Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: internacionale
Czw Gru 28, 2017 21:16
Stadion Sandecji
Autor Wiadomość
Ad@ś=)


Dołączył: 08 Kwi 2006
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 10:17    [Cytuj]

Fanatyk88 napisał/a:
ja tez cos tam slyszalem ze oswietlenie z lecha poznan mamy miec ich stare :D

a ja słyszałem że w spadku po Wiśle Kraków więc moze poczekajmy na jakies oficjalne info. Niemniej jednak oświetlenie będzie napewno:)
[Profil] [PM]
   
 
tomo85

Dołączył: 30 Sie 2006
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 10:34    [Cytuj]

Ile osób tyle wersji! Bo ja słyszałem, że z Cracovi!
[Profil] [PM]
 
 
DNL

Dołączył: 09 Paź 2004
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 10:45    [Cytuj]

Oswietlenie z Cracovii idzie na pewno na Suche Stawy.
[Profil] [PM]
 
 
GoToSleep
..::KKS SANDECJA::..


Dołączył: 08 Maj 2009
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 11:02    [Cytuj]

^^
nie wazne skad. Liczy sie to ze bedzie :P
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
style

Dołączył: 16 Maj 2007
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 11:27    [Cytuj]

a powiedzcie wogole mi - bo tak ciagle marzycie o tym stadionie :)

Bedzie jakas modyfikacja/ rozbudowa stadionu ? oswietlenie rozbudowa trybun itd ?
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
internacionale


Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 11:34    [Cytuj]

OK, rozwiewam wątpliwości.
Ze pewnego źródła wiadomo jak narazie:

Z chwilą kiedy wejdziemy do I ligi miały ruszyć prace nad oświetleniem.
W planach była też wymiana murawy na podgrzewaną.
Odnośnie rozbudowy a w zasadzie dobudowania trybuny za bramką nieśmiało planowano że mogłoby się to odbyć na wiosnę 2010roku (w zależności od wyników, kasy i frekfencji)
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
 
 
sns1910

Dołączył: 14 Mar 2009
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 11:41    [Cytuj]

Ja myślę że mimo wszystko jeśli nie zdarzy się cud w postaci sypnięcia gotówką od jednego z sądeckich możnych to szanse są małe - ewentualnie takie dobudowanie pięter jak tam kiedyś przykładowo napisałem wchodziłoby w grę, bo jedno piętro do trybuny to koszt ok. 5 mln. zł (przynajmniej tyle to kosztowało w Gorzowie Wlkp.), a myślę że na to miasto by było stać :) Ogólnie gdyby Nowy Sącz nie miał tylu innych problemów takich jak obwodnice czy ogólnie drogi, to warto by było jak najszybciej pomyśleć o przebudowie obiektu, bo patrząc na taką Gdynię, gdzie szacunkowy koszt wybudowania stadionu w.g. wcześniej zrealizowanego projektu wynosił jeszcze nie dawno 130 mln., a teraz po ogłoszeniu wyników przetargu okazało się że najniższa oferta za ten stadion wynosiła ok. 70 mln zł, a najwyższa bodajże 81 mln. - jak widać kryzys sprzyja takim inwestycjom ;) no ale chyba nie ma szans żeby miasto teraz wydało sporo kasy na stadion bo takich środków po prostu raczej nie mamy i oświetlenie to już będzie coś...:)
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
style

Dołączył: 16 Maj 2007
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 11:48    [Cytuj]

wg mnie narazie stadion wielkosciowo jest niezły chociaz na meczu z najwiekszymi piłkarskimi markami moze brakowac miejsc :)

a jedyne co by sie przydało przy oswietleniu TO ZADASZENIE poniewaz gdy jest deszcz to bardzo odbija sie to na frekwencji
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Pablo

Dołączył: 05 Paź 2004
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 12:01    [Cytuj]

wg. mnie jak na początek wystarczyło by wysadzić w kosmos to całe zoo, zamontować krzesełka na całym łuku i niskim kosztem mamy 5 tys. miejsc siedzących ...
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
matys5392

Dołączył: 04 Sty 2009
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 12:06    [Cytuj]

Pablo napisał/a:
wg. mnie jak na początek wystarczyło by wysadzić w kosmos to całe zoo, zamontować krzesełka na całym łuku i niskim kosztem mamy 5 tys. miejsc siedzących ...

I to jest według mnie najlepsza koncepcja powiększenia stadionu,i chyba najbardziej realna.Poźniej mozna by zacząć mysleć o budowie trybuny za bramką od strony zegara :)
[Profil] [PM]
 
 
Archero

Dołączył: 10 Lip 2008
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 12:10    [Cytuj]

Wydaje mi się że polowa zoo mogł by zostać zasiedlona:P bo za 1 bramka trzeba bedzie powiekszyc sektor gości mimo wszystko :P
_________________

[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Felek

Dołączył: 26 Wrz 2007
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 13:07    [Cytuj]

Wg. mnie najlepszym rozwiazaniem, w przypadku znalezienia odpowiedniej ilosci kasy, byloby wybudowanie nowego stadionu w innym miejscu - np. za Newagiem. Moglby powstac typowo pilkerski obiekt z odpowiednim zapleczem, miejscami parkingowymi itd. W takim przypadku obecne obiekty bylyby zapleczem - moglyby grac na nich rezerwy oraz juniorzy, jak rowniez sluzylyby jako obiekty treningowe. To tak nawiazujac do marzen ;)
Obecny stadion jest ladny i kameralny koniecyna jest jednak jego modernizacja. Jest na nia wiele pomyslow. Oprocz wspomnianych przez Was powyzej dodam jeszcze mozliwosc przebudowy glownych trybun. Generalnie moznaby sie pozbyc walow ziemnych i zbudowac nowe, wyzsze trybuny, przyblizajac je do plyty boiska (kosztem dawnej biezni). Potem dobudowac dwie boczne i gotowe... no dobra - znowu koszty :)
Schodzac na ziemie - ciekaw jestem co sie bedzie w tym temacie dzialo. Co mnie cieszy, to fakt, ze zaczyna sie o tym mowic. A to juz dobry poczatek.
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
www.megachem.pl

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 22:07    [Cytuj]

Jak dla mnie to niech dadzą nowy zegar w takim miejscu, aby był widoczny, bo nie wiem, co za pajac dał go miejscu, w którym zawsze świeci słońce nań i jest niewidoczny.
_________________
Patologia sektor C.
[Profil] [PM] [WWW]
 
 
ERNESTO

Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Sob Cze 06, 2009 23:28    [Cytuj]

Felek napisał/a:
Wg. mnie najlepszym rozwiazaniem, w przypadku znalezienia odpowiedniej ilosci kasy, byloby wybudowanie nowego stadionu w innym miejscu - np. za Newagiem.


Zastanow sie jednak czy za Newag chodziloby wiele osob. Ze wzgledow praktycznych niemalo osob raczej by zrezygnowalo. Mysle osobiscie, ze w gre nie wchodzi nowa lokalizacja, a jesli juz to tylko rozbudowa istniejacego obiekty ... co jest mozliwe na wszystkie strony ...

Pozdrawiam
[Profil] [PM]
 
 
jaro_jaro
[Usunięty]

Wysłany: Nie Cze 07, 2009 11:04    [Cytuj]

ERNESTO napisał/a:
Felek napisał/a:
Wg. mnie najlepszym rozwiazaniem, w przypadku znalezienia odpowiedniej ilosci kasy, byloby wybudowanie nowego stadionu w innym miejscu - np. za Newagiem.


Zastanow sie jednak czy za Newag chodziloby wiele osob. Ze wzgledow praktycznych niemalo osob raczej by zrezygnowalo. Mysle osobiscie, ze w gre nie wchodzi nowa lokalizacja, a jesli juz to tylko rozbudowa istniejacego obiekty ... co jest mozliwe na wszystkie strony ...

Pozdrawiam


Dokładnie, stadion jest w dobrym miejscu. Fajną rzeczą byłby kasy od strony Kamienicy, zamiast ścieżki i tych "chaszczy" zrobić parking, chodnik itp ;) ZOO do wyjebania i ułożenie krzesełek tak jak były i jedna trybuna za bramka, ewent. 2 żeby się fajny zgrywało z jupiterami i nic więcej nie potrzebne... Jedynym minusem jest brak autobusów w kierunku stadionu z poszczególnych osiedli, a przydało by się przed meczem dogadać z mpk i puścić 2 godziny wcześniej z 2-3 autobusy które by jeździły po Sączu i dowoziły ludzi na stadion... takie moje uwagi;]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » WALCZYMY O STADION! » Stadion Sandecji
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 26