Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bianconeri
Sob Sty 10, 2009 20:39
Zmiany ...
Autor Wiadomość
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Gru 09, 2008 20:27   Zmiany ...

Niedługo w Stowarzyszeniu zajdą pewne zmiany, ale o tym w najbliższym czasie a jak na razie pragnę poinformować, że w czwartek w przyszłym tygodniu (18 grudzień) o godzinie 16 dzięki uprzejmości Pani Dyrektor w głównej sali Miejskiego Ośrodka Kultury Stowarzyszenie Kibiców Sandecji organizuje spotkanie i pożegnanie trenera Araszkiewicza.
Myślę, że każdy prawdziwy kibic Sandecji powinien na takim spotkaniu być, więcej szczegółów już wkrótce.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
KubaNS

Dołączył: 18 Paź 2004
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 20:36   

Temat o zmianach w Sandecji, wktórej nastapiły ostatnio spore zmiany pięknie nam się rozwinął, czasami człowiek nie nadąrza czytać nowych postów, teraz czas najwyższy także na zmiany wśród nas kibiców, i tego będzie dotyczyć ten temat.

Do tej pory nie wyglądało to źle, ale wszystko może być lepiej, dużo lepiej.
Dotychczas robiliśmy dużo dobrego (czasem też i złego :) ), ale każda praktycznie akcja czy inicjatywa była oparta o zaangażowanie, dobre chęci, ambicję i (przeważnie skromne) środki finansowe kilku osób i Stowarzyszenia (w którym oczywiście te osoby również działały).
To już niestety nie zda dłużej egzaminu bo dochodzi coraz to więcej i więcej nowych rzeczy, a rzeczy stale przez te osoby wykonywane również wymagają cały czas pracy i uwagi i niestety tak dłużej się nie da rady.
Potrzebna jest po prostu pomoc oraz zaangażowanie i trochę dobrej woli innych osób, które muszą dać coś od siebie i nieco wspomóc te parę osób w działaniach aby nam wszyskim było lepiej.
Do tej pory wszystko robiły i organizowały te same osoby co zawsze a pozostali mieli tylko i wyłącznie tzw. "postawę roszczeniową" i nie dość, że wiecznie przychodzili "na gotowe" to jeszcze zawsze było źle, coś komuś nie pasowało, ktoś narzekał ...
A teraz każdy będzie miał szansę się wykazać, a jak coś nie wyjdzie (bo nikt nie jest nieomylny) to mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie.

Poniżej przedstawiamy propozycje nad którymi każdy komu zależy żeby nasze życie kibicowskie szło ku lepszemu (tak jak zmiany w klubie) powienien poświęcić chwilkę, przeczytać je na spokojnie i zastanowić się co może, a w zasadzie powinien, zrobić dla siebie i dla klubu żeby było lepiej.

Część z wymienionych rzeczy została przedstawiona w klubie na pierwszym, wstępnym spotkaniu z nowymi władzami, które spotkały się ze sporym zainteresowaniem oraz uznaniem wśród nowych władz klubu i część na pewno będziemy realizować wspólnie z klubem, część w oparciu tylko i wyłącznie o Stowarzyszenie a część jako szerokopojęta grupa kibiców Sandecji, bo też trudno oczekiwać żeby nam klub młyn organizował bo chyba wtedy należałoby się spalić ze wstydu i wszystkie te lata poświęcone Sandecji uznać za stracone :)

Już teraz potrzebujemy chętnych do szerokopojętej pomocy przy najnowszym pomyśle Stowarzyszenia.
W przerwie zimowej planujemy przy współpracy z klubem zoorganizować oficjalną prezentację piłkarzy naszego klubu przed rundą wiosenną. Wszyscy którzy czują się na siłach i mają możliwość i chęć pomóc w tm przedsięwzięciu, proszeni są o kontakt lub pojawienie się na najbliższym spotkaniu Stowarzyszenia. Termin spotkania zostanie podany w najblizszym czasie.

A na razie zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomysłami i uwagami oraz do włączenia się do dyskusji na ten temat.
Własne wnioski, przemyślenia, uwagi, pomysły itp. mile widziane.

1. Stowarzyszenie - jest to chyba najbardziej "szeroki" temat, który w zasadzie mógłby zawierać w sobie wszystkie pozostałe niżej wymienione, jednak postanowiliśmy to rozbić na kilka bardziej szczegółowych punktów.

1.1. Działalność Stowarzyszenia.
Jak wiadomo wszelkie działania Stowarzyszenia (oprócz wymienionych wyżej kwesti ambicjonalnych i dobrych chęci paru osób) opiera się w głównej mierze na ilości członków (z tym nie jest źle, ale może a w zasadzie powinno być lepiej) oraz na składkach członkowskich i z tym ostatnio jest bardzo kiepsko.
Trochę nam się nie poukładało z terminami, raz sami zawaliliśmy, potem były święta, potem nowy rok i tak zeszło sami nawet nie wiemy kiedy, a i tak wątłe finanse zmalały praktycznie do zera ...
A każdy by chciał jakieś pamiątki, gadżety, żeby zorganizowac np jakiś turniej itp ale do tego potrzeba środków.

1.2.Członkostwo w Stowarzyszeniu, składki itp.
W tym momencie możemy pójść w dwóch kierunkach - albo coś się ruszy w temacie członkostw i składek i więcej osób się tym zainteresuje i weźmie odpowiedzialność za kilka rzeczy, które dotychczas pozostawały (jak i praktycznie wszystko inne) na barkach paru osób i wspólnie będziemy najpierw poddawać pewne pomysły na organizację imprez, wydarzeń czy też pamiątek i drogą głosowania wybierać najlepsze, albo wręcz przeciwnie - w Stowarzyszeniu zostanie te kilka osób, którym się tak naprawdę chce i sami z własnych środków oraz pozyskanych od sponsorów będzie organizować i realizować pewne zamierzenia, tyle że wg własnych planów i pomysłów i reszta jedynie co będzie mogła wtedy zrobić to je zaakceptować bądź zbojkotować, ale chyba raczej nie tędy droga bo to nie ma być Stowarzyszenie Wzajemnej Adoracji tylko Stowarzyszenie Kibiców i to na dodatek kibiców Sandecji.

W związku z powyższym oprócz samych zmian organizacyjnych przewidujemy również zmiany personalne na stanowiskach w Stowarzyszeniu więc jesteśmy otwarci na nowe twarze i kandydatury, jeśli uważacie, że osoby dotychczas związanie ze Stowarzyszeniem nie sprawdziły się, nie spełniły waszych oczekiwań, ewentualnie na przyszłość miałyby się nie sprawdzić - nie ma problemu, nie jesteśmy przywiązani do stołków.
Jeśli tylko będą lepsze osoby to zrobimy wszystko aby dopomóc im i Stowarzyszeniu.

Oczywiście nadal Stowarzyszenie działa w takiej formie jak dotychczas (myślę, że jest sporo rzeczy którymi można się pochwalić za ten 1,5 roku działalności), nadal jesteśmy otwarci na przyjmowanie nowych członków, mamy zapisane osoby spoza naszego miasta, jak dotychczas nikomu nie odmówiliśmy członkostwa.

1.3. Gazetka "Biało Czarni".
Ważną rzeczą w działalności Stowarzyszenia była wznowiona gazetka kibiców Sandecji "Biało Czarni" i to jest jeden z punktów który wymaga osobnego omówienia.
Gazetka wyszła, wszyscy się cieszyli, podobała się, zainteresowanie było dość spore, tylko oczywiście jak to z wszystkim u nas także i gazetką zajmowało się te same kilka osób co zawsze ...
Niestety tak się już nie da i jeśli chcemy (a myślę, że wszyscy chcemy) by gazetka nadal się ukazywała musimy stworzyć i zapewnić grupę osób, która skupi się głównie na przygotowywaniu i tworzeniu gazetki i ewentualnie jezcze kilkoma innymi rzeczami, które będa z tym powiązane.

1.4. Akcje i inicjatywy Stowarzyszenia.
Dotychczas było kilka ciekawych imprez, niektóre z nich były dość mocno nagłośnione nawet przez lokalne media (mecz piłkarze-kibice na koniec poprzedniego sezonu po awansie, pożegnanie trenera Araszkiewicza), kilka imprez robiliśmy w swoim kibicowskim gronie bez większego rozgłosu, kilka nam nie wyszło, ale na pewno jest więcej powodów do dumy niż do wstydu.
Jak już było wcześniej wspomniane chcemy teraz wspólnie z władzami klubu zorganizować przed runda wiosenną prezentację drużyny, co do której mamy kilka ciekawych pomysłów, na spotkaniu w klubie również wstepnie omawialiśmy pomysł częstszych spotkań kibiców z piłkarzami/trenerami/działaczami, co spotkało się z dużym uznaniem ze strony klubu i będziemy wielokrotnie wracać do tej kwestii.

1.5. Pamiątki i gadżety.
Nastepna rzecz to pamiątki i gadżty klubowe, które dotychczas w głównej mierze były projektowane, zamawiane i dystrybuowane ze środków i przez członków Stowarzyszenia.
Chcemy aby tak było nadal, ale tak jak to jest rozwinięte nieco bardziej w punkcie nr 2 chcemy aby tych gadżetów i pamiątek Sandecji było więcej, aby każdy (choć wiadomo że to niemożliwe) na stadion przychodził w barwach klubowych i aby na mieście było widać ilu Sandecja ma kibiców.
Jednak do tego potrzeba ogromnych środków finansowych, dlatego też tak jak dotychczas będzie obowiazywał system zaliczkowy, bo nie możemy sobie pozwolić no na zamówienie kilkuset szali czy koszulek, które by potem miały leżeć, ale chcemy go rozszerzyć na większą ilośc osób, dodatkowo być może dojdzie możliwość zakupu w sklepiku klubowym bądź przez internet.

2. Pamiątki i gadżety - w nadchodzącej rundzie będziemy starali się, w miarę możliwości, poszerzyć ofertę klubowych pamiątek i gadżetow. Im więcej gadżetów w barwach naszego klubu tym lepiej.

Oczywiscie niektóre z projektów w dalszym ciągu będzie przeznaczonych jedynie dla grona wyjazdowiczów i wśród niego dystrybuowane. Dotyczy to przedewszystkim osób, które poświęcają swój czas i fundusze podróżując za Sandecją kilkaset kilometrów. Będzie to też forma zachęty do liczniejszych i częstszych wyjazdów.

Przy współpracy z klubem powstanie być może „sklepik” klubowy - stoisko na stadionie, który będzie czynny podczas meczów. Projekt wstępnie był już poruszany na przedsezonowym spotkaniu w klubie.
Bardzo możliwe, że będzie również możliwość zakupu pamiątek przez internet (patrz punkt nr 6).

Poszukujemy również utalentowanych grafikow którzy są w stanie pomóc przy tworzeniu nowych wzorów. Mile widziane również nowe pomysły na wzory.

3. Tzw "aktywizacja środowiska kibicowskiego w Nowym Sączu" :) - jest to kolejny bardzo szeroki temat, który postanowiliśmy podzielić na poniższe podpunkty, jednak ogólną ideą przyświecająca temu pomysłowi jest po prostu próba włączenia się szerzej grupy tzw "zwykłych" kibiców do życia kibicowskiego.
I dotyczy to zarówno meczy na Kilińskiego jak i wyjazdówo oraz naszych stron internetowych czy forum oraz szeropopojętej "działalności" czy to po prostu jako kibic, czy też w Stowarzyszeniu lub bezpośrednio w klubie.

Ciekawą sprawą będzie tutaj również próba "wciągnięcia" do tej działalności kilku osób z naszego forum internetowego (punkt nr 6.4).

4. Mecze u siebie - wiadomo jest to podstawa "działalności" każdej zorganizowanej grupy kibiców danego klubu. U nas nie jest źle pod tym względem, młyn ilościowo nawet ok, ale "czegoś" brakuje, były czasy gdzie Sandecja grała dużo gorzej a młyn był większy a doping lepszy.

4.1. Młyn.
Niestety dla niektórych osób młyn stał się miejscem do lansu a tak nie może być. Na młynie zostaną tylko te osoby, które faktycznie są zainteresowane dopingiem dla Sandecji, ewentualnie przygotowaniem jakiejś oprawy meczowej itp.
Sam młyn prawdopodobnie zostanie przeniesiony na środek trybuny od storny rzeki, na sektor z napisem SANDECJA na krzesełkach (kwestia jeszcze do przedyskutowania), powstał również pomysł by na młyn były wpuszczane tylko i wyłącznie osoby w barwach klubowych, bądź naszych zgód.
Ta kwestia też jest jeszcze do przedystkutowania, ale jeśli nie od tej rundy to już od przyszłego sezonu (w I lidze ??:) ) już raczej na pewno to wprowadzimy, bo teraz na razie nie ma jeszcze odpowiedniej ilości pamiątek a większość ze starszych osób, które powinny tego przykazania przypilnować z różnych względów nie pojawia się jesscze na stadionie, młodzi też nie wszyscy są jeszcze odpowiednio ogarnięci.

4.2. Doping.
Kolejną sprawą jest doping, który niestety nie raz jest lepszy gdy jest niecałe 100 osób w młynie niz jak w tym młynie jest osób 300. To oczywiście łączy się z powyższym czyli z podpinaniem sie pod młyn osób które przyszły sobie tam po prostu postać bo tak jest modnie to trendy cool joł joł, ale tak dłużej nie będzie.
Lepsze 100 ogarniętych osób niż niż 250 wynalazków.
Do tego trzeba będzie pomyśleć nad jakimś śpiewnikiem bo dużo osób albo myli słowa, albo niezna niektórych piosenek, niektóre stare "przeboje" są wogóle niespiewane a niektóre śpiewane na okrętkę aż do znudzenia.
I tu kolejna ważna sprawa czyli młynowy - po to jest i po to prowadzi doping żeby on odpowiednio wyglądał, a nie tak jak teraz ten nie spiewa bo ta piosenka mu się nie podoba, ten nie śpiewa bo prowadzący ma brzydki nos, a tamten nie .. bo nie i już... Koniec z tym, hasło przewodnie będzie brzmieć młyn to nie miejsce do lansu i komu się nie podoba to na stadionie jest sporo miejsca dla każdego.
Dla poprawienia dopingu i kierowania nim jest szansa na zainstalowanie czegoś w rodzaju gniazda, na które wstep będzie miało tylko i wyłącznie kilka wyznaczonych do tego osób i nikt więcej.
Dodatkowo musimy nieco bardziej próbować rozruszać cały stadion by włączał się do dopingu

4.3. Ultras.
Osobną rzeczą jest ogólnopojęte "ultras". Grupa odpowiedzialna za oprawy czyli YG'04 raz jest, raz jej nie ma, raz przechodzą organizację i zaczynają prężnie działać żeby za chwile zniknąć, część osób z YG chce się zajmować tylko ultras, część innymi sprawami dlatego trzeba raz a dobrze ustalić że YG'04 pozostaje grupą tylko i wyłącznie od ultras, przygotowywania opraw, transparentów itp, wyznaczyć ile w grupie na początek działa osób, wyznaczyć kto jest za co odpowiedzialny oraz jakie są zasady przyjmowania nowych członków i zacząć działać bo sporo ciekawych meczy przed nami i jest pole do popisu.
Jeśli chodzi i finanse to dotychczas chyba praktycznie wszyscy członkowie YG'04 było również członkami Stowarzyszenia aby mieć nad tym kontrolę i nad finansami i tak powinno zostać, oprócz własnych składek wśród członków YG'04 dochodziły tzw "wolne datki" bezposrednio od samych członków Stoarzyszenia jak i dofinansowanie bezpośrednio z kasy Stowarzyszenia i tak będzie nadal, co jednak wiąże się z punktem nr 1 dotyczących zmian w samym Stowarzyszeniu.
Do tego dojdą również pieniądze ze zbiórek "do puszki" na stadionie tylko trzeba to nieco lepiej zorganizować.

4.4. Dziewczyny w młynie.
Ważną sprawą, która łączy się z powyższymi, a która wymaga jednak osobnego poruszenia jest kwestia dziewczyn u nas na stadionie, a dokładnie w młynie.
Od jakiegoś czasu zaczęło ich się sporo pojawiać, co ma zarówno swoje dobre jak i złe strony. Dobre bo jak wiadomo kobiety łagodzą obyczaje itp ;) i zawsze miło popatrzeć na ładne dziewczyny :) ale niestety dla większości z nich (poza paroma wyjątkami) było to typowe miejsce do lansu i szukania "męża" (choćby tylko na sobotni wieczór ...) i z tym też trzeba skończyć.
Jest kilka dziewczyn, od których zaangażowania w sprawy kibicowskie mógłby się uczyć niejeden "wielki kibic" i tu jest ich rola żeby ogarnąć pozostałe dziewczyny by również bardziej się zaangażowały w doping i inne sprawy a skończyły z lansem. To już kwestia indywidialnych rozmów z paroma osobami płci odmiennej :) czy dadzą rady i spróbują najpierw same w swoim gronie ogarnąć damską częśc widowni, czy będa potrzebowały naszej pomocy, ale wydaje sie, że dadzą radę.

5. Mecze na wyjeździe - jak wiadomo rzecz najważniejsza dla każdego kibica, który czuje "ten klimat. Pod tym względem wypadamy całkiem dobrze, wszystkie wyjazdy w rundzie mamy zaliczone, ale zawsze można jeździć większą ilościa osób, lepszym i szybszym środkiem transportu, taniej itp.

5.1. Sprawy ogólne.
Wiadomo że w pokazy ultras na wyjazdach się nie bawimy, ciężko mówić o młynie będąc upchniętym w ciasnej klatce gdzieś z boku stadionu ale jak już jedziemy to postarajmy się o lepszy doping bo często sporo osób stoi z boku i spędza czas na pogaduszkach ...

5.2. Wyjazdy na własną rekę.
Do tego dochodzi bardzo ważna kwestia jaką są wyjazdy na własną rekę - chwała tym który jadą sami, gdy nic "oficjalnie" nie jest zorganizowane, ale dotychczas u nas to szło w złym kierunku.
Jest grupa starszych kibiców, którzy wywodzą się z niegdysiejszej grupy wyjazdowej, która wiadomo że teraz ma mniej czasu czy też nawet czasem chęci na wyjazd ale zawsze ktoś jest. A kilka razy było tak, że my np odwołaliśmy autokar z braku chętnych i szukaliśmy zastępczych środków lokomocji (czasem tłukąc się przez całą Polskę pociagami) żeby w dniu wyjazdu odebrać telefon z pytaniem czy jest wyjazd bo się zebali w kilka/kilkanaście starszych osób i chcą jechać. Przykro wtedy odmawiać, szczególnie takim osobom, ale nie zawsze jesteśmy w stanie wynależć dodatkowe miejsca.
Wiemy że nie każdy będzie wiedział na 3 dni wcześniej czy pojedzie czy nie, ale taka informacja o wiele by na ułatwiła zaklepanie odpowiedniej ilości miejsc w transporcie.
Czasem też były takie sytuacje że mamy zebrane zaliczki, transport jest zaklepany na odpowiednią ilość miejsc a tu nagle w dniu meczu na miejsce zbiórki podjeżdża ekipa z danego osiedla swoimi autami lub np busem żeby stwierdzić że oni sami sobie jadą bo tak im szybciej/wygodniej ... Na szczęście takiej "akcji" jakiś czas już nie było trzeba ale trzeba jasno i wyraźnie napisać że takie rzeczy nie przejdą, bo przeważnie jak potem nie ma transportu bo np za późno się zaklepywało autokar i nie było już nic wolnego to te same osoby nagle auta nie mają bo np ciotka zachorowała a gość od busa którym jechał akurat nie odbiera ...
Kolejną sprawą dotycząca wyjazdów jest spora grupa tzw "zwykłych" kibiców, którzy bardzo często jeżdżą na mecze wyjazdowe Sandecji i praktycznie na każdym wyjeździe widać jakieś znajome twarze z Sącza lub okolic.
Przeważnie są to osby starsze, czasem nasi ojcowie/wujkowie/sąsiedzi itp, ale warto się rozeznać i porozmawiać z nimi byśmy jeżdzili wspólnie, im będzie nas jechać więcej tym dla każdego będzie taniej a im nas więcej na wyjeździe tym lepiej.

5.3. Dziewczyny na wyjazdach.
No i ostatnią sprawą do poruszenia w temacie wyjazdów są znowu nache kochane dziewczęta... :) Nie ma problemu, nikt im jeździć dotychczas nie bronił i bronić raczej nie będzie, pod jednym warunkiem - jeżdżą na wyjazdy organizowane oficjalnie i jeżdżą tylko i wyłącznie te zaangażowane.
Jeśli młyn i stadion to nie miejsce do lansu, to już wyjazd tym bardziej nie.

6. Strony WWW o Sandecji - posiadamy w zasadzie dwie storny www - stronę Stowarzyszenia www.sandecja.org oraz "klubową" www.sandecja.pl.

6.1. Aktualizacja stron www.
O ile strona Stowarzyszenia prezentuje się nienajgorzej wizualnie (gorzej z newsami itp) to sandecja.pl jest już "nieco"';) przestarzała zarówno pod względem wyglądu jak i zawartości i wymaga odświeżenia.
I tutaj planujemy również zawiązać szerszą współpracę z klubem by przynajmniej strona klubowa Sandecji prezentowała się tak jak na to taki klub jak Sandecja zasługuje.
Tylko żeby strona "żyła" to oprócz odpowiedniego wyglądu podstawą są aktualności i pozostałe wiadomości typu wywiady, zdjęcia itp.
Dlatego też poszukujemy osób do redagowania naszych stron internetowych, które będa pisać wszelkiego rodzaju informacje na strony (newsy, felietony, wywiady, reportaże itp). oraz do prowadzenia relacji live z każdego meczu u siebie (a może i nawet na wyjeździe).

6.2. Relacje live, fotorelacje, wideorelacje.
Myślimy również o tym by przy współpracy z klubem z każdego meczu stworzyć odpowiednią fotorelację, tylko do tego ktoś musi zrobić porządne i dobrej jakości zdjęcia, naprawde nie jest również wielkim problemem stworzenie krótkiej wideorelacji z murawy i z trybun, tylko muszą być do tego wyznaczone odpowiednie osoby, które tylko tym i sprawami z tym związanymi będą się stale i regularnie zajmować a nie żeby robiły to te same osoby co zawsze bo jak tak dalej pójdzie to braknie im godzin w dobie by się ze wszystkim wyrobić...
Dokładnie takie same relacje live, fotorelacje, wideorelacje można robić z meczy wyjazdowych, kwestia znalezienia odpowiednich osób do tego.

6.3. Sklep internetowy.
Kolejną sprawą, która w zasadzie łączy się z punktem nr 2 jest stworzenie sklepiku internetowego na naszych stronach www.
Nie jest to rzecz niemożliwa do wykonania ale łaczy się z wcześniej wspomnianą przebudową strony www oraz pewnym nakładem finansowym oraz czasowym oraz odpowiednią ilością pamiątek i gadżetów.

6.4. Forum
I ostatnią ale bardzo ciekawą sprawą jest nasze forum internetowe, na którym jest kilka ciekawych osób, które często wypowiadają się w wielu tematach, mają swoje uwagi, spostrzeżenia itp ale np z wyjazdów czy meczy u siebie nikt ich nie kojarzy i nikt ich nie zna bo przeważnie stoją gdzieś z boku.
Chcemy te osoby bardziej wciągnąć i zachęcić do działania poza forum i większego udzielenia się w naszej działalności, czy to Stowarzyszenia czy ogólnej.
Z niedługo będziemy do kilku/kilkunastu osób wysyłać maile i prywatne wiadomości w tej sprawie, liczymy na odzew.

7. Zapisy w klubie (MKS) - jest to kluczowa rzecz a u nas niestety bardzo zaniedbana... Każdy pełnoletni może zostać członkiem klubu (nie Stowarzyszenia a klubu MKS Sandecja) pod warunkiem opłacenia tzw wpisowego i rocznej składki członkowskiej co wiąże się w zasadzie z jednorazowym wydatkiem 150zł.
Kwota mała zwarzywszy na to, że przy okazji wyborów w klubie masz głos który może zawarzyć na wielu rzeczach. Podoba ci się dany kandydat - głosujesz na niego, nie podoba ci się - nie głosujesz, proponowane są pewne zmiany w działalności klubu, podobają ci się - głosujesz za, nie podobają się - głosujesz przeciw.
Po prostu, masz realny wpływ na to co dzieje się w klubie, na osoby które w klubie działają, w zasadzie na wszystko.
A tak to tyko każdy narzeka a że znowu wybrali tamtego, a że tamten byłby lepszy ... Nie ma innej drogi niż aktywne uczestnictwo w życiu klubu, wzięcie udziału w wyborach i oddanie swojego głosu.
I to wszystko za jedynie 150zł ...

PODSUMOWANIE
Jeśli ktoś z was dobrnął do tego akapitu to wypada mu pogratulować bo oznacza to że jest naprawdę zainteresowany zmianami na lepsze i interesuje go lepsza przyszłość dla nas wszystkich.
Co z tego wyjdzie zobaczymy, na pewno musimy spróbować, bo wiele do stracenia nie mamy a do zyskania bardzo dużo.

Poruszyliśmy tu sporo ważnych kwestii, część nam umknęła w natłoku innych, część pewnie jutro czy za parę dni opisalibyśmy inaczej ale nie o to w tym chodzi - chodzi o to żeby zasygnalizować istniejące problemy, zwrócić na nie uwagę, zachęcić do dyskusji i do działania i po to jest ten temat żeby każdy się wypowiedział.

Osoby, które chcą się włączyć do różnego rodzaju akcji, w czymś dopomóc, mają jakieś uwagi, pomysły itp proszone są o kontakt.
Na pewno odpowiemy.

Pozdrawiamy wszystkich kibiców Sandecji bez wyjątku.
_________________
A gdybym miał urodzić się znów.. To tylko w Sączu i tylko tu...
[Profil] [PM]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sob Sty 10, 2009 20:39   

Temat jest połączonym tematem o zmianach w Stowarzyszenie jak i o zmianach "ogólnych" wśród kibiców więc tutaj go zamknę żeby nie dublować wpisów a wszelką dyskusję (oby jej było jak najwięcej) prowadzimy w dziale "Kibice" w temacie:
http://www.sandecja.pl/forum/viewtopic.php?t=1798
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Stowarzyszenie Kibiców Sandecji » Zmiany ...
[ ZAMKNIĘTY ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 26