Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:24
Polityka-Nowy Sącz
Autor Wiadomość
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Wrz 12, 2018 14:54   

Oczywiście że nie tylko ze względu na stadion, ale jestem przekonany że takie gwarancje musiały być dane.
Zresztą wątpie żeby ktokolwiek zaangażowany w sprawe stadionu, wystartował z jakichkolwiek list
nie mając tach gwarancji.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sro Wrz 12, 2018 21:48   

rudeboyz napisał/a:
Oczywiście że nie tylko ze względu na stadion, ale jestem przekonany że takie gwarancje musiały być dane.
Zresztą wątpie żeby ktokolwiek zaangażowany w sprawe stadionu, wystartował z jakichkolwiek list
nie mając tach gwarancji.


Skoro ktoś się tutaj nie udziela i nie szuka wsparcia kibiców (choć na pewno i tutaj pojawią się w końcu desperaci) to dlatego, że stadion nie ma już znaczenia w kampanii. Przetargi poszły w ruch, tego się już nie zatrzyma. Obiecywała to Mularczykowa, obiecywał Zegzda, obiecywał Handzel, chyba też Głuc. Czyli najpoważniejsi kandydaci. Pomysł na Nowy Sącz to nie budowa stadionu. To szereg innych inwestycji, planów i pomysłów - klub swój stadion dostanie. Ciekawszym zagadnieniem wydaje się dalsze funkcjonowanie klubu. Tylko dzisiaj to trochę wróżenie z fusów. Ktoś fajnie tutaj napisał - rozwijający się Nowy Sącz to i rozwijająca się Sandecja. Ja też tak uważam.

Pozdrawiam.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Sro Wrz 12, 2018 23:10   

fanatycznie napisał/a:
Hanys ale w jakiś sposób prezydent może wpłynąć na wypłaty w mieście? Taki urok tego miasta, położenie do bani...

Wyobraź sobie ogarniętego prezydenta. Ściąga taki do strefy ekonomicznej jakieś ABB, potem inne i kolejne... Zmęczeni Krakowem zaczynają przyjeżdżać do pracy w spokojnym Sączu. Podnoszą się zarobki, bo informatyk czy konstruktor zarabia nie 1700 tylko 5- 10 tys. Jak taki ktoś zarysuje auto to nie szkoda mu 4 stów na naprawę. A więc inni zaczynają zarabiać lepiej, bo mają lepszych klientów. Pizzerie, kawiarnie, puby odżywają, bo w mieście mieszkają już nie tylko moherowe dziadki. Liczba mieszkańców miasta zaczyna rosnąć, po drodze z brzeska zaczyna jeździć coraz więcej samochodów, więc po przeanalizowaniu natężenia ruchu GDDKiA podejmuje decyzję o budowie ekspresówki, żeby pomieścić te wszystkie auta.

A teraz jebnij się w łeb, i otrzeźwiej. Bo po wyborach znowu poczujesz ch..a w doopie.
Ale popłynąłem... Ale to przez to że właśnie skończyłem 16 godzinną dniówkę.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Czw Wrz 13, 2018 09:04   

czuje się wywołany do tablicy.....
poznacie moje zdanie na temat wielu spraw już wkrótce
pozdrawiam
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
szymon_YG
Young-Group '04

Dołączył: 01 Paź 2005
Wysłany: Sob Wrz 15, 2018 08:40   

Zgodnie z obietnicą publikujemy w kolejności alfabetycznej skany z odpowiedziami kandytatów na prezydenta miasta Nowego Sącza.
Pisma z pytaniami zostały wysłane do państwa:
-Małgorzaty Belskiej
- Krzysztofa Głuca
-Ludomira Handzla
-Iwony Mularczyk
-Leszka Zegzdy
-Rafała Skąpskiego

Do pana Jerzego Gwiżdża pisma nie wysyłaliśmy, gdyż jego jednoznaczne stanowisko poznaliśmy na wiosnę, nawet jeśli z racji zbliżających sie wyborów, zmienił zdanie to średnio nas to interesuje, jak wygra to pewnie znowu je zmieni.
Natomiast pan Rafał Skąpski nam nie odpisał.
Dziękujemy wszystkim kandytatom za to, że odpisali w terminie o który prosiliśmy.
Naszym zdaniem odpowiedzi są bardzo podobne, ale widać że jedni z kandytatów bardziej się zagłebili w sprawe, a inni mniej.
Jeśli chodzi o budowę stadionu, to jest to jedna z tych obietnic której spełnienia będziemy się stanowczo domagali. I nie ma tu pola do manewru. Nie odpuścimy.


Małgorzata Belska :





Krzysztof Głuc :





Jerzy Gwiżdż :




Ludomir Handzel :




Iwona Mularczyk :




Leszek Zegdza :





Zapraszamy do lektury !
_________________

[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sob Wrz 15, 2018 09:15   

czyli Pani Belska napisała co wiedziała...
Każdy złożył deklaracje, Pan Głuc chyba najkonkretniej.
no cóż , uwidzomy
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sob Wrz 15, 2018 09:34   

Ktokolwiek by nie wygrał to mamy podkładke zeby egzekwować obietnice
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Wrz 15, 2018 09:38   

radziufan napisał/a:
Ktokolwiek by nie wygrał to mamy podkładke zeby egzekwować obietnice


A jak wygra Gwiżdż? :-)
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Sob Wrz 15, 2018 10:40   

Krzysztof Głuc bezwzględnie najbardziej konkretnie, bez zbędnego pisania i marudzenia o tym, o co pytany nie był.
Zaskakująco w miarę solidnie odpowiedz przygotowała Pani Mularczyk, ale trudno się dziwić, myślę, że ma kilku pomocników podsuniętych przez męża, swoją drogą często widzianego na trybunach w latach poprzednich.

Te wybory to jak dla mnie wielka niewiadoma, aczkolwiek ze względu na przynależność partyjną głównych faworytów upatrywałbym w osobach Pani Mularczyk oraz Panów Handzla i Zegzdy,a co będzie zobaczymy. Pan Głuc brzmi niegłupio ale szczerze mówiąc nie znam bardziej tego Pana.

Zaznaczę też, że jest to jedynie prywatna opinia, a w wyborach nawet nie wezmę udziału, ponieważ nie jestem zamedlowany w Nowym Sączu :)
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Sob Wrz 15, 2018 10:47   

Weźmy też pod uwagę to że pan Guc jest osobą od Nowaka...
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Sob Wrz 15, 2018 14:06   

fanatycznie napisał/a:
Weźmy też pod uwagę to że pan Guc jest osobą od Nowaka...


Po pierwsze Pan Krzysztof Głuc tak brzmi poprawnie nazwisko. Po drugie ma swój konkretny pomysł na miasto i zarządzanie. Jeśli wygra wybory to będzie to Jego prezydentura a nie kogoś innego.
Po trzecie zgodzę się z hanysem, że Pan Głuc najkonkretniej przedstawił swój plan na nowy stadion. pzdr.
[Profil] [PM]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sob Wrz 15, 2018 15:32   

Cieszy na pewno ze wszyscy kandydaci zapewniają o potrzebie budowy stadionu. Jako SKS walczylismy od poczatku o obiekt najwyzszej kategorii UEFA.
Jako jedyny wyraznie mowi o tym p Handzel, ktory jednak rozsadnie zaznaczyl ze chce zrobic to w miarę mozliwosci. Jest to bardzo racjonalne gdyz by dążyć do bdowy obiektu 4 kategorii.UEFA trzeba najpierw przeanalizować czy przy K47 wykonanie takiej inwestycji jest mozliwe. Chodzi tu o większą liczbe miejsc parkingowych oraz dodatkowe pomieszczenia w budynku klubowym....
Jestem optymistą
Pozdrawiam
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
x_cite


Dołączył: 03 Lis 2004
Wysłany: Sob Wrz 15, 2018 15:44   

Oczywistym jest fakt, że Pan Krzysztof Głuc będzie stawiał na obiekt najwyższej klasy, który na najbliższe lata spełniać będzie wszystkie wymagania PZPN i UEFA. Wskazał też konkretne źródła finansowania. Tych opcji jest kilka o czym można przeczytać w liście do SKS i kibiców.
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Wrz 15, 2018 15:46   

Jak dla mnie odpowiedzi Głuca, Mularczykowej, i Handzla są pórównywalne.
Głuc ciekawy kandydat, ale Nowak wystawiając jego kandytature dał mu ,,pocałunek śmierci” to kandytat nie tyle samego Nowaka ile całego ratusza, w zasadzie gwarantujący utrzymanie obecnego status quo, może i Głuc to Głuc, ale po za kosmetyką w tym mieście nie zmieni się nic. Kandytatura która ma ochronic stołki dla zasiedziałych w nich zadków, a ta ekipa już się skompromitowała.
To miasto potrzebuje świerzego oddechu i zmiany kadr. A tego nam Głuc nie zapewni.
Taką zmiane da tylko L.Handzel lub I.Mularczyk, z tym że Mularczykowa to sztuczba kandytatka z Pisowskiej centrali, za którą wszystko robią i choćby dlatego mnie nie przekonuje.
Pozostaje więc Handzel który na spore doświadczenie w zarządzaniu, ma biznesowe koneksje, i rozwali ten układ do spodu.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Sob Wrz 15, 2018 20:35   

fanatycznie napisał/a:
Weźmy też pod uwagę to że pan Guc jest osobą od Nowaka...


Wezmy tez pod uwagę ze To samo krzyczeli płaczki o Michałowskim
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Polityka-Nowy Sącz
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 25