Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Strony internetowe o Sandecji
Autor Wiadomość
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 22:27   Strony internetowe o Sandecji [Cytuj]

Dzisiaj po przejrzeniu i przeanalizowaniu kilkudziesięciu ofert, wybrałem Poznańską firmę, która napisze od podstaw profesjonalną witrynę, taką na jaką nasz klub zasługuje ;)

Czekam w tym miejscu na Wasze propozycje, co chcielibyście na nowej stronie widzieć, jak ma wyglądać, możecie podawać linki innych stron które Wam się podobają i z których można by coś zapożyczyć. W ciągu kilku najbliższych dni chciałbym już przekazać wytyczne to nowej strony.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
radziufan
from cradle to grave


Dołączył: 01 Lis 2004
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 07:12    [Cytuj]

Miłosz Ty najlepiej wiesz co na takiej stronce powinno się znalezc:) zmiany wymaga przed wszystkim ogólny wygląd no ale to jest oczywiste. Naajważniejsze by nowa strona żyła....newsy, felietony, wywiady, ankiety , fotorelacje itp.....i tutaj własnie oferuje swoją pomoc przy jej prowadzeniu:)
_________________
1910 - 2010 ...STO LAT HISTORII KTÓRĄ WY TWORZYCIE - BIAŁO-CZARNYCH SERC NIEŚMIERTELNE BICIE!!!
[Profil] [PM]
 
 
polak_ns

Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 08:04    [Cytuj]

może chat klubowy, zdjecia i cena pamiątek, które są aktualnie dostepne
[Profil] [PM]
 
 
swir

Dołączył: 25 Sie 2007
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 08:59    [Cytuj]

moze nie cena pamiatek a mini sklep internetowy z gadzetami
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Kilinskiego 47


Dołączył: 08 Mar 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 09:02    [Cytuj]

radziufan napisał/a:
Miłosz Ty najlepiej wiesz co na takiej stronce powinno się znalezc:) .....i tutaj własnie oferuje swoją pomoc przy jej prowadzeniu:)


no właśnie, czyli jak dobrze rozumiem nadal będzie to strona kibiców, a nie oficjalna strona klubu (ktoś wspominał kiedyś, że są jakieś plany stworzenia oficjalnej strony klubu, czy to zupełnie nowej, czy na bazie tej strony i współpracy z klubem twórców sandecja.pl, nieważne). W każdym razie co by było ciekawe to: z pewnością skróty meczów, choć do tego oczywiście potrzebna kamera i jej operator, częste aktualizacje na podstawie własnych felietonów, wywiadów itd. Do tego pewnie musiałaby się powiększyć liczba redagujących bądź współpracujących z redakcją:). Dlatego myślę, że każdy kto czasami pisze na forum swoje wywody dłuzsze niż dwu-zadaniowe, mógłby wstępnie zadeklarować jakąś formę pomocy:)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
krochmal


Dołączył: 08 Maj 2008
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 13:35    [Cytuj]

Dokładnie tak myślę jak kolega wyżej. Gdyby udało się stworzyć coś na miarę większości stron z klubów ekstraklasy byłoby fajnie tzn. na bieżąco aktualizowana tabela, wyniki również na bieżąco wrzucane, zapowiedzi z meczów Sandecji oraz zapowiedź całej kolejki.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bzymcio


Dołączył: 24 Cze 2008
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 17:00    [Cytuj]

Myślę, że fajnie by wyglądał, jeden dłuższy, coś na wzór filmu ze Stróż, film z dopingu na meczach. Na podstawie tych filmów można by stworzyć multimedialny śpiewnik. Zawierający nie tylko teksty dopingu, ale także melodię, wykonanie :)

[ Dodano: 2009-01-21, 17:02 ]
Na YOUTUBIE najwięcej filmów z dopingu wstawił chyba Mucha_KKS... można spytać czy nie byłby zainteresowany kręceniem filmów "dla strony"

Pozdrawiam :)
_________________
(: SANDECJA :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
adamek H

Dołączył: 23 Wrz 2007
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 19:33    [Cytuj]

A ja myśle ze fajnie by było gdyby była jakas porzadna galeria , aktualizowana na bierząco:) wiem ze swego czasu ktos prowadzil fajna galerie na osobnym serwerze chyba picasweb? kiedys było to dosc dobrze aktualizowane :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 19:43    [Cytuj]

Zajmijmy się promowaniem i informacją o naszych zgodach ( kibicowsko i piłkarsko) bo przecież nie są one tylko do melanży, a jest o czym pisac na pewno i to kolejka w kolejkę!!!!!!!!!!
[Profil] [PM]
 
 
style

Dołączył: 16 Maj 2007
Wysłany: Sro Sty 21, 2009 23:27    [Cytuj]

tak jak juz ktos napisal wyzej najwazniejsze jest zeby strona żyła a wrecz tętniła zyciem, jak najwiecej wywiadow, opisow itd zeby cos sie dzialo na niej

a co do tego co powinno sie na niej znalezc mozna znalezc bardzo wiele przykladow, chodzi mi o strony klubow z ekstraklasy bo niektore sa naprawde fajne czytelne i przejrzyste a jest w nich wszystko :)

[ Dodano: 2009-01-21, 23:30 ]
aha zapomnialem napisac - o robieniu stron itd niemam zielonego pojecia ale deklaruje pomoc w zakresie szukania czegos itd tak jak w duzej mierze pomoglem uzupełnic Miłoszowi na tej stronie działy LINKI i II LIGA gr wschodnia :)

takze w miare moich mozliwosci i czasu sluze pomoca w podobnych pracach:)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
nick

Dołączył: 06 Maj 2007
Wysłany: Sob Sty 24, 2009 22:50    [Cytuj]

Na stronie powinna też się znaleźć prezentacja, choćby taka jak na stronie Tatrana Liptovski Mikulas http://www.mfktatran.sk/stranky/hrackader.htm

[ Dodano: 2009-01-24, 22:51 ]
prezentacja piłkarzy* sorki za nie dopisanie ;)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
RydzSmigly


Dołączył: 01 Lis 2004

Wysłany: Nie Sty 25, 2009 16:39    [Cytuj]

Miłosz jak znajdziesz dla mnie jakieś zajęcie przy aktualizacjach strony itp. to też mogę pomóc
_________________
1910
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
krochmal


Dołączył: 08 Maj 2008
Wysłany: Nie Sty 25, 2009 17:12    [Cytuj]

oczywiście jeżeli będzie zajęcie to również mogę się postarać pomóc
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Czw Lut 12, 2009 13:57    [Cytuj]

Odnośnie obiecanej nowej strony informuję wszem i wobec że ze względu na "inne" okoliczności niezależne ode mnie pracę rozpoczną się dopiero w najbliższy poniedziałek bez względu na decyzje to jakie zapadną w "szerszych kręgach". Informacja ta skierowana jest do wszystkich ciekawskich wypytujących się poprzez GG lub mail.
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
krochmal


Dołączył: 08 Maj 2008
Wysłany: Sro Kwi 29, 2009 18:27    [Cytuj]

Ze strony głównej:
Cytat:
W meczu jesiennym obu drużyn rozegranym na stadionie przy ulicy Kilińskiego, Sandecja odniosła przekonujące zwycięstwo 4:2. Strzelcami bramek byli wówczas dwukrotnie Piotr Bania, Piotr Nieć i Marcin Pietrucha. W bramce Sandecji piłkę lokowali natomiast Łukasz Harmaciński i Arkadiusz Klimek.


Z tego co pamiętam to są chyba zawodnicy Jezioraka (byli - Klimek i obecny chyba Harmaciński) a wtedy 2 gole dla Otwocka strzelił Krzysztof Kuźmińczuk w tym jednego po ładnym strzale z wolnego :)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Nasze forum i strony internetowe, facebooki itp » Strony internetowe o Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 25