Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Czego brakuje na stronie ??
Autor Wiadomość
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 15:49   Czego brakuje na stronie ?? [Cytuj]

Myślę że wypada się was zapytać czego brakuje na stronie www.sandecja.pl Macie jakieś propozycje ? Może ktoś chce poprowadzić jakiś dział ??
Druga sprawa: Jakiego działu brakuje na forum. Najciekawszą propozycję dodam do forum a autor w nagrodę zostanie moderatorem tego działu. ;) Ot tak sobie taki mały konkursik, bo mam dzisiaj dobry humor :)
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 16:08    [Cytuj]

Brakuje HYDE PARKU na forum...
[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 16:23    [Cytuj]

Zgadzam sie z tym, ze na forum brakuje HP ...

Na stronie pasowaloby:
- dodac fotki pilkarzy (w tej kwestii moge czesciowo pomoc)
- nie wiem co planujesz w dziale "historia", ale jesli chcesz zostawic tylko kalendarium, to mysle, ze moznaby bylo zrobic tak, aby od razu sie ono otwieralo (a nie trzeba bylo dodatkowo w nie klikac). Jesli chcesz to mozesz wykorzystac historie oraz historie stadionu, ktore kiedys tam pisalem w oparciu o pare zrodel (glownie Dzieje Miasta Nowego Sacza)
- przydalyby sie relacje live - najlepiej na stronie, ale jak beda na forum, to tez nie bedzie zle

Na razie tyle przychodzi mi do glowy ...

Pozdrawiam
P.S. Moznaby tez dac cos o gazetce "Bialo-czarni", ale to juz tez raczej jako historia (tu tez moge troche pomoc). Na razie nie zanosi sie na to, zeby zostal wydany kolejny egzemplarz
P.P.S. Napisz maila do Krakowskiej i Dziennika, zeby umiescili notke o istnieniu takiej strony ... przyda sie reklama :)
[Profil] [PM]
 
 
Pablo

Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 17:06    [Cytuj]

Jeśli chodzi o historię to będa jeszcze dodatki takie jak : "piłkarze którzy grali w znanych klubach" a ponadto "piłkarskie personalia" lub coś w podobie temu :) pozdro
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 18:55    [Cytuj]

Patrząc tak po stronach piłkarskich tych oficjalnych i również nie oficjalnych zawsze jest taki dział jak ''kibice'' mysle ze na tej stronie tez by sie sprzydało info o nas!
[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 18:57    [Cytuj]

S@NDECJA napisał/a:
Patrząc tak po stronach piłkarskich tych oficjalnych i również nie oficjalnych zawsze jest taki dział jak ''kibice'' mysle ze na tej stronie tez by sie sprzydało info o nas!


Tylko czy jest sens, jesli jest wyczerpujaca temat kibicow strona www.sandecjahools.prv.pl ?

Ewentualnie jakis link (moze banner ?), ale nic wiecej

Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 18:57    [Cytuj]

No faktycznie Hajd Park by mógł być na forum, tylko wtedy chyba warto się zastanowić nad zlikwidowaniem działu ogloszenia i ogłaszanie się w Hajd Parku :))

A co do strony to odwrotnie - nie brakuje mi, ale jest za dużo reklam no ale rozumiem, prowadzenie strony kosztuje itp. itd. bla bla bla ....
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 19:08    [Cytuj]

Ja tylko zaproponowałem! I popieram Ernesto twój pomysł z tym linkiem lub banerem!
[Profil] [PM]
 
 
mk89
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 08, 2004 20:28    [Cytuj]

Strona:
-Legendy
Historie, zyciorysy najelpszych pilkarzy grajacych kiedys w Sandecji
-Wywiady
[i]Wiadome, wywiady z pilkarzami, dzialaczami i KIBICAMI

-Relacja LIVE!
No wiadome, relacje live z meczow, wszczegolnosci z wyjazdów!
-Chat
Trzeba gdzies pogadac
-Loga i Dzwonki
Czyli wszystko o Sandecji na telefony komorkowe...(moge pomoc zrobic jakies kolorowe tapetki na telefon)
-Piłkarz miesiąca
Głosowanie na piłkarza miesiąca
-Sklep on-line
[i]Wiadome, sklep z szalikami, kubkami, kuflami (Cos takiego jak ma Stowarzyszenie tylko w wersji on-line)

-Śpiewnik
Śpiewnik kibiców....
-Download
Czyli to co mozna sciagnac, tapety, wygaszacze itd.
To by bylo na tyle jezeli chodzi o strone
Forum:
-Design
Pasowało by zroobic jak styl dla forum (Bialo-Czarny nalepiej)
-Emoty
Dodac jakies Sądeckie Emoty (http://young-group.prv.pl/)
-Mozliwosc dodawania emblematow
No bo teraz jakos nie mozna bo wywala blad
-OffTopick
Wiadome, trzeba nie raz pogadac o czyms innym
-Dzialy o Reprezentacji i Ogólnie
Trzeba podyskutowac o takich rzeczach...

To by bylo na tyle :P Wiem ze nawymyslalem ;] Wkoncu mlodzi maja bujna wyobraźnie

:lol: :lol:
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 21:05    [Cytuj]

No vlepek-junior :D czyli mk89 napisal pare ciekawych rzeczy, ktore moglyby sie znalezc na stronie, jednak pozycje "spiewnik" musze zdecydowanie oprotestowac i bede ja zwalczal z cala stanowczoscia i konsekwencja :)

Piosenek klubowych powinno sie uczyc tylko i wylacznie na stadionie.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 21:50    [Cytuj]

Ja cały czas stoje za swoją propozycją utworzenia HP!!! A śpiewnik tez dla mnie bez sens bo pare osób chodząc na mecze jeszcze nie kuma paru przyśpiewek a co dopiero jak by ze storny sie mieli uczyć!
[Profil] [PM]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 22:52    [Cytuj]

o emotikonach z wymienionej przez MK strony:

raz - czemu sie "grafik" tak uwzial na tarnowska Unie ?
dwa - nie ma zadnego emota "wlasnego" - wszystkie sa przerobione ze strony Cracovii (Teraz Pasy)
trzy - unisci raz sa w barwach bialo-niebieskich, a raz w niebiesko-bialych
cztery - "fajnie" wyglada, ze na jednym z emotikonow stukamy sie z bialo-niebieskim kolesiem kuflem, po czym chwile pozniej tegoz samego napieprzamy po lbie krzeslem ;) Ja wiem, ze w pierwszym przypadku chodzi o Mielec, a w drugim o Unie czy tam Glinik ... no ale fakt faktem, nie wyglada to najlepiej ...

Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
mk89
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 09, 2004 07:58    [Cytuj]

Bianconeri, Ja ci dam vlepka juniora :twisted: Obkleje ci caly dom vlepkami :lol: :lol: :lol:
ERNESTO, ale ty wybredny jesteś :-) Ja tego nie robilem, tylko podalem link do strony gdzie są....

[ Dodano: 2004-10-09, 08:59 ]
No ale nie usuwajcie dzialu "Kupie, Sprzedam, Zamienie" Bo nie ma poco dawac wszystko do HP.... :evil: :roll: :!:
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sob Paź 09, 2004 08:08    [Cytuj]

Wybredny, czy niewybredny ... stwierdzam fakty. Powiedz gdzie sie pomylilem :)

Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
mk89
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 09, 2004 08:10    [Cytuj]

"Powiedz gdzie sie pomylilem "
W sumie to nigdzie :]

"Błąd wysyłania załącznika (nie można skopiować do określonego katalogu: ./files/vlepka.jpg, skontaktuj się z administratorem forum."
:/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Nasze forum i strony internetowe, facebooki itp » Czego brakuje na stronie ??
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 25