Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
Timador

Dołączył: 08 Mar 2009
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 15:53    [Cytuj]

Gdzie i kiedy?
_________________
Kłopotowska husaria gniew swój uwalnia , stale tempa nie zwalnia !!!!!!!!!! JNP
[Profil] [PM]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 16:12    [Cytuj]

Przesunięcie otwarcia kopert spowodowane jest tym iż większość oferentów proponuje rozpoczęcie budowy od drugiego etapu. Ratusz walczy ile może, ale pod naporem pewnie się w końcu ugnie. :D

My tu martwimy się o nasz stadion, a przypatrzcie się co się dzieje ogólnie (nie wspominając już o Sądeczance czy kolei) np. most na Kamienicy. Nowy Sącz to nie Warszawa, ale tam wojsko wybudowało most w 2-3dni, a u nas: "MIASTO CZEKA NA UPRAWOMOCNIENIE SIĘ WSZYSTKICH DOKUMENTÓW I PROCEDUR", bo pani Basia z panią Krysią skoro mają termin 30 dni to ani dnia wcześniej nie przybiją pieczątki i nie przełożą papierka z kupki na kupkę, albo jeszcze będą szukać wszelkich możliwości by to opóźnić. Nie mój most, nie moja bajka, ale tak jest ze wszystkim w NS i nie wierzę, że stadion będzie wcześniej niż ratusz.
Ostatnio zmieniony przez aidos Pią Wrz 25, 2020 16:25, w całości zmieniany 1 raz  
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 16:23    [Cytuj]

A jak pisałem że Prezydenta i całą KO należy rozliczyć z obietnic które napisali w liście z 18 września 2018 r ,to co poniektórzy pluli po mnie i wyśmiewali
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 16:30    [Cytuj]

jacek55 napisał/a:
A jak pisałem że Prezydenta i całą KO należy rozliczyć z obietnic które napisali w liście z 18 września 2018 r ,to co poniektórzy pluli po mnie i wyśmiewali


Nikt na Ciebie nie pluł, tylko to samo pismo i ten sam tekst wklejałeś w każdym możliwym wątku, i w każdej dyskusji.
Było to po prostu nudne i męczące. Pismo którego treść każdy zna na pamięć.
Więc nie rób z siebie męczennika.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 16:31    [Cytuj]

Timador napisał/a:
Gdzie i kiedy?

Napisałem na priv
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 16:57    [Cytuj]

A może to co ty wypisujesz jest nudne i żenujące ,a nikt cię nie krytykuje tyle w temacie pozdrawiam .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
bzyku

Dołączył: 01 Wrz 2011
Wysłany: Pią Wrz 25, 2020 21:17    [Cytuj]

Zamiast się spierać i oceniać działania naszych przedstawicieli w Radzie Miasta (są lobbują ale nie wszystko od nich zależy ) proponuję się zjednoczyć i zmobilizować tak na 110%. "Jak stadionu nie zrobicie, przy wyborach zobaczycie” Pokazaliśmy przy budżecie obywatelskim pokazaliśmy przy wyborach prezydenckich.
OD POLITYKI NIE UCIEKNIEMY ALE MOŻEMY MIEĆ NA NIĄ WPŁYW!!!!
Do 6 października jest termin na zbieranie podpisów pod wnioskiem o referendum dotyczącym odwołania Rady Miasta. Przetarg na budowę stadionu został przesunięty na 7 października. Przypadek ?
_________________

[Profil] [PM]
 
 
PPP111

Dołączył: 01 Sie 2015
Wysłany: Sob Wrz 26, 2020 14:36    [Cytuj]

Podobno jest duze zainteresowanie stadionem tak wynika ze słow na konferencji z wczoraj, zobaczymy 7.10 ile w tym prawdy. Jeśli okaże się inaczej miarka się przegnie i tu nawet taczki nie wystarcza na tych politycznych cyrkówców którzy rzadza tym miastem od lat. Same obiecanki i mydlenie oczu ludziom którzy wierza w ich słowa. Maja ostatnia szanse na zmazanie plamy. W sumie stadion juz miał byc od ponad 3 lat kiedy awansowalismy do ESA a tak naprawde nie zrobiono nic w tej sprawie oprocz przetargów jednego uniewaznionego, drugiego przesunietego i teraz do trzech razy sztuka. Czekamy.
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sob Wrz 26, 2020 16:33    [Cytuj]

Na wczorajszej konferencji prasowej w ratuszu odnośnie stadionu była informacja o tym, że zostały opublikowane końcowe już pytania firm zainteresowanych wraz z odpowiedziami przygotowanymi przez zespół zajmujący się przetargiem. Czy ktoś z Was może podać link do strony www z tymi pytaniami jeśli jest ona powszechnie dostępna ?
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Sob Wrz 26, 2020 16:56    [Cytuj]

https://bip.malopolska.pl/nikns,a,1801897,nik27112020-realizacja-obiektu-stadionu-miejskiego-w-nowym-saczu-przy-ul-kilinskiego-wraz-z-wyposaze.html

Ostatni plik pod nazwą "wyjaśnienia oraz zmiana SIWZ" z 24 września.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sob Wrz 26, 2020 17:09    [Cytuj]

Masahiko napisał/a:

Ostatni plik pod nazwą "wyjaśnienia oraz zmiana SIWZ" z 24 września.

Dziękuję za szybką odpowiedź.
[Profil] [PM]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Wto Paź 06, 2020 13:16    [Cytuj]

Orientuje się ktoś ile będą mieli czasu po otwarciu ofert na wskazanie wykonawcy lub ogłoszenie unieważnienie przetargu?
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Wto Paź 06, 2020 13:21    [Cytuj]

najdi napisał/a:
Orientuje się ktoś ile będą mieli czasu po otwarciu ofert na wskazanie wykonawcy lub ogłoszenie unieważnienie przetargu?

Z tego co pamiętam to 30 dni.
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006
Wysłany: Wto Paź 06, 2020 15:01    [Cytuj]

Warto zaznaczyć, że informacja z otwarcia kopert wraz z kwotami powinna zostać opublikowana niezwłocznie czyli pewnie do czwartku.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
nunek87

Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Wto Paź 06, 2020 15:13    [Cytuj]

mając tutaj przedstawicieli obozu prezydent, m.in radnego miasta nie powinno być problemem by opublikował takie informację nawet 1h po otwarciu kopert. Tzn problemu nie powinno być, pytanie czy będą chęci by to uczynić.
_________________
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.28 sekundy. Zapytań do SQL: 26