Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
Celti

Dołączył: 08 Lis 2019
Wysłany: Czw Paź 15, 2020 19:42    [Cytuj]

Poprzednia ekipa to był zaściankowy minimalizm, obecna to z kolei nowoczesny minimalizm. Ale poczekajmy, może doczekamy stadionu na 8 tys.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nunek87

Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Czw Paź 15, 2020 19:53    [Cytuj]

jacolmc napisał/a:
jacek55 napisał/a:
Rozliczanie minimalizm alez wielkie słowa 12 lat poprzednika szkoda ze nie rozliczyłeś no tak ale to był czas kiedy ruszyła lawina inwestycji


A potrafisz czytać że zrozumieniem , bo wydaje się że nie...

Mnie interesuje jednak te 12 lat i ciekawy jestem jak rozliczyłes poprzednią ekipe .


Tak została rozliczona że nie rządzi w mieście. Co więcej byś chciał ? Każdemu dać liścia czy co ?
_________________
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacolmc


Dołączył: 02 Sie 2009
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Paź 15, 2020 20:09    [Cytuj]

nunek87 napisał/a:
jacolmc napisał/a:
jacek55 napisał/a:
Rozliczanie minimalizm alez wielkie słowa 12 lat poprzednika szkoda ze nie rozliczyłeś no tak ale to był czas kiedy ruszyła lawina inwestycji


A potrafisz czytać że zrozumieniem , bo wydaje się że nie...

Mnie interesuje jednak te 12 lat i ciekawy jestem jak rozliczyłes poprzednią ekipe .


Tak została rozliczona że nie rządzi w mieście. Co więcej byś chciał ? Każdemu dać liścia czy co ?

A nie rządzi a ta większość w Radzie Miasta to taki mało znaczący szczegół .Wydawać by się mogło że wywodzi sie z tego samego ugrupowania co poprzedni Prezydent.Dobra kończe jeśli kogoś uraziłem to przepraszam.
[Profil] [PM]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006

Wysłany: Czw Paź 15, 2020 21:20    [Cytuj]

jacolmc napisał/a:
jacek55 napisał/a:
Rozliczanie minimalizm alez wielkie słowa 12 lat poprzednika szkoda ze nie rozliczyłeś no tak ale to był czas kiedy ruszyła lawina inwestycji


A potrafisz czytać że zrozumieniem , bo wydaje się że nie...

Mnie interesuje jednak te 12 lat i ciekawy jestem jak rozliczyłes poprzednią ekipe .


Nie wiem jak Ty ale przeciętny wyborca rozlicza władze przy urnie wyborczej. Jeśli się nie mylę to zaufanie Nowosądeczan zyskał Pan Ludomir Handzel, a nie kandydaci z PiS, a tym bardziej naznaczony przez poprzedniego Prezydenta - Krzysztof Głuc.

Ciekawe jest tez wyciąganie 12 lat R. Nowaka na forum KIBICÓW SANDECJI, tej która przez te 12 lat osiągnęła najlepsze wyniki w historii :)
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
nunek87

Dołączył: 07 Wrz 2009
Wysłany: Czw Paź 15, 2020 21:38    [Cytuj]

jacolmc napisał/a:
nunek87 napisał/a:
jacolmc napisał/a:
jacek55 napisał/a:
Rozliczanie minimalizm alez wielkie słowa 12 lat poprzednika szkoda ze nie rozliczyłeś no tak ale to był czas kiedy ruszyła lawina inwestycji


A potrafisz czytać że zrozumieniem , bo wydaje się że nie...

Mnie interesuje jednak te 12 lat i ciekawy jestem jak rozliczyłes poprzednią ekipe .


Tak została rozliczona że nie rządzi w mieście. Co więcej byś chciał ? Każdemu dać liścia czy co ?

A nie rządzi a ta większość w Radzie Miasta to taki mało znaczący szczegół .Wydawać by się mogło że wywodzi sie z tego samego ugrupowania co poprzedni Prezydent.Dobra kończe jeśli kogoś uraziłem to przepraszam.


Kto jest władzą ustawodawczą a kto wykonawczą? Pominę już mało znaczący fakt że radni PiS akurat w temacie Sandecji prezydentowi nie robią problemów i w tej kwestii głosują tak jak chce PLH.
_________________
Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań !
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacolmc


Dołączył: 02 Sie 2009
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Paź 16, 2020 15:10    [Cytuj]

Masahiko napisał/a:
jacolmc napisał/a:
jacek55 napisał/a:
Rozliczanie minimalizm alez wielkie słowa 12 lat poprzednika szkoda ze nie rozliczyłeś no tak ale to był czas kiedy ruszyła lawina inwestycji


A potrafisz czytać że zrozumieniem , bo wydaje się że nie...

Mnie interesuje jednak te 12 lat i ciekawy jestem jak rozliczyłes poprzednią ekipe .


Nie wiem jak Ty ale przeciętny wyborca rozlicza władze przy urnie wyborczej. Jeśli się nie mylę to zaufanie Nowosądeczan zyskał Pan Ludomir Handzel, a nie kandydaci z PiS, a tym bardziej naznaczony przez poprzedniego Prezydenta - Krzysztof Głuc.

Ciekawe jest tez wyciąganie 12 lat R. Nowaka na forum KIBICÓW SANDECJI, tej która przez te 12 lat osiągnęła najlepsze wyniki w historii :)

Ciesze sie że Cie zaciekawiłem,ja nie neguje faktu że za R.Nowaka osiągalismy jedne z najlepszych wyników natomiast zauważam również że nie starczyło panu Ryszardowi trzech kadencji już nawet nie na wybudowanie ale rozpoczęcie budowy stadionu.Teorii spiskowych nie musisz sie doszukiwac bo takowych nie ma .Uwżam tylko że obecny pan Prezydent jest szybszy od poprzednika w kwestii budowy stadionu. I tyle mamy demokrację więc moge mieć odmienne zdanie wyrazone na tym forum.Pozdrawiam i żyje nadzieja że powstanie fajny stadion na którym wspólnie dopingować będziemy naszą drużynę
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pon Paź 19, 2020 09:42    [Cytuj]

Mija prawie 2 tygodnie od otwarcia kopert i cisza nastała ... Z tego co pamiętam vce prezydent Bochenek mówił, że do 2 tygodni chcą wyłonić wykonawcę stadionu. Czy osoby wtajemniczone nie mają żadnej informacji co się dzieje ?, kiedy może być taka informacja, czy pojawiły się nagle jakieś "problemy" ?, Przy okazji co z kredytem na budowę stadionu ?, To jest dopiero najbardziej strzeżona tajemnica zapewne dalej nie ma podpisanej umowy kredytowej bo już by się dawno chwalili na Facebooku ;)
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Pon Paź 19, 2020 10:45    [Cytuj]

Nie ma uwowy podpisanej. Skoro na stronie PLH chwali się tym że ,,Jerzemu skradziono hluajnoge, i dostał nową” to umowa byłaby podpisywana w blasku sporej ilości fleszy.
Gdzieś mi się przewinęło że do końca października ma być umowa z bankiem, i wyłoniony wykonawca.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Sro Paź 21, 2020 13:01    [Cytuj]

Mija dzisiaj dwa tygodnie od otwarcia kopert ile można sprawdzać 6 ofert? Poczekają jeszcze pewnie do końca miesiąca ogłoszą wykonawcę później znów będzie pewnie jakieś dwa tygodnie musiało to "wisieć" i czekać na ewentualne odwołania.
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sro Paź 21, 2020 14:27    [Cytuj]

najdi napisał/a:
Mija dzisiaj dwa tygodnie od otwarcia kopert ile można sprawdzać 6 ofert? Poczekają jeszcze pewnie do końca miesiąca ogłoszą wykonawcę później znów będzie pewnie jakieś dwa tygodnie musiało to "wisieć" i czekać na ewentualne odwołania.


Moim zdaniem gra na zwłoke. Temat ruszy z kopyta jak podpiszą umowe z bankiem. O ile się nie myle żeby podpisać umowe z wykonawcą muszą mieć podpisaną umowe. Promesa nie wystarczy.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Sro Paź 21, 2020 15:21    [Cytuj]

PLH News niemasz siana zadzwoń do bociana ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006

Wysłany: Sro Paź 21, 2020 16:46    [Cytuj]

rudeboyz napisał/a:
najdi napisał/a:
Mija dzisiaj dwa tygodnie od otwarcia kopert ile można sprawdzać 6 ofert? Poczekają jeszcze pewnie do końca miesiąca ogłoszą wykonawcę później znów będzie pewnie jakieś dwa tygodnie musiało to "wisieć" i czekać na ewentualne odwołania.


Moim zdaniem gra na zwłoke. Temat ruszy z kopyta jak podpiszą umowe z bankiem. O ile się nie myle żeby podpisać umowe z wykonawcą muszą mieć podpisaną umowe. Promesa nie wystarczy.


Zgadzam się. Niestety niepokojąco długo trwa to podpisywanie umowy.
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
Felek

Dołączył: 26 Wrz 2007
Wysłany: Wto Paź 27, 2020 23:48    [Cytuj]

Ale zaraz, zanim podpiszą umowę, muszą formalnie wybrać zwycięzką ofertę.
Dodatkowo, czy nie jest tak, że przegrani mogą się jeszcze odwoływać?
Sprawa najprawdopodobniej może więc jeszcze chwilę potrwać. Ktoś zna może formalne terminy w tej sprawie?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Masahiko

Dołączył: 20 Kwi 2006

Wysłany: Sro Paź 28, 2020 09:26    [Cytuj]

Termin związania z ofertą to 60 dni, przy czym za zgodą wszystkich wykonawców którzy złożyli ofertę, NIK może przedłużyć ten termin o kolejne 60 dni.

Co do terminów to ważny jest jeszcze ten zapis SIWZ:

Kod:
Wykonanie i dokonanie odbiorów a także uzyskanie w imieniu Zamawiającego stosownych
pozwoleń (w tym dopuszczających do użytkowania i rozgrywek) boiska/stadionu w zakresie
podgrzewania, nawadniania, drenażu i innej infrastruktury niezbędnej do prawidłowego
działania systemów i możliwości prowadzenia rozgrywek) wraz z wykonaniem podbudowy
i nawierzchni (murawy) oraz z wyposażeniem boiska – jako odbiór częściowy do dnia
30.09.2021r. – Zamawiający dopuszcza możliwość przesunięcia powyższej daty w przypadku
uzyskania przez Wykonawcę w imieniu Zamawiającego oddzielnej pisemnej zgody od PZPN
i operatora ligowego a także MKS Sandecja i Zamawiającego (w trakcie prowadzenia prac
budowlanych) co zostanie uregulowane stosownym aneksem. Zmiana ta nie jest zależna od
Zamawiającego i nie upoważnia Wykonawcy do występowania w stosunku do Zamawiającego
z żadnymi roszczeniami z tego tytułu a także zmiany wysokości wynagrodzenia ani zmiany
terminu odbioru końcowego wykonania Obiektu
_________________
"Mówi się, że każdy, kto daje ludziom złudzenie, że myślą, będzie przez nich kochany, każdy zaś, kto rzeczywiście sprowokuje ich do myślenia, zostanie znienawidzony" - Glenn Tinder
[Profil] [PM]
 
 
radek

Dołączył: 21 Paź 2008
Wysłany: Sro Paź 28, 2020 12:07    [Cytuj]

Ale żeby wszystko miało sens to nadal niema umowy kredytowej która jest podpisywana od maja a że koniec października już to znaczy że znowu bliżej do maja :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.34 sekundy. Zapytań do SQL: 26