Wersja mobilna | Wersja domyślna
Forum kibiców Sandecji Strona Główna
 
 
 
Użytkownik:
Hasło:
Autologin:



Poprzedni temat «» Następny temat
We are the champions... czyli o Lidze Mistrzów
Autor Wiadomość
blanca estrella
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 23, 2005 22:03   We are the champions... czyli o Lidze Mistrzów [Cytuj]

Ligę Mistrzów ktoś ogląda ? Półfinały się zbliżają ;)

W sumie z deczka spóźniony temat, ale lepiej późno niż wcale :) Szkoda że nie można robić tu ankiet, ale zapytam tak:

1) kto był waszym faworytem?
2) kto waszym zdaniem wygra tą edycję?
3) komu kibicowaliści od początku eliminacji?
4) za kim jesteście teraz, gdy znamy półfinalistów?
5) który mecz z tego sezonu najbardziej wam się podobał, zapadł w pamięć i dlaczego?
6)Największe rozczarowanie i niespodzianka?

Ewentualne uwagi, newsy, spostrzeżenia, refleksje mile widziane.


U mnie tak:
1)Barca, Milan
2)Chelsea (niestety:/ ; jak widze Mourinho to zaczyna mi sie juz niedobrze robic)
3)Wisła Kraków, Barca, Liverpool
4)Liverpool
5)Chelsea – Barcelona chyba nie muszę tłumaczyć, takiego meczu dawno nie było :)
6)Rozczarowanie – odpadnięcie Barcy, niespodzianka – awans Liverpoolu do ćwierćfinałów i półfinału (dali radę, a wielu nie wierzyło;)), wywalenie Realu przez Juve (:D)
 
 
romeros
[Usunięty]

Wysłany: Sob Kwi 23, 2005 22:52    [Cytuj]

dlaczego jestesmy zgodni?
 
 
klipol
=FS=Klipol | PL


Dołączył: 07 Paź 2004
Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 02:22    [Cytuj]

4) PSV lub Liverpool, mam nadzieje ze ktoras z tych drozyn zaskoczy wszystkich:)
_________________
Ku Waszej pamięci Żołnierze Wyklęci
[Profil] [PM] [E-mail] [WWW]
   
 
david
Sandecja Nowy Sącz


Dołączył: 16 Sty 2005
Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 07:07    [Cytuj]

1) FC Barcelona.
2) Chelsea choć tez nie jestem z tego zadowolony.
3) Wiśle Kroków, FC Barcelonie.
4) Liverpool.
5) Chelsea – Barcelona (wiadomo)
6) Niespodzianka PSV i Liverpool w półfinale.Rozczarowanie ...
_________________
Od żłobka ,aż po grób w moim sercu jeden klub !!!
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
Bianconeri

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 09:09    [Cytuj]

kiedyś to jeszcze ogladałem, ale to była ładnych pare lat temu dopóki mozna to było faktycznie nazwac Liga Mistrzów i mozna tam był ozobaczyć w akcji mistrzów danych krajów zmagających sięze soba.

teraz to jest jebana, skomercjalizowana Liga najbogatszych, gdziegrają sobie w najlepsze np 4 zespoły z Anglii, 3 z Włoch itp - co to ku*** jest ?? i po ch** to nazywac Liga Mistrzów.
Mistrz to ma być mistrz i obojetnie czy Azerbejdżanu czy wiecznie zapatrzonych w siebie i nadetych makaroniarzy.

Jak chcą to niech sobie zrobia elitarną lige tylk odla najbogatszych i tam sie uduszą we własnym sosie i niech wyboerdalają.

Serdecznie pierdol i bojkotuję to cos co jest teraz.
_________________
GDZIE KUCHAREK SZEŚĆ TAM WIÓRY LECĄ
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
blanca estrella
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 21:17    [Cytuj]

romeros napisał/a:
dlaczego jestesmy zgodni?


Raczej zbieg okoliczności, bo z Twojego podpisu wnioskuję, że nie mamy podobnych preferencji klubowych ;) No chyba że odnośnie klubów zagranicznych.

*

Bianco o formule LM można by dużo dyskutować. Osobiście też myślę że jest bezsensowna. Ale tak się podziało że teraz w futbolu liczy się przede wszystkim kasa i układy... Kluby z biedniejszych lig mają małą szansę zaistnieć, ale co zrobić.

Natomiast jeśli ktoś interesuje się piłką samą w sobie, to wydaje mi się że nie odpuściłby sobie obejrzenia takich szlagierów jak Barcelona – Chelsea, Real – Juve itd. Gole z najwyższej półki światowej (Ronaldinho), piękne, swobodne rozgrywanie piłki, akcje miłe dla oka to coś czego niestety nie znajdziemy na meczach Sokoła St. Sącz z Piwniczną, Sandecji z Górnikiem, Cracovii z Lechem, ani nawet Wisły z Legią.
Te mecze natomiast mają inny, specyficzny „smaczek”, wywołują emocje, jakich mi osobiscie brakowało gdy oglądałam przykładowo Liverpool grający z Bayerem ( z resztą brakuje ich chyba zawsze kiedy ogląda się mecze w tv). LM to poza tym nie tylko sama gra, wiadomo że zwraca się uwagę na różne aspekty (chociażby jaranki Szpakowskiego ;))

W piłce najpiękniejsze jest to że nie wszystko da się jednak przewidzieć i że kasa i „chody” nie zawsze zapewniają sukces. Przekonał się o tym w obecnej edycji chociażby Real i inni faworyci, którzy poodpadali. Kto przed początkiem rozgrywek dawał szansę Liverpoolowi czy PSV na grę w półfinałach? Inna sprawa że kiedy widziałam Mourinho jarającego się po zwycięstwie nad fantastycznie grającą Barcą, to szlag mnie trafiał, bo druzyna, która oddała kilka celnych strzałów na bramkę rywali (I mecz), potrafiła ich wyeliminować... „Cudowna” taktyka, ale niestety skuteczna


Champions League to też ogromny prestiż i co tu ukrywać kasa, duża kasa. Jeśli zależy nam na dobru polskiej piłki i rozwoju naszej ligi, to trzeba wreszcie do niej awansować. Żeby awansować trzeba dążyć do dostosowania się do najnowszych trendów w futbolu (szkoda że te trendy nie zawsze są zgodne z samą ideą piłki).Tak mało mamy sukcesów w europejskich pucharach... W tym sezonie pewnie znowu będzie kicha :/, ale cóż, trzeba próbować.

Ja tam mimo wszystko wierzę, że kiedyś zobaczę polską drużynę (najlepiej Wisełkę) z Pucharem Europy w rękach ;)
 
 
Grzechotnik


Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 17:06    [Cytuj]

blanca estrella napisał/a:
Ja tam mimo wszystko wierzę, że kiedyś zobaczę polską drużynę (najlepiej Wisełkę) z Pucharem Europy w rękach ;)


Prędzej to ja zostane ksiedzem
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
blanca estrella
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 21:38    [Cytuj]

Grzechotnik napisał/a:
blanca estrella napisał/a:
Ja tam mimo wszystko wierzę, że kiedyś zobaczę polską drużynę (najlepiej Wisełkę) z Pucharem Europy w rękach ;)


Prędzej to ja zostane ksiedzem


Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni...

Żebyś się tylko nie zdziwił, jak kiedyś będziemy się zwracać do Ciebie per „wasza świątobliwość” tudzież „szczęść Boże”.
 
 
Menago
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 11:58    [Cytuj]

Wisła z pucharem????HAHAHA chyba jak kupi ja Abramowicz i zamieni gości z Chelsea
 
 
c-walkin'
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 12:21    [Cytuj]

Wisla z pucharem - chyba takim lodowym.
 
 
Izka_Korona
DSSFSK ;)


Dołączyła: 11 Gru 2004
Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 16:53    [Cytuj]

1) Manchester United
2) Chelsea
3) od poczatku wierzylam w Man Utd (wiadomo, ze nie w Wisle Krakuff:) )
4) Chelsea
5) Chelsea - Barcelona
6) Rozczarowanie - odpadniecie MU :( niespodzianka - Liverpool

maly off-topic
Mozecie mnie za to zbluzgac:) ale Blanca nie uwazasz, ze troszke przeginasz?! Zamiast pisac cale wypracowania wystarczyloby jakbys sie stresila w kilku zdaniach, bo takich dlugich wypowiedzi nawet sie nie chce czytac!! Sory ale musialam to napisac!! Pozdro
[Profil] [PM] [E-mail]
 
 
c-walkin'
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 17:26    [Cytuj]

BRAWO IZA !!!! Nareszcie ktos oprocz mnie to zauwazyl ;)

1. Chelsea
2. Chelsea
3. Chelsea
4. Chelsea
5. Chelsea - Barca 4:2 (swietne widowisko)
6. Rozczarowanie - Lyon, bo odpadl z PSV
Niespodzianka - Liverpool, bo wyeliminowal Juve
 
 
kolafy

Dołączył: 06 Paź 2004
Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 19:44    [Cytuj]

Izka_Korona napisał/a:


maly off-topic
Mozecie mnie za to zbluzgac:) ale Blanca nie uwazasz, ze troszke przeginasz?! Zamiast pisac cale wypracowania wystarczyloby jakbys sie stresila w kilku zdaniach, bo takich dlugich wypowiedzi nawet sie nie chce czytac!! Sory ale musialam to napisac!! Pozdro


Iska tylko czekałem kiedy to napiszesz! =]

A co do tematu to zawsze miałem przekonanie do Chelsea z klubów angielskich wiec jestem za nimi w LM!
[Profil] [PM]
 
 
blanca estrella
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 19:53    [Cytuj]

Menago napisał/a:
Wisła z pucharem????HAHAHA chyba jak kupi ja Abramowicz i zamieni gości z Chelsea


c-walkin' napisał/a:
Wisla z pucharem - chyba takim lodowym.


Parafrazując pewne hasło powiem tak: Wasze kpiny umacniaja naszą (moją) wiarę. ;) Żebyście się kiedyś nie zdziwili. (Mówię poważnie)

Ależ się przyczepiliście :]


Izka, c-walkin’, S@ndecja - może to jest wada ale ja po prostu lubię się rozpisywac :] A jak ktoś nie chce to nie musi czytać, prawda ?
Pozdro.

PS. Zaczyna się mecz Milanu z PSV. Fajnie by było gdyby spuścili łomot makaroniarzom :D

[ Dodano: 2005-04-29, 22:03 ]
Na mój gust jakby Liverpool przycisnął to mógłby ten mecz wygrać.

Strasznie kiepsko jak na siebie grał Gerard - te 2 rożne na spalonym to "mistrzostwo świata" + sporo strat.

Liverpool grał bardzo dobrze w defensywie, druga linia też niczego sobie, ale szkoda że X.Alonso nie zagra w rewanżu bo to znacznie ją osłabi. Świetna sytuacja Lamparda ale Risse też miał zajebistą ,natomiast obrona Cecha przy główce Baros'a – masakra.
Nasz Jurek calkiem niezle sie spisal.

Zapowiada się więc ciekawy meczyk na Anfield ;)

*

Co do meczu Milanu z PSV to Włosi mieli farta jak zwykle, bo PSV mógł spokojnie zremisowac... W tym półfinale sprawa awansu jest już raczej przesądzona.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Forum kibiców Sandecji Strona Główna » Hyde Park » We are the champions... czyli o Lidze Mistrzów
[ ODPOWIEDZ ]
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Sandecja.org Theme zaprojektowane przez: netSuit.pl
 
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 24