Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 19:41
Chojniczanka - SANDECJA NOWY SĄCZ !!!
Autor Wiadomość
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Nie Lip 22, 2018 12:14   

sandeczanin napisał/a:
Po skrócie widać: karny Barana, bramka na 3:1 Kozioła. Cieszy gol Korzyma, może coś u niego zaskoczy(rola Jokera):)


Dokładnie ale, SAM JESTEM PRZECIWNIKIEM TEGO ZE KOZIOŁ DO NAS PRZYSZEDŁ, szczególnie ze Radlinski klasa wyżej od niego, płacze jakie były przed ujrzenie skrótu, ze niewiaodmo jaki babol, to przesada, złe wyjście z bramki, nic gorszego od Szczesnego w meczu z Kolumbia ;) co oczywiście faktu nie zmienia - jego bramka. Ale jeszcze głupsze zachowanie Barana i to kurna u niego staje się norma, ile durnych zachowań, karnych przez niego, osłabień, straconych bramek w tamtym sezonie? Może powinnismy pomyśleć o kimś na jego pozycje, gość pod tym względem jest niepewny. Za to atak zaskakująco niezłe wyglada.
Ale wszytsko zweryfikuje półmetek sezonu. Rok temu początek tez był fajny mimo słabej kadry
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
1980_NS

Dołączył: 14 Mar 2009
Wysłany: Nie Lip 22, 2018 12:15   

Pierwszy gol dla Chojniczanki pachnie spalonym. Karny bez komentarza, milion takich starć występuje w polu karnym przy stałych fragmentach.
[Profil] [PM]
 
 
młodyC

Dołączył: 12 Kwi 2014
Wysłany: Nie Lip 22, 2018 12:27   

Nie było spalonego bo to Baran z Szufrynem nie dogadali się i zamiast wybić jak najdalej od bramki, podali do Trochima. Najgorsze jest to że Grzesiu nie ma konkurencji. Może ten Kędziora będzie dawał rady.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Nie Lip 22, 2018 12:34   

Mamy drużynę, ale gramy bez bramkarza. Jak rok temu mieliśmy bardzo dobrego Gliwa, solidnego Radlińskiego i ogranego Pietrzkiewicza, tak teraz mamy emeryta Kapsę, jakiegoś juniora i Kozioł, który do niczego się nie nadaje. Dla mnie to jest skandal, żeby ściągać go do klubu. Powrót Szeliga rozumiem, Szczepańskiego można jakoś zaakceptować ale Kozioł nie powinien mieć wstępu na Kilińskiego.
[Profil] [PM]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Nie Lip 22, 2018 12:46   

Przestańcie juz napierdzielac na Kozioła i tak to nic nie zmieni a jedynie psuje atmosferę w zespole i obniża morale zawodnika. Dobrze wiemy ze gramy jedynie o utrzymanie się w środku tabeli. Wiec trzeba wystawić do niego pomocna rękę chłopak musi się odbudowac a gdzie indziej jak nie w domu. Cala Sandecja zawsze razem.
[Profil] [PM]
 
 
Majkellll

Dołączył: 07 Lip 2013
Wysłany: Nie Lip 22, 2018 13:24   

matys5392 napisał/a:
Mamy drużynę, ale gramy bez bramkarza. Jak rok temu mieliśmy bardzo dobrego Gliwa, solidnego Radlińskiego i ogranego Pietrzkiewicza, tak teraz mamy emeryta Kapsę, jakiegoś juniora i Kozioł, który do niczego się nie nadaje. Dla mnie to jest skandal, żeby ściągać go do klubu. Powrót Szeliga rozumiem, Szczepańskiego można jakoś zaakceptować ale Kozioł nie powinien mieć wstępu na Kilińskiego.


czekaj jakiego Pietrzkiewicza? hahaahaha
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Nie Lip 22, 2018 13:49   

najdi napisał/a:
Przestańcie juz napierdzielac na Kozioła i tak to nic nie zmieni a jedynie psuje atmosferę w zespole i obniża morale zawodnika. Dobrze wiemy ze gramy jedynie o utrzymanie się w środku tabeli. Wiec trzeba wystawić do niego pomocna rękę chłopak musi się odbudowac a gdzie indziej jak nie w domu. Cala Sandecja zawsze razem.


Sandecja to nie przedszkole i miła przytulna przystań żeby grali za to że są z Sącza ... Wszystko chyba na jego temat zostało powiedziane nic do chłopaka nie mam lecz umiejętności słabe co zweryfikowało kilka klubów gdzie nie było znajomości
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Nie Lip 22, 2018 13:59   

Szanowny pan Kozioł został zweryfikowany w Lubini iMielcu boleśnie,nie było układów i pa pa a u nas no cóż,
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
milo

Dołączył: 09 Wrz 2009
Wysłany: Nie Lip 22, 2018 21:00   

byłem na meczu i widziałem całość i powiem szczerze, że wygląda to bardzo optymistycznie choć jeszcze oczywiście sporo do poprawy, ale pomysł Kafarskiego na grę jest sensowny, bardzo dużo kreujemy w ofensywie, to cieszy, w fazie obrony więcej niedociągnięć ale to normalne przy takiej przebudowie drużyny. Byliśmy w tym meczu na tle naszpikowanej na papierze "gwiazdami" Chojniczanką zespołem po prostu lepszym, co też podkreślali miejscowi na trybunach. Co do zawodników to Kozioł bardzo elektryczny, widać po prostu że facet nie zagrał ani minuty w zeszłym sezonie, bramka na 3-1 ewidentnie jego pusty przelot przy jego warunkach to nie ma prawa się zdarzyć, tutaj bym poważnie pomyślał na postawieniem na Kapsę, choć nie jestem zwolennikiem teorii "jedziemy z Koziołem bo tak wypada i czekamy aż zrobi błąd żeby go ku*** sprzed kompa hejtować bo tak jest w modzie" tych zawodników trzeba wspierać a nie jechać z nimi bo grają w naszej Sandecji więc skoro tutaj są to dajmy im wsparcie bez względu na wszystko. Jeśli chodzi o trójkę środkowych to Piter-Bućko i Ciufa to duet idealny, uzupełniają się idelanie i wspierają wzorowo, co do Flisa to chyba był trochę stremowany bo nie był za pewny ale potencjał ma i to widać. Widzialem że jedziecie po Baranie tylko też proponuję nie wyciągać daleko idących wniosków po 4 minutowym skrócie, tak jak w Ekstraklasie Baran ewidentnie odstawał tak w meczu z Chojniczanką grał moim zdaniem świetny mecz porządkując grę w środku pola, ok przy karnym się może nie popisał ale takie sytuacje w polu karnym dzieją się przy prawie każdej wrzutce a sędzie w tym meczu był słaby i to bardzo. Bardziej czepiałbym się Flaszki bo zagrał moim zdaniem słabo a gdyby sędzia był lepszy zarobiłby drugie zółtko w okolicach chyba 60 minuty i byśmy kończyli w dziesiątkę. Dużo więcej się po nim spodziewam i mam nadzieje że to tylko pierwsze koty za płoty. Moim zdaniem gracz meczu natomiast to Małkowski, kręcił gwiazdami z Chojnic aż miło jest w gazie, w formie i jest go pełno na całym boisku i jeździ na dupie od jednego końca do drugiego, w takiej formie to bedzie lider napędzający tą drużynę w ofensywie. Na drugim biegunie niestety Dudzic, obok Kozioła zdecydowanie najsłabszy, straty, niedokladne podania, wolnym złe wybory i fatalbe wykończeniem miał super okazję w I połowie na sam koniec ale uderzył tak że pilki to szukali chyba na starówce w Chojnicach, Chmiel który pojawił się w II polowie zrobił duzo wiecej i wygladał lepiej i zaliczył asystę przy golu Gabrycha.Jeśli chodzi o naszego mlodziezowca to była trema ewdientnie bo przez długi czas grał na alibi do najblizszego bezpiecznie i niepewnie ale z każdą minutą było lepiej, fajerwerków się chyba nie ma co spodziewać ale może coś z niego będzie. Na deser dwa napastnicy bo obaj zasłyzyli na duże brawa, Klichowicz ma taki gaz że obiegał obrońców w sposób niewyobrażalny, trochę więcej chłodnej głowy to będzie nam strzelał gole seryjnie, zresztą zobaczcie jak sprytnie się zachował przy golu na 1-2, jeśli utrzyma taką formę będziemy mieli z niego mnostwo pożytku, Gabrych to typ walczaka i lis pola karnego jedyny minus i nad tym musi pracować żeby nie znikał w czasie meczu bo w tym meczu zdarzały mu się okresy w których ginął a był potrzebny i więcej koncentracji bo ją też gubi a instynkt strzelecki ma i to potwierdził. Generalnie na tle mocnego bardzo rywala pokazaliśmy charakter, umiejętności i serce do walki, może być chleb z tej mąki, wlali sporo optymizmu w moje serce ale to muszą potwierdzać w każdym meczy, co mnie bardzo cieszylo a czego nie bylo w zeszlym sezonie to to że jak nie idzie a przegrywamy nikt nie zwieszał głowy tylko było parcie naprzód i chęć walki i za to nagrodę dostaliśmy w postaci gola Korzyma a mogliśmy jeszcze strzelić na 4-3 ale zmarnowaliśmy okazję choć później jeszcze czego nie ma już w skrocie Chojniczanka miala wolnego z 20 metra i też mogła przechylić szalę na swoją korzyść. Nic, powialo optymizmem i mam nadzieje że nie jednorazowym, w Opolu trzeba to potwierdzić !!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Nie Lip 22, 2018 21:33   

I taka relacja z tego meczu, jak wyżej, była potrzebna :) jest chyba lepiej niż myśleliśmy wszyscy, o czym mówi kilka osób, na pewno ciężko coś stwierdzić po jednym meczu, zobaczymy co dalej, reszta sezonu zweryfikuje i oby było dobrze :)
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pon Lip 23, 2018 06:37   

jedziemy z Koziołem bo tak wypada i czekamy aż zrobi błąd żeby go ku*** sprzed kompa hejtować bo tak jest w modzie

Nie jest w modzie tylko jest Słaby
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Pon Lip 23, 2018 11:55   

Kozioł wygląda jak postać ze starego kina.
Jest po prostu słaby i nie powinien występować w pierwszym składzie .
Jak chce się odbudować to do rezerw i tyle w temacie. Wystepując w pierwszym składzie
będzie szkodził całej drużynie, co z tego jak będziemy strzelać bramki a on będzie puszczał babole.
Już raz był taki sezon jak wygryzli Cabaja chyba każdy pamięta
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » KKS Sandecja Nowy Sącz » Chojniczanka - SANDECJA NOWY SĄCZ !!!
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 26