Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
tom71


Dołączył: 07 Lis 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob Paź 06, 2018 07:14    [Cytuj]

To widzieli ?😀😀😀



https://www.dts24.pl/szydlo-mularczyk/
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE-MYŚLĘ ŻE TEGO NIE ROZPIERDOLICIE...


http://www.youtube.com/watch?v=SAryYC33kAw
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Sob Paź 06, 2018 08:01    [Cytuj]

tom71 napisał/a:
To widzieli ?😀😀😀



https://www.dts24.pl/szydlo-mularczyk/


Pewnie słupki w sondażu wewnętrznym spadły. Czekam na obietnice autostrady
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Sob Paź 06, 2018 10:01    [Cytuj]

Tego nie widzieli ale to nic nie zmienia w ogóle nie wiadomo na kogo głosować takie mam wrażenie aby w Sandecji było dobrze i nie chodzi tu tylko o stadion
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
arek88

Dołączył: 19 Paź 2011
Wysłany: Sob Paź 06, 2018 10:54    [Cytuj]

A moim zdaniem jeśli Mularczyk nie wygra to w Saczu nie będzie nic. Nie chodzi mi nawet o to ze ona ma być jakimś super prezydentem a inni złymi ale i tak jesteśmy odstawiani na bok, a jeżeli wygra tu osoba z opozycji to już wgl nasza władza nam pokaże jakim to było błędem ;) normalna polityka, jak wygrywa opozycja, to trzeba pokazać ze to był błąd i w czasach wcześniejszych rządów Rysiek miał duże utrudnienia z tym związane, a ze niewiele potem zrobił to inna sprawa.
_________________
Oddaj lepiej pokłon dla zwycięskiej SANDECJI!
Dla ludzi, którzy honor stawiają ponad wszystko.
[Profil] [PM]
   
 
tom71


Dołączył: 07 Lis 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob Paź 06, 2018 12:50    [Cytuj]

Wrzucilem ten link zeby sie pośmiać. (Wcale to smieszne nie jest) Caly KC PiS mysli o stadionie w Saczu 😀😀
Ps. Ale jak zobaczylem fote kandydatki z ministrem żeglugi i czegos tam to boje sie ze Sącz dostanie dostęp do morza 😀😀😀.



Czuje ze coś wisi w powietrzu moze zapewnienie I sekretarza?😎
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE-MYŚLĘ ŻE TEGO NIE ROZPIERDOLICIE...


http://www.youtube.com/watch?v=SAryYC33kAw
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pon Paź 08, 2018 08:28    [Cytuj]

Nie wiem czy to w tym temacie jak coś to proszę o przeniesienie. W Szczecinie po ogłoszeniu przetargu okazało się że kwota jest większa o 100 mln niż zakładany budżet... Tam jest bardziej złożony projekt i nie chodzi tylko o sam stadion ale widać jaki możemy mieć problem z wybudowaniem u nas w zakładanej kwocie
https://www.pb.pl/drogie-...czecinie-941958
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Pon Paź 08, 2018 09:02    [Cytuj]

Oczywiscie że w zakładanej kwocie miasto się nie zmieści. Ceny poszły drastycznie w górę. Miasto przymierza się do nowego przetargu na ścieżki rowerowe przy Kamienicy, bo najniższa oferta była coś ok. 50% wyższa niż zakładana. Szpital rozpisywał już dwa przetargi na przebudowę i przy inwestycji ciut tańszej niż nowy stadion przebitka była bodajże o 14mln. To jest duży problem. A jest kandydat co obiecuję nawet ośrodek rehabilitacji i spa na stadionie, co nie tylko przedłuży fazę projektowania, ale zwiększy też koszt budowy. Mam duże wątpliwości.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pon Paź 08, 2018 10:44    [Cytuj]

Masahiko czy ty nie potrafisz wypowiedzieć się merytorycznie w temacie tylko znowu mieszasz w to politykę???. Może lepiej zamiast uprawiać politykę tu na forum zajmij się rozklejaniem plakatów swojego kandydata...
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Pon Paź 08, 2018 12:26    [Cytuj]

bzyku napisał/a:
Masahiko czy ty nie potrafisz wypowiedzieć się merytorycznie w temacie tylko znowu mieszasz w to politykę???. Może lepiej zamiast uprawiać politykę tu na forum zajmij się rozklejaniem plakatów swojego kandydata...



Jak chcesz rozmawiać o stadionie poza kontekstem zbliżających się wyborów? Nawet Stowarzyszenie wysłało pisma do kandydatów. Za dwa tygodnie wraz z mieszkańcami zdecydujemy o najbliższych 5 latach dla miasta i klubu. Wyraziłem swoje obawy związane z tym co możemy zaobserwować w przypadku innych inwestycjach w mieście i podałem konkretne przykłady. Możesz pominąć ostatnie zdanie w moim poście.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pon Paź 08, 2018 13:20    [Cytuj]

Masahiko napisał/a:
bzyku napisał/a:
Masahiko czy ty nie potrafisz wypowiedzieć się merytorycznie w temacie tylko znowu mieszasz w to politykę???. Może lepiej zamiast uprawiać politykę tu na forum zajmij się rozklejaniem plakatów swojego kandydata...



Jak chcesz rozmawiać o stadionie poza kontekstem zbliżających się wyborów? Nawet Stowarzyszenie wysłało pisma do kandydatów. Za dwa tygodnie wraz z mieszkańcami zdecydujemy o najbliższych 5 latach dla miasta i klubu. Wyraziłem swoje obawy związane z tym co możemy zaobserwować w przypadku innych inwestycjach w mieście i podałem konkretne przykłady. Możesz pominąć ostatnie zdanie w moim poście.


Jak wiesz że to ostatnie zdanie było niepotrzebne to po co pisałeś. Wystarczyło podać tylko przykłady i zamknąć temat ,ale nie Ty musiałeś zaatakować bo przecież jest okazja i trzeba tych "ciemnych" forumowiczów przekonać do swojego bo sami nie potrafią myśleć...Stowarzyszenie zrobiło coś innego wysłało pismo do wszystkich kandydatów i pozwoliło aby każdy mógł wyciągnąć samodzielnie wnioski...
_________________

[Profil] [PM]
 
 
DeDe

Dołączył: 08 Maj 2006
Wysłany: Pon Paź 08, 2018 14:29    [Cytuj]

Czy ktoś z Was się orientuje na czym polega wyższość niektórych inwestycji w stadion nad innymi, tutaj przykład z Częstochowy
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Paź 09, 2018 09:13    [Cytuj]

Masahiko napisał/a:
Oczywiscie że w zakładanej kwocie miasto się nie zmieści. Ceny poszły drastycznie w górę. Miasto przymierza się do nowego przetargu na ścieżki rowerowe przy Kamienicy, bo najniższa oferta była coś ok. 50% wyższa niż zakładana. Szpital rozpisywał już dwa przetargi na przebudowę i przy inwestycji ciut tańszej niż nowy stadion przebitka była bodajże o 14mln. To jest duży problem. A jest kandydat co obiecuję nawet ośrodek rehabilitacji i spa na stadionie, co nie tylko przedłuży fazę projektowania, ale zwiększy też koszt budowy. Mam duże wątpliwości.


Mam te same obawy co Ty, w Krynicy ubili większość przetargów, bo oferty były o kilkadziesiąt procent wyższe od zakładanego budżetu.
Dodatkowo jakiekolwiek kombinacje w projekcie, przedłużą budowe o XXX miesięcy/lat...
A w konsekwencji skończy się wymianą krzesełek i malowaniem elewacji.
Dlatego jedyną rozsądną opcją jest kontynuacja pracy w obecnej formie, bez ingerencji w projekt.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Wto Paź 09, 2018 10:30    [Cytuj]

Masahiko napisał/a:
Oczywiscie że w zakładanej kwocie miasto się nie zmieści. Ceny poszły drastycznie w górę. Miasto przymierza się do nowego przetargu na ścieżki rowerowe przy Kamienicy, bo najniższa oferta była coś ok. 50% wyższa niż zakładana. Szpital rozpisywał już dwa przetargi na przebudowę i przy inwestycji ciut tańszej niż nowy stadion przebitka była bodajże o 14mln. To jest duży problem. A jest kandydat co obiecuję nawet ośrodek rehabilitacji i spa na stadionie, co nie tylko przedłuży fazę projektowania, ale zwiększy też koszt budowy. Mam duże wątpliwości.


Duże wątpliwości to ja mam, dlaczego 80 mln a nie 150?
Nie tylko ośrodek rehabilitacji, który może być sfinansowany z PFRON np, ale takze potrzebna jest hala sportowa, dla szkółek Sandecji i nie tylko. Teraz wynajmowane są hale w szkołach w Nowym Sączu, a także poza. Potrzebne sa boiska treningowe, piłkarze by trenować w zimie, jeżdżą na Słowację, co kosztuje.
Nie wiem dlaczego nie ma w Nowym Sączu powstać obiekt sportowy, wraz z basenemi otwartymi, hala stadionem, hotelem, na potrzeby obozów sportowych, co także wiąże się zarobkami dla tego obiektu.
Stadiony sa finansowane , czy takie obiekty, także przez Totalizatora. Stadion w Krakowie, który niedługo będzie przerobiony na schroniska dla psów :) /bo nie płacą/ w jakimś procencie tak pozyskał srodki.
Pieniądze, przy dobrych chęciach rządzących, na których Sądeczanie głosowali w poprzednich wyborach, powinny się znaleźć.
Nowy Sącz, jako jedyne miasto z taką liczba ludności, a przypomnę, że jako powiat, jesteśmy pod względem liczby ludności, więksi, od powiatu tarnowskiego, nie ma stadionu, ośrodka sportowego. Nowy Sącz i gmina Chelmiec, która mam nadzieje, że kiedyś będzie w granicach Nowego Sącza, ma ok 110 tys osób. Powiat 213 tys.
Więc nie jest to żadna łaska.

Masahiko, często, Twoje wiadomości i opinie są czysto teoretyczne. Widać, że nie orientujesz się w środowisko związanym ze sportem w Nowym Sączu.
Ludzie potzrebują "panem et circenses", jak ktos przed wiekami powiedział, i do dzis ta maksyma jest aktualna.
Kasa nie na takie rzeczy się znalazła. Wspomnieć tu o miasteczku multimedialnym :)
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Paź 09, 2018 11:18    [Cytuj]

Ja nie twierdzę że takiego obiektu nie powinno być w Nowym Sączu. Ba, jestem zwolennikiem odważnych inwestycji, ale do tego potrzeba odważnych ludzi. A sytuacja jest jaka jest i chyba nie jest dobrym pomysłem, aby obecnie kombinować przy projekcie stadionu. Może jestem teoretykiem, ale pisanie o tym, że pieniądze "się znajdą" oraz "chleba i igrzysk" brzmi dla mnie jeszcze gorzej - pachnie populizmem. Chyba że mówimy na przykład o PPP. A pamiętajmy że po to wybieramy władzę, aby mądrze i rozsądnie gospodarowały naszymi pieniądzmi, a nie spełniały wszystkie zachcianki każdego ze środowisk.

Moglibyśmy długo dyskutować, ale nawet jeśli Pan Ludomir Handzel wygra wybory to zanim wymieni kadry, zanim zacznie w pełni sprawować władzę minie trochę czasu. Projekt stadionu może utknąć, bo okaże się że proponowane zmiany to znacznie wyższy koszt (już mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że przetarg na roboty nie zamknie się w przewidywanym budżecie). Więc zamiast opowiadania bajek i roztaczania pięknych wizji, wolę konkrety. A jedyny konkret w sprawie stadionu to rozpoczęcie jego budowy. Jak najszybsze.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Sro Paź 10, 2018 14:11    [Cytuj]

Cytat:
Może jestem teoretykiem, ale pisanie o tym, że pieniądze "się znajdą" oraz "chleba i igrzysk" brzmi dla mnie jeszcze gorzej - pachnie populizmem. Chyba że mówimy na przykład o PPP. A pamiętajmy że po to wybieramy władzę, aby mądrze i rozsądnie gospodarowały naszymi pieniądzmi, a nie spełniały wszystkie zachcianki każdego ze środowisk.


Piszesz o populizmie a sam wygłaszasz takie "mądrze i rozsądnie" to jak "wszyscy ludzie powinni sie kochać" :P
To nie jest zachcianka środowiska, to Twoje plytkie myslenie. Hale w Sączu trudno znaleźć, sa wynajmowane do późnych godzin wieczornych. Stadion to nie tylko piłka nożna. Przypomnę, że to ma być stadion miejski.
Dlatego przywołałem chleb i igrzyska, bo sportem zainteresowanych jest coraz więcj osób, co najlepsze, aktywnym sportem. Dlatego dla mnie sam stadion , przypudrowany, to strata, nie tyle pieniedzy, ale mozliwości. Jeżeli by była wola polityczna, pieniądze by się znalazły i powinny na kompleks sportowy.
Bańka, min. sportu jeżdzi po Polsce i rozdaje pieniadze, teraz w Zduńskiej Woli, kolejne 5 mln.
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 25