Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pon Gru 09, 2019 15:52    [Cytuj]

http://www.rdn.pl/news/no...-kolejna-spolka
[Profil] [PM]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Sro Gru 11, 2019 08:46    [Cytuj]

Będzie w końcu ta nadzwyczajna sesja RM?
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sro Gru 11, 2019 18:04    [Cytuj]

Biorąc pod uwagę, że Rade czeka jeszcze sesja budżetowa to bardzo wątpliwe, aby odbyło się to przed końcem roku. Dla Prezydenta ważniejsza okazała się sprawa dopłat do wody :)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
wiatr

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Czw Gru 12, 2019 06:45    [Cytuj]

Z tekstu zalinkowanego powyżej wynika, że będzie co najwyżej konferencja prasowa.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bonuspl

Dołączył: 24 Lut 2017
Wysłany: Czw Gru 12, 2019 21:12    [Cytuj]

hehe, no kto by się spodziewał xD
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Pią Gru 13, 2019 15:22    [Cytuj]

Sesji nie będzie bo padły by niewygodne pytania i w mediach Handzel i świta mogli by wypaść źle. Więc lepiej zwołać konferencje na której poinformuję jakie mają plany. Kibiców nie będzie pytań nie będzie więc problem też nie będzie. Na sesji 20 grudnia spróbują przegłosować sprawę założenia spółki celowej nie wykluczone że wrzuca to z jakimś niewygodnym projektem uchwały żeby przeforsować całość(już takie praktyki były stosowane) lub żeby większość rady uwaliła całość i wtedy będą mieli wymówkę że my chcieliśmy dobrze ale reszta rady była przeciw.
[Profil] [PM]
 
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Pią Gru 13, 2019 21:58    [Cytuj]

No i wszystko jasne. !!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Sob Gru 14, 2019 07:27    [Cytuj]

Zejdzie trochę z prezydenta - weźcie pod uwagę że Rada Miasta jest nie po jego stronie i miastem rządzi praktycznie pani Mularczyk
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011

Wysłany: Sob Gru 14, 2019 11:51    [Cytuj]

Skończcie te teorie spiskowe. Prawda jest taka że budowa stadionu stała się rozgrywką polityczną. Pewne grupy polityczne będą robić wszystko żeby ten stadion nie powstał za kadencji Handzla...
_________________

[Profil] [PM]
 
 
Millenium

Dołączył: 10 Sie 2007
Wysłany: Sob Gru 14, 2019 12:44    [Cytuj]

Prawda jest taka, że w kampani było jasno powiedziane " mam pomysł na Sandecje" i wiem jak wybudować stadion. Na pierwszym spotkaniu w "kibice razem" prezydent powiedzial ze nie bedzie ściemniał i nie ma kasy na stadion a Sandecja musi być sprzedana. Potem było kombinowanie że Nowak przejadł 30mln, pózniej przejety pomysł Mularczykowej z PKP, teraz że Rada blokuje i cały czas ściema a Lud kupuje wszystko.
Prawda jest taka że jakby PiS miał prezydenta to nie było by tyle remoncików, choinek, wybiegów dla piesków, koszy na śmieci,ławek itp. ale Sandecja małaby sponsora PKP Cargo i stadion by sie budował.
Nie jestem za żadną opcja polityczna wiem jedno kto ma władze ten rozdaje karty a w tym przypadku karty rozdaje PiS z Warszawy oni nie mogli by sobie pozwolić na niezrealizowane obietnice bo by nie wygrali wyborów parlamentarnych ktore już sa za nami.
Ps. tyle polityki wśród kibiców Sandecji to ja nie pamietam ktoś wciąga nas w te rozgrywki dla swojej korzyści a kto niech każdy sobie wywnioskuje sam.
Pozdrawiam wszystkich kibiców Sandecji.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011

Wysłany: Sob Gru 14, 2019 20:10    [Cytuj]

Millenium napisał/a:
.

Millenium Nowak miał wszystkie karty w ręce i co zrobił???
_________________

[Profil] [PM]
 
 
eSKa
KolejarskieWiatraki

Dołączył: 06 Lut 2005
Wysłany: Nie Gru 15, 2019 07:01    [Cytuj]

Nowak rządził za długo, o 4 lata za długo i od tego wszystkiego się pogubił w tym, co ważne dla Sandecji a co dla miasta.

Handzel nie ma pomysłu na Sandecję, taka prawda, głosowałem na niego, a teraz wiem, że mydlił mi oczy, zresztą jak każdy z polityków do tej pory.........
_________________
KIBICE SANDECJI W NOWYM SĄCZU musza położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres KIBICOM.
[Profil] [PM]
 
 
Millenium

Dołączył: 10 Sie 2007
Wysłany: Nie Gru 15, 2019 08:06    [Cytuj]

Bzyku Nowaka już nie ma to jest Historia mówmy o tym co jest teraz i co będzie jutro. Pozdro
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Nie Gru 15, 2019 10:24    [Cytuj]

eSKa napisał/a:
Nowak rządził za długo, o 4 lata za długo i od tego wszystkiego się pogubił w tym, co ważne dla Sandecji a co dla miasta.

Handzel nie ma pomysłu na Sandecję, taka prawda, głosowałem na niego, a teraz wiem, że mydlił mi oczy, zresztą jak każdy z polityków do tej pory.........


Ale każda jego wizja jest blokowana. Nowak przynajmniej miał większość w RM
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Nie Gru 15, 2019 10:43    [Cytuj]

Ciekawe jak Ludomir chce się wywiązać z obietnicy stadionu na 8 tys skoro chce etapować inwestycje. Do końca kadencji zostało jedynie 3 lata.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 25