Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Sro Sty 26, 2022 06:04    [Cytuj]

Na stadion dobrze by było jak by się znalazły inne środki a te pieniądze można by było wykorzystać na budowę boiska treningowego i szukać kasy na budowę balona bo to jedna z najbardziej pilnych inwestycji sportowych zaraz po stadionie.
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Wto Lut 01, 2022 17:04    [Cytuj]

https://twojsacz.pl/budowa-stadionu-pochlonie-75-mln-zl/
[Profil] [PM]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Nie Lut 06, 2022 13:11    [Cytuj]

Mam takie pytanie całkiem z innej beczki może głupie ale patrząc na murawę na stadionie jest ona zupełnie żółta patrząc na trawniki wokół domu które nie są tak zadbane jak trawa na stadionie to ich kolor jest słabo zielony ale jednak zielony. Więc tu moje pytanie czy z murawa na stadionie wszystko w porządku?
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Nie Lut 06, 2022 15:44    [Cytuj]

Nic murawie nie jest ,wczesna wiosną przejdzie areacje i werkultyryzacje ,dostanie nawozu azotowego i wody będzie idealna..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
najdi

Dołączył: 07 Kwi 2006
Wysłany: Nie Lut 06, 2022 15:46    [Cytuj]

Dzięki za odpowiedź
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pon Lut 07, 2022 12:40    [Cytuj]

Wygląda na to że z budową stadionu na 8000 tysiąca znowu było pod górkę, jak prezydent mówił że będzie 4500 to cała opozycja grzmiała gdzie obietnice wyborcze ,teraz prezydent chce budować 8200 całą opozycja przeciw wystarczy wysłuchać radnych ,Hojnor Kądziołka ..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pon Lut 07, 2022 13:14    [Cytuj]

jacek55 napisał/a:
Wygląda na to że z budową stadionu na 8000 tysiąca znowu było pod górkę, jak prezydent mówił że będzie 4500 to cała opozycja grzmiała gdzie obietnice wyborcze ,teraz prezydent chce budować 8200 całą opozycja przeciw wystarczy wysłuchać radnych ,Hojnor Kądziołka ..


a kto miał nadzieję że będą za 😂😂😂
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Max1990

Dołączył: 27 Maj 2011
Wysłany: Pon Lut 07, 2022 13:18    [Cytuj]

jacek55 napisał/a:
Wygląda na to że z budową stadionu na 8000 tysiąca znowu było pod górkę, jak prezydent mówił że będzie 4500 to cała opozycja grzmiała gdzie obietnice wyborcze ,teraz prezydent chce budować 8200 całą opozycja przeciw wystarczy wysłuchać radnych ,Hojnor Kądziołka ..

Pewnie znowu będzie kabaret na sesji czego moglibyśmy się spodziewać PIsiory będę wszyscy na pewno przeciw .
_________________
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ !!!
[Profil] [PM]
 
 
Gustlik95

Dołączył: 11 Mar 2013
Wysłany: Pon Lut 07, 2022 13:18    [Cytuj]

mirek678 napisał/a:
jacek55 napisał/a:
Wygląda na to że z budową stadionu na 8000 tysiąca znowu było pod górkę, jak prezydent mówił że będzie 4500 to cała opozycja grzmiała gdzie obietnice wyborcze ,teraz prezydent chce budować 8200 całą opozycja przeciw wystarczy wysłuchać radnych ,Hojnor Kądziołka ..


a kto miał nadzieję że będą za 😂😂😂


Hojnor jest przecież z ekipy LH, wiec raczej swojemu guru nie będzie blokował inwestycji.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pon Lut 07, 2022 13:21    [Cytuj]

tutaj film wypowiedzi Hojnora i Kądziołki ;)

https://www.ntvsadecka.pl...-urzedu-miasta/
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Chessjan

Dołączył: 05 Kwi 2009
Wysłany: Pon Lut 07, 2022 14:02    [Cytuj]

mirek678 napisał/a:
tutaj film wypowiedzi Hojnora i Kądziołki ;)

https://www.ntvsadecka.pl...-urzedu-miasta/


Na jakiej podstawie pan Hojnor wysnuł wniosek, ze stadion nigdy nie wypełni się widownią liczoną w 5, 6 tysiącach? Ma jakieś twarde źródło wiedzy na ten temat, czy po prostu opowiada dyrdymały na zasadzie "nie znam się, to się wypowiem"?
_________________
Pozdrawiam,
Chessjan
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pon Lut 07, 2022 14:06    [Cytuj]

Po raz kolejny ta sama "gadka" Pana Radnego i jego tajemniczego eksperta, że stadion będzie za duży :) Pewnie miałby inne zdanie gdyby był kibicem Sandecji, a może się mylę ale raczej na meczach nigdy Go nie widziałem. Idąc tym tokiem rozumowania, to w praktycznie żadnym mieście nie powstałyby stadiony w obecnej formie. Ja nie jestem za tym, żeby u nas stadion miał 15 czy 10 tys. miejsc, ale te 8 tys., to taki "złoty środek" liczba w sam raz na potrzeby klubu (w przypadku awansu do ESA), miasta, kibiców, wymogów stawianych przez PZPN czy UEFA teraz jak i w przyszłości. Jak Pan Radny sobie wyobraża, stadion w bryle zamkniętej na 4.5 tys. osób, przecież to by komicznie wyglądało, niskie trybunki po ok. tysiąc miejsc. Znów się niestety uruchamia u niektórych "sądecki minimalizm".
[Profil] [PM]
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Lut 07, 2022 14:52    [Cytuj]

I takich ciemniaków radnych ma Nowy Sącz. Ten pierwszy zgred na emeryture, a ten okularnik kozy wypasać. Pierdolony ciemnogród. Sorry inaczej sie nie dało.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon Lut 07, 2022 15:20    [Cytuj]

Hojnor akurat na meczach był widywany. Tym bardziej dziwi takie jego stanowisko... Stanowisko okularnika było to przewidzenia. PISdzielce muszą być przeciw każdej inicjatywie władz miasta. Zresztą oni są tu kompletnie nieistotni, bo są w mniejszości. Ważne jest tylko czy Handzel z Bochenkiem dopilnują by nikt spoza pisu się nie wyłamywał i zagłosował jak trzeba.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
adriano101999

Dołączył: 10 Cze 2012
Wysłany: Pon Lut 07, 2022 19:03    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
Po raz kolejny ta sama "gadka" Pana Radnego i jego tajemniczego eksperta, że stadion będzie za duży :) Pewnie miałby inne zdanie gdyby był kibicem Sandecji, a może się mylę ale raczej na meczach nigdy Go nie widziałem. Idąc tym tokiem rozumowania, to w praktycznie żadnym mieście nie powstałyby stadiony w obecnej formie. Ja nie jestem za tym, żeby u nas stadion miał 15 czy 10 tys. miejsc, ale te 8 tys., to taki "złoty środek" liczba w sam raz na potrzeby klubu (w przypadku awansu do ESA), miasta, kibiców, wymogów stawianych przez PZPN czy UEFA teraz jak i w przyszłości. Jak Pan Radny sobie wyobraża, stadion w bryle zamkniętej na 4.5 tys. osób, przecież to by komicznie wyglądało, niskie trybunki po ok. tysiąc miejsc. Znów się niestety uruchamia u niektórych "sądecki minimalizm".




Mam nadzieję że ktoś ze stowarzyszenia wyrazi tam swoje zdanie panu Hojorowi i radnym wrogo nastawionym lub będzie obecny " Online" na tej sesji ... , zeby się wypowiadać trzeba się znać. Po 1 teraz takie stadioniki buduje sobie nieciecza czy też Częstochowa która jest pośmiewiskiem więc nie ma co iść tym torem i robić mini wersję stadionu, teraz już nikt takich nie buduje ...
Po 2 wiadomo ze na każdym meczu się nie zapełni ale jestem przekonany że stadion z prawdziwego zdarzenia ułatwi sprawę awansu i wtedy w ponad większości spotkań mógłby byc wynik zbliżony do kompletu, po 3 no nie robmy sobie jaj . Stadion to wizytowka miasta. Jak zrobić coś to raz a porządnie a nie na odpiernicz Przecież mogły być grać też tutaj młodzieżowe reprezentację itd. Jest wiele argumentów by powstał Stadion na 8111 i trzeba tego dopilnować póki jest szansa. A gadanie Pana radnego Hojnora który wypowiedział się że kieruje się opinią doktora z AWF krakow jest słabe ale no wiadomo ktoś kto nie chodzi regularnie na mecze nawet nie wie jakie jest zapotrzebowanie na piłkę w Nowym Sączu .... Oby tylko reszta radnych się nie wyłamała
_________________
Sądecki Klub to KKS...!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.28 sekundy. Zapytań do SQL: 26