głowie i nad kolejną szklanką whiskey rozmyślający "co o mnie myślą kibice" przejmuje się wynikami głosowania w sprawie BO? bo nie sądzę - wielokrotnie pokazał, że z nikim i z niczym się nie liczy i robi wszystko po swojemu, gada co chce, wmawia ludziom co chce, a im wieksi marzyciele tym łatwiej dają się nabrać.
Oczywiście, że trzeba zagłosować za tym projektem ale dobrze by było aby te pieniądzę z Ratusza poprzez Sandecję nie znalazły się znowu w kieszeniach "rządzących"


z takim hujowym podejściem to szkoda klawiatury marnować na posty, pewnie nie róbmy nic - piszmy żale tylko na forum i fb.

Przypomnij sobie iloma głosami łysy wygrał ostatnio i jaki silny jest nasz elektorat, jak @Bzyku napisał "prawybory" :)

Moim zdaniem jak faktycznie mamy się na władzy odegrać i pokazać naszą siłę to priorytetem jest głosowanie w BO, na to powinna być mobilizacja większa niż na najważniejszy wyjazd/mecz domowy. A to że pokazywał że z nikim się nie liczy świadczy tylko o tym jak pewny jest swojego elektoratu i trzeba mu pokazać w jakim błędzie jest.


chyba żeśmy się nie zrozumieli bo hu....owe podejście to ma właśnie prezydent, który nie bierze pod uwagę zdania innych. Głosowanie w sprawie BO uważam za słuszne o czym wspomniałem. Niestety wątpię aby miało to minimalny wpływ na decyzję prezydenta.
Ironia w opisie zaangażowania prezydenta w pracę jest aż nadto widoczna;))
[Profil] [PM]
 
 
Asmodeus

Dołączył: 22 Mar 2009
Wysłany: Czw Maj 17, 2018 15:02    [Cytuj]

bzyku napisał/a:
fanatycznie napisał/a:
A ja mam zdanie takie że mamy okazję się wykazać, postraszyć władzę w jeden skuteczny sposób: każdy głosuje w programie BO na projekt SKS w sprawie biletów.


Myślę że to nasz obowiązek i takie "prawybory" żeby pokazać władzy że się da :)



To nawet nie prawybory tylko pokazanie że Sandecja ma na tyle dużo kibiców że opłaca się budować stadion na te ponad 8 K ludzi .

Liczba głosów na ten projekt w okolicach 1-2 tyś da bardzo mocne argumenty aby jednak stawiać na 4500
_________________
O la la oli ..O la la ole..Sandecja wygra a my za to opijemy się
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Czw Maj 17, 2018 20:02    [Cytuj]

W poniedzialek sie wyjasni na sesji rady miasta
[Profil] [PM]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Czw Maj 17, 2018 20:12    [Cytuj]

https://sadeczanin.info/wiadomosci/krzeselka-z-trybun-sandecji-znikaly-z-przyzwoleniem-prezydenta-teraz-kupi-nowe

A więc prawie kolejny milion poszedł w pizdu, niedługo dobijemy i przekroczymy magiczną liczbę 60 000 000.
[Profil] [PM]
 
 
KaKaEs1910

Dołączył: 26 Sie 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Maj 17, 2018 22:52    [Cytuj]

Uwalili przetarg bo 10mln za dużo a teraz co? Tu milion na pracę dostosowujące następne miliony pewnie na przetarg na projekt potem wykonawca między czasie jeszcze coś i na końcu wszystko nie pyknie i od nowa Polska ludowa... I łysy mówi że on rozważnie musi zarządzać publicznymi pieniędzmi. Nóż się otwiera w kieszeni na takie pierd**enie...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Czw Maj 17, 2018 23:44    [Cytuj]

A nie powinno być przetargu na zakup krzesełek? :D
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
jaro. s

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pią Maj 18, 2018 07:28    [Cytuj]

Nie przypominaj im o tym. Bo nie bedzie krzeselek i licencji na 1 lige tez.
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 25