Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
Dziekan
MDMA

Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sro Paź 10, 2018 18:01    [Cytuj]

kosiarz napisał/a:
Cytat:
Może jestem teoretykiem, ale pisanie o tym, że pieniądze "się znajdą" oraz "chleba i igrzysk" brzmi dla mnie jeszcze gorzej - pachnie populizmem. Chyba że mówimy na przykład o PPP. A pamiętajmy że po to wybieramy władzę, aby mądrze i rozsądnie gospodarowały naszymi pieniądzmi, a nie spełniały wszystkie zachcianki każdego ze środowisk.


Piszesz o populizmie a sam wygłaszasz takie "mądrze i rozsądnie" to jak "wszyscy ludzie powinni sie kochać" :P
To nie jest zachcianka środowiska, to Twoje plytkie myslenie. Hale w Sączu trudno znaleźć, sa wynajmowane do późnych godzin wieczornych. Stadion to nie tylko piłka nożna. Przypomnę, że to ma być stadion miejski.
Dlatego przywołałem chleb i igrzyska, bo sportem zainteresowanych jest coraz więcj osób, co najlepsze, aktywnym sportem. Dlatego dla mnie sam stadion , przypudrowany, to strata, nie tyle pieniedzy, ale mozliwości. Jeżeli by była wola polityczna, pieniądze by się znalazły i powinny na kompleks sportowy.
Bańka, min. sportu jeżdzi po Polsce i rozdaje pieniadze, teraz w Zduńskiej Woli, kolejne 5 mln.



kosiarz twoje odrealnione wywody można spuentować ednym cytatem:
''To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości ''.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Sro Paź 10, 2018 19:20    [Cytuj]

Dziekan napisał/a:
kosiarz napisał/a:
Cytat:
Może jestem teoretykiem, ale pisanie o tym, że pieniądze "się znajdą" oraz "chleba i igrzysk" brzmi dla mnie jeszcze gorzej - pachnie populizmem. Chyba że mówimy na przykład o PPP. A pamiętajmy że po to wybieramy władzę, aby mądrze i rozsądnie gospodarowały naszymi pieniądzmi, a nie spełniały wszystkie zachcianki każdego ze środowisk.


Piszesz o populizmie a sam wygłaszasz takie "mądrze i rozsądnie" to jak "wszyscy ludzie powinni sie kochać" :P
To nie jest zachcianka środowiska, to Twoje plytkie myslenie. Hale w Sączu trudno znaleźć, sa wynajmowane do późnych godzin wieczornych. Stadion to nie tylko piłka nożna. Przypomnę, że to ma być stadion miejski.
Dlatego przywołałem chleb i igrzyska, bo sportem zainteresowanych jest coraz więcj osób, co najlepsze, aktywnym sportem. Dlatego dla mnie sam stadion , przypudrowany, to strata, nie tyle pieniedzy, ale mozliwości. Jeżeli by była wola polityczna, pieniądze by się znalazły i powinny na kompleks sportowy.
Bańka, min. sportu jeżdzi po Polsce i rozdaje pieniadze, teraz w Zduńskiej Woli, kolejne 5 mln.



kosiarz twoje odrealnione wywody można spuentować ednym cytatem:
''To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości ''.

DZIEKAN dodałbym jeszcze że to Bertrand Russell niech to forum też uczy ;-)
_________________

[Profil] [PM]
 
 
kosiarz

Dołączył: 18 Kwi 2009
Wysłany: Czw Paź 11, 2018 07:11    [Cytuj]

kosiarz twoje odrealnione wywody można spuentować ednym cytatem:
''To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości ''.

______

O wątpliwościach to czytam tutaj odkąd powstał ten temat. Wątpliwości jak budować, jak szybko, za ile, czy ten wykonawca to przekręt, czy stadion na 8 tys, czy na mniej, cz więcej, co post to same wątpliwości i sami rozsądni:) a stadion dalej wątpliwy .
Może wreszcie jakiś głupek przyjdzie i to zrobi.bez wątpliwości.

Jeżeli masz jakieś merytoryczne uwagi, co do moich wywodów, to spróbuj bez takich popierdółek.
_________________
"NIE WYBACZAJCIE IM, ALBOWIEM DOSKONALE WIEDZĄ, CO CZYNIĄ!"
[Profil] [PM]
 
 
Dziekan
MDMA

Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Czw Paź 11, 2018 15:46    [Cytuj]

kosiarz napisał/a:
kosiarz twoje odrealnione wywody można spuentować ednym cytatem:
''To smutne, że głupcy są tacy pewni siebie, a ludzie rozsądni tacy pełni wątpliwości ''.

______

O wątpliwościach to czytam tutaj odkąd powstał ten temat. Wątpliwości jak budować, jak szybko, za ile, czy ten wykonawca to przekręt, czy stadion na 8 tys, czy na mniej, cz więcej, co post to same wątpliwości i sami rozsądni:) a stadion dalej wątpliwy .
Może wreszcie jakiś głupek przyjdzie i to zrobi.bez wątpliwości.

Jeżeli masz jakieś merytoryczne uwagi, co do moich wywodów, to spróbuj bez takich popierdółek.


Twoje wypowiedzi nie są w żaden sposób merytoryczne. Moja uwaga jest taka, że musisz cierpliwie czekać na rozwój wypadków i twój krzyk niestety w żaden sposób nie ruszy spraw do przodu.
Problem jest taki, żę w Nowym Sączu i okolicach nie ma ludzi bogatych, bez madrości finansowej. Nikt kasy na takie zachcianki nie wyłoży. Trzeba więc cierpliwie wczekac według standardw administracji.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kmks

Dołączył: 20 Mar 2005
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 10:41    [Cytuj]

Może to nie stadion ale.. Bardzo dużo się czyta o dofinansowaniach z Ministerstwa Sportu do stadionów ośrodków a u nas cisza. Nie ma kogoś w mieście kto by potrafił taki projekt zrobić i postarać się o środki? Tutaj świeży przykład Cracovi.. https://gazetakrakowska.pl/cracovia-dostala-8-milionow-zlotych-na-osrodek-w-racznej/ar/13597238?fbclid=IwAR3Cqh_7SdjBVDAAxhWiyXQggzTHhgEv8YyP2X7JJP7Qg4f-1gQxNRA0QrM

Taka baza treningowa na Zawadzie?.. Bajka..
[Profil] [PM]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 11:31    [Cytuj]

U nas raczej nie wchodzi w grę bo z takich dotacji muszą się rozliczyć i nikt z tego nic nie ugryzie dla siebie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pią Paź 19, 2018 15:16    [Cytuj]

Częstochowa dostanie dofinansowanie z Ministerstwa Sportu na modernizacje stadionu (będzie to 10 mln zł): http://www.90minut.pl/new...estochowie.html ... a u Nas jak zwykle się nie da, nie można, nie ma takiej możliwości itd.
[Profil] [PM]
 
 
WIERNYKKS

Dołączył: 21 Mar 2009
Wysłany: Pią Paź 19, 2018 20:49    [Cytuj]

U nas w Nowym Sączu nie wszyscy muszą się rozliczać z dotacji

http://www.nowysacz.pl/pozostale-komunikaty/19742

Przypominam że wcześniej rządził tam nasz obecny prezes 🤔🤔

Jak się ma poparcie w mieście to można wszystko robić
_________________
WALCZYC,CHAROWAC SANDECJA
MUSI PANOWAC!!!!!!!!
[Profil] [PM]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Sob Paź 20, 2018 00:28    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
Częstochowa dostanie dofinansowanie z Ministerstwa Sportu na modernizacje stadionu (będzie to 10 mln zł): http://www.90minut.pl/new...estochowie.html ... a u Nas jak zwykle się nie da, nie można, nie ma takiej możliwości itd.

To jest chyba ewenement jakiś. Że miasta budowały stadiony to normalne. Ale p[aństwowa kasa to chyba tylko narodowy budowała. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KaKaEs1910

Dołączył: 26 Sie 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Paź 21, 2018 12:18    [Cytuj]

Wiadomo coś więcej na jakim etapie jest analiza tajnego projektu stadionu? Ruszy coś w końcu w temacie? Czy na wiosnę zaczynamy pikować w dół tabeli? 🤔
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Nie Paź 21, 2018 13:21    [Cytuj]

Projektem nie zajmuje się już SIM tylko UM. Wizualizacja przedstawiona przez firmę z Białej Podlaskiej została zaakceptowana i teraz trwają prace projektowe.
[Profil] [PM]
 
 
KaKaEs1910

Dołączył: 26 Sie 2010
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Paź 21, 2018 18:19    [Cytuj]

Czyli mniej więcej kiedy będzie gotowy projekt i możliwość ogłoszenia przetargu na budowę?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kks10


Dołączył: 28 Lut 2010
Wysłany: Nie Paź 21, 2018 18:30    [Cytuj]

Kto to wie
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Nie Paź 21, 2018 19:08    [Cytuj]

Na razie wybory. Wierz mi że w ratuszu nikt o projekcie teraz nie myśli. Po wszystkim jak ogarną nowe stołki może coś ruszy.
[Profil] [PM]
 
 
tomo85

Dołączył: 30 Sie 2006
Wysłany: Nie Paź 21, 2018 19:13    [Cytuj]

Firma która wygrała przetarg na projekt stadionu zgodnie z podpisaną umową ma czas na wykonanie do 230 dni od dnia podpisania umowy
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.3 sekundy. Zapytań do SQL: 25