Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pią Sty 17, 2020 16:53    [Cytuj]

aidos napisał/a:
Jednak nowy projekt? Kolejne 2 lata czekania?

"Na pewno dużą sprawą jest to, że udało się zdiagnozować sytuację dotyczącą stadionu i to, że w efekcie Ratusz skłania się do nowego projektu stadionu, gdyż stary zakładał, że Sandecja będzie rozgrywać mecze poza Nowym Sączem przez okres dwóch lat"

Fragment z wypowiedzi Prezeza dla GK.

Przecież chodzi o to, że ten "nowy" projekt, to stadion tylko z trybuną główną i tą od strony rzeki.
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sro Sty 22, 2020 18:52    [Cytuj]

https://twojsacz.pl/nik-nowosadecka-infrastruktura-komunalna/
cyt.: "W pierwszej kolejności planuje się budowę nowego stadionu sportowego na około 4,5 tys. miejsc wraz parkingiem. Ponieważ projektowany od połowy 2018 roku obiekt miał mieć 8,5 tys. miejsc, władze w projekcie uchwały informują: “Obecnie wykonywana jest analiza pod kątem możliwości optymalizacji zakresu inwestycyjnego celem uzyskania znaczącego obniżenia kosztów realizacji przy zachowaniu spełnienia przez obiekt niezbędnych wymogów licencyjnych dla klubów Ekstraklasy”. ... czyli to kolejne potwierdzenie, że nie ma co marzyć o tym, że stadion będzie miał kiedykolwiek te 8,5 tys. ... "znaczące obniżenie kosztów" ? ... to jeszcze da się zmniejszyć te koszty ?, nic innego nie czytam jak ciągłe obniżanie kosztów :), kolejne co niepokoi to te "niezbędne wymogi licencyjne" czyli wszystko będzie zrobione na niezbędne minimum i nic więcej, a jak się wymogi zmienią za rok, dwa to co wtedy ?, słabo to trochę wygląda.
[Profil] [PM]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Sro Sty 22, 2020 19:51    [Cytuj]

W tym mieście już X lat wszystko robi się po kosztach i tylko żeby było coś zrobione, dobrym przykładem są budowy ulic które nazywa się obwodnicami i mają po jednym pasie. Stadion wybudują na 4.5 tys i zostanie karta przetargowa na wybory. I zaczną się obiecywanki o dokończeniu budowy, o budowie potęgi klubu bla bla bla. Jak co 4 (teraz już co 5)lata. Ciekawy jestem też jednego jak teraz na wiosnę wypadnie sprzedaż karnetów(juz nie będzie darmoszki za 1zl na całą rundę) i to też od nas zależy jak nas będą postrzegać jako jakąś tam wspólnotę dla której warto jest wybudować lub w przyszłości skończyć budowę stadionu na te 8200.
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Czw Sty 23, 2020 14:43    [Cytuj]

Nigdy nie bedzie stadionu na te 8200. Przeciez to tak logiczne ze naprawde. Sadecki minimalizm i zasciankowosc.
[Profil] [PM]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Czw Sty 23, 2020 16:29    [Cytuj]

najdi napisał/a:
Ciekawy jestem też jednego jak teraz na wiosnę wypadnie sprzedaż karnetów(juz nie będzie darmoszki za 1zl na całą rundę) i to też od nas zależy jak nas będą postrzegać jako jakąś tam wspólnotę dla której warto jest wybudować lub w przyszłości skończyć budowę stadionu na te 8200.


Ile razy można udowadniać? Co rundę? Co rok? Przez 20lat? A co 4 lata i tak nas w ch... robią.
Osobiście słyszałem na spotkaniu z Handzlem:
- Zmiany projektu tylko pod katem niepełnosprawnych i jakieś datki z PFRON
- 8200 i ani jednego mniej
- Nie będzie etapowania bo 2x drożej
- Nie będzie możliwości grania bo koparki, dźwigi nie wjadą od strony kamienicy

Wszystko kłamstwo.
Ja już nikomu i nic nie chcę udowadniać. Mogą grać nawet w Piątkowej w czasie deszczu, mrozu i gradobicia, będę chciał być na meczu to będę.
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Czw Sty 23, 2020 18:07    [Cytuj]

KOALICJA
KN
PL
NOWOSĄDECKA

KWW Koalicja Nowosądecka Ludomira Handzla
al. Stefana Batorego 90
33-310 Nowy Sącz
tel. 18547 70 15, 692 979 397
e-mail hiurolkoalicanowosadecka.pl

Nowy Sącz, 11 września 2018 roku.

Shaun Paul Pke ie !
W nawiązaniu do otrzymanego w dniu wczorajszym pisma, pragne
poinformować, te podczas wielu dotychczasowych spotkan z mieszkańcami Nowego
Sacza pojawiały się pytania o mój stosunek do Sandecji, ale także szerzej - sportu
w Nowym Sączu. Liczba zaniedbań i niezałatwionych w przeszłości spraw jest
ogromna. Nie mamy odkrytego basenu, boisk wielofunkcyjnych na osiedlach, nie
mamy jasnych zasad finansowania sportu mlodziezowego i amatorskiego nie mamy
takte stadionu na miarę potrzeb miasta i regionu. Nie chce się jednak odnosic do
przeszłości. Musimy isć do przodu. Sportowi amatorskiemu i mlodziezowemu oraz
rekreacji ruchowej należy poświęcić odrębną analizę.
Zapewniam, że jesli zostanę wybrany na Prezydenta Miasta Nowego Sącza,
zrobie wszystko by zapewnić w Nowym Sączu najlepsze z motllwych warunki
do funkcjonowania i rozwoju sportu. W tym liście skupię się jedynie na moich planach

Uważam, że Nowy Sącz musi posiadać stadion miejski spelniający co najmniej
wymogi 3 kategorii UEFA, a w miare możliwości dazyć będe do budowy obiektu
4 kategorii. Niezależnie od tego stadion ten musi mieć pojemności minimum 8000
miejsc, co bezwarunkowo umożliwiało będzie organizowanie zawodów sportowych
i innych imprez na najwyższym poziomie, w tym spotkan międzypanstwowych
z uwzględnieniem reprezentacji kraju. Nowy Sącz musi być stać na taki obiekt.
Nie powinno być sytuacji by, z powodu braku miejsc, chętni do wejścia na stadion,
odchodzili od kas z przysłowiowym kwitkiem.
Stoje na stanowisku, te sprawy należy załatwiać kompleksowo i dlatego
zapewniam, it inwestycja przy ulicy Kilińskiego przeprowadzona powinna być
całościowo z możliwością rozgrywania spotkań piłkarskich podczas jej trwania.

mozliwe. Ekonomia podpowiada, że każda inwestycja powinna być realizowana
mozliwie szybko, poniewaz generuje to mniejsze koszty a uciążliwości trwają krócej.
Bede zatem stal na stanowisku, że stadion miejski powinien powstać niezwłocznie
w najszybszym możliwym terminie. Stadion to nie tylko zawody sportowe i koncerty.
To także pomieszczenia, które powinny zarabiać w różny sposób. Funkcja rozrywkowa
i rekreacyjna musi uzupełniać oferte stadionu (spa & wellness, fitness, siłownia, itp.).
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Czw Sty 23, 2020 19:29    [Cytuj]

ale nie wiem, po co ciągle się łudzicie, że PLH będzie zbawcą i ten stadion będzie jakiś zajebisty itp. Stadion nie powstał za Ryśka, który wiadomo jaki miał stosunek do Sandecji, to i obecny prezydent cudów nie zwojuje, może doczekam sie momentu, kiedy zamiast lansować się na filmikach z malutko znaczących "robót" zrobi filmik jak wbija łopatę pod budowę stadionu.
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
bo2904

Dołączył: 29 Wrz 2013
Wysłany: Pią Sty 24, 2020 14:34    [Cytuj]

Moim zdaniem obserwując to całe zamieszanie z budową i inwestorami
99% po tym sezonie będziemy w 4 lidze .
I problem sam się rozwiąże.
Do końca sezonu jeszcze wypiją szpik z tego co zostało i finito
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Pią Sty 31, 2020 17:22    [Cytuj]

I spółka poszła w pizdu :( Nieudacznicy którzy zasiadają w radzie miasta odrzucili projekt. ku*** dość tej jebanej polityki w ratuszu Wypierdolić w kosmos tych nieudaczników
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Pią Sty 31, 2020 18:22    [Cytuj]

Sacz to chore miasto i bedzie coraz gorzej. Nie ma tu żadnych perspektyw na cokolwiek dobrego. Danek miał racje w zapowiedzi do ESA ze malutkie miasteczko, jeszcze mniejsi ludzie. ZENADA pełna geba.
[Profil] [PM]
 
 
arkoniusz


Dołączył: 01 Lut 2009
Wysłany: Pią Sty 31, 2020 19:56    [Cytuj]

No powiem, że ja też wkurwa. Nie mieszkam w Sączu już jakiś i w sumie widząc co się dzieje to wcale nie żałuję. Cały czas żyłem i żyje tym stadionem bo miałem nadzieję, że jak będę kiedyś przyjeżdżać do Sącza na wolne to będę mógł się spotkać se znajomymi na meczu w cywilizowanych warunkach..
Mam nadzieję, że osoby który nadzoruja to wszystko od strony kibiców podejmą jakieś działania i za nimi pójdą wszyscy kibice nawet ci którzy na Sandecji nie było od czasów pamiętnego meczu z Górnikiem..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Pią Sty 31, 2020 21:27    [Cytuj]

Dawno się nie wypowiadałem,ale muszę to powiedzieć,szlak mnie chce trafić.Myślę że najwyższa pora wypełnić plac pod ratuszem i dopytać radnych z Pisu o co chodzi.Przewodniczący czuje zagrożenie życia po sesji jak to stwierdził w mediach przecież toż to kur..a jakieś jaja.
Wygląda na to że w tym grajdołku nie było nic,nie ma i nie będzie amen.
_________________
>>LUDZIE MĄDRZY CZASEM SIĘ WYGŁUPIAJĄ,LUDZIE GŁUPI ZAWSZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ<<
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jaro. s

Dołączył: 29 Kwi 2009
Wysłany: Pią Sty 31, 2020 23:17    [Cytuj]

Ten co prawie mówi w języku polskim? Rada do zmiany.
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sob Lut 01, 2020 03:12    [Cytuj]

Gartuluję i dziękuję za duże wsparcie na sesji. Było czuć potencjał i siłę- było nas 3 w tym 2 radnych. Brawo! W sumie IV liga- glink, unia i chłopaki z Sącza w pierwszym składzie.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Lut 01, 2020 06:45    [Cytuj]

www.megachem.pl napisał/a:
Gartuluję i dziękuję za duże wsparcie na sesji. Było czuć potencjał i siłę- było nas 3 w tym 2 radnych. Brawo! W sumie IV liga- glink, unia i chłopaki z Sącza w pierwszym składzie.


Zacznijcie się dogadywać w tym Ratuszu. To nie będziemy musieli co kwartał latać na sesje Rady Miasta. Bo właśnie stajemy się Ofiarami waszej wojenki.
Uchwała wróciła do Prezydenta. Owszem, uzasadnienie Piecha to absurd i walenie w chuja. Ale piłeczka po stronie Prezydenta. Niech działa.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.31 sekundy. Zapytań do SQL: 26