Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Czw Wrz 24, 2020 04:38    [Cytuj]

najdi napisał/a:
Czy ktoś ze stowarzyszenia lub Pan radny może potwierdzić newsy ze termin rzekomego otwarcia ofert znów jest przesunięty tym razem na 7 października?

Bez jaj. To by już była kpina! A kur.a przeszło mi takie coś przez łeb. Nawet wczoraj do żony mówiłem co teraz wymyślą żeby znowu przeciągnąć.
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Czw Wrz 24, 2020 06:22    [Cytuj]

najdi napisał/a:
Czy ktoś ze stowarzyszenia lub Pan radny może potwierdzić newsy ze termin rzekomego otwarcia ofert znów jest przesunięty tym razem na 7 października?


Polska Liga Hokeja przekazywała że w październiku jak wszystko pójdzie dobrze wbijamy łopatę
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Czw Wrz 24, 2020 06:38    [Cytuj]

hanys napisał/a:
najdi napisał/a:
Czy ktoś ze stowarzyszenia lub Pan radny może potwierdzić newsy ze termin rzekomego otwarcia ofert znów jest przesunięty tym razem na 7 października?


Polska Liga Hokeja przekazywała że w październiku jak wszystko pójdzie dobrze wbijamy łopatę

Chyba w październiku ale w 2021 r. ... jeśli rzeczywiście znów zostanie przełożony termin, to jakaś żenada się tutaj dzieje, a może powód ewentualnego kolejnego przedłużenia przetargu wiąże się z brakiem udzielonego kredytu miastu ? . Ile już czasu minęło, a w dalszym ciągu cisza w temacie, zero jakiejkolwiek informacji. Jak to ma niby wyglądać podpiszą umowę z wykonawcą, a nie będą mieli pieniędzy na budowę stadionu?
[Profil] [PM]
 
 
koper

Dołączył: 23 Sie 2009
Wysłany: Czw Wrz 24, 2020 07:11    [Cytuj]

Czy ktos ma jakies info kiedy stacja trafo bedzie remontowana ????
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Timador

Dołączył: 08 Mar 2009
Wysłany: Czw Wrz 24, 2020 09:32    [Cytuj]

Juz dawno powinny wisieć transparenty na tego całego radnego i prezydenta za walenie w huja . Nie będą otwarte koperty we wrześniu będą wisieć po mieście ciekawe hasła. Dość oklamywania nas.
_________________
Kłopotowska husaria gniew swój uwalnia , stale tempa nie zwalnia !!!!!!!!!! JNP
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 05:52    [Cytuj]

Już ci nie raz pisałem- umiesz lepiej, pokaż. Jakoś nie skorzystałeś z zaproszenia na żadne spotkanie ws stadionu. Zza monitora też wszystko wydaje się proste. Stadion to jest jedyna szansa na przetrwanie klubu, bo inaczej to IV liga na lata, dlatego musi powstać i powstanie. Takie były warunki mojego przyjścia do KN, nie mam powodów żeby nie wierzyć. Jak sam zobaczę, że stadion jest zagrożony, to się pierwszy będę rzucał.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 07:58    [Cytuj]

I ch** w te spotkania.. bo co z nich wynikło? Nic!!!!
Piękne prezentacje, cztery trybuny. Co zostało z obietnic na prezentacj? Zamiast czterech trbun, dwie. Bo ratusz trzeba kosztem stadionu budować.
Bo taka jest prawda, wyjebali dwie trybuny zeby zrobić nowy Urząd Miasta. Kosztem naszych boisk treningowych.
Projekt poszedł do kosza. Projekt na który czekaliśmy rok czasu.
Co zostało z tego co było mówione? Co zostało z tego było obiecane?
Klub w rozsypce, kolejne przesunięcia terminów otwarcia kopert. Wielkie gówno.
W maju miała być podpisana umowa kredytowa, mamy wrzesień dalej nie ma umowy.
Akcja ,.łopata” spowodowała ogłoszenie przetargu. Może i jest dużo zapytań, ale to przesunięcie terminu jest spowodowane brakiem podpisania umowy z bankiem. Bo w momencia podpisania umowy muszą mieć zapewnione finansowanie.
Więc zaczęło się kluczenie, mataczeni granie na czas.
Może i mają przyznany kredyt, ale nikt tego na piśmie nie widział. Po sciemie z Cieślickim, nie mam żadnych przesłanek żeby wierzyć iż jest promesa.
Kompletnie nie radzicie sobie ani z klubem ani ze stadionem.
Wybudowanie placu zabaw, chodnika czy stojaka na rowerki, to jednak nie to samo co budowa stadionu.
Oczywiście, Nie znam się, i nie wiem jak to zrobić lepiej. Ale to nie ja jestem prezydentem miasta. I nie ja twierdziłem że to sie da zrobić. Nie ja jestem viceprezydentem, i to nie ja jestem urzędnikiem.
Przelewa się już czara goryczy. Na tle poprzednika wyglądacie słabiutko. Możesz się obrazić. Ale tak to wygląda.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
Ostatnio zmieniony przez rudeboyz Pią Wrz 25, 2020 08:32, w całości zmieniany 3 razy  
[Profil] [PM]
 
 
tomo85

Dołączył: 30 Sie 2006
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 08:00    [Cytuj]

www.megachem.pl napisał/a:
Już ci nie raz pisałem- umiesz lepiej, pokaż. Jakoś nie skorzystałeś z zaproszenia na żadne spotkanie ws stadionu. Zza monitora też wszystko wydaje się proste. Stadion to jest jedyna szansa na przetrwanie klubu, bo inaczej to IV liga na lata, dlatego musi powstać i powstanie. Takie były warunki mojego przyjścia do KN, nie mam powodów żeby nie wierzyć. Jak sam zobaczę, że stadion jest zagrożony, to się pierwszy będę rzucał.

To termin otwarcia kopert będzie przesunięty czy nie?
[Profil] [PM]
 
 
koper

Dołączył: 23 Sie 2009
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 09:17    [Cytuj]

Chyba juz wszystkim puszczaja nerwy!!!

Uwazam ze trzeba sie zebrac i przypomniec sie. Bezwglednie a nie ze odwolamy bo cos znowu obiecaja....
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 09:19    [Cytuj]

_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 09:30    [Cytuj]

Jednak Swierczewski miał racje, I nie ma co miec do niego pretensji za to co powiedział o Sandecji bo co tu sie odpierdala to Bareja by tego nie wymyslil. Jaja ze stadionem i walenie w chuja z kibicami, buraczyna prezesem, brakuje jeszcze powrotu na białym kuniu masorza i piekorza.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 10:12    [Cytuj]

Naprawdę doczekaliśmy się następnych pinokiów. Powoli niestety ale przekonuje mnie jedno określenie Nieudacznicy. Ileż można robić z nas kibiców pośmiewiska. Byłem na każdym spotkaniu otwartym i za każdym razem było to samo da się już zaraz tylko chwilka szczegóły itp itd. A na końcu ch..j wielki
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 13:09    [Cytuj]

https://www.facebook.com/...01291453422544/
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Timador

Dołączył: 08 Mar 2009
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 13:10    [Cytuj]

www.megachem.pl napisał/a:
Już ci nie raz pisałem- umiesz lepiej, pokaż. Jakoś nie skorzystałeś z zaproszenia na żadne spotkanie ws stadionu. Zza monitora też wszystko wydaje się proste. Stadion to jest jedyna szansa na przetrwanie klubu, bo inaczej to IV liga na lata, dlatego musi powstać i powstanie. Takie były warunki mojego przyjścia do KN, nie mam powodów żeby nie wierzyć. Jak sam zobaczę, że stadion jest zagrożony, to się pierwszy będę rzucał.
jak chcesz to zapraszam na spotkanie twarzą w twarz wtedy się dowiesz dokładnie co mam na myśli
_________________
Kłopotowska husaria gniew swój uwalnia , stale tempa nie zwalnia !!!!!!!!!! JNP
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 15:31    [Cytuj]

Chętnie
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.31 sekundy. Zapytań do SQL: 25