Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: internacionale
Nie Wrz 05, 2021 12:24
Polityka-Nowy Sącz
Autor Wiadomość
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Wto Lut 19, 2019 09:43   

Co nam z wąskiej? Ja się pytam co ze stadionem i jego finansowaniem? Co dalej z naszym klubem? Jakie plany i pomysły? Kiedy usłyszymy jakieś konkrety?
[Profil] [PM]
 
 
eSKa
KolejarskieWiatraki

Dołączył: 06 Lut 2005
Wysłany: Wto Lut 19, 2019 18:24   

Wiecie co mnie starego ciula najbardziej wkurwia.

Nie chodzi o P. Handzla, ale o cały układ od początków świata.

Kur&&%%$^ dlaczego do stanowisk urzędowych w konkursach zgłasza się....1, 2 a czasem 5 osób ?

Kur*^*^%% kiedyś znajoma wnuka zamieściła wpis na FESBUKU, ze zaczęła pracę w Urzędzie :) (TO BYŁ CZWARTEK)...A konkurs na to stanowisko miał się odbyć w piątek.


Czy ktoś normalny może coś osiągnąc w Polsce bez układanki ?
_________________
KIBICE SANDECJI W NOWYM SĄCZU musza położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres KIBICOM.
[Profil] [PM]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Sro Lut 20, 2019 05:37   

Może, ale musi się wcześniej ułożyć. Bez tego jest ciężko.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Lut 20, 2019 08:42   

eSKa napisał/a:
Wiecie co mnie starego ciula najbardziej wkurwia.

Nie chodzi o P. Handzla, ale o cały układ od początków świata.

Kur&&%%$^ dlaczego do stanowisk urzędowych w konkursach zgłasza się....1, 2 a czasem 5 osób ?

Kur*^*^%% kiedyś znajoma wnuka zamieściła wpis na FESBUKU, ze zaczęła pracę w Urzędzie :) (TO BYŁ CZWARTEK)...A konkurs na to stanowisko miał się odbyć w piątek.


Czy ktoś normalny może coś osiągnąc w Polsce bez układanki ?


Najśmieszniejsze jest to, że nowy prezydent wyczyścił stary układ, tworząc nowy upychając swoich ludzi (choc pewnie tak zrobiłby każdy). Ale to ludzi razi szczególnie tych starszej daty. Czy to będzie miało pozytywne skutki czy nie się okaże.
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Sro Lut 20, 2019 18:16   

Prawo "nowej miotły" nie powinno nikogo dziwić....
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Mileniak

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sro Lut 20, 2019 18:29   

Kij ma dwa końce. "Nowa miotła" odpowiada za wynik, dlatego powinna mieć prawo do doboru ludzi, dzięki którym ma ten wynik osiągnąć.
_________________
Jedna jaskółka wiosny nie czyni
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Czw Lut 21, 2019 10:23   

Problem z efektem "nowej miotły" i wymianą kadry zarządzającej w Urzędzie miasta jest dwojaki.

Po pierwsze pachnie to wielką hipokryzją Handzla i jego środowiska. Mieli zlikwidować stary układ i wprowadzić normalność do Ratusza. W zamian zmienili jeden układ w drugi. Pamiętam taki wywiad z kampanii wyborczej któregoś z kandydatów na radnych, że teraz czas na profesjonalne zarządzanie i rzetelne konkursy na stanowiska urzędnicze. Każdy widzi jak to teraz wygląda.

Drugi problem to fakt, że oszukano jednak trochę wyborców. Na listach KN pojawili się ludzie którzy, chyba można tak z dużym prawdopodobieństwem napisać, jeszcze zanim trafili na listy mieli już przypisane rolę w mieście. Jest to nieuczciwe i zaprzecza idei demokracji przedstawicielskiej.

Nie będę się już tutaj pastwił nad przygotowaniem i doświadczeniem niektórych nowych Dyrektorów, Prezesów i pracowników Urzędu. Słuchy mnie dochodzą, że są wydziały gdzie bywa "ciężko", a może być jeszcze gorzej. No ale najważniejsze że udało się wyrugować stary układ ;) a dalej jakoś to będzie.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
nitroactive

Dołączył: 28 Paź 2011
Wysłany: Czw Lut 21, 2019 23:31   

bonuspl napisał/a:
Nikogo to nie obchodzi, obiecał darmowa komunikację i parkingi, twierdził, że stadion to priorytet. Co mnie obchodzi że to populizm? Jeśli nie ma na to kasy to niech płaci z własnego portfela, skoro od razu wiedział, że to populizm.

Nie musi cie obchodzić. Ja mówię prawdę jak jest. A Ty uwierzysz w co zechcesz. Chcesz wierzyć w ideały w polityce? Proszę bardzo. Ja niestety już dorosłem...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Pią Lut 22, 2019 05:58   

Ja wiem, ze on zwyczajnie kłamał, ale kwestia trzymania innych za słowa to nie sprawa naiwności, tylko właśnie dorośnięcia politycznego. Jeśli ktoś mówił, ze coś zrobi, choć wie, ze tak nie bedzie, to jest zwykłym kłamcą, niegodnym zaufania i kadencji. Potem wszyscy narzekają na łysego, że obiecał ogarnąć Sandcję, a tak na prawdę ją olał. Przecież to obiecywał, ale nie chciał nic zrobić, każdy kto teraz ma do niego pretensje nie dorósł? Każdy, kto nie chce dawać się robić w ch.ja to polityczny dzieciak?
Super podejście ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Lut 22, 2019 10:36   

bonuspl napisał/a:
Ja wiem, ze on zwyczajnie kłamał, ale kwestia trzymania innych za słowa to nie sprawa naiwności, tylko właśnie dorośnięcia politycznego. Jeśli ktoś mówił, ze coś zrobi, choć wie, ze tak nie bedzie, to jest zwykłym kłamcą, niegodnym zaufania i kadencji. Potem wszyscy narzekają na łysego, że obiecał ogarnąć Sandcję, a tak na prawdę ją olał. Przecież to obiecywał, ale nie chciał nic zrobić, każdy kto teraz ma do niego pretensje nie dorósł? Każdy, kto nie chce dawać się robić w ch.ja to polityczny dzieciak?
Super podejście ;)


Ty też dorośnij ,,politycznie” . Nikt jest w stanie zrealizowac obietnic w 3 miesiące, zwłaszcza że nie on robił budżet.
Ma na to 5 lat.
Karta ma być od 1.01.2020r
https://www.facebook.com/...8080214?sfns=mo
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Sacznowy

Dołączył: 22 Lut 2019
Wysłany: Pią Lut 22, 2019 19:19   

Wiceprezydent Bochenek wymienił ludzi na stanowiskach w koło UM bo "brak zaufania do ludzi". To tak jakby ktoś powiedział "nie znam Cię, mam swoich kolegów na stanowiska". Konkretnie by się odniósł do tego czemu i po co. To samo Prezydent Handzel, (na którego głosowałem) wysiliłby się i by przedstawił jaki ma plan w sprawie stadionu, przecież to obiecywał, że będzie stadion na 8200 ludzi. Zero przejrzystości "mamy sponsora, ale nie możemy ujawnić" to przynajmniej by powiedzieli jaki plan mają ci inwestorzy, jak to widzą. Straszna amatorka jak się na to wszystko patrzy. Obym się mylił.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pią Lut 22, 2019 20:06   

rudeboyz napisał/a:

Ty też dorośnij ,,politycznie” . Nikt jest w stanie zrealizowac obietnic w 3 miesiące, zwłaszcza że nie on robił budżet.
Ma na to 5 lat.
Karta ma być od 1.01.2020r
https://www.facebook.com/...8080214?sfns=mo

Super, że wreszcie coś realnie zaczęło się dziać w tej sprawie. Niepokoi mnie tylko jedna sprawa, a mianowicie pisze tam, że zgodę muszą wyrazić radni miejscy. Nie chce mi się wierzyć, żeby byli w tym temacie przeciwni, ale co jeśli by do tego doszło. Czy Prezydent ma jeszcze jakąś możliwość, aby mimo ewentualnego negatywnego wyniku głosowania wprowadzić tą kartę nowosądeczanina w życie.
[Profil] [PM]
 
 
eSKa
KolejarskieWiatraki

Dołączył: 06 Lut 2005
Wysłany: Nie Lut 24, 2019 18:28   

Bezradni to w ogóle :) się znają. Siedzą na stołkach kilka kadencji (akurat wymiana radnych służy miastu i uważam, że max 2 rady i do widzenia).

Idąc tokiem myślenia - takie jakie było do tej pory - to radni będą robić WETO - mówiąc że można zrobić lepiej.

A że Ludek nie ma większości w Radzie, to będzie miał pod górkę.


Mnie zastanawia jedno :) i już wiem, czemu do Strazy Prezydenckiej - znaczy w moich czasach taka byla, teraz to straz miejska - zglosilo sie 2 kandydatow :) Juz wiem czemu tak malo i czemu kazdy olewa starty w konkursach na prace w urzedzie :)
STRATA CZASU.

PS:
Czy Pan Gieniec - to jest ten Pan słynny, który gadane miał jak :) jak handlowal komputerami w Modesie ze 20 lat temu ? Nie wiem jak teraz, ale jak mi chyba w 2001 roku sprzedal drukarke i mowil "bier Pan ta bedzie dobra choc droga" to miał racje - działa do dziś :)

PS:
Co z Ryszardem Nowakiem ? Komentuje gdzieś cos jak obiecał, czy cisza ??
_________________
KIBICE SANDECJI W NOWYM SĄCZU musza położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres KIBICOM.
[Profil] [PM]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Czw Lut 28, 2019 06:24   

Tak, to będzie ten Leszek Gieniec.

[ Dodano: Pią Mar 01, 2019 21:55 ]
Swoją drogą, czy pojawia się w radzie choćby widmo rozmów nad zniesieniem prohibicji?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Sob Maj 11, 2019 10:42   

Szacun dla Handzla za otwarcie mostu. Wyraz twarzy Beatki i reszty musiał być bezcenny.
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Archiwum » Polityka, polityka, polityka... » Polityka-Nowy Sącz
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 25