Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
Rummek2

Dołączył: 30 Lis 2020
Wysłany: Pią Sie 26, 2022 11:48    [Cytuj]

ten portal od kiedy zostal zakupiony przez rzadzacych jest rownie wiarygodny i rzetelny jak dziennik telewizyjny.
"Nieprawidłowości" wykrywalo słynne sadeckie malzenstwo "przychylne" budowie stadionu a teraz kolejne sensacje...
Ech, rzygać sie chce jak niektorzy plują na na wlasne gniazdo.

Nie wyobrażam sobie aby taka inwestycja prowadzona bylaby bez stosownych pozwoleń.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Pon Sie 29, 2022 21:42    [Cytuj]

https://www.youtube.com/watch?v=4VbkvcsV1UE
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Pon Sie 29, 2022 22:07    [Cytuj]

fanatycznie napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=4VbkvcsV1UE

I co z tym budynkiem klubowym ? ... mijają kolejne dni i nic się tam nie dzieje. Jak to w końcu jest czekają na tą decyzję nadzoru budowlanego ?, na nowe pozwolenie na budowę tej części stadionu ?, ile to opóźnienie może jeszcze trwać... dwa tygodnie, miesiąc, więcej ?. Pan Radny może coś więcej w tym temacie się wypowie bo znów jest sytuacja gdzie jest pełno niedomówień.
[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Wto Sie 30, 2022 00:25    [Cytuj]

przypomnę że ten budynek klubowy miał być gotowy za miesiąc 😂 i przypomnę że mieliśmy grać u siebie 😂 to jest paranoja jakaś z tym tempem budowy ... dobrze że przynajmniej są jakieś kary umowne i mam nadzieję że zostaną wyegzekwowane
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Lucas_93
Lucas

Dołączył: 23 Cze 2012
Wysłany: Wto Sie 30, 2022 09:36    [Cytuj]

mirek678 napisał/a:
przypomnę że ten budynek klubowy miał być gotowy za miesiąc 😂 i przypomnę że mieliśmy grać u siebie 😂 to jest paranoja jakaś z tym tempem budowy ... dobrze że przynajmniej są jakieś kary umowne i mam nadzieję że zostaną wyegzekwowane


Skąd to zwątpienie?! Skoro jeszcze miesiąc, to na pewno zdążą! ;)
[Profil] [PM]
 
 
aidos


Dołączył: 06 Mar 2006
Wysłany: Czw Wrz 01, 2022 13:59    [Cytuj]

rudeboyz napisał/a:

W wielkim skrócie: masz info ze bilet 20 zł, masz za symbolicznego piątaka autokar podstawiony pod nos, idz kup-jedż, dopinguj..i nie pierdol, nie twórz tu elaboratów…po prostu bądź kibicem. Zrób to co do Ciebie należy, to co nalezy do obowiązku kibica. To wszystko.


Czy kupując bilet na dowolny sektor mogę również skorzystać z autokaru? Czy tylko jest dla "grupy zorganizowanego dopingu"?
[Profil] [PM]
 
 
rudeboyz

Dołączył: 19 Kwi 2009
Wysłany: Czw Wrz 01, 2022 16:31    [Cytuj]

aidos napisał/a:
rudeboyz napisał/a:

W wielkim skrócie: masz info ze bilet 20 zł, masz za symbolicznego piątaka autokar podstawiony pod nos, idz kup-jedż, dopinguj..i nie pierdol, nie twórz tu elaboratów…po prostu bądź kibicem. Zrób to co do Ciebie należy, to co nalezy do obowiązku kibica. To wszystko.


Czy kupując bilet na dowolny sektor mogę również skorzystać z autokaru? Czy tylko jest dla "grupy zorganizowanego dopingu"?


Bez jaj… dla każdego.
_________________
Mam fatalne maniery
Koszmarne mam zwyczaje
Lecz kiedy grają tego kraju hymn
To ciągle jeszcze wstaje
[Profil] [PM]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Sob Wrz 03, 2022 08:33    [Cytuj]

Najnowsze zdjęcia z placu budowy stadionu https://gazetakrakowska.pl/stadion-sandecji-coraz-wiekszy-rosna-trybuny-oraz-szatnie-oto-najnowsze-zdjecia-z-placu-budowy/ar/c1-16815277 ... nie wiem czy mi się tylko wydaje, ale coś się ruszyło jeśli chodzi o budowę budynku klubowego co nie zmienia faktu, że "tempo" budowy stadionu jest słabiutkie.
[Profil] [PM]
 
 
mirek678
mirek678

Dołączył: 13 Cze 2009
Wysłany: Nie Wrz 04, 2022 12:36    [Cytuj]

SilverCommander napisał/a:
Najnowsze zdjęcia z placu budowy stadionu https://gazetakrakowska.pl/stadion-sandecji-coraz-wiekszy-rosna-trybuny-oraz-szatnie-oto-najnowsze-zdjecia-z-placu-budowy/ar/c1-16815277 ... nie wiem czy mi się tylko wydaje, ale coś się ruszyło jeśli chodzi o budowę budynku klubowego co nie zmienia faktu, że "tempo" budowy stadionu jest słabiutkie.


sory ale tyle cegieł to z wujkiem Józefem przy akompaniamencie % za dzień układam przy budowie domu 😂😂

a tak na poważnie to co przejeżdżam koło stadionu to 6 do 10 ludzi na budowie wliczając koparkowego i 4 co podpiera ściany 😂 to się nie dziwię że to tak idzie... jak oddadzą stadion do końca przyszłego roku to będzie cud
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
SilverCommander


Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: Nie Wrz 04, 2022 14:18    [Cytuj]

mirek678 napisał/a:

sory ale tyle cegieł to z wujkiem Józefem przy akompaniamencie % za dzień układam przy budowie domu 😂😂
a tak na poważnie to co przejeżdżam koło stadionu to 6 do 10 ludzi na budowie wliczając koparkowego i 4 co podpiera ściany 😂 to się nie dziwię że to tak idzie... jak oddadzą stadion do końca przyszłego roku to będzie cud

Tempo prac, to jakiś żart. Tak jak myślałem, że może 5-10 ludzi tam pracuje. Pan Radny Prokopowicz gdzieś "zaginął bez wieści" z forum ;) Czyżby przykaz z "góry" żeby się nie udzielać na forum, bo wiadomo padną zaraz niewygodne pytania itp. Minęły miesiące "letnie" i w tym czasie postęp prac jest znikomy, to w takim razie kiedy przyspieszą jak będzie śnieg padać i - 10 stopni zimna ?. :)
[Profil] [PM]
 
 
wiatr

Dołączył: 19 Lut 2017
Wysłany: Nie Wrz 04, 2022 14:19    [Cytuj]

Hmm. To w takim razie mam prośbę do kogoś będącego "w temacie", aby się wypowiedział, ile prawdy jest w plotkach krążących na mieście, że Black Bird ma problemy finansowe. Bo jak się te plotki skojarzy ze ślamazarnym tempem robót to wnioski są ponure.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
jacek55


Dołączył: 18 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Nie Wrz 04, 2022 15:52    [Cytuj]

Prawdą na pewno jest to że z firmy BlackBird pracownicy odchodzą na potęgę..
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Nie Wrz 04, 2022 21:51    [Cytuj]

Każdy kiedyś ma urlop, ja ze swojego dopiero wróciłem. Nie byłem trzy tygodnie na stadionie, przejeżdżałem dziś i widzę postęp. Co do trybuny od Kilińskiego to pozwolenie musi się uprawomocnić, co ma nastąpić na dniach. Ostatnie donosy do nadzoru i innych instytucji zwiastuje wybory, a stadion jest najważniejszą inwestycją tej kadencji. Zatem wykonawca musi być bardziej papieski jak sam papież. We wrześniu winno nastąpić przyspieszenie, gdy wszystkie sprawy formalne będą uprawomocnione. Co do zakazu wypowiadania się itp- to mocno mnie to rozbawiło. Nie ma sensu komentowania co chwilę tego samego. Wykonawca ma termin do czerwca i zapewnia o jego dochowaniu.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
Timador

Dołączył: 08 Mar 2009
Wysłany: Pon Wrz 05, 2022 10:27    [Cytuj]

Kos od zawsze ma problemy z wyplacaniem pieniędzy podwykonawcom to stary walkarz i handzel dobrze o tym wiedział. On miał przetarg na stadion wygrany zanim do niego doszło . Z taką liczba pracowników to nie ma szans wybudować stadionu w przyszłym roku. Przespali najlepsze miesiące bo się kurwysyn musi podpiąć pod wszystkie inwestycje nie mając ludzi z pojęciem na skończenie jednej . Stadion musi być gotowy tak na prawdę na kwiecień bo odbiory będą trwały trochę czasu i poprawki. Ktoś kto kiedykolwiek lizną budowlanki wie ze termin jest nierealny. Co za debil wogóle robi wszystko na gotowo wokół stadionu i traci czas zamiast budować bryłę. Od samego początku to jest układ między plh a kosem
_________________
Kłopotowska husaria gniew swój uwalnia , stale tempa nie zwalnia !!!!!!!!!! JNP
[Profil] [PM]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Pon Wrz 05, 2022 11:20    [Cytuj]

Prezydent Nowego Sącza nie jest zadowolony z tempa prac na stadionie przy ul. Kilińskiego

https://sadeczanin.info/wiadomosci/prezydent-nowego-sacza-nie-jest-zadowolony-z-tempa-prac-na-stadionie-przy-ul-kilinskiego
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.28 sekundy. Zapytań do SQL: 26