Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
Lucas_93
Lucas

Dołączył: 23 Cze 2012
Wysłany: Pią Sie 19, 2022 18:55    [Cytuj]

Bardzo dziękuję, ale dobrze wiesz, że nie o to mi chodzi. Poza tym następny mecz chyba gramy na stadionie w Niepołomicach. Na pewno wiele jest ludzi, którzy chętnie by poszli na mecz, ale po prostu nie ma czasu lub możliwości by kupić bilet. Z tym nie można się kłócić. Czy to jest 50 osób czy 500- nie wiem, ale to w każdym wypadku część fanów, którzy mogli by z trybun dopingować chłopaków.

Sam mam ten kłopot, że pracuję również wieczorami, ale wierz mi każdy mecz oglądam na Polsat Go więc swoją cegiełkę dokładam mimo okoliczności.

Chodzi o spełnienie jakiegoś standardu, który narzuca nam rozwój technologiczny, ale i rywalizuje w kluby.
[Profil] [PM]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią Sie 19, 2022 19:25    [Cytuj]

rudeboyz napisał/a:
nowy74 napisał/a:
Niektórzy zaglądają na stronie i nie siedzą na fejsie.


To nie tłumaczy lamentu o mecze u siebie na które i tak ostatecznie nie chodzą.
Tu jest pierdolenie od roku czasu tego samego, a jak jest okazja tylko trzeba przejechać 80 km to sprzedane jest 37 biletów (stan na dzien dzisiejszy) zasiegi na FB to prawie 8 tysiecy osób, i 37 bieltów sprzedane.
Stanęli by na głowie (klub) to sprzedalby może 50… nic ku***, nic nie tłumaczy aż tak niskiej sprzedaży. Może najwyższy czas pierdolnąc sie w pierś i zastanowić się nad soba, a nie szukać winnych i obwiniać ich za wszystko.
Tak na marginesie, Ty Sławek zdaje sie nie miałeś problemu żeby dowiedzieć sie gdzie sa bilety, po ile są, i od kiedy są? Bez zbędnego pieprzenia zorganizowałes sobie transport, i towarzystwo na droge…chciało Ci sie i to zrobiłes.
Cztery tysiace karnetów rozdane, i chodziło po 700 osób. Michałowski bilety rozdawał za darmo, to na przystanku leżały rozsypane przed meczem. Zawsd jest wymówka żeby nie iść, jak nie chujowe toi-toie, brak informacji na stronie…
Argumentacja którą przytaczcie mialaby sens gdyby dyskusja dotyczyła ze sprzedało sie ,,tylko „ 1000 biletów a nie np. 3000 tysiecy.
Tych 37 nic nie tłumaczy. Po prostu nic.


Bo prawda jest jedna. Są wyniki i dobrze grający zespół = jest frekwencja. Jest ch... z grzybnią na boisku = nie ma chętnych do oglądania tego. Nie ma w tym nic dziwnego. Nie znajduję nic zaskakującego w tym, że ludzie nie mają ochoty tracić wolnego dnia i wydawać pieniędzy na oglądanie jak panowie piłkarze nie potrafią wymienić 5 podań między sobą albo strzelić celnie na bramkę kilka razy przez półtorej godziny. Tutaj, uwaga zaskoczenie, przytłaczająca większość ludzi przychodzi na mecz by oglądać piłkę nożną, są to widzowie, publiczność, pikniki - nazewnictwo nie ma znaczenia. Są w większości. Od zawsze twierdzę, że w Sączu liczba oddanych Sandecji ludzi, którzy przyjdą na Kilińskiego na mecz to ok. 1000-1500 osób. Cała reszta to widzowie okazjonalni. I nowy stadion nic tutaj nie zmieni (poza krótkim efektem świeżości). Nie będzie gry na poziomie, będzie hulał wiatr po naszym 8-tysieczniku...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pią Sie 19, 2022 20:14    [Cytuj]

@Kilinskiego47
Świetne i celne podsumowanie.

Prosta sprawa są wyniki sportowe są kibice ... jest kiepski bilans punktowy i jeszcze gorsza gra, to i kibiców jest zauważalnie mniej. Tak jest praktycznie wszędzie w polskich klubach. Prosty przykład Lech Poznań gdzie patrząc na pojemność stadionu, to świeci on pustkami w mieście które ma ok. 540 tys. ludności gdzie są lepsze zarobki więc kibiców nie powinno zabraknąć ale wyników sportowych nie ma ... z drugiej strony Raków Częstochowa na każdym meczu stadion zapełniony na full (ok. 5 tys. kibiców i pewnie byłoby ich więcej gdyby stadion miał większą pojemność). Na ten moment dla mnie wzór jak prowadzić profesjonalnie klub. Trzeba się z tym pogodzić, że mamy 2022 rok, a nie lata 80 czy 90-te i dzisiaj mecze piłki nożnej traktowane są na równi z wyjściem do kina czy na imprezę. Jeśli jest to atrakcyjny produkt, to wtedy ludzie przychodzą i nie ma w tym nic dziwnego. Chcą oglądać atrakcyjny "spektakl" z dużą ilością akcji ofensywnych,strzałów na bramkę i przede wszystkim bramek, a na ten moment Sandecja nic takiego nie gwarantuje.
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sob Sie 20, 2022 08:45    [Cytuj]

Szok, niedowierzanie ;) ... w rundzie jesiennej nie odbędzie się żaden mecz w Nowym Sączu https://sadeczanin.info/wiadomosci/skazani-na-wyjazdy-sandecja-nie-zagra-w-tym-roku-na-stadionie-w-nowym-saczu
[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Sob Sie 20, 2022 09:13    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
Szok, niedowierzanie ;) ... w rundzie jesiennej nie odbędzie się żaden mecz w Nowym Sączu https://sadeczanin.info/wiadomosci/skazani-na-wyjazdy-sandecja-nie-zagra-w-tym-roku-na-stadionie-w-nowym-saczu


"...aby mecze się odbywały musi być gotowa trybuna kryta na minimum tysiąc osób oraz szatnie. Powstanie to do końca roku" – mówi w rozmowie z „Sądeczaninem” Artur Bochenek, wiceprezydent Nowego Sącza.

... tak tak pewnie ... po co składać takie deklaracje? ile już tego było? a ja jak wcześniej napisałem myślę że żaden mecz przy Kilińskiego w tym sezonie się nie odbędzie...

"..Myślę, że od września roboty przy nim ruszą pełną parą.."

już miały te roboty ruszyć pełną parą ile razy? od października kwietnia maja czerwca ... teraz wrzesień ... zaraz będzie że nie ma pogody .... nie narzekam żeby nie było ale już mnie takie gadanie męczy tak po prostu
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob Sie 20, 2022 13:52    [Cytuj]

To co wygaduje Bochenek + cała polityka informacyjna Ratusza wokół tematu budowy stadionu to jedna wielka porażka. W zasadzie nie pytani przez nikogo i bez żadnej większej presji społecznej sami z siebie narzucają sobie nierealne terminy poszczególnych etapów inwestycji. A wystarczyłoby trzymać się twardo linii, że stadion ma być gotowy w lipcu/sierpniu 2023 i nie byłoby niepotrzebnego fermentu. Amatorzy.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Sob Sie 20, 2022 15:35    [Cytuj]

Kilinskiego 47 napisał/a:
To co wygaduje Bochenek + cała polityka informacyjna Ratusza wokół tematu budowy stadionu to jedna wielka porażka. W zasadzie nie pytani przez nikogo i bez żadnej większej presji społecznej sami z siebie narzucają sobie nierealne terminy poszczególnych etapów inwestycji. A wystarczyłoby trzymać się twardo linii, że stadion ma być gotowy w lipcu/sierpniu 2023 i nie byłoby niepotrzebnego fermentu. Amatorzy.


Pełna zgoda, Uważam bardzo podobnie.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004

Wysłany: Nie Sie 21, 2022 09:18    [Cytuj]

Kilinskiego 47 napisał/a:
To co wygaduje Bochenek + cała polityka informacyjna Ratusza wokół tematu budowy stadionu to jedna wielka porażka. W zasadzie nie pytani przez nikogo i bez żadnej większej presji społecznej sami z siebie narzucają sobie nierealne terminy poszczególnych etapów inwestycji. A wystarczyłoby trzymać się twardo linii, że stadion ma być gotowy w lipcu/sierpniu 2023 i nie byłoby niepotrzebnego fermentu. Amatorzy.

Przecież Bochenek jest zajebisty co nie radni z KN ??
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
kuba

Dołączył: 30 Paź 2012
Wysłany: Nie Sie 21, 2022 09:54    [Cytuj]

Przypominam tylko że zapowiadany termin oddania do użytku trybuny od Kamienicy to marzec 2022. Zaznaczam marzec 2022 nie 2023😁
[Profil] [PM]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pon Sie 22, 2022 19:21    [Cytuj]

Jaki marzec co ty pitolisz .
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kuba

Dołączył: 30 Paź 2012
Wysłany: Wto Sie 23, 2022 00:38    [Cytuj]

jacek55 napisał/a:
Jaki marzec co ty pitolisz .

Jak to mówią-"pamięć dobra tylko krótka."
[Profil] [PM]
 
 
Lucas_93
Lucas

Dołączył: 23 Cze 2012
Wysłany: Wto Sie 23, 2022 08:04    [Cytuj]

kuba napisał/a:
Przypominam tylko że zapowiadany termin oddania do użytku trybuny od Kamienicy to marzec 2022. Zaznaczam marzec 2022 nie 2023😁


Wiadomo, zapowiedzi polityków trzeba traktować z przymrużeniem oka, ale też piętnować gdy są totalnie głupie.

W obecnej sytuacji trzeba pamiętać w jakiej sytuacji się znaleźliśmy- sam projekt został rozbudowany. Sytuacja w jakiej ku łaskawości naszego wspaniałego rządu się znaleźliśmy, czyli galopująca inflacja i nie chcę tutaj bronić firmy Blackbird, ale sam doświadczam tego, bo mieszkając we Wrocławiu od półtora roku pod oknem mam remont ulicy, który miał polegać na wymianie nawierzchni oraz utworzeniu małego ronda. Więc jeśli tak prosty projekt jest opóźniany do takiego poziomu, to nie mogę sobie wyobrazić jak to musi być ciężkie w realizacji takiego giganta jakim jest stadion.

Trzeba krytykować, trzeba pospieszać, trzeba śledzić. Ale trzeba też rozumieć obecną sytuację. Racjonalna krytyka, nie wyśmiewanie. Wyśmiewać można polityków, że obiecują gruszki na wierzbie.

Ja trzymam kciuki, bo projekt wygląda naprawdę fajnie i z przyjemnością odwiedzę ze znajomymi mecz otwarcia, byleby piękny stadion połączył się z piękną grą. Nie wiem co jest trudniejsze do zrealizowania.
[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Wto Sie 23, 2022 13:11    [Cytuj]

https://nowysacz.naszemiasto.pl/pilkarze-sandecji-nie-wroca-w-tym-roku-na-swoj-stadion/ar/c1-8960573
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Pią Sie 26, 2022 10:23    [Cytuj]

https://nowysacz.naszemiasto.pl/nowy-sacz-czy-prace-na-stadionie-sandecji-sa-prowadzone-bez/ar/c1-8965089
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
wiatr

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Pią Sie 26, 2022 11:24    [Cytuj]

Ten gość tak sam z siebie ryje, bo mu się nudzi, czy ktoś go wypuścił?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 25