Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
Millenium

Dołączył: 10 Sie 2007
Wysłany: Nie Gru 15, 2019 10:46    [Cytuj]

Jaka wizja? Coś przeoczyłem tylko nie pisz o wybiegach dla psów, remontach ulic i wodociągach bo mnie to nie interesuje liczy sie tylko sprawa Klubu. Jak do tej pory to nic nie zostało napisane i powiedziane. "Widzialy gały co brały" i powinni sie tego spodziewać obejmujac władze, że przeciwnicy polityczni beda mieć wiekszosc w RM.
Życze wszystkim nam sympatykom Sandeji
aby ten Stadion powstał i klub wstał z kolan. Widzimy się na wiosne przy Kilińskiego.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Nie Gru 15, 2019 11:52    [Cytuj]

Pan Ludomir myśli że nikt go nie rozliczyiczył z obietnic wyborczych ,a gadanie to nie my to rada to ściema widziały gały co brały ,jakoś mu to nie przeszkadzało obiecywać wszystko i wszystkim przed wyborami a wypowiedzi że nie wiedzieli jaki jest stan kasy w mieście wystawia im nie najlepszą opinie.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Nie Gru 15, 2019 20:39    [Cytuj]

Millenium napisał/a:

Prawda jest taka że jakby PiS miał prezydenta to nie było by tyle remoncików, choinek, wybiegów dla piesków, koszy na śmieci,ławek itp. ale Sandecja małaby sponsora PKP Cargo i stadion by sie budował.


Bzdura. Propozycja Pani Mularczyk w sprawie sponsorowania Sandecje przez spółki kolejowe dotyczyła jedynie niesprecyzowanej wymiany barterowej. Niezależnie kto zostałby Prezydentem to stadion nadal nie byłby budowany. Być może inny Prezydent zrobiłby więcej niż Handzel, ale to tylko gdybanie.

Cytat:
Nie jestem za żadną opcja polityczna wiem jedno kto ma władze ten rozdaje karty a w tym przypadku karty rozdaje PiS z Warszawy oni nie mogli by sobie pozwolić na niezrealizowane obietnice bo by nie wygrali wyborów parlamentarnych ktore już sa za nami.


Mrzonki. Nie mieli skrupułów przed zasmianiem się w twarz mieszkańcom wystawiając w wyborach prezydenckich absolutna polityczna i samorzadowa debiutantke, która nie miała nawet najmniejszego doświadczenia w zarządzaniu. Posłowie PiS nic nie załatwiają dla Nowego Sacza a i tak mają tutaj ogromne poparcie. Uwierz mi, nikt się tam nie przejmuje spełnianiem jakichkolwiek obietnic.


Cytat:
Ciekawe jak Ludomir chce się wywiązać z obietnicy stadionu na 8 tys skoro chce etapować inwestycje. Do końca kadencji zostało jedynie 3 lata.


4 lata. Obecnie kadencja samorzadowa trwa 5 lat, a nie 4 jak wcześniej. Myślę że wywiązaniem się z obietnicy będzie rozpoczęcie budowy i zapewnienie pełnego finansowania dla inwestycji, tak żeby po potencjalnej porażce nie zostawił następcy z niedokończona inwestycja i brakiem kasy.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pon Gru 16, 2019 06:03    [Cytuj]

W 100% zgoda ,tylko czyja to jest wina brzmi pytanie jak ich nikt nie rozlicza z obietnic wyborczych ,a oni plotą co im slina język przyniesie przed wyborami nie ma sądeczanki ,obwodnic ,nie wspomnę o stadionie o przepraszam rynek chyba 5 raz remontują
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Pon Gru 16, 2019 08:49    [Cytuj]

Ja to pisałem w kontekście myślenia typu - w kraju rządzi PiS to jak w Saczu też będzie rządził to będziemy mieć tutaj inwestycje i w ogóle będzie wspaniale.

A rozliczać z obietnic wyborczych znacznie łatwiej samorządowców niż Posłów. Zwłaszcza że do parlamentu większość ludzi głosuje na partie, a nie człowieka.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Pon Gru 16, 2019 10:48    [Cytuj]

Prawdopodobnie jutro zostanie zwołana konferencja prezydenta dotyczącą Sandecji( przynajmniej takie mieli plany). Skoro nie chce żeby kibice uczestniczyli w tym wydarzeniu może tak zebrać się na sesję która odbędzie się w piątek 20 grudnia i pokażmy co myślimy o ostatnich planach dotyczących między innymi budowy stadionu na 4500 osób. Jak by na miejscu Handzla był Nowak to już dawno by miał pod ratuszem zrobiona manifestacje lub wizytę w szerszym gronie na sesji. A teraz cześć ludzi się obraża jak zostaje wywieszony transparent na meczu skierowany w stronę ratusza za ich kłamstwa bo sam prezydent dokładnie rok temu obiecywał nam prosto w oczy na spotkaniu w ośrodku że stadion na pewno powstanie i na pewno będzie to stadion o pojemności 8200.
[Profil] [PM]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Pon Gru 16, 2019 18:53    [Cytuj]

najdi napisał/a:
Prawdopodobnie jutro zostanie zwołana konferencja prezydenta dotyczącą Sandecji( przynajmniej takie mieli plany). Skoro nie chce żeby kibice uczestniczyli w tym wydarzeniu może tak zebrać się na sesję która odbędzie się w piątek 20 grudnia i pokażmy co myślimy o ostatnich planach dotyczących między innymi budowy stadionu na 4500 osób. Jak by na miejscu Handzla był Nowak to już dawno by miał pod ratuszem zrobiona manifestacje lub wizytę w szerszym gronie na sesji. A teraz cześć ludzi się obraża jak zostaje wywieszony transparent na meczu skierowany w stronę ratusza za ich kłamstwa bo sam prezydent dokładnie rok temu obiecywał nam prosto w oczy na spotkaniu w ośrodku że stadion na pewno powstanie i na pewno będzie to stadion o pojemności 8200.

Usiąć popytaj troszku rozbiegaliśmy się w tym temacie warto usiąsć i przedyskutować co i jak. Wszyscy zainteresowani a jak przychodzi do konkretów niema nikogo. Spotkajmy się podyskutujmy nic więcej nieugramy stowarzyszenie trzyma puls nad tym wszystkim i o wszystkim nas informują
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Wto Gru 17, 2019 08:40    [Cytuj]

radek napisał/a:
najdi napisał/a:
Prawdopodobnie jutro zostanie zwołana konferencja prezydenta dotyczącą Sandecji( przynajmniej takie mieli plany). Skoro nie chce żeby kibice uczestniczyli w tym wydarzeniu może tak zebrać się na sesję która odbędzie się w piątek 20 grudnia i pokażmy co myślimy o ostatnich planach dotyczących między innymi budowy stadionu na 4500 osób. Jak by na miejscu Handzla był Nowak to już dawno by miał pod ratuszem zrobiona manifestacje lub wizytę w szerszym gronie na sesji. A teraz cześć ludzi się obraża jak zostaje wywieszony transparent na meczu skierowany w stronę ratusza za ich kłamstwa bo sam prezydent dokładnie rok temu obiecywał nam prosto w oczy na spotkaniu w ośrodku że stadion na pewno powstanie i na pewno będzie to stadion o pojemności 8200.

Usiąć popytaj troszku rozbiegaliśmy się w tym temacie warto usiąsć i przedyskutować co i jak. Wszyscy zainteresowani a jak przychodzi do konkretów niema nikogo. Spotkajmy się podyskutujmy nic więcej nieugramy stowarzyszenie trzyma puls nad tym wszystkim i o wszystkim nas informują


Od samego początku LH powtarzał ze zrobi wszystko aby stadion powstał , co nie oznacza ze go wybuduje. Mówił również ze nie ma pieniędzy na stadion, i zrobi wszystko aby je pozyskać, kombinował i coś wymyślił.
Nie będzie 8200 a 4500 z możliwością rozbudowy .
Da nam to szanse na grę w Ekstraklapie, szanse na pozyskanie nowych sponsorów gdyż będziemy mogli się rozwijać. Dalej źle ? Lepiej aby został ten muzealny obiekt ?
W ratuszu na spotkaniu wiosną było nas 10 kibiców, prezydent tam zapowiedział ze będzie optował za etapami, wtedy nikt się nie oburzył .
Wieczne narzekanie , jak by na 10 tysięcy postawili to by było ze za duży , jak na 5 tysięcy to za mały. Szkoda gadac. Pozdrawiam
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Wto Gru 17, 2019 09:28    [Cytuj]

moim skromnym zdaniem ludzie są po prostu już znudzeni i zniecierpliwieni całym tym burdelem wokół stadionu. stąd narzekania itp. itd.
dalej nie widać konkretów, terminy są ciągle przekładane to się ludzie wkurwiają i lamentują.
mam nadzieje, że już niedługo zamiast filmików i zdjęć z sądeckich uliczek będziemy mieli filmiki i zdjęcia z Kilińskiego.
coco jumbo i do przodu
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Gru 17, 2019 13:47    [Cytuj]

hanys,

Oczywiście że są wkurwieni, bo mają o co... osobiście sam pomimo potężnego ładunku optymizmu który miałem w sobie, mam już wkurwa na maxa.
Minął rok, a nie ma konkretu..było kilka briefingów, z których oprócz kilku mglistych informacji i obietnic nic nie wynikło. Niby jest zapewnione finasowanie, ale tylko niby... bo w zasadzie nie wiadomo jaka kwota zostanie przekazana na budowe stadionu, jak miałby on wyglądać itp...
Miała powstać spółka celowa, ale tylko miała.. bo jak na razie nie powstała.
W okolicach 10 grudnia, Miała być nadzwyczajna sesja Rady Miasta, na której miał być przedstawiony szczegółowy plan działań i miała być powołana do życia spółka, ale tylko miała być..
O tej sesji wiadomo tyle samo, co o stadionie-ma być..to wszystko, ale kiedy to już nie wiadomo.
Dlaczego sesji pomimo zapowiedzi nie było? Nie wiadomo...

Dla mnie ta sesja była deadlinem, zdawałem sobie sprawe, że nie ma większych szans na to żeby przetarg był w tym roku ( na rozpoczęcie budowy nie było nawet cienia szansy)
Zdawalem sobie sprawę że będzie bardzo ciężko.
Ale liczyłem, że na święta będzie precyzyjna informacja, padną bardzo konkretne daty, i szczegóły uwiarygodniające te daty. Tymczasem jak jest, każdy widzi i jest wściekły.

PS. Pojawają się głosy, że Rada nie puszcza, rada blokuje, rada to..rada tamto, rada siamto, sramto i owanto...
Powiadam Wam nie idźcie tą drogą!!! 😜
Takie głosy, to bardzo łatwa podkładka pod decyzje o rezygynacji z inwestycji, i zwalenia na RM..-,,.. to nie my, to oni...myśmy chcieli, ale oni nie pozwolili...itd ”
A póki co to Rada Miasta, nie zablokowała niczego co jest związane z klubem.
Podobnie jest Nowakiem. To że zostawił pustą kase, nie jest żadnym argumentem.

Przypomne Wam że mamy bardzo precyzyjne obietnice zarówno co do stadionu, jak i funkcjonowania klubu.
I nigdzie nie ma słowa, że realizacja tych deklaracji będzie uzależnioniona od decyzji Rady Miasta, Kasy zostawionej przez Nowaka czy uj wie jeszcze czego.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Wto Gru 17, 2019 15:58    [Cytuj]

Mnie martwi to schodzenie ze standardu nowego stadionu.

Według podręcznika licencyjnego minimalne wymogi to jest 4,5 tys miejsc w tym 1 tys pod dachem. Nie ma tam oczywiście w ogóle mowy o konieczności budowy lóż biznesowych czy pomieszczeń komercyjnych, czyli jedynych umożliwiających przychód ze stadionu.

Jeżeli zakłada się budżet budowy stadionu na "20-50 mln" to trzeba się liczyć przy tych cenach w budowlance na bardzo duże cięcia w projekcie.

Za chwilę może okazać się, że trzeba będzie projekt okroić o boisko treningowe, dach nad jedną z trybun, loże, pomieszczenia komercyjne itp.

Cały czas jednak liczę, że nowy stadion będzie, oraz, że zostanie zbudowany z wszystkimi pierwotnym wytycznymi i założeniami, a że wyjdzie wszystko drożej (rozłożenie na etapy będzie pewnie droższe o 20-25 mln) to już trudno, stadion docelowo musi mieć pojemność min. 8 tys jeżeli mówimy na poważnie o prywatnym inwestorze który odciążyłby miasto w utrzymaniu klubu.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Gru 17, 2019 16:16    [Cytuj]

Moim skromnym zdaniem etapowanie budowy to dramat ,koszty wzrosną o 25% a to co zbudują będzie straszyć długie długie lata .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Sro Gru 18, 2019 08:01    [Cytuj]

http://twojsacz.pl/niewie...roczne-wakacje/

taki chyba standard w mieście, obiecać, jebnąć przetarg na 1zł i ojoj nie da się przepraszamy.
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sro Gru 18, 2019 12:25    [Cytuj]

Konferencja ws. m.in. stadionu https://twitter.com/twojsacz_pl/status/1207258851420114944
Stadion na 4,5 tys. miejsc w pierwszej kolejności. Planowane zakończenie - połowa 2022 r., albo ja źle widzę, albo nie ma tam mowy kiedy i czy w ogóle kiedykolwiek powstanie reszta stadionu.
ps.
Poraża ten minimalizm. Jaka jest gwarancja, że np. za rok czy dwa nie zmienią się wymagania i trzeba będzie mieć stadion na minimum 5 tys. miejsc lub więcej. Co wtedy ? ... dołożą za jedną z bramek takie metalowe rozbieralne trybuny ;)
[Profil] [PM]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Sro Gru 18, 2019 13:39    [Cytuj]

Już to widzę jak wybudują stadion na 4500 osób za 40 mln. Hah no nie wiem ale chyba fantazja jaka miał Rysiek Nowak to jest nic w porównaniu do Bochenka i Handzla .
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 25