Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Wto Mar 01, 2011 17:30
Projekt strony Stowarzyszenia
Autor Wiadomość
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pią Gru 21, 2007 16:51   Projekt strony Stowarzyszenia [Cytuj]

Jak wiecie, lub nie, strona Stowarzyszenia ma być dostępna pod adresem www.sandecja.org no i w tej chwili jest na niej to co widać.

Pod tymczasowym adresem http://www.sandecja.org/index2.php wrzuciłem testowo stronę zrobioną według prezentowanego wcześniej projektu.

Nie wszystko działa jeszcze jak należy, kilka rzeczy trzeba poprawić w firmie hostingującej, kilka rzeczy jeszcze ja będę musiał zrobić, no i przede wszystkim pododawać jak najwięcej informacji, newsów, zdjęć itp. ale przeglądać i klikać już można.

teraz kwestia żeby to dobrze przetestować, przemyśleć co i jak dalej, dopiąć do końca i odpalić.

Tak więc popatrzcie sobie na spokojnie na stronkę, pomyślcie np nad nazwami menu i co w nich umieścić itp rzeczy.

Odsyłam tez na naszą stronę firmową http://www.chariot.pl i popatrzcie co tam się znajduje, szczególnie do działu realizacje.
Popatrzcie tez po innych stronach, szczególnie tych większych, które wykonywaliśmy i obadajcie różne funkcjonalności (moduły, bajerki itp - jak zwał tak zwał, ogólnie chodzi o rzeczy znajdujące się na tych stronach :) ) i dajcie znać co jeszcze ewentualnie wg was mogłoby/powinno się znaleźć na stronie Stowarzyszenia.

Oczywiście wg mnie nie wszystko jest sens dorzucać na stronę Stowarzyszenia, nie wszystko będę miał czas zrobić, nie wszystko będę w stanie zrobić, nie wszystko będzie mi się chciało zrobić :) ale możliwości jest sporo, strona ma być funkcjonalna więc jak będą jakieś konkretne propozycje to będziemy myśleć, tylko niech się ktoś do tego przyłoży, bo poświęciłem teraz 2 dni urlopu żeby zrobić to co jest, potem z wolnym czasem będzie gorzej a strona jest bardzo potrzebna.

Tak więc do dzieła.

Pozdro

EDIT: Góra strony (grafika) też będzie jeszcze zmieniona tylko czekam na poprawki
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
Ostatnio zmieniony przez Bianconeri Sro Sty 16, 2008 21:37, w całości zmieniany 2 razy  
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Pią Gru 21, 2007 16:57    [Cytuj]

dla mnie bomba
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
kamel

Dołączył: 08 Paź 2004
Wysłany: Pią Gru 21, 2007 17:01    [Cytuj]

Niepotrzebna jest wg. mnie galeria, jest juz na sandecjahools, wiec ona jest raczej niepotrzebna..

Co do reszty, to bez zastrzezen, byle by była aktualizowana..

Pozdrawiam ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KubaNS

Dołączył: 18 Paź 2004
Wysłany: Sob Gru 22, 2007 04:50    [Cytuj]

"Robi robote"..

Galeria? niech zostanie.. Zawsze mozna prowadzic galerie ukierunkowana na dzialalnosc Stowarzyszenia. Pozatym sandecjahools.prv.pl zaczyna przypominac.. Sorry Hanys.
_________________
A gdybym miał urodzić się znów.. To tylko w Sączu i tylko tu...
[Profil] [PM]
 
 
hanys
Oda do Śląskości


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sob Gru 22, 2007 06:59    [Cytuj]

Spoko spoko wiem o co chodzi, porapwcuje cos nad nowym wygladem
i uaktualnie;)
_________________
Nas nie obchodzi co o nas myślicie
My się bawimy i was pierdolimy

Śląskości Ty nad poziomy wyfurgnij

Hanys - uokryślyńy czowjeka, kery uod pokolyńůw mjyszko we Ślůnsku a mo śe za Ślůnzoka. Czynsto Hanys to je tyż Ślůnzok, kery mjyszko poza grańicůma Ślůnska. Pojyńće Hanys uobmyślili Poloki a wźyno śe uod mjymjeckigo mjůna Hans, co mjało uoznaczać, iże Ślůnzoki sům Mjymcůma. Mjało być uůne uobraźliwe, nale przijino śe skiż podkryślyńo uodrymbnośće Hanysůw.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Sob Gru 22, 2007 10:46    [Cytuj]

http://validator.w3.org/c...w.sandecja.org/
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Gru 22, 2007 11:38    [Cytuj]

Walidator w podanym przez ciebie linku sprawdza to co jest teraz na www.sandecja.org

Tu http://validator.w3.org/c...=Inline&group=0 masz prawidłowy link
i drugi http://jigsaw.w3.org/css-...t/css/style.css do CSSa
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
fanatycznie

Dołączył: 31 Lip 2007
Wysłany: Sob Gru 22, 2007 14:04    [Cytuj]

oj faktycznie, mój błąd nie zauważyłem ;) Strona prezentuje się bardzo dobrze, a galeria jest potrzebna, tutaj przynajmniej będzie miała jakiś profesjonalizm..
_________________
to dla dzieci ulic, życzę wam dużo miłości, szczerej przyjaźni i wiecznej wolności!!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Owca
Nabijacz postów


Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Pon Gru 24, 2007 11:45    [Cytuj]

podoba mi się ta stronka (:
_________________
Chłopaczyny których nie licze a na których licze.. YG'04

Móżdżku, co będziemy robić dziś w nocy?
To co zawsze Pinky, będziemy opanowywać świat!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Gru 31, 2007 14:37    [Cytuj]

Dołożyłem parę rzeczy i artykułów do stronki, jak dopracujemy aktualności i newsy w poszczególnym menu to już będzie bliżej niż dalej, nie mam niestety lepszych zdjęć gadżetów, a przydałyby się, z galerią tez mi się nie chciało cudować za bardzo, szczególnie, że wg niektórych jest niepotrzebna.

Powłaźcie na stronę i pooceniajcie, napiszcie tez jakie artykuły, newsy itp byście widzieli w innych działach, czy ewentualnie jeszcze coś przerobić, zmienić, dodać, odjąć itp (no pod newsami może być opcja komentowania ich i oceniania) i trzeba będzie ją już niedługo odpalić ,tylko jeszcze musimy mały problem z hostingiem rozwiązać.

PS. Tylko jak piszę, że proszę o ocenę, uwagi, co dodać itp to o to dokładnie właśnie proszę a wpisy "strona spoko", "mi się podoba" naprawdę nic nie wnoszą i nie dają konkretnego żeby stronkę poprawić i ulepszyć i mają taką sama wartość jak stwierdzenie, że "Jest pogoda" albo "Słowacki wielkim poetą był" ...
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Owca
Nabijacz postów


Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Czw Sty 03, 2008 09:22    [Cytuj]

myśle że mozna dodać na stronke galerie i opisy prac którymi zajmowało się Stowarzyszenie np malowanie kas
_________________
Chłopaczyny których nie licze a na których licze.. YG'04

Móżdżku, co będziemy robić dziś w nocy?
To co zawsze Pinky, będziemy opanowywać świat!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KrzysieKKS
~SekcjaTurystyczna~


Dołączył: 07 Mar 2005
Wysłany: Pią Sty 04, 2008 10:37    [Cytuj]

zgodze się z Owca można by to dodać do galeri bo napewno jeśli nowy zarząd będzie chciał wspołpracować to będą kolejne prace tego typu

i w razie duzej ilości reklam albo banerów trzeba pomyśleć nad jakimś dodatkowym miejscem na takie rzeczy. Albo wygospodarowac cala jedna strone strony :) lub jakis osobny dzial ewentualnie pod newsami na dole zrobic takie miejsce.

A przy okazji pasiaki łączone GKS-u Tychy z nami juz są niedostepne:)
_________________
Jest ryzyko jest zabawa albo cmentarz albo sława!

Przecież wrócą tamte lata,
tamte piękne złote dni.
O Królowo Tego świata tak
będziemy śpiewać Ci...

...::: Najlepsze Ciacha Małopolski :::...
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Sty 09, 2008 21:53    [Cytuj]

Ok to zbiezcie mi jakos do kupy te zdjecia z waszych prac, które byście chcieli żeby dorzucić bo musze je odpowiednio obrobic i w wolnej chwili dorzuce je do galerii.

Co do reklam to trzeba bedzie sprawe dobrze przemysleć. Pomysli się jeszcze nad jakims miejscem bannerowym, może jakims scrollowanym (przewijanym) paskiem itp.

Popatrzcie po innych stronach może ktos ma gdzies jakies ciekawe rozwiązanie.

[ Dodano: 2008-01-12, 20:58 ]
Strona dziś ruszyła !, dostepna jest pod adresem http://www.sandecja.org
W razie jakichs uwag - pisac tu na forum, przez formularz kontaktowy na stronie albo bezposrednio do mnie.

[ Dodano: 2008-01-16, 21:38 ]
Strona działa więc temat zmienia nazwę i go zamykam.

Dalsze dyskusje, uwagi, propozycje, polemiki, skargi, zażalenia itp w temacie "Strona Stowarzyszenia" - http://www.sandecja.pl/forum/viewtopic.php?t=1345 .
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Stowarzyszenie Kibiców Sandecji » Projekt strony Stowarzyszenia
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 26