Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sro Wrz 09, 2020 09:33    [Cytuj]

Pewnie jakby podpisali umowę kredytową to już dawno by się tym chwalili na konferencji prasowej i na Facebooku ;). Inna kwestia to ten termin przetargu, już parę razy pojawiała się tutaj na forum informacja, że zostanie przedłużony do 28 września, ale gdzie można takie oficjalnie potwierdzenie przeczytać.?
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sro Wrz 09, 2020 13:29    [Cytuj]

Pod linkiem poniżej pełna dokumentacja przetargowa wraz ze skarga do KIO oraz zmiana terminu składania ofert (plik pod nazwą "wyjaśnienie oraz zmiana SIWZ)

https://bip.malopolska.pl/nikns,a,1801897,nik27112020-realizacja-obiektu-stadionu-miejskiego-w-nowym-saczu-przy-ul-kilinskiego-wraz-z-wyposaze.html
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Sro Wrz 09, 2020 13:54    [Cytuj]

Wg mnie żadnego stadionu nie będzie. Wątpię w to bo to są jakieś jaja by co chwila było coś nie tak. Albo oni serio są nieudolność w tym co planują, albo robią z Nas kibiców totalnych już baranów, albo sam już nie wiem co o tym sądzić. Wszędzie się coś da zrobić ale w Sączu cyrk od lat. Patologia to wszystko.
[Profil] [PM]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Czw Wrz 10, 2020 08:46    [Cytuj]

to kiedy otwarcie kopert? Jutro czy pod koniec miesiąca?
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Czw Wrz 10, 2020 08:57    [Cytuj]

Skoro termin został przedłużony do 28 września, to chyba logiczne że dopiero wtedy zostaną koperty otwarte ;)
[Profil] [PM]
 
 
Ad@ś=)


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: Czw Wrz 10, 2020 16:48    [Cytuj]

Czy włodarze miasta zamierzają złożyć wniosek o środki z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, które mogłyby sfinansować budowę stadionu?
Pula środków to 6 mld złotych. Niestety przyznawane na zasadach konkursu po decyzji komisji, ale liczę ze tu Pani Mularczyk mogłaby lobbować bo przecież Sandecja to wspólna sprawa...
[Profil] [PM]
   
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Pon Wrz 14, 2020 12:43    [Cytuj]

Co do powyższego posta Tarnów taki wniosek będzie składał. http://stadiony.net/aktua...dion_w_tarnowie
Może i nam by się udało pozyskać jakieś środki z tego funduszy. Kuba jak się na to zapatrują w ratuszu?
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pon Wrz 14, 2020 13:01    [Cytuj]

Pewnie też złożą, ale:

,,.. 6 mld to co prawda ogromna pula (dla porównania – wszystkie rządowe środki na dofinansowanie budów sportowych to 500 mln zł rocznie), ale stadionów nie ma nawet na liście najważniejszych inwestycji, jakie mają być wspierane przez kancelarię premiera. Ich dofinansowanie nie jest wykluczone, ale wytyczne nie sprzyjają wspieraniu właśnie stadionów. Promowane mają być obiekty możliwie ekologiczne i przynoszące duże korzyści w stosunku do wydatków...”
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Pon Wrz 14, 2020 13:07    [Cytuj]

Zgadza się że będzie ciężko cokolwiek dostać ale trzeba próbować może akurat miło się zaskoczymy.
[Profil] [PM]
 
 
Ad@ś=)


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: Pon Wrz 14, 2020 21:07    [Cytuj]

Proponuję we wniosku napisać że dach naszego estadio będzie wyłożony panelami fotowoltaicznymi, przez co będzie sam sobie produkował prąd i jeszcze zasilał ratusz. A nazwiemy go estadio La fotowoltaico.
Wiadomo że wszystko zależy od komisji konkursowej, a więc od możliwości lobbingowych członków partii rządzącej.
[Profil] [PM]
   
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Wto Wrz 15, 2020 06:33    [Cytuj]

. Także wystąpić zapewne wystąpimy. ale dofinansowania nie dostaniemy.
_________________
Patologia sektor C.
Ostatnio zmieniony przez rudeboyz Wto Wrz 15, 2020 07:26, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Wto Wrz 15, 2020 07:28    [Cytuj]

www.megachem.pl napisał/a:
. Także wystąpić zapewne wystąpimy. ale dofinansowania nie dostaniemy.


Edytowałem. I kawałek niestety wyciąłem. Polityka ma swój osobny wątek. Tu leci czyste info.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Wto Wrz 15, 2020 22:08    [Cytuj]

Tam też było czyste info.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
PIKNIK

Dołączył: 13 Lis 2016
Wysłany: Sro Wrz 16, 2020 06:40    [Cytuj]

Tak jak ty.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Sro Wrz 23, 2020 22:46    [Cytuj]

Czy ktoś ze stowarzyszenia lub Pan radny może potwierdzić newsy ze termin rzekomego otwarcia ofert znów jest przesunięty tym razem na 7 października?
[Profil] [PM]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.25 sekundy. Zapytań do SQL: 27