Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Czw Lip 29, 2021 20:13    [Cytuj]

Jak mogłem się dowiedzieć 19 czerwca, to za 45 dni będzie wizualizacja (7 sierpnia minie 49 dni). I znowu ktoś zrobił mnie w ..... . Znowu jakieś wydłużenia, przedłużenia, nowe koncepcje, ukryte opcje, odwołania, akceptacje itp. Nie można było od razu 19 czerwca powiedzieć / napisać iż 45 dni ma szanowny Pan LH i świta a pospolita gawiedź to za 90 dni plus ewentualnie kolejne 45 żeby ustalić w którym miejscu złotymi literami powstanie napis: "UFUNDOWAŁ LH". I to koledzy po szalu kolegom po szalu podsyłają takie g.... .
[Profil] [PM]
 
 
eSKa
KolejarskieWiatraki

Dołączył: 06 Lut 2005
Wysłany: Czw Lip 29, 2021 21:20    [Cytuj]

:) hehehe od początku pisałem, czym śmierdzi kilka osób :)
Najważniejszy jest PIJAR :) za 3 miesiące napiszą, ci rodowici SANDECJANIE :), że musiało to tyle trwać :) heheh
_________________
KIBICE SANDECJI W NOWYM SĄCZU musza położyć kres wojnie, bo inaczej wojna położy kres KIBICOM.
[Profil] [PM]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Czw Lip 29, 2021 22:14    [Cytuj]

100% racji aidos. Widzę to dokładnie tak samo. Czasami mam wrażenie, że oni teraz tak zapierd... na tej budowie, żeby móc powiedzieć kiedy juz wreszcie pokażą gawiedzi tę pilnie strzeżoną tajemnicę, sorry, nic już sie nie da zmienić, bo fundamenty wylane ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Lip 29, 2021 22:56    [Cytuj]

Z tym że to nie Ratusz jest wykonawca, i nie ratusz robi wizualizacje. Tylko KOS, ratusz ją jedynie zatwierdza, lub nie. Więc pretensje w niewłaściwym kierunku lecą.
Wynajmując architekta wnetrz, mówicie o co wam chodzi, czego chcecie a on działa, potem wam przedstawia projekt, który akceptujecie w całości, odzrucacie lub chcecie poprawek. Tu jest identycznie.
Kmicic bardzo wyraźnie napisał jak to działa.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
Kmicic


Dołączył: 25 Paź 2010
Wysłany: Pią Lip 30, 2021 09:07    [Cytuj]

Czekaliśmy już tak długo że te kilka dni chyba nie zrobi jakiejś wielkiej różnicy. Lepiej że chcą to zrobić dokładnie, zachowując wszelkie procedury niż walnąć coś po łebkach bo my chcemy już zobaczyć. Przecież nikomu nie trzeba tłumaczyć że w ratuszu siedzi nie jedna menda gotowa przy najmniejszym błędzie jebnąć kłodę pod nogi.
[Profil] [PM]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Pią Lip 30, 2021 10:09    [Cytuj]

Kmicic napisał/a:
Czekaliśmy już tak długo że te kilka dni chyba nie zrobi jakiejś wielkiej różnicy. Lepiej że chcą to zrobić dokładnie, zachowując wszelkie procedury niż walnąć coś po łebkach bo my chcemy już zobaczyć. Przecież nikomu nie trzeba tłumaczyć że w ratuszu siedzi nie jedna menda gotowa przy najmniejszym błędzie jebnąć kłodę pod nogi.


Przede wszystkim taka menda siedzi za „sterami” MOSIR’u.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pią Lip 30, 2021 10:14    [Cytuj]

Niedawno przechodziłem obok stadionu i dzisiaj cisza, nie wykonują żadnych prac. Wcześniej już było napisane, że wylali beton w miejscu jak mniemam przyszłej trybuny za bramką. Co mnie zdziwiło, to na około połowie długości pojawiło się kilka pionowych bloków betonowych. Nie znam się na tych wszystkich technikach w budownictwie ale to tak wygląda jakby zaczęli budować trybunę. W ramach żartu czyżby tak zoptymalizowali projekt, że starczy na trzecią trybunę ;) Ktoś może wytłumaczyć o co tu chodzi ?
[Profil] [PM]
 
 
Mileniak

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Lip 30, 2021 10:26    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
Nie znam się na tych wszystkich technikach w budownictwie ale to tak wygląda jakby zaczęli budować trybunę. W ramach żartu czyżby tak zoptymalizowali projekt, że starczy na trzecią trybunę ;) Ktoś może wytłumaczyć o co tu chodzi ?


Promocja była. Zapłać za dwie trybuny, trzecią postawimy gratis ;)
_________________
Jedna jaskółka wiosny nie czyni
[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pią Lip 30, 2021 11:11    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
Niedawno przechodziłem obok stadionu i dzisiaj cisza, nie wykonują żadnych prac. Wcześniej już było napisane, że wylali beton w miejscu jak mniemam przyszłej trybuny za bramką. Co mnie zdziwiło, to na około połowie długości pojawiło się kilka pionowych bloków betonowych. Nie znam się na tych wszystkich technikach w budownictwie ale to tak wygląda jakby zaczęli budować trybunę. W ramach żartu czyżby tak zoptymalizowali projekt, że starczy na trzecią trybunę ;) Ktoś może wytłumaczyć o co tu chodzi ?


Może miejsce pod "klatkę" dla gości
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Pią Lip 30, 2021 11:12    [Cytuj]

Klatka gosci bedzie od strony mostu z osobnym wjazdem itp
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Lip 30, 2021 11:19    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
Ktoś może wytłumaczyć o co tu chodzi ?


Niestety nie, ponieważ choć wykonawca jak i miasto doskonale już wiedzą co budują, to ty i ja musimy czekać jeszcze miesiąc by się tego dowiedzieć. Dopiero w przyszłym tygodniu KOS przekaże projekt, a miasto przez kolejne 3 tygodnie będzie udawać, że go analizuje, opiniuje itd. Później PLH w glorii i chwale ogłosi wraz ze swoimi przydupasami, że po 3 tygodniach wytężonych prac, nieprzespanych nocy i pracy w pocie czoła sa gotowi zaprezentować zoptymalizowany projekt stadionu. Wszelkie oszczędności i cięcia okażą się niezależne od miasta i wynikające z aktualnej sytuacji na rynku budownictwa. Na szczescie PLH okaże sie tak obrotny, że w ramach gestu podaruje wraz z wykonawcą przygotowane już sterczace betonowe słupy w miejscu 3 trybuny ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Pią Lip 30, 2021 16:22    [Cytuj]

Wygląda na to,że jeżeli nic się nie spier....li to projekt może nas zaskoczyć na plus i to nawet bardzo....
_________________
>>LUDZIE MĄDRZY CZASEM SIĘ WYGŁUPIAJĄ,LUDZIE GŁUPI ZAWSZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ<<
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pią Lip 30, 2021 16:36    [Cytuj]

biker_ns napisał/a:
Wygląda na to,że jeżeli nic się nie spier....li to projekt może nas zaskoczyć na plus i to nawet bardzo....

Skąd taki optymizm ? :) czyżby coś "nieoficjalnie" wiesz na ten temat ?
[Profil] [PM]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Lip 30, 2021 19:25    [Cytuj]

Moje przypuszczenia co do czegoś ekstra dotyczą tej trybuny za bramką. Przecież tam ewidentnie leją fundamenty i jadą w górę z tą konstrukcją. I te tłumaczenia że niby robią to, bo później bedzie łatwiej (rozumiem, ze w kolejnym etapie). Przecież nawet nie wiadomo czy KOS wygra przetarg na II etap prac i w ogóle czy i kiedy on dojdzie do skutku. Moze jednak szykują nam 3 (4!?) trybuny od razu? :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
biker_ns

Dołączył: 21 Sty 2009
Wysłany: Pią Lip 30, 2021 20:34    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
biker_ns napisał/a:
Wygląda na to,że jeżeli nic się nie spier....li to projekt może nas zaskoczyć na plus i to nawet bardzo....

Skąd taki optymizm ? :) czyżby coś "nieoficjalnie" wiesz na ten temat ?


To zbyt mgliste i niesprawdzone przecieki by o nich mówić.
Czekam z niecierpliwością na oficjalną prezentację projektu.
_________________
>>LUDZIE MĄDRZY CZASEM SIĘ WYGŁUPIAJĄ,LUDZIE GŁUPI ZAWSZE SIĘ WYMĄDRZAJĄ<<
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 25